Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Gaziantep özel ders

Evinizin yakınlarında 390 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Gaziantep

Şahinbey
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

İşletme ögrencisinden gaziantep'te ilkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce grammer, listening ve reading dersi

Derslerime en alt seviyeden başladıktan sonra ögrenciyi takip etmeye başlarım ve ögrenciye yönelik tam ögrenme sağlayabilmek için hem sevmesini eğlenmesini saglarım hem de anlat geç yerine iyice anlaması için tekrarlar ve uygulamalarla ögrencinin eksiği kalmayana kadar devam eder öyle ilerlerim.

Gaziantep
₺55/saat
Haticegül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fizik ve Makine Mühendisliği öğrencisinden lise ve ilkokul takviye Matetik ve Fizik dersleri

Derslerimi şu şekilde işlerim... Öncelikle konuyu öğrencime anlatır, her anlatıştan sonra 1 örnek soru çözerim, 2. soruyu öğrencime çözdürürüm. Konu ile ilgili hertürden soru tiplerini öğrencime gösteririm. Böylelikle hiçbir soru tarzına yabancı kalmaz. Hepsi ile ilgili bir fikri muhakkak olur.Konu bitiminde ona küçük sınav yaparım.

Gaziantep
₺55/saat
Haticegül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gaziantep Üniversitesi Fizik Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Makine Mühendisliğinde Çift Anadal yapıyorum. 4 yıldır özel ders veriyorum.

Derslerimi şu şekilde işlerim... Öncelikle konuyu öğrencime anlatır, her anlatıştan sonra 1 örnek soru çözerim, 2. soruyu öğrencime çözdürürüm. Konu ile ilgili her türden soru tiplerini öğrencime gösteririm. Böylelikle hiçbir soru tarzına yabancı kalmaz. Hepsi ile ilgili bir fikri muhakkak olur.Konu bitiminde ona küçük sınav yaparım.

Şahinbey
₺150/saat
Zübeyde
İlk ders ücretsiz!

Gaziantep'te Yüksek lisans mezunundan Konservatuar ve müzik eğitimi sınavlarına girecek olanlara ders verilir.

Enstrüman dersleri duruma göre hem birebir hem de gurup dersleri şeklinde yapılabilmektedir. Özel yetenek sınavlarına hazırlık derslerinde solfej ,aralık, tartım diktesi ve ezgi diktesi gurup çalışması şeklinde olurken ezgi tekrarı, ritm tekrarı , iki ses ve üç ses işitme dersleri birebir yapılmaktadır. Öğrencilerin özel talepleri olursa dersler birebir yapılmaktadır.

Şahinbey
₺45/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisi yüksek lisans öğrencisinden matematik dersi verilir iletişim için numaramdan ulaşınız

dersleri eğleceli akıcı ve öğrencinin bilgi alma yöntemine göre yöntemler belirleyerek işlerim sonuç olarak her öğrencinin öğrenebieceği teknik ve yöntemler farklıdır. öncelikle bunu analiz edip görsel yada işitsel öğelerden hangisine daha yatkın olduğunu tanımlayıp sonrasında güzel bir ders programı oluşturup bu yol haritasına göre deva ederim..

Şahinbey
₺40/saat
Ferhat
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisinden ilkokul ve lise düzeyinde matematik ve fizik bireysel ve grup özel dersleri

Derslerime başlarken öncelikle öğrencinin eksiklik duyduğu noktalara dikkat ederek nokta atışı hamlelerle en üst seviyede verim almayı hedeflemekteyim. Öncelikle konu anlatımı ve devamında bol ve çeşitli soru çözümleriyle konuyu pekiştirerek öğrencime faydalı olmaya çalışırım.

Şahinbey
₺35/saat
Selim
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gaziantep üniversitesi Mimarlık vede Aynı üniversiteside paramedik bölümünde 2 bölüm birlikte okuyorum.

Dersleri konu + soru olarak isliyorum önce 1 saat konu ardından hemen 1 saat soru çözümü yapıyorum öğrenciye ezber yaptırmaktansa konunun mantığını kavratiyorum ve böylece çok zor gelen şey bir anda basitlesiyor tabiki en önemli kısım odevlendirme benden daha fazla ödev veren bir hoca yoktur .

Şahinbey
₺100/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik danışmandan stres yönetimi, kişisel gelişim, eğitim koçluğu ve yas üzerine destek

Bana gelen konuyu ve kişiyi ilk olarak tanırım. Etik olarak yardımcı olamayacağım bir durumsa bunu kişi ile paylaşırım. Eğer gelen bireyin problemi alanıma ve bana destek alanında ilgiliyse adım adım her aşamayı planlar durumu destek alacak kişiyle paylaşırım. Benimle olan bu destek zamanı bir süreçtir hatta bir yolculuktur.

Şehitkamil
₺50/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine LGS ve bursluluk sınavları için ders verilir.

sınıf öğretmenliğinden mezunum. 4 yıllık deneyimim vardır. Geleneksel, ezberci yöntemin dışında modern eğitim anlayışı ile derslerimi işlemekteyim. Öğrenciye dersleri sevdirerek, öğrenme merakı aşılayarak derslerimi yürütmekteyim. Öğrencinin dikkatini ders öncesi toplayarak derse hazırlarım.

Gaziantep
₺40/saat
Mustafa göksenin
İlk ders ücretsiz!

İngilizce inşaat mühendisliği öğrencisi Gaziantep te ortaokul lise sayısal ders verebilirim. İngilizce konusunda da yardımcı olabilirim.

Dersleri akılcı şekilde öğrenmeye yönelik anlatırım.Ortaokul ve lise sayısal derslerine hakimim. Matematik, Fizik ,Kimya, İngilizce derslerinde yardımcı olabilirim. Dersleri eğlenceli ve esprili bir şekilde işlerim. Esnek saatlere uyum sağlarım öğrenciye göre dersleri ayarlayabilirim. Ayrıca öğrencime verilen ödevlerde de yardımcı olabilirim.

Şahinbey
₺50/saat
Ebru
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji bölümü ve sosyal hizmetler bölümü mezunundan Gaziantep'te ilkokul ,ortaokul ve lise öğrencilerine ders verilir.Birlikte başarabiliriz

Derslerimi öncelikle soru sorarak işlerim öğrencimin işleyeceğim konu hakkında bilgisi var mı ön hazırlık yapmış mı bunları ölçerek ve öğrenerek ona göre derse başlarım 😊 Eğlenerek öğrenmek en sevdiğim yöntemdir o şekilde ders işlerim 😊

Şahinbey
₺45/saat
Halise
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeni öğrencisinden Gaziantep’de ilkokul seviyesinde Türkçe matematik gibi özel dersler verilir.

Dersleri ilk önce plan yaparak işlerim. Öğrencinin ilk önce ne istediğine bakarım. Öğrencinin seviyesine ve algısına göre ders işlerim. Tabi derse başlamadan önce öğrencimle vakit geçirip konuşurum onu derse motive ederim.

Gaziantep
₺90/saat
Ertuğrul
İlk ders ücretsiz!

!!!!piyasada yok böylesi!!!!! gazi antep' de özel f i z i k dersleri... güven ve kalite için arayin

LİSE OKUYAN VE SINAVLARA HAZIRLIK YAPAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE STANDART OLARAK KONU ANLATIMI AKABİNDE KOLAYDAN ZORA DOĞRU SORU ÇÖZÜMLERİ YAPILIR. ÖĞRENCİNİN KONU EKSİĞİ ÜZERİNE DERSTE VERİLEBİLİR AYRICA KOMPLE DÖNEM DERSLERİ VEYA KOMPLE FİZİK KONULARI ÜZERİNE EĞİTİM VERİLEBİLİR, ÖĞRENCİNİN EKSİKLERİNİN ÜZERİNE GİDİLEREK TAMAMLANIR.

Gaziantep
₺50/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Meb Türkçe öğretmeninden özel ders Birebir özel ders Zenginleştirilmiş materyal İlköğretim ve liseye takviye Sınav odaklı

Derslerimi birebir, bireysel odaklı, öğrenci merkezli, zenginleştirilmiş materyaller eşiliğinde yaratıcı bir biçimde işlerim.

Gaziantep
₺50/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Meb öğretmeninden Türkçe-Edebiyat için özel ders. İlköğretim ve lise takviye Derslere ve sınavlara yardımcı

Birebir, öğrenci odaklı, bireysel çalışma programıyla ders anlatırım. Öğretim ortamını farklı materyallerle zenginl eştiririm. Okul ve sınav odaklı çalışma yapabilirim.

Gaziantep
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Bireysel rehberlik, öğrenci koçluğu, felsefe grubu dersleri (sözel öğrencilerine bulunmaz firsat) burada

Öğretim tekniğim öğrenci merkezli, felsefe grubu derslerinde oyunlar kurarak çeşitli anılama yöntemi bilgileri kalıcı hale getirmeye çalışırım. Derslerim çoğunlukla sınav öğrencilerine yönelik rehberlik ve koçluk programlarında bütün sınav gruplarına yönelik çalışmalar yürütebilirim. Felsefe grubu ise üniversite hazırlık öğrencilerine yönelik des vermekteyim.

Şehitkamil
₺80/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden özel ingilizce matematik dersleri (lgs grubu için tüm dersler)

Derslerimi öğrencinin seviyesine inerek ders durumu iyi olanı sıkmadan orta seviye öğrenciyi pekiştirerek ve düşük seviye öğrenciye detaylı şekilde öğreterek anlatmaktayım her öğrencime ayrı bir ilgiyle kötü öğrenci yoktur anlamayan öğrenci vardır düsturuyla işime eğilmekte ve sıkmadan zevkli bir şekilde dersimi anlatmaktayım.

Gaziantep
₺100/saat
M.faruk
İlk ders ücretsiz!

Arapça kolay 72 saat .İngilizce tükçe destekli anlama konuşma yazma ilk ders bedava.

Arapça tanışarak ilk önce kendimi tanıtmak adım soy adımı nereli olduğumu kaç yaşında mesleğimi Ülkemi ve kelime geniş ligimiz cümle ya pisi sim cümlesi fiil cümlesi işaret zamirleri şahsi zamirleri iyelik zamirleri bağlaçlar isim tamlaması sıfatlar diyalog Arapça tükçe.

ŞEHİTKAMİL
₺59/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Tarih;Geçmişte yaşanan olaylar bütünüdür. .Geçmişe yolculuğa çıkmaya ve onu yaşamaya ne dersiniz?

Eğlenerek ve olaylara tiyatral bir hava katarak öğretmeyi seviyorum..Olaylar geçmişte yaşandığı için tekrarı mümkün değildir ama mümkün olduğu kadar onu yaşatarak seviyorum.Anlatacağım konu hakkında hikaye anlatırım.Bir savaş bir olay anlatacağım zaman öğrencilerin de bu konuya katılmasını sağlarım ve bu yöntemle birçok öğrencim derse katılmıştır.

Şahinbey
₺50/saat
Emre
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp öğrencisinden pratik ve sınavlara yönelik anlaşılması kolay ve keyifli Ingilizce dersleri

Örnek durumlar üzerinden konuşarak Kitap alıntıları Video ve dizi-film Karşılıklı konuşma gibi pratikler Teorik gramer dersleri yaparak Beraber kelime pratikleri ile kolay hatırlatıcılar

Şahinbey
₺30/saat
Resul
İlk ders ücretsiz!

7 senelik öğrenci koçundan ve uluslararası pazarlama uzmanından özel ve grup İngilizce dersleri

Derslerde önce okuruz bol bol. Daha sonra yazmaya başlarız. Yazdıklarımızı tahlil ederek, gramer yönünden, zaman yönünden inceleyerek sonuca ulaşırız. Özet çıkarıp ilgili kelime ve cümleleri sık sık kullanarak pratik yapmayı hedefleriz. Daha sonrasında film ve benzeri şeyleri izleyerek ve dinleyerek anlama kabiliyetimizi geliştiririz.

Gaziantep
₺30/saat
Nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden Gaziantep te ilkokul ve ortaokul düzeyinde matematik dersi verilir.

Derslerime başlamadan önce o derste hangi konudan hangi açılardan bakacağımızı belirtirim. Konu hakkında kısa bi konuşmadan sonra konu anlatımına başlarım. Daha sonra öğrenciyle interaktif soru çözümü yaparım.Konu ile ilgili oyun oynarım. Ondan sonra öğrenciye kısa bi test yapar yapamadığı soruları neden yapamadığın bakar ve onları çözümlerim.

Gaziantep
₺30/saat
Nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden Gaziantep te ilkokul ve ortaokul düzeyinde İngilizce, Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersleri verilir.

Derslerime başlamadan önce o derste hangi konudan hangi açılardan bakacağımızı belirtirim. Konu hakkında kısa bi konuşmadan sonra konu anlatımına başlarım. Daha sonra öğrenciyle interaktif soru çözümü yaparım.Konu ile ilgili oyun oynarım. Ondan sonra öğrenciye kısa bi test yapar yapamadığı soruları neden yapamadığın bakar ve onları çözümlerim.

Şahinbey
₺45/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Gaziantep te makine mühendisliği öğrencisinden gaziantep'te ilkokul matematik ve ilkokul ingilizce dersi verilir

MÜFREDAT İNCELENİR VE BENİM DERSLERIMDEN HARİÇ OKUL DERSLERİNDE KATILMASINI İSTEYEREK KALICI TEMEL ATIYORUM.AYRICA ÖĞRENCİNİN SEVİYESİNE GÖRE AKLINI UFKUNU GELİŞTİRECEK VE DİĞER ARKADASLARINDAN VEYA GURUPLARINDAN ÖN PLANA CIKARTACAK YÖNTEMLER GELİŞTİRECEĞİM.BU İŞE İHTİYACIM OLABİLİR FAKAT HAKKIMI VEREREK SİZLERİ YETİŞTİRMEK BENİMHEDEFİM.

Gaziantep
₺84/saat
Yunus emre
İlk ders ücretsiz!

Işletme mezunuyum matematik dersi verebilirim yıldız teknik üniversitesi gaziantep ve çevresi için

empati yöntemiyle anlayacağı biçimde cv den referans alabilirsiniz İletişim Bilgileri E-posta : (gizli bilgi) Telefon : 0 (gizli bilgi) 99 Kişisel Bilgiler Eğitim Durumu : Lisans mezun Medeni Durumu : Bekar Uyruk : Türkiye Cumhuriyeti Askerlik Durumu : Yapıldı (30.05.2005) Doğum Tarihi : 14.05.

Gaziantep
₺50/saat
Derya
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İnşaat Mühendisliği öğrencisinden Gaziantep'te matematik dersleri, (ilkokul ortaokul için tüm dersler), ileri düzey İngilizce dersleri (konuşma, yazma ve okuma)

Öncelikle ders vereceğim kişinin seviyesini tespit ederim. Gelinmek istenen düzeyi de hesaba katarak buna uygun bir program oluştururum. Düzenli (aksamayan) derslerle belirlediğim sürede öğrencinin istenen seviyeye gelmesinde yardımcı olurum. Ders esnasında etkin öğrenme için öğrencinin de aktif olmasını sağlarım.

Şahinbey
₺50/saat
Yunus
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisinden matematik ve geometri dersleri lise ve orta okul düzeyinde olacaktır

Ders saatleri içerisinde işlenmesi gerekli olan konuları öğrencinin anlayacağı bir şekilde anlatarak daha sonra konu ile ilgili örnekler çözerek pekiştirmek. Örnekler çözdükçe pekişen konular öğrenciye matematiği sevdirmeye yararlı olduğunu düşünüyorum. Derslerim ortaokul ve lise düzeyindedir. 1 saatlik dersim boyunca konu anlatır ve örnekler çözerim.

Şehitkamil
₺100/saat
Yunus
İlk ders ücretsiz!

Kolej öğretmeninden özel birebir ve grup matematik dersleri.ortaöğretim tyt ayt KPSS ve dgs mat1 mat2 geometri alanlarında dersler veriyorum 8 yıllık öğretmenim.

Derslerimi kendi el yazımla hazırladığım notlarımla anlatırım. Kaynak kitaplardan sadece ödev veririm. Kitap açıp ders işlemem.Bunun da öğretmen yeterliliğine uygun olmadığını düşünüyorum.

Şahinbey
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Alaninda yetkin , 4 yillik tecrubeli ,meb müfredatına hakim hocadan sinava yonelik Türkçe ve Edebiyat dersleri verilir. Pratik çözümler ve akilda kalici yöntemleri ogrenmek icin beklerim.

Dersleri daha cok konu biter ardindan soru çözümleri ile pekistiririm. Bunlari yaparkende basit ve akilda kalıcı kisa yollarla ogrencinin hafizasinda yer almasını sağlarım. Her konuya has soru cozme yontemlerim mevcud.

Gaziantep
₺75/saat
Mikail
İlk ders ücretsiz!

Dershane öğretmeninden sınavlara hazırlık ve okul derslerine yardımcı Türkçe ve edebiyat dersleri...

Konu anlatımı olmakla birlikte daha çok öğrenciyle soru çözerim,her konu öncesi tekrar yaparım ,öğrencinin duygusal zekasına hitap ederim

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Gaziantep semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Gaziantep semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Gaziantep semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.