Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Keman özel dersleri

Tüm Türkiye'de 72 öğretmen sizi bekliyor.

keman özel dersi seçeneklerimiz

₺100/saat
Pelin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

7’den 70’e Herkes Keman Çalabilir! Deneyimli keman öğretmeninden %100 öğrenme garantisi :)

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında okuyorum. Çok sayıda özel ders verdim, orkestralarda çaldım, konserlerde yer aldım. Ders almak isteyen öğrencilerime elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım fakat herşeyden önce önemli olan ders almak isteyen kişinin müzik kulağının olmasıdır.

₺50/saat
Duygu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar çıkışlı Müzik öğretmeninden hobi veya okullara hazırlık için özel ders verilir

Herkesin gizli kalmış yetenekleri vardır ben bu yetenekleri ön plana çıkaröayı hedefliyorum. Öğrencinin asla dıkılmadığı zevkle geçirilen dersler yaparım. Derslere öğrencinin neyi hedeflediğine göre başlar programı ona göre belirlerim.

Kadıköy
₺60/saat
Arzu aleyna
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç, 1. Seviye- 2. Seviye ve aynı zamanda müzik bilgisi ile solfej dersleri

Derslerimdeki en önemli nokta temeldir. Temelden iyi başlayan her öğrenci ileride kolayca üstesinden gelebilir diye düşünüyorum. Baskı veya ödev olduğu için değil, sevdikleri için yapmalarını sağlamaya çalışıyorum. Yüz yüze eğitimin önemi benim için çok büyük. Öğrenciyi yormadan, dersi eğlenceli bir hale dönüştürerek işlemeyi seviyorum.

₺75/saat
Sinem
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müziği seven ve enstrüman çalmak isteyen herkese profesyonel özel ders verilir :)

Derslerimi öncelikle öğrenciyle birebir işlerim. Enstrüman çalmaya başlamadan önce ilk 3 ders solfej ( nota okuma ) dersi verilir . Çünkü enstrüman çalarken nota bilgisi daha iyi çalmasını sağlar. Daha sonrasında ise enstrüman çalarken basit metodlardan başlayarak orta ve zor metodlara kadar dersler işlenir.

Keçiören
₺80/saat
Şamil
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara güzel sanatlar lisesi son sınıf viola öğrencisiyim viola, keman, güzel sanatlar lisesine hazırlık için ders veriyorum

İlk ay sadece yay çekme sonrasında elimde bulunan kaynaklardan ( Ayfer tanverdi, ömer can , sevcik) ders vermeye başlayacağım güzel sanatlar lisesine hazırlık içindr ders veriyorum onda ise ritim piyanoa 1 ses 2 ses 3 ses 4 ses ve dikte dersi verilmektedir .

₺90/saat
Sinem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müziği seven ve enstrüman çalmak isteyenler durmayın herkese birebir özel ders verilir :)

Derslerimi öncelikle öğrenciyle birebir işlerim. Enstrüman çalmadan önce öğrencinin daha iyi çalabilmesi için ilk 3 ders solfej (nota okuma) eğitimi verilir.Sonrasında ise öğrenciye göre hafif metodlardan orta ve zor seviye metodlara kadar eğitim verilir.

Bornova
₺20/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

12 yaşından beri keman çalıyorum. Ege üniversitesi ebelik bölümü okuyorum. Özel bireysel ders veriyorum.

Derslerimde ömer canın alıştırma kitaplarını kullanırım. Bireysel ders veririm. Eger klasik keman egitimo degil de piyasa şarkıları isteniyorsa yardımcı olabilirim.

Bartın Merkez
₺75/saat
Erdi
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Öğretmenden Keman, Gitar, Bağlama, Piyano, Şan, Solfej, Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık Dersleri

Derslerime; - Öncelikle öğrencinin o günkü moral ve motivasyonunu ölçerek başlarım. - Öğrenci derse istekli hale geldikten sonra o gün öğrenilecek bilgiye geçerim. - Öğrencinin anlama biçimi ve anlama seviyesine uygun bir biçimde öğrenilmesi gereken bilgiyi veririm. - Tekrarlar ile bilginin öğrenilmesini pekiştiririm.

₺50/saat
Büşra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik Öğretmenliği Öğrencisinden Keman,Piyano, Solfej, Temel Müzik Eğitimi Dersi Verilir.

Derslerimin hepsinde bellirli kurallarım olup en temeli baza alarak tek tek detaylarıyla her öğrencinin kendi seviyesine uygun şekilde birer program yapıp bu şekilde devam ederim. Keman, Piyano, Solfej için elimde olan belli metotlardan ders veririm. Öğrencilerimde gam çalışması ile başlar teknik çalışmalar ile devam ederim.

Yenimahalle
₺100/saat
Murat
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

4 Yıllık Müzik Öğretmenliği mezunuyum.Özel bir kolejde müzik öğretmenliği yapıyorum.Ankara'da Keman,Piyano,Gitar ve Bağlama dersleri verebilirim.

Derslerimi daha çok öğrencilerimin anlayış durumlarına göre şekillendiririm.Her öğrenci tek anlatım yöntemi ile anlayamayabilir.Bu nedenle daha çok öğrenciye ve durumuna göre yön vermeyi tercih ederim.Genel olarak eğlencelidir derslerim,sıkıcı geçmez ama işimizi yapmak önceliğimizdir.

Merkezefendi
₺75/saat
Mehmet
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Keman, piyano ve klasik gitar dersleri almak isteyenlere bireysel özel ders isteyenlere

Temel müzik teorisi kapsamında eğitimle başlayarak, klasik batı müziği metodu kullanmaktayım. Nota ağırlıkı ders ve klasik metod adı verilen batı müziği olarak bilinen metod kullanıyorum. Bunun yanında güncel müzikte isteğe bağlı olarak (popüler metod tab/akor vb.) gösterebilirim.

Yeşilyurt
₺75/saat
Mesut
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli müzik eğitmeni ve donanımlı müzisyenden keman dersi. (Nota, teori ve makam bilgileriyle çalışılmaktadır)

Her seviyeye, her yaşa uygun metot ve tekniklerle ulusal ve uluslararası yayınlar ve teknikler takip edilerek kullanılarak ders işlemekteyim.

Bornova
₺40/saat
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi öğrencisinden özel keman dersi. 10 yıllık keman ve orkestra tecrübesi

Ders işleyişim öğrencimin yaşına göre değişiklik gösterir. İlk 3-4 dersi kemanı ve notaları tanımaya ayırırım. Derslerimde Ömer CAN'ın kitabını takip ediyorum. Öğrenci ilerledikçe ek etüdler ve parçalar çalışmaya başlıyoruz. Klasik keman eğitimi aldım ve veriyorum. İlk 10 dakikamızı ısınmaya ve ödevlerimize ayırıyoruz.

Karşıyaka
₺80/saat
Idil
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

12 yaş ve üzeri için Bostanlı Semtinde Evde Keman Dersi Verilir .

Her insanın bilgiyi algılama şekli farklıdır. Bu yüzden, önce bir kaç temel ders geçirip,kişiye göre bi çalışma yöntemi belirlerim .

₺150/saat
Miray yaren
İlk ders ücretsiz!

Anadolu yakasında, konservatuvar öğrencisinden ileri derecede her yaşa özel keman dersleri verilir.

Kişinin seviyesine göre başlangıç seviyesinden başlayıp ileri dereceye kadar metodlarla veriyorum.

İstanbul
₺100/saat
Şevval
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Viyola çalıyorum daha önce keman çalıyordum. Keman üzerinde tecrübeli bir eğitimen olarak keman dersleri veriyorum :)

Ilk dersimde kemanı tanıtımı , kulak egzersizleri, tutuş, küçük başlangıçlar ve gelecek ile ilgili dersler hakkında bilgiler konuşulur. Suzuki ile başlar ve aralarda ek olarak teknik ve parmak, arşe egzersizleri öğretirim. Teknik ve ritim açısından öğrenciler bu şekilde daha güçlü bir yapıya sahip oluyor. Derslerim genellikle 1 saat kadar sürüyor.

₺80/saat
Eylül
İlk ders ücretsiz!

Ankara Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünden mezunum.Keman ve piyano öğretmenliği yapıyorum. Halen İzmir’de bir orkestra’da 2. keman grup şefliği yapıyorum.

Bugüne kadar verdiğim özel derslerdeki en büyük amacım enstrumanım hakkında ne öğrendiysem öğrencime de onu iletmek. En küçük detayından en büyüğüne kadar. Derslerimde asla sıkılmazsınız, eğlenceli bir yapım var. Dakik ve disiplinli olmak en büyük özelliğimdir.

₺60/saat
Selin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar Bölümü öğrencisinden iyi derecede keman ve Türk Sanat Musiki dersleri verilir.

Derslerimi şu şekilde işlerim öncelikle kişinin ne kadar istekli olduğu ve kabiliyeti burada ön plandadır, metot kitaplarından gidiyorum yay teknikleri, tutuş, teknik yapılması gereken şeyleri söyleyip, göstererek uygulamalı bir şekilde dersi birebir işlerim.

Fatih
₺100/saat
Şevval
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Keman ve Viyola üzerinde tecrübe sahibi bir eğitmen ile gelecek nesile müzik eğitimi :)

Derslerim Suzuki tekniği ile başlar ritim hafızası ve teknik sıkıntıları gidermek açısından, onun yanı sıra farklı birkaç ilginç teknikşerim var :)

Mezitli
₺60/saat
Bilecik Merkez
₺20/saat
Esra didem
İlk ders ücretsiz!

On yıldır keman çalan, birçok gösteride ekiple veya solo olarak keman çalan hocadan uygun fiyatlı keman dersi alın!

Derslerimi birebir yüzyüze işlemeyi tercih ederim, fakat zamanı olmayanlar için webcam aracılığıyla da eğitim verebilirim. Tercih tamamen öğrenciye ait olup etkili öğrenme biçimine göre ilerkeyen derslerde değişiklikler de yapılabilir.

Buca Osb
₺40/saat
Kutay
İlk ders ücretsiz!

İZMİR KEMAN DERSİ/ Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde okuyorum ve ders veriyorum

Deslerimi belli bir süre sınırında değil bir sonraki ders saatime kadar, o gün işlemek ve öğretmek istediğim konuyu öğretene kadar sürdürüyorum

₺70/saat
Simge
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenliği okuyan profesyonel kemancı. Eğlenceli, akıcı ve kalıcı bir eğitim için :)

Derslerime sıfırdan nota okuma becerisine bakarak başlarım devamında duyma yetisini tartar ona göre bir rota çizerim.

₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Keman Eğitimi (Her yaştan ve seviyeden öğrenci olabilir.) (Hobi ya da Konservatuvar sınavlarına hazırlık) (Öğretmenin ya da öğrencinin evinde ders verilebilir.)

Öğrencinin hobi ya da konservatuvar sınavlarına hazırlık seçiminde öğrencinin seviyesine en uygun şekilde ders içeriği keyifli ve verimli şekilde oluşturulur.

Sarıyer
₺100/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli müzik öğretmeninden armoni solfej,keman,piyano dersleri ve güzel sanatlar a hazırlık dersleri

Piano da czerny hanon gibi parmak egzersiz çalışmalarini uygularım keman da suzuki ömer can metodlarini kullanırım solfej de muammer sun

₺60/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Mersin’de ilkokul ve ortaokuldaki öğrencilere başkangıç veya orta seviyede keman kursu ve nota eğitimi

Derslerime genelde kemanı tanıma ve sevme aşamasından başlarım. Sonrasında yay çekme alıştırmaları ile devamlı bir alışkanlığı sağladıktan sonra nota eğitimi vererek basit düzey parçaların çalınmasını sağlayarak devam ederim..

Buca
₺60/saat
Deniz asena
İlk ders ücretsiz!

Derslerimiz öğrencinin ve benim ortak aldığımız kararlara göre ilerler. Amaç her zaman bilineni öğrenciye doğrudan yaratıcı biçimde aktarmaktır. Güzel sanatlar liselerine ve üniverisetelerine, öğretme

Enstruman derslerimi genellikle birebir maksimum 2 kişiyle yapıyorum. Teori derslerini toplu yapıyorum. Teori derslerinde solfej ve temel müzik bilgileri işlenmekteyim.

Bornova
₺100/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunu profosyonel müzisyen eğitmenlerimizle bireysel ve grup derlerimiz icin bilgi alabilirsiniz..

Belirlenen saatler icerisinde verimli disiplinli ve ozverili bir saat gecirmek. Verilen etütleri zamaninda ve dogru bir sekilde hazirlanip gelen ogrenci..

Buca Osb
₺70/saat
Begüm
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Mezunundan Keman Eğitimi (Detaylar için yazabilirsiniz)

Hepimizin birbirinden farklı öğrenme mekanizması vardır. Bu yüzden ders işleme stilim öğrenciyle olan ilk iletişimimden itibaren şekillenir. Fakat değişmeyen tek şey eğlenceli ve mutlaka müziğe dair birşeyler öğrenilerek geçirilmiş bir derstir.

₺100/saat
Ipek
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenliği öğrencisinden İstanbul’da ilkokul ve ortaokul öğrencilerine bireysel keman dersi.

Derslerin ilk 2 haftası teori olarak yapışmaktadır. (Notalar, nota değerleri) Yay tutuşu, kemanın tutulması gibi temel şeylerden sonra yay çekmeye başlıyoruz. Doğru bir şekilde yay çekmeyi elde ettiğimiz zaman bazı metodlar yardımıyla nota çalmaya başlıyoruz.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Keman dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır