Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

yüzme özel dersi seçeneklerimiz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 115 yorumlu star öğretmenlerimiz.

106 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %100 ve saatlik ortalama ₺106

3 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 3 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. dersleri derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Yüzme öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Havuz sporları alanında yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Eski öğrencilerimiz
Yüzme öğretmenlerini değerlendiriyor

Sena

Yüzme öğretmeni

Sena öğretmenimizle oğlumuz cok kısa surede kolluksuz yüzmeye basladı. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Şükrü

Yüzme öğretmeni

Gerçekten mükemmel bir eğitmen çok sabırlı, anlayışlı ve güler yüzlü. Çok kısa sürede yüzmeyi öğretti ve yüzerken kendime güvenmemi sudan korkmamamı sağladı.

Kubra, 11 ay önce

Yusuf

Yüzme öğretmeni

Yusuf hocayı bu site sayesinde tamamen tesadüfen tanıdım. İyi ki tanıdım. Yüzmeyi asla öğrenemeyeceğimi düşünürken ve bu konuda öz güvenim kırılmışken Yusuf hocanın motivasyon ve bana vermiş olduğu güven duygusuyla artık...

Miraç, 2 yıl önce

Didem

Yüzme öğretmeni

Didem hocam gerçekten güvenebileceğiniz ve kaliteli bir öğretmen. Çok yönlü bir eğitim veriyor ve eğitim sürecinde gayet ilgilenip gözlem yaparak çok isabetli tespitler yapıyor ve yanlış yaptığınız yerleri izah ederek daha...

Ali enes , 3 yıl önce

Turkuaz

Yüzme öğretmeni

Merhaba, öncelikle spora ve yüzmeye karşı çok ilgili ve değer veren bir öğretmen. Ezber bir programla değil size uygun bir programla ilerliyorsunuz sizin eksiklerinize göre çalışıyorsunuz. Daha önce denememe rağmen yüzme...

Uğur, 3 yıl önce

Faruk

Yüzme öğretmeni

Böylesine tecrübeli birinden eğitim aldığım için çok memnunum. Her şeyden ziyade,Faruk hoca size güven veriyor korkularınız azalıyor ve yüzebileceğinize inancınız artıyor :) her ders kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Faruk hocama...

Seren, 3 yıl önce

Sıklıkla sorulan sorular:

💰Yüzme dersi fiyatı saatlik ortalama ne kadar?

Yüzme dersi fiyatı saatlik ortalama 106 TL.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • yüzme öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve konumunuz
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

💡 Neden Yüzme dersleri almalıyım?

Özel ders hocası ile Yüzme dersleri alarak kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için güvenle birbirinizle iletişime geçin. 

Milyonlarca mükemmel öğretmen arasından size en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Yüzme online dersleri almak mümkün mü?

Yüzme öğretmenlerinin çoğu 

online dersleri veriyor.

Online Yüzme dersi verenlerin ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "webcam" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓Yüzme dersi vermek için kaç öğretmen müsait?

1008 yüzme öğretmeni yüzme dersi vermeye hazır.

Profillerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

1008 ilandan istediğiniz öğretmeni bulun.

✒️ Yüzme öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

115 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Yüzme öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Yüzme öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Özel Yüzme dersi yüzme hocası seçenekleri ile eğlenceli ve sportif bir yüzme öğrenme deneyimi sunuyor

Yüzmeyi öğrenmek muhtemelen bu hayatta yapılacak en iyi şeylerden biridir. Yüzmek, tüm kaslarınızı hareket ettirdiğiniz tek spor olmanın yanı sıra, denizde veya havuzda güvende olmak için nasıl yüzüleceğini bilmeniz, kuvvetli akıntılarda veya çeşitli tehlike anlarında kendinizi koruma konusunda sizlere güven verecektir. Ülkemizin üç tarafının denizlerle kaplı oluğunu hesaba katarsak yüzmek gerçekten de oldukça önemli bir aktivite olacaktır. Çocuklar için yüzme dersleri (örneğin çocuklarınız)  hakkında bilgi arıyorsanız veya yetişkinler için yüzme dersleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Vereceğimiz bilgiler ışığında, Türkiye’de çeşitli şehirlerde yüzme derslerinin verildiği tipik yerlerin yanı sıra yüzmenin faydalarından da sizlere bahsedeceğiz.

 

Konu Türkiye olduğu için, ülkede sahip olduğumuz güzel plajların sayısı nedeniyle, özellikle sahilde veya yakınında yaşıyorsanız, yüzmeyi öğrenmek daha da önemlidir. Yüzme bilmediğiniz için Bodrum denizlerinde veya Çeşme’nin serin sularında yüzemeyip korkarak kenardan seyrettiğinizi aklınız alıyor mu? Bu gibi güzelliklerin olduğu yerlerde eğlenceli su aktivitelerini kaçıramazsınız, bu yüzden şimdi yüzme derslerinize başlamanın ya da yüzmeyi dersleri sayesinde çocuklarınızın su korkusunu ortadan kaldırmanın zamanı geldi. Aynı şekilde, yüzme, bebeklerden başlayarak çok küçük yaştaki çocukları da dahil edebileceğimiz oldukça geniş ve kapsamlı bir spordur (pek çok araştırma, yüzmeye bebek gibi erken yaşta başlamanın faydalarını göstermiştir).

 

Yüzme hocaları nerededir bulmak ve yüzme derslerinizi nerede bulabilirsiniz bunları merak ediyorsanız, bize katılın! Size kesinlikle yardımcı olabiliriz.

 

Yüzmenin Faydaları Neler?

Her ne kadar zaten biliyor olsanız da, yüzme zihnimiz ve vücudumuz için en iyi sporlar arasında yerini tarihsel olarak korumaktadır. Yüzme, egzersiz yapmanın ve formda kalmanın yanı sıra bize aşağıda sıralayacağımız çeşitli faydaları da sağlar:

 

Düşük etkili spor: Yüzme, koşu veya futbol gibi sporlardan farklı olarak düşerken veya egzersiz yaparken eklemlerimizi etkilemez ve sakatlanma riskimiz bu tip sporlarda olduğundan çok daha azdır, bu nedenle vücudumuz ve eklemlerimiz daha yavaş yıpranır ve daha iyi korunur.

 

Esneklik sağlar: Diğer tüm fiziksel aktivitelerde olduğu gibi, çaba ve azim gösterirseniz, sonuçlar zamanla görünür hale gelir. Düzenli olarak yüzerseniz nasıl daha esnek hale geldiğinizi ve hareketlerinizin ve kondisyonunuz, genel duruşunuzun daha iyi olduğunu fark edeceksiniz.

 

Sırt ve bel ağrılarına elveda deyin: . Fıtık ve diğer sırt ve bel rahatsızlıkları gibi hastalıkları tedavi etmek için genellikle en çok önerilen spordur, ancak her zaman bir uzman gözetimi altında olmanız gerekir.

 

Vücutta kan dolaşımını arttırır: Yüzme sırasında tüm vücut kaslarını hareket ettirdiğimiz için vücudumuzdaki kan dolaşımı da çok daha aktif hale gelir, böylelikle vücudumuzun her yerine kan ve oksijen taşınır, örneğin uzun süre ayakta veya oturarak çalışan kişiler için ideal bir spordur.

 

Sizi genç tutar: Elastikiyet ve esnekliği arttırarak kemiklerimiz de daha iyi korunur ve artan kan dolaşımı sayesinde tenimiz daha canlı olur, bu nedenle yaşın etkileri yüzücülerde kendini daha yavaş bir şekilde gösterir.

 

Yukarıda saydığımız yararlar sayesinde yaşam kalitenizi önemli ölçüde arttırın. Kalori yakmak, ruh halini düzeltmek, konsantrasyonu ve hafızayı geliştirmek, ciğer kapasitenizi arttırmak ve daha fazla dirence sahip olmak yüzmenin getirdiği daha birçok avantajdan bazılarıdır.

 

Şehrinizde Nerede Yüzme Öğrenebilirsiniz?

Ülkemiz yüzme konusunda her ne kadar gerekli noktaya ulaşmamış olsa da, yüzme konusunda olduka yetenekli insanlarımız olduğu aşikar. Derya Büyükuncu gibi pek çok farklı yarışmada madalyalar elde etmiş bir sporcuya sahip bir ülkeyiz. Onun gibi olmak (veya en azından yakınlaşmak) istiyorsanız, yüzmeyi öğrenmeye başlamak için acele edin ve çocuklarınızı da erken yaşta yüzmeye gönderin.

 

Hemen hemen her şehirde belediyelerin havuzları ve yüzme kursları bulunabilir. Belediye yüzme kurslarında hocalar ve can kurtaranlar eşliğinde hem yüzülebilir hem de yüzme eğitimi alınabilir. Normalde, bu havuzlarda hem çocuklar hem de yetişkinler için ve ayrıca bazı durumlarda bebekler için haftada birkaç gün kendi yüzme kursları vardır. Normalde büyük bir havuzları ve daha küçük bir havuzu ve her yaştan öğrencisi vardır. Fiyatları, günleri ve saatleri kontrol etmek istiyorsanız, en iyisi belediyeye veya doğrudan havuza uğrayın ve sizi daha iyi bilgilendireceklerdir.

 

Bunun dışında özel yüzme kursları da bir diğer seçenektir. Yüzme kursları kimi zaman büyük spor kompleksleri içinde bulunurken bazen de kendi başlarına yer alırlar. Bu yüzme kursları genellikle, yüzmeyi öğrenmenin yanı sıra, çeşitli etkinliklere katılma ve yüzme alanında kendinizi profesyonel olarak da geliştirebileceğiniz yerlerdir. Uzman seviyesinde eğitim alıp zamanla düzenlenen yarışmalara katılma şansınız dahi bulunabilir. Genellikle hem çocuklar hem de yetişkinler için haftada birkaç gün kurslar sunarlar, ancak hepsi bebekler için yüzme kursları sunmaz. Şehrinizdeki kursları araştırıp bulabilirsiniz!

 

Tüm spor salonlarında yüzme havuzu bulunmasa da, hangi spor salonunda yüzme havuzu varsa orada her zaman yüzme kursları da olacaktır. Bu seçeneğin en büyük avantajı, yüzmenin yanı sıra haftanın her günü spor salonlarına erişebilecek ve diğer spor türlerini yapabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, şehrinizde havuzlu bir spor salonu aramanız ve fiyatları ve programları öğrenmenizdir.

 

Superprof ile yüzme özel ders olanağı

Yüzmenin önemi ve özellikle hangi yaşta olunursa olunsun yüzmeyi öğrenmenin ve düzenli olarak yüzmenin faydaları hakkında konuştuk. Peki çocuklar için yüzme dersinden yetişkinler için yüzme derslerine kadar yüzmeyi öğrenmek için yüzme özel ders seçeneğini düşündünüz mü? Superprof, tüm dünyada bulunan ve yüzme dahil pek çok farklı alanda uzman öğretmen ağına sahip lider özel ders platformudur. Özel derslerin en büyük avantajı, tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirme olanağınızdır. Örneğin dersleri denizde almak istiyorsanız, istemeniz yeterli. Yüzme dersleriniz için havuzu tercih ediyorsanız yine aynı şekilde sizlere havuzda özel ders verebilecek bir hoca seçebilirsiniz.

 

Türkiye’de tü m öğretmenlerimize baktığımızda, her ne kadar hepsinin kendine özgü farklı fiyatları olsa da, yüzme özel ders fiyatı saatlik ortalama 96 TL. Elbette bu sadece ortalama bir fiyat ve 903 farklı öğretmenin her biri size farklı bir fiyat sunabilir. Ayrıca öğretmenlerimizin büyük bir kısmı hem öğrencilerin seviyelerini kontrol etmek hem de birbirlerini tanımak için ilk yüzme dersini ücretsiz vermektedir. Haftada istediğiniz kadar saat ders alabilirsiniz, derslerin gününü ve saatini tamamen siz belirleyebilirsiniz, programınızı aksatmadan yüzme öğrenmeniz mümkün! Yüzme öğrenmek için asla geç değildir, bu yüzden havuz başında gözünüzü korkutmayın ve yetişkin yüzme dersleri alın ve cesurca korkmadan yüzün. Aynı zamanda eğlenceli özel dersler sayesinde çocuklarınızdan sudan korkmadan yüzebilmesini sağlayın.

 

Hocaların ilanlarında fiyat, konum gibi pek çok bilgi bulunur. Örneğin ilanını incelediğiniz yüzme özel ders hocasının yüzmeyi nereden öğrendiğini keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda yüzme sertifikasının olup olmadığı da ilanlarında yer alabilir. Bunun yanında ne zamandır yüzme özel dersleri verdiğini de görme imkanınız olur. Bu sayede deneyimi hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Aynı zamanda hocaların ders işleme yöntemleri ve yüzmeyi nasıl öğrettikleri hakkında da detaylı ve aydınlatıcı bilgileri yine ilanlarınızda bulabilmeniz mümkün olmaktadır.

 

Sizler de kendinize en uygun yüzme hocasını bulmak için Superprof’ta hızlı bir arama yapın!

Ne öğrenmek istersiniz?