Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Eskişehir özel ders

Evinizin yakınlarında 711 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Eskişehir

Tepebaşı
₺40/saat
Bayram
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Osmangazi Diş Hekimliği öğrencisinden sınavlara hazırlık için lise bazında özel temel matematik veya ileri matematik dersleri

Sabit bir ders işleme fikri bana göre saçma. Bunun yerine öğrencimizin isteğine göre beraber hareket ederek ders işlemek isterim. Konu ağırlıklı, soru ağırlıklı ve benzeri şekildeki yöntemleri kullanabiliriz.

Tepebaşı
₺60/saat
Hasan
İlk ders ücretsiz!

Diş Hekimliği öğrencisinden matematik dersi verilir ayt tyt lgs dersi verilir .

Derslerimi öğrenci nasıl isterse öyle işlerim soru çözüm için de gelebilir konu da anlatabilirim eksiklerini de tamamlayabiliriz kendisi nasıl isterse

Tepebaşı
₺30/saat
Dilan
İlk ders ücretsiz!

Kimya bölümü öğrencisinden ortaokul ve lise düzeyinde kimya, geometri, biyoloji,tarih ve matematik dersleri

Derse başlamadan önce detaylı bir anlatım yaparım, örneklerle kavratmayı hedeflerim. Daha sonra küçük sınavlarla eksikleri belirlerim :) Bir ders saatim genellikle öğrenilmiş ve sindirilmiş geçer. Yapılması gereken ödevlerde ise yardımcı olur devamını yapabiliyor mu kontrol ederim.

Tepebaşı
₺45/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden Eskişehir'de ilköğretim seviyesinde öğrencilere fen bilgisi ve matematik derslerine yardımcı

Sabırlı bir insanım çocuğunuz nasıl istiyorsa nasıl rahat anlıyorsa ona göre dersi işleriz ödevlerini yaparız.Bir önceki derste sonraki ders için işleyeceğimiz konuları kararlaştırıp ona göre notlarımı çıkarmayı düşünüyorum.Konuyu işledikten sonrada örnekler çözer konuyu pekiştiririz ve ödevlerinde yardımcı olurum.

Tepebaşı
₺40/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İnşaat Mühendisinden Eskişehir'de ilkokul,ortaokul,lise,üniversiteye hazırlık ve üniversite seviyesinde matematik,geometri ve fizik dersleri

Sizleri sıkmadan dersleri eğlenceli hale getirerek ve dersin mantığını öğreterek ders anlatmayı kendime amaç edinmiş biriyim. Anlatılanların akılda kalması için bazı ufak hafıza tekniklerim var ve inanın çok eğlenceli :) Gülerek ve eğlenerek yapılan her şeyin akılda kalacağını düşünüyorum.

Tepebaşı
₺30/saat
Dilay
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlara hazırlık, karakalem ,renkli ,desen ,imgesel ,portre ,anatomi dersleri! Resim öğretmeninden ders!

Derslerime öncelikle el rahatlatma, eli geliştirme ile başlarım. Çizgi çalışmaları ile başlayacağımız çalışmaya ön hazırlık yaptırırım. Aşama aşama gelişme kaydederek öncelikle desen çalışmaları ile başlarım. Obje (doğal,yapay) çalışmaları ile başlatırım.

Tepebaşı
₺50/saat
Ülfet
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fen Lisesi mezunu eczacılık fakültesi öğrencisiyim, Eskişehir'de ilkokul ve lise seviyesi Matematik, Kimya ve İngilizce özel dersleri veriyorum =)

Her ders başlangıcında önceki dersin önemli noktalarının tekrar üzerinden geçip öğrencinin hatırlamasını sağlıyorum. Konu anlatışımı öğrenciye göre belirliyorum. Örneğin görsel olarak dersi kavrayan öğrenci için daha çok görsel materyal kullanıyorum veya daha çok okuyarak anlayan öğrenciler için daha çok not çıkarıp derse geliyorum.

Eskişehir
₺40/saat
Muharrem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sağlam bir Dilbilgisi'ne sahip PDR öğrencisinden "Türkçe Özel Ders". Özellikle üniversite sınavına hazırlanan arkadaşların taleplerini bekliyorum.Üniversite sınavında çıkması muhtemel soruları birlikt

Şu bir bilinen gerçek ki dil bilgisi dersleri öğrenciler açısından zor ve yorucu olarak görülür çoğu zaman.Biz derste öğrenciye verilmesi gerekenleri verip öğrenciyi fazla sıkmadan nitelikli bir eğitim vermeyi gaye ediniyoruz.İşlenilen konularla ilgili bol bol örnek verip konuyu kavratma garantisi veriyoruz..

Eskişehir
₺15/saat
Emrullah
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmenliği öğrencisinden, hobi olarak ilgilenenlere karakalem dersi verilir. Muhabbet dahi edilir :)

Kişinin isteğine göre, ilgilendiği şeyleri öğretmek ilk önceliğim. Gayet sabırlı, sıcak kanlı ders işleyebilirim. Aşama aşama, adımları öğrendiğinden emin olup devam ederim. Başlangıç seviyesinde plastik sanatlar, karalama, kara kalem dersini özgür ve kişinin rahatlamasina yönelik işlemeye özen gösteririm.

Odunpazarı
₺60/saat
Ilkay
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli eğitmenden başlangıç ve orta seviye gitar, armoni, doğaçlama ve grup müziği dersleri

Teorik derslerden önce yol haritası çizerek ne zaman hangi konuların işleneceği, hangi egzersizlerin yapılacağı konusu üzerine yoğunlaştıktan sonra işitme dersleri, temel müzik terimleri ve ensturmanın tanınması konuları işlenir. dersin amacı ve konusuna göre işleyişler belirlenir ve öğrencinin beklentileri üzerine içerik belirlenir.

Tepebaşı
₺40/saat
Rümeysa
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde fransızca dersleri verilir.

Dersten önce öğrencimle derste hangi konuyu isleyecegimi konuşup bu konu hakkında önceden kendi bilgi edinin istiyorum. Daha sonrasında bu konuyu derste anlatırken öğrencilerin daha kolay anladığını görüyorum.

Odunpazarı
₺40/saat
Musa can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Özel Ders (Özel Öğretim Kurumu Tecrübesi Var)

Derslerimi haftada 2 gün 1.30 - 2'şer saat olacak haftada takribi 4 saat işliyorum. Bire bir ve grup derslerim mevcut. Çok özel durumlar olmadıkça grup derslerini 3 kişiden fazla yapmıyorum. Kendileri grup olarak gelen öğrencilerle de çalışıyorum. Kendi notlarımı veriyorum, yerine göre kendi hazırladığım soruları veriyorum ya da başka kaynaklardan ödev veriyorum.

Eskişehir
₺35/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisliği öğrencisinden Eskişehir'de lise, ortaokul ve ilkokula destek ve yardımcı dersler

Ödev takibi ve yardımcı olma, deneme sınavları düzenleme, birebir eğitimle özellikle fen ve türkçe alanında çok yol katedeceğimizi size garanti ediyorum.

Eskişehir
₺35/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir'de İngilizce kimya mühendisliği öğrencisinden ingilizce konuşma, yazma, okuduğunu anlama, ve vocabulary dersleri

Derslerimi pratik yaparak işlemeyi tercih ederim çünkü okulda uygulananın aksine yabancı diller konuşarak ve pratikte daga hızlı ve daha kalıcı öğreniliyor.

Odunpazarı
₺55/saat
Buket
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İki sene yurtdışı erasmus tecrübeli mimarlık öğrencisinden ingilizce grammer ve speaking dersleri

Yurt dışı eğitim tecrübelerim, edindiğim yabancı çevre ve okuduğum bölümün ingilizce mimarlık olması doğrultusunda, karşılıklı konuşma, diyalog ağırlıklı; seviyeye göre dil bilgisi ve kelime öğrenimi bazlı bir eğitim, aynı zamanda bizzat yabancı öğrenciler ile canlı konuşma destekli de olacaktır.

Tepebaşı
₺35/saat
Ihsancan
İlk ders ücretsiz!

Eskisehir'de Inşaat Mühendisliği öğrencisinden ilk ve ortaokulda ki öğrencilere ödevleri ve okula uyum konusunda yardim

Derslerde öncelikle dikkat ettigim kisim, öğrencinin gercekten derse hazır olup olmadigidir. Ogrenci hazırsa derse başlarım ama öğrenci hazır degilse veya dikkati çok dagiliyorsa önce onun uzerine bir çalısmada bulunurum.

Eskişehir
₺80/saat
Selin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik ve geometri öğretmeniyim özel ders veriyorum ilgilenenler ulaşabilirler ilkokul ortaokul lise kpss ales öğrencilerine ders veriyorum

Her bir bireyle farklı olur dersler çünkü her bireyin anlama yolu farklıdır bu yüzden bunu bireyimizle tanıştıktan sonra gidiş yolumuzu beraber belirleriz çok öğrencim oldu hiç bişey bilmiyorken ve sevmiyorken suan bilip seviyor bu bir başarı benim için oyuzden korkmadan üstüne giderek ve önce sevdirmek gereklidir .

Tepebaşı
₺50/saat
Volkan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstatistik bölüm 1.'si ve yüksek lisans öğrencisinden Eskişehir'de her seviyeye uygun İSTATİSTİK, MATEMATİK ve PROGRAMLAMA/YAZILIM dersleri

Vermiş olduğum dersin seviyesi ve içeriğinin farklılaşmasından dolayı ve tabi ki dersi alan kişinin almış olduğu dersi hangi amaçla alıyor olması, bir alt yapısının olup olmaması o dersi anlatma biçimimde etki faktörü olacaktır.

Odunpazarı
₺50/saat
Murat
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir'de Dil Bilgisi yapamayan, paragraf çözemeyen, sözel mantık yapamayan kalmasın Tecrübemle ve samimiyetimle sizin yanınızdayım. Daha önce Kütahya'da, Konya'da ve son olarak Eskişehir'de çalıst

Konu anlatımımı bol orneklerle yaparim. Ayrica ozel egitim ogretmenligi okumamin da katkisiyla her seviyede ogrenciyle calisirim. Ogrenemeyen ogrenci yoktur. Bilgiyi edinmesi icin gerekli yasantiyi saglayamamis, bilgiyi genellemesini saglayamamis, bilginin kaliciligi icin ogrenciye yol gosterememis ogretmen vardir. Basarmak icin beni secin 💪🤗 iddialiyim.

Tepebaşı
₺150/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Cambridge unversitesi mezunu mebde kadrolu eğitmenden ingilizce ders almak isteyenler buraya muracaat

KENDİME AİT DÖKÜMANLARIM VAR AYRICA TALEP EDEN ÖĞRENCİLERİN KENDI DERS KİTAPLARI ILE KODLAYARAK EĞİTİM VERİYORUM İLK ORTA LISE VE ÜNV ÖĞRENCİLERİ İLE ÇALIŞABILIRIM. AYRICA ŞİRKETLERE OTELLERE VE KURUMLARA AŞÇILIK VE MESLEKİ YETERLİLİK İLE İLGİLİ OLARAK EĞİTİM VE SERTİFİKA VEREBİLİRİM .

Tepebaşı
₺50/saat
Yeliz
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Teknik Üniversitesi Biyoteknoloji tezli yüksek lisans öğrencisinden özel ders (ilk-orta okul tüm derslerine destek, ödev takibi, matematik-fen özel ders; lise biyoloji özel ders)

Dersleri, karşımdaki öğrencinin anlama biçmine göre işlemeyi tercih ederim. Ancak bir kitaba bağlı kalarak sadece konuşma şeklinde anlatmayı sevmem.

Tepebaşı
₺40/saat
Berker
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Öğrencisinden Matematik, Fizik ve Kimya Dersleri Verilir

Sevimli ve bağları kuvvetli bir ders ortamında ders anlatmayı düşünüyorum. Bu derslerin hem bana hem de öğrencilerime katkı sağlayacak dersler olduğunu düşünüyorum. Dersler hem ilkokul hem de lise seviyesine yönelik.

Eskişehir
₺45/saat
Ece
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden Eskişehir'de ilkokul ve lise düzeyinde Matematik, Türkçe ve organik kimya dersleri verilir.

İlk önce öğrenci arkadaşımın eksiklerini bir görüp ona göre bir çalışma planı çıkarıyoruz. Derslerim bir buçuk iki saat sürüyor. (Bu bir buçuk iki saatlik ücret 45 TL) Bazen kendi hazırladığım fotokopilerden bazen de deftere kendim yazarak işliyorum.

Eskişehir
₺250/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

Kıdemli Yazılım Uzmanından Web Programlama, Mobil Uygulama Geliştirme ve Oyun Programlama dersleri

Eğitimlerimi gösterip yaptırmadan daha çok öğrencimi/öğrencilerimi araştırmaya yönlendirmekteyim. Çünkü yazılımın temelinde problem çözme becerisi çok önemli yer edindiği için beraber problemleri çözerek, ev ödevleriyle birlikte sürecimi ilerleterek yolumuza devam edeceğiz. Keyifli yolculuk için heyecanlı ve inanmak çok önemli yer etmektedir.

Tepebaşı
₺60/saat
Dilay
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya ve Gıda Mühendisiliği mezunundan profesyonel seviyede ilkokul ortaokul lise ve üniversite için fen bilimleri- matematik bilimleri ve ingilizce dersleri

Dersler öğrenci, çözüm ve başarı odaklıdır. Genellikle konu hakkında yeterli bilgi kazandırıldıktan sonra kalemin öğrencinin elinde olması taraftarıyımdır. Bu sayede bilgiler beyne daha kolay işlenir ve öğrencinin özgüveni artar. Planlı bir şekilde birebir tüm adımları takip ederim.

Tepebaşı
₺80/saat
Can
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.Girdiğim 3 YGS sınavından 40 soruda 39 doğru 1 boş yaptım.Dersi anlatacak kişinin ilk önce kendisinin başarılı olması gerekir.

Dersler her öğrenci için çok sıkıcıdır.Süslü sözcüklerle yalan söylemeye gerek duymuyorum.Dersleri işleme şeklim dersin mantığını kavratarak yemek yemek, su içmek gibi sıradan bir durummuş gibi matematik çözmesini sağlamaya yönelik ders anlatmaktayım.

Odunpazarı
₺15/saat
Serhat
İlk ders ücretsiz!

Dost gibi eğlenip sohbet ederek işlenecek derslerime herkesi beklerim ayrıca ders sonunda ingilizce şarkı da çalacağım

Dersler sohbet havasında konuşarak eğlenerek,hatta müzik ile bile birlikte işlenecek.Daha çok konuşma becerisi ve kelime bilgisi üzerinde duracağım.Kitaplarım mevcut kelime bilgisine dair çok sağlam bir kaynakla birlikte kelime bilgimizi arttıracağız.

Tepebaşı
₺60/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi mezunuyum, adalet meslek lisesi ve yüksek okulu öğrencilerine ders verebilirim

Derslerimi öğrencilerin anlayabileceği şekilde öğrenci odaklı işlerim öğrencinin anlama becerilerine ve ilgi odaklarına göre yönetirim vereceğim dersler akıcıdır sıkılmazsınız Adalet Meslek Yüksek okulu öğrencileri için kaynak sağlayabilir derslerinde başarılı olmaları için gerekli desteği sağlayabilirim ayrıca Adalet Meslek Lisesi öğrencilerine gerek on parmak f

Tepebaşı
₺30/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencisiyim, üniversiteye hazırlanan gençlere matematik konularında yardımcı olabilirim.

Derse başlarken o gün hangi konudan bahsedeceğimi kısaca anlatırım, Konu başlıklarını söylerim, Bu konunun sınavda ne kadar yer kapladığını ve önemini vurgularım, Konu ile ilgili daha önceden çıkardığım özetler üzerinden dersi anlatırım, Mutlaka örnek sorular çözer ve öğrenciden çözmesini isterim, Öğrencinin eksik olduğunu hissettiğim yerde yardımcı olu

Odunpazarı
₺70/saat
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Makina mühendisliği öğrencisinden, ilk-orta ve lise düzeyi öğrencilerin ödevlerine yardım için dersler veriyorum.

Derslerimi yüz yüze , bireysel veya grup dersleri halinde planlayabilirim. Birebir ve grup dersleri arasında işleniş bakımından farklılıklar olacaktır. Birebirde ilgilenme fırsatı daha çok bulabilirim bir öğrenci ile.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eskişehir semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Eskişehir semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Eskişehir semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.