Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Gaziantep özel ders

Evinizin yakınlarında 37 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Gaziantep

Gaziantep
₺50/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Gıda mühendisi ögrencisinden özel ders verilir. İlkokul,ortaokul, lise fark etmez her seviyeye uygun matematik, ingilizce, fizik, ve tüm dersler verilir. Tercihen bireysel ama grup halinde olursa indi

Dersleri işleme yöntemim öğrenci derse gelmeden önce bir defa da olsa anlatacağım konuyu dinlemiş olması ilerlememiz yönünden iyi oluyor. Daha sonra konuyu ben anlatıyorum konuyu anlattıktan sonra hemen sorularla pekiştiriyoruz.

Şahinbey
₺30/saat
Dürdane
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden İlkokul ve lise öğrencilerinin derslerine ve sınavlarına yardımcı olmak

Derslerden önce mutlaka hazırlık yaparım. Öğrenciye ve kendime bir program oluşturup onun üzerinden ilerlemeye çalışırım.

Şahinbey
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

İşletme ögrencisinden gaziantep'te ilkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce grammer, listening ve reading dersi

Derslerime en alt seviyeden başladıktan sonra ögrenciyi takip etmeye başlarım ve ögrenciye yönelik tam ögrenme sağlayabilmek için hem sevmesini eğlenmesini saglarım hem de anlat geç yerine iyice anlaması için tekrarlar ve uygulamalarla ögrencinin eksiği kalmayana kadar devam eder öyle ilerlerim.

Şehitkamil
₺25/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Sosyal bilgiler öğrencisinden ortaokul 4. 5. 6. 7. Sınıflara sosyal bilgiler dersi vermekteyim. Gaziantep bölgesindeyim.

Derslerimi hikayeleme yöntemiyle işlerim, bazı önemli ve anlaşılması zor konularda konuşturma tekniğini uygularım. Öğrenci merkezli ders vermeye özen gösteririm.

Şehitkamil
₺150/saat
Ferhan
İlk ders ücretsiz!

Kimya dersini şimdiye kadar sevmemiş veya anlamamış olabilirsiniz ama simdiye kadardı Kimya dersi özel dersi verilir️

Bu konu öğrencimle benim aramdadır evet kurallarım yöntemlerim vardır ancak öğrencimi tanır ona göre yöntemler kullanırım ya da geliştiririm

Şahinbey
₺40/saat
Nisa
İlk ders ücretsiz!
Gaziantep
₺75/saat
Irfan
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Matematik ogretmeninden tyt ayt kpss ozel matematik geometri dersi verilir. Basari garantisi veriyorum.

Kolaydan zora dogru baslarim. Ogrenci o konuyu tamamen kavramadan yeni konuya gecmem.

Şahinbey
₺70/saat
Tuba
İlk ders ücretsiz!

Tarih öğretmenin den antep de sinava hazirlanan bütün öğrencilere ders verilir ve sinava hatırlatılır

Öğrenci ye göre bilimsel yöntem veya hikayeci anlatım ve kurgu üzerine anlatım benimsediğim yöntemler arasındadır.

Gaziantep
₺50/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Biyolog / Biyoloji öğretmeninden ilk okul İçin Fen Bilgisi ve lise için Biyoloji dersleri

Konulara merak uyandırmak için soru sorarak başlarım aldığım cevaplara göre öğrencinin düzeyine uygun anlatımı tercih ederek konuya giriş yaparım konulara göre farklı anlatım teknikleri kullanırım .

Şehitkamil
₺90/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Iktisat mezunu ekonomist ve muhasebeci olarak matematik derslerinizde sınava hazırlık ve okulda başarı sağlamak adına ders verebilirim

Dersleri hafta sonları ve ya isteğe göre akşam 6 dan sonra belirli periyotlar izleyerek konu bazlı ve soru çözümleriyle destekleyerek işlerim

Gaziantep
₺30/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

"Nasıl ders çalışmalıyız" "başarılı olmak için ne yapmam lazım " gibi sorulara psikolog destekli cevap bulmaya ne dersiniz?

Derslerimi yüksek enerji ve sevgi ile işlerim. Ama belirli bir yöntemden ziyade her öğrencime göre ayrı bir sistem oluşturmaya çalışırım.

Gaziantep
₺150/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmek sabır işidir. Sevdirmek ise doğru yöntemle olur. Doğru adrestesiniz. =>

Dersin konusuna göre tarihçesi ve günlük hayattaki karşılığı ile başlarım. Bilinmesi gerekenleri yazarım veya yazdırırım. Daha sonra örneklerle uygulama yaptırırım ve püf noktaları uygulattırırım.

Şahinbey
₺40/saat
Inci
İlk ders ücretsiz!

İktisat bölümü öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine okul derslerine ödevlerine destek .

Dersleri şu şekilde işliyorum. Önce zorlandıkları konular üzerinde durarak örnek çözüp anlamasını sağlıyoruz. Ardından onlar için hazırladığım terslerini ev ödevleri olarak veriyorum daha iyi pekişmesi için.

Şahinbey
₺35/saat
burak
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisligi son sinif ögrencisinden her dersten ders verilir Gaziantep in heryerine ders verilir

Dersleri genel olarak ogrencinin seviyesine gore veriyorum fakat temel olarak gunu kurtarmak degil kalici bir egitim vererek ogrencinin hayati boyunca yardim alabilecegi bir destek sunuyorum.

Şahinbey
₺30/saat
burak
İlk ders ücretsiz!

Endustri muhendisi ogrencisinden her seviyeyeye uygun matamatik geometri fen bilgisi dersleri verilir. Ilk orta ve liselere yonelik dersler verilmektedir

Derslerimi genelde ogrencinin egitim durumuna ve yeterlilik durumuna gore program hazirlayip interaktif bir sekilde onu hem okul hayati hemde sosyal hayatta ileri tasiyici sekilde egitim vermekteyim

Şahinbey
₺50/saat
Süleyman
İlk ders ücretsiz!

Mühendislikten ilk okul derslerine kadar tüm matematik derslerine hakimim ve ders verebilirim. İnşaat mühendisliği okuyorum

Birebir ders vermeyi daha uygun buluyorum. Önce konu anlatımı yapıp ardından bir çok soru örneği çözerek konuyu pekiştirmek ve bir kaç sınava tabi tutarak tam anlamıyla öğretmeye çalışmak.

Şehitkamil
₺50/saat
Songül
İlk ders ücretsiz!

Anestezi teknikerliği bölümü öğrencisi matematik başta her ders verebilirim sayısalcıyım uygun programlarla başarınızı artırabilirim

Dersi soru cevap ve çoğunluklaa bol bol örneklerle anlatırım , anlaşılmadıpı yerde başka anlatım yöntemlerine başvururum ve öğrencinin etkili olarak dinlediği anlatım yöntemşni çoğunlukla kulllanırım.

Gaziantep
₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Gaziantep'te ilkokul ve lise seviyesinde edebiyat, dilbilgisi dersleri ve ilkokul seviyesinde ödevlere yardımcı

Dersleri şu şekilde işlerim diye net bi çerçevem yok çünkü her öğrenci farklı alımgücüne,anlamaya, öğrenmeye sahiptir. Her ders her öğrenciye göre işlenmelidir asıl eğitim öğretim budur.

Şahinbey
₺50/saat
Yaren
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde bütün öğrencilere istediği derste destek..

Temelden başlayarak eksik olduğu bilgileri esas alıp konuyu ve dersi öğrenciyi sıkmadan eğlenceli bir şekilde öğretirim. Etkili ve kalıcı bir öğrenme olur.

Gaziantep
₺35/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

Otomasyon öğrencisinden ilerleyen teknolojide çok büyük yeri olan 3d printer dersi. Bu dersde 3d printer yapmadan, tasarlamaya herşey detaylı şekilde anlatılacak ve soru cevap olacaktır.

Derslerimi temelden alıp en yüksek seviyeye kadar getiririm. Her ders sonu soru cevap yaparım. Görsel olarak herşeyi anlatılır. Bütün bağlantılar harfi harfine anlatırım.

Şehitkamil
₺45/saat
Betülay
İlk ders ücretsiz!

Uçak mühendisliği öğrencisinden antep'de ortaokul ve lise düzeyinde matematik ve fiziksel dersleri.

Derslerden önce hangi kaynak üzerinden çalışacağımızı belirlerim önce basitce konuyu anlatırım anlaşılmayan yerlerin üzerinden yeniden geçerim konu ile alakalı kolaydan zora doğru örnek soru çözerek tamamlarım .

Şehitkamil
₺60/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Fen bilgisi öğretmeninden gaziantepde ilkokul ve lise düzeyinde fizik ve kimya dersi verilir

Derslerimde öğrenciyi aktif tutacak şekilde ve daha çok görselere yer vererek öğrencinin derse aktif olmasına özen göstererek derslerimi işlemeye çalışırım

Şehitkamil
₺40/saat
Numan
İlk ders ücretsiz!

Tüm sözel alanlarda edindiğim bilğileri pedagojik eğitimim dahilinde degerli ögrencilerimle paylaşıp istenilen düzeyde başarı getirip hedeflerimize emin adınlar ile ilerlemek dileğimdir.

Derslerimi öncelikle kişinin düzeyi doğrultusunda basitten karmaşığa doğru proglamlayıp kişi odaklı özel bir program üzerinden disiplin ve düzen içinde eğlenceli vakit geçirerek sonuç odaklı öğrenme biçimini benimsiyorum.

Şahinbey
₺50/saat
Zenan
İlk ders ücretsiz!

Tarih ve sosyal bilgiler alanında özel ve grup dersleri verilir.(kpss+tyt+ayt) ankara mezunuyum

özcelikle öğrencinin seviyesini ölçüt amaçlı bir giriş yaparım. genel bilgi aktarımı ile derse olan ilgisini ölçerim.

Gaziantep
₺45/saat
Merve meltem
İlk ders ücretsiz!

Gaziantep ilinde ilkokul seviyesinde ve lise seviyesinde fen bilimleri ve biyoloji dersleri

Derse başlamadan önce kısa bir giriş yaparım. Daha sonra not tuttutrarak dersime devam ederim. En son ise öğrencinin soruları üzerinden dersi özetler noktalarım.

Şahinbey
₺75/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Pedagojik formasyon belgesi olan gıda mühendisinden ilkokul ortaokul matematik ve İngilizce dersleri

Derslerimi öğrencilerin ilgisini çekecek materyaller kullanarak, Sürekli tekrar yaparak ve bir konuyu anlamadan diğerine geçmeyecek işlerim.

Şahinbey
₺50/saat
Çağla
İlk ders ücretsiz!

Lise öğrencisiyim. Ösym tarzı konusunda yardımcı olacağıma inanıyorum. Kendime güvendiğim için kaydoldum.

Dersleri testteki sorular üzerinden işleyebiliriz. Soru çeşidi görmek önemli seviye seviye gitmek çok önemli anlama açısından. En son yapmamız gereken ÖSYM tarzı çıkmış sorulardan gidebiliriz.

Şahinbey
₺50/saat
Nurseza
İlk ders ücretsiz!

Diş hekimliği öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde matematik ve fen bilimleri dersleri

Derslerimi konuları bölerek isliyorum ve matematikte genelde soru çözümüne yoğunlaşıyorum çünkü konunun daha iyi kavrandığını düşünüyorum.

Şahinbey
₺25/saat
Sümeyye
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden matematik dersleri ayrıca ilkokul ve ortaokul seviyesinde bütün derslere destek

Derslere öğrencinin eksikleri ve istek alanları üzerinden yürütürüm. Müfredat konuları başta olmak üzere derslere yardımcı bütün konulardan ve diğer konulardan anlatımımı sürdürmekteyim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Gaziantep semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Gaziantep semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Gaziantep semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Gaziantep semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Gaziantep semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.