Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İzmir özel ders

Evinizin yakınlarında 2 366 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
İzmir

İzmir
₺75/saat
Serdar
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ezberden uzak , mantık kurularak etkili matematik dersi verilir. Çocugunuz kesinlikle gelişim gösterecektir.

Öncekikle cocugun dersi sevmesi cok önemli. Cocugun dersi sevmesini saglarım.Bu şekilde Gelişimi daha hızlı olacaktır.Somut , ezberden uzak ,mantık kurarak dersi ögrenmesini saglarım.

Buca Osb
₺60/saat
Ismail
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisi, Yapay Zeka ve Veri Bilimi Araştırmacısı, Dil Analizcisi ve Müzik Yapımcısı olarak birçok proje yürütmekteyim. Eğitim alanında da kendimi geliştirmeyi seviyorum.

Öncelikle her konunun/dersin arkasında yatan felsefeyi öğrencimin anlamasını sağlarım. Bununla birlikte sadece teorik bilgiler üzerine konuşup fikir alış verişi yapmanın yanı sıra öğrenilen konunun gerçek dünya problemleri üzerinden pratiğinin de yapılarak ne tür problemlere hangi yöntemle ve nasıl yaklaşılması gerektiğinin pekiştirilmesini sağlarım.

Karşıyaka
₺100/saat
Aslı
İlk ders ücretsiz!

Türkçe ve Türk Dili Edebiyatı Özel Ders, Grup Dersi, AYT TYT VE LGS ye Hazırlık, Hızlı Okuma Teknikleri

TESOL eğitimi almış bir öğretmenim, 1 sene yurt dışında yaşadım ve yaklaşık 10 senedir ders vermekteyim. Bunun yanı sıra Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum ve 8 senedir hem Türk öğrencilere hem yabancılara Türkçe öğretmekteyim. Bugüne kadar bir çok öğrencim dil sınavlarında farklı başarılara imza attı.

Karşıyaka
₺100/saat
Aslı
İlk ders ücretsiz!

İngilizce, Türkçe Özel Ders, Grup Dersi, AYT TYT VE LGS ye Hazırlık, Çocuklar için İngilizce, Hızlı Okuma Teknikleri

Etkili İletişim Teknikleri, Yaratıcı Yazarlık ve Hızlı Okuma Eğitmeni de olduğumdan, ders esnasında öğrencilerimle karşılıklı iletişim halinde olmayı tercih ediyorum. Öğrenci koçluğu yaparak hem ders için hem de eğer bir sınava hazırlanıyorlarsa o sınav için tam motivasyona sahip olmalarını sağlıyorum.

İzmir
₺60/saat
Didem
İlk ders ücretsiz!

İşletme ve insan kaynakları bölümünden mezun, İzmir den çocuklara/gençlere eğitim danışmanlığı desteği.

Çocukların eğlenerek öğrenmesini tercih ediyorum. Bir abla olarak onların gelişimini yakından izleyecek ve velilere konular hakkında hem etkinlik öncesi hem etkinlik sonrası bilgi paylaşımı yaparak gelişimlerini birlikte takip edeceğiz.

İzmir
₺50/saat
Didem
İlk ders ücretsiz!

İşletme ve insan kaynakları bölümünden mezun, mesleğini severek yapan İzmir den öğrencilere kariyer koçluğu desteği.

Kişiye özel çalışma yaparım. Kişinin neye ihtiyacı var nasıl öğrenebilir başlangıç çalışmasıyla başlanarak eğlenceli ve dinamik ortam kurmaya çalışırım. Örneklerle ve uygulamalarla pekiştirir ders sonunda konuyla ilgili eksiklerimiz giderildi mi neler öğrendik kazanımlarımız neler oldu diye sorgular ona göre devam ederiz.

Bornova
₺60/saat
Kerem
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Konservatuvar Öğrencisinden Bağlama Solfej Kulak Eğitimi Konservatuvar ve Müzik Eğitim Fakültesi Hazırlık Dersleri

Ağırlıklı olarak kendi programımı kullanıyorum başlangıç olarak hangi alanda olursa olsun seviye ölçümü yapıp sonrasında ona göre bir yol çiziyorum bu şekilde daha verimli dersler işleyebileceğimizi düşünüyorum seviye biraz ilerledikten sonra sizin de fikirlerinizi göz önünde bulundurarak daha eğlenceli daha keyifli bir ders yapacağımıza inanıyorum

İzmir
₺70/saat
Melih
İlk ders ücretsiz!

Matematik bölümü yüksek lisans öğrencisinden İzmir içi her düzeye uygun matematik dersi

İlk olarak öğrencinin ihtiyacına göre kaynak belirlerim. Örnek olarak öğrenci okuldaki sınavına hazırlanıyorsa öncelik olarak kendi defterini kaynak olarak kullanırım. Önce konuyu anlatır sonra örnekler yaparım. Zaman yettikçe de bazı soruları öğrenciye çözdürerek öğrenciyi takip ederim.

Bayraklı
₺35/saat
Çağatay
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği Öğrencisinden İlk Okul Ortaokul Ve Lise matematik dersi verilir.

Derste uygulama üzerine anlatırım.İstenilen konuyu özet geçeriz formül ile kafayı karıştırmam. Örnek sorular üzerinden yanlışlarını görerek konularımızı daha verimli bir sekilde hallederiz.

Balçova
₺35/saat
Merve betül
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Film Tasarımına yönelik (Sanatsal) Kuramsal ve Uygulamalı Dersler. Yedinci Sanat üzerine düşünme ve geliştirme seansları...

Derslerde öğrencinin ilgisine göre belirlenen sinema içerikleri takip edilerek sinema tarihi, akımlar üzerinden estetik ve teknik içerikler hakkında bilgi verilir ve öğrencinin ilgi alanı hakkında düşünmesi ve kendi görüşünü geliştirmesi hedeflenir.

Balçova
₺1/saat
Bilge
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eylül güzel sanatlar moda tasarim mezunundan tasarim, resim , yağli boya alaninda özel ders verilir ^^

daha önce güzel sanatlar lisesine hazırlanan öğrencilerim oldu , öğrencilerimle haftada 3 gün 4 saatlik karakalem canlı model çizimi, 2 saat imgesel konu çalışması, 2 saat obje çizimi olacak şekilde çalışmaktaydık, bazı günler doğada çizim yaparız. öğrencilerimin hislerine göre hareket ederim genelde....

Güzelbahçe
₺57/saat
Gökhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi mezunu stajyerden ingilizce çeviri, matematik ve Türkçe derslerinde 1-1 veya gruplara ders

Sadece klişe konular üzerine kurulu olmayan örnekler üzerinden işlenen ve okumalar yapılan İngilizce dersleri, test çözümü, çözülmüşlerin kontrolü şeklinde,konu anlatımı matematik dersleri ve Türkçe dersleri Ayrıca İngilizce dilinden makale ve hukukî metin çevirileri yapılır.

Karşıyaka
₺30/saat
Deren
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bornova anadolu lisesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere eğlenceli bir eğitim

derslerimi öğrencinin sıkılmadan eğlenerek ve dersi severek öğrenmesini sağlamaya çalışırım. bence öğrenmenin başı sevmekten geçer bu yüzden öğrencimin dersimi sevmesi için dersimi ona göre yönlendiririm.

Buca
₺50/saat
Hatice merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden ödevlere yardım ve sınavlara yönelik İngilizce dersi. (Üniversite sınavı, YDS, Lise giriş sınavı)

Derslerine, öğrencilerime İngilizce öğrenmenin ve konuşmanın sandıkları kadar zor bir şey olmadığını kavratarak başlarım. Böylece önyargıları kırıp derse karşı sempatiyi geliştirmiş olurum. Karşımdaki öğrencinin zeka türüne, öğrenme yöntemine, İngilizceye bakış açısına göre bireysel bir program izlerim.

Çiğli
₺45/saat
Burakhan
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmir’de Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden Liselilere birebir özel MATEMATİK dersi. TYT 2018 Matematik Net: 32,5. TYT Fen Net: 16.75.

Her şeyden önce bir konuyu en basit ve anlaşılabilir şekilde karşı tarafa iletmek istiyorsanız işlemlerinizi adım adım ve her adımda zorluğu bir tık arttırarak ilerlemeniz gerekir. Ben ders çalışırken de böyle yaparım. İlk baş temel atılır. Temelin oturması sağlamlaşması beklenir. Sonra üzerine bina dikilir. Böylece sağlam ve göze görünen bir bina yapılabilir.

İzmir
₺100/saat
Armağan
İlk ders ücretsiz!

Fizik ve matematik özel eğitim üniversite konuları profesyonel yaklaşım konuların en can alıcı noktaları

Öncelikle konunun özü ile ilgili gerekli bilgilerin verilmesi örnek soru çözümü soru ile ilgili öğrenciye soru yöneltme farklı kaynaklardan farklı tarz soruları tarama bu sorulara yönelik hızlı ve kısa çözümü zaman kontrolü dahalinde yeni sistemi uygun soru türetimi ve incelemsei

Karşıyaka
₺90/saat
Aslı
İlk ders ücretsiz!

Mat Pilates, Pilates Reformer, Fonksiyonel Antrenman, Yaşam Koçluğu, Danışmanlık Özel Ders ve Grup Dersleri

Derslerimi her zaman üye eğitmen sınırları içinde fakat etkili bir iletişim içerisinde vermekteyim. Üyelerin kilo ve ölçü takiplerini düzenli yaparak onlara gelişimleri hakkında bilgi vermeyi ve beraber çalıştığımız tm süre boyunca motiasyonlarının yüksek kalmasını sağlamaya çalışırım.

Buca Osb
₺60/saat
Ilayda ahu
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Personal coach ile çalışma imkanı nedir? En gözle görülür farkı motivasyonunuzdur.(doğru antreman ve motive ile kısa vade de iyi sonuçlar almak kaçınılmazdır.) Hatasız çalışma imkânı Olası sakatlık ri

Insan her zaman hazırdır. Kendisi bir kere kafasında onu patlattıysa o olur bir anda. Vucudu beynini dinleyecek ve gereken motivasyonu sağlandığında hiç kimse yapacağınız şeyleri yapmamanız için engel olamıyacak.. Hard çalıştırdığım gibi hareketlerim fazlasiyla çeşitlidir. Kişi yapısına uygun hareketler seçer kişinin vucudundaki istemlere odaklanırım. Ama..

Buca
₺30/saat
Aylin
(20 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Pedagojik Formasyon Sertifikası sahibi Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih bölümü son sınıf öğrencisiyim. Sosyal Bilgiler, Tarih, Osmanlıca gibi dersler veriyorum, okul ödevlerine yardım ediyorum.

Baskı kurup ezber yöntemi yerine farklı öğrenme metotları kullanırım. Bunun yanında çeşitli öğretim tekniği kullanarak öğrencilerimin sıkılmadan öğrenebilmesini sağlarım. Ayrıca nasıl daha kolay ve çabuk öğreneceğine dair öğrenme yöntemleri sunarım. Sıradan öğretmen öğrenci ilişkisindeki resmiyet yerine arkadaş veya oyun ablası ilişkisi kurarım.

Karabağlar
₺40/saat
Ilter
İlk ders ücretsiz!

Hukuk Fakültesi öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde İzmir’de matematik - geometri dersleri verilir.

Derslerimi genellikle ezberden ziyade mantık üzerine anlatırım. Önemli olan derslerin mantığa yatmasıdır ve pratik çözümlerle bu mantık daha da geliştirilerek öğrencinin kendi yöntem ve mantığını oluşturmaktır. Bu yüzden tamamen öğrenci odaklı ders anlatırım karşımdaki öğrenciye göre yöntem ve metod gösteririm.

Karabağlar
₺40/saat
Seren
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul öğrencileri için okul sınavlarına destek ve pratik konuşma İngilizce dersi

Yalnızca okula ve sınavlara yönelik değil konuşma dinleme ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik pratik alıştırmalar yaptırırım.

Urla
₺40/saat
Merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Izmir yüksek teknoloji enstitüsü öğrencisi tarafindan ortaokul - ilkokul öğrencilerine ingilizce özel ders

Derslerimi üç bölüme ayırırım: 1- Writing( yazma becerisi) 2-Language use ( Dil bilgisi ve kullanma becerisi) 3-Reading ( Okuma becerisi ve kelime öğrenimi) Ayrıca yaşa göre öğretici etkinlikler tasarlamaya çalışırım. Derslerim daha çok 10-14 yaş arası öğrencilere yöneliktir ve okul sınavlarına hazırlığa uygundur. İsterse okul kitabındaki sırayı takip edebiliriz.

Buca
₺30/saat
Doğucan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel 19 yaşındaki basketbolcudan bireysel basketbol eğitimi. Her yaş grubu için geçerlidir.

Derslerimi gelişmek isteyen oyuncunun eksiklerini tespit ederek en eksik ve en gerekli yönden takviye ederek işlerim. Ders esnasında not tutma yöntemiyle önce eksikleri saptayarak bu eksikliklere en uygun antrenmanları kullanarak oyuncunun gelişimine katkı sağlarım.

Buca
₺30/saat
Mert
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Ingilızce Öğretmenliği Öğrencisinden uygun fiyatlı özel ingilizce dersi verilir.

Derslerde olabilidiğince esnek ve anlayışlı olmaya çalışıyorum. Derse başlamadan önce ögrenciyle iletişime geçip derse dair beklentilerinin ne olduğunu ve yabancı dil öğrenmedeki hedeflerini anlayabilmek için bir takım sorular soruyorum. Ders akışını ve kullanılacak materyalleri aldığım cevaba göre şekillendiriyorum.

Buca
₺40/saat
Safa emir
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fen lisesi öğrencisinden okula uyum,Psikoloji,Edebiyat ödev ve tezleri,Psikoloji konularında özel ders ve seans verilir.

Derslerde yanımdaki insanın anladığı ve anlamadığı şeylere odaklanıp uyguladıklarımı bunlara göre değiştiriyorum. Aynı zamanda kendimde aktif bir öğrenci olduğum için ders verdiğim insanların dikkatini çekmek ve onların güçlü yönlerini analiz etmek konusunda iyi olduğumu düşünüyorum.

Balçova
₺40/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Mütercim Tercümanlık öğrencisinden İzmir içi ilköğretim ve lise düzeyinde ingilizce ek ders

İlköğretim ve lise düzeyinde her öğrenciye ders takviyesi/sınavlara hazırlık dersi verebilirim. Ders süreci boyunca öğrencinin eğitim geçmişini, yabancı dile olan aşinalığını ve var olan bilgisini göz önünde bulundurarak en efektif yöntemi uygulamaya çalışırım.

Buca
₺50/saat
Hatice
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

DEÜ Hukuk Fakültesi öğrencisinden İzmir/Bucadaki ortaokul öğrencilerine okul derslerinde ve yaşantılarında birebir destek

Amacım derslerin öğrenciler üzerinde baskı ve kontrolünü kırıp, daha zevkli, eğlenceli ve öğretici bir programla çalışmak; öğrenciyi her ders saatinde zorunlu bir alana maruz bırakmamak ve hiçbir konuyu ezberletmeden mantık çerçevesinde kalıcı öğrenim sağlamaktır.

Balçova
₺40/saat
Türkan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine birebir ders

Derslerimi öğrencimin zihninde eksik ya da yarım bıraktığı yerden tamamlamaya çalışarak başlarım. Eksikleri tamamladığımızı düşündüğümde onun için dersi eğlenceli hale getirecek şekilde anlatmaya çabalarım. Dersi karşımdaki öğrencimin seviyesine uygun kelime ve örneklerle süsleyerek anlatırım.

Gaziemir
₺45/saat
Gökcen başak
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunundan her yaş grubuna; ilkokul, ortaokul, lise ve hazırlık seviyesinde İngilizce dersi

Dersler temeli sağlamlaştırdıktan sonra üzerine konu konu ekleyerek derinlemesine ve detaylı şekilde, öğrencinin öğrenme hızına göre işlenir. Ders planı, hangi konuların işleneceği öğrenci seviyesine göre değişecektir. Sıralı ve düzenli bir sistem oluşturulacaktır. Her konu sonunda kısa tarama testleri, quizler yapılacaktır.

Balçova
₺40/saat
Nazlıgül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Genetik ve Biyomühendislik ( Tam burslu-İngilizce ) ögrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde ingilizce eğitimi ( yazma - okuma - dilbilgisi - kelime bilgisi)

Derslerime öğrencilerin seviyelerini ölçerek başlarım. Gelişimi sağlamak için öncelikle eksikleri saptarım. Eksik ve önemli konular üzerinde araştırma ve uygulama etkinlikleriyle nokta atışı yapıp öğrencilerin daha hızlı ve etkili ilerlemelerini sağlarım. Kalıcılığı arttırmak için de kelime tekrar uygulamalarına odaklanırım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İzmir konumundaki eski öğrencilerimiz öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenlerimizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

İzmir konumundaki eski öğrencilerimizin değerlendirmelerini alıyoruz.

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :)

F
Fırat, Élève
2 ay önce
Kadir
(10 görüş)

Harika! Çok sevdim öğretmenimi. Hic sıkılmadım derslerde. Denklemler ,Oran orantı ve yüzdelik sorularında takılıyordum cok iyi öğretti bana.

T
Tuğçe , Élève
2 ay önce
Serdar
(4 görüş)

Harika! Teşekkür ederim hocam sayenizde sınavlarda zorlanmıyorum artık

A
Alperen, Élève
3 ay önce
Serdar
(4 görüş)

Harika! Lise son sınıf öğrencisi kızım Çağrı Beyden ders alıyor. Ne yaptığını bilen, genç ve dinamik hocalardan. Okuldaki dersinde ve deneme sınavlarında ilerleme kaydettiğini görebiliyoruz. Öğrencileriyle ilişkileri iyi, çok efendi...

V
Volkan, Élève
5 ay önce
Çağrı
(1 görüş)

İzmir semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

İzmir semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. İzmir semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.