Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Almanca özel dersleri

Tüm Türkiye'de 389 öğretmen sizi bekliyor.

almanca özel dersi seçeneklerimiz

Çankaya
₺85/saat
Gamze
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Almanya'da eğitim görmüş Alman Dili ve Edebiyatı mezunundan yetişkinlere ve çocuklara özel ders

Öğretim tekniklerimin başında tekrar yer almaktadır. Çocuk ya da yetişkin tekrar önemlidir. Almanların ünlü bir atasözü bunu desteklemektedir; Übung macht den Meister: çalışmak sizi usta yapar. İkinci olarak olabildiğince eğlenceli alıştırmalarla sıkmadan ders işlemek. Bu alıştırmaların günlük hayata uygulanmasının önemli olduğunu düşünüyorum.

Üsküdar
₺75/saat
Açelya
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Almanca Dil Eğitimi (A1,A2,B1,B2 düzeyinde eğitim ve TestDaF sınavına yönelik hazırlık eğitimi)

Okul müfredatına uygun olarak hazırlanan dil kitaplarında genellikle bir eğitim-öğretim yılı göz önünde bulundurarak konular oldukça detaylı verilmektedir. Bu detayların bir çoğu yeterince pekiştirilmediğinden zaman içerisinde yitirilir.

Kadıköy
₺55/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Almanca Dil Eğitimi (A1,A2,B1,B2 düzeyinde eğitim ve TestDaF sınavına yönelik hazırlık eğitimi) Almanca Ana Dilim

- Ilk önce öğrencimin hangi sevyede olduğnu öğrenmeye çalısıyorum - Nerde eksikleri var onlara odaklanark ilerlemeye calışıyorum - Eksikleri aşdıktan sonra üstüne ekleyerek daha iyi bir sevyeye taşımak hedefim herzaman - Yöntem her öğrenci'de farklı'dir o yüzden öğrenciyle birlikte en iyi yöntemi bulma çabasındayim herzaman

Eskişehir
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Bölümü Almanca Öğretmenliği Programı Mezunu

Dil öğreniminde ders işleme süreci ,bana göre aktif olmalıdır.Geleneksel ders işleme öğrenciye hiçbir kazanım sağlamaz.Dil öğrenimin temel esası konuşmaktır.Dili kullanmak konuşmaktan geçer.Diğer dil becerileri geliştirmek daha kolaydır.

Etimesgut
₺50/saat
Gözde
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık Bölümü öğrencisinden Almanca (Okuma, Yazma, Duyduğunu Anlama ve Konuşma olmak üzere dört dil beceresinde) dersi verilir.

İlk önce öğrencinin ihtiyaçlarını, kendinde gördüğü eksikleri sorarım.Almanca temelinin olup olmamasına bağlı olarak belli bir konu sıralaması yaparım.Kendi ön hazırlığım olarak konuyu kendim de tekrar eder, alıştırma ve ödev için materyal araştırması yapar temin ederim.Konuyu yazarak, konuşarak ve sorular sorarak anlatır; istenen yerde tekrar ederim.

Altındağ
₺20/saat
Ahmet ziya
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Öğrencisinden Almanca, İngilizce dilleri ve Tarih dersleri verilir

Dil derslerimi interaktif biçimde ve pratiğe ağırlık vererek işlerim. Tarih derslerimi ise konular ile ilgili ilginç anekdotlar eşliğinde vermeyi tercih ederim.

₺90/saat
Ilkyaz
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli ve Referanslı Almanca Öğretmeninden Aile Birleşimi Sınavı ve Genel Almanca dersleri!

Öncelikle öğrencimin seviyesini öğrenip; öğrenme amacına ve yatkınlık seviyesine göre bir yol çiziyorum. Aile birleşimi sınav öğencilerim için öncelikle A1 konularımızı tamamlayıp sonrasında sadece sınava yönelik, Goethe Enstitüsü tabanlı deneme sınavları ve çeşitli materyallerle eksiksiz bir hazırlık yapıyoruz.

₺45/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Alman Dili ve Edebiyati Ogrencisinden Almanca ve Ingilizce Özel Ders Verilir .

Skype uzerinden veya yuzyuze konu anlatimi veya istege gore odev yardimi sonrasi verecegim alistirmalarla konuyu pekistirmenizi sagliyorum.

Ümraniye
₺60/saat
Izel
İlk ders ücretsiz!

Türk Alman Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği okuyan ve tüm eğitimini almanca alan öğrenciden eğlenceli ve öğretme odaklı Almanca dersi

Dersleri genellikle düzeye bağlı bir şekilde değişerek hep öğrenci odaklı işlerim. Sıkıcı ve kitaptan sadece bilgi ezberleten ders sistemlerinin işe yaradığını pek düşünmüyorum.Bir dili en iyi kullanarak,konuşarak öğrenebiliriz bundan dolayı derslerimi tamamen öğrenci odaklı işlerim.

₺80/saat
Fatos
İlk ders ücretsiz!
₺50/saat
Wasiq
İlk ders ücretsiz!

Industrial Engineering Major at Bilkent University offering assistance in courses of International Baccalaureate and teaching primary level German

For International Baccalaureate Diploma Program students: Assistance available in Internal Assessments of various subjects, with greater assistance in Business & Management, German, English A: Language & Literature, Computer Science, Physics and Mathematics (All Levels).

Bayraklı
₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Anne tarafından almanım ve Almanya doğumluyum Lise ve dengi dönemdeki kişiler için almanca dersi verebilirim

Derslerimi karşılıklı bir dinamik oluşturarak öğrencilerimin öğrenme yeteğinden yola çıkarak bir rota belirleyip gramer eğitimiyle başlayıp devam ettiririm.

Süleymanpaşa
₺40/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Alman dili ve Edebiyatı böşümü son sınıf öğrencisinden özel ders(pedagojik formasyon sahibi,tecrübeli)

Derslerimde öğretilecek yabancı dile aşina olması için genellikle yabancı dil konuşmayı tercih ederim.Dersleri ilgi çekici hale getirebilmek için bireyi önce tanır,ders içeriklerini kişiye göre uyarlarım.

₺60/saat
Selinnur
İlk ders ücretsiz!

Bursa’da A1 başlangıç seviyesinden C1 seviyesine kadar özel Almanca dersi.

Dersleri kişinin ihtiyacına ve öğrenme yöntemine yönelik ilerletmeyi tercih ederim.

Nilüfer
₺100/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Almanca öğretmeni, ilkokul,ortaokul, özel ders,grup dersleri, birebir çalışma, ödev yardım, test çözüm

derslerimi kendi hazırladığım materyaller üzerinden ve çalışma yapraklarından çalıştırıyorum, ek çalışma kitapları veya belli uygulamalar kullanarak pekiştirme alıştırmaları hazırlıyorum. Ezbere dayalı öğretimden ziyade uygulamalı çalışmalara daha çok önem veririm.

Bayraklı
₺70/saat
Sercan güner
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu Almanca Öğretmeninden hedefe ve kişiye yönelik almanca dersleri.

Dersleri internet üzerinden veya birebir kişiye opsiyonunda belirleyebiliriz.Aynı durum kişinin hedefleri ve yaşam temposuna bağlı planlanabilir.Bunun dışında kişinin dil öğrenirken hissettiği eksiklikler (kelime öğrenme,konuşma becerileri,yazma sıkıntıları,dinlediğini anlama sorunları ) gibi durumları atlabilmek için öğrenciye göre bir metot belirlemek hedefimdir.

Üsküdar
₺40/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

A1 A2 seviyesinde Almanca dersi veriyorum (Marmara uni. Almanca İşletme Bölümü'nde öğrenim görmekteyim)

Kinestetik öğrenme yetisine sahibim ve anlattığım dersler görsel ve işitselliğin yanında daha kalıcı ve aktif geçmekte

Karşıyaka
₺60/saat
Can
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Öğretim deneyimli üniversiteliden her seviye için pratik ve kullanım odaklı Almanca dersleri

Yeni konuya, konu ile alakalı örnek video / metin ile giriş yaparız. Beraber bu materyali inceleyerek konuyu keşfederiz. Sonrasında konunun teorik temellerini sağlam olarak oturturuz. Bu sayede en önemli kısıma giriş yaparız: bolca pratik ve bolca uygulama! Her dersin başında ve sonunda ise ortak bir takım soruya yanıt vermeye çalışarak ders içi ilerlememizi ölçeriz.

Muratpaşa
₺75/saat
Musost
İlk ders ücretsiz!

Almanca da İngilizce gibi dünyanın anahtarıdır. Almanca aynı zamanda felsefenin dilidir. Tartışılmaz bir önemi vardır... :-)

Konuşma pratiklerine özel bir önem vermekteyim. Şarkılar ve tekerlemelerin de son derece özel bir işlevi olduğunu düşünüyorum. Ama elbette yabancı dil öğrenmek büyük bir emek ve disiplinli çalışmayı da gerektiriyor. Derslerim 7 yaşından itibaren bütün yaş gruplarına yöneliktir. Ancak önerim Almanca öğrenmeye ancak ilkokul 4.

Buca
₺60/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Almanca 4 temel beceriyi (okuma,yazma,dinleme,konuşma) kapsayan özel ders (dil bilgisi ve ülke bilgisi de dahil)

Her ders 4 eşit parçaya ayrılarak Okuma,Yazma,Dinleme ve Konuşma becerileri ile desteklenecektir. Ülke Bilgisi ve Dil Bilgisi de dahil olarak eşit düzeyde gelişim hedeflenmektedir. Bu sayede dili aktif olarak kullanmak hedeflenmektedir. Dil bilgisi konuları çeşitli metinler ve materyallerle desteklenerek verilecektir.

Çankaya
₺50/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Universitesi dil edebiyat mezunundan A1 A2 B1 seviyelerinde Almanca özel ve grup dersi

Derslerimi grammar ağırlikli işlerim. Bol sayıda egzersiz ve kelime çalısması ders planlamamın temelini oluşturur.

₺100/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Anadili almanca olan üniversite öğretim üyesinden Istanbul'da başlangıç veya ileri seviyelere almanca dersi.

Kişiye özel metodlarla dil bilgisini ve telaffuzu geliştirme. Başlangıç seviyeler için öğrenim prosedürünü kolaylaştıracak yöntemler uygulanacak. Rahat ve relaxed bir atmosfer.

₺40/saat
Batuhan
İlk ders ücretsiz!

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Alman Dili Edebiyatı Öğrencisinden Uygun Fiyatlı Almanca Dersleri

Almanca derslerimde öğrencilerin kelime,gramer,okuma,yazma ve konuşma becerilerini geliştirmeyi hedefliyorum. Derslerim şu anlık Başlangıç(A1-A2) seviyelerine yönelik olmakla beraber öğrencinin evinde gerçekleşiyor. 1 Ders saatimde öğrencinin seviyesine göre gramer ve kelime çalışıldıktan sonra bir sonraki ders için ödev veririm.Eğer konu anlaşılmışsa devam ederiz.

İstanbul
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Falls du Deutsch sprechen möchtest,lernen wir zusammen und ıch warte auf dich

ıch möcte Rückmeldung von Studenten in meiner Klasse deshalb können Wir sprechen zusammen Wenn wir Grammatik lernen das ist am besten

Acıpayam
₺50/saat
Ferdi
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Almanca öğretmenliğinden mezun Denizlide ilkokul lise ve üniversite düzeyinde almanca dersi verilmektedir.

Derslerimi görsel işitsel ve uygulamaya dayalı olarak işlerim ezbere karşıyım. Bilgiyi ezberlemek yerine içselleştirerek rahat bir şekilde kullanabilmesini sağlıyorum.

Karabağlar
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Almanca Öğretmenliği öğrencisinden tüm yaş guruplarına uygun almanca ve ingilizce özel ders

Derslerin içerikleri öncelikle kişinin beklentisine göre hazırlarım. Konuşma becerisini geliştirmekse amaç farklı, yazma-okuma becerilerini geliştirmekse daha farklı yöntemler uyguluyorum. Grameri doğrudan öğrencilerime vermek yerine oyunlarla, metinlerin içinde kendilerinin yeni bir şeyler öğrenecek olmak üzere olduklarını anlamalarını sağlamayı daha çok seviyorum.

Çanakkale
₺30/saat
Yiğit
İlk ders ücretsiz!

Almanca Öğretmenliği son sınıf öğrenciyim Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde okumaktayım. Çanakkale merkez içinde ders verebilirim.

Dersleri olabildiğince eğlenceli işlemeye çalışırım. Kullandığım materyalleri de bu yönde seçmeye özen gösteririm. Ders verdiğim kişinin konuyu anladığından emin olana kadar başka bir konuya geçmem. Örnekler üzerinden ilerlerim ve kuralı öğrencimin kendisinin bulmasını amaçlarım. Sık sık konuşma pratiği ile öğrenilenleri pekiştirmeye çalışırım.

Gaziemir
₺80/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Von einem Maschienenbau-Ingeneur Student wird in İstanbul in eine Grundschule und Sekundarstufe, Matematik und Physik Unterricht gegeben.

Mein Unterricht würde ich mit Zahlen anfangen zu lehren und danach mit leichten Sätzen weitermachen. Ich würde auch mit meinen Schüler Deutsche Filme anschauen und Musik anhören damit sie die Deutsche Sprache besser hören und beherrschen können. Besonders würde ich Spiele spielen damit es mehr spaß macht.

Şişli
₺50/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

İlkokula giden çocuklar, ortaokul ve liseye giden öğrencilere almanca dersi, ödev ve sınav yardımı

Ders işleme tamamiyle öğrenciye özel olarak, hangi öğrenme yolları ile motive olur vs konuşulup belirlenecektir. Ödev yardımları ve sınavlara hazırlık yapılacaktır(sorular için her an cebimden ulaşılabilir olurum). Aksanlı almanca konuşabilme, düzgün ve doğru telaffuz, metin yazabilme, gramer, kitap analizleri ve bir çok şey daha hedef olarak belirledim.

Bandırma
₺70/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Almanca Öğretmeniyim. Almanya doğumluyum. İlkokul-ortaokul-lise ve Almanca Öğretmenliği bölümü öğrencilerine ders verilir.

Öğrencilere genelde sadece gramer bilgisi verilip ezbere dayalı bir ders veriliyor. Fakat ben bundan ayrı konuşmaya ağırlık verip telaffuzda öğrencilerimin gelişmesini amaçlıyorum. Öğrencilerimin sürekli aktif olmasını sağlayıp onlarla etkileşim içinde olmayı hedefliyorum. Birlikte bir çok Video ve Şarkılarla eğlenceli bir öğrenim süreci geçirmeyi hedefliyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Almanca öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Son derece profesyonel ve dostane yaklaşımı haricinde kısa süre de dahi oldukça verimli dersler için Açelya hocama çok çook teşekkür ederim. Rastladığıma çok memnunum ve herkese içtenlikle tavsiye ederim! So professional, friendly...

T
Turac, Élève
3 hafta önce
Açelya
(3 görüş)

Harika! Açelya hocamın eğitim tecrübesi ve öğretmenlik deneyimi ilk haftada dahi tatmin edici. Başarıya ulaşacağımıza inancım tam.

M
Muhammed sadık , Élève
2 ay önce
Açelya
(3 görüş)

Almanca dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır