Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Konya özel ders

Evinizin yakınlarında 737 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Konya

Selçuklu
₺40/saat
Mustafa erdem
İlk ders ücretsiz!

Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisinden İlkokul - Ortaokul - Lise - Üniversite - YDS - YÖKDİL ingilizce dersi

Derslerimde her zaman öğrenci motivasyonunu ön planda tutarım. Her ders sonrasında öğrenciye sorduğum sorular ile ders verimliliğini test eder eksikleri ve yanlışları en düşük seviyede tutmaya çalışırım. Kesinlikle ödev, kişisel çalışma yada benzeri öğrencide zorunluluk hissettirecek yaptırımlarda bulunmam.

Selçuklu
₺30/saat
Mustafa erdem
İlk ders ücretsiz!

Selçuk Üniversitesi Öğrencisinden Yeni başlayanlara yada başlamak isteyip fırsat bulamayanlara klasik ve akustik gitar dersi

Müzik ruhun gıdasıdır derler. Doğrudur da. Benim için gitar dersinde dikkat edilmesi gereken tek bir konu olabilir. Her iki taraf; öğrenci ve öğretmen ellerine gitarı alıp parmaklarını tellerin üzerinde gezindirirken bu işten mutluluk duyuyor ve gerçek anlamda eğlenerek yapıyorsa benim için her şey tamamdır.

Meram
₺30/saat
Doğuş
İlk ders ücretsiz!

NEÜ İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. TYT, AYT, KPSS, DGS sınavlarının Matematik ve Geometri branşlarında yardımcı olabilirim.

Çoğunuzun bildiği üzere Matematik ve Geometri konu anlatımından ziyade soru çözerek pekiştirilen dersler arasında. Derslerimi daha çok soru çözümü üzerine işlemeyi tercih ederim. Soru çözümünde yaptığınız doğru çözümlerden ya da yanlış çözümlerden konuya ne kadar hakim olduğunuz anlaşılacaktır ve konu anlatım kısmına tekrar göz gezdirilecektir.

Selçuklu
₺35/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmeni öğrencisiyim bu sene son senem özel ders tecrüben vardır fiyat uygundur

öğrenciye öncelikle hangı konularda veya nerelerde eksiği oldugunu sorarım ona göre bir çalışma programı hazırlarım daha sonra gün ayarlaması ve günlük kaç saat ders istediğini ayarlarız.

Meram
₺50/saat
Muhammed emin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

!!MATEMATİK ve GEOMETRİ!! Konya'da TIP fakültesi öğrencisinden TYT, AYT, KPSS, DGS Matematik ve Geometri dersleri. Özenli anlatım, uygun fiyatlar.

Dersimi anlatırken her zaman öğrenciyi olayın içine dahil ederim onu sıkmam, olaydan kopartmam. Öncelikle konuyu öğrencimin anlayacağı biçimlere indirgerim , daha sonra üstüne ekleye ekleye anlatırım. Anlatacağım konuyla ilgili taslak soruları öğrencime öğretirim, bir çok örnek soru çözerim. Katı biri değilimdir, öğrencime matematiği sevdiririm.

Konya
₺45/saat
Suzan
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık bölümü öğrencisinden anlaşılır, pratik, akıcı, kısayollarla sonuca ulaşabileceğiniz;matematik-geometri özel ders anlatımı ve de soru çözümü dersi verilir...

Öğrencinin matematik-geometri seviyesini analiz ettikten sonra, öğrenciye yönelik ders anlatırım. Ders anlatımı veya soru çözümlerinde en öncelikli amaçlarım; sonuca en kısa, en pratik yoldan nasıl ulaşılabilirizdir. Bu şekilde yol alarak öğrencinin sınavlarda mataematik ve geometri sorularında süre arttırmasını sağlamış oluyoruz...

Selçuklu
₺50/saat
Batuhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Örneklerle Programlamaya Giriş ve İleri Programlama Dersleri (Masaüstü Uygulamaları ve Web Siteleri)

Derslerin ilk aşamasında temel algortima bilgisi verdikten sonra algortima kurma adımlarını anlatırım. İlerleyen süreçte dile ait temel fonksiyonları (komutları) , operatörleri ve döngüleri anlatırım. Daha Sonrasında da orta düzeyde projeler belirleyerek adım adım projeleri gerçekleştirmeyi ve proje üretme aşamalarını anlatırım.

Selçuklu
₺30/saat
Nebi
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

MATEMATİK; Mimarlık bölümü öğrencisinden ilkokul, lise ve mezun öğrenciler için matematik dersleri

Derslerime başlamadan önce öğrencinin seviyesine bakarım sonra ona göre ders anlatırım ona bazı kitaplar öneririm ondan sonra soru cozeriz ayriyetten ücretsiz olarak ders dışında sorularını bana gönderebilir çözerim pazartesi salı ve çarşamba günleri ancak saat 19.

Karatay
₺35/saat
Orçun
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

2 yıldır ileri ingilizce eğitimi alan dil öğrencisinden ingilizce dersi (Basic veya profesyonel)

Konu bazlı devam ederim. Önce konunun mantığını kavratmaya çalışır sonraki adımda edindirdiğim kazanımları öğrenciyle tekrar ederim. Sonrasında ise örneklerle ve soru veya işlediğimiz konu hakkında kaynaklarla pekiştiririm.

Selçuklu
₺45/saat
Selim
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Selçuk üniversitesi Makine mühendisliği öğrencisinden konyada ortaokul ve lise düzeyinde özel ders

Öğrencime göre ders işleme yöntemim değişiklik gösterebilir. Önce öğrenciyi tanırım. Ardından öğrenciyle de istişare ederek en uygun anlatma tarzına karar veririm. Bu bazen kaynak kitap üzerinden giderek olur, bazen yalnızca yapamadığı soruları çözerek de olur.

Selçuklu
₺30/saat
Ilker
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği ögrencisinden yazılım dersleri c , c# , delphi , php , Asp.NET , VB.NET ..

Dersleri kendi bilgisayarım üzerinden anlatmaktayım. Çalışma şeklim genelde size en yüksek faydayı sağlayacak şekilde olacaktır.Okul sınavlarınıza uygun içerikleri kullanmaya özen gösterecegim.

Konya
₺30/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik mühendisinden ileri düzey Autocad ve Solidworks eğitimleri. 4 senedir AR-GE departmanlarında çalışıp tasarım ve yazılım konularında edindiğim piyasa bilgisini aktarmak ve becerileri gelişti

Deslerimizde ilk olarak arayüz tanıması ve 2 boyutlu tasarımdan başladıktan sonra istekler doğrultusunda 3 boyutlu tasarım anlatılmaktadır(Solidworks eğitimde 3 boyutlu tasarım mecburidir.). Ana komutlar öğrenildikten sonra kolay çizimlerden zor çizimlere doğru ilerleyiş göstermekte.

Meram
₺50/saat
Vedat
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Muhendisinden Konya da uygun fiyata matematik,fen bilimleri ,ingilizce özel ders verilir

Dersleri saat başı ücretlendirme ile vermekteyim. İlk 1 saat ücretsizdir, böylece öğrencimin verim alıp almadıklarını ölçer ona göre bir plan oluştururum. Ders verilen yer evimde , dışarda yada öğrencinin evidir. Derlerde bol örneklerle konuyu pekiştirerem anlatmaktayım.

Karatay
₺65/saat
Tuğba
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı Tezli Yüksek Lisans öğrencisinden edebiyat, yabancı dil dersi ayrıca makale, seminer tezi, dönem projesi ve tez yazımı ile ilgili rehberlik....

Dersleri konuyu uzun uzadıya dağıtmadan ve dikkat dağınıklığı oluşturmadan verilmesi gereken bilgilerin akılda kalıcılığı ve bu bilgilerin yaşam ile sentezlenerek öğretilmesi taraftarıyım. Ders girişlerinde önceki kazanımların tekrarı ve hatırlanarak pekiştirilmesi ve yeni konuya geçiş yapılır.

Selçuklu
₺75/saat
Ali kemal
İlk ders ücretsiz!

13 Yıllık tecrübe ile Eğitim Koçluğu almak isteyenler veya sertifika almak isteyenler

Üniversiteye hazırlık yani lise grubu öğrencilere yönelik eğitim verebilirim. Haftalık aylık ve günlük planlarını yapar ve onların takiplerini gerçekleştiririm. 1 ders saati danışanı tanımak ve çözümlemek ile geçer. Sonrasında onun algılama yöntemini belirler ve ona uygun haftalık çalışma programını hazırlarım.

Karatay
₺30/saat
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Makine Mühendisinden Konya içinde yüz yüze veya online sayısal dersler ve yöntemler.

Derslerimi daha çok mantıksal problemleri çözerek işlerim. Bu yönde öncelikle konunun mantığı ve somut örneklerine dair bahsederim ve teori kısmını bununla pekiştiririm. Derslerim bir mühendis olmamdan dolayı lise ve üniversite öğrencilerine daha yönelik olup ortaokul öğrencilerine daha çok sınav odaklıdır. 1 saatimiz 'Evet ben anladım. Bu böyleymiş.

Karatay
₺25/saat
Ziya
İlk ders ücretsiz!

5 yıl özel sektör tecrübesi ile MS Office Excel dersleri özellikle iş uygulamaları üzerine..

Derslerimi bir plan dahilinde yürütmek temel hedefim. Bu plan öğrencilerimin talepleri doğrultusunda yeniden düzenlenebilir. Karşılaşılan problemlere karşı çözümler üretmek şeklinde harici çözümlemeler de yapmamız mümkün.

Selçuklu
₺50/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Selçuk üniversitesi inşaat mühendisinden matematik - fizik - kimya alanlarinda özel ders verilir.

DERSLERİMDE ÖZENLE ANLATARAK ÖNCELİKLE KONUNUN MANTIĞINI HER ÖĞRENCİME ANLAYABİLECEK DÜZEYDE ANLATIRIM. DAHA SONRA KONUNUN PÜF NOKTALARINI DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN YERLERİ ÜZERİNDE DURURUM. KENDİ NOTLARIMDAN ANLATIMIMI SAĞLARI. DAHA SONRA SORU ÇÖZÜMÜ YAPIP EN SONDA KONUYU ANLADIĞINA DAİR HER DERS SONU SORULAR SORARAK ÖĞRENCİMİN ANLAYIP ANLAMADIĞINI KONTROL EDERİM.

Meram
₺20/saat
Kubilay
İlk ders ücretsiz!

Apple ürünü hızlı ve basit şekilde öğrenin (Macbook Air, Macbook Pro, imac, iPhone, iPad...)

Derslerimi kişinin isteğine ve seviyesine göre program oluşturabilirim. Kullanım amacı nedir daha çok kodlamamı, grafikmi veya 3 boyutmu veya bazik microsoft, safari kullanımı. Derslerimi her türlü seviyeye açıktır. İlk ders saatimde kendisini tanır ve ne istediğini öğrenir, bir kaç konu anlatırım. Memnun kalırsa devam ederiz.

Meram
₺50/saat
Meram
₺55/saat
Ismail
İlk ders ücretsiz!

Havacılık öğrencisinden konyada geometriyi yapabilecek seviyede özel ders verilir.Geometriyi sevdireceğimden eminim size

Derslerimi çık fazla formül üzerine işlemem. Derslerim genellikle ispata ve sınavda zaman kazanmak için kısa yollara bağlıdır.

Meram
₺50/saat
Ismail
İlk ders ücretsiz!

Havacılık öğrencisiyim.eşit ağırlıkcı olduğum için edebiyata çok meraklıyımdır ve edebiyat anlatmayı çok severim

Derslerimi genelde ezbere dayalı olarak değil de mantık çerçevesinde işlerim genellikle. Ezberlenecek yer varsa mutlaka öğrencim bunu bilmeli fakat sadece ezberle olacak birşey değildir edebiyat.

Karatay
₺50/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Özel ders deneyimli Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Lise TYT ve KPSS düzeyinde matematik ve geometri; İlk ve orta okul düzeyinde fen bilimleri ve matematik dersleri veriyorum.

Derslerimde dinleyicinin dikkatini sürekli ve optimum seviyede tutarım, esprili ve samimi biriyim. Pedagoji eğitimim var küçük çocuklarla iyi iletişim kurabilirim. Konu dahilindeki kuralları akılda kalıcı ve uygulanabilir şekilde aktarır akabinde çeşitli örneklerle destekleyerek kalıcı hale getiririm. Temel hedefim konuyu öğretmek ve kalıcı hale getirmektir.

Selçuklu
₺75/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli öğretmenden okula yardımcı sınavlara hazırlayıcı 5,6,7,8. sınıf fen bilimleri dersi

Derslerimde öğrencinin konuyu en iyi şekilde kavraması ve konuyu soruya uygulaması için gereken yöntem ve teknikleri kullanırım. Ortaokul öğrencilerinin kavraması için somut bir şekilde konuları anlatır ve soru çözümüne geçerim. Öğrenci ders verdiğim süre içinde dikkat dağınıklığı yaşamaz ve sıkılmaz.

Selçuklu
₺50/saat
Ertuğ
İlk ders ücretsiz!

Yıllarını gitara vermiş bir mühendislik öğrencisinden elektro , klasik ve bas gitar dersi

Dersleri genel müzik bilgisi üzerinden başlayıp müzik nedirden alıp vay be müzik neymişe getiririm. Gençlerin müziğe olan merakını aile ortamından çıkarıp daha profesyonel alanlara taşımasını amaçlıyorum. Elektro gitar dersi almak için önce klasikden başlamak lazım gibi bir tabuyu aynı zamanda para tuzağını kırmak istiyorum.

Karatay
₺50/saat
Leyla
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden konya içine grup veya bireysel olarak özel ders verilir

Dersleri önce konuyu anlatarak sonra bolca pratik yaparak anlatmayı tercih ederim.Derslerimi seviyeye göre en basitinden başlayarak ya da isteğe bağlı olarak örneklerden giderek daha anlaşılır şekilde ilerlemeyi tercih ederim. Grup ya da bireysel olarak anlatabilirim.1 ders saatimde birçok örneğe ulaşıp ilerleyebiliriz.

Karatay
₺45/saat
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Matematik özel dersi alarak sizde farki uygulamalarda görebilirsiniz farki yarat sende hadi

Benim derslerimde öğrenci izleyen değil hep uygulayan olmaya yönlendirilir soruyu öğrenci okur ve çözmeye çalışır ,takılırsa ki zaten ben izliyorum öğrencimi müdahale ederim ama yinede hemen defteri kalemi alıp çözmem ben zaten çözebiliyorum soruları amacım sizin de anlayıp çözebilir hale gelmenizi sağlamaktır,öğrenmenin en iyi yöntemi öğrendiğin şeyi anında u

Selçuklu
₺80/saat
Merve
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hem fransız vatandaşı hem de fransız dili ve edebiyatı öğrencisinden Aksanlı bir şekilde Fransızca konuşma ve okuma dersleri

Derslerin seviye ve çeşidini öğrencinin talebi ve ihtiyacına binaen belirler öğrenme kabiliyetinin işitsel ,görsel veya knestetik olmasıyla alakalı olarak da ders işleme metodunu belirlerim.

Meram
₺40/saat
Ali emre
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dili sevdiren, özellikle konuşma becerilerini geliştirmeye odaklı; İngilizce, birebir veya grup dersi.

Derslerimde sadece İngilizce konuşurum. Öğrencinin dinleme kabiliyetini üst düzeye taşımaya çalışırım. Temel 6 ingilizce çekimi öğrettikten sonra konuşma üzerine yoğunlaşırım.

Selçuklu
₺40/saat
Btug
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Alman dili ve edebiyatı öğrencisiyim. İlkokul ortaokul ve lise ögrencilerine ders verebilirim ve yabanci dili onlara sevdirebilirim.

Almanca ortaokul lise düzeyinde verebilirim. İngilizce ilkokul ortaokul lise düzeyinde verebilirim. Dili sevmeleri için eğlenceli bir şekilde ders anlatırım ki sıkılmasınlar ve istekli olsunlar. Müfredattaki gibi ve ögrenmeye yönelik anlatırım dersleri.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Konya konumundaki eski öğrencilerimiz öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenlerimizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

Konya konumundaki eski öğrencilerimizin değerlendirmelerini alıyoruz.

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! çok iyi anlatıyor ve konuya hakimdi teşekkürler Gizem :)

M
Muhammed, Élève
4 ay önce

Konya semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Konya semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Konya semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.