Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Keman özel dersleri

Tüm Türkiye'de 118 öğretmen sizi bekliyor.

keman özel dersi seçeneklerimiz

Beşiktaş
₺40/saat
Sena
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji ve müzik öğrencisinden Istanbul'da başlangıç seviyesinde kişiye özel keman hobi dersleri ( çocuklarla severek çalışabilirim ) ~ violin hobby lessons, from music and psychology student ~

Keman giriş dersleri için batı eğitimi tarzı bir yaklaşım benimsiyorum. Yay ve keman tutuşundan başlıyorum ve sindirerekten öğrenilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ondan sonra düz yay çekme , belirli ritimlerde yay çekme , farklı yay teknikleri , parmak egzersizleri ile kemana biraz hakimiyet kazandıkça basit kısa parçalarla başlamayı mantıklı görüyorum.

Çankaya
₺50/saat
Yiğithan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

12 senedir Türk Sanat Müziği ve kemanla uğraşıyorum. Ankara'da keman ile başlangıç yapmak isteyenler, her yaşa ve her seviyeye uygun dersler verilir.

Genellikle öğrencinin azmi ve onun dışında müzik kulağı varsa bir iki dersten sonra öğrencinin yeteneği keşfedilebiliyor ve öğrenme aşaması da bir o kadar eğlenceli ve hızlı geçiyor.

₺30/saat
Irfan
İlk ders ücretsiz!

Ispartada birebir özel uygun fiyata keman icin temel nota okuma yay cekme nota basma egitimi

Derslerimi ogrencinin duzeyine uygun metod kitabi takipli olarak duzenli samimi ve ihtiyaca uygun sekilde ogrenciyi sikmadan kemani sevdirerek yapmaya gayret ederim

Keçiören
₺80/saat
Şamil
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara güzel sanatlar lisesi son sınıf viola öğrencisiyim viola, keman, güzel sanatlar lisesine hazırlık için ders veriyorum

İlk ay sadece yay çekme sonrasında elimde bulunan kaynaklardan ( Ayfer tanverdi, ömer can , sevcik) ders vermeye başlayacağım güzel sanatlar lisesine hazırlık içindr ders veriyorum onda ise ritim piyanoa 1 ses 2 ses 3 ses 4 ses ve dikte dersi verilmektedir .

Sarıyer
₺70/saat
Atakan
İlk ders ücretsiz!

7 yıllık keman tecrübesine sahip İTÜ öğrencisinden Türk Müziği Keman dersleri (başlangıç ve orta seviye)

Keman çalmanın yanı sıra hem nota okumaya hem de Türk Müziğine hakim olduğumdan dolayı başlangıç ve orta seviyedekiler için olayın mantığını kavrayarak derslerimi devam ettirmeyi planlıyorum.

₺50/saat
Zehra
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta okul, lise konservatuar Keman bölümü menzun üniversiteye hazırlanan öğrenciden Eskişehir'de keman kursu

Ders işleme önceliğim müziği sevdirmektir. Çocuklarla çalışmayı severim. Başlangıçta yarım saat keman yarım saat solfej temel eğitimi veririm nota öğrenimi tamamlandığında tamamen enstrumana yönelirim.

₺90/saat
Sinem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müziği seven ve enstrüman çalmak isteyenler durmayın herkese birebir özel ders verilir :)

Derslerimi öncelikle öğrenciyle birebir işlerim. Enstrüman çalmadan önce öğrencinin daha iyi çalabilmesi için ilk 3 ders solfej (nota okuma) eğitimi verilir.Sonrasında ise öğrenciye göre hafif metodlardan orta ve zor seviye metodlara kadar eğitim verilir.

₺50/saat
Büşra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik Öğretmenliği Öğrencisinden Keman,Piyano, Solfej, Temel Müzik Eğitimi Dersi Verilir.

Derslerimin hepsinde bellirli kurallarım olup en temeli baza alarak tek tek detaylarıyla her öğrencinin kendi seviyesine uygun şekilde birer program yapıp bu şekilde devam ederim. Keman, Piyano, Solfej için elimde olan belli metotlardan ders veririm. Öğrencilerimde gam çalışması ile başlar teknik çalışmalar ile devam ederim.

Buca Osb
₺100/saat
Sevgi
İlk ders ücretsiz!

Müzik yaşamıma Güzel Sanatlar lisesi'nde müzik bölümü keman piyano müziksel işitme okuma ve yazma eğitimi ile başladım. Lise eğitimim boyunca birçok konserde piyanist ve kemancı olarak sahne almakla

Her öğrencinin öğrenme şekli farklıdır. Bu yüzden klasik müzik eğitimi literatürüne dahil birçok kitaptan yararlanılabilir. Piyanoda Oscar Beringer ve Beyer kitapları ilk başlangıç için oldukça faydalıdır. Keman için ise Bloch, Sevcik ve Ömer Can keman metotları öğrenciye iyi bir teknik kazandıracaktır.

Yenimahalle
₺100/saat
Murat
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

4 Yıllık Müzik Öğretmenliği mezunuyum.Özel bir kolejde müzik öğretmenliği yapıyorum.Ankara'da Keman,Piyano,Gitar ve Bağlama dersleri verebilirim.

Derslerimi daha çok öğrencilerimin anlayış durumlarına göre şekillendiririm.Her öğrenci tek anlatım yöntemi ile anlayamayabilir.Bu nedenle daha çok öğrenciye ve durumuna göre yön vermeyi tercih ederim.Genel olarak eğlencelidir derslerim,sıkıcı geçmez ama işimizi yapmak önceliğimizdir.

Yeşilyurt
₺75/saat
Mesut
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli müzik eğitmeni ve donanımlı müzisyenden keman dersi. (Nota, teori ve makam bilgileriyle çalışılmaktadır)

Her seviyeye, her yaşa uygun metot ve tekniklerle ulusal ve uluslararası yayınlar ve teknikler takip edilerek kullanılarak ders işlemekteyim.

Isparta
₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

10 senelik müzik deneyimiyle hem noto hemde kulak eğitimiyle öğrenim sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Derslerimiz yaş aralığı olmaksızın herkesin seviyesi ölçüldükten sonra öğrencinin istediği yani sıkılmayacağı bir tarzda kendi tekniklerimi empoze ederek işleyeceğiz. Öğrenciyle beraber notlarımızı sayfa sayfa geçeriz ve tabiki ev ödevleri veririm.

Şahinbey
₺60/saat
Reyhan
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar bölümünden mezun müzik öğretmeni, özel\grup keman - piyano - solfej -yetenek sinavlarina hazirlik dersleri verilir.

ÖNCELİKLE TEMEL MÜZİK EĞİTİMİ, NOTA BİLGİSİ, DAHA SONRA İSE ÖĞRENCİNİN YAŞ SKALASINA UYGUN OLARAK DETAYLI BİR ŞEKİLDE PİYANO\KEMAN EĞİTİMİNE GEÇİŞ.

₺150/saat
Miray yaren
İlk ders ücretsiz!

Anadolu yakasında, konservatuvar öğrencisinden ileri derecede her yaşa özel keman dersleri verilir.

Kişinin seviyesine göre başlangıç seviyesinden başlayıp ileri dereceye kadar metodlarla veriyorum.

₺80/saat
Eylül
İlk ders ücretsiz!

Ankara Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünden mezunum.Keman ve piyano öğretmenliği yapıyorum. Halen İzmir’de bir orkestra’da 2. keman grup şefliği yapıyorum.

Bugüne kadar verdiğim özel derslerdeki en büyük amacım enstrumanım hakkında ne öğrendiysem öğrencime de onu iletmek. En küçük detayından en büyüğüne kadar. Derslerimde asla sıkılmazsınız, eğlenceli bir yapım var. Dakik ve disiplinli olmak en büyük özelliğimdir.

₺70/saat
Yiğit
İlk ders ücretsiz!

Çocuk yaşımdan beri süregelen Batı Müziği çalışmalarımı ve tecrübelerimi herkes ile paylaşmak isterim.

Başlangıç olarak Ömer Can ve Suzuki metodlarının birinci kitapları ile karma şekilde ilerliyoruz. Daha sonra devreye Hans Sitt'in metodları girer. İleriye attığımız her adımda bu metodlar teknik gelişim bakımdan çok yardımcı olucaktır bize. Daha sonra Kayser ve Mazas etüt ve basit pozisyonları devreye girmektedir.

Kartal
₺100/saat
Irem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar öğrencisinden piyano eşlikli eğlenceli ve öğretici keman dersleri verilir. Grup veya birebir ders seçeneği vardır

Dersler de birebir veya grup ders olarak yapılabilir. Dersten derse değil, her zaman iletişim içinde olunacaktır. Dersler piyano eşlikli olmaktadır. Hem öğrenerek hem de keyif alarak ders işlenir. Ders dışında derste çalınan parçayı öğrenciden video veya ses kaydı alarak dinlenir.

Talas
₺70/saat
Çağrı
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisiyim 12 yıldır keman çalıyorum. Kayseri'de yaşıyorum 3 yıldır ders veriyorum en kısa zamanda en etkili biçimde gerek batı müziği gerek Türk müziği alanlarında yardımcı olmak iste

Öncelikle ilk 4 ders tamamen teorik ritm nota bilgisi üzerine kurulu. daha sonraki min 2 ders boş yay çekme ve temiz ses çıkarma sonrasında ise benim kendim seçerek getirdiğim parçaralar üzerinde çalışarak ilerleyebiliriz.

Balçova
₺100/saat
Arsalan
İlk ders ücretsiz!

I’m the professional violin player who can teach how to play amazing

I’ll teach you how to play the violin step by step And with only listening to a music you can play it And also I’ll teach you the music sheets performance

Isparta
₺50/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisiyim. 12 yıldır keman çalıyorum, aktif olarak Sanat müziği korosunda çalmaya devam ediyorum.

Derslere başlarken kısa nota bilgisi ardından yoğunluklu olarak uygulama dersleri ile devam ederim. Metodlar ve paralelinde seviyeye uygun parçalar seçerek bu süreci yürütürüm. Öğrenci verilen ödevleri ne kadar tekrar ederse o kadar hızlı ve verimli bir süreç olur.

Bornova
₺50/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Ege üniversitesi Konservatuari mezunundan keman, türk müziği,makamlar,solfej ve konservatuara hazırlık dersleri verilir.

Dersleri tamamen öğrencinin seviyesine uygun aynı zaman da onun gelişimi hızlandırmak için zorlayici aynı zaman da keyifli bir şekilde eğitim vermekteyim.

Buca Osb
₺40/saat
Kutay
İlk ders ücretsiz!

İZMİR KEMAN DERSİ/ Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde okuyorum ve ders veriyorum

Deslerimi belli bir süre sınırında değil bir sonraki ders saatime kadar, o gün işlemek ve öğretmek istediğim konuyu öğretene kadar sürdürüyorum

₺70/saat
Simge
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenliği okuyan profesyonel kemancı. Eğlenceli, akıcı ve kalıcı bir eğitim için :)

Derslerime sıfırdan nota okuma becerisine bakarak başlarım devamında duyma yetisini tartar ona göre bir rota çizerim.

₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Keman Eğitimi (Her yaştan ve seviyeden öğrenci olabilir.) (Hobi ya da Konservatuvar sınavlarına hazırlık) (Öğretmenin ya da öğrencinin evinde ders verilebilir.)

Öğrencinin hobi ya da konservatuvar sınavlarına hazırlık seçiminde öğrencinin seviyesine en uygun şekilde ders içeriği keyifli ve verimli şekilde oluşturulur.

₺60/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Mersin’de ilkokul ve ortaokuldaki öğrencilere başkangıç veya orta seviyede keman kursu ve nota eğitimi

Derslerime genelde kemanı tanıma ve sevme aşamasından başlarım. Sonrasında yay çekme alıştırmaları ile devamlı bir alışkanlığı sağladıktan sonra nota eğitimi vererek basit düzey parçaların çalınmasını sağlayarak devam ederim..

Bornova
₺100/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunu profosyonel müzisyen eğitmenlerimizle bireysel ve grup derlerimiz icin bilgi alabilirsiniz..

Belirlenen saatler icerisinde verimli disiplinli ve ozverili bir saat gecirmek. Verilen etütleri zamaninda ve dogru bir sekilde hazirlanip gelen ogrenci..

Kadıköy
₺60/saat
Arzu aleyna
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç, 1. Seviye- 2. Seviye ve aynı zamanda müzik bilgisi ile solfej dersleri

Derslerimdeki en önemli nokta temeldir. Temelden iyi başlayan her öğrenci ileride kolayca üstesinden gelebilir diye düşünüyorum. Baskı veya ödev olduğu için değil, sevdikleri için yapmalarını sağlamaya çalışıyorum. Yüz yüze eğitimin önemi benim için çok büyük. Öğrenciyi yormadan, dersi eğlenceli bir hale dönüştürerek işlemeyi seviyorum.

Buca Osb
₺70/saat
Begüm
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Mezunundan Keman Eğitimi (Detaylar için yazabilirsiniz)

Hepimizin birbirinden farklı öğrenme mekanizması vardır. Bu yüzden ders işleme stilim öğrenciyle olan ilk iletişimimden itibaren şekillenir. Fakat değişmeyen tek şey eğlenceli ve mutlaka müziğe dair birşeyler öğrenilerek geçirilmiş bir derstir.

Kağıthane
₺150/saat
Aybüke
İlk ders ücretsiz!

Pera Güzel Sanatlar Keman bölümü mezunu, profesyonel keman öğretmeninden özel keman dersi

Keman eğitiminin verimli olabilmesi için temel keman eğitimine odaklanmaktayım. Daha hızlı ve doğru bir öğrenme için başlangıç seviyesinde birebir pratik yapmayı odağa alarak ders işleyişini kişinin ilerleyişine göre planlamaktayım.

Çanakkale Merkez
₺40/saat
Gaye
İlk ders ücretsiz!

*KEMAN *Çanakkale Güzel Sanatlar Öğrencisinden temel, başlangıç seviyesi keman dersi verilir :)

Derslerimi kodlamalarla küçük akılda kalıcı hatırlatmalarla eğlenceli hala getiririm. Öğrencimin kemanını getirmesi gerekli ben kendi kemanımla ona eşlik ederek yardımcı oluyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Keman dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır