Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Almanca özel dersleri

Tüm Türkiye'de 264 öğretmen sizi bekliyor.

almanca özel dersi seçeneklerimiz

₺60/saat
Ladin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim Bölümü (Mütercim Tercümanlık) öğrencisinden istediğiniz seviyede Almanca özel - grup dersleri

Öğrencimin yaşına uygun etkinlikler hazırlar, kelime bilgisini ve gramerini ilerletecek teknikler gösteririm. İsteğe göre, etkili konuşma, yazma ve dinleme dersleri verebilirim. Boğaziçi hazırlık sınavını (BÜEPT) geçtim, sınavlara yönelik dil dersleri verebilirim. Derslerde işleyeceklerimi öğrencimin isteği doğrultusunda şekillendirebilirim.

Eskişehir
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Bölümü Almanca Öğretmenliği Programı Mezunu

Dil öğreniminde ders işleme süreci ,bana göre aktif olmalıdır.Geleneksel ders işleme öğrenciye hiçbir kazanım sağlamaz.Dil öğrenimin temel esası konuşmaktır.Dili kullanmak konuşmaktan geçer.Diğer dil becerileri geliştirmek daha kolaydır.

Sarıyer
₺125/saat
Halenur
İlk ders ücretsiz!

Aktif İngilizce ve almanca konuşan ingilizce öğretmeninden özel almanca(A1/A2 B1/B2) dersleri verilmektedir. (Goethe institut kapsamında)

Almanca gramatik açıdan ingilizceden daha detaylı bir dil olduğu için almancayı öğrenirken anlamak ve sözcüğe nerede hangi hamleyi yapacağını bilmek çok önemlidir. Öncelikle almanca derslerimde öğrenci ile almancayı bir nevi özdeşleştirip onun daha anlaşılır bir şekilde kavramasını sağlıyorum. Aktif olarak konuşmak da ayrı bir yardım sağlıyor bu konuda.

₺40/saat
Elda
İlk ders ücretsiz!

Almanyada 15 sene boyunca yaşamış ve şuan almanca öğretmenliği okuyan öğrenciden özel ders

her öğrenciyi ayrı değerlenirerek ve ilk öncelikle tanıyarak başlarım .

₺60/saat
Selinnur
İlk ders ücretsiz!

Bursa’da A1 başlangıç seviyesinden C1 seviyesine kadar özel Almanca dersi.

Dersleri kişinin ihtiyacına ve öğrenme yöntemine yönelik ilerletmeyi tercih ederim.

Bayraklı
₺70/saat
Sercan güner
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu Almanca Öğretmeninden hedefe ve kişiye yönelik almanca dersleri.

Dersleri internet üzerinden veya birebir kişiye opsiyonunda belirleyebiliriz.Aynı durum kişinin hedefleri ve yaşam temposuna bağlı planlanabilir.Bunun dışında kişinin dil öğrenirken hissettiği eksiklikler (kelime öğrenme,konuşma becerileri,yazma sıkıntıları,dinlediğini anlama sorunları ) gibi durumları atlabilmek için öğrenciye göre bir metot belirlemek hedefimdir.

Üsküdar
₺40/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

A1 A2 seviyesinde Almanca dersi veriyorum (Marmara uni. Almanca İşletme Bölümü'nde öğrenim görmekteyim)

Kinestetik öğrenme yetisine sahibim ve anlattığım dersler görsel ve işitselliğin yanında daha kalıcı ve aktif geçmekte

Zeytinburnu
₺70/saat
Sinem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümü öğrencisinden ortaokul ve lise öğrencilerine (A1-A2) Almanca dersi

Ders verirken öğrenciye son derece sabırlı yaklaşırım. Anlamadığı kısımları özellikle sorup tekrar anlatırım. Konuyla ilgili belli kuralların üzerinden mutlaka geçerim ve elimden geldiğince öğrenciyi sıkmam. Dersi 25 dk ders, 10 dk ara, 25 dk ders şeklinde anlatıp 1 saatte bitiririm.

Karşıyaka
₺60/saat
Can
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Öğretim deneyimli üniversiteliden her seviye için pratik ve kullanım odaklı Almanca dersleri

Yeni konuya, konu ile alakalı örnek video / metin ile giriş yaparız. Beraber bu materyali inceleyerek konuyu keşfederiz. Sonrasında konunun teorik temellerini sağlam olarak oturturuz. Bu sayede en önemli kısıma giriş yaparız: bolca pratik ve bolca uygulama! Her dersin başında ve sonunda ise ortak bir takım soruya yanıt vermeye çalışarak ders içi ilerlememizi ölçeriz.

Beşiktaş
₺125/saat
Filiz
İlk ders ücretsiz!

Hamburg Üniversitesi mezunundan, Bireylere ve Kurumlara ALMANCA ÖZEL DERS Kolay Anlama, Doğru Gramer Kullanımı, Düzgün Telaffuz, Hızlı Öğrenme

Ezberlemeden kelime öğrenebilmek, konuşulanları açık ve net anlayabilmek, düzgün telaffuz ve doğru gramerle hızla konuşmaya başlayabilmek için, benimle çalışmalısınız.... A1 den C1 e sertifika programlarına katılacaklara sınava özel çalışmalar Almanca lisanını yüksek Almanca lehçesinin (Hochdeutsch) konuşulduğu Hamburg'da yaşayarak öğrendim.

Muratpaşa
₺75/saat
Musost
İlk ders ücretsiz!

Almanca da İngilizce gibi dünyanın anahtarıdır. Almanca aynı zamanda felsefenin dilidir. Tartışılmaz bir önemi vardır... :-)

Konuşma pratiklerine özel bir önem vermekteyim. Şarkılar ve tekerlemelerin de son derece özel bir işlevi olduğunu düşünüyorum. Ama elbette yabancı dil öğrenmek büyük bir emek ve disiplinli çalışmayı da gerektiriyor. Derslerim 7 yaşından itibaren bütün yaş gruplarına yöneliktir. Ancak önerim Almanca öğrenmeye ancak ilkokul 4.

Buca
₺60/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Almanca 4 temel beceriyi (okuma,yazma,dinleme,konuşma) kapsayan özel ders (dil bilgisi ve ülke bilgisi de dahil)

Her ders 4 eşit parçaya ayrılarak Okuma,Yazma,Dinleme ve Konuşma becerileri ile desteklenecektir. Ülke Bilgisi ve Dil Bilgisi de dahil olarak eşit düzeyde gelişim hedeflenmektedir. Bu sayede dili aktif olarak kullanmak hedeflenmektedir. Dil bilgisi konuları çeşitli metinler ve materyallerle desteklenerek verilecektir.

Acıpayam
₺50/saat
Ferdi
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Almanca öğretmenliğinden mezun Denizlide ilkokul lise ve üniversite düzeyinde almanca dersi verilmektedir.

Derslerimi görsel işitsel ve uygulamaya dayalı olarak işlerim ezbere karşıyım. Bilgiyi ezberlemek yerine içselleştirerek rahat bir şekilde kullanabilmesini sağlıyorum.

Buca
₺50/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Almanya doğumlu, 25 sene orda yaşayıp 15 sene Almanya da eğitim aldım. Almanca Ve Türkçe ana dilim

Başlık olarak işlenmesi gereken derslerin üzerinden bir çalışma planı oluşturup öğrencinin bilgi seviyesini öğrenirim. Daha sonrası zorluk çektiği noktalar ağırlık vererek ders programı oluştururum.

Samsun
₺65/saat
Gamze
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Almanca öğretmenliği son sınıf öğrencisi Samsun’da Anadolu lisesinde staj yapmaktayım. Bu yüzden öğrencilerle aram cok iyi ve onların seviyelerine göre konuları en basite indirgeyerek anlatmayı amaç e

Konuları sıkıcı bulmasınlar ve öğrenmekte güçlük çekmesinler diye her ders öncesi konuyu daha eğlenceli ve anlaşılır hale getirecek yabancı dile yönelik materyaller hazırlıyorum böylece öğrenci hem öğreniyor hem de bu dersi bir yükümlülük olarak görmüyorlar aksine hızlı öğreniyorlar

₺120/saat
Kıymet
İlk ders ücretsiz!

Almanyada doğdum büyüdüm. Üniverste mezunuyum. İstanbul da yaşamaktayım. Her türlü Almanca özel ders sunuyorum.

Derslerimi öğrencilerimin eksiğini tesbit etmek için bir testen sonra, o testin sonucuna göre oluşan eksiklere göre planlıyorum. Almanca dersinde temeli sağlam oturtmaya caba gösteriyorum. Derslerimde sadece almanca konuşmanın daha yararlı olduğunu düşünüyorum. Sabırlı ve disiplinli bir yapım var. Çoçuklarla iletişimim çok iyidir.

Karabağlar
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Almanca Öğretmenliği öğrencisinden tüm yaş guruplarına uygun almanca ve ingilizce özel ders

Derslerin içerikleri öncelikle kişinin beklentisine göre hazırlarım. Konuşma becerisini geliştirmekse amaç farklı, yazma-okuma becerilerini geliştirmekse daha farklı yöntemler uyguluyorum. Grameri doğrudan öğrencilerime vermek yerine oyunlarla, metinlerin içinde kendilerinin yeni bir şeyler öğrenecek olmak üzere olduklarını anlamalarını sağlamayı daha çok seviyorum.

Beyoğlu
₺65/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Goethe Enstitüsü'nden ileri seviye Almanca sertifikalı ve Almanya'da yaşamış öğrenciden Almanca ders

Derslerimi belirli bir kitap üzerinden gramer temeli sağlayarak, konuşma, dinleme ve anlama pratiğine oldukça önem vererek işliyorum. Ayrıca işin kültür kısmının da dil ile bir bütün olduğuna inanıyorum. Almanya'da yaşamış ve 2013'ten beri her yıl orada, oralı arkadaşlarımla geçirdiğim için bu konuda oldukça etkili yardım sağlayabiliyorum.

Çanakkale
₺30/saat
Yiğit
İlk ders ücretsiz!

Almanca Öğretmenliği son sınıf öğrenciyim Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde okumaktayım. Çanakkale merkez içinde ders verebilirim.

Dersleri olabildiğince eğlenceli işlemeye çalışırım. Kullandığım materyalleri de bu yönde seçmeye özen gösteririm. Ders verdiğim kişinin konuyu anladığından emin olana kadar başka bir konuya geçmem. Örnekler üzerinden ilerlerim ve kuralı öğrencimin kendisinin bulmasını amaçlarım. Sık sık konuşma pratiği ile öğrenilenleri pekiştirmeye çalışırım.

Gaziemir
₺80/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Von einem Maschienenbau-Ingeneur Student wird in İstanbul in eine Grundschule und Sekundarstufe, Matematik und Physik Unterricht gegeben.

Mein Unterricht würde ich mit Zahlen anfangen zu lehren und danach mit leichten Sätzen weitermachen. Ich würde auch mit meinen Schüler Deutsche Filme anschauen und Musik anhören damit sie die Deutsche Sprache besser hören und beherrschen können. Besonders würde ich Spiele spielen damit es mehr spaß macht.

Bandırma
₺70/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Almanca Öğretmeniyim. Almanya doğumluyum. İlkokul-ortaokul-lise ve Almanca Öğretmenliği bölümü öğrencilerine ders verilir.

Öğrencilere genelde sadece gramer bilgisi verilip ezbere dayalı bir ders veriliyor. Fakat ben bundan ayrı konuşmaya ağırlık verip telaffuzda öğrencilerimin gelişmesini amaçlıyorum. Öğrencilerimin sürekli aktif olmasını sağlayıp onlarla etkileşim içinde olmayı hedefliyorum. Birlikte bir çok Video ve Şarkılarla eğlenceli bir öğrenim süreci geçirmeyi hedefliyorum.

Selçuklu
₺40/saat
Btug
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Alman dili ve edebiyatı öğrencisiyim. İlkokul ortaokul ve lise ögrencilerine ders verebilirim ve yabanci dili onlara sevdirebilirim.

Almanca ortaokul lise düzeyinde verebilirim. İngilizce ilkokul ortaokul lise düzeyinde verebilirim. Dili sevmeleri için eğlenceli bir şekilde ders anlatırım ki sıkılmasınlar ve istekli olsunlar. Müfredattaki gibi ve ögrenmeye yönelik anlatırım dersleri.

İstanbul
₺75/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Lisesi ve Goethe Enstitüsü eğitimi almış lise seviyesinde almanca dersi verilir.

Derslerimi öğrencinin ihtiyaçlarını tayin ettikten sonra konu anlatımlı, anladıklarını eş zamanlı test ederek ilerlerim. Eğer konu teoride biliniyor ama pratikte uygulanamıyorsa, soru çözme üzerinden konu anlatımı yaparım. Derslerim ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yöneliktir.

Beşiktaş
₺70/saat
Tutku
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa'da Almanca Öğretmenliği okuyorum, 2 sene Heidelberg'de yaşadım ve almancayı Almanya'da öğrendim.ilkokul- ortakul öğrencilerine almanca dersİ vermek istiyorum.

Plan ve programa çok önem veririm. Öğrenciye bir plan çizelgesi hazırlayıp yapması gereken tekrarları çalışması gereken konuları oluşturup onları takip ederim. Öğrencinin kendi seviyesinde konuşabilmesini yazabilmesini sağlamaya çalışırım. Resimlerle ya da eğlenceli halde almanca kelimeleri öğretmeye çalışırım.

₺50/saat
Lokman
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Almanca öğretmenliği üniversite öğrencisinden Adana'da grup ve bireysel olarak Almanca ders verilir.

Grammer, metin okuma, okuduğunu anlama, metin yazma, konuşma ders kapsamındadır belirli zaman aralığında gelinen konulara kadar kodlama tekniklerini kullanarak ders anlatır karşılıklı Almanca diyologlar kurarak da dersi işlerim.Dili öğrenmenin en kolay yolu günlük pratik ve tekrardır.

Bahçelievler
₺100/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Özel bir kolejde çalışan almanca öğretmeninden almanca ve ingilizce özel dersi verilir

derslerimi genellikle eğlenceli bir biçimde işlemeyi tercih ederim. Öğrencinin sıkılmadan eğlenerek öğrenmesini sağlamaya çalışırım. Her konu için geçerli olmasa da bol materyal kullanarak anlatmayı tercih ederim. Elimde bulunan kaynaklardan bol bol alıştırma kağıdı verip yanlış yaptığı sorular üzerinden ufak bir konu tekrarı ile konuyu kavramasını sağlarım.

₺55/saat
Kevser
İlk ders ücretsiz!

Avusturya da doğup, büyüyen, başarı garantili, kaliteli ve çok donanımlı Almanca Öğretmeni

Öğrencinin dil seviyesini baz alarak oluşturduğum ders program mı kişiden kişiye farklılıklar gösterebiliyor. Metin incelemek, yeni kelimeler öğrenmek, konuşma yeteneğimi kazanmak ve sağlam bir temel oluşturacak kapsamlı gramer bilgisi aktarmak önceliklerim arasındadır.

Çankaya
₺50/saat
Natalie
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe de okuyorum Almanya ve Avusturya da yaşadım. En basit yoldan anlatmak yöntemim :)

Almanca ile Türkce deki bağlantıları kullanarak ve ezber olmadan anlatmak benim tercihim. Kültürel farkları yok ederek aslında almanca nın bu kadar uzak bir dil olmadığını göstermek istiyorum.

Adana
₺55/saat
Simge
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Almanca öğretmeliği öğrencisinden Adana'da yaşayan ( lise ve alt düzey ) ögrencilere ders verilir. Eğlenceli bir şekilde öğrenme sağlamak için öğrencilerimi bekliyorum

Konuları ezbere dayalı gitmek yerine anlamaya yönelik giderim. Öğrencide kalıcı kodlamalar yaparak dilin kalıcı olmasına yardımci olurum. Farklı alıştırmalarla da öğrenimi zenginleştirim.

Yunusemre
₺50/saat
Tuğçe
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ana dili Almanca olan Üniversite öğrencisinden Manisa’da özel ve grup dersi imkanı

Hem yazmaya hem konuşmaya yönelik dersler hazırlarım. Paralel şekilde ilerletirim. Günlük hayatta ve ileri seviyede kullanılabilecek kadar öğretirim. İsteğe yönelik de dersler hazırlayabilirim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Almanca dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır