Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Adana özel ders

Evinizin yakınlarında 438 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Adana

Adana
₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sizin için İngilizce artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Derslerimde İleri Hafıza teknikleriyle bol kelime ezberleyebilirsiniz. Fırsatı kaçırmayın.

Kelime bilgisine çok önem veririm. Derslerimde İleri Hafıza teknikleriyle bol kelime ezberleyebilirsiniz. Buna bir de tecrübemle gramer eklenince İngilizce sizin için bir eğlenceye dönecektir.

Adana
₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kelime ezberinizi katlamaya ne dersiniz? Bundan sonra İngilizce sizin için bir eğlenceye dönecek.

Yabancı dil demek kelime demektir. Peki kelime öğrenirken zorlanıyormusunuz?Tecrübeli bir İngilizce Öğretmeni olarak istediğin alanda ingilizceni ilerletmek için bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Adana
₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İleri hafıza teknikleriyle bol kelime ezberleyerek İngilizceyi sorun olmaktan çıkartın. Fırsatı kaçırmayın.

İleri hafıza teknikleriyle kelime öğrenimine ve kullanımına odaklı, ihtiyacınıza dönük, teknolojiyle harmanlanmış hem öğrenmeye hem eğlenmeye dönük listening-speaking-reading-writing becerilerinizi geliştirmeye ne dersiniz?

Çukurova
₺100/saat
Esin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi öğretmeni alanında uzman yüzme de Milli sporcudan özel yüzme dersleri

Öncelikle ders vereceğim kişi ile aramda güven bağı kurar herhangi bir su içi travması var mı öğrenir öğretme biçimimi onun üzerinden kurarım yapmamız gereken işlem suya alıştırmak öğretmene alıştırmak ve arkasına en uygun eğitim modülü olur sadece yüzme öğrenmek değil stil öğrenmek kondisyon kazanmak ve sporcu yetiştirme konusunda da iddalıyım.

Çukurova
₺40/saat
Helin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden sınavlara hazırlık yöntemleri,eğitim koçluğu ve sayısal derslerden özel ders imkanı

Özel ders yöntemlerin öğrenciye göre değişir.Herkesin bilgiyi özümseme hızı farklı oluyor.Günlük hayatla ve somut ögelerle bağlantı kurarak anlatmayı severim daha akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum.Sayısal derslerin tamamında ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde ders verebilirim.

Seyhan
₺60/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

İngilizce konuşmak istiyor fakat pratikte zorlanıyorsanız; gelin ilgi alanınıza göre bir programla beraber çalışalım. :)

Derslerde öğretmenden çok bilgilerini paylaşan bir başka öğrenci olarak görülmeyi tercih ederim. Çünkü hayat upuzun bir yolculuk ve hiçbir zaman her şeyi tam olarak bilmek gelişen çağımızda mümkün değil. Öğrencilerimle arkadaş gibi iletişim kurmaktan ve beraber öğrenmekten yanayım.

Çukurova
₺50/saat
Büşra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

* İngilizce Öğretmeni /Adana * Lisans : 2000 yılı Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği

* Derslerimi dinleme / konuşma / okuma / yazma diye adlandırdığımız dört yetenek çalışmaları üzerinden veriyorum. * Arzu edenleri özel olarak ulusal / uluslararası sınavlara hazırlıyorum. * Ayrıca yazılılara hazırlama ve ders takviyelerimiz de mevcut.

Çukurova
₺50/saat
Büşra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

* 18 yıl tecrübeli öğretmenden ilkokul öğrencilerine okula destek, ödevlere yardım etütleri.

* Okula destek ve ödevlere yardımcı olma etütlerimiz sadece ilkokul öğrencilerimize yöneliktir. * Öncelikle öğrencimizin hazırbulunmuşluk durumunu tespit ederiz. * Programımıza öğrencimizin ders programı doğrultusunda güzel bir planlama yaparak devam ederiz. * Her dersin üzerinde özenle çalışmalar yapıp ödevlerinin tamamlamasını sağlarız.

Adana
₺80/saat
Aslıhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden İlköğretim Fen bilgisi ve matematik dersleri verilir. Ödevlere yardımcı olunur.

Öğrencinin genel olarak konu ile ilgisini ölçmek için önce bir öntest uygularım. Daha sonra konuya giriş yaparak dersi anlatmaya başlarım. Öğrenciyi pasif kılmam karşılıklı soru cevapla işleyişe devam ederim. En son öğrencinin sorularını alır, genel bir tekrar eder, dersi sonlandırırım.

Adana
₺85/saat
Aslıhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden her sınıf düzeyine uygun ve üniversiteye hazırlık özel ders verilir.

Derslerime öncelikle öğrencilerin bilip bilmediklerini kısa bir ön test ile ölçer ve daha sonra bu bilgiden yola çıkarak konuya giriş sağlarım. Konu anlatımında öğrenciyi pasif yapmam, karşılıklı etkileşim ile dersi işler ve sonrasında sorular üzerinden geçerim. En son öğrencinin aklına takılan yahut soruları varsa onları cevaplar ve dersi bitiririm.

Seyhan
₺30/saat
Kerem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisiyim ilkokul orta okul lise düzeyi matematik ve fen dersleri

Konu ağırlıklı öğrenmeye dayalı mantığa oturma yönelimiyle başlar her seviyeye göre eğitim veririm konuyu öğrenen bir öğrenciyi teste tboğarak en iyi şekilde öğretme peşindeyim test kaynaklarını sadece çözmek için değil pekiştirmek için kullanacağız

Seyhan
₺40/saat
Kerem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp öğrencisiyim matematik ve fen dersi verecek kapasitedeyim ösym sınavında 4200 yaptım herkes için en iyisini yapmaaya doğru

Derslerimi konu üzerinden ağrılık olarak konu formül sonrasında en iyi şekilde pekiştirmek iöin birlikte bolca çözülmesi için test katnaktan yararlanmak ki bunun üzerine sadece test değil bir çok konu tekrar derslerini daha hızlı bir tekrarla konuları tamamlayıp öğencinin en iyi şekilde öğretmeye amaçlıyorum

Çukurova
₺60/saat
Gülnur
İlk ders ücretsiz!

Fizik öğretmeninden Adana'da ortaokul öğrencilerine matematik ve lise öğrencilerine fizik dersleri verilir.

Derslerdeki temel kuralım öğrencimin istemesi. Başaracağına inanması . Temel özellikleri bildikten sonra devamı zaten başarırız. Fizikte kuralları formülleri öğrendikten sonra soru çözerek derse devam edilir ve matematik genelde hesaplama üzerine olduğu için problem ve soru çözümleriyle geçer .

Seyhan
₺100/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Milli basketbolcu ve beden eğitimi öğretmeninden geleceğin profesyonel basketbolcularına ve geleceğin uzman yüzücülerine dersler

Çalışacağım kişi veya kişiler istekleri ve yetenekleri doğrultusunda kendime bir hedef belirlerim. Sezon içerisinde çalışacağım yaş gurubunun yada çalışacağım kişinin yaşına uygun genelden özele yani basitten zora doğru yıllık ve günlük planım olur. Kişilerin yetenekleri doğrultusunda planlamamda esneklik gösteririm ki kimseyi sıkmak istemem.

Seyhan
₺75/saat
Emine merve
İlk ders ücretsiz!

Gençler matematikten ve öğretmenlerinden nefret etmeyin.Bizi taniyin,dersi sevin,korkmayın.Güç sizinle

EN ÖNEMLİSİ KONUYU KAVRAMAKTIR.MATEMATİKTE KONU MU VAR DEMEYİN PROBLEMİ ÇÖZMENİZ KONUNUN ANLAMINI BİLMENİZDEN GEÇER.TÜM KONULARI YAŞAMDA ÖRNEKLENDİRİR KAVRAMANIZI SAĞLARIM.BİREBİR İSE ÖĞRENCİMİN ALGI KAPASİTESİNE GÖRE İŞLERİM.GRUP İSE ORTAK KONULARDA BOL SORU VE KISA NOTLAR İLE HERKESİN EKSİĞİNE DEĞİNİRİM.

Seyhan
₺25/saat
Ertaç
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çukurova Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümünden Adana'da ortaokul ve lise düzeyinde dil bilgisi dersleri ve ayni zamanda edebiyat dersleri de verilir.

Öncelikle herkesin anlayabileceği düzeyde anlatmaya dikkat ederim. Elbette herkesin anlama kapasitesi bir değildir. Konuyu anlatırım ve ona göre karsimdaki kisinin kapasitesini anlarim. Daha sonraki derslerde ise anlatacagim düzey karsimdaki kisiye göre sekillenir.

Yüreğir
₺50/saat
Meltem
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisinden ilkokul ve lise öğrencilerine okuldaki derslerine ve sınavlarına yardımcı dersler

Kısa kısa konu anlatımları ve her konu sonu soru çözümleriyle aktif bir ders olmasına özen gösteririm. Öğrencinin konuyu kavradığını düşündüğüm zaman ilerlerim. Zorlanılan konularla sorularla konuyu pekiştirmeye yönelik aktiviteler yaparım.

Çukurova
₺100/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Kıdemli Sistem ve Ağ Uzmanından şimdi de "Robotik Kodlama" eğitimi. Özel okullarda ve devlet okullarında okutulan Robotik Kodlama dersinin ana bilim dalını okumuş bulunmaktayım. Hadi başlayalım :)

Odak grup görüşme ve buluş yöntemini detaylı olarak kullanmaktayım, bilişsel çıraklık ise vazgeçilmez yöntemimdir. Öncelikle derslerim; öğrencinin okuma-yazma bilip bilmemesiyle ilgili değildir. Teknolojiyi öğrencinin seviyesine rehber olarak sunduğumuz zaman bütün pürüzler ortadan kalkacaktır.

Seyhan
₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Ortaöğretim ve İlköğretim düzeyinde fen bilgisi ve matematik dersleri artık çok kolay

DERSLERİMDE SORGULAMAYA DAYALI ANLATIM, SORU CEVAP TEKNİĞİNİ, DENEY YAPMA, GÖZLEM YAPMA TEKNİKLERİNİ KULLANIRIM. DERSLERİM FEN DERSLERİNİ MERAKLI, FEN DERSLERİNİ SEVEN, FEN DERSLERİ İLE ARASI İYİ OLMAYAN ORTAÖĞRETİM VE İLK ÖĞRETİM DÜZEYİNDEKİ ÖĞRENCİLERE YÖNELİKTİR. ÖZEL ÖĞRETİM İHTİYACI OLAN ÖĞRENCİLERE DE YÖNELİKTİR.

Seyhan
₺70/saat
Ismail kaan
İlk ders ücretsiz!

%100 İngilizce Ekonomi mezunu, İngilizce ile ilgili herşey ve İngilizce Sınav Dersleri

Dersleri bitirmemiz gereken zamana göre belli bir program hazırlayıp, ona göre disiplinli bir şekilde işlerim. Her türlü işleyişe uygun, yararlı kaynaklardan faydalanırım. 1 saatim içinde hafızada kalıcı şekilde ders işlerim.

Seyhan
₺50/saat
Nursima
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni mezunundan öğrencilere okula yönelik yardım destekli bilgi ve eğitim

Oncelikle neler isleyecegimizle ilgili ogrenciyi konudan haberdar ederim .Tabi ki konuyu hatırlatmak, bilgiyi tazelemek için kısa giriş yaparım. Önceki ve şimdiki konu arasında bağ kurmaya çalışırım. Akılda kalması için yeterli örnek vermeye çalışırım.

Çukurova
₺50/saat
Atakan
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisinden Adana'da ilkokul, ortaokul ve lise ve üniversiteye özel İngilizce dersi

Derslerimi kendim hazırladığım ya da farklı yerlerden derlediğim konu anlatım kağıtları üzerinden işlemeyi tercih ediyorum. Aynı zamanda her konu sonrası mutlaka örnek alıştırmalar ve ders dışında çalışılması için de ödevler ve konuya uygun kelime kağıtları hazırlamaktayım.

Yüreğir
₺30/saat
Ceylan
İlk ders ücretsiz!

Çukurova Üniversitesi'nde ekonometri okuyorum. 4. sınıf öğrencisiyim. Eğitim dilim % 100 İngilizce ve 5 yıldır İngilizce hayatımın bir parçası. Yabancı Diller Yüksek Okulu'ndan 83 ile mezun oldum. İst

Derslerimi şu şekilde işlerim: önce öğrencinin o konuda ne kadar bilgisi olduğunu öğrenmeye çalışırım ve gerekirse konuyu en baştan en ince detaylarıyla anlatmaya başlarım. Gramer kuralları, günlük hayatta kullanımı, Türkçe'deki karşılığı ve telaffuz gibi şeyleri anlattıktan sonra örnekler vermeye ve soru çözmeye başlarım.

Çukurova
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Adana'da Uluslararası İlişkiler öğrencisinden ilkokul/ortaokul düzeyinde ders takviyesi, konu anlatımı, sınavlara hazırlık..

Derse girmeden önce derse ve aynı zamanda konuya ön bakış hazırlarım, kazanım ve öğrenimleri vurgularım. Daha sonra konunun okulda ve okul kitabındaki işlenişine paralel olarak kaynakların yardımıyla konuyu anlatmaya başlarım, öğrencim ile birlikte konunun kısa bir halde özetlerini hazırlayıp önemli yerleri özellikle not aldırırım.

Sarıçam
₺60/saat
Can
İlk ders ücretsiz!

Tip fakültesi öğrencisinden adana'da tyt-ayt sinavi için matematik-geometri ve fizik-kimya-biyoloji özel dersi verilir.

DERSLERİMİ KİTAP ÜZERİNDEN(YAZMAK YA DA DİĞER TÜRLÜ NOT GİBİ YOLLARLA VAKİT KAYBETMEMEK İÇİN) İŞLİYORUM.ÖNEMLİ OLAN EZBER YAPMAK DEĞİL OLAYIN ÖZÜNÜ KAVRAMAKTIR HER ZAMAN BUNUN ÜZERİNDE DURARAK KONUYU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM.AYRICA DERS VERDİĞİM ÖĞRENCİLERE SINAVA YÖNELİK PROGRAMLAR HAZIRLAMAYA VE MOTİVE ETMEYE ÇALIŞIYORUM.

Çukurova
₺60/saat
Serkan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Adana ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine matematik özel ders ilk ders ücretsiz

2018 -2019 EGITIM OGRETIM YILI ICINDE 5,6,7 VE 8 SINIF DÜZEYLERİNDE MATEMATİK DERSİNDEN 2'ER KİŞİLİK GRUP DERSLERİ VERİYORUM.HER BİR ÖĞRENCİ, HER BİR DERSTEN HER HAFTA 2'SER SAAT DERS ALACAK.

Adana
₺35/saat
Hakan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina mühendisliği öğrencisinden Adana’da ilkokul ve lise düzeyinde okula yardımcı matematik ve fizik dersi

Dersleri genelde okula yardımcı olarak öğrencinin o hafta gördüğü konuyu tekrar ve soru çözümü olarak daha sonrada bir sonraki derste görecegi konuya giriş olarak işlerim. Öğrencinin okul ödevlerini aksatmayacak şekilde ödevler vererek eksiklerini tespit ederim. Güncel konular ve hayattan örnekler vererek öğrencinin derse ilgisini kaybetmemesini saglarım.

Adana
₺35/saat
Hakan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisliği öğrencisinden Adana’da ilkokul, ortaokul, lise okul derslerine yardım ingilizce, matematik, fizik dersleri

Dersleri okula yardımcı olacak şekilde öğrencinin en son işlediği konu ve soru çözümü agırlıklı olarak işler bir sonraki hafta görecegi derse giriş yaparak bitiririm. Öğrencinin ödevlerini çözmesinde yardımcı olarak konuyu kavramasını saglarım. Öğrenciye okul ödevlerini aksatmayacak şekilde ödevler vererek öğrencinin eksiklerini tespit ederim.

Sarıçam
₺20/saat
Caner
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden Tarih ve Coğrafya (uzman) dersi verilir.

Derslerimi öğrencimin anlayacağı şekilde anlatırım, esnek bir sistemim vardır. Öğrenme stillerini iyi biliyorum. Sözel mantık ağırlıklı anlatım kullanırım. Çokça soru ve örnekler ile anlatımı pekiştirmeye çalışırım.

Seyhan
₺40/saat
Izzet
İlk ders ücretsiz!

Türkçe ve Sosyal Bilgiler Öğretmeninden İlkokul ,Orta Okul , Lise Öğrencilerine Okula Yardımci ve Sinavlara Hazırlık İçin ; Türkçe , Sosyal Bilgiler , Tarih , Coğrafya ,İnklap , Hayat Bilgisi Özel De

Ders işleme yöntemimi öğrencilerin ilgi , istek ve ihtiyaçlarına göre belirlerim . Öğrenci bir konuyu en iyi şekilde nasıl öğreniyorsa öyle bir yöntem seçilir .( Ör; Yazılı ,resimli , anlatım , soru üzeinden vb.) gibi . Derslerim ilkokul , orta okul ve sinava hazırlanan lise öğrencileri için .

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Adana semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Adana semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Adana semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.