Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Spor koçluğu özel dersleri

Tüm Türkiye'de 179 öğretmen sizi bekliyor.

spor koçluğu özel dersi seçeneklerimiz

Buca Osb
₺60/saat
Ilayda ahu
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Personal coach ile çalışma imkanı nedir? En gözle görülür farkı motivasyonunuzdur.(doğru antreman ve motive ile kısa vade de iyi sonuçlar almak kaçınılmazdır.) Hatasız çalışma imkânı Olası sakatlık ri

Insan her zaman hazırdır. Kendisi bir kere kafasında onu patlattıysa o olur bir anda. Vucudu beynini dinleyecek ve gereken motivasyonu sağlandığında hiç kimse yapacağınız şeyleri yapmamanız için engel olamıyacak.. Hard çalıştırdığım gibi hareketlerim fazlasiyla çeşitlidir. Kişi yapısına uygun hareketler seçer kişinin vucudundaki istemlere odaklanırım. Ama..

Nilüfer
₺100/saat
Selim
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kişiye Özel Bireysel Antrenörlük Tenis Fitness Atletik Performans Yetenek Seçimi Beden Eğitimi

Öncelikle derse başlayacak olan bireyin, gerekli antropometrik ölçümlerini, performans ölçümlerini yapar neye uygun olup olmadığını belirlerim.

Beylikdüzü
₺70/saat
Erhan
İlk ders ücretsiz!

Yaza formda girmek ve hayatınızı disipline etmek için yaşınız kaç olursa olsun geç kalmış değilsiniz

Yazın açık alanda sahil kenarında ya da oturduğunuz site içinde veya isteğe bağlı gym salonlarında ders işleyebilir spor hayatın her alanında yapılabilinir

Çankaya
₺70/saat
Batuhan
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Besyo Fitlab Life Club - Personel Trainer TVGFBF(Federasyon) Fitness Antrenörlüğü TTF(Federasyon) Tenis Antrenörlüğü İNSTAGRAM:AKBULUTBATU

Dersler açık alanda da olabilir(anıttepe koşu parkuru), spor salonlarında da olabilir. Talebe göre şekillenebilir. Dersler genellikle amacı sağlık ve fit olmak isteyenler için.

Nilüfer
₺100/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Kişiye Özel planlarla İstenilen Hedefe Ulaşmada Profeyonel Bir Yardıma Ne Dersiniz ?

Grup derslerimi grup ortalamasına yönelik yönlendiririm ne çok zor ne çok kolay olacak şekilde her dersimde bir metaryal kullanmayı tercih ederim aynı anada bir kaç materyal kullanmam etkilli ve verimli çalışma gerçekleşmesi için.

Aksaray
₺30/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

7 sene askeri okulda bulunan ve fitnessa özel ilgi duyan birisiyim ve yardımım dokunacak kişileri arıyorum

İlk başta 10 Dk belirli bi hızda koşuyoruz, esneme ve ısınmaya 5-10 dk ayırıyoruz. Daha sonrasında çalışacağımız bölge için belirlediğimiz hareketleri yapıyoruz. Derslerim vücudunu daha iyi hale getirmek isteyenler içindir.

İzmit
₺100/saat
Mehmet tevfik
İlk ders ücretsiz!

Sağlıkla zayıfla, güçlü bir vücut ile Genç ve Zinde kalarak Uzun Yaşamın sırlarını keşfet .

Daima olayın felsefesini ve özünü anlatmaktan yanayım. Balık yemeği değil, tutmayı öğretirim. Antrenman ve Beslenme terzi usulü, kişinin Spor ve Sağlık geçmişine, Genetiğine, Yaşına ve en önemlisi beklentilerine göre tasarlanmış olması gerekmektedir. Dersler çalışılacak kişi ile beraber tayin edilmiş aşamalı hedefler üzerinden devam edecektir.

₺60/saat
Sercan
İlk ders ücretsiz!

AİKİDO dersi verilir. kişiye özel kendini savunma ve uyum dersleri İzmir de ikamet ediyorum .

Derslerimi saat başı ücret ile vermekteyim. Şuan bir salonum olmadığı için genel olarak dışarı da park yada spor salonlarında ders verebilirim. isteğe bağlı olarak evde de ders verme imkanım var . derslerim her yaştan insanlara uygundur. öğretim yöntemi olarak kişinin fiziki yeterliliğine göre şekillenmektedir.

Üsküdar
₺40/saat
Ferhat
İlk ders ücretsiz!

Antrenörlük öğrencisinden İstanbul da grup ve bireysel olarak eğlenceli aktivite ve spor yapmak ve yaza formda girmek

Ders işleme yöntemim kişiye bağlı onun benden istediği ve benim ondan beklentilerimi belirledikten sonra plan program yapıyoruz ders alanı sporcuya bağlı

Ataşehir
₺100/saat
Kemal
İlk ders ücretsiz!

Sağlıklı yaşam için düzenli olarak spor yapıp kilo verip daha fit bir hayata sahip olabilirsin

Spora başlayacak kişinin kişisel veri analizini yaparım diyet programı gıda takviyesi hakkında ek bilgi yag ölçümü bel basen gögüs çevresi kişisel saglık sorunları varsa kişinin kendisine özel programlar hazırlayarak daha zayıf ve fit bir vücüda sahip olma imkanı elde edebiliriz unutma dogru bildigin yanlışlardan kurtulabiliriz

Keçiören
₺80/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunu'ndan özel fitness, pilates, basketbol ve yüzme dersleri!!!

Branş, seviye ve amaca göre belirlenen programlar eşliğinde ders gereklilikleri yerine getirilir. Düzenli olarak gelişim takibi yapılır ve paylaşılır. İstenilen seviyeye düzenli çalışmlara sonucu kısa zamanda ulaşılır. Yetişkinler ve çocuklar için basketbol ve fitness özel ve grup dersleri verilir. Yüzme dersleri bireysel olarak yapılır.

Kadıköy
₺70/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Fitness ve Pilates eğitmeninden bireysel veya grup dersleri ve koçluk hizmeti verilmektedir.

Her bireyin öğrenme ve algılama metodunun farklı olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple öğrencilerimle onların algıladığı yöntemleri keşfedip bu yöntemlerle öğretim görevimi gerçekleştiriyorum. Derslerim çok keyifli, eğlenceli, samimi, disiplinli ve verimli geçer. Her yaş grubundan kişiyle çalışıyorum. Benim için dürüstlük, ahlak ve samimiyet herşeyden önemli.

₺100/saat
Mehmet göktuğ
İlk ders ücretsiz!

Hemşirelik Mezunu, Personal Training ve Fitness antrenörü İstanbul Avrupa yakası Florya da grup ve özel dersler için iletişime geçin

kişiye özel derslerimi planlama üzerinde 8 veya 12 haftalık bir program ile planlayarak istediği bölge üzerinde çalışmaya başlarız.Yağ yakımı için postür analizi alıp vücut tipini belirleyip(ekdamorf,mezamorf,endomorf) verilere göre yağ yakımı için program hazırlayıp start veririz.

Tuzla
₺50/saat
Fatih
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi, profesyonel ve milli sporcu olarak her türlü antrenman, beslenme, yaşam tarzı vb. gibi spora ait ve sporu barındıran konularda eğitmenlik desteği sunuyorum.

Hayat standartları, kişilik özellikleri ve istenilen sporsal faaliyetler temelinde sistematik ve bilimsel bir şekilde başlatılır ve yürütülür.

₺100/saat
Elif aybüke
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

2 Dünya şampiyonluğu bulunan Master öğrencisinden fitness, pilates, taekwondo özel ve grup dersleri

Derslerimi basamaklara bölerek işlerim Başlamadan önce temel ölçümlerinizi alırım ve hazır bulunuşluk seviyenize göre bir plan çizerim Bu plan doğrultusunda adım adım hareket ederiz ve amaca kesin varış sağlarız

Fatih
₺80/saat
Ogeday
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Basketbol antrenöründen yağ yakma,doğa koşusu,spor programı yazma,zayıflama,stres atma ve toplu koşu dersleri verilir.

1 saatimde genellikle çalışmalara adım adım başlar zamanla yapılan çalışmaların sıklığı ve şiddeti artar.Genel olarak çalışmalarımı sahilde,parklarda,sizlerin tercih ettiği ortamlarda yürütüyorum.

Nilüfer
₺90/saat
Vural
İlk ders ücretsiz!

Macfit Podyumpark şubesinde Personal Trainer ve Medical Exercise Trainer olarak çalışmaktayım.

Uzmanlık Alanı: Medical Exercise / Fitness Anadolu Üniversitesi – Spor Yönetimi Bölümü nde okumaktayım. 2015 yılında başladığım Antrenörlük alanındaki çalişmalarıma; Uluslararası geçerliliği olan Personal Coach ve Medical Exercise Sertifikaları ekleyerek ve bu alanlarda uzmanlaşarak devam etmekteyim.

Rize Merkez
₺50/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

Rize de en uygun fiyata spor koçluğu yapilir besyo 4. sinif öğrencisinden

DERSLERİMİ 1 SAAT OLARAK İŞLİYORUM KENDİ ÖZEL ANTRENMAN PROGRAMLARIMLA KİŞİYE ÖZEL OLARAK UYGULAYARAK EN HIZLI ŞEKİLDE EN FİT VÜCUDA SAHİP OLABİLİRSİNİZ. YAĞ ORANINIZI MİNİMİZE EDEREK YAZA VE SONRASINA EN FİT ŞEKİLDE GİREBİLİRSİNİZ.

Gaziemir
₺90/saat
Ergün
İlk ders ücretsiz!

Sağlıklı yaşam için bilimsel-profesyonel eğitmen ile hobi sporcusu olma yolunda birlikte ilerleyebiliriz.

Bir eğitmenin herhangi anlama düzeyindeki , hazırbulunuşluktaki ve sağlık durumundaki eğitiline göre yani kişiye göre değişen yöntemleri bulunmalıdır. Spor Eğitmeni en uygun cümleler ve tekniklerle sağlıklı yaşam ve spor kültürünü bir ömre yayma ana felsefesini baz alarak hareket etmesi gerekir. Bu felsefeyi baz alarak eğitim yöntemlerimi planlamaktayım.

Maltepe
₺100/saat
Coşku
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun Beden Eğitimi Öğretmeninden''Burgu Arjaan&Tango Arjaan by Rotana''otelinde,Fitness, Vücut geliştirme,yağ yakma,form koruma ve kondisyon dersleri

Dersler 1 saat olarak yapılır, ilk olarak hedef ve amaç doğrultusunda eğitim programı hazırlanır ,bunun akabinde kişiye uygun egzersiz ve beslenme şeması belirlenir,antrenman programı 1 haftalık hareket performans verilerine göre şekillenir ve kişiye en uygun egzersiz hareketleri seçilerek derslere hedef ve amaç doğrultusunda atılan adımlarla devam edilir.

Kayseri
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Saglıklı kilo vermeye hazır mısınız hem yag yakımı hem sıkılaşma diyet listesi ile sizin de kilo vermeniz artık mümkün

Öncelikle beden ölçülerinizi alıyorum kilo boy hesaplaması yapıp ne kadar fazlalıgını oldugunu tespit ediyorum hangi bölgelerden rahatsızsanız size uygun antrenman programı hazırlıyorum benim eşliğinde programınızı tamamlıyorsunuz diyet programı ile destekliyorum aynı zamanda yag yakımı için step aerobik çalışıyor sıkılaşmak için de pilates faaliyeti yapıyorum

Küçükçekmece
₺65/saat
Emrah
İlk ders ücretsiz!

Milli Güreşçi ve Spor Akademisi mezunundan doğru ve etkili bir şekilde vücudumuzu kullanma teknikleri

Öğretim yöntemim birebir teorikten çok uygulama yönüne ağırlık veren ve karşımdaki kişinin seviyesini ölçerek eğitim verme tarzım vardır. İlk olarak vereceğim eğitimin teorik bilgisini verdikten sonra uygulamaya geçerim. Derslerim bilgi almaya açık olan herkese yöneliktir. Genelde 1 saat ders işleyiş tarzım eğlenerek ve bilgi vererek geçer.

₺170/saat
Deniz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dünya ve Avrupa dereceli Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Mezunu Milli Sporcudan Kickboks, Boks ve Muay Thai Dersleri

Öğrencinin hedef ve istekleri doğrultusunda (örneğin kilo kaybetmek isteyen bir öğrenciye kardio ve aerobik antreman stili) dersleri şekillendiririm.

