Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İstanbul Spor koçluğu özel dersleri

Yakınlarınızda 26 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İstanbul spor koçluğu öğretmenleri seçeneklerimiz

Avcılar
₺100/saat
Sezgin
İlk ders ücretsiz!

Sportif Eğitim Uzmanı ve Eğitimci Kimliğ Olan Hocadan Bireysel ve Grup Dersleri ile hayatınıza hareket katın...

Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda uygun antrenman ve beslenme programları ile kişilere uygun olacak saat dilimlerinde keyifli eğlenceli aynı zamanda spor danışmanlığını da kapsayan bir ders modelim var.

Ataşehir
₺100/saat
Kemal
İlk ders ücretsiz!

Sağlıklı yaşam için düzenli olarak spor yapıp kilo verip daha fit bir hayata sahip olabilirsin

Spora başlayacak kişinin kişisel veri analizini yaparım diyet programı gıda takviyesi hakkında ek bilgi yag ölçümü bel basen gögüs çevresi kişisel saglık sorunları varsa kişinin kendisine özel programlar hazırlayarak daha zayıf ve fit bir vücüda sahip olma imkanı elde edebiliriz unutma dogru bildigin yanlışlardan kurtulabiliriz

Fatih
₺80/saat
Ogeday
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Basketbol antrenöründen yağ yakma,doğa koşusu,spor programı yazma,zayıflama,stres atma ve toplu koşu dersleri verilir.

1 saatimde genellikle çalışmalara adım adım başlar zamanla yapılan çalışmaların sıklığı ve şiddeti artar.Genel olarak çalışmalarımı sahilde,parklarda,sizlerin tercih ettiği ortamlarda yürütüyorum.

Beylikdüzü
₺120/saat
Emrecan
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık vücut geliştirme sporcusundan, birebir özel ders veya online eğitim ile 3 aylık çalışma programı ve diyet programı ve daha fazlası...

12 Haftalık Uzaktan Online Eğitim size özel hazırlanmış,her ay için farklı çalışma programı.Bütçeye yaşam tarzına uygun beslenme planı.İsteğe bağlı olarak supplement planı da dahil.Her pazartesi saat 12.00 - 15.00 arası WhatsApp İletişim form durum kontrol profesyonel destek.Özel dersim ücretlidir.

Maltepe
₺100/saat
Coşku
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun Beden Eğitimi Öğretmeninden''Burgu Arjaan&Tango Arjaan by Rotana''otelinde,Fitness, Vücut geliştirme,yağ yakma,form koruma ve kondisyon dersleri

Dersler 1 saat olarak yapılır, ilk olarak hedef ve amaç doğrultusunda eğitim programı hazırlanır ,bunun akabinde kişiye uygun egzersiz ve beslenme şeması belirlenir,antrenman programı 1 haftalık hareket performans verilerine göre şekillenir ve kişiye en uygun egzersiz hareketleri seçilerek derslere hedef ve amaç doğrultusunda atılan adımlarla devam edilir.

Küçükçekmece
₺65/saat
Emrah
İlk ders ücretsiz!

Milli Güreşçi ve Spor Akademisi mezunundan doğru ve etkili bir şekilde vücudumuzu kullanma teknikleri

Öğretim yöntemim birebir teorikten çok uygulama yönüne ağırlık veren ve karşımdaki kişinin seviyesini ölçerek eğitim verme tarzım vardır. İlk olarak vereceğim eğitimin teorik bilgisini verdikten sonra uygulamaya geçerim. Derslerim bilgi almaya açık olan herkese yöneliktir. Genelde 1 saat ders işleyiş tarzım eğlenerek ve bilgi vererek geçer.

Kadıköy
₺70/saat
Murat kaan
İlk ders ücretsiz!

Fitness antrenörüyüm kişiye özel veya grup dersleri verebilirim. 10 yıldır eğitmen olarak çalışıyorum.

İstanbulda ikhamet ediyorum. Birebir derslerde fiyatlara öğrencinin ders işlemek istediği yer dahil değildir. Programlarım 4 8 ve 12 haftalık olarak değişmektedir.

Beylikdüzü
₺70/saat
Nazif
İlk ders ücretsiz!

Spor akademisi mezunu fitness hocasından bireysel fitness&fonksiyonel antrenman dersleri istanbul beylikdüzü civarı

Derslerimi çoğunlukta fitness salonlarında veririm Hedeflerinizi;sağlık durumunuz,vücut tipiniz,yaşınız,kilonuz,günlük yaşam rutininiz,spora haftalık olarak nekadar zaman ayırabileceğiniz ve kişisel istekleriniz doğrultusunda planlayıp hazırlamaktayım

Sarıyer
₺60/saat
Bartu
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli sporcudan fonksiyonel fitness crossfit ve boks dersleri. Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın

Derslerimi 1. Mobilite 2. Isınma 3. Teknik/fonksiyonel antreman 4. Hedeflere yönelik ince detaylar 5. Soğuma esnetme çalışmaları şeklinde yapıyorum.

Maltepe
₺60/saat
Ulaş
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi - Antrenörlük Bölümü - Milli Sporcu - PT, Fitness eğitmeni, Fonksiyonel Egzersiz Eğitmeni

Kişiye özel antrenman programlanması yaparak. Postür analizi ve risk analizleri yaparak. Ortalama 40dk ile 1 saat aralığında ders yaparak, sağlıklı ve düzenli spora inanarak devam ediyorum.

Ümraniye
₺100/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

Antrenör ve aynı zamanda Beden eğitimi öğrencisinden istanbulda kilo alıp verme ve fitness dersleri

Derslerim öncelikle bireylerin hedeflerine ve yaşam tarzına göre şekillenir antrenman ve diyet programları kişiye özel hazırlanır istanbul içi birebir istanbul dışında işe uzaktan eğitim verebilirim

Avcılar
₺55/saat
Sedat şahin
İlk ders ücretsiz!

21 yaşında Beden eğitimi ve Spor öğretmenliği öğrencisiyim. Yaklaşık olarak 15 yıldır aktif olarak birçok spor branşında farklı dereceler elde ettim. Öğrenci masraflarımı karşılamak için dersler veri

Vereceğim derslere başlamadan önce öğrencimi tanımayı fiziksel özelliklerini ( boy kilo yaş aktivite süresini rahatsızlığı olup olmadığını) hobilerini öğrenerek kişiye uygun saatler ve uygun antrenman programları belirleyerek kişinin belirlemiş olduğu hedefe ulaşmasına yardımcı olurum.

Kartal
₺85/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Beden Eğitimi Öğretmeni ve Sertifikalı Kişisel Spor Eğitmeninden Profesyonel Fitness Desteği

Hedefleriniz doğrultusunda detaylı ölçümleriniz yapıldıktan sonra antrenman programınızı bizzat hazırlayarak ortak belirlenen gün ve saatte derslerimiz 60 dakika boyunca birebir olarak işlenir.

İstanbul
₺100/saat
Işık
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel antrenörden her branşta en iyi eğitimi alabileceğiniz donanımlara sahibim İstanbul içi her bölge

Derslerimi eğitim vereceğim kişiye göre uygulayacağım çalışma programını belirlerim ve zamanlamayı en verimli olacak şekilde planlarım.

Beylikdüzü
₺90/saat
Taha
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum, aktif olarak 2004 yılından beri sporla ilgilenihorum bir çok tesiste fitness ve yüzme antrenörü olarak görev aldım değişime inanıyorsan sen de kat

Çevremde ki insanları motive ederek onlarda ki değişime odaklanıp farkındalık yaratarak yaşam kalitelerini arttırmaya çalışırım doğru planlama her zaman hayat kurtarır

Bahçelievler
₺40/saat
Feyza
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji bolum ogrencisiyim. 13 sene profesyonel voleybol oynadim. Once kendine guven gerisi kisa surecek

Spor alaninda parkur kurmayi ve dogada spor yapmayi tercih ederim. Her spor sonrasi uzun bir esneme ve meditasyonla bitirmeyi tercih ediyorum.

Şişli
₺100/saat
Taha
İlk ders ücretsiz!

Daha sağlıklı bir yaşam için hayatınıza hareket katın ve sporla kalın ..

Benim ile yaptığınız ilk antrenmandan sonra her derse kendiniz gelmek isteyeceksiniz , ben size spor alışkanlığı kazandırmaya çalışacağım .

Zeytinburnu
₺100/saat
Beşiktaş
₺100/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Kuvvet ve Kondisyon koçundan, direnç antrenman programi, uzaktan koçluk ve beslenme danışmanlığı

Bir ön tanışma ile; kişinin spor geçmişi ile sağlik durumu öğrenildikten sonra sakınca yok ise kısa ve uzun vadeli hedefler belirlenir. Bütün antrenmanla alakalı olanaklar değerlendirildikten sonra antrenman programı hazırlanır ve kişiye gönderilir.

Kartal
₺50/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Her türlü spor için kurs imkanı ister bireysel ister grup şeklinde seçimlerimiz vardır.

Derslerimiz uygulama şeklinde oluyor. Gün ve saati kişi sayısına göre ayarlayacağız özel salonlarda ve ya dışarda antremanlar olacaktır. İsteğe bağlı.

İstanbul
₺200/saat
Adnan
İlk ders ücretsiz!

15 yıl güreş sporuyla profesonel bir şekilde yaptım şuanda antrenörlük yapıyorum beden eğitimi öğretmenliğini bitirdim sizle en iyi şekilde hizmet edeceğimden emin olabilirsin

Teorik ve uygulamalı olarak güreş dersi verebilirim cimnemastik konusunda çok iyiyimdir ve kort tenisi uzmanlık belgem var sizlere hizmet etmek büyük bir onur benim için

Üsküdar
₺70/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

3.kademe atletizm antrenörlüğü ve kondisyonder. Tenis ve basketbol tecrübem bulunmaktadır. Yeni mezun

Derslerimi özel ders alan kişilerin yapılarına göre şekillendiririm örneğin eğlenceli bir şekilde işlemek isteyen kişilerle o şekilde işlenir ama kesinlikle disiplin 1.

Bakırköy
₺80/saat
Murat
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Pendik
₺70/saat
Dilek
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli Besyo mezunu. Özel veya grup; ' Pilates, streching, fonksiyonel, kilo verme ve sıkılaşma egzergizleri

Kilo vermek isteyen, sıkılaşmak ve fit gözükmek isteyen herkes, her egzersizi yapabilir. Önemli olan başlangıç yapmak..

Küçükçekmece
₺50/saat
Berke
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Gelişim Üniversitesi Spor Yüksekokulu öğrencisi. Fitness, pilates yoga alanlarında hedefe yönelik çalışmalar. Beslenme ve çalışma programlarıyla birey gelişimini takibe alarak sağlıklı bir şe

Öncelikle kişinin hedefi belirlendikten sonra hedefe yönelik çalışma programı belirlerim. Spora ne kadar yatkın olduğu ilk antrenmanlardan belli olacağı için basit bir antrenman programı ile başlanır ve bu programının yanında egzersiz faslına destek olarak beslenme programı veririm.

₺60/saat
Ibrahim atakan
İlk ders ücretsiz!

Çocukların ve yetişkin bireylerin hareket gelişimlerine yönelik, fiziki gelişimlerine yönelik ve branşlara özgü özel dersler veriyorum.

Dersleri bilim eşliğinde, eğlenerek işlerim. Keyif alarak ve huzur eşliğinde, fayda odaklı işlerim. Amaca yönelik bir program oluşturur ve uygularım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm spor koçluğu özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size spor koçluğu öğretmeye hazır,
İstanbul merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İstanbul konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size spor koçluğu alanında rehberlik etsin

İstanbul spor koçluğu özel ders öğretmeneleri

spor koçluğu öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İstanbul merkezi ve çevresindeki spor koçluğu alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

spor koçluğu özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İstanbul konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.