Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Almanca özel dersleri

Tüm Türkiye'de 43 öğretmen sizi bekliyor.

almanca özel dersi seçeneklerimiz

₺60/saat
Selinnur
İlk ders ücretsiz!

Bursa’da A1 başlangıç seviyesinden C1 seviyesine kadar özel Almanca dersi.

Dersleri kişinin ihtiyacına ve öğrenme yöntemine yönelik ilerletmeyi tercih ederim.

Etimesgut
₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'de Almanca Öğrenmiş, Hacettepe Almanca Öğretmenliği mezunu ve nasıl Almanca öğreteceğini bilen öğretmen!

Türkiye'de Almanca öğrenmek zordur, yurt dışına gitmeden bu dil zor öğrenilir. Çok iyi ders anlatırım, öğrencim anlamazsa külahları değişiriz. Gerçekten bu dili öğrenmeye ihtiyacı olanların öğretmeni olabilirim, zevkine Almanca öğrenmek isteyen birisi için faydalı olacağını düşünmüyorum.

Ankara
₺60/saat
Aybegüm
İlk ders ücretsiz!

17 yıl almanyada bulundum ve türkiyeye taşındım anadilimdir almanca. Okul masraflarımı çıkartmak için özel ders veriyorum.

Öncelikle öğrencimin seviyesine göre ders işliyorum. Temeli oturtarak üstüne eklemeler yapıyorum. Öğrencimin seviyesi geliştikce almanca pratik yapıyorum. Bi süre sonra sadece almanca konuşuyorum derste. Böylelikle öğrencim almanca hem teorik hemde pratik kendini almancada geliştirmiş olur. Zamanla almanca seviyesi artiş gösterecektir.

₺50/saat
Çiğdem
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi Almanca Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisinden özel ders. İster grup ister bireysel!!!!

Başlangıçta bir ders planı çıkarırım. Eksiklerden çok tabanı sağlamlaştırmak önemli. Daha sonra temel konulardan başlangıç yaparız. Bir Alman ile karşılaştığınızda derdinizi anlatacak kadar konuşmak ya da yazmak hedefimdir. Ödev benim için önemlidir. Saatlerce yapmak önemli değil, fakat tekrar olarak ödev yapmak pekiştirmek ve öğrenmek adına önemlidir.

Muratpaşa
₺75/saat
Musost
İlk ders ücretsiz!

Almanca da İngilizce gibi dünyanın anahtarıdır. Almanca aynı zamanda felsefenin dilidir. Tartışılmaz bir önemi vardır... :-)

Konuşma pratiklerine özel bir önem vermekteyim. Şarkılar ve tekerlemelerin de son derece özel bir işlevi olduğunu düşünüyorum. Ama elbette yabancı dil öğrenmek büyük bir emek ve disiplinli çalışmayı da gerektiriyor. Derslerim 7 yaşından itibaren bütün yaş gruplarına yöneliktir. Ancak önerim Almanca öğrenmeye ancak ilkokul 4.

Küçükçekmece
₺100/saat
Bora
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Alman Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunundan almanca özel ders

İnsanların kişilik özellikleri birbirinden farklı olduğu için, derslerde öncelikle öğrenciyi tanımaya, eksiklerini belirlemeye ve ne tür bir öğrenme yeteneğine sahip olduğunu tespit etmeye çalışırım.

menteşe
₺40/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

2.5 sene Avusturya'da yaşamış üniversitesinin bir bölümünü orada Almanca olarak okumuş okumuş Siyaset bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencisinden Almanca dersi

Kitaplar ve çalışma kağıtları yardımıyla derslerimi işleyebilirim bunun yanında örnek dinleme diyelogları kullanabilirim hatırlamaya yardımcı ve tekrar amaçlı ödevler de isteğe göre verebilirim

Yenişehir
₺50/saat
Candan
İlk ders ücretsiz!

Mersin üniversitesi almanca ingilizce turizm işletme öğrencisiyim cocuk gelişimi özel egitim mezunuyum

Derslerimi görsel renklendirerek ve çocuğun eksik oldugu alanlarda kolaydan zora testler egitim çalışmalarıyla işlerim birgun sadece ingilizce film izleyerek birgun sadece konusma ve yazma calisarak eglenceli öğrenme yönetimini tercih ederim

Selçuklu
₺55/saat
Aslı
İlk ders ücretsiz!

Almanca aynı anda kelimeleri gruplarına ayırarak eğlenceli şekilde ezberleme metodları tabikide burada

Özellikle kelime bazı altında çalışırım çünkü ne kadar çok kelime aktif konuşmayı da beraberinde getirir özellikle ilk-ortaokul lise öğrencileriyle çalışmak isterim

Karabağlar
₺100/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Almanya’da eğitim almış ve yedi yıl yaşamış ingilizce öğretmeninden özel ders verilir

Konuşarak interaktif bir metodla öğrencinin ihtiyaç ve ilgi alanları doğrultusunda ortak yada bireysel kaynaklı düzenli bir çalışma yöntemle dersler verilir

Etimesgut
₺60/saat
Gülşah
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunundan ilkokul, ortaokul, lise düzeyinde ve aile birleşimi dersleri

Ders başlangıcında konuyla alakalı ilk 5 dakika karşılıklı konuşma yaparım. Görsel ve işitsel materyaller kullanmaya özen gösteririm. Grup ya da partner ile konuşma çalışması yaptırırım.

Tekirdağ
₺60/saat
Hülya
İlk ders ücretsiz!

Almanya'da doğup büyüdüm. Lise öğrencileri ne ders verebilirim. Barbaros ta ikamet ediyorum.

Dersleri almanya'da bana öğrettiğikleri şekilde işlerim. Önce eksiğine bakarım nasıl algıladığını incelerim ona göre öğrencilerimin anlayacağı şekilde anlatırım. Eğlenceli ders süreci geçer.

Etimesgut
₺110/saat
Funda
İlk ders ücretsiz!

Temel düzeyden akademik düzeye kadar Almanca dersi. Doktor ve Mühendislere yönelik dersler

Birebir dersler de işliyorum...grup dersleri de yapıyorum. Özellikle dersimi dört beceriye dayalı ve özellikle konuşmaya yönelik işliyorum. Konuşma becerisi diğer becerileri de etkilediğinden A2 düzeyinden sonra ağırlıklı olarak konuşma dersi yapıyorum.

Samsun
₺70/saat
Kadriye
İlk ders ücretsiz!

Almanya dan gelen ve Almanca öğretmenliği son sınıf öğrencisinden Almanca dersi verilir ve aile birleşimi sınavına hazırlanır.

Öncelikle öğrenciyle iletişim kurarak onun dersteki ihtiyacının hangi yönde olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırım ve işlenen konulara göre bir sınav yaparım.

Beykoz
₺60/saat
Mehmet furkan
İlk ders ücretsiz!

Türk alman üniversitesi öğrencisinden Almanca dersi.Beraber Alman dilinin derinliklerini ve zorluklarını aşıcaz.

Derslerim benim için çok ömemlidir.Yıllardır kendim de bir öğrenxi olarak dersin sıkıcı geçmesi halinde isteğim azaldığını ve öğrenmenin zorlaştığını gördüm.

İzmir
₺60/saat
Burçin
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık öğrencisinden gramer dersleri; okul sınavlarına, sertifika sınavlarına hazırlık ve aile birleşimi sınavına hazırlık

Öğrenci odaklı, interaktif, öğrendiğini test etmeye yönelik ders sonunda ve bir sonraki ders saatine dek etkinlik vererek ayrıca görsel, sesli ve her ikisini de içeren birçok materyali de kullanarak öğrenciye etkili öğrenmeyi kazandırmaya çalışıyorum.

₺50/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Antalya’da ilkokul ve lise öğrencilerine ders veriyorum.

Almanca grammar konularında ilkokul veya lise düzeyindeki öğrencilerine,derslerine ödevlerine yardımcı olurum. Sınavlara yardımcı olur onlarla birlikte grammar veya istenilen konular hakkında çalışmalar yaparız.

Etimesgut
₺40/saat
Ruveyda
İlk ders ücretsiz!

Yeni bir dil bir kültür demekbaşlangıç düzeyinden b1 seviyesine kadar ders imkanları

Derslerime öncelikle öğrencinin seviyesini ölçerek başlarım daha sonra ona uygun bir programla ders içeriğini hazırlarım bilginin yanında eğlenceli aktiviteler oyunlarla da öğrenimi kalıcı hâle getirmeyi sağlayabilirim

Eskişehir
₺60/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Ana dilim Almanca, 2 senedir eskisehir genelinde özel ve grup dersleri vermekteyim.

Almancanin temelini saglama aldiktan sonra daha cok konusmaya yönelik ögretmekteyim ve ögrenci ingilizce biliyorsa eger almanca ingilizce seklinde anlatabilirim ve her hafta ögrendiklerimize dair mini bir test yapmaktayim. Duydugunu anlama, konusma ve genel dil bilgisini aktarmaktayim. Almanca ana dilim oldugundan sizlere almancayi daha iyi aktaracagimdir.

Etimesgut
₺30/saat
Nihal
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da tüm yaş grubuna A1, A2, B1, B2 seviyede almanca dersi verilir

Bilgisayar üzerinden örneklerle ve videolarla destekleyerek pratik yaptıracak şekilde derslerimi işlerim. Almancayı ingilizce ile karşılaştırarak anlatırım. Konuşma becerisine önem veririm.

₺80/saat
Nilay
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi mezunu deneyimli öğretmenden ilkokul,ortaokul,lise seviyesinde Almanca ve ilkokul,ortaokul seviyesinde İngilizce ders verilir

Küçük grup yaş gruplarından oyunlarla etkinliklerle ve teknolojiye dayalı Büyük yaş gruplarında ise ezber olmadan drama ve öğrenci aktif çalışmalı teknolojiye dayalı yöntemler Bol materyalli ve görsele dayalı yöntemler kullanırım

₺50/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

Alman dili ve edebiyat bölümü öğrencisiyim. Pedagojik formasyonum devam ediyor. A1-B2 arası Almanca ders veriyorum.

Derslerimi genellikle kelime grupları ve gramer şeklinde işlerim. Çünkü öğrenci yeterli kelime bilgisine sahip olduğunda ve gramer eksiklerini tamamladığında, aslında yeni bir dile hakim olmuş oluyor.

₺50/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

Alman dili ve edebiyatı bölümü birinci sınıf öğrencisinden ilkokul düzeyinde (Temel) özel ders

Derslerimi konunun en temelinden, yoğun olarak kelime bilgisi ile çalışırım. Gerekli materyalleri sağlarım. Eğitici şarkılarla dersi sıkmadan keyifli hale getiririm.

İnegöl
₺75/saat
Hülya
İlk ders ücretsiz!
₺55/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Alman dili ve Edebiyati 3.sinifim A1-A2-B1 konularinda dersler verebilirim. Tekirdagliyim Konyada ogrenciyim.

Eger daha once sizin seviyenizi belirleriz daha sonra temel ogrenilmesi gereken seylerle baslariz zamanla gelisme saglayacaginizi dusunuyorum.

Güngören
₺60/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Almanya onaylı DSH-2 belgeli kültür ve iletişim bilimleri bölümü öğrencisinden Almanca dersi

Detaylı bir konu anlatım kitabı üzerinden konuyu anlatıp üzerine bol örneklerle anlattıklarım pekiştirecek şekilde ders işlerim ve örnekleri de bol kelime kullanmaya özen göstererek veririm.

Şişli
₺50/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Isviçre'de doğmuş ve büyümüş İstanbul Üniversitesi Almanca Öğretmenliği 2.Sınıf öğrencisinden Almanca dersi

Olabildiğince en pratik en kısa yoldan bilgileri aktarmaya çalışıyorum. Eğlenceli oyunlarla birlikte pekiştirmeleri yapmayı çok seviyorum ve oldukça faydalı buluyorum. Dil alanında olduğu için de oldukça geniş bir eğlenceli ders programı ayarlamam mümkün.

₺100/saat
Çağla
İlk ders ücretsiz!

ALMANCA HIZLANDIRMA Anadil seviyesinde Almanca-İngilizce biliyorum Tıp fakültesi öğrencisiyim stajlarımı AlmanyaHeidelbergÜniversitesinde yapmaktayım.

ilk dersimde önce öğrencimin seviyesini ölçer ve öğrenme yöntemine göre ona bir program hazırlarım, her hafta gelişimini takip ederim,herDersSonunda Konuşma pratikleri

Pelitli Belediyesi
₺60/saat
Sevilay
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi mezunu Almanca öğretmeninden ilköğretim ve lise seviyesinde eğlenceli ve eğitici yabancı dil eğitimi

Derslerimi aldığım eğitim ve tecrübelerim doğrultusunda en etkili bulduğum öğretim yöntem ve tekniklerinden faydalanarak isteğe bağlı eğlenceli bir şekilde veririm

Bahçelievler
₺100/saat

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm almanca derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size almanca öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Almanca dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır