Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Antalya özel ders

Evinizin yakınlarında 739 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Antalya

Antalya
₺50/saat
Volkan
(14 görüş)
İlk ders ücretsiz!

5 Yıllık Yazılım Deneyimi Olan Bilgisayar Programcılığı Öğrencisinden lise ve üzerine Python, C#, javascript dillerinde yazılım eğitimi.

Dersleri kişinin bilgi düzeyine göre veya belirlenen bir proje ye bağlı olarak tasarlarım. İster sanal ortamdan ister yüz yüze size en uygun zamanlarda en uygun ortamda bir ders programı ile dersler işlenir. Uzun bir süredir düzeli olarak öğreniyorum ve öğretiyorum.

Antalya
₺50/saat
Volkan
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yazılımlar ve Yazılım Dilleri İle İlgili İstenilen Seviye'ye Kadar Dersler ve Projelerinizde Destek

- Öncelikle hedefi belirlerim. Derslere hangi amaç için başlanıyor ve hangi seviyeye gelinmek isteniyor. - Derslerin seviyesini belirleyebilmek için kişinin bilgi düzeyini ölçerim. - Ders kapsamında kişinin öğrenme yatkınlığını tespit edip ona yönelik ders işleme şeklini benimserim. - Dersleri genel olarak 2 ayrı bölümde işlerim.

Kepez
₺50/saat
Gözde
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz üniversitesi kimya bölümü öğrencisinden ilkokul ortaokul ve lise düzeyinde kimya dersleri

Ders verdiğim öğrencinin yeteneklerine bağlı ders işlerim yazarak çalışanla yazarak görsellerle anlayana görsellerle anlatarak ders veririm önemli olan eğlenerek öğrenmek ve kimyayı sevdirmek bireysel veya grup olarak çalışa bilirim ders alan kişinin yeteneklerine bağlı olarak çalışma saatleri ve fiyat farklılık gösterebilir

Kepez
₺50/saat
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz üniversitesi tip fakültesi öğrencisinden her seviyeye uygun branş farketmezsizin ders ve rehberlik

Derslerimi önce konu anlatımı şeklinde yapar daha sonra soru çözümü şeklinde ilerlerim. MEB ve ÖSYM mantığını öğrencime kavratmaya çalışırım. Kendi yaşamış olduğum sınav deneyimlerimi ve geçirmiş olduğum sınav süreçlerinden örnekler vererek öğrencimin bilinçli ve motivasyonu yüksek şekilde sınava hazırlanmasını sağlarım.

Muratpaşa
₺50/saat
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Robotik ve Uygulamaları-Programlama-3D Printing-Bilgisayar Destekli Çizim(Solidworks)-Elektronik Uygulamaları

Dersleri ilgili alanın mantığının kavranmasını önceleyerek ve çoğunlukla soyut-teorik kavramların uygulamalarla somutlaştırılması ve pekiştirilmesi yolunu takip ederek işlerim.

Kepez
₺35/saat
Onurcan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Uzay Bilimleri ve Teknolojileri öğrencisinden Antalya içi ilköğretim tüm dersler özel ders

Derslerimi öğrenciye göre şekillendiririm. Zaten yoğun tempodan sıkılmış çocukları daha da sıkmamak için derslerimi eğlenceli şekilde işlemeye çalışırım. Olmazsa olmaz kitap okuma alışkanlığını kazandırmak en önemli amaçlarımdan biridir.

Muratpaşa
₺60/saat
Mert erciyes
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisi olarak HTML - CSS - JS ve PHP ile Web Programalama ve Java Eğitimleri Veriyorum !

Dersleri genelde bir proje üzerinden ilerleyerek anlatırım. Teorik eğitimin arkasından tercih edeceğim bir projeyi adım adım gerçekleştirir ve bu proje üzerinde çalışmalar yaparak veritabanı, web servisler, tasarım oluşturma ve algoritma oluşturma adımlarını tek tek, uygun bir şekilde gerçekleştiririm.

Muratpaşa
₺85/saat
Zerrin umut
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İç Mimarlık öğrencisi (Fen Lisesi mezunu), ortaokuldan üniversiteye hazırlığa kadar her seviyeye uygun matematik dersi veriyorum.

Öğrencim ile ilk derse yaklaşımım tamamen öğrenciyi tanıma ve seviyesini belirleme üzerinedir.Derse ilgi ve seviyesini ölçtükten sonra kendisine en uygun ders işleme tarzını belirleyip,bu tarz üzerinden ders planı oluştururum.Her öğrenciye aynı şekilde ders anlatmak maalesef ki sonuç getirecek bir yaklaşım değildir.

Muratpaşa
₺65/saat
Zerrin umut
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fen Lisesi'nden mezun, İç Mimarlık Öğrencisiyim. Okul derslerine yardımcı olmak amaçlı,sınav destek odaklı yahut konu bazında dersler veriyorum.

Öğrencim ile ilk derse yaklaşımım tamamen öğrenciyi tanıma ve seviyesini belirleme üzerinedir.Derse ilgi ve seviyesini ölçtükten sonra kendisine en uygun ders işleme tarzını belirleyip,bu tarz üzerinden ders planı oluştururum.Her öğrenciye aynı şekilde ders anlatmak maalesef ki sonuç getirecek bir yaklaşım değildir.

Muratpaşa
₺30/saat
Şenay
İlk ders ücretsiz!

Antalya da güzel sanatlara hazırlık, karakalem ,desen ,suluboya ,akrilik yağlıboya ....dersleri verilir.

Öğrencide motivasyonu sağladıktan sonra ders yaparım isteksiz bıkkın yorgun öğrencilere zevk alacağı eğlenceli dersler yaparım.

Antalya
₺60/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Hemşirelik bölümü öğrencisinden antalya da ilkokul seviyesinde matematik ve türkçe özel dersi

Dersleri öğrenciye göre ayarlarım hangi şekilde anlama kabiliyeti daha yüksekse o şekilde anlatmaya çalışırım. Ders verdiğim sürece onu sıkmamaya özen gösteririm.

Konyaaltı
₺80/saat
Fikret
İlk ders ücretsiz!

İşletme Yüksek Lisanslı, Elektrik-Elektronik Mühendisiyim, İlkokul Öğrencileri için Matematik ve Fen Bilgisi Dersleri Verebilirim. İngilizce veya Rusça Konuşuyorum

Dersi öğrencinin anlayabileceği seviyede basitleştirerek, mümkün olduğunca gerçek hayata uyarlayarak anlatmanın daha etkili olacağını düşünmekteyim. Anlatılacak konunun ders başlamadan önce dersi anlatacağım öğrenciye yapacağım basit seviye tespiti soruları ile ders anlatma şeklimi ve harcayacağım zamanı belirlerim.

Kepez
₺35/saat
Elif
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi, Grafik Tasarım bölümü öğrencisinden Antalya’da lise ve ilkokul öğrencilerine desen dersleri

Bence dersleri etkili kılmanın en önemli faktörlerinden biri dersi eğlenceli işlemek ve öğrenciyi sıkmadan disiplin edebilmektir. Bu yüzden farklı eğitim ortamları kullanıp dersi daha etkin hâle getirip çevreyi gözlemleyerek, motivasyonu artırarak, farklı bakış açısıyla bakmayı sağlayarak işlemeyi tercih ediyorum.

Antalya
₺50/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Hemşirelik fakültesi öğrencisinden Antalya'da ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere her dersten özel ders verebilirim

Derslerimi öğrenciye göre ayarlar onun da istekleri doğrultusunda ona en yararlı olacak şekilde anlatırım. Öğrenciyi zorlamam. Onun sıkılmasına da engel olurum.

Muratpaşa
₺100/saat
Violetta
(13 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Rusça yı Üniversite seviyesinde ders verebiliyorum. Kısa zamanda özel program ile konuşma garantili.

Rusça konuşma, yazma,okuma ve çevirme.Bunların hepsinin öğretim programları özel ve farklı sistemler ile sunulmaktadır. Rusça'yı çok kısa sürede öğrenme imkanı.

Kepez
₺70/saat
N dilara
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniveristesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum. Matematik , fen bilgisi ve lise biyoloji dersleri veriyorum

Öncelikle öğrencinin ön bilgilerini hangi seviyede olduğunu nelere ilgisi olduğunu öğrenmek gerekli yani kısaca öğrenciyi tanımalıyım. Bir öğretmenin öğrencinin seviyesine inerek ders anlatabilmesi en önemli unsur öğrencinin bilgiyi kavrayabilmesi adına. Derslerimiz verimli anlama zorluğu olmadığı taktirde mutlaka konu sonunda soru çözüyoruz birlikte.

Muratpaşa
₺150/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Antalya'da Beden Eğitimi Öğretmeni- Yaşam Koçu- Rekreasyon Lideri arayanlar... Yeni Adresiniz Burası :)

Çocuk, genç, yaşlı demeden her bireyin sağlıklı yarınlara kavuşmasını canı gönülden istemekle kalmayıp harekete geçtim. İster bireysel ister gruplar halinde ders alabilirsiniz. Kişilerin ihtiyaçlarına uygun programlar çıkartıp o program dahilinde ilerlerim. Isınmalar olmazsa olmazlardandır.

Konyaaltı
₺150/saat
Hindiye
İlk ders ücretsiz!

Kimya çözmek hiç bu kadar kolay gelmemişti. Artık kimya çok kalay geliyor

öğrenci merkezli ders işlemekten yanayım. . Güncel olaylardan örnek vererek dikkatlerini çektikten sonra dersleri öğrencilerle konuyu tartışarak işlerim ve öğrencilerle tartışarak sonuca ulaşırız. Derslerin öğretici, ilgi çekici ve eğlenceli geçmesinden yanayım. Derslerim genellikle lise 9,10,11,12 ve mezun üniversiteye hazırlık gruplarına olmaktadır.

Muratpaşa
₺75/saat
Musost
İlk ders ücretsiz!

Almanca da İngilizce gibi dünyanın anahtarıdır. Almanca aynı zamanda felsefenin dilidir. Tartışılmaz bir önemi vardır... :-)

Konuşma pratiklerine özel bir önem vermekteyim. Şarkılar ve tekerlemelerin de son derece özel bir işlevi olduğunu düşünüyorum. Ama elbette yabancı dil öğrenmek büyük bir emek ve disiplinli çalışmayı da gerektiriyor. Derslerim 7 yaşından itibaren bütün yaş gruplarına yöneliktir. Ancak önerim Almanca öğrenmeye ancak ilkokul 4.

Muratpaşa
₺60/saat
Abdurrezzak
İlk ders ücretsiz!

Emekli İngilizce öğretmeninden İngilizce konuşma , telaffuz, cümle kurma teknikleri, anlam farklılıkları, benzerlikleri, farklı aksanlar, İngilizce Türkçe çeviri,İngilizce okuma, yazma dersleri.

Derslerimiz son derece akıcı, konuşmaya, daha doğrusu sizi konuşturmaya yönelik, ben anlatayım siz dinleyin şeklinde değil, çok değişik araçlarla, özellikle telaffuz konularında, yanlış telaffuzları düzeltip farklı telaffuz şekillerini göstererek, bir cümlenin değişik söyleniş ve yazılış şekilleriyle 1 DERS SAATİ 40 YADA 45 DAKİKA DEĞİL, 60 DAKİKADIR.

Konyaaltı
₺60/saat
Songül
İlk ders ücretsiz!

Coğrafya öğretmeninden üniversite ve lise sınavlarına yönelik özel ders ( necatibey eğitim fakültesi)

derslerim öğrenci odaklı ve coğrafyanın doğası gereği güncel ve keyiflidir. çeşitli materyaller ile zenginleştirilmiş genelden özele inen parça bütün ilişkisi korunmuş ezbere değil öğrenip algılamaya mantık çerçevesine oturtmaya ve neden sonuç ilişkisini algılamaya yönelik teknikler kullanmaktayım. insan doğa ile bütündür ve onu kolayca kavrayabilir.

Döşemealtı
₺80/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Fern Bilgisi Ve Teknoloji Öğretmeninden İlkokul ve Ortaokul fen bilgisi dersi...

Fen bilgisi dersi oldukça zor görünen ama hayatın her alanında belki de farkında olmadan kullandığımız hayattan bir derstir. Müfredattaki her konunun günlük yaşamdan alıntıları yani konunun somutlaştırılması öğrenmeyi arttıran en önemli etkendir. bu çerçeve de derslerimi işleyerek kalıcı öğrenmeyi sağlamayı tercih ederim.

Kepez
₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden kariyer planlama, eğitim koçluğu, ders planlama, nasıl ders çalışmalıyız ? verimli çalışma yöntemleri ve teknikleri öğretilir.

İlk olarak öğrencimi dinlerim ve hangi yönden zayıf olduğunu tespit ederim, tespitten sonra eksik yönleri hakkında çalışmaya ve konuşmaya başlarız. Doğru iletişim ve öğretim sayesinde öğrencilerimden daha sonra verim almak benim için en önemli doyumdur. Derslerim ders almak isteyen herkese yöneliktir.

Kepez
₺55/saat
Mürüvvet
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası İlişkiler öğrencisinden Antalya’da ilkokul ve lise düzeyinde İngilizce eğitimi gramer + konuşma

İlkokul düzeyinde öğrenciler için temel kavramlarla başlayıp yavaş ama etkili bir şekilde öğretmeye çalışıyorum lise düzeyinde gramerde biraz daha komplike konular üzerinde durabilirim

Kepez
₺50/saat
Turan
İlk ders ücretsiz!

Matematik Bölümü Öğrencisinden Ortaokul ve Lise Öğrencisine Uygun Fiyata Özel Ders Verilir.

Derslerimi daha önce hazırladığım notlar üzerinden işlerim. Onları güzel bir şekilde anlattıktan sonra, test kitaplarından sorular çözerek işlediğimiz konuları pekiştirtirim. Derslerim genelde 1 saatten uzun sürer. Konuyu işledikten sonra pekiştirmek çok önemli olduğu için test çözmeyi daha uzun tutmayı tercih ederim.

Kepez
₺120/saat
Zafer
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli özel okul matematik öğretmeninden Antalya'da her seviyede bireysel veya grup matematik dersi

Öncelik olarak öğrencinin konu eksikleri belirlenir. Takviye yapılması gereken yerlerin üzerinde durulur. Ön öğrenmelerde eksikler var ise bunlar tamamlanır. Yeni konuya girişte konu önce yüzeysel anlatılır, daha sonra derinine inilir. Öğrenci sınav öğrencisi ise sınava yönelik, ara sınıf ise derinine öğrenme-öğretme yapılır. . .

Kepez
₺20/saat
Hazer
İlk ders ücretsiz!

İşaret Dili Eğitimleri Almış ve Eğitimler Vermekteyim. Eğitim almak isteyen herkes katılabilir

Alfabe Aile Yiyecek İçecek A-z'e varan Bütün eğitimleri vermekteyim

Konyaaltı
₺75/saat
Ayça
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli İngilizce öğretmeninden her seviye ve yaşa uygun İngilizce dersleri verilir.

Öğretim yöntem ve tekniklerim yaşa ve seviyeye göre değişir. Örneğin çocuklar ile görsel ağırlıklı ders işlerken, YKS ya da YDS öğrencileri ile dil bilgisi ve kelime bilgisi ağırlıklı ders işlerim.

Kepez
₺100/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Farklı Alanlarda Deneyim Sahibi Olan Bir Çocuk Gelişimi Uzmanıyım Özel gereksinimli çocuklara faydalı olabileceğime inanıyorum.

Hayattaki önceliği eğitim olan bir çocuk gelişimi uzmanıyım. Kendimi geliştirmek adına alanımda eğitim ve araştırmaları takip ediyorum. 1 yıl Anaokulunda çalıştım.1 yıl da Özel Eğitim Merkezinde Otizmli çocuklarla çalıştım.

Kepez
₺45/saat
Samet
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği 3.sınıf öğrencisinden uygun fiyata ders . Detaylar için bana ulaşabilirsiniz.

Derslerimi 2+2 haftada 4 saat şeklinde işlerim.İlk iki saatte konu anlatılıp çözümlü örnekler üzerinden gideriz. Kendi yazdığım ve kitaptan verdiğim ödev sorularını diğer 2 saatte çözüp konuyu iyice pekiştiririm. Hala eksik görürsem ders saatinde artışa gidilebilir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Antalya konumundaki eski öğrencilerimiz öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenlerimizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

Antalya konumundaki eski öğrencilerimizin değerlendirmelerini alıyoruz.

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Web yazılımları konusunda bilgi sahibi çok iyi bir öğretmen sayesinde öğreniyorum teşekkür ederim :)

V
Volkan, Élève
3 ay önce
Mehmet ali
(2 görüş)

Harika! Volkan Alanında gerçekten çok başarılı, ben kendisinden ders aldım gayet anlaşılır bir ders anlatma tarzı var, ders almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum... Teşekkürler Volkan

M
Mehmet ali, Élève
3 ay önce
Volkan
(14 görüş)

Antalya semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Antalya semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Antalya semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.