Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Adana özel ders

Evinizin yakınlarında 47 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Adana

Seyhan
₺40/saat
Izzet
İlk ders ücretsiz!

Türkçe ve Sosyal Bilgiler Öğretmeninden İlkokul ,Orta Okul , Lise Öğrencilerine Okula Yardımci ve Sinavlara Hazırlık İçin ; Türkçe , Sosyal Bilgiler , Tarih , Coğrafya ,İnklap , Hayat Bilgisi Özel De

Ders işleme yöntemimi öğrencilerin ilgi , istek ve ihtiyaçlarına göre belirlerim . Öğrenci bir konuyu en iyi şekilde nasıl öğreniyorsa öyle bir yöntem seçilir .( Ör; Yazılı ,resimli , anlatım , soru üzeinden vb.) gibi . Derslerim ilkokul , orta okul ve sinava hazırlanan lise öğrencileri için .

Çukurova
₺50/saat
Nihan
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden Adana'da ilkokul seviyesindeki öğrencilere tüm dersler ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere matematik, türkçe dersleri

Derslere başlamadan önce öğrencimle ve velisiyle ön görüşme yaparak ögrencimi tanımaya çalışırım. Hazırbulunuşluk seviyesini ölçmek adına vereceğim dersle ilgili kitaptan ara ara sorular sorarim. Eksiklikleri belirledikten sonra öncelikle o konuları gidermeyi hedeflerim.

Çukurova
₺50/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Adalet meslek yüksekokulu mezunu ve kamu yönetimi son sınıf öğrencisiyim sınavlarına hedeflerine daha iyi odaklanmak isteyen amaçlarını belirlemede destek ve hayatında yönlendirmeyle ilgili bir rehber

Öğrencinin kişisel hayatının genel durumu, ilerleyişi, hayatındaki sıkıntılar ve herkese anlatamadığı iç dünyasına ulaşmak ilk hedefim olmakla beraber aramda oluşturmak istediğim güven bağıyla rahat bir şekilde kararlar almasını ve bu kararların arkasında olarak hedef ve isteklerine özgüvemli bir şekilde ulaşabilmesi adına destek sağlıyorum.

Çukurova
₺100/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Iç mimari,tasarım,dizayn,görsel sunum,iç mimariye hazırlık, yetenek, mimari,kendini ifade edebilme,iç tasarım,çevre tasarımı,mimari programlar

karşılıklı anlayış düzenli program kendini iyi ifade edebilmek sorumlulukları yerine getirebilmek Öğrencilik yıllarımda proje yardımında bulundum arkadaşlarıma ders vererek, mimari programlar ve proje koçluğu yaparak.Maket,proje,ingilizce gibi konularda ders verdim.Dersim genellikle tasarım,mimari,iç mimariye ve ingilizceye yönelik.

Seyhan
₺45/saat
Emirhan
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Bilgiler öğretmeninden 4 5 6 7. Sınıf Sosyal Bilgiler, 8. Sınıf T.C. İnkılâp Tarihi, 9 10 11 12. Sınıf Tarih dersleri verilir

Derslerin en önemli kısımlarından biri olan dikkat çekme ile konuyla alakalı örnekler ışığında derse giriş yaptıktan sonra dersin işlenmesi anlatım, soru-cevap, beyin fırtınası ve benzetim gibi tekniklerle yürütmekteyim.

Çukurova
₺60/saat
Selen
İlk ders ücretsiz!

Eğitim fakültesi mezunu bir öğretmen den fen bilgisi ve ilkögretim, ortaögretim matematik dersi verilir.Ilkokul ögrencisininde ödevleri yaptırılır.

Okula ve sınavlarina yönelik öğrencinin durumuna göre görsel veya şematik yada ilgilanina göre hazirlanirım. Sessiz ve düzenli bir ortam sunarım. Öğretmeni sevmesi dersi sevmesine sebep olur.Oncelikle onunla iletişim kurup onun seviyesine inerek hem beni hemde dersi sevmesini sağlarım.Böylelikle yeri geldiğinde öğretmen yeri geldiğinde de ablası olurum.

Seyhan
₺50/saat
Yağnur
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden Ortaokul, Lise ve Üniversite Öğrencilerine Bireysel veya Grup Olarak İngilizce Dersi

Bir dili öğrenebilmemiz için öncelikle kendi dilimizi, onun kurallarını çok iyi bilmemiz gerekir. Ben, öğrencilerime öğreteceğim konunun öncelikle kendi dilimizde karşılığını öğretirim. Hazırlıklı geldiğim konuyu bolca örnekleyerek anlattıktan sonra pratiğe dökerek öğrencimden örnekler isterim.

Çukurova
₺75/saat
Abdulhakim
İlk ders ücretsiz!

Adana da ortaokul veya lise düzeyindeki öğrencilere matematik,fizik ve geometri derleri verilir

derslerimi daha çok sorular üzerine yoğunlaşarak çözüme farklı yöntemlerle ulaşıp edinilen bilgilerin kalıcı olmasını sağlarım s s ss s s s s s s s s s s s s s s s s s s ss s s s

Seyhan
₺75/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Matematik mühendisinden tüm adana içine matematik özel ders yks-tyt kpss için doğru kişidesiniz.

DERSLERİM 40 + 40 DK ŞEKLİNDEDİR . TEORİK BİLGİLERDEN ZİYADE BASİT YOLLARDAN SIKMADAN DERS İŞLERİM . SONUÇTA ZAMANINDA BİZDE ÖĞRENCİ OLDUK SİZLERİ EN İYİ ANLAYAN BİZ ÖĞRETMENLERDİR. ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN İÇİN UYGUN YER VE ZAMAN BELİRLENİP GÜN KARARLAŞTIRIP EN KISA ZAMANDA VAKİT KAYBETMEDEN DERSLERİMİZE BAŞLAYABİLİRİZ .

Seyhan
₺30/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

Adanada Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı derslerinde mükemmel başarı için buraya.

Derslerimi yeni eğitim sistemine göre işlemekteyim. Günlük yaşamla ilişkili, öğrenciye fayda sağlayacak, akılda kalıcı bir şekilde eşsiz ve zengin olan Türkçeyi ve Türk edebiyatını eğlendirerek öğretiyorum.

Sarıçam
₺30/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğretmeninden , liselere , orta ve ilkolullara yardımcı Türkçe, Türk dili ve edebiyatı, sosyal bilgiler, tarih ders anlatımı sağlanabilir.

Bir önceki anlatımda öğrenilen bilgileri hızlı şekilde tekrar ederek derse başlar, yeni öğrenilecek konuya dair güdüleme yaparım. Konuyla alakalı görselim varsa anlatıma başlarken bunları kullanırım. Diğer dersler ve diğer konularla öğreteceğim konu arasımdaki bag ve yaklasımları belirterek daha verimli hal almasını sağlarım.

Adana
₺50/saat
Selim
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisi olarak sınav deneyimlerimle, derslerinizde yardımcı olmak ve rehberlik etmek isterim.

Dersleri sizin eksik olduğunuz konuda yardımcı olmaya çalışarak işlerim yani sizin istekleriniz doğrultusunda ders yaparım.Bilgilerimi elimden geldiğince doğru ve yararlı olacak şekilde aktarırım.

Yüreğir
₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Alanında Yüksek Lisans yapmış Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden başarıya giden yolda özel ders

Derslerimi direkt anlatmam, diyaloglar şeklinde ilerlerim ve en önemlisi öğrencimin bilgi düzeyi çok önemlidir. Dersi öğrencime göre işlerim. Derslerimde her cümlemi örneklerle anlatırım, bu yöntem sayesinde bilgi uçup gitmekten ziyade akılda daha çok kalır.

Çukurova
₺40/saat
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Başarılı bir elektrik ve elektronik mühendisliği öğrencisinden,lise ve ilkokul öğrencilerine okul sınavları ve üniversiteye hazırlık sınavlarına yönelik matematik ve fen bilimleri dersleri,ek olarak ö

Derslerimi öğrenciyi sıkmadan eğlenceli bir biçimde anlatırım. Öğrencinin dersi anlaması için elimden geleni yaparım, öğrencinin anlamadığı bir yeri asla öğrenci tam olarak anlamadan geçmem.Eğer öğrenci konuyu anlayamıyorsa farklı anlatış yollarına başvururum.Öğrenciye soru çözümlerinde pratik ve etkili çözümler sunarım.

Çukurova
₺50/saat
Dilan
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisinden Adana ilinde ortaokul ve ilkokul seviyesinde öğrencilere matematik ve ingilizce dersleri .(Okul derslerine destek olunur)

Derslerimi disiplinli ve düzenli şekilde kendim not tutarak işlerim ve ders sonunda notları öğrenciye teslim ederim. En kalıcı öğrenme yönteminin yazarak çalışma ile olduguna inanırım. Ders anlatırken öğrencinin katılımını arttıracak şekilde sorular yönelterek aktif ve eğlenceli bir ders yaparım.

Çukurova
₺60/saat
Hanım
İlk ders ücretsiz!

Fen bilgisi öğretmeninden adanada özel ders aynı zamanda matematik alanında da verebilirim

modeller üzerinden ya da konuya gore hazırlanıp öğrenciye göre ders görüşmesi olmadan önce hazırlanıyorum

Seyhan
₺55/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde, İngilizce derslerine takviye, sınava hazırlık çalışmaları yapılır.

Derslerimi önce konu anlatımı, sonra alıştırmalar, daha sonra da test şeklinde işlerim. Yaş grubuna ve istenilen derse göre okuma, anlama, dinleme ve konuşma şeklinde de işleyebilirim. Ödevlerini yaptırıp, anlamadığı konular üzerinde dururum.

Çukurova
₺90/saat
Zahide
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli fizik öğretmeninden orta üretim lise düzeyinde ve sınavlara yönelik fizik dersleri

Derslerim öğrencinin düzeyine göre konu anlatımı ile başlayıp yoğun soru çözümleri ile devam eder. Yeterince soru çözümünde sonra düzenli tekrarlar yine test çözümleri ile gerçekleşir.

Çukurova
₺60/saat
Buğra
İlk ders ücretsiz!

Makina mühendisliği öğrencisinden Adana’da ilkokul ortaokul öğrencilerine pkuş derslerine destek için ders

Derlereimi öğrenciyi mümkün olduğunca dıkmadan anlatmaya çalışırım.

Seyhan
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Çukurova Üniversitesi Makine mühendisliği öğrencisinden Adana’da ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde ayt tyt alanında matematik dersi

Derslerimi kendi hazırladığım ders notları ile anlatırım.Bu Notlar 3 kitap incelenmiş ve özet çıkarılmış şekildedir.Anlamadığınız bir konuyu anlayana kadar anlatırım.

Çukurova
₺30/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği öğrencisinden matematik ve ingilizce dersleri Adana Çukurova (bayanlar tercih edebilir)

Derslerimi karşımdaki kişinin anlama yolunu çözümleyerek ona uygun yöntemler ve yollarla anlatmaya çalışırım görsel zekaya inanır ve farklı araçve gereçlerle öğrenmeyi kalıcılaştırırım

Yüreğir
₺40/saat
Ozan onur
İlk ders ücretsiz!
Çukurova
₺55/saat
Seyhan
₺60/saat
Elif ılkay
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz dili ve edebiyati öğrencisin' den " ingilizce dil bilgisi konu anlatimi "

Eglenceli sekilde eğlenceli materyallerle tekrar yaparak kısa oyunlarla konu anlatimi yaparak daha eğlenceli hale getirip konuyu kavramaya yardımcı olacak şekilde ders anlatimi

Sarıçam
₺50/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Adanada tum yas gruplarina tiyatro egitimi ve drama koclugu verilir. İster yetiskin ister cocuk

Derslerimi aldigim egitimler dogrultusuda ister bireysel ister grupla isleyebilirim. Tiyatro hayatin kendisidir. Ruhunuzdaki kisiyi ortaya cikarin ve sanata kendinizi verin.

Sarıçam
₺30/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Adanada yetiskin cocuk her gruba bireysel veya grup olarak latin dansları, Salsa Bachata

Derslerimizi sizin istediginiz zamanlarda musaitlik durumunuza uygun sekilde kendimin ayarladigi aynali huzurlu ve konforlu bir dans salonunda islemekteyiz.

Adana
₺50/saat
Seyhan
₺70/saat
Gülseren
İlk ders ücretsiz!

Matematik, sevme işidir. Siz yeterki sevmek isteyin o iş bende ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız.

Derslerimi bir önceki anlattıgım konuyu hatırlatmak amacı ile kisa özet geçiyorum. Ve yeni konuya başlayıp konuyu daha çok güncel hayatla ilişkilendirip anlatırım.

Adana
₺50/saat
Vefa can
İlk ders ücretsiz!

Makina muhendisiyim. 9 yasindan beri basketbol oynuyorum. Cesitli musabakarda derecelerim var. İyi oldugumu dusunuyorum.

Dersler aktif islenir. Ailenin veya benim belirledigim bir yerde derslerimizi yapabiliriz. Sifirdan baslayip en iyiye dogru gidicek bir ders olacak.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Adana semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Adana semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Adana semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Adana semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Adana semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.