Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Gitar özel dersleri

Tüm Türkiye'de 259 öğretmen sizi bekliyor.

gitar özel dersi seçeneklerimiz

İzmir
₺50/saat
Doğukan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

KLASİK GİTAR DERSLERİ. Müzikoloji öğrencisiyim ve istenilen şekilde klasik gitar dersleri veriyorum. Klasik veya piyasa şeklinde eğitim verebilirim.

Dersleri talebe göre işliyorum. İsteyene klasik anlamda metod ile işliyorum, isteyene piyasa şarkılarını öğretiyorum. İsteyene solo gitar, isteyene ritim gitar veya her ikisini öğretebilirim. Klasik müzik, rock müzik, pop müzik için repertuara sahibim. Kendini bu konuda geliştirmek isteyen herkese yardımcı olabilirim.

₺150/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan, yurtdışında ve cruise gemilerinde çalışmış kişiden gitar ve şan dersleri

Ders işleme şeklim, öncelikle öğrenciyi tanıyarak ona özgü bir pratik şekli geliştirmektir. Çünkü her öğrenci aynı değildir. Her öğrencinin zayıflıkları, geliştirmesi gereken noktalar farklıdır. Bunlar saptanmazsa öğrenci gelişim sağlayamaz.

Bornova
₺45/saat
Muhammet berke
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi-İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde eğitim alıyorum. Müzik alanında eğitim verebilirim.

Derslerimi bal balaban sap sabalan çük çükelek tök tökelek yöntemi ile şölebet bir şekilde çok çukolat löp çukolat edip sizlere sentezke sentezle sentezli hallere kırk sözcükte kılı kırk yararak nip dibilip çük tipilikle işliyorum.

Bornova
₺75/saat
Bu
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik öğretmenliği mezunu; klasik gitar dersleri verilir

Bireysel ya da grup dersleri verebilirim. Secilen klasik gitar metodları ,teknik alıştırmalar, seviyeye uygun popüler eserler üzerine aşamalı bir şekilde bireysel planlamalarla derslere devam ederim.

Zonguldak
₺35/saat
Berke
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç seviyesinde, diğer gitar kurslarından daha hızlı ve öğrenciye uygun gitar kursu

Ders saatleri geniştir sizin isteğiniz ve benim derslerimin saatleri nasılsa ona göre ayarlanır. Ders yeri kimseyi rahatsız etmeyecek bir yerde ise sizin tercihinizle, değilse üniversitede yapılır. Derslere ilk olarak sağ el daha sonra sol el kullanımını öğrenme, ikinci olarak basit 2 şarkı çalma ile başlanır. Daha sonra tab okuma, akor ve çalma teknikleri ile devam edilir.

₺50/saat
Selim
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Metal, rock türlerinde ilerlemek veya başlamak isteyenler için elektro gitar dersleri .

Derslerimdeki temel prensip disiplinli çalışmak üzerine kuruludur. Disiplinli çalışmayan ve başarısızlık gösteren kişilerle bir sonraki seviyeye geçmeyi uygun görmemekteyim. Bu sebeple kişi daha fazla motive olup daha hızlı yol kat etmektedir.

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!
₺30/saat
Umut
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mühendislik son sinif öğrencisiyim. kendi çabalarimla öğrendiğim gitari 8-9 yili aşkin süredir çaliyorum. kendim nasil öğrendiysem ayni metodlarla çocuklariniza öğretmek için buradayim.

MÜZİK DERSLERİMİ ÇOCUKLARLA BİRLİKTE ÖNCE NOTALAR OLMAK ÜZERE DAHA SONRADA TEORİDE SONRADA UYGULAMADA OLMAK ÜZERE AŞAMA AŞAMA ÇÖZMEK İSTİYORUM. DAHA ÖNCE MÜZİK DERSİ VERMEDİM. AMA ÇALDIĞIM TÜM ALETLERİ KENDİM ÖĞRENDİĞİM İÇİN DERS VEREBİLECEK KONUMDA OLDUĞUMA İNANIYORUM. ÇOCUKLAR MÜZİKLE DAHADA KEYİFLİ MATEMATİK ÖĞRENECEKLERDİR.

₺60/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Kısa sürede GİTAR ve BAĞLAMA çalmayı öğrenecek ve bunu kazanca dönüştürebilecek seviyeye geleceksiniz.

Derslerimin saatleri esnektir. Bir derste öğretmek istediğim konuyu öğrencinin öğrenme kapasitesine göre ayarlarım. Öğrencileri bireysel olarak ele alır ve öğrenme karakterlerine göre teknikler belirler ve özel olarak ilgilenirim. Öğrenciyi tamamen istenilen yeteneğe ulaşması noktasında odaklayarak, kendisine özgüven aşılamayı hedeflerim.

Buca
₺60/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

8 yıldır gitar çalıyorum. Başlangıç ve orta seviyelere bireysel ve grup olarak kurs verebilirim.

Her öğrencinin kendine özel bir öğrenme yöntemiyle fayda göreceğine inanıyorum bundan dolayı klasik ve tekdüze programların başarıya ulaştıracağını sanmıyorum. Ben öğrencinin seviyesine göre ders planı çıkarıp onun üzerine gidiyorum. Ders planım öğrencinin ilgi alanlarına göre değişiklik gösteriyor ve gitar öğrenmeyi keyifli bir hale getiriyor.

İzmir
₺80/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi müzik eğitimi bölümünden mezun, müzik öğretmeninden pop (güncel) gitar dersi

HER İNSANIN YETENEĞİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM VE DE BİREYSEL FARKLILIKLARI ÖNEMSEYEREK KİŞİYE GÖRE ÖĞRENME ŞEKİLLERİ YARATIYORUM. DERSLERDE ASIL AMACIM ÖĞRENCİLERİMİN KEYİF ALARAK, YARGILANDIKLARINI DÜŞÜNMEDEN ÖĞRENMELERİ VE ÖZGÜR HİSSETMELERİ.

₺100/saat
Cihan
İlk ders ücretsiz!

Özellikle gitar çalmak isteyip fazla zaman ayıramayanlar için ideal teknik ile öğretim.

gitara başladığınız ilk günden keyfini çıkarmaya başlarsınız. hayatı aksatmadan, fazla zaman ayırmadan öğrettiğim bir tekniğe sahibim. %90 başarı sağladığım bir tekniktir. her öğrenciye göre şekillenebilen bir düzen bu. dersleri genelde evimdeki stüdyomda veriyorum ama isteğe bağlı evlere de gidebiliyorum.

₺150/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Müzik yaratmak bir sihirbazlıktır.Sezgisel yaratıcılığınızı ve doğaçlama kabiliyetinizi geliştirerek sihir yapmayı öğrenebilirsiniz.

Hem yeni başlayan hem de ritm ve solo üzerine kendini geliştirmek isteyen orta seviye öğrencileri kabul ediyorum.Bir altyapı eşliğinde çaldıklarımızı kayıt edip hata ve eksiklerimizi daha iyi görebilme şansımız olduğundan ev stüdyomda ders vermeyi tercih ediyorum.İsterseniz güzel havalarda ev dışında da (park, bahçe..vs) ders yapabiliriz.

Selçuklu
₺50/saat
Ertuğ
İlk ders ücretsiz!

Yıllarını gitara vermiş bir mühendislik öğrencisinden elektro , klasik ve bas gitar dersi

Dersleri genel müzik bilgisi üzerinden başlayıp müzik nedirden alıp vay be müzik neymişe getiririm. Gençlerin müziğe olan merakını aile ortamından çıkarıp daha profesyonel alanlara taşımasını amaçlıyorum. Elektro gitar dersi almak için önce klasikden başlamak lazım gibi bir tabuyu aynı zamanda para tuzağını kırmak istiyorum.

Üsküdar
₺50/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden 9 senelik deneyimli profesyonel gitar dersi almak ister misiniz?

Bana gitar öğreten hocamdan çok memnun olduğum için kendi öğrendiğim yöntemde öğretmeyi düşünüyorum.Temelden başlayacaksak önce akorları öğreniriz her ders 2-3 akoru öğrenip başta yalnızca o akorları içeren parçaları çalmayı öğreniriz. Yani yavaş yavaş akor yüklemesi yaparız.

₺40/saat
Dorukhan
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç seviyesinde ya da kendi seviyesine uygun olarak ilerleyen adım adım gitar dersleri

Asıl Hedefim sade bir biçimde enstrüman çalıştırmak değil eğlenerek ve yeni şeyler öğrenerek kendinizi geliştirmenize yardım etmektir. Gitara yeni başlayan kişiler için belli bir temel oluşturarak ilerleriz. Kendisine ağır gelmeyecek bir sistem kurarak adım adım ilerlemesini ve enstrümanını tanımasını sağlarım.

İzmit
₺80/saat
Melih
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi müzik / gitar bölümü mezunundan özel dersler ! (kocaeli-izmit)

Derslere öncelikle ensturmanı sevdirmekle başlarım . Her ensturman başlarda çok sıkıcı ve yorucu gelecektir. Ama bu derslerden ne kadar zevk alıp öğrenmeye ne kadar hevesli olduğunuza bağlıdır. Doğal olarak sıkıcı bir öğretim tekniğiyle ders işleyen hocanız var ise malesef ensturmanınıza henüz başında küsersiniz. Hiçbir zaman bu teknikle eğitim vermedim .

Çankaya
₺50/saat
Eren gökhan
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gitar çalmayı çok istiyorum diyorsan, uygun fiyatlı bire bir klasik ve elektro gitar dersleri

Derslerimi pratik, eğlenceli ve en verimli şekilde işlerim. Haftada 2 saatlik eğitim aldığınızda ve gerekli azmi gösterdiğinizde 6 ay içerisinde gerçekten gitar çalmaya başladığınızı göreceksiniz.

Bornova
₺20/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Ege üniversitesi Ebelik son sınıf öğrencisiyim bireysel veya grup öğrenci çalışmalarında gitar öğretiyorum.

Derslerde belli gitar metodları kullanırım. Her öğrenci ile özel olarak ilgilenirim. Ebelik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Daha cok cocuk gruplari tercih ediyorum.

Konak
₺70/saat
Elifcan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Mezunuyum.Her yaştan öğrenciye İzmir’de klasik gitar dersleri veriyorum.

Klasik Gitar dersinin öğretim programındaki amaç ve kazanımlarının tam olarak gerçekleşebilmesi için; ders saatlerinin yeterli olması ayrıca derslerde kullanılacak araç ve gereçlerin bulunması gerekmektedir. Gitar derslerinde kullanılan yöntem ve teknikler birebir uygulamalı olarak yapılmaktadır.

Yunusemre
₺20/saat
Burakhan
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Programcılığı öğrencisiyim ama hobi olarak 5-6 senedir gitarla uğraşıyorum gerekli donanım ve bilgiye sahibim

uygulamalı ve sıkıcı olmadan işliyorum derslerimi belli bir noktadan sonra neredeyse hergün yeni şarkı yeni akorlar yeni notalar gerekli olan şey sizin isteğiniz ne kadar çok tekrar o kadar çabuk öğrenme yapabilirim diyorsanız isteklerini bekliyorum geç kalmayın hiçbir şey için geç kalınmış değildir

Mezitli
₺80/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar mezunundan, müzik sevenlere ve icraa etmek isteyenlere keyifli ve verimli dersler verilir.

Derslerim genellikle keyifli ve verimli geçer. Kendi öğrendiğim bütün teknikleri öğrencilerimin de uygulamasına özen gösteririm. Öğrencimin dikkatini çekecek şekilde ders anlatırım. Ve hiçbir öğrencim enstrümanını öğrenirken sıkılmaz, adapte olur. Bir enstrüman çalmak bütün hayat enerjinizi maksimum seviyeye getirir.

Merkezefendi
₺75/saat
Mehmet
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

2016 devlet konservatuvarı mezunuyum aynı zamanda formasyonum da vardır. 2015 yılından beri yetenek sınavlarına hazırlık dahil keman gitar piyano dersleri vermekteyim. Aynı zamanda baü kolejinde aktif

Temel müzik teorisi kapsamında eğitimle başlayarak, klasik batı müziği metodu kullanmaktayım. Nota ağırlıkı ders ve klasik metod adı verilen batı müziği olarak bilinen metod kullanıyorum. Bunun yanında güncel müzikte isteğe bağlı olarak (popüler metod tab/akor vb.

Çankaya
₺50/saat
Mehmet paşa
İlk ders ücretsiz!

Klasik,elektronik ve klasik gitar üzerine başlangıç ve orta seviye olmak üzere gitar dersi veriyorum.

Temel gitar tekniklerinin yanı sıra armoni bilgisiyle paralel ders işliyorum.Gitar çalmayı öğrenirken genel müzik teorisine de hakim olmanızı sağlayacak şekilde ders veriyorum. Ders dışında verdiğim ödevler ve egzersizlerin takibini yaparak gelişiminizin ders dışında da devam etmesini amaçlıyorum.

Pendik
₺80/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Fazla söze gerek yok hayatı müzikle geçmiş bir insana bakıyorsunuz doğru yerdesiniz profesyonel birebir gitar eğitimi verilmektedir :)

Yeni başlıyor iseniz temeli atmak adına sözel konularla ilk derslere başlamayı tercih ediyorum hem sözel hem uygulamalı olarak kafanıza gerekli her konuyu yerleştirmeyi umut ediyorum bir diğer konu dakik değilimdir yani ders 1 saatti bittiye getirmem kendim uzatır para talep etmem önemli olan iyi şekilde öğrenmeniz sizi anlayabilecek birinden eğitim almanız müzik ruh işidir his

Altınordu
₺40/saat
Umutcan
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi öğrencisinden gitar öğrenmenin en eğlenceli ve basit yollarıyla gitar çalmayı öğreniyoruz :)

önce her öğrencimi kısaca analiz edip yeteneği ve gitara yatkınlığına göre ayrı ayrı ders metotları belirlerim.O çok zor gözüken terimleri ve parmak hareketlerini basit ve eğlenceli yollar kullanarak öğretmeye çalışırım.Öğrencilerime ders dışında çalışmaları ve kendilerini daha erken ve kolay geliştirmeri için metotlar hazırlarım.

Mersin
₺25/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Mersin Üniversitesi Türk Halk Müziği Topluluğu üyesinden uygun fiyata Mersin Yenişehirde özel gitar dersi verilir

Derslerim evde kendi odamda oluyor ama öğrencime göre bu değişebilir dersler eğlenceli bilgisayar destekli genelde öğrencinin istediği şarkılara öncelik verilerek işlenir az ve öz şarkılar seçilip gereken akorlar seçilir ilk ders ücretsizdir öğrenci beğenirse derslere devam edilir haftada öğrencinin seçtiği gün kadar ders işlenir

Şişli
₺30/saat
Atahan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Metal Bascısından Her Türe Özel Bas Gitar Dersi (Teknik Ritim Pratik ) !

dersler öğrencinin merakı olduğu gruplar üzerinde etkili bir anlatım ile yapılıyor ve kendi tabirim ile eli ve parmaklarının ufkunu genişletme üzerine gidiyoruz yapılan ve gösterilen pratikler ile öğrencinin gitar üzerinde ki hakimiyetini arttırarak gelişmesini hedefliyoruz

Kastamonu
₺25/saat
Ilkay
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Öğrenmenin ilk evresi meraktır. Öğrenmek için istemek yeterlidir Gitar çalmak için hepsinin sizde olduğuna eminim.

İlk başlarda sıkıcı bunu kimseden saklayamam belki bir iki arkadaşımız bile pes edebilir parmaklarımızın alışma hızına görede akorlar ve ritimler. Ben sizi profesyonel yada amatör yapamam ama kendinizi geliştirmek sizin elinizde.

Kadıköy
₺100/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Kadiköyde özel atölyede gitar dersleri haftalık 1 saatlik dersler ve solfej eğitimi

dersler bır saat kendı atolyemde kadıkoy de olmaktadır

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Gitar dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır