Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Eskişehir özel ders

Evinizin yakınlarında 480 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Eskişehir

Eskişehir
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Bölümü Almanca Öğretmenliği Programı Mezunu

Dil öğreniminde ders işleme süreci ,bana göre aktif olmalıdır.Geleneksel ders işleme öğrenciye hiçbir kazanım sağlamaz.Dil öğrenimin temel esası konuşmaktır.Dili kullanmak konuşmaktan geçer.Diğer dil becerileri geliştirmek daha kolaydır.

Tepebaşı
₺40/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İnşaat Mühendisinden Eskişehir'de ilkokul,ortaokul,lise,üniversiteye hazırlık ve üniversite seviyesinde matematik,geometri ve fizik dersleri

Sizleri sıkmadan dersleri eğlenceli hale getirerek ve dersin mantığını öğreterek ders anlatmayı kendime amaç edinmiş biriyim. Anlatılanların akılda kalması için bazı ufak hafıza tekniklerim var ve inanın çok eğlenceli :) Gülerek ve eğlenerek yapılan her şeyin akılda kalacağını düşünüyorum.

Tepebaşı
₺50/saat
Şölen
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim, lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine yönelik ingilizce dersi veriyorum (Bireysel ve grup)

Dil derslerinde önceliği grammer bilgisine veriyorum, daha sonrasında kelime haznesini geliştirmeye yönelik derslere geçiyorum. Grammer ve vocabulary bilgisi geliştikten sonra okuyup anlama yeteneğini geliştirmek için kitaplar ve paragraflar üzerinden ders işliyorum. Son olarak duyarak anlama konusunda listening alıştırmaları yapıyorum.

Tepebaşı
₺50/saat
Ülfet
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fen Lisesi mezunu eczacılık fakültesi öğrencisiyim, Eskişehir'de ilkokul ve lise seviyesi Matematik, Kimya ve İngilizce özel dersleri veriyorum =)

Her ders başlangıcında önceki dersin önemli noktalarının tekrar üzerinden geçip öğrencinin hatırlamasını sağlıyorum. Konu anlatışımı öğrenciye göre belirliyorum. Örneğin görsel olarak dersi kavrayan öğrenci için daha çok görsel materyal kullanıyorum veya daha çok okuyarak anlayan öğrenciler için daha çok not çıkarıp derse geliyorum.

Eskişehir
₺40/saat
Muharrem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sağlam bir Dilbilgisi'ne sahip PDR öğrencisinden "Türkçe Özel Ders". Özellikle üniversite sınavına hazırlanan arkadaşların taleplerini bekliyorum.Üniversite sınavında çıkması muhtemel soruları birlikt

Şu bir bilinen gerçek ki dil bilgisi dersleri öğrenciler açısından zor ve yorucu olarak görülür çoğu zaman.Biz derste öğrenciye verilmesi gerekenleri verip öğrenciyi fazla sıkmadan nitelikli bir eğitim vermeyi gaye ediniyoruz.İşlenilen konularla ilgili bol bol örnek verip konuyu kavratma garantisi veriyoruz..

Eskişehir
₺15/saat
Emrullah
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmenliği öğrencisinden, hobi olarak ilgilenenlere karakalem dersi verilir. Muhabbet dahi edilir :)

Kişinin isteğine göre, ilgilendiği şeyleri öğretmek ilk önceliğim. Gayet sabırlı, sıcak kanlı ders işleyebilirim. Aşama aşama, adımları öğrendiğinden emin olup devam ederim. Başlangıç seviyesinde plastik sanatlar, karalama, kara kalem dersini özgür ve kişinin rahatlamasina yönelik işlemeye özen gösteririm.

Odunpazarı
₺40/saat
Musa can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Özel Ders (Özel Öğretim Kurumu Tecrübesi Var)

Derslerimi haftada 2 gün 1.30 - 2'şer saat olacak haftada takribi 4 saat işliyorum. Bire bir ve grup derslerim mevcut. Çok özel durumlar olmadıkça grup derslerini 3 kişiden fazla yapmıyorum. Kendileri grup olarak gelen öğrencilerle de çalışıyorum. Kendi notlarımı veriyorum, yerine göre kendi hazırladığım soruları veriyorum ya da başka kaynaklardan ödev veriyorum.

Tepebaşı
₺50/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Turizm rehberliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce ve alan dersleri.

Her öğrenciye göre farklı yöntemler kullanılması gerektiğini düşünmekteyim. Genelde öğrenciye konunun kullanılabilirliğini açıklayarak farklı bir bakış açışı kazandırmayı hedefliyorum.

Eskişehir
₺35/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisliği öğrencisinden Eskişehir'de lise, ortaokul ve ilkokula destek ve yardımcı dersler

Ödev takibi ve yardımcı olma, deneme sınavları düzenleme, birebir eğitimle özellikle fen ve türkçe alanında çok yol katedeceğimizi size garanti ediyorum.

Eskişehir
₺35/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir'de İngilizce kimya mühendisliği öğrencisinden ingilizce konuşma, yazma, okuduğunu anlama, ve vocabulary dersleri

Derslerimi pratik yaparak işlemeyi tercih ederim çünkü okulda uygulananın aksine yabancı diller konuşarak ve pratikte daga hızlı ve daha kalıcı öğreniliyor.

Odunpazarı
₺55/saat
Buket
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İki sene yurtdışı erasmus tecrübeli mimarlık öğrencisinden ingilizce grammer ve speaking dersleri

Yurt dışı eğitim tecrübelerim, edindiğim yabancı çevre ve okuduğum bölümün ingilizce mimarlık olması doğrultusunda, karşılıklı konuşma, diyalog ağırlıklı; seviyeye göre dil bilgisi ve kelime öğrenimi bazlı bir eğitim, aynı zamanda bizzat yabancı öğrenciler ile canlı konuşma destekli de olacaktır.

Odunpazarı
₺45/saat
Amal
İlk ders ücretsiz!

Tüm seviyeler *A1/A2/B1/B2/C1/C2* için ingilizce öğretmeni ve IELTS hazırlığı. are you ready ?

it depends on the student level. for A1/A2 its going to be more books and activities. B1/B2 it will focus more for practice speaking more, reading and writing using: laptop/books/activities advanced classes is going to be two ways teaching. being the teacher and the student.

Eskişehir
₺45/saat
Aylin
İlk ders ücretsiz!

Eskişehirde ilkokul seviyesinde çocuklara dilbigisi dersi ve Türkçe dersi planlı bir şekilde verilir

Derslerimi önce çocuğu tanıyarak planlarım hangi seviyede ne düzeyde hangi konuya ne kadar ilgili onu belirlerim daha sonra gidişata göre planları düzenler dersi oyunda katarak işlerim

Eskişehir
₺50/saat
Aylin
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi yüksek lisans öğrencisinden eğitim danışmanlığı kendi çalışma tarzını belirlemeye yönelik her yaş grubuna ve çocukların gelişimine yönelik dersler

Derslerimi çocuğa göre planlarım bilgisi başarısı ve ilgisi ne yönde ona bakarım anlatmaktan çok kendi kendini geliştirebileceği yollar gösteririm en önemlisi çocuğun kendini planlayabilmesidir

Tepebaşı
₺40/saat
Berker
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Öğrencisinden Matematik, Fizik ve Kimya Dersleri Verilir

Sevimli ve bağları kuvvetli bir ders ortamında ders anlatmayı düşünüyorum. Bu derslerin hem bana hem de öğrencilerime katkı sağlayacak dersler olduğunu düşünüyorum. Dersler hem ilkokul hem de lise seviyesine yönelik.

Eskişehir
₺45/saat
Ece
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden Eskişehir'de ilkokul ve lise düzeyinde Matematik, Türkçe ve organik kimya dersleri verilir.

İlk önce öğrenci arkadaşımın eksiklerini bir görüp ona göre bir çalışma planı çıkarıyoruz. Derslerim bir buçuk iki saat sürüyor. (Bu bir buçuk iki saatlik ücret 45 TL) Bazen kendi hazırladığım fotokopilerden bazen de deftere kendim yazarak işliyorum.

Tepebaşı
₺35/saat
Akın can
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Grafik Tasarımcıdan Photoshop, Tasarım İlkeleri, Çizim Teknikleri, Etkili Görsel Çalışmaların Yapımını Öğrenin

Öğrencilerin yeteneklerinin ortaya çıkması, yaratıcılık unsurları ve teknik, öğretim sürecinde önemli faktörler olacak. Sadece program öğrenmeyeceksiniz, aynı zamanda tasarım ilkeleri, yaratıcı düşünme, özgün teknikler ve etkileyicilik gibi unsurları da kazanacaksınız. Ders için öncelikle öğrencinin bilgisi ve yeteneği test edilerek seviyesi belirlenecek.

Eskişehir
₺250/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

Kıdemli Yazılım Uzmanından Web Programlama, Mobil Uygulama Geliştirme ve Oyun Programlama dersleri

Eğitimlerimi gösterip yaptırmadan daha çok öğrencimi/öğrencilerimi araştırmaya yönlendirmekteyim. Çünkü yazılımın temelinde problem çözme becerisi çok önemli yer edindiği için beraber problemleri çözerek, ev ödevleriyle birlikte sürecimi ilerleterek yolumuza devam edeceğiz. Keyifli yolculuk için heyecanlı ve inanmak çok önemli yer etmektedir.

Tepebaşı
₺60/saat
Dilay
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya ve Gıda Mühendisiliği mezunundan profesyonel seviyede ilkokul ortaokul lise ve üniversite için fen bilimleri- matematik bilimleri ve ingilizce dersleri

Dersler öğrenci, çözüm ve başarı odaklıdır. Genellikle konu hakkında yeterli bilgi kazandırıldıktan sonra kalemin öğrencinin elinde olması taraftarıyımdır. Bu sayede bilgiler beyne daha kolay işlenir ve öğrencinin özgüveni artar. Planlı bir şekilde birebir tüm adımları takip ederim.

Eskişehir
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Doktora Öğrencisinden Her Seviyeye Uygun Türkçe ve Edebiyat Dersleri Sizin İçin Burada

Öğrenci odaklı öğretim tekniklerini benimsediğim için derslerimde yaratıcı drama yöntemlerini kullanmayı tercih ediyorum. Bunun yanı sıra materyal tasarımı ile öğrencinin bilişsel düzeyini üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor ve hızlı okuma tekniklerinin gelişmesine ağırlık veriyorum.

Tepebaşı
₺40/saat
Anıl
İlk ders ücretsiz!

Fen Lisesi Mezunu, Hukuk Öğrencisinden Planlanmış ve Motivasyon Destekli Biyoloji dersleri kaçmaz

Derslerimi işlerken önce genel bir plan dahilinde gidip eksikleri çok sevgili öğrencim ile birlikte gitmeyi tercih ederim. Beraber tercih ettiğimiz soru bankasının çözümü ile ders tekrarlarının yapılmasını sağlamak temel amacımdır.

Tepebaşı
₺75/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni, Eskişehir'de ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine ve yetişkinlere, İngilizce öğrenmek isteyen herkese ders verilir.

Derslerimi her öğrencinin ihtiyacına göre planlarım. Öncelikle öğrencinin iyi ve eksik yanlarını tespit ederim. Sonrasında ona özel program yaparım. Sınavlara hazırlık dersleri konu anlatımı ve ardından bol soru çözümüyle geçer. Öğrencinin nereyi anlamadığını tespit ederim ve onunla ilgili çalışma yaparım.

Eskişehir
₺40/saat
Sevban
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir'de Uçak Gövde Motor Bakım bölümü öğrencisi olarak öğretme yeteneğimi iyi olduğunu düşünüyorum. Daha önce ilkokul düzeyinde ders vermişliğim vardır. Fizik, matematik ve Türkçe Dil Bilgisi adı

Her şeyden önce karşımdaki kişiye empati kurarak nasıl daha kolay öğrenebileceğini düşünürüm. Sonrasında kendi tecrübe ettiğim ve öğrenmede yardım ettiğine inandığım çeşitli metodlar ve uygulamaları kullanmaya çalışırım ama her şeyden önemlisi konunun ve ayrtıntıların mantığını oturtmanın çok önemlidir.

Eskişehir
₺20/saat
Sevban
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Dans Akademisi asistanlarındanım. Latin danslarıyla alakalı organizasyonlarda görev almakta olup dansımı daha da geliştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Türkiye'nin açık ara en iyi dans festi

Öncelikle dansın bir yetenek işi değil azim işi olduğunu belirtmek gerekir. Yani çalışıp gayret gösterip de dans edemeyecek yoktur. Benim genel metodum ise figürleri ve kombinasyonları teknikleriyle beraber başlangıçtan güzel oturtmaktır. Bu şekilde dansınızı daha sağlıklı geliştirebilir.

Odunpazarı
₺25/saat
Mahmutcan
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim, ilkokul ve lise öğrencilerine ders vermek istiyorum.

Benim için planlama her zaman için çok önemli olmuştur. Müfredat üzerinden sistematik bir şekilde gideceğim, her konu üzerinde örneklendirme yapacağım ve örneklerle konular çok daha iyi pekişecektir. Her dersten sonra ödevler vererek bilginin beyinde kalıcı olmasını sağlayacağım. Garanti veriyorum kavrayamadığın tek bir konu bile olmayacaktır.

Odunpazarı
₺30/saat
Musa
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir'de ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde özel ders

Dersleri anadil kullanarak işlemeyi tercih ederim. Öncelikle sizin eksik olduğunuz konularla ilgili ön bilgi aldıktan sonra, İngilizce'yi sadece İngilizce kullanarak değil Türkçe anlatımdan sonra örnekler vererek pekiştirmeyi planlıyorum. Konuları gerçek hayattan örneklerle anlatmayı tercih ederim, bu sayede bilgiler daha kalıcı olacaktır.

Eskişehir
₺50/saat
Elay
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi öğrencisinden güzel sanatlar lisesine hazirlik ve her yas icin hobi amacli resim dersleri.

Ders işleme biçimi olarak kişiye resmin en temelinden başlanır ve tekniğin kullanım mantigi pekişmesi acisindan uygulamalı olarak gorsellerle desteklenir. güzel sanatlar liselerine hazırlıkta destek olup çocukları yetenekleri doğrultusunda hazırlayıp başarılı bir eğitim hayatı sunmak bizim amacımızdır.

Eskişehir
₺50/saat
Elay
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel öğrencisinden Eskişehir'de resim dersleri fırsatı

Herkesin tekniği öğrendikten sonra çok çalışarak resim cizebilecegine inaniyorum. Tamamen çizginin ve resmin temelini göstererek kagitta harikalar yaratmak bizim işimiz.

Eskişehir
₺60/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Mimardan matematik özel dersi, matematik alanında beraber çalışıp, kendinizi geliştirmeniz için elimden geleni yaparım.

ilk ders tanışma ve beklentilerimizi tartıştığımız verimli bir konuşma ile sonlanır. Genel hatlarıyla birlikte karar verdiğimiz günler ve çalışma sitiliyle birlikte uzun bir serüvene başlamış oluruz.

Eskişehir
₺50/saat
Bahriye
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji bölümü mezunu yüksek lisans öğrencisinden biyoloji ve fen bilimleri alanında ders

Canlı bilimi anlamına gelen biyoloji derslerini işlerken günlük hayattan bilgilerle derse başlarım. Şöyle ki; eğer ders konusu insanda solunum sistemiyse öğrenciye derin bir nefes aldırarak işleyişi gözünde canlandırmasını isterim. Nefesi nereden aldı hangi yollar izlendi, vücudunda nasıl değişikler oldu cevaplamasını isterim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eskişehir semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Eskişehir semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Eskişehir semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.