Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Samsun özel ders

Evinizin yakınlarında 360 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Samsun

Atakum
₺60/saat
Ahmet
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Konuşma İngilizcesi, Mesleki İngilizce ve Uluslararası Sınavlarda (iELTS, TOEFL vb) Başarı Garantili Her Seviye İngilizce Özel Ders.

Bire bir veya grup şeklinde her seviyeden öğrenciye İngilizce Dersleri verebilirim. iELTS, TOEFL, KET, PET gibi uluslararası sınavlara hazırlanabileceğiniz gibi ders takviyesi veya hazırlık geçme sınavlarında başarılı olabilmeniz için de hazırım. Severek öğreneceğiniz, öğrendikçe kullanabileceğiniz bir dil eğitimi almak için lütfen irtibata geçiniz.

Atakum
₺20/saat
Kübra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden Samsun'da birebir veya grupla istediğiniz alana ve seviyeye yönelik (konuşma, dil bilgisi, dinleme, çeviri vs) İngilizce dersi çok uygun fiyata. İlk ders ücretsiz!

Her konuya konuyla ilgili kelimeleri öne çıkaran ısınma etkinliği ile giriş yaparım. Derslerimin ana prensibi eğlenerek öğretmektir. Her dersimde bolca pratik yaparak öğrenilenlerin kalıcı olmasını ve bir önceki dersime ilişkin tekrar yaparak pekiştirmeyi hedeflerim. Eğer öğrenilmemiş veya eksik bir şey varsa önceki konulara geri dönüş yaparım.

Samsun
₺60/saat
Feyza
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektrik mühendisiyim samsunda yaşıyorum matematik fizik derslerinden özel ders veriyorum daha önce ve suanda özel ders vermisligim var

Ders işleme yöntemim eğer öğrenci gerekli kuralları biliyorsa kuralların üstünde çok durmayıp bol bol soru çözerim ki bütün soru cinslerini görsün ama kurallar hakkında bi bilgisi yoksa ogretene kadar üstünde dururum ve öğrencide ilk baktigim şey çarpım tablosu olur eliyle sayıyor mu ya da hala kasasına oturtamamış mi dikkatle tesbit eder çarpım tablosunu kavrayama ka

Samsun
₺40/saat
Irem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisinden ilkokul, ortaokul, lise düzeyinde matematik dersi verilir.Matematigi artık yapmak istiyorum diyenler hemen iletişime geçebilir :)

Kişiye göre programım değişir, birey odaklı bir program oluştururum ve buna göre devam ederim.Kişinin isteğine göre ister soru çözümü ister konu anlatımı yapabilirim .

Samsun
₺50/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Almanca öğretmenliği öğrencisinden Samsun da ilk okul,orta okul ve lise öğrencilerine özel ders

Tercih ettiğim yöntem kurallardan örneklere geçerek ama eğer isteyen kişiye özel çevirilerle öğretim yada örnekler ile başlayıp kuralları verip sonrasında konuyu anlatırım.

Canik
₺70/saat
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Matematik- Geometri Dersleri TYT- AYT - KPSS - LGS -DGS-ALES 9. 10. 11.SINIF - Ortaokul

Dersler öğrencinin seviyesine bilgi birikimine göre şekillenir.Öğrencinin durumuna göre onun anlayabileceği konuyu kavrayabileceği şekilde ders anlatırım.Dersi daha önceden hazırladığım konu föyleriyle takip ederek hem zamandan tasarruf sağlamış hemde daha iyi bir öğrenme sağlamaktayım.

Atakum
₺50/saat
Selenay
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Eğitimi ve hobi olarak bireysel ders almak isteyen öğrenciler için

Derslerimi güzel sanatlara hazırlık seviyesinde bireysel olarak vermeyi tercih ediyorum. İsteğe bağlı olarak yağlı boya, suluboya,moda tasarımı, baskı resim, desen, imgesel eğitimleri de vermekteyim.

Samsun
₺40/saat
Feyza nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özel Eğitim öğrencisinden ilkokul öğrencilerinin derslerini öğrenmeye destek, zihin gelişimlerinde yardımcı bir etkinlik ablası. :)

Karşılıklı iletişim şeklinde ders işlerim. Genellikle oyun ve etkinlik ağırlıklı öğretimi tercih ediyorum. İşlediğim derslerin sonunda mutlaka değerlendirme yaparım ve ders başında da bir önceki dersin kısa tekrarını yaparım. Not tutmak için özel not kağıtları hazırlarım ve anlatımım esnasında öğrenciye gerekli yerleri doldurması için yardımcı olurum.

Samsun
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Sınavlarla başa çıkamıyor musunuz. Bu konuda güvenecek bir destek mi arıyorsunuz. Keşke bir hocamız olsa da bizim çocukla özel olarak ilgilense mi diyorsunuz. İşte size müjde. Alanında uzman 14 yıl te

Ders işleme yöntemim özeldir. Her dersin kendine ait özel ve püf nokta teknikleri vardır. Ayrıca her öğrencinin de özel gereksinimleri vardır. Birebir görüşme ile ihtiyaçlar belirlenip sonuç alana kadar işbirliği moral motivasyon ve takip içerisinde olacağım.

Atakum
₺75/saat
Barış
İlk ders ücretsiz!

8 Yıllık Web Tasarım ve Seo Uzmanlığı Tecrübesi ile. Hemen İletişime Geçebilirsiniz.

Dersler Home Ofisimde, Öğrenci Evinde veya Görüntülü görüşme ile verilebilmektedir. Birebir ya da grup halinde olabilir. Sınıfa ve mesafeye göre ücret talebi değişiklik gösterebilir. Zaman olarak iş yoğunluğuma bağlı olarak değişebilmekte. Merak ettiğiniz tüm konular ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Atakum
₺50/saat
Cengizhan
İlk ders ücretsiz!

FİZİK ÖZEL DERS makine mühendisliği öğrencisinden ayt tyt okul sınavlarına destek fizik özel ders ondokuz mayıs üniversitesi makine mühendisliği

Makine mühendisiliği öğrencisiyim bölümümden dolayı fizik dersiyle yakından ilgileniyorum. Fizik dersini mantığını vererek öğreteceğime inanıyorum. yaklaşık 7 yıldır fizik dersiyle aktif olarak iç içeyim ve yaklaşık 2 yıldır da ders veriyorum.

Samsun
₺50/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden Samsun Atakum'da ilk ve ortaokul seviyesinde matematik dersleri verilir

Derslerden önce derse hazırlık yapılması konusunda öğrenciyle aramızda etkin bir iletişim olmasını isterim. Öncesinde hazırlandığımız ders süresince bu hazırlık kısmını açarak öğrenciyi de sıkmayacak şekilde işlemeye özen gösteririm. Ders süresince bol örnek kullanırım.

Samsun
₺40/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden Samsun'da ilk-orta ve lise seviyesinde matematik, tarih ve coğrafya dersleri

Derslerden önce derse hazırlık yapılması konusunda öğrenciyle aramızda etkin bir iletişim olmasını isterim. Öncesinde hazırlandığımız ders süresince bu hazırlık kısmını açarak öğrenciyi de sıkmayacak şekilde işlemeye özen gösteririm. Ders süresince bol örnek kullanırım.

Samsun
₺60/saat
Risky
İlk ders ücretsiz!

Do you want to speak English fluently? Why don't you try to learn it from a native speaker?

The lesson will be full English and we will go according the student's skills. So first getting to know student better is my solution here. Lesson will focus more for speaking, and from that we will correct the grammar and learn new vocabularies.

Atakum
₺50/saat
Semiha
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversiteli bir hocadan ingilizce dersi almak ister misiniz? Her seviyede ve amaca yönelik ingilizce dersi verebilirim. Kişinin seviye ve amacına göre ders programı hazırlarım. Aynı zamanda

Ders yapılandırmasını öğrencinin seviyesine göre belirleyip gerceklestirdikten sonra öğrencinin ihtiyacına yönelik dersler işlerim. Dil bilgisi, konuşma, okuma ve yazma üzerine yapılandırılmış bir programda ders veririm.

Atakum
₺100/saat
Semiha
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gündelik hayatınıza farkındalığı dahil etmek istiyorsanız eğer, Meditasyon dersleri için bana ulaşabilirsiniz

Meditasyon yapmak üzerine bilimsel, kavramsal ve Kuramsal incelemelere yer verdikten sonra meditasyon yaparak derslerimizi işleriz. Kişinin meditasyon hakkında bilgi kazanması ve meditasyon yaparak İçgörü geliştirmesi hedeflenir.

Atakum
₺100/saat
Semiha
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Reiki sistemi ile gerçekleştirilen bütünsel şifa uygulaması için benden randevu talep edebilirsiniz

Her öğrencinin seviyesine göre enerji ve şifa sistemlerine giriş yaptıktan sonra Reiki evrensel şifa sisteminin inceliklerini ve yaşamdaki dönüştürücü rolünü öğretirim.

İlkadım
₺60/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

Çocukları ve mesleğini seven genç idealist Sınıf Öğretmeni'nden ilkokul düzeyinde özel ders

Derslerimi eğlenceli etkinliklerle işlerim. Çocukların ilgi ve seviyelerine uygun olarak onları eğlendirerek eğitme taraftarıyım. Çocuklara bilgiyi direkt olarak sunuş yoluyla aktarmak yerine onlara yol gösterip, rehber olup bilgiye kendilerinin ulaşmalarını, merak etmelerini ve araştırmalarını hedeflerim yani buluş yoluyla derslerimi işlerim.

Atakum
₺60/saat
Sefa
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

YDS, YÖKDİL ve her seviye genel İngilizce dersleri verilir. YDS notum 85. Sınava girmeyecekseniz gramer önemli değil kimseye bebekken gramer anlatılmadı:)

Derslerimi şu şekilde işlerim: Öncelikle YDS veya YÖKDİL'e hazırlanırken sınava yönelik teknikleri ön planda tutarım. Genel İngilizce için ise gramer tamamen geride kalır, bol okuma ve bol dinleme ile en doğal öğrenme yöntemini izleriz.

Samsun
₺40/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Matematiği keşfetmeye hazır mısınız. Artık zor diye bir kural yokk. İhtiyacımız olan inanmak ve çabalamak. Beraber başarabiliriz.

İlk olarak öğrencimle tanışıp onun eksiklerinin olduğu konuları tespit edip hangi konumda olduğunu öğrenmeye çalışıyorum. Daha sonra öğrenciden beklentilerini öğrenip ulaşmak istediğimiz konuma gelmek için bir yol belirleriz. Anlattığımız konular geri dönüşlüdür.

Atakum
₺90/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği bölümü öğrencisinden Samsun da ilk okul düzeyi özel ders verilir.

Derslerimi genellikle anlamaya yönelik anlatım şekliyle işliyorum. Öğrencimin örneklerle boğulmasını değil örnekleri doğru anlamasını sağlarım. Daha çok konu işleme değil, eksik kalan konularda belli başlı örneklerle konunun tekrarını sağlıyorum.

Atakum
₺50/saat
Yağız
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisliği öğrencisiyim, OMÜ de okumaktayım. Bir öğretmen çocuğuyum. Ygs ve lys de Kimya' da güzel netler yaparak bu bölüme geldim. Ben de lise dönemlerimde 5 farklı hocadan farklı dersler alm

Çözülen soru sayısı ne kadar fazla ise başarı da o kadar yakındır. Bu mantık üzerine işleyiş yapıyorum. Artık sistem ezbere dayalı konuyu anlama olayı sorular üzerinden yapılıyor. Görülen fazla sayıdaki soru miktarı gerek okul gerek üniversite sınavında daha fazla hakimiyet demektir.

İlkadım
₺50/saat
Taha
İlk ders ücretsiz!

Tasarim ve dizayna dair akilda kalici bilgiler ve özel tekniklerle beraber öğrenelim

DERSLERİ ESPRİ EŞLİĞİNDE DİKKAT ÇEKEREK İŞLERİM AKILDA KALICI BENZETMELERDE BULUNURUM. DİKKAT DAĞILMASINA İZİN VERMEM. SERT BİR İNSAN DEĞİLİM KİMSEYE KIRICI BİR SÖZDE VE TERİMDE BULUNMAM.

Atakum
₺69/saat
Saltuk
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Devlet Personel Başkanlığına kayıtlı Stratejist Güvelik Uzmanından, Strateji, Güvenlik, Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık Kursu

Kariyer planlamanıza göre iş akış şemaları düzenlerim, uygun eğitimi alabilmeniz için modern eğitim metotlarını kullanırım, ders notlarını kendim hazırlarım, ödev alacağınız derse göre verebilirim, Kurs sonrası, talep edilirse oryantasyon eğitimi verebilirim, Dersler genellikle 14-60+ yaş aralığında insanlar tarafından, askeri ve polis okullarına hazırlananlar,

Atakum
₺80/saat
Turgay
İlk ders ücretsiz!

YDS, YÖK-DİL, AYT-DİL (Soru çözüm teknik ve sınav taktikleri ile kelime ezberi yapmadan, paragraf okumaya boğmadan) İNGİLİZCE

Birebir veya öğrenci grupları şeklinde dersler olabilir. Öğrencinin evi veya Samsun Çiftlik Caddesi'ndeki kişisel gelişim kursumuzda akıllı tahtalar eşliğinde de dersler yapmaktayız.

Samsun
₺60/saat
Güven
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık deneyimli uludağ üniversitesi mezunu öğretmeninden Türkçe ve Türk Dili Edebiyatı dersi almak isteyenler

Türkçe derslerim için öğrencilerimin korkulu rüyası olan paragraf konusunda pratik ve keyifli bir sürece gireceğimize söz veriyorum. Zaman kaybettiren paragrafın göstereceğim taktiklerle farklı tekniklerle soru çözümlerimizde ne kadar da kısa zamanda çözeceğinizi göreceksiniz.

Atakum
₺25/saat
Seda
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fen Bilgisi Öğretmenliği okuyorum hem kendimi geliştirmek hem de birilerine faydalı olmak istiyorum.

Ders işleme yöntemimi karşıdaki öğrenciye göre seçmeyi düşünüyorum çünkü bireyler birbirinden farklıdır ders içeriğine konuya ve anlama kapasitesine göre değişir

Samsun
₺40/saat
Feyza nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özel Eğitim öğrencisinden ilkokul öğrencilerinin ödevlerine yardım etmek ve derslerine destek vermek.

Derslerimi genelde bir önceki dersin tekrarıyla başlar be oyun-etkinlik şeklinde karşılıklı iletişimle yönetirim. Dersin akışına ve konusuna göre değişmekle birlikte çoğunlukla oyun temelli öğretimi tercih ediyorum. Ders sonlarında mutlaka değerlendirme yaparım.

Samsun
₺100/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Üniversite mezunu Direksiyon Eğitim Öğreticiliği Sertifikalı Sürüş teknikleri uzmanından garantili direksiyon dersi...

Dersler aday incelenip ona göre kararlaştırılacak. Genelde 10 saatlik çalışma temel hedeflere ulaşmamızı sağlayacaktır. 10×100tl = 1000tl ye trafikten korkmadan ve severek araç kullanın. Not: temel becerilere ulaşan adaylarla sonradan yapılacak pekiştirme egzersizleri ücrete tabi değildir. O bizim vefa borcumuzdur.

Samsun
₺50/saat
Nurgül
İlk ders ücretsiz!

Sınava yönelik konu anlatımı, soru çözümü, pratik ders çalışma metotları öğretilir ve okul derslerine yardımcı olunur.

Öğrencinin seviyesine bağlı olarak anlatım yaparım. Özellikle meslek lisesi öğrencileri için pratik yöntemler, tekrarlar ve özel programlar hazırlarım. 40 dakikalık bir dersin sadece 15 dakikasını ders anlatımına kalanını öğrenci ile soru çözümüne ayırırım. Aynı zamanda öğrenciye yönelik testler ve alıştırmalar ile dersi zenginleştiririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Samsun konumundaki eski öğrencilerimiz öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenlerimizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

Samsun konumundaki eski öğrencilerimizin değerlendirmelerini alıyoruz.

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! başarılı bir şekilde sürdürüyoruz. teşekkürler

B
Barış, Élève
1 hafta önce
Emre
(4 görüş)

Samsun semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Samsun semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Samsun semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.