Bursa
₺50/saat
Ayhan
İlk ders ücretsiz!

Spor, formda kalma, dayaniklilik, kondisyon, antrenman, enerji, oksijen, beslenme, rekabet, öz güven,

DÜZENLİ VE DİSİPLİNLİ, İSTEK VE ARZUSU OLAN, HIRS VE AZMİ İÇİNDE SAKLAYAN VE AÇIĞA ÇIKARMAK İSTEYEN, HEDEF VE İDEALLERİ OLAN YA DA ÇELİK GİBİ SİNİR, PSİKOLOJİ, KAS VE GÜÇ KAZANMAK İSTEYEN İNSANLAR HEDEFLERİNE ULAŞMAK İÇİN HAFTADA 5 SAAT AYIRARAK BU ÖZELLİKLERE KAVUŞABİLİR.

Sarıyer
₺80/saat
Oğuz
İlk ders ücretsiz!

Kişiye özel bireysel ders (Fitness pilates fonksiyonel atletik performans dayanıklılık metodları İstanbul avrupa.

Spora 2005 yılında futbol branşıyla başladım.İlk 6 yıl amatör sonra ki 2 yıl ise profesyonel kulüpte sezonlar geçirdim.Dönemsel olarak tenis ve basketbol ile ilgilendim.Nişantası Üniversitesi Spor Bilimlerinden eğitim alıp 2 yıl boyunca reformer cadillac pilates egzersizi yaptırdım.Spor hayatımda edindiğim tecrübeleri bilimsel kaynaklarla sentezlemeyi seviyorum.

₺40/saat
Cengizhan
İlk ders ücretsiz!

Kendini spora adamış üniversite öğrencisinden motivasyon ve gelişim için özel dersler burada

Henüz profesyonel olarak kimseye ders vermedim. Çevremdeki insanlarla beraber salonda ve dışarıda spor yaptığımda benimle beraber spor yapmanın hem keyifli, hemde zor olduğunu söylerler. Önceliğim zihinsel olarak sporu aşılamak daha sonra yavaş yavaş hareketlerle giriş yapmayı tercih ediyorum. Beni tercih ettiğinizde farkı göreceksiniz.

₺100/saat
Caner
İlk ders ücretsiz!

Kaliteli spor yaşantısı, kardiyo, total body, crossfit, sağlıklı yaşam, özel ders, grupdersi

1 ders saati 3 saat çalışmışsınız gibi bir etki verir. Çok verimli geçer. Dersimin kalitesini dersi almadan anlatmak zordur. Her yaştan kişilere ders verebilirim. Bireyselde her kişinin kapasitesine göre ders hazırlanır, eğer grup dersi ise grubun geneline göre yapılabilecek en yüksek kapasitede en etkili biçimde ders vermekteyim.

Keçiören
₺40/saat
Berkin şevki
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Süper lig seviyesinde kariyer yapmış kişiden beslenme ve fiziksel gelişim üzerine koçluk

Derslerimi öğrencilerimin müsait olduğu günlerde belirlediğim saatlerde yapması gereken fiziksel ve zihinsel aktiviteleri bir rapor şeklinde öğrencilere sunarım onlara onların gözüyle yaklaşıp herşeye onların bakış açısından yaklaşarak çözüm yolu bulacağız

Bornova
₺20/saat
Ulaş
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Erkek hemşireden yaşam sırları. Kaliteli yaşam ve spor aktiviteleri. Sağlıklı kilo almak, kilo vermek veya kas dokusunu geliştirmek için sizlerleyim.

Dersleri sözlü bir şekilde işler birlikte uygulamalı olarakta renk katarız.. Bkz; kahve eşliğinde ders işleyip kendimizi ve etrafı tanımak artık kolay.

₺70/saat
Kürşad
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel amerikan futbolu oyuncusuyum ve yaklaşık 10yıldır fitness/vücut geliştirme/powerlifting ile uğraşmaktayım. Asıl mesleğim avukatlık olup kilo kaybı, güçlenme ve şekillenme üzerine birebir d

Birebir ders seanslarım bir saat olup ek olarak gün içerisinde telefon ya da mail ile her türlü iletişim sağlamaktayım. Beslenme programı da eğitime dahildir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Spor koçluğu dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır