Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Jimnastik özel dersleri

Tüm Türkiye'de 14 öğretmen sizi bekliyor.

jimnastik özel dersi seçeneklerimiz

₺100/saat
Mehmet göktuğ
İlk ders ücretsiz!

Hemşirelik Mezunu, Personal Training ve Fitness antrenörü İstanbul Avrupa yakası Florya da grup ve özel dersler için iletişime geçin

kişiye özel derslerimi planlama üzerinde 8 veya 12 haftalık bir program ile planlayarak istediği bölge üzerinde çalışmaya başlarız.Yağ yakımı için postür analizi alıp vücut tipini belirleyip(ekdamorf,mezamorf,endomorf) verilere göre yağ yakımı için program hazırlayıp start veririz.

Küçükçekmece
₺65/saat
Emrah
İlk ders ücretsiz!

Milli Güreşçi ve Spor Akademisi mezunundan doğru ve etkili bir şekilde vücudumuzu kullanma teknikleri

Öğretim yöntemim birebir teorikten çok uygulama yönüne ağırlık veren ve karşımdaki kişinin seviyesini ölçerek eğitim verme tarzım vardır. İlk olarak vereceğim eğitimin teorik bilgisini verdikten sonra uygulamaya geçerim. Derslerim bilgi almaya açık olan herkese yöneliktir. Genelde 1 saat ders işleyiş tarzım eğlenerek ve bilgi vererek geçer.

Altınordu
₺50/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Beden Eğitimi ve spor yöneticiliği yüksekokulu öğrencisiyle fit ve zinde kalmak istersen beni bul.

Programı senin fizyolojik ve sosyalliğine göre hazırlayacağım. Samimi ve eğlenceli sohbet eşliğinde seninde kendini rahat hissedeceğin bir ortamda spor yapacağız.

₺60/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Esnek besyocudan öğrencilerine dayanıklılık koşuları ve günlük hayatlarına katkıda bulunacak kıvraklıklar.

Ortamın bize getirdiği koşulların bize o an neler sunduğuyla birazda olsa ilgileniyorum. Zira meteryal yoksa ben öğrencime öğretmem gereken konuyu nasıl en zirvede aktarabilirim onu düşünürüm. Zorlayıcı bir eğitimci değilim. Öğrencinin yetisi, neler yapabildiği neler yapamadığı ve tüm bunların nasıl çözüleceği konusunu yakından takip ediyorum.

Esenler
₺60/saat
Miray
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Artistik Ritmik ve Genel Cimnastik dersleri verilir. Esneklik ve sıkılık kazanabilceğiniz Harika bir spor dalı

Koşu ile başlarım Isınma yaptırırım bu ısınmanın türü çalıştığım alana göre değişir Hareket bölümüne geçerim (takla amut çember vs.

Ümraniye
₺75/saat
Emrullah
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Hareket ve Antrenman Bilimleri Yukseklisans öğrencisinden atletik performans üzerine kişisel antrenör

Antrenmanlarımız istediğiniz yerde olabilir. Öğrencinin vücut kompozisyonu incelenir. Ve testlere tabi tutulur. Bunun üzerin den bir antrenman programı yapılır .

₺150/saat
Tayfun
İlk ders ücretsiz!

Milli sporcu, beden eğitimi ve spor öğretmeniyim. Bir çok dalda antrenörlük belgelerim ve profesyonel geçmişim bulunmakta.

Derslerime öğrenciye uygun spor alanlarında ve öğrencinin yaşına fiziksel özelliklerine göre antreman metodları uygular öğrencimi başarılı bir şekilde hedefine ulaştırmak için pskolojik ve mental destekde bulunurum.

Etimesgut
₺45/saat
Nalan
İlk ders ücretsiz!

Ankara’da lisanslı sporcudan bireysel veya grup karate dersi. Özel ilgi ve alakayla.

Bireysel veya grup dersleri olarak kayıt alıp, öğrencimin/öğrencilerimin uygun olduğu bir tarih saat kararlaştırıp, uygun programa başlayarak derslerimi işlerim. İlgiliyimdir. Eğlenceli bir şekilde derslerim devam eder.

Seyhan
₺20/saat
Seval
İlk ders ücretsiz!

Sporu saglıklı beslenmeyi yaşayış biçimi haline getiren araştırmalar deney gözlem yapan en büyük hedefi besyo ve zumba egitmeni olan genç bir kızla eglenerek yaşamın tadına varın.

Öncelikle motivasyon saglamak ve moreli iyi tutmak adına sürekli karşılıklı diyaloglara girerim. Başarmanın güzelliğinden bahsederim. Herşeyden önce ne kadar eglenceli bir yolculuğa başladıgımızı dile getiririm.

₺100/saat
Esma
İlk ders ücretsiz!

Reformar ve çocuk jimnastik dersleri kişisel ve grup dersleri için bilgi alabilirsiniz

Önce üyeyi incelerim çocuk yada yetişkin hangi kasları güçlü güçsüz, herhangi bir sakatlığı varmı vs diye. Sonra uygun programı belirleyip sonuç odaklı çalışmaya geçerim.

Düzce
₺65/saat
Kerime
İlk ders ücretsiz!

Çocuklarınız postür bozukluğu olmadan güzel gelişim göstersin isterseniz cimnastikçisi güzel bir seçenek .

Öncelikle sakatlığı en aza indirgeyerek güzel eğlenceli vakit geçirmek çocuğun isteyerek gelmesini sağlamak .

Kemerburgaz
₺75/saat
Erdoğan
İlk ders ücretsiz!

Spor Bilimci olarak ders vermeye bayıldığım cimnastik branşında seve seve geleceğiniz eğlene eğlene çıkacağınız dersler için bekliyorum.

Derslerimi öncelik olarak eğlenceli ve öğrencinin mutlu bir şekilde çıkış yapmasına özen göstererek programlandırırım. Yapacağımız hareketlerin tamamlamak için zamanlar olacak ve antrenmanlarda katacağim en iyi ozellik kordinasyon olacaktır (sürat,denge,çabukluk,kuvvet,kondisyon,beceri,hedefe yönelme gibi özellikler.).

₺100/saat
Ibrahim atakan
İlk ders ücretsiz!

Çocukların ve yetişkin bireylerin hareket gelişimlerine yönelik, fiziki gelişimlerine yönelik ve branşlara özgü özel dersler veriyorum.

Dersleri bilim eşliğinde, eğlenerek işlerim. Keyif alarak ve huzur eşliğinde, fayda odaklı işlerim. Amaca yönelik bir program oluşturur ve uygularım.

İzmir
₺75/saat
Naz
İlk ders ücretsiz!

Sağlık için spor yapmak isteyen herkesi benimle birlikte spor yapmaya bekliyorum :)

Derslerimi her kişiye özel olarak ayarlamaktayım. Kişinin yetenekleri ihtiyaçları ve yapabilirliği doğrultusunda hazırlamış olduğum programları en uygun şekilde uygulamaktayım ..

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm jimnastik derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size jimnastik öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Jimnastik dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır