Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Fitness özel dersleri

Tüm Türkiye'de 166 öğretmen sizi bekliyor.

fitness özel dersi seçeneklerimiz

Kadıköy
₺60/saat
Çağla
İlk ders ücretsiz!
Buca Osb
₺60/saat
Ilayda ahu
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Personal coach ile çalışma imkanı nedir? En gözle görülür farkı motivasyonunuzdur.(doğru antreman ve motive ile kısa vade de iyi sonuçlar almak kaçınılmazdır.) Hatasız çalışma imkânı Olası sakatlık ri

Insan her zaman hazırdır. Kendisi bir kere kafasında onu patlattıysa o olur bir anda. Vucudu beynini dinleyecek ve gereken motivasyonu sağlandığında hiç kimse yapacağınız şeyleri yapmamanız için engel olamıyacak.. Hard çalıştırdığım gibi hareketlerim fazlasiyla çeşitlidir. Kişi yapısına uygun hareketler seçer kişinin vucudundaki istemlere odaklanırım. Ama..

Nilüfer
₺100/saat
Selim
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kişiye Özel Bireysel Antrenörlük Tenis Fitness Atletik Performans Yetenek Seçimi Beden Eğitimi

Öncelikle derse başlayacak olan bireyin, gerekli antropometrik ölçümlerini, performans ölçümlerini yapar neye uygun olup olmadığını belirlerim.

₺100/saat
Nur
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

vücut geliştirme yarışmacısından hedefe yönelik antrenman beslenme programları ve birebir ders imkanı

Yerkonum uygun ise birebir salon ortamında. Salon imkanı olmayanlar adına ev ortamı egzersizleri. Kilo alım, verim, yağ oranı azaltma, kas kütlesi kazanımı. Hedefe yönelik antrenman be beslenme programı. Talebe göre günlük haftalık ve aylık takip. uzaktan eğitim imkanı mevcut.

Çankaya
₺70/saat
Batuhan
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Besyo Fitlab Life Club - Personel Trainer TVGFBF(Federasyon) Fitness Antrenörlüğü TTF(Federasyon) Tenis Antrenörlüğü İNSTAGRAM:AKBULUTBATU

Dersler açık alanda da olabilir(anıttepe koşu parkuru), spor salonlarında da olabilir. Talebe göre şekillenebilir. Dersler genellikle amacı sağlık ve fit olmak isteyenler için.

Nilüfer
₺100/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Kişiye Özel planlarla İstenilen Hedefe Ulaşmada Profeyonel Bir Yardıma Ne Dersiniz ?

Grup derslerimi grup ortalamasına yönelik yönlendiririm ne çok zor ne çok kolay olacak şekilde her dersimde bir metaryal kullanmayı tercih ederim aynı anada bir kaç materyal kullanmam etkilli ve verimli çalışma gerçekleşmesi için.

Aksaray
₺30/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

7 sene askeri okulda bulunan ve fitnessa özel ilgi duyan birisiyim ve yardımım dokunacak kişileri arıyorum

İlk başta 10 Dk belirli bi hızda koşuyoruz, esneme ve ısınmaya 5-10 dk ayırıyoruz. Daha sonrasında çalışacağımız bölge için belirlediğimiz hareketleri yapıyoruz. Derslerim vücudunu daha iyi hale getirmek isteyenler içindir.

İzmit
₺100/saat
Mehmet tevfik
İlk ders ücretsiz!

Sağlıkla zayıfla, güçlü bir vücut ile Genç ve Zinde kalarak Uzun Yaşamın sırlarını keşfet .

Daima olayın felsefesini ve özünü anlatmaktan yanayım. Balık yemeği değil, tutmayı öğretirim. Antrenman ve Beslenme terzi usulü, kişinin Spor ve Sağlık geçmişine, Genetiğine, Yaşına ve en önemlisi beklentilerine göre tasarlanmış olması gerekmektedir. Dersler çalışılacak kişi ile beraber tayin edilmiş aşamalı hedefler üzerinden devam edecektir.

Ataşehir
₺100/saat
Kemal
İlk ders ücretsiz!

Sağlıklı yaşam için düzenli olarak spor yapıp kilo verip daha fit bir hayata sahip olabilirsin

Spora başlayacak kişinin kişisel veri analizini yaparım diyet programı gıda takviyesi hakkında ek bilgi yag ölçümü bel basen gögüs çevresi kişisel saglık sorunları varsa kişinin kendisine özel programlar hazırlayarak daha zayıf ve fit bir vücüda sahip olma imkanı elde edebiliriz unutma dogru bildigin yanlışlardan kurtulabiliriz

Kağıthane
₺30/saat
Enis
İlk ders ücretsiz!

10senelik tecrübemi sizlerle paylaşmak isterim. Çalışmal için sabırsızlanıyorum. Eminim ki iki taraf içinde süper bir deneyim olucak

Dersleri size uygun şekilde hangi spor salonuna gidiyorsanız bir saat belirleriz ve o saatte ikimiz birebir antremanımızı yapabiliriz.

Trabzon
₺85/saat
Ali sercan
İlk ders ücretsiz!

10 yıldır fitness eğitmeni ve yaşam koçluğu yapan yapılaşmalara girmiş derecelerle ayrılmış olan hocadan fitness deesleri

Derlseri haftanın 4gunu yaparim. Karşımda ki insanın vücuduna metabolizmasına uygun diyet ve antreman belirler bu doğrultuda kademe kademe ilerlerim.

Keçiören
₺80/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunu'ndan özel fitness, pilates, basketbol ve yüzme dersleri!!!

Branş, seviye ve amaca göre belirlenen programlar eşliğinde ders gereklilikleri yerine getirilir. Düzenli olarak gelişim takibi yapılır ve paylaşılır. İstenilen seviyeye düzenli çalışmlara sonucu kısa zamanda ulaşılır. Yetişkinler ve çocuklar için basketbol ve fitness özel ve grup dersleri verilir. Yüzme dersleri bireysel olarak yapılır.

Kadıköy
₺70/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Fitness ve Pilates eğitmeninden bireysel veya grup dersleri ve koçluk hizmeti verilmektedir.

Her bireyin öğrenme ve algılama metodunun farklı olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple öğrencilerimle onların algıladığı yöntemleri keşfedip bu yöntemlerle öğretim görevimi gerçekleştiriyorum. Derslerim çok keyifli, eğlenceli, samimi, disiplinli ve verimli geçer. Her yaş grubundan kişiyle çalışıyorum. Benim için dürüstlük, ahlak ve samimiyet herşeyden önemli.

₺95/saat
Ümit
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hedefinize yönelik olarak incelme sıkılaşma güçlenme esneklik postür bozuklukları konularında sizlere yardımcı olmak isterim.

Öncelikle detaylı bir şekilde vücut analizi yapılır, boy kilo yağ kas oranları tespit edilir. Postür analizi esneklik,kuvvet ve nabız testleri uygulanır daha sonra hedefe yönelik bir program dizayn edilir. Belirlenen gün ve saatlerde dersler işlenir. Ders süresi 1 saat üzerinden değerlendirilir.

Şehzadeler
₺50/saat
Furkan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Spor koçluğu & Personal trainer & bireysel fitness eğitimleri & kilo alma - verme & grup egzersizleri

Öncelikle boy - kilo - kalınlık ölçüleriniz ve vücut analizleriniz alınır ardından analizler doğrultusunda istediğiniz görünüme kavuşmanız için antrenmanlarımız programlanır ve bire bir antrenmanlarda uygulanır.

Efeler
₺25/saat
Beyza
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bireysel veya toplu grup halinde Fitness antrenörlüğü, diyet takibi, kilo takibi. Kilo almak veya vermekte sorun yaşanlar, vücudum bir şekile girmiyor diyenler kendinizi şımartma vakti birlikte sorunl

Birlikte isteğinize göre bir program uygulayacağız. Örneğin kilo vermek istiyorsunuz ona göre diyet programı ve antreman yazacağım. Bunu birlikte uygulayacağız. Çalışma sahalarımız sadece salonlar olmayacak stadyum gibi açık alanlarda da antremanlarımızı gerçekleştirip bu işi keyifli hale getireceğiz.

Rize Merkez
₺50/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

Rize de en uygun fiyata spor koçluğu yapilir besyo 4. sinif öğrencisinden

DERSLERİMİ 1 SAAT OLARAK İŞLİYORUM KENDİ ÖZEL ANTRENMAN PROGRAMLARIMLA KİŞİYE ÖZEL OLARAK UYGULAYARAK EN HIZLI ŞEKİLDE EN FİT VÜCUDA SAHİP OLABİLİRSİNİZ. YAĞ ORANINIZI MİNİMİZE EDEREK YAZA VE SONRASINA EN FİT ŞEKİLDE GİREBİLİRSİNİZ.

Maltepe
₺100/saat
Coşku
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun Beden Eğitimi Öğretmeninden''Burgu Arjaan&Tango Arjaan by Rotana''otelinde,Fitness, Vücut geliştirme,yağ yakma,form koruma ve kondisyon dersleri

Dersler 1 saat olarak yapılır, ilk olarak hedef ve amaç doğrultusunda eğitim programı hazırlanır ,bunun akabinde kişiye uygun egzersiz ve beslenme şeması belirlenir,antrenman programı 1 haftalık hareket performans verilerine göre şekillenir ve kişiye en uygun egzersiz hareketleri seçilerek derslere hedef ve amaç doğrultusunda atılan adımlarla devam edilir.

₺40/saat
Erdi
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmirde Kişiye özel Koşu antrenmanı, Kilo verme, Kilo alma, Formda kalma, Kas artırma vb çeşitli antrenmanlar

Öncelik olarak sizi tanımak ve kendimi tanıtmak isterim. İlk dersimiz ücretsiz olup yapmak istediğiniz spor hakkında detaylı bilgiler vererek sizlerin devamlılığınız ve sürekliliğiniz için konuya hakim bir şekilde yola başlamanızı sağlarım.Amacım sizleri spora kazandırmak daha bilgili, tecrübeli bir şekilde yola devam etmenizi istiyorum.

Sarıyer
₺80/saat
Oğuz
İlk ders ücretsiz!

Kişiye özel bireysel ders (Fitness pilates fonksiyonel atletik performans dayanıklılık metodları İstanbul avrupa.

Spora 2005 yılında futbol branşıyla başladım.İlk 6 yıl amatör sonra ki 2 yıl ise profesyonel kulüpte sezonlar geçirdim.Dönemsel olarak tenis ve basketbol ile ilgilendim.Nişantası Üniversitesi Spor Bilimlerinden eğitim alıp 2 yıl boyunca reformer cadillac pilates egzersizi yaptırdım.Spor hayatımda edindiğim tecrübeleri bilimsel kaynaklarla sentezlemeyi seviyorum.

₺40/saat
Cengizhan
İlk ders ücretsiz!

Kendini spora adamış üniversite öğrencisinden motivasyon ve gelişim için özel dersler burada

Henüz profesyonel olarak kimseye ders vermedim. Çevremdeki insanlarla beraber salonda ve dışarıda spor yaptığımda benimle beraber spor yapmanın hem keyifli, hemde zor olduğunu söylerler. Önceliğim zihinsel olarak sporu aşılamak daha sonra yavaş yavaş hareketlerle giriş yapmayı tercih ediyorum. Beni tercih ettiğinizde farkı göreceksiniz.

₺100/saat
Caner
İlk ders ücretsiz!

Kaliteli spor yaşantısı, kardiyo, total body, crossfit, sağlıklı yaşam, özel ders, grupdersi

1 ders saati 3 saat çalışmışsınız gibi bir etki verir. Çok verimli geçer. Dersimin kalitesini dersi almadan anlatmak zordur. Her yaştan kişilere ders verebilirim. Bireyselde her kişinin kapasitesine göre ders hazırlanır, eğer grup dersi ise grubun geneline göre yapılabilecek en yüksek kapasitede en etkili biçimde ders vermekteyim.

Kocasinan
₺20/saat
Samet
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mükemmel bir vücuda sahip olmanız imkansız değil hayallerinizin peşinden koşun ve beraber hayallerinize adım atalım

Fitness sabır gerektiren bir iştir vücut yapısına ve genetiğine göre alınan verim değişiklik gösterebilir başta ısıtılmış bir vucütu daha sonra sağlam ve atletik bir vücuda dönüştürmeyi hedeflerim

Muratpaşa
₺80/saat
H.sinan
İlk ders ücretsiz!

Spor yasam stilidir. Milli sporcudan grup ya da kisiye ozel egitim ve beslenme programi

Her yastan insana ders verilir. Yeter ki beslenmenin, sporun kendi kadar onemli oldugunun bilincinde olsun.

Bornova
₺20/saat
Ulaş
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Erkek hemşireden yaşam sırları. Kaliteli yaşam ve spor aktiviteleri. Sağlıklı kilo almak, kilo vermek veya kas dokusunu geliştirmek için sizlerleyim.

Dersleri sözlü bir şekilde işler birlikte uygulamalı olarakta renk katarız.. Bkz; kahve eşliğinde ders işleyip kendimizi ve etrafı tanımak artık kolay.

₺70/saat
Kürşad
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel amerikan futbolu oyuncusuyum ve yaklaşık 10yıldır fitness/vücut geliştirme/powerlifting ile uğraşmaktayım. Asıl mesleğim avukatlık olup kilo kaybı, güçlenme ve şekillenme üzerine birebir d

Birebir ders seanslarım bir saat olup ek olarak gün içerisinde telefon ya da mail ile her türlü iletişim sağlamaktayım. Beslenme programı da eğitime dahildir.

Mamak
₺60/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

TVGFBF Personel Training Ve Fitness Training Belgelerine Sahibim. 1.5 Yıldır Aktif Olarak Hizmet Vermekteyim.

Plan Ve Programa Baglıyımdır Ve Ögrenciminde Öyle Olmasını İsterim. Günde Bir Saati Geçmeyecek Şekilde Egitimimi Aktarırım.

Seyhan
₺80/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel sporcudan kas güçlendirme, trx, zayıflama, hipertrofi üzerine hedefe yönelik antreman ve teknikleri

Fitness aletleri, atletizm antreman teknikleri ve beslenme önerileriyle bir bütün olarak öğrencime hedefe yönelik bir antremanın nasıl yapılması gerektiğini teorik olarak anlatırım. Uygulamalı olarak gösterip yaptırırım. Aylık performans değerlendirmesi yaparım.

₺65/saat
Yusuf
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hareket ve antrenman bilim uzmanından özel dersler bilimsel yöntemler kişiye özel dersler

dersler 1 saat üzerinden yapılır. öncesinde mutlaka kan testleri ve sağlık raporu isterim. beslenme programı dahil bütün programları kişiye uygun şeklide hazırlarım. derslerin disiplinli olması için haftalık aylık ders programları yapılır. uyulması gereken kurallar vardır.

₺45/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Bay ve bayan spor koçluğu beslenme programı antrenman programı yağ yakımı ve hareket bilgileri vücudu hızlıca şekle sokmak için yardım edeceğim

Size vereceğim programa uygun çalışıp beslenmenize dikkat ederseniz hızlıca depişimi göreceksiniz.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Fitness dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır