Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Eskişehir özel ders

Evinizin yakınlarında 30 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Eskişehir

Eskişehir
₺30/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim, ortaöğretim öğrencilerine okul derslerine yardımcı, üniversite öğrencisinden özel ders verilir .

Öncelikle öğrencinin bilgi düzeyini belirlemeye yönelik test uygulaması yapılır ve ihtiyaç duyulan alanlarda, konularda bir yol haritası çizilerek eksikleri kapatılır. Eksikliklerin kapatılmasında en büyük etmen bilinen yanlışlıkları tespit etmek ve yerine verilecek bilginin öğrencide anlamlı olmasını sağlamaktır.

Eskişehir
₺45/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Tıp öğrencisinden Eskişehir'de ilkokul, ortaokul seviyesinde matematik, fen ve dil bilgisi dersleri

Derslerden önce mutlaka o konunun MEB kitabında nasıl anlatıldığına, nelere değinilip nelere değinilmemesi gerektiğine bakarım.

Eskişehir
₺45/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisliği öğrencisinden ilokul,lise ve üniversite hazırlık için özel matematik dersi

ders programını öğrencimle beraber oluşturarak belirli bir düzende derslerimi işlerim.

Eskişehir
₺60/saat
Sevgi
İlk ders ücretsiz!

Merhaba İç mimar Sevgi ben. Eskişehir’de grup veya bireysel resim,akrilik,guaj resim teknikleri dersi vermekteyim.

Derslerimde öncelikle teknik altyapıdan bsşlarım. Her ders 15-20 dakika elimizi ısıtmak için çizgi egzersizleri ile başlar sonrasında haftalık konuyu anlatarak biteysel çalışmalara başlanır.

Eskişehir
₺60/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Ana dilim Almanca, 2 senedir eskisehir genelinde özel ve grup dersleri vermekteyim.

Almancanin temelini saglama aldiktan sonra daha cok konusmaya yönelik ögretmekteyim ve ögrenci ingilizce biliyorsa eger almanca ingilizce seklinde anlatabilirim ve her hafta ögrendiklerimize dair mini bir test yapmaktayim. Duydugunu anlama, konusma ve genel dil bilgisini aktarmaktayim. Almanca ana dilim oldugundan sizlere almancayi daha iyi aktaracagimdir.

Eskişehir
₺20/saat
Ecem
İlk ders ücretsiz!

Eski ODTÜ matamatik, yeni Eskişehir Teknik Üniversitesi bilgisayar mühendisliği öğrencisinden matematik dersi

Konudan bahseder ve bolca soru çözerim. Soruyu önce öğrenciye çözdürüp yanlış yaptığı ya da takıldığı yerde müdahale ederim.

Eskişehir
₺40/saat
Songül
İlk ders ücretsiz!

Inşaat mühendisliği öğrencisinden Eskişehir'de olan liselerde matematik, biyoloji ve fizik alanlarında ders verme ödevlere yardımcı olma.

Derslerimi öncelikle konu daha sonrasında soru çözerek ilerletirim, bunlar bitince haftaya yeni ders için ödev veririm diğer derste kontrol ederim ve böylece konuları düzenli bir şekilde bitirmiş oluruz.

Eskişehir
₺60/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Matematik sevmeyen çocuk yoktur konu eksikleri çok olan çocuk vardır aslında matematik kolaydır.

Ders işleyişlerimde önceliğim konu anlatımıdır öğrenci konuyu benden dinleyecek soru çalışmalarını kendisi yapmaya çalışacak ki pekişecek en son yapamadıklarına beraber bakıcaz eksiği giderilecek.

Eskişehir
₺15/saat
Ayşe nur
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi öğretmeninden. ilkokul matematik, türkçe ve ingilizce derslerine yardımcı olabilirim eşit ağırlık mezunuyum.

Derslerimi öğrenci ilgi ve isteklerine göre düzenlerim. Onun seviyesine göre anlatmayı başarabilirim. Özellikle matematiği zor ders olmaktan birlikte çıkarabiliriz.

Eskişehir
₺45/saat
Begüm
İlk ders ücretsiz!

Moleküler biyoloji ve genetik öğrencisiyim. Akılda kalıcı yöntemlerle matematik kimya ve biyoloji dersi veriyorum.

Dersleri öğrencinin yatkın olduğu stile gore sekillendirmem mümkündür. Genelde ezberci anlatimdan kacinirim. Fen bilimleri dersleri icin konulari orneklere dayandiririm. Sayisal islemler icin konu konu hazirladigim formul kagitlarini veririm. Konu bitiminde soru cozumu icin kullanırım. Bu biraz da ogrencinin yatkin oldugu stile bağlıdır.

Eskişehir
₺40/saat
Mazlum
İlk ders ücretsiz!

3 ortalamalı inşaat mühendisliği öğrencisinden matematik ve geometri özel ders soru çözümü.

1 hafta. bir konu veririm o konu üzerinde çalışma ve not çıkarılmasınj isterim kontrol eder eksik bilgiler varsa onu yazarım ve her hafta daha çok soru odaklı çalışırız.

Tepebaşı
₺30/saat
Aslı
İlk ders ücretsiz!

Gastronomi ve Mutfak Sanatları öğrencisinden Eskişehirde ilkokul ve ortaokul öğrencilerine sözel dersler

Dersleri çocukların öğrenebileceği şekilde eğlenceli ve akıcı bir şekilde öğretebilirim. Benimleyken sıkılmazlar ve öğrenmek onlar için eğlenceli bir hal alabilir.

Odunpazarı
₺60/saat
Nurten
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisansı tamamlamak üzere olan Matematikçiden Matematik Geometri Fizik Kimya Biyoloji dersleri

Belli yapı taşlar fotokopi halinde hazır bulunmaktadır. Öğrenciye öz bilgi ve tak-tikler verilir. Ardın günlük hayat ile ilişkilendirme yapılarak anlatılan konu somutlaştırılır. Geri kalan süre zarfında öğrenci ile soru çözülerek pratik hale gelir. Gerektiğinde ve kaynak eksikliğinde öğrencinin azmine bağlı kaynak ve soru takviyesi yapmaktayım.

Odunpazarı
₺40/saat
Sümeyye
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve lise için özel matematik dersi ve soru çözümü

Derslerimi kısa konu özetleri şeklinde anlatıp soru çözümüne ağırlık veririm konuyu pekiştirmek için ama bu durum öğrencinin isteğine göre değişebilir

Odunpazarı
₺25/saat
Rabia sultan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden Eskişehir' de ilkokul, lise ve c1 seviyesinde özel ders.

Standart, sıradan bir yöntemim yoktur. Her öğrencinin farklı öğrenme şekli olduğuna inanırım. Öğrencinin verimli olduğu yöntemi bulup onun üzerinden giderim.

Tepebaşı
₺60/saat
Feyza
İlk ders ücretsiz!

Sayısalcı öğrenciden ilkokul öğrencilerine sınava hazırlık, derslere destek ve ödevlere yardım edilir.

Derslerimi işlerken önce karşımdaki öğrencinin ne yöntemle daha iyi anladığını test edip o yöntemle devam ederim ders işlemeye.

Tepebaşı
₺57/saat
Berker
İlk ders ücretsiz!

Yeni eğitim sistemiyle uyum sağlamak ve eğitime karş> uyumsuzlukları önleme konusunda yardımcı olabilirim

Tabi ki derslerimiz öğrenci odaklı olup öğrencinin önce kafasında sorunları çözümlemeye yöneliktir ve daha çok sosyal içerekli bir ders işleme yöntemine sadık kalıyorum

₺40/saat
Rıdvan
İlk ders ücretsiz!

Eskişehirde Matematik ve Fizik alanında ortaokul ve lise düzeyinde özel ders verilir.

Fizikte not çıkararak not üzerinden, Matematikte soru çözerek dere işlerim. Öğrencinin tam anlayamadığı konularda ekstra soru çözümü yapar ve eve ödev veririm.

Tepebaşı
₺35/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Resim bölümü mezunuyum. Alanımda oldukça deneyimliyim.. Size yardım etmek isterim..

Derslerimi tamamen öğrenci odaklı işlerim. Kişinin yetenek potnsiyelini ortaya çıkartıp ona göre yön veririm. Gösterip yaptırmak yerine öğrencinin kendi keşfetmesi için çabalarım.

Tepebaşı
₺30/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Almanca ögretmenliği son sınıf öğrencisinden almanca ve ingilizce özel ders verilir grup dersleri özel ders

Önce öğrencinin hangi seviyede olduğu kontrol edilir. Sınıfına göre müfredatta olan konular seçilir. Sınavlarda başarıyı arttırmak ve günlük hayatta kullanabileceği ingilizce ve almanca kelimeler öğretilir. Tekrar yapılır. Ödev verilir.

₺65/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmenliği mezunuyum. İnteraktif öğretim metotları sayesinde tüm becerileri (okuma-yazma-dinleme-konuşma) geliştirecek şekilde bir öğrenim süreci sağlayabilirim.

Temelden de başlasak ilk dersten itibaren dersi tamamen Fransızca işlemeye özen gösteriyorum. Mümkün olduğunca anadil kullanmıyorum. Derslerimizin kimileri sadece dinleme ve konuşmaya yönelikken kimileri dil bilgisi ve yazma ağırlıklı oluyor. Dersler 1 saat sürüyor fakat konunun bitmesine bağlı olarak daha uzun sürebilir.

Tepebaşı
₺50/saat
Dersim
İlk ders ücretsiz!

Tarih bölümü mezunu orta okulsosyal bilgiler ve lise tarih seviyesinde ders verilir

Dersleri öğrenci merkezli işlerim Öğrenme etkin olduğunda, Düşünme, araştırma, soru sorma ve yorumlama gibi davranışlarını geliştirebileceği şekilde öğrencinin hedefe kendisinin ulaştığı sistemde. Soru- cevap şeklinde ve ödev ya da soru föyleriyle bunları desteklemek.

Tepebaşı
₺20/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisiyim eskişehirdeki ilkokul ve lise öğrencilerine matematik lise öğrencilerine ise geometri dersleri

Derse ilk olarak konu özeti yapatak başlarım daha sonra akılda kalıcı olabilmesi için hayatımızdan örneklerle sunarım daha sonra konuyla ilgili soru çözümleriyle pratik yaptırırm

Tepebaşı
₺30/saat
Başak
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise dersleri icin uygun fiyata özel ders

Öğrencinin ihtiyacına ve öğrenme - anlama yöntemine göre kişisel oluşturacağımız planla dersleri işlerim, her çocuğun öğrenme şekli farklıdır . .

₺30/saat
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi Ingilizce Öğretmenliği bölümünde okuyorum. Ortaokul ve lise öğrencilerine yardımcı olabilirim.

Genel olarak grammer üzerinden başlarım. Öncelikle öğreneceğiniz dilin yapısını öğrenmek gereklidir. Grammer bir başkasından edinebileceğiniz tek unsurdur. Kelime bilgisi ve okuduğunu anlama becerilerinde kişinin yaptığı pratikler önemlidir.

Tepebaşı
₺50/saat
Zülal
İlk ders ücretsiz!

Istatistik bölümü yüksek lisans öğrencisinden her seviyeye uygun matematik ve istatistik dersleri

Öncelikli olarak konu anlatımı sonra soru çözme şeklinde ilerliyorum. Konu bitince ya da aniden ufak bir sınav yapıyorum ki hangi konularda eksiklik var onu görmeye çalışıp tekrar onun üzerinde duruyorum. Amaç size hem yeni pratik bilgiler öğretmek hemde eksiksiz olarak konuyu öğrenmeniz.

₺50/saat
Defne
İlk ders ücretsiz!

Pdr mezunundan ilkokul ve lise seviyesine uygun bireysel gelişim ve danışma egitimi

Derslerimi bireyle birebir devam ettiririm. Öğrencinin bireysel gelişimine yönelik test ve envanterle gelişimini takip ederim .

Tepebaşı
₺45/saat
Aylin
İlk ders ücretsiz!

Eskişehirde ilkokul seviyesinde çocuklara dilbigisi dersi ve Türkçe dersi planlı bir şekilde verilir

Derslerimi önce çocuğu tanıyarak planlarım hangi seviyede ne düzeyde hangi konuya ne kadar ilgili onu belirlerim daha sonra gidişata göre planları düzenler dersi oyunda katarak işlerim

Tepebaşı
₺50/saat
Aylin
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi yüksek lisans öğrencisinden eğitim danışmanlığı kendi çalışma tarzını belirlemeye yönelik her yaş grubuna ve çocukların gelişimine yönelik dersler

Derslerimi çocuğa göre planlarım bilgisi başarısı ve ilgisi ne yönde ona bakarım anlatmaktan çok kendi kendini geliştirebileceği yollar gösteririm en önemlisi çocuğun kendini planlayabilmesidir

₺30/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Fen Bilimleri dersi sevmek ve başarıya ulaşmak için uğraşan bir eğitimci öğretimci

Sınıf ortamında 5e modelini tercih ediyorum grup ile anlattığım derslerde de bu uygularım, bireysel derslerde ihtiyaca ve öğrencinin zeka türüne göre anlatmayı tercih ediyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eskişehir semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Eskişehir semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Eskişehir semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Eskişehir semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Eskişehir semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.