Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Mersin özel ders

Evinizin yakınlarında 257 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Mersin

Mezitli
₺40/saat
Mehmet
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimse ben yapamam demesin , herkes İngilizce öğrenebilir önemli olan öğretmenin kim olduğu.

Ders işleme şeklim tamamı ile öğrenciden öğrenciye değişiklik gösteriyor , her insanın öğrenme şekli farklıdır her insan tipine uygun planlarım mevcuttur.

Yenişehir
₺45/saat
Sima
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden eğitim danışmanlığı ve destek dersleri, öğrenci odaklı çalışma planı

21 yaşındayım.. İskenderunluyum, Mersin'de yaşıyorum. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim, ilk,orta okul ve lise düzeyi biyoloji, kimya, fen ve teknoloji bilimleri alanlarında konu anlatımı, soru çözümü, öğrenciye yönelik öğrenci gözüyle basit bir anlatımla eksik tamamlama dersleri... Gerektiğinde eğitim danışmanlığı da yapabilirim.

Yenişehir
₺40/saat
Sima
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden, ilk, orta ve lise düzeyi biyoloji dersi, soru çözümü

Öğrencinin eksiği ve talebi üzerine, öğrencinin kendi notları ile paralel gidilecek şekilde, öğrenci yönlendirmeli ve ne anlatılacağını söylemeli, müfredatı bilmeliyim Soru üzerinden, öğrenci gözüyle basit bir anlatım kullanılarak, çizim ve şemalar ile özel methodlar ile akılda kalıcı kısa yollar bularak

Mersin
₺100/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Uzman matematik öğreticiden her seviyeye uygun matematik dersi , isteyene ve benden daha meraklılara...

Matematiği hissettirmektir aslolan matematiğin anlaşılabilirlikten ziyade öğrenilebilir bir ders olduğunu düşünüyorum.İspatsız matematik balkonsuz eve değil evsiz balkona benzer! Öğrencinin algılama durumuna göre metot geliştirilebilir.Konu hakimiyeti mevcut ise bol soru çözümü destekli işleyiş sağlanabilir.

Toroslar
₺70/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Çukurova üniversitesi Tasarım ve Animasyon bölümü mezunundan Autodes 3ds Max dersleri verilir

Önce temel bilgileri verip daha sonra ödevler vererek ve bunlara yardımcı olarak ilerlerim. Sıfırdan başlayanlar için dersler veriyorum. 3DS max ile modellemeyi belirli seviyelere getirip daha sonrasında ise vray ile render almayı göstereceğim. Tabi son olarak da render sonrası ufak tefek Photoshop düzenlemeleri de var.

Mezitli
₺45/saat
Kerim
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin halinden anlayan İngilizce öğretmenliği öğrencisinden Mersin'de ve/veya Adana'da özel veya grup İngilizce dersleri :)

Derslerimi öğretmenin değil de öğrencinin dersin odağında olduğu, öğrenmenin kendiliğinden gerçekleştiği ve ezberin çok az düzeyde yapıldığı yöntem ve teknikler çerçevesinde oluşturuyorum. Derslerde, öğrencilerin stres düzeylerini mümkün olan en düşük seviyeye çekip, daha samimi ve içten bir ders ortamı oluşturmayı önemsiyorum.

Yenişehir
₺60/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü'18 Mezunundan İlkokul, Ortaokul ve Lise 1.2. sınıf seviyelerinde Matematik ve Kimya Dersi

Öncelikle öğrencinin bilmediği bir konuyu en temelinden başlayarak anlatırım, ardından konuyla ilgili örnekler çözerim. Daha sonra konuyu ve örnekleri anladığından emin olmak için benzer örnekleri yanımda çözdürürüm çözüm aşamalarını izlerim. Bu aşamada takıldığı herhangi bir konu varsa tekrar anlatırım.

Akdeniz
₺40/saat
Gülay nur
İlk ders ücretsiz!

Mersin Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü öğrencisinden Her seviyede İngilizce dersi,okuduğunu anlama,yazma,çeviri dersleri

İngilizce öğretimi ve eğitimi seviyeden seviyeye ve yaş grubundan yaş grubuna değişiklik göstermekte olup,kelime öğretimi derslerinde görsellikten,gramer derslerinde ise bol örnek ve konu anlatımından yararlanılır.Okul öncesi dil eğitiminde ise işitsel ve görsel bolca şarkı oyun ve çocuğun ilgisini çekebilecek şeylerden yararlanılır.

Yenişehir
₺50/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Matematikten umudu kesenler tanıyınca çok seveceksiniz :))) Motivasyon desteğimle birlikte matematiğe dair tüm ön yargılarınızı yıkıcaz Temel matematik bilgisi dersi, öğrenme garantili, taktiklerle e

Öncelikle öğrencimin seviyesini tespit ederim. Daha sonra öğrencime, bir sürü gereksiz özellik ezberletmek yerine o konunun mantığını veririm ve bol bol soru çözerekte pekiştiririm. Bunları en basite indirgeyerek eğlenceli bir şekilde anlatırım. Bir sonraki derste unutmaması için tekrar edip soru çözmesi için ödev veririm.

Yenişehir
₺55/saat
Iclal
İlk ders ücretsiz!

Yurt dişinda ingilizce okumuş lisans mezunundan Bursa'da ingilizce özel ders! Amerikan aksanı garanti! Özgün methotlarla eğlenceli ders saatleri.

Derslerim genelde konuşma üzerine kuruludur ve grammer kurallarını bu temel etrafında sistemlice ve paralel olarak işlerim.Bu sayede daha kalıcı ve pratik bir ingilizceyle beraber özgüven de geliştirilmiş olur.İngilizce öğrenmenin en doğru yolu ingilizce düşünebilmektir o yüzden alışılmışın dışı olan konuşarak ve pratik yaparak öğretiyorum.

Mersin
₺50/saat
Herman
İlk ders ücretsiz!

Native speaker den İngilizce eğitimi, İngilizcede konuşma ve yazma becerileri ve tercumanlik

ESA (Engage, study and Activate)yöntemi kullanıyorum. Bu yöntemle , 1. öğrencilere İngilizce konuşturma ve derse katılabilmelerinin için günün konusu seçiyorum, ve dersim o konu üzerinde verir. 2 . Ders ortasında ise yaxdım kelimeleri benden sonra tekrar etmeleri rica ediyorum ve 3.

Yenişehir
₺90/saat
Cihan
İlk ders ücretsiz!

Özel Ders için oluşturulmuş ofisimizde tüm düzeylerde MATEMATİK-GEOMETRİ dersleri için arayabilirsiniz (MERSİN)

-Dersleri önceden tüm seviye gruplarına göre hazırlanmış ders anlatım föyleri üzerinden işliyorum. -Öğrencileri bol bol soru çözmelerini ve tekrar yapmaya yönlendiriyorum. -Hazırlanılan sınava yönelik en güncel yayın ve denemeleri kullanmaya gayret ediyorum. -Çeşitli ödevler ve konu tekrarları üzerinde durup konuların kavranma sıklığını arttırıyorum.

Toroslar
₺50/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim ve lise öğrencilerine Mersin'de Türkçe dersi ve Türk Dili ve Edebiyatı dersi verilir.

Türkçe derslerini anlatırken önce konunun özünü kavratırım. Bunu en basit haliyle anlatırım. Ardından alıştırmalar, örnek cümleler üzerinden konuyu genişletirim. Sonrasında testler üzerinden pekiştirme ve ardından ödevlendirme ile konuyu bitiririm.

Yenişehir
₺45/saat
Berrin
İlk ders ücretsiz!

Emekli sınıf öğretmeniyim. Mersin/Yenişehir'de ilkokula giden öğrencilere ders ve ödevlerinde destek olabilirim.

Elbette ki değişik öğretme ve öğrenme yöntemleri mevcuttur. Asıl önemli olan öğrencinin hangi yönteme daha iyi cevap vereceğidir. Kimi öğrenci okuyarak öğrenir, kimi öğrenci yazarak öğrenir, kimi öğrenci de birinin anlatması sonucu öğrenir. Bunlar çoğaltılabilir. Bunu birlikte yaparak, yaşayarak öğreneceğiz.

Mezitli
₺80/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar mezunundan, müzik sevenlere ve icraa etmek isteyenlere keyifli ve verimli dersler verilir.

Derslerim genellikle keyifli ve verimli geçer. Kendi öğrendiğim bütün teknikleri öğrencilerimin de uygulamasına özen gösteririm. Öğrencimin dikkatini çekecek şekilde ders anlatırım. Ve hiçbir öğrencim enstrümanını öğrenirken sıkılmaz, adapte olur. Bir enstrüman çalmak bütün hayat enerjinizi maksimum seviyeye getirir.

Yenişehir
₺50/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık düzeylerinde ingilizce dersleri özenle verilir

Her öğrenci farklı zeka türüne sahiptir. Ben de bunun farkında olan bir öğretmen adayı olarak, mümkün olduğu kadar bütün duyulara hitap edebilecek bir ders işlemek istiyorum. Yani, kimi öğrenci duyarak, kimi öğrenci görerek, kimi öğrenci hareket ederek, kimi öğrenci dokunarak öğrenmek ister.

Yenişehir
₺40/saat
Burcu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Akici ve güzel diksiyona sahip olarak Ilkokul öğrencisinden lise öğrencisine kadar türkçe özel dersi verebilirim

Once konulari sıraya koyarım. Ders önce minik bir sohbet, bilgi yoklamadan sonra derse giriş yaparım.

Yenişehir
₺70/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Matematik ve fen bilimleri dersi garantili eğitim veriyoruz grup ve birebir ders imkanlarimiz ile çocuğunuz kalabalik dershane siniflarinda kaybolmaz

DERSİME BAŞLAMADAN ÖNCE ÇOCUĞUMUZUN EKSİKLERİNE DAİR UFAK BİR SINAV YAPMAKTAYIM. BU EKSİKLER DOĞRULTUSUNDA VE ÇOCUĞUMUZUN ZORLANDIĞI KONULARDA KARŞILIKLI BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPARAK EN İYİ EĞİTİMİ VERMEYİ HEDEFLİYORUM.

Mersin
₺25/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Mersin Üniversitesi Türk Halk Müziği Topluluğu üyesinden uygun fiyata Mersin Yenişehirde özel gitar dersi verilir

Derslerim evde kendi odamda oluyor ama öğrencime göre bu değişebilir dersler eğlenceli bilgisayar destekli genelde öğrencinin istediği şarkılara öncelik verilerek işlenir az ve öz şarkılar seçilip gereken akorlar seçilir ilk ders ücretsizdir öğrenci beğenirse derslere devam edilir haftada öğrencinin seçtiği gün kadar ders işlenir

Erdemli
₺60/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

7 yıllık tecrübeli öğretmenden uygun fiyat ve memnuniyet garantisinde her seviyeye uygun özel ders..

Eğitim ve öğretimi bir arada bir bütün olarak vermeyi amaçlarım. Hem ders öğrenecek hemde sosyal yönlerinizi geliştireceksiniz. Kendinize güveninizin artacağı ve cesaretle sadece matematiğe değil hayata daha girişken olarak bakacak ve başarıya ulaşacaksınız. Derslerimi eğlenceli ve başarıya odaklı işlerim kesinlikle sıkılmayacaksınız.

Yenişehir
₺30/saat
Aynur
İlk ders ücretsiz!

Fen Bilgisi Öğretmeninden Mersin ve çevresine ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde dersler

Derslerimi yeni müfredata uygun yeri geldiğinde geleneksel yeri geldiğinde yenilikçi ders işliyorum. Sohbet havasında işlenen dersin daha akılcı olduğuna inanıyorum. Ezberci sistemden uzak akılda kalıcı metodlarla işliyorum. Fen ve matematik derslerini severek ve zevk alarak işlemeyi seviyorum . Öğrencilerimle bu süreçlerde başarılı olacağımıza inanıyorum.

Mersin
₺70/saat
Serpil
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fen bilimleri öğretmeninden , ilköğretim seviyesinde ki öğrencilerine fen ve matemtik dersi verilebilir.

Öğrenciye göre farklılık gösterek, ders işlediğim ortamlardan faydalanark öğrencinin öğrenmede kullandığı zeka türüne hitap etmeye çalışırım.

Mersin
₺100/saat
Sinem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden her seviye için İngilizce kelime bilgisi dersile Mersin /MEZİTLİ de verilir

Videolar, Slaytlar, Görsellerle işlerim. Testlerle ingilizce konuşarak hikayeler ve uygulamalarla desteklerim. İngilizce ifadelerle zenginleştiririm.Günlük hayattan Örneklerle resimlerle kalıcılığını sağlarım.

Mersin
₺200/saat
Sinem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden her seviye için ingilizce özel Dersler verilir. Mersin /MEZİTLİ de

Derslerimi sınıf içi etkinlikler, konuyla ilgili örnekler, slaytlar, sınıfta ingilizce konuşarak, brainstorming yaparak, ingilizce videolar dinleyerek zenginleştiririm.

Mezitli
₺100/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

İngiliz DilBilim mezunu, 5 sene özel okulda başöğretmenlik yapmış, gramer ve meslek ingilizcesi ağırlıklı ve özellikle üniversitelerin proficiency sınavlarına yardımcı, aktif İngilizce Öğretmeni'nden

Yabancı dilin bir dersten ziyade dil ve iletişim organı olduğunu, bu işin felsefesini tanıtarak, Türkçe kıyaslamalı anlatımlarla, istenirse kur düzeyli ve aşamalı anlattığım derslerimde gramer ve aksan hassasiyet gösterir, öğrencimden de sorumluluğunu almasını beklerim.

Akdeniz
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Grubu Öğretmeninden ilk ve orta öğretim öğrencilerine okula destek tüm dersler

öğrencilerin eğitim ve hazırbulunuşluk seviyelerine göre dersi anlatmak için bir yöntem uygularım. dersler akıcıdır, eğlenceli ve ilgi çekicidir. öğrenci odaklı ve seviye tespiti yaparak ders anlatılır. anlatılan dersler örneklerle ve çeşitli eğitim materyalleri ile pekiştirilir, böylece kalıcılık sağlanmış olur.

Akdeniz
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Grubu Öğretmeni tarafından Felsefe,Sosyoloji,Mantık dersleri(her düzey için) ilköğretim ve orta öğretimler için bütün derslere yardımcı ve okula uyumda rehberlik. Ege Üniversitesi mezunu ve Ma

dersleri eğlenceli ve akılda kalacak şekilde, öğrenciyi sıkmadan karşılıklı eğlenceli bir iletişim tarzı ile anlatırım. dersler akıcı ve ilgi çekici geçer. ilkokul ve ortaokul düzeyinde bütün derslere yardımcı olabilirim. felsefe, mantık, sosyoloji ve psikoloji alanlarında bütün eğitim derecelerindeki öğrencilere yardımcı olabilirim.

Yenişehir
₺50/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Sağlık kurumları işletmeciliği mezunundan ve acil durum ve afet yönetimi öğrencisinden ilköğretim matematik,türkçe dersi ve lise düzeyinde ders verilmekte.

Önce bir genel sınava tabi tutarım.Daha sonra haftada kaç gün ve kaç saat olacağını ve hangi konular üzerind e duracağını konusurum .sıkmak uerine keyifli bir sekilde anlatirim .cok kurallarin disina çıkmadan.kendi notlarımı hem ona veririm bir yedegide bende olir.ders bittikten sonra anlattığım konu ile ilgili soru çizer ve ödev kesinlikle veririm.

Toroslar
₺50/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Iletişim uzmanindan eğitim ayni zamanda da derslere özel hazirliklar / 5 yaş ve üstü

Derslerde kesinlikle interaktif öğrenci katılımını isterim. ''Ben anlatayım gençler anlar'' gibi bir bakış açım yok. Her zaman öğrenclerimi aktif olarak derse katarım. Bazen onların konuyu anlatmasını isterim. Ayrıca kendim bizzat ezberci eğtimden hiçbir şey öğrenmediğim için; öğrencilerime de asla ''ezberle geç'' mantığıyla öğretim yapmam.

Mersin
₺50/saat
Samet
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mersin Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Öğrencisinden Her Seviye Ve Amaca Uygun Ders Verilir.

Derslerim yaş ve eğitim seviyesine göre farklılık göstermek ile birlikte genelde ağırdır. Ezberden çok öğrenmeyi öğrettiğimden dolayı öğrencilerimde kalıcı öğrenme sağladığımı belirlemeden ilerlemiyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Mersin semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Mersin semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Mersin semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Mersin semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Mersin semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.