Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Mat özel dersleri

Tüm Türkiye'de 39 öğretmen sizi bekliyor.

mat özel dersi seçeneklerimiz

Kadıköy
₺135/saat
Halil
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Mezunu 9 Yıllık Tecrübeli Hocadan SAT, IB, AP, ATC, GRE, GMAT Matematik Dersleri

Öncelikle öğrencimin ne istediğini nasıl bir hedefi olduğunu kendisinden dinlerim. Gireceği bir okul sınavı için ders isteyen bir öğrenci ile üniversite sınavına hazırlanacak bir öğrencinin ihtiyaçları, bu ihtiyaçların tespit edilme yöntemi ve ihtiyaçların karşılanabileceği süre tamamen farklıdır.

Yenimahalle
₺50/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi son öğrencisinden okula sınavlara derslere yönelik ders verebilirim öğrencilerle aram iyidir

öğrencinin anlama kavrama hızına ve kabiliyetine göre ders anlatabilirim örnekler vererek açıklayarak gerektiğinde hikayelerle akılda kalıcı şekilde ders öğretme biçimi uygulayabilirim

Karşıyaka
₺100/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

İlkokul okuma ve yazma öğretimi, Matematik, Türkçe ve ilkokul öğrencisi olan velilere koçluk

Sebep sonuç ilişkisi kurmalı öğrencim. Anlamlı öğrenme olmazsa olmazımdır. Ezberlemekten kaçınır, öğrencimin konuyu kavrayarak hakim olmasını önemserim. Görsel, işitsel, dokunsal olmak üzere her çocuğun bir öğrenme önceliği vardır. Buna bağlı olarak çok çeşitli yöntemleri kullanmayı tercih ederim. İlkokulda her seviyede destek olabilirim.

₺55/saat
Berfin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

FTR bölümü öğrencisinden oraokul,lise ve sınavlara hazırlık öğrencilerine Türkçe dilbilgisi, matematik, biyoloji, kimya derslerinde süper destek!!

Öncelikle öğrencimin eksik konularını belirlerim. Öğremcimle beraber bu eksikliklere göre bir plan oluşturup bu plan dahilinde ilerlerim. Dersler önce konu anlatımı ve bunu takiben soru çözümüyle ilerler. Bu sırada ögrencinin çözemediği sorulara da bakmaya çalışırım.

₺70/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

Koç Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Öğrencisinden ilkokul ve lise matematik, kimya ve tarih derslerinde yardım.Fransızca için de yardım edilir

Derslerimi örnekler üzerinden yapmayı severim.Örneğin matematik ve fen alanlarında öğrencilere ilk önce konuyu anlatıp ondan sonra soru çözmeyi tercih ederim ama tarih dersleri için olayların hangi mantıkla ve nedenlerle olduğunu anlatmaya çalışırım çünkü bir olayın mantığı anlaşıldığında gerisi geliyor.

₺60/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da ilköğretim ve lise seviyesinde öğrencilerine sınavlar ve okul derslerinde yardımcı , mühendisten matematik-geometri dersleri

İlköğretim ve lise seviyesinde öğrencilere yönelik derslerimde, okul derslerine ve sınavlara hazırlık niteliğinde konu anlatımı, soru çözümü yapmaktayım.

Beyoğlu
₺45/saat
Melisa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Beslenme Diyetetik öğrencisinden ilkokul ortaokul öğrencilerine dilbilgisi matematik fen ve Türkçe ders

Ders vereceğim öğrenci ile derse başlamadan önce hazırlıklı, kaynaklı giderim ve sonrasında ödevlendirme yapar konunun pekişmesini sağlarım genelde memnun ayrılırlar

Sultanhisar
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

11. Sınıf öğrencisinden türk dili ve edebiyatı ve ödevlere yardım çalışması yapıyorum.fiyatta herkesin durumuna uygun bir şekilde anlaşırız.ortaokul öğrencilerine ve ilkokul öğrencilerine de ödevlerin

Temel çok önemlidir.Bu yüzden bir konuya çalışırken, o konu ile alakalı önceki konularada kısaca bir göz gezdiririm.Kendim ders çalışırken karşimda bir öğrenci var ve ben ona anlatıyorum gibi çalışırım.

Melikgazi
₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Uzmanından orta okul ve lise öğrencilerine özel matematik dersi verilir sınavlara hazirlanir

Her zaman işin mantığını kavratmayi tercih ederim asla ezberci yaklaşımla işin kolayına kaçmam.

₺40/saat
Alper
İlk ders ücretsiz!

Makina mühendisliği öğrencisinden ADANA'da lise ve üniversite düzeyinde Matematik ve Fizik dersleri

Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Kale
₺40/saat
Serap
İlk ders ücretsiz!

Denerim bilgisi öğretmenliği mezunundan ilköğretim matematik ve fen bilimleri özel ders ve diğer derslere yardım

Derslerimi , öğrencinin ne bildiklerini test edip öğrenip onlara göre bir plan yaparak en iyi şekild e öğretip eksiklerini tamamlama adına çalışmalar yaparım

Kayapınar
₺50/saat
Berna
İlk ders ücretsiz!

Muhasebe ve finansman ogretmeninden matematik türkçe ilköğretim düzeyinde ders özel ders vermek

Derslerimi öğrencinin anlayabileceği düzeye indirgeyebilirim .öğrenci katılımlı ders tekniğini uygularim öğrencim anlamadan hiç bir konuyu atlamam pozitif ve samimi yaklaşım içinde olurum.

Alanya
₺35/saat
Halil
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmenliği öğrencisinden ilk ve ortaokul öğrencilerine uygun fiyata ders verilir :)

Seviyesine göre belirlediğimiz kaynak kitaptan soru çözümü ve konu anlatımı, ödev takibi, soru kalıpları ve çözüm metodları öğretimi ile ezberleme karşıtı bir ders işleme yöntemim bulunmaktadır.

₺50/saat
Idil
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesine türkçe veya dilbilgisi dersi.

Her öğrenci için aynı ders işleyişi söz konusu olmamalı. İlk dersten birlikte karar verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Test üzerinden gidilebilir veya konu anlatımı yapılabilir.

İzmit
₺60/saat
Selda nur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisinden ilk okul ve orta okul seviyelerindeki öğrencilere özel ders.

Dersleri okul müfredatına göre işliyorum. Amacım eksiklerini tamamlayarak hem okul ödevlerinde onlara yardımcı olmak hemde onları okul içi sınavlarına ve ÖSYM’nin sınavlarına hazırlamak.

Aosb
₺60/saat
Özgür ulaş
İlk ders ücretsiz!

Izmirde tıp öğrencisi üniversite sınavına ve kpss ye yönelik matematik ve geometri dersleri

derslerimi öğrencinin zayıf olduğu kısımlara ağırlık vererek istediği bölüme yönelik max yarar sağlayacak şekilde işlerim. genel olarak önce konuyu anlatır ardından test çözümüyle anlaşılmayan yerleri pekiştiririm.

₺70/saat
Yakup
İlk ders ücretsiz!

ETÜT ABİSİ (Türkçe öğretmeni) Merhaba yaklaşık 5 senedir öğrencilerimizin Türkçe ve edebiyat derslerine giriyorum Öğrencilerin sınavlarına derslerine ödevlerine projelerine de yardımcı olurum ayr

Öğrencilerin ilgisini çekecek şekilde ders anlatım kabiliyetim var öğrencilerin başarisini gözle görülür bir şekilde fark edeceksiniz derslerde çeşitli notlar aldırıyorum bu şekilde öğrencinin aklında kalıcı oluyor öğrencimizin bu uzun Yolda derslerine yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk duyacağım saygılar diliyorum

Gölbaşı
₺35/saat
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Eczacılık bölümü öğrencisiyim. İlk okul, orta okul, lise öğrencilerine özel mat dersi verebilirim

İlk başta öğrencinin hangi seviyede olduğunu test ederim daha sonra seviyesine göre konu anlatımı ve soru çözümü yaparız. Öğrenciyi sıkmadan, dersten bunaltmadan ders anlatmak benim için çok önemlidir. Derslerim her seviyeye yöneliktir çünkü konuya oldukça hakimin.

Edirne Merkez
₺50/saat
Yeter
İlk ders ücretsiz!

Sağlık yönetimi(lisans) öğrencisinden Edirne'de ilkokul ortaokul ogrencisine türkçe matematik türk dili ve edebiyati dersleri

Konu anlatımından sonra pekistirici ve gelistirici soru çözümleri ve tekrar ederek ogrencinin eksik yönlerini tespit edip tekrar bu konulara ağırlık gosteririm

₺50/saat
Gülsüm
İlk ders ücretsiz!

Aydın Üniversitesi tam burslu öğrecisinden ilk okul öğrencilerine sözel ağırlıklı olmak üzere bütün derslerde yardım

Hangi ders olursa olsun anlatılan konu bir şekilde çocuğun günlük hayatından örneklerle desteklenmelidir çünkü çocuklar için kuru bilgi ezberden öteye geçemez ama konuları bir şekilde onların hayatlarından örneklerle somutlaştırırsak artık isteselerde unutamazlar. Benim yöntemim bu.

Konya
₺40/saat
Hasibenur
İlk ders ücretsiz!

Konya matematik bölümü ögrencisiyim ilkokul ,lise veya kpss matematik ve geometri dersleri anlatırım

ögrencime konu alakalı ders anlatırım o konu ilgili soru çözdürüm anlamadıgı soruları en güzel şekilde ögrenci sıkılmadan dersimi anlatırım benden ders alanlar kesinlikle pişman olmaz

Bornova
₺40/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendisi’nden İzmir’de ilk öğretim öğrencilerine özel ders.

Önce öğrenciyi ve öğrenme tarzını keşfederim. Sonra ona uygun ekipman sağlarım. Görsel ya da işitsel belki de dokunsal öğreniyor olabilir.

₺75/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden Türkçe Matematik Sosyal Bilimler derslerinde ilkokul ve lise düzeyi eğitim verilir.

Derslerimi önce belirlediğimiz konu eksiklikleri üzerinden belirlerim. Bir periyodik takvim oluşturarak o konuları anlatırım. Konular hakkında çeşitli sorular çözer yapamadıkları üzerinde konuyu tekrar anlatirim.

Çekmeköy
₺45/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Hukuk öğrencisinden TYT-AYT, Lise Hazırlık ve lise dönemine kadar tüm derslere destek

Ders arkadaş/arkadaşlarımın seviye ve paylaşacağımız süreçten kendilerinin ve ailelerinin beklentileri üzerine kişi ya da kişiler için özel olarak planlanıp verim alıp almamıza göre zaman içerisinde kendin yenileyebilen bir sistem düşünüyorum

Keçiören
₺45/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

ODTU ögrencisinden ilkokul ögrencilerine matematik ve tüm siniflara uygun ingilizce dersleri verilir.

Bana göre iyi bir ögretmen olmanin sirri, ögrencinin ne istedigini bilmek, yaptigin işten zevk almak ve bu enerjiyi karsi tarafa da yansitmak.

₺50/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Ticaret/Endüstri Mühendisi’nden ortaokul ve liseye İngilizce, Türkçe, Edebiyat, Matematik dersi verilir

Öncelikle öğrenek kişinin bilgisini yoklarım ve onun olduğu seviyeye göre dersi anlatmaya çalışırım. Karşılıklı olarak interaktif bir şekilde dersi işleyebiliriz.

Bağcılar
₺50/saat
Kerim
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji 3. sınıf öğrencisinden ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde ‘Dil Bilgisi ve Türkçe’ dersleri.

İstenilen konuya göre ve kendi hazırladığım programa göre öğrencinin düzeyi ve müfredatına uygun şekilde birebir dersler işlenir.

Üsküdar
₺70/saat
Alper
İlk ders ücretsiz!

İTÜ Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği birinci sınıf öğrencisinden matematik ve fizik dersleri verilir

Fizik derslerini işleme şeklim kendi yazdığım sorular üzerindendir. Matematik derslerini işleme şeklim ise öğrencinin çözemediği sorular üzerindendir.

Bahçelievler
₺60/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

İstanbul üniversitesi mezunu öğretmenden sözel derslerine hazırlık ve destek, geleceğe ve sınava hazırlık

Derslerimi düzenli ve disiplinli işlerim fakat öğrenciyi sıkmadan arkadaşca davranırım. Bu onun öğrenmesini kolaylaştırır. Derslere her zaman hazır gelirim. Öğrencime verdiğim ödevleri onun gözünden yapar ve o şekilde yaklaşırım.

₺45/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi üniversitesi öğrencisi olarak matematik derslerine rehber ve konu anlayıcı olabilirim.

Konu anlatımını bir kaç soru ile örneklendirdikten sonra öğrencimin konu içinde uygulama sorularını çözmesini isterim daha sonra konu sınavı ve puanlandırma yaparım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Mat dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır