Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Kayseri özel ders

Evinizin yakınlarında 58 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Kayseri

Talas
₺60/saat
Selma
İlk ders ücretsiz!

Kore Dili ve Edebiyatı öğrencisinden başlangıç seviyesinde Korece eğitimi almaya ne dersiniz? Bu işi profesörlerinden öğrenmiş kişilerden ders almak sizi diğerlerine göre bir adım önde tutar.

Başlangıç olarak Kore alfabesini öğretmektir amacım. Daha sonra kelime, temel dil bilgisi kuralları, günlük hayatta kullanılabilecek cümleleri öğretirim. Şarkılarla, görsel materyallerle öğrenmeyi kolaylaştırma yanlısıyım ve derslerimde buna önem vermekteyim.

Talas
₺50/saat
Gülay
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Kayseri'de İlköğretim öğrencilerine Türkçe, ortağretim öğrencilerine dilbilgisi ve edebiyat dersleri

Edebiyat derslerine o günkü konu ile ilgili araştırma yapılarak gelinmesini isterim. Soru sorarak öğrencinin aktif katılımını sağlarım, öğrencinin eksiklerini tamamlamaya çalışırken kendi cümleleriyle not almasını tavsiye ederim. Dilbilgisi derslerini metin temelli işlerim.

Talas
₺50/saat
Sevda
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisi; ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde İngilizce dersleri

Derslerimi öğrencinin okuldaki müfredatına uyacak şekilde düzenlerim. Okulda işlendiği esnada daha kolay kavrayabilir ve derse aktif katılım sağlayabilir. Eksik olduğu konulara öncelik vermeye özen gösteririm. Öğrencinin ilgi alanına uygun bir biçimde ders planı ve aktivitesi oluştururum.

Kocasinan
₺75/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

YDYO Öğretim Görevlisinden Her Seviyede İngilizce Dersleri, Sınava Hazırlık, Konuşma, Yazma Becerileri

Derslerime öğrencinin seviyesini belirleyen bir sınavla başlarım. Daha sonra yine öğrencinin sıkılmayacağı şekilde, ona uygun yöntem ve tekniklerle devam ederim. Ders aralarında, öğrenci sıkılmaya başladığında, öğrencinin seviyesine göre, ingilizce sohbet eder ya da ingilizce oyunlar oynatırım. Daha sonra tekrar derse dönerim.

Talas
₺20/saat
Hatice nur
İlk ders ücretsiz!

Fen Bilgisi Öğretmenliği öğrencisinden Kayseri'de ortaokul için fen bilgisi ve matematik dersleri.

Öncelikle öğrenciyle samimi bir iletişim kurar bir kaç soru sorarak konu veya ders bilgisini ölçerim daha sonra kolaydan zora doğru dersi anlatırım.Dersi 15 dakika aralar vererek anlatırım bu aralarda öğrenciyle sohbet eder veya ufak bilimsel aynı zamanda eğlenceli animasyonlar izletirim.

Talas
₺45/saat
Arzu
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji mezunu formasyon bilgisine sahip eğiticiden toplumsal,medya,psikoloji ve psikolojinin alt dalları ,felsefe, sosyoloji alanlarında ders vermek

Görsele hitap ediyorum. Düzen benim için çok önemli. Katı kesinlikle değilim. Öğrencilerimle hep arkadaş gibiyim. Derslerimizin nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Sohbet havasında derslerimi geçiyorum.

Talas
₺75/saat
Talas
₺100/saat
Hikmet
İlk ders ücretsiz!

Kayseri de anaokulu ilkokul ortaokul ogrencilerine kick boks , boks ve dans eğitmenligi verilir.

Derslerimi sporcuların fiziksel ve ruhsal yapısına uygun olarak planlarım ve gelişimine katki sağlayacağım şekilde bicimlendirmeler yaparim

Talas
₺60/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

2 yıldır mimarım.. İlkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce dersi vermek istiyorum.

Dersleri öğrenciyi sıkmadan onun geleceğine ne yür etkilerde bulunacagını ve ne kadar gerekli olduguna onu inandırıp dersi sevdirerek anlatmak asıl hedefim.

Talas
₺60/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Mimardan ilkokul ve ortaokul seviyesindeki çocuklar için matematik dersi vermek istiyorum...

Dersleri anlaşılır ve öğretici bir şekilde örneklerle, eğlenerek işlemeyi ve çocuklara en az stresle başarılar elde edebileceklerini göstererek ders işleyeceğim..

Melikgazi
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden Bilgisayar Destekli Teknik Resim dersi. İlk ders yarı fiyatına.

Komutlardan anlatmaya başlayarak, kısayollara ve ufak nüanslara değinerek çizim yaparım.

Melikgazi
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden İlkokul, ortaokul, lise düzeyinde matematik, türkçe (dil anlatım) eğitimi

Konuyu anlama, kavrama kolaylığı açısından öğrenci durumuna göre basit düzeyden başlayarak anlatmaya dikkat ederim. Ödev konusunun çok önemli olduğuna inandığım için ödev takibi yaparak ilerlemeyi tercih ederim.

Melikgazi
₺50/saat
Ayse
İlk ders ücretsiz!

Turk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden okula yardımcı, sınavlara hazırlık destek dersleri verilir

Derslerimi işlerken öğrencimin konuya dahil olmasını isterim. Tamamen anladığımdan emin olduktan sonra, dogru soru çözümleri ile pekiştirmek yaptırıp, konuyu bana anlatmasını isterim.

Kayseri
₺50/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Kayseri'de İlköğretim ve lise öğrencilerine fizik öğretmeninden matematik ve fizik (fen bilgisi) dersi verilir

Öğrenci seviyesine göre anlatım seviyesindeki indirgeme, anlayacağı şekilde öğretme ve mutlak öğretme soru cevap teknikleriyle bir ebeveyn olarak memnun kalacağınız bir öğrenme yöntemi.

Melikgazi
₺50/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İster edebiyat ister Türkçe dersi ister ilkokul ister ortaokul ister lise öğrencisine

Derslerimi eğlenceli hale getirerek işlerim. Derse başlamadan önce öğrencilerimin nasıl olduklarını sorarım anlatacağım konuya girmeden o konuyla alakalı neler biliyorlar tespit ederim.

Kocasinan
₺60/saat
Maide feyza
İlk ders ücretsiz!

Beslenme ve Diyetetik öğrencisinden pratik bilgiler ve özel formüllerle matematik geometri ve diğer tüm dersler

Derslerimi en kısa pratik bilgilerle akılda kalıcı şekilde işliyorum. Mümkün olduğunca fazla soru çözmeye çalışıyorum. Her an destek ve yardımcı olmaya hazırım.

Kocasinan
₺65/saat
Betül emel
İlk ders ücretsiz!

Yurtdışında bir çok deneyimi olan İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden ingilizce öğrenmek isteyenlere konuşma,yazma, okuma ve dinleme becerilerinde yardımcı olunur.

Derslerimi öğrencimin beklentileri yönünde işlemeye çalışırım. Öğrencimin seviyesini belirleyip buna göre girdileri arttırmaya çalışırım. İngilizcenin belli bir alanına yoğunlaşmak yerine tüm yeteneklerini geliştirmesine katkıda bulunurum.

Talas
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden ortaokul ve lise öğrencilerine özel matematik dersi verilir ödevlere yardım edilir

Derslerin işleniş şekli öğrencinin öğrenme şekline göre değişir. Genel olarak mantığını öğretirim. Anlattığım konuları belli aralıklarla tekrar edip düzenli olarak kontrol ederim.

Talas
₺40/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden ilköğretim ortaöğretim seviyesinde matematik ve fen dersleri verilir okula ve ödevlerine yardımcı olunur.

Her öğrencini öğrenme şekli farklıdır ilk derslerimde bunu analiz eder ve onun yatkın olduğu şekilde anlatmaya çalışırım.

Talas
₺40/saat
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

Abdullah Gül Üniversitesi öğrencisinden Kayseride ortaöğretim, lise ve üniversite düzeyinde öğrenme garantili özel ders

Genelde öğrencilerin isteğine göre şekillenir. Bir saat ders bir saat soru çözümü şeklinde oluyor. Ders saatlerini de yine öğrenciye göre ayarlıyorum.

Talas
₺60/saat
Ferhat
İlk ders ücretsiz!
Talas
₺60/saat
Ferhat
İlk ders ücretsiz!

Ankara Fransız Lisesi Charles de Gaulle mezunu ve çift vatandaştan Fransızca, İngilizce ve Rusça dersleri.

Herkesin kendi yöntemi olduğu gibi benim de kendi yöntemim var. Az tekrar çok kullanma tekniği.

Melikgazi
₺70/saat
Ilknur
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisansli eğitim fakültesi mezunundan matematik dersi,tecrübeli ve alaninda başarili biriyle çalişmak istemez misin?

HER DERSİMİN YARISINI KONU ANLATIMIYLA GERİ KALAN KISMINI İSE SORU ÇÖZÜMÜ VE VERDİĞİM ÖDEVİN KONTROLÜNÜ YAPARAK GEÇİRİRİM.DERSLERİMDE SORUMLULUK ESAS OLANDIR.

Talas
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisi ve dershane öğretmeninden lise, ortaokul ve temel mesleki dil statüsünde İngilizce eğitimi..

Kişinin eksiklerini tespit ederek sadece ezbere yönelik değil uygulama esaslarıyla desteklemek.. Edindiğim tiyatro deneyimi sayesinde drama çerçevesinde ders işliyorum.. Bu şekilde daha verimli ve kalıcı bir eğitim sağlıyorum..

Kayseri
₺50/saat
Hanife nur
İlk ders ücretsiz!

İlkokul öğrencileri için okula uyum sağlama ve ödevlere destek için Sınıf öğretmeni

Öncelikle konuya yada derse dikkat çekmek için çabalar dikkati sağladıktan sonra konuyu destekleyecek ilgi ve istek uyandıracak şekilde işlerim .

Kayseri
₺30/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

21 yaşındayım Kayseri Erciyes Üniversitesinde Felsefe ve Anadolu Üniversitesinde Sosyal Hizmetler okuyorum

İlk önce ders vereceğim öğrenci ile tanışıp diğer hafta derslere başlama taraftarıyım öğrencinin memnun kalması benim için çok önemli hem konu anlatımı hem de test çözümü yaptırıyorum.

Kocasinan
₺100/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli dershane öğretmeninden matematik geometri özel ders almak isteyenler aranan kişiyi buldunuz

Derslerimi mantığındaki dayalı işleyip matematiği sevdirmek benim prensibim.

Melikgazi
₺40/saat
Zehra
İlk ders ücretsiz!

Turizm Işletmeciliği öğrencisinden Kayseride Tarih ve Sosyal bilimler dersi lise ve ortaokul düzeyi

Dersleri eğlenceli akılda kalıcı bir biçimde ezberlemeye yöneltmeden.

Talas
₺40/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği bölümü öğrencisiyim Kayseri'de yaşayan öğrencilere(ortaokul,lise,universite) ingilizcenin(speaking,writing,grammar skills )yani sira türkçe,sosyal bilgiler,tarih,coğrafya dersle

Derslerimi öğrencilerimin seviyelerine ve onların anlayabilecekleri şekilde açıklayıcı anlatırım. Onların etkin ve eglenebilecegi şekilde ders işliyorum. Eğer isterlerse ingilizce derslerini ingilizce konuşarak işlemeyi isterim.

Kocasinan
₺30/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Gida muhendisi ogrencisiyim. Bilgisayar ve ilk ogretim icin temel derslerde bilgilerime guvenmekteyim.

Hem internet uzerinden veya Kayseri icinde yuzyuze egitim veririm. Ders ablaligi yapabilirim. Cocuklarin derslere ilgisini artirabilirim. 8. Sinifa kadar her alanda ders veririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Kayseri semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Kayseri semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Kayseri semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Kayseri semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Kayseri semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.