Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Adana özel ders

Evinizin yakınlarında 629 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Adana

Seyhan
₺50/saat
Hammad
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yabancı öğrenciden her seviyeye uygun İngilizce dersleri. (,TOEFL, IELTS, Speaking, listening, writing, reading)

Derslerimi özellikle kelime bilgisi ve o kelimeleri rahat ve akıcı bir şekilde günlük konuşmalarımızda kullanabileceğimiz şekilde işlerim. Önceliğim insanların yabancı dili kullanmaktan çekinmemesi ve kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilmeleridir. Son olarak da dil bilgisi ile konuşmayı kusursuzlaştırmayı hedeflerim.

Çukurova
₺40/saat
Helin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden sınavlara hazırlık yöntemleri,eğitim koçluğu ve sayısal derslerden özel ders imkanı

Özel ders yöntemlerin öğrenciye göre değişir.Herkesin bilgiyi özümseme hızı farklı oluyor.Günlük hayatla ve somut ögelerle bağlantı kurarak anlatmayı severim daha akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum.Sayısal derslerin tamamında ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde ders verebilirim.

Adana
₺80/saat
Aslıhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden İlköğretim Fen bilgisi ve matematik dersleri verilir. Ödevlere yardımcı olunur.

Öğrencinin genel olarak konu ile ilgisini ölçmek için önce bir öntest uygularım. Daha sonra konuya giriş yaparak dersi anlatmaya başlarım. Öğrenciyi pasif kılmam karşılıklı soru cevapla işleyişe devam ederim. En son öğrencinin sorularını alır, genel bir tekrar eder, dersi sonlandırırım.

Adana
₺85/saat
Aslıhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden her sınıf düzeyine uygun ve üniversiteye hazırlık özel ders verilir.

Derslerime öncelikle öğrencilerin bilip bilmediklerini kısa bir ön test ile ölçer ve daha sonra bu bilgiden yola çıkarak konuya giriş sağlarım. Konu anlatımında öğrenciyi pasif yapmam, karşılıklı etkileşim ile dersi işler ve sonrasında sorular üzerinden geçerim. En son öğrencinin aklına takılan yahut soruları varsa onları cevaplar ve dersi bitiririm.

Çukurova
₺150/saat
Cem
İlk ders ücretsiz!

As a personal life trainer I have increased your fitness experience and provide you with nutrition program

Üyelerim ve ögrencilerim , Sizlere internet üzerinden canlı yayın veya online profillerde yönlendirme sağlayıp , sizlere de uygun ise görüşme ayarlaması yapıp birebir kaynaklar elde edip , antrenman düzeni planlıyorum , sağlıklı bir çalişma tavisiye ediyorum.

Seyhan
₺50/saat
Nuşin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Mezunu, Mütercim Tercümanlık 3. Sınıf Öğrencisinden İlkokul- Ortaokul ve Lise Düzeyinde İngilizce Dersi

Dersleri, öncelikle dilin mantığını çözdürerek ve oturtarak, aynı zamanda alıştırma ve egzersizler yaptırarak birebir etkin ve kalıcı dil öğrenimini hızlandırıp işliyorum. Dersimi, tek bir eksik konu bırakmadan, ders verdiğim öğrencilere dil temeli oluşturup üstüne konu ekleyerek işliyorum. Anlaşılır bir dil kullanarak ve sabırla öğrenciye öğreterek ilerliyorum.

Seyhan
₺50/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencisinden Yazılım Dersleri , Programlama Bu kadar kolay mıydı diyeceğiniz bir eğitim ile sizlerleyim

Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencisiyim Programlama Mantıgı ,Kodlama Ve Yazılım Dersleri Vermekteyim 2 Yıldır Çeşitli Yerlerde Ders Veriyorum , Yaşınız ne olursa olsun çekinmeden bana ulaşabilir ve öğrenmeye başlayabilirsiniz . Sıfırdan İleri Seviyeye Doğru Yazılım ..Hadi Başlayalımm...

Çukurova
₺40/saat
Nur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisiden okul öncesi, ilk ve orta okul seviyesinde ingilizce, kişisel gelişim ve okul derslerinde yardım

Derslerimi geleneksel katı yollarla değil modern yöntemlerle, çocuğa ve iletişime odaklı yaparım. Çocuğun kişiliği ve özel yeteneklerini testlerle tespit eder programları buna göre hazırlarım.

Çukurova
₺50/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

TYT-LGS-KPSS Sınavlarına Hazırlık Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeninden Özel Türkçe -Edebiyat Dersleri

2019/20 eğitim sezonunda, YKS(Tyt-Ayt) sınavı kapsamında üniversiteye hazırlık dersleri vermekteyim. Alanımda deneyim sahibiyim ve aynı zamanda mevcut özel derslerime de devam etmekteyim.

Seyhan
₺50/saat
Ceyhun
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi, Dramatik Yazarlık Bölümü mezunundan senaryo, oyun, öykü yazma dersleri. Aynı zamanda sinema, tiyatro, toplum bilim ve edebiyat alanında kültürel, kuramsal dersler.

Öncelikle katılımcının dersten beklediklerini ve kazanmak istediği beceriyi anlarım. Derslerimi konuya dair yaptığım sunumla başlatırım. Sonrasında katılımcının da bildiği film, roman ve öykülerden örneklerle bahsettiğim konun bu hikayelerdeki karşılığını görmesini sağlarım. Sonrasında adım adım bir senaryoyu kurmasına yardımcı olurum.

Çukurova
₺60/saat
Gülnur
İlk ders ücretsiz!

Fizik öğretmeninden Adana'da ortaokul öğrencilerine matematik ve lise öğrencilerine fizik dersleri verilir.

Derslerdeki temel kuralım öğrencimin istemesi. Başaracağına inanması . Temel özellikleri bildikten sonra devamı zaten başarırız. Fizikte kuralları formülleri öğrendikten sonra soru çözerek derse devam edilir ve matematik genelde hesaplama üzerine olduğu için problem ve soru çözümleriyle geçer .

Çukurova
₺20/saat
Ece büşra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisinden Adana’daki ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine matematik ve fen dersleri

Ben de liseden yemi mezun oldum sayılır. Hala bir öğrenciyim ve kendi anlayış metotlarımla, kolay kavranacak şekilde ve püf noktalarıyla anlatırım.

Çukurova
₺20/saat
Ece büşra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisinden Adana’daki ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine matematik ve fen dersleri verilir.

Ben de hala bir öğrenciyim hatta liseden neredeyse yeni mezun olmuş bir öğrenciyim. Okuldaki öğretmenlerimizin akademik anlatışından çok kendi anladığım metotlarla kısa ve püf noktalarıyla anlatırım.

Seyhan
₺25/saat
Ertaç
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çukurova Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümünden Adana'da ortaokul ve lise düzeyinde dil bilgisi dersleri ve ayni zamanda edebiyat dersleri de verilir.

Öncelikle herkesin anlayabileceği düzeyde anlatmaya dikkat ederim. Elbette herkesin anlama kapasitesi bir değildir. Konuyu anlatırım ve ona göre karsimdaki kisinin kapasitesini anlarim. Daha sonraki derslerde ise anlatacagim düzey karsimdaki kisiye göre sekillenir.

Seyhan
₺40/saat
Nuh mehmet
İlk ders ücretsiz!

Fotoğraf eğitmeninden giriş ve ileri seviye fotoğraf dersleri ADANA'da verilmektedir. hepinizi bekleriz.

-Dersleri başta teorik olarak başlatıp neyin içinde olduğumuzu öğrencilerin görmesini istiyorum -Devam eden derslerde öğrenilen yöntem ve özellikleri uygulamalı olarak sahada işleme yolunu seçeceğim. -Teorik ve uygulamalı derslerin temelinde hiç bir zaman eğitimcinin bakış açısı olmayacaktır.

Yüreğir
₺50/saat
Meltem
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisinden ilkokul ve lise öğrencilerine okuldaki derslerine ve sınavlarına yardımcı dersler

Kısa kısa konu anlatımları ve her konu sonu soru çözümleriyle aktif bir ders olmasına özen gösteririm. Öğrencinin konuyu kavradığını düşündüğüm zaman ilerlerim. Zorlanılan konularla sorularla konuyu pekiştirmeye yönelik aktiviteler yaparım.

Seyhan
₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Ortaöğretim ve İlköğretim düzeyinde fen bilgisi ve matematik dersleri artık çok kolay

DERSLERİMDE SORGULAMAYA DAYALI ANLATIM, SORU CEVAP TEKNİĞİNİ, DENEY YAPMA, GÖZLEM YAPMA TEKNİKLERİNİ KULLANIRIM. DERSLERİM FEN DERSLERİNİ MERAKLI, FEN DERSLERİNİ SEVEN, FEN DERSLERİ İLE ARASI İYİ OLMAYAN ORTAÖĞRETİM VE İLK ÖĞRETİM DÜZEYİNDEKİ ÖĞRENCİLERE YÖNELİKTİR. ÖZEL ÖĞRETİM İHTİYACI OLAN ÖĞRENCİLERE DE YÖNELİKTİR.

Seyhan
₺50/saat
Nursima
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni mezunundan öğrencilere okula yönelik yardım destekli bilgi ve eğitim

Oncelikle neler isleyecegimizle ilgili ogrenciyi konudan haberdar ederim .Tabi ki konuyu hatırlatmak, bilgiyi tazelemek için kısa giriş yaparım. Önceki ve şimdiki konu arasında bağ kurmaya çalışırım. Akılda kalması için yeterli örnek vermeye çalışırım.

Çukurova
₺50/saat
Atakan
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisinden Adana'da ilkokul, ortaokul ve lise ve üniversiteye özel İngilizce dersi

Derslerimi kendim hazırladığım ya da farklı yerlerden derlediğim konu anlatım kağıtları üzerinden işlemeyi tercih ediyorum. Aynı zamanda her konu sonrası mutlaka örnek alıştırmalar ve ders dışında çalışılması için de ödevler ve konuya uygun kelime kağıtları hazırlamaktayım.

Çukurova
₺60/saat
Mustafa sefa
İlk ders ücretsiz!

Alanına Hakim Öğretim Neferinden Sadece Dile Değil Kültüre De Hakim İdeal İngilizce Edinimi

Derslerimi günlük hayatla ilişkilendirebileceğiniz şekilde anlatır ve örneklendiririm. Yatırım yapmadan verim alamayacağıma inandığım bu alanda Cambridge ve Discovery Learning kaynaklarını kullanıyorum. Günlük kazanımlarınızı kendinizi derse dahil eder şekilde diyalog kurarak ediniyorsunuz ve ilerleyişinizi aylık bir çizelgeye kaydediyoruz. EMİN OLMADAN BIRAKMIYORUM.

Çukurova
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Adana'da Uluslararası İlişkiler öğrencisinden ilkokul/ortaokul düzeyinde ders takviyesi, konu anlatımı, sınavlara hazırlık..

Derse girmeden önce derse ve aynı zamanda konuya ön bakış hazırlarım, kazanım ve öğrenimleri vurgularım. Daha sonra konunun okulda ve okul kitabındaki işlenişine paralel olarak kaynakların yardımıyla konuyu anlatmaya başlarım, öğrencim ile birlikte konunun kısa bir halde özetlerini hazırlayıp önemli yerleri özellikle not aldırırım.

Sarıçam
₺60/saat
Can
İlk ders ücretsiz!

Tip fakültesi öğrencisinden adana'da tyt-ayt sinavi için matematik-geometri ve fizik-kimya-biyoloji özel dersi verilir.

DERSLERİMİ KİTAP ÜZERİNDEN(YAZMAK YA DA DİĞER TÜRLÜ NOT GİBİ YOLLARLA VAKİT KAYBETMEMEK İÇİN) İŞLİYORUM.ÖNEMLİ OLAN EZBER YAPMAK DEĞİL OLAYIN ÖZÜNÜ KAVRAMAKTIR HER ZAMAN BUNUN ÜZERİNDE DURARAK KONUYU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM.AYRICA DERS VERDİĞİM ÖĞRENCİLERE SINAVA YÖNELİK PROGRAMLAR HAZIRLAMAYA VE MOTİVE ETMEYE ÇALIŞIYORUM.

Çukurova
₺60/saat
Serkan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Adana ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine matematik özel ders ilk ders ücretsiz

2018 -2019 EGITIM OGRETIM YILI ICINDE 5,6,7 VE 8 SINIF DÜZEYLERİNDE MATEMATİK DERSİNDEN 2'ER KİŞİLİK GRUP DERSLERİ VERİYORUM.HER BİR ÖĞRENCİ, HER BİR DERSTEN HER HAFTA 2'SER SAAT DERS ALACAK.

Adana
₺35/saat
Hakan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina mühendisliği öğrencisinden Adana’da ilkokul ve lise düzeyinde okula yardımcı matematik ve fizik dersi

Dersleri genelde okula yardımcı olarak öğrencinin o hafta gördüğü konuyu tekrar ve soru çözümü olarak daha sonrada bir sonraki derste görecegi konuya giriş olarak işlerim. Öğrencinin okul ödevlerini aksatmayacak şekilde ödevler vererek eksiklerini tespit ederim. Güncel konular ve hayattan örnekler vererek öğrencinin derse ilgisini kaybetmemesini saglarım.

Adana
₺35/saat
Hakan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisliği öğrencisinden Adana’da ilkokul, ortaokul, lise okul derslerine yardım ingilizce, matematik, fizik dersleri

Dersleri okula yardımcı olacak şekilde öğrencinin en son işlediği konu ve soru çözümü agırlıklı olarak işler bir sonraki hafta görecegi derse giriş yaparak bitiririm. Öğrencinin ödevlerini çözmesinde yardımcı olarak konuyu kavramasını saglarım. Öğrenciye okul ödevlerini aksatmayacak şekilde ödevler vererek öğrencinin eksiklerini tespit ederim.

Seyhan
₺40/saat
Izzet
İlk ders ücretsiz!

Türkçe ve Sosyal Bilgiler Öğretmeninden İlkokul ,Orta Okul , Lise Öğrencilerine Okula Yardımci ve Sinavlara Hazırlık İçin ; Türkçe , Sosyal Bilgiler , Tarih , Coğrafya ,İnklap , Hayat Bilgisi Özel De

Ders işleme yöntemimi öğrencilerin ilgi , istek ve ihtiyaçlarına göre belirlerim . Öğrenci bir konuyu en iyi şekilde nasıl öğreniyorsa öyle bir yöntem seçilir .( Ör; Yazılı ,resimli , anlatım , soru üzeinden vb.) gibi . Derslerim ilkokul , orta okul ve sinava hazırlanan lise öğrencileri için .

Çukurova
₺50/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Mimar'dan matematik dersi (ilkokul seviyesinden üniversite hazirlik seviyesine, önemli olan mantiğini algilamak ;) )

ÖNEMLİ OLAN SINIRLI SÜREDE BİRDEN FAZLA ANLAŞILMAYAN NOKTAYA DEĞİNİP ONLARI ÇÖZEBİLMEK.. BU YÜZDEN PÜF NOKTA KARŞILIKLI YAPILAN PROGRAMA UYUM SAĞLAMAK VE DENGELİ İLERLEMEK ..

Çukurova
₺60/saat
Taha
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği 3.sınıf öğrencisinden her seviye için ingilizce dersleri (konuşma alıştırmaları/ ders olarak ingilizce, okuduğunu/dinlediğini anlama.)

İngilizce sadece bir ders değildir, genel olarak "dil" dediğimiz şey bir iletişim aracıdır ve bu baz alınarak öğretilmesi gerektiğini savunurum. Derslerimde de bu ilkeye göre hareket etmeyi tercih ederim. Bu nedenden dolayı konuşmaya, akıcılığa ve etkili iletişim için gerekli kelime dağarcığının gelişimine önem vererek derslerimi yönlendirmeye çalışırım.

Seyhan
₺45/saat
Osman
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisliği öğrencisinden adana'da ortaokul, lise öğrencilerine fen ve matematik dersi verilir!

Genellikle ilk derslerimi öğrencimi tanımak ve ''Öğrencim üzerinde -onların özgüvenini kırmadan- nasıl hakimiyet kurarım? '' sorusunu yanıtlamak için işlerim. Çünkü her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.

Çukurova
₺40/saat
Helin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp Öğrencisinden Fen bilimleri her düzeyde özel ders ve soru çözümü .

Öğrencilerin yetenekleri ve konuyu kavrayış biçimlerine göre çalışılması fikrindeyim.Aynı zamanda soru çözümünde de farklı örnekler çözümler ve somut örneklerle ilerleme taraftarıyım. . .

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Adana semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Adana semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Adana semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.