Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Fitness özel dersleri

Tüm Türkiye'de 101 öğretmen sizi bekliyor.

fitness özel dersi seçeneklerimiz

₺65/saat
Yusuf
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hareket ve antrenman bilim uzmanından özel dersler bilimsel yöntemler kişiye özel dersler

dersler 1 saat üzerinden yapılır. öncesinde mutlaka kan testleri ve sağlık raporu isterim. beslenme programı dahil bütün programları kişiye uygun şeklide hazırlarım. derslerin disiplinli olması için haftalık aylık ders programları yapılır. uyulması gereken kurallar vardır.

₺40/saat
Erdi
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmirde Bireysel yada Grup olarak Koşu,Fitness,Yağyakma,Kas toplama,Formda kalma kişilere özel program hazırlama ve daha fazlası

Öncelik olarak sizi tanımak ve kendimi tanıtmak isterim. İlk dersimiz ücretsiz olup yapmak istediğiniz spor hakkında detaylı bilgiler vererek sizlerin devamlılığınız ve sürekliliğiniz için konuya hakim bir şekilde yola başlamanızı sağlarım.Amacım sizleri spora kazandırmak daha bilgili, tecrübeli bir şekilde yola devam etmenizi istiyorum.

Altıeylül
₺10/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Lise son sınıf öğrencisinden eğlenceli şekilde Orta-ileri seviye fitness,bodybuilding kilo kaybı için dersler verilmektedir.Sağlıklı kilo vermek için ulaşmanız yeterli

Verdiğim özel dersleri eğlenceli hâle getirmek için uğraşırım nedeni ise bu spor istek ve motivasyon dolu şekilde yapılırsa sonuç daha hızlı şekilde gelir.Elimden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteririm.

Büyükçekmece
₺100/saat
Bahadır
İlk ders ücretsiz!

Spor Fizyoloğu Kıdemli Fitness Antrenörü Expert Genetic Trainer Uluslararası Pilates Eğitmeni Bosu Trainer Personal Trainer Egzersiz Uzmanı Crossfit Trainer

Kişiye özel programlar uygulamak için tüm vücut detaylı analizleri yapılır. Gelişim periyodik olarak kaydedilir ve anlaşılır şekilde sunulur.

₺80/saat
Ibrahim atakan
İlk ders ücretsiz!

Çocukların ve yetişkin bireylerin hareket gelişimlerine yönelik, fiziki gelişimlerine yönelik ve branşlara özgü özel dersler veriyorum.

Dersleri bilim eşliğinde, eğlenerek işlerim. Keyif alarak ve huzur eşliğinde, fayda odaklı işlerim. Amaca yönelik bir program oluşturur ve uygularım.

Çankaya
₺70/saat
Müge nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lisanslı sporcudan pilates ile yağ yakma, vücut şekillendirme, forma girme/formu koruma ve dengeli yaşam koçluğu

Öncelikle öğrencimin beklentisini öğrenirim. Daha sonra da şu anki form/efor/idman durumunu öğrenirim. Spor ve sakatlık geçmişini sorgularım, dersin temposunu bu faktörlere göre belirlerim. Doktor tarafından konmuş yasağı olmayan herkes spor yapabilir.

Nilüfer
₺100/saat
Selim
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kişiye Özel Bireysel Antrenörlük Tenis Fitness Atletik Performans Yetenek Seçimi Beden Eğitimi

Öncelikle derse başlayacak olan bireyin, gerekli antropometrik ölçümlerini, performans ölçümlerini yapar neye uygun olup olmadığını belirlerim.

₺100/saat
Nur
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

vücut geliştirme yarışmacısından hedefe yönelik antrenman beslenme programları ve birebir ders imkanı

Yerkonum uygun ise birebir salon ortamında. Salon imkanı olmayanlar adına ev ortamı egzersizleri. Kilo alım, verim, yağ oranı azaltma, kas kütlesi kazanımı. Hedefe yönelik antrenman be beslenme programı. Talebe göre günlük haftalık ve aylık takip. uzaktan eğitim imkanı mevcut.

Fethiye
₺65/saat
Tugba
İlk ders ücretsiz!

Hareket ve antrenman bilim uzmanindan yaşam koçluğu (fonksiyonel antrenman, crossfit, fitness, pilates, yoga

DERSLERİM 1SAAT ÜZERİNDEN YAPILIR KİŞİYE ÖZEL ANTRENMANLAR UYGULANIR DERSLERİMİZ 7'DEN 70'E UYGUNDUR DERSLERİMİZ ISINMA (ÖN HAZIRLIK), KİŞİYE ÖZEL ANTRENMAN, SOĞUMA VE AÇMA GERME HAREKETLERİ SON OLARAK ANTRENMAN ÜZERİNE SOHBET BİTİRİŞ.

Aksaray
₺30/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

7 sene askeri okulda bulunan ve fitnessa özel ilgi duyan birisiyim ve yardımım dokunacak kişileri arıyorum

İlk başta 10 Dk belirli bi hızda koşuyoruz, esneme ve ısınmaya 5-10 dk ayırıyoruz. Daha sonrasında çalışacağımız bölge için belirlediğimiz hareketleri yapıyoruz. Derslerim vücudunu daha iyi hale getirmek isteyenler içindir.

İzmit
₺100/saat
Mehmet tevfik
İlk ders ücretsiz!

Sağlıkla zayıfla, güçlü bir vücut ile Genç ve Zinde kalarak Uzun Yaşamın sırlarını keşfet .

Daima olayın felsefesini ve özünü anlatmaktan yanayım. Balık yemeği değil, tutmayı öğretirim. Antrenman ve Beslenme terzi usulü, kişinin Spor ve Sağlık geçmişine, Genetiğine, Yaşına ve en önemlisi beklentilerine göre tasarlanmış olması gerekmektedir. Dersler çalışılacak kişi ile beraber tayin edilmiş aşamalı hedefler üzerinden devam edecektir.

₺120/saat
Doğancan
İlk ders ücretsiz!

BESYO son sınıf öğrencisiyim . Postür bozukluğu, direnç , kardiyo , core , metabolik ve kuvvet kondisyon antremanları ve egzersiz programlama yapıyorum.

Ders sürelerim min.40 max 60 dk dır. öncelikle ısınma hareketleri stretching exercisesleri yaparak başlarız sonra gerekli hareketlerle devam eder. Öncelikle neye ihtiyacınız var ise zumba mı cardio mu ağırlık mı press mi ona karar veririz ve eğitim programı olustururuz. Bu programın gerektirdiği hareketlerle planladığımız şekilde devam ederiz.

Ataşehir
₺100/saat
Kemal
İlk ders ücretsiz!

Sağlıklı yaşam için düzenli olarak spor yapıp kilo verip daha fit bir hayata sahip olabilirsin

Spora başlayacak kişinin kişisel veri analizini yaparım diyet programı gıda takviyesi hakkında ek bilgi yag ölçümü bel basen gögüs çevresi kişisel saglık sorunları varsa kişinin kendisine özel programlar hazırlayarak daha zayıf ve fit bir vücüda sahip olma imkanı elde edebiliriz unutma dogru bildigin yanlışlardan kurtulabiliriz

Karşıyaka
₺40/saat
Egehan
İlk ders ücretsiz!

Fitness ve basketbol özel birebir dersleri veriyorum. Üniversite antrenörlük eğitimi öğrencisiyim .

Antrenmanlarda klasik olarak alışılmış antrenman ve spor salonu düzeninin dışında olan dersler işleme taraftarıyım. Daha eğlenceli ve daha yorucu olmasıyla beraber, spor alanında hedefinize daha kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olacağım.

Bakırköy
₺80/saat
Seren
İlk ders ücretsiz!

Web tasarım öğrencisiyim, uzun zamandır sporla uğraşıyorum bu yüzden hemen hemen her konuda bir bilgim vardır isterseniz sizlere öğretebilirim/bilgilerimi aktarabilirim

Dersimi uygulamalı olarak gösteririm her yaş grubu için uygundur yaşına boyuna kilosuna uygun bir program hazırlarım ve onu ufak ufak alıştırarak geliştiririm

Kağıthane
₺30/saat
Enis
İlk ders ücretsiz!

10senelik tecrübemi sizlerle paylaşmak isterim. Çalışmal için sabırsızlanıyorum. Eminim ki iki taraf içinde süper bir deneyim olucak

Dersleri size uygun şekilde hangi spor salonuna gidiyorsanız bir saat belirleriz ve o saatte ikimiz birebir antremanımızı yapabiliriz.

Trabzon
₺85/saat
Ali sercan
İlk ders ücretsiz!

10 yıldır fitness eğitmeni ve yaşam koçluğu yapan yapılaşmalara girmiş derecelerle ayrılmış olan hocadan fitness deesleri

Derlseri haftanın 4gunu yaparim. Karşımda ki insanın vücuduna metabolizmasına uygun diyet ve antreman belirler bu doğrultuda kademe kademe ilerlerim.

Keçiören
₺80/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunu'ndan özel fitness, pilates, basketbol ve yüzme dersleri!!!

Branş, seviye ve amaca göre belirlenen programlar eşliğinde ders gereklilikleri yerine getirilir. Düzenli olarak gelişim takibi yapılır ve paylaşılır. İstenilen seviyeye düzenli çalışmlara sonucu kısa zamanda ulaşılır. Yetişkinler ve çocuklar için basketbol ve fitness özel ve grup dersleri verilir. Yüzme dersleri bireysel olarak yapılır.

₺95/saat
Ümit
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hedefinize yönelik olarak incelme sıkılaşma güçlenme esneklik postür bozuklukları konularında sizlere yardımcı olmak isterim.

Öncelikle detaylı bir şekilde vücut analizi yapılır, boy kilo yağ kas oranları tespit edilir. Postür analizi esneklik,kuvvet ve nabız testleri uygulanır daha sonra hedefe yönelik bir program dizayn edilir. Belirlenen gün ve saatlerde dersler işlenir. Ders süresi 1 saat üzerinden değerlendirilir.

Şehzadeler
₺50/saat
Furkan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Spor koçluğu & Personal trainer & bireysel fitness eğitimleri & kilo alma - verme & grup egzersizleri

Öncelikle boy - kilo - kalınlık ölçüleriniz ve vücut analizleriniz alınır ardından analizler doğrultusunda istediğiniz görünüme kavuşmanız için antrenmanlarımız programlanır ve bire bir antrenmanlarda uygulanır.

Maltepe
₺100/saat
Coşku
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun Beden Eğitimi Öğretmeninden''Burgu Arjaan&Tango Arjaan by Rotana''otelinde,Fitness, Vücut geliştirme,yağ yakma,form koruma ve kondisyon dersleri

Dersler 1 saat olarak yapılır, ilk olarak hedef ve amaç doğrultusunda eğitim programı hazırlanır ,bunun akabinde kişiye uygun egzersiz ve beslenme şeması belirlenir,antrenman programı 1 haftalık hareket performans verilerine göre şekillenir ve kişiye en uygun egzersiz hareketleri seçilerek derslere hedef ve amaç doğrultusunda atılan adımlarla devam edilir.

Bornova
₺20/saat
Ulaş
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Erkek hemşireden yaşam sırları. Kaliteli yaşam ve spor aktiviteleri. Sağlıklı kilo almak, kilo vermek veya kas dokusunu geliştirmek için sizlerleyim.

Dersleri sözlü bir şekilde işler birlikte uygulamalı olarakta renk katarız.. Bkz; kahve eşliğinde ders işleyip kendimizi ve etrafı tanımak artık kolay.

₺70/saat
Kürşad
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel amerikan futbolu oyuncusuyum ve yaklaşık 10yıldır fitness/vücut geliştirme/powerlifting ile uğraşmaktayım. Asıl mesleğim avukatlık olup kilo kaybı, güçlenme ve şekillenme üzerine birebir d

Birebir ders seanslarım bir saat olup ek olarak gün içerisinde telefon ya da mail ile her türlü iletişim sağlamaktayım. Beslenme programı da eğitime dahildir.

₺100/saat
Alper
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans seviyesinde özel antrenörden fitness ve pilates branşlarında hedefinize yönelik dersler

Yaş, boy, fiziksel aktivite derecesi ve metabolizma hızı gibi kavramlarla beraber kişinin hedefine yönelik antrenman ve beslenme planlaması yaparak amacına ulaşmayı sağlıyorum

Seyhan
₺80/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel sporcudan kas güçlendirme, trx, zayıflama, hipertrofi üzerine hedefe yönelik antreman ve teknikleri

Fitness aletleri, atletizm antreman teknikleri ve beslenme önerileriyle bir bütün olarak öğrencime hedefe yönelik bir antremanın nasıl yapılması gerektiğini teorik olarak anlatırım. Uygulamalı olarak gösterip yaptırırım. Aylık performans değerlendirmesi yaparım.

₺70/saat
Esma
İlk ders ücretsiz!

Kişiye özel antreman programı, beslenme program, pilates dersi, kilo alma, kilo verme

Antremanları sizin istediginiz şekil kilo alma kilo verme kas kütlesi arttırma şeklinde olacaktır. 1 ay düzenlı derslerde etkisini göreceksiniz güler yüzlüyüm sizinle çalışıp yardımcı olmak isterim.

Altınordu
₺50/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Beden Eğitimi ve spor yöneticiliği yüksekokulu öğrencisiyle fit ve zinde kalmak istersen beni bul.

Programı senin fizyolojik ve sosyalliğine göre hazırlayacağım. Samimi ve eğlenceli sohbet eşliğinde seninde kendini rahat hissedeceğin bir ortamda spor yapacağız.

₺50/saat
Hasan
İlk ders ücretsiz!

Vaktini ve bedenini fitness a harcayan, sizi anlayabilecek sempatik ve hırslı bir koç.

Derslerimi öğrencimin hedeflerini ve isteklerini göz önünde bulundurarak, en kısa ve en verimli şekilde amacına varmasına yardımcı olup, bu süreçte yanında yer alarak işliyorum.

Maltepe
₺60/saat
Ulaş
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi - Antrenörlük Bölümü - Milli Sporcu - PT, Fitness eğitmeni, Fonksiyonel Egzersiz Eğitmeni

Kişiye özel antrenman programlanması yaparak. Postür analizi ve risk analizleri yaparak. Ortalama 40dk ile 1 saat aralığında ders yaparak, sağlıklı ve düzenli spora inanarak devam ediyorum.

Kastamonu
₺50/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Değişime bilgi ve teoriyle başlayın Güzel bir fiziğe ulaştırmak için seni bekliyorum

Dersler ve programlar kişiye özel planlanır ve takip edilir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Fitness dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır