Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

almanca özel dersi seçeneklerimiz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 451 yorumlu star öğretmenlerimiz.

83 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %100 ve saatlik ortalama ₺83

4 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 4 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. dersleri derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Almanca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Almanca alanında yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

💰Almanca dersi fiyatı saatlik ortalama ne kadar?

Almanca dersi fiyatı saatlik ortalama 83 TL.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • almanca öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve konumunuz
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

💡 Neden Almanca dersleri almalıyım?

Özel ders hocası ile Almanca dersleri alarak kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için güvenle birbirinizle iletişime geçin. 

Milyonlarca mükemmel öğretmen arasından size en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Almanca online dersleri almak mümkün mü?

Almanca öğretmenlerinin çoğu 

online dersleri veriyor.

Online Almanca dersi verenlerin ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "webcam" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓Almanca dersi vermek için kaç öğretmen müsait?

2993 almanca öğretmeni almanca dersi vermeye hazır.

Profillerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

2993 ilandan istediğiniz öğretmeni bulun.

✒️ Almanca öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

451 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Almanca öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Almanca öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Almanca dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır

Almanca Kursu Bulun ve Goethe’nin Dilini Konuşun

Yabancı dil öğrenmek bazen gerçek bir baş ağrısı olabilir. Bazı öğrenciler, seviyelerini yükseltmek için Almanca derslerine çok çaba sarfetmek zorundadır. Ama neden Goethe'nin dilini öğretme ve öğrenme konusunda daha kapsayıcı ve öğrenci merkezli bir yönteme geçmiyorsunuz? Elbette özel dersler için sizinle buluşabilecek bir öğretmenle bunu tam anlamıyla gerçekleştirebilirsiniz!

 

Almanca dil dersleri vermek, Türkiye’deki yüzlerce özel öğretmenin günlük hayatının bir parçasıdır, o zaman neden bundan yararlanamıyorsunuz ?! Alman dili, bir grup sınıfında izleyeceğiniz derslerin aksine, hem öğretici hem öğrenci fikirleriyle hazırlanmış özelleştirilmiş bir müfredat yardımıyla çok daha fayda sağlanabilecek öğretim yöntemleriyle takip etmesi faydalı hale gelebilecek bir dildir. Ulusal dil yönergelerini de takip eden bu özel öğretim yöntemleri sayesinde, eğitim sistemi dışında Almanca öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

 

Alman dilinin Avrupa ve Dünyadaki Önemi

Okulda (liseden başlayarak), Almanca derslerinin her zaman iyi anılmadığı doğrudur. Öğrenciler genellikle İngilizce veya İspanyolca derslerinden daha az ‘’çekici’’olduğunu düşünürler. Belki Almanca’nın çok basit göründüğünü düşünebilirsiniz, ancak bir nokta vardır: İngilizce öğrenmek her zaman ikinci dil olarak Almanca öğrenmekten kolay olacaktır. Goethe'nin dili, dürüst olmak gerekirse, Shakespeare'in dilinden çok daha karmaşıktır. Bu nedenle İngiltere'de, Avrupa'da ve tüm dünyada öğrencilere, lise öğrencilerine, akademisyenlere ve diğerlerine Almanca kurslarının önemini ve bu daha ‘’kaba’’ dili hatırlatmak gerekli görünmektedir.

 

Almanca: Avrupa'nın En Yaygın Dili

Almanca öğrenmek kolay değil. Almanca dil kursları kesinlikle en zorlu dil kurslarından biridir. Kişiye özel tasarlanmış özel derslerle bunu yavaş yavaş öğrenmek daha iyi olacaktır (neden haftada birkaç kez çevrimiçi uzaktan kurslara ne dersiniz?). Öğrenmesi gereken pek çok yön vardır: Almanca dilbilgisi (dilbilgisi alıştırmaları), kelime bilgisi (kelimeler, cümleler, fiiller, ifadeler), kültürü, Almanca-Türkçe çeviri, sözlü anlama, günlük konuşma dili...İlerlemek için yazılı ve sözlü ifadeler incelenmeli ve bu farklı aşamalardan geçilmelidir! Bugün, Goethe'nin dili Avrupa'da en çok konuşulan dildir! İngilizce, İspanyolca ve Fransızca'dan bile daha fazla konuşulmaktadır.

 

Alman dilinin kapsamı ve etkisi hakkında daha iyi bir fikir edinmek için, 79 milyon kişi veya bir diğer değişle AB’nin yüzde 15,71’lik diliminin anadili Almancadır.Ülkesel dağılım söz konusu olduğunda elbette Almanya’da anadil olarak konuşulmakta bununla birlikte, aynı zamanda Avusturya, İsviçre ve Lihtenştayn'daki nüfusun çoğunluğu tarafından da konuşulmaktadır. Diğer Almanca konuşanlar Belçika, Fransa (Alsace, Moselle), İtalya, Lüksemburg, Güney Amerika ve ABD'de de bulunmaktadır.

 

Türkiye’nin En Önemli Ekonomik Partnerlerinden Biriyle Çalışmak İçin Almanca Öğrenin

Almanca öğrenmeden önce, akıllı bir kariyer hamlesi olabileceğinden, tüm bu verilerin akılda tutulması önemlidir! Çünkü evet, Almanya Avrupa'nın önde gelen ekonomik güçlerinden biridir. Almanca konuşmayı öğrenmek için mevcut seçenekler de oldukça fazladır. Özel derslerden başlayarak (evde dersler, akşam dersleri, uzaktan kurslar veya ücretsiz Almanca öğrenebileceğiniz çevrimiçi kurslar) bu karmaşık dilde ilerlemenize yardımcı olmak için yüzlerce yabancı dil öğretmeni hizmetinizdedir. Ve sonra dille başa çıkmak için çok sayıda seçenek var! Bir genç olarak, öğrenciler evde eğitim veya okul sonrası destek gibi seçenekler arasından seçim yapabilirler.

 

Alman dilini bu şekilde öğrenmek, belki de onların becerilerini uygulamak için yurtdışında bir değişim programına katılmalarına izin verebilir. Tıpkı filmlerde olduğu gibi, heyecan verici bir yaz değişim programında, yeni bir dil ve kültür keşfetmek için bir tür yoğun bir kursta birkaç hafta geçirebilir. Tüm bu seçeneklerle, bir özel  öğretmen tarafından verilen bir Almanca dil kursu ile birlikte, profesyonel hedeflerinize ulaşmak için kendinize her türlü şansı verebilirsiniz!

 

Almanca Dil Kursları: Okullarda Pek Önem Verilmeyen Ders

Evde eğitim veya özel ders seçeneklerini seçmek, bazı durumlarda gerçek bir dil okulunda ders almakla aynıdır. Örneğin, İngilizce, Fransızca veya İspanyolca kurslarında deneyimlediğinize benzer olacaktır. Bir Almanca öğretmeninin rolü, ihtiyacınız olan tüm dil becerilerini verimli ve açık bir şekilde öğretirken aynı zamanda eksiklikleriniz üzerinde çalışmanıza yardımcı olmaktır.

 

Çoğu okul deneyimlerime göre en yaygın Fransızca ve İspanyolca olmak üzere iki dil sunmaktadır ve bunu Almanca takip etmektedir. Bunun ışığında, okullarında Almanca seçeneği olmayan bazı öğrenciler için evde özel Almanca dersi tek seçenek olabilir.Çevrimiçi ya da yüz yüze özel eğitmenler anadili konuşanlar, öğretim sertifikalı, iki dilli ya da dili kendi kendine öğrenmiş olabilir. Hepsi kesinlikle Almanca konuşma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak şekilde donatılmış olacaktır. Bu da genellikle doğru Alman aksanını elde etmenize yardımcı olmayı içerir.

 

Özel Dersinizin Saatlik Maliyeti 68 TL’den Bile Küçük Olabilir

Öğrenci olduğunuzda,evinize gelecek veya şehrin anlaştığınız bir noktasına gelecek özel öğretmen tutmak kolay değildir. Maliyet genellikle önemli bir husustur! Bununla birlikte, bu Almanca öğretmeninin sonunda size faydalı becerileri kazanmanıza yardımcı olabileceğini düşünün: diploma, seçtiğiniz üniversiteye giriş, hazırlık okulu, mezuniyet sonrası uluslararası staj almak, mesleki eğitim, öğretmen olarak çalışmak (yüksek öğrenim veya ortaokulda Almanca öğretmeni gibi); kısacası Avrupa Birliği'nde çalışın ...

 

Özel Almanca öğretmeniyle derslere kaydolduğunuzda pek çok seçenek açılabilir! Özellikle de bu şekilde Almanca öğrenmek fahiş bir miktara mal olmaz. Bazı Almanca kursları şaşırtıcı saatlik oranlara ulaşabilirken, Superprof platformumuzdaki özel bir Almanca öğretmeni saatte ortalama 68 TL civarındadır.Yani fiyatlar gayet makul. Daha da ötesi, evde eğitim kişiselleştirilmiş bir hizmet olduğu için bazen vergi indirimi sağlayabileceğini bilmelisiniz.

 

1210 Almanca Öğretmeni Arasından Kendi Öğretmeninizi Seçin

Almanca kursları Superprof'ta en çok talep edilen 30 özel ders arasındadır. Okul sonrası dersler, dil sınıfı desteği, yaklaşan bir geziye hazırlık veya yeni bir iş için yardım için ve daha pek çoğu için ihtiyaç duyulabilmektedir.

 

Almanca nasıl çabuk öğrenilir?

Bu aynı zamanda Birleşik Krallık'ta bulduğumuz çok sayıda öğretmeni de açıklıyor. Superprof sitesinde 1200 dil profesyoneli arasında Almanca öğretmeni bulmak çok kolay.

 

Özelleştirilmiş Almanca Sınıfları

Eğitmenler, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre, Goethe’nin dilini birçok yönüyle çalışmanıza yardımcı olabilir: Almanca kelime bilgisi, dilbilgisi, Alman coğrafyası ve tarihi (II. Dünya Savaşı ve diğer önemli anlar), anlama, telaffuz, Alman medeniyeti ve edebiyat , Alman kültürü, Türkiye-Almanya ilişkileri ... Bu öğrenme yöntemini seçmek, dil öğrenimi için evdeki akademik ve okul benzeri metodolojiyi de getirmek anlamına gelir. Bir sınava hazırlanmak ve verimli bir şekilde ilerlemek için idealdir.

 

Almanca Nasıl Öğrenilir ?

Mesleki nedenlerden ötürü, çalışmalarınızın bir parçası olarak veya eğlence için, Alman öğretmenlerimiz size özel dersler vermek ve bazen Almanca öğrenmeyle ilgili zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için hazırdır: dilbilgisi, sözdizimi, fiiller, sıfatlar, Almancaya çeviri .... Goethe, Grimm kardeşler, Hesse, Mann ve diğer tüm büyük Alman yazarların, iki dilli veya anadili Almanca özel öğretmenlerimiz sayesinde yazılarının sihrini ortaya çıkaracaksınız.Almanca sizin için yeterli değilse, size evde Fransızca dersleri ve diğer birçok modern dil seçeneği sunabilecek özel öğretmenlerimiz de vardır.

 

Çocuklarınızın en üst düzeyde derslere erişmesine izin vermek için, onlara özel dil öğretmenlerimiz yeni bir dil öğrenmelerine yardımcı olmada yardımcı olacak ideal rehber olduğundan, onlara ikinci dil olarak Almanca öğrenme seçeneği sunmaktan çekinmeyin. Parlak gelecekleri için diğer seçenekleri de değerlendirin. Özel öğretmenlerimiz sayesinde, Almanca iki dilli olmak sizin elinizde ve "Ich bin ein Berliner" cümlesini neşeyle söyleyeceksiniz. Özel Almanca derslerimiz farklı seviyelerde ve farklı öğretmenlerle ve bazen de küçük grup dersleri halinde bazen de bire bir formatta sunulmakta ve siz de Almanca öğretmenlerimizin profillerini kaydırarak inceleyebilirsiniz. Yakında, özel Almanca dersleriniz sayesinde, "Ich spreche Deutsch" demeye başlayabilirsiniz!

Ne öğrenmek istersiniz?