Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Mersin özel ders

Evinizin yakınlarında 396 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Mersin

Yenişehir
₺35/saat
Kamber
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mersinde özel bir kolejde çalışmaktayim bire bir özel ders deneyimim ve ofisde gruplara ders vermekteyim sizde başarılı bir öğrenci veya süper bir öğrenci olmak istiyorum diyorsaniz ben burdayim

Her öğrencinin öğrenme stili derse karşı kaygısı farklıdır önemli olan bu ayrıntı yakalayıp ona göre yaklaşmak için farkli yöntem ve metotlara fazlasiyla sahibim eğer sizde matematik ve fenbilimleri dersinden korkuyorum ben yapmam diyip geri adim atıyorsaniz inanin bana çok yanlış yapiyorsunuz unutmayin ki yapabilen öğrenci yoktur doğru yonlendiren öğretmen yönlendirm

Yenişehir
₺35/saat
Kamber
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mersinde özel bir kolejde çalışmaktayım biyolojide TYT/AYT derslerine yardımcı olabilirim :)

Her öğrenci farklidir her öğrencinin farklıligni kabul edip nasil öğrenecekse ona göre ders anlatmak bi işin birinci kuralidir :)

Mezitli
₺40/saat
Mehmet
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimse ben yapamam demesin , herkes İngilizce öğrenebilir önemli olan öğretmenin kim olduğu.

Ders işleme şeklim tamamı ile öğrenciden öğrenciye değişiklik gösteriyor , her insanın öğrenme şekli farklıdır her insan tipine uygun planlarım mevcuttur.

Yenişehir
₺40/saat
Fatmanur
İlk ders ücretsiz!

Matematik ögtetmeniyim ögrencilerim sınavlarında ve okul derslerinde yardımcı olmak isterim. Başarı olmak için Beni seçin.

Dersleri ögrencilerle birebir yaparım. Konuyu anlatırım daha sonrasında o konuyla ilgili bol bol soru çözeriz. En son bir ünite degerlendirmesi yaparız.

Yenişehir
₺50/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Arap dili ve edebiyatı öğrencisinden,medrese öğrencisinden arapça gramer ödev ve çeviri dersleri.

Ders işleyiş şeklim öğrenciye göre değişir çünkü her öğrenci farklı şekilde ve farklı hızda öğrenir bunu görip ona göre ders veririm...

Yenişehir
₺40/saat
Melisa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisinden Mersin'de her düzeyde özel ingilizce dersi verilir

Derslerimi kendi evimde özel odamda kişinin seviyesini ilk derste bir kahve eşliğinde tespit ettikten sonra işlemeye başlarım.1 ders saatinde kişiyi sıkmadan,sorularına tek tek cevap vererek işlerim.Konuşma ve yazma üzerine pratiğin,ingilizce öğrenmede büyük önem taşıdığına inanıyorum ve kişiye alıştırma kitabı üzerinden pratik yapmasında yardımcı oluyorum.

Mezitli
₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Deneyımli ,Fen lisesi ögretmeninden uygun ücretlı fen bilgisi, matematik, fizik,ilkokul ve ortaokul takviye , ozel ders okula ve sınavlara hazırlık

Ders ısleme yontemı ogrencıye gore degısır, amac ogrencının anlaması ve benzer soruları tek basına cozmesı , boyle olursa hem ogrencı hem ogretmen mutlu olur

Mezitli
₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Devlet okulunda fen lisesinde ögretmenım. 16 yıldır ögretmenlık yapıyorum, uzun zamandır ozel ders verıyorum

Her ogrencı ıcın ders ısleme yontemı degısır, amac konuyu kavratmak ve konu ıle ılgılı soruları , ogrencının tek basına cozmesını saglamak , bu sekılde ogretmen de ogrencı de amacına ulasmıs olur

Mezitli
₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Fen lisesi ogretmenınden konum olarak yakın cevreye uygun ucretlı ozel ders verılır

Ders ıslene yomtemı her ogrencıye gore degısır ama amac aynıdır, onemlı olan ders sonunda ogrencının konu ıle ılgılı soruları tek basına cozebılmesıdır

Mezitli
₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Devlet fen lısesınde 16 yıldır fızık ogretmenlıgı yapıyorum, konum olarak yakın cevreye uygun ucretlı ders verıyorum

Ders ısleme yontemı ogrencıye gıre degıır ama anac degısmez, onemlı olan ders sonunda ogrencının , konu ıle ılgılı soruları tek basına cozebılmesıdır

Yenişehir
₺40/saat
Havva
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fen bilimleri öğretmenliği mezunu Kırşehir veya Mersin de ilköğretim fen bilgisi , matematik dersleri

Dersin işleyişi hakkında kısa bilgi veririm Dersimi merak uyandırarak öğrencinin ilgisini çekecek şekilde giriş yaparım örneklendirme yaparak tam kavrama sağlarım

Akdeniz
₺50/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce çok sevdiğim bir dil ve kendim öğrendim. Merakınız ve istediğiniz varsa emin olun zor gelmiyor. Önce seviye belirler, ardından ne öğrenmek isterseniz, o alana doğru yöneliriz. Okuma, yazma,

Öncelikle ders almak isteyen kişinin eksiklerine, seviyesine, isteklerine ve beklentilerine bakarım. Bunlara göre bir düzen belirlerim. Konulara birlikte göz atar, pekiştirmek ve anlamak adına tekrarlar yaparız. Her yaş grubuna ve her seviye öğrenciye okuma, yazma ve dinleme üzerine ders verebilirim.

Akdeniz
₺5/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Mersin üniversitesi makine mühendisliği öğrencisiyim matematik ve fizik dersleri veriyorum sayısal derslerle aram iyi

Öğrencilerime matematik dersini sevdirmeyi hedefliyorum bu platform aracılığı ile...bu yüzden tüm dersler şimdilik ücretsiz.Makine mühendisliği okuyorum. Amacım soruya başlamadan önce sorunun ne demek istediğinin öğrenci tarafından kavranması...Bu yüzden çeşitli örneklendirmeler yapıyorum.

Toroslar
₺70/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Çukurova üniversitesi Tasarım ve Animasyon bölümü mezunundan Autodes 3ds Max dersleri verilir

Önce temel bilgileri verip daha sonra ödevler vererek ve bunlara yardımcı olarak ilerlerim. Sıfırdan başlayanlar için dersler veriyorum. 3DS max ile modellemeyi belirli seviyelere getirip daha sonrasında ise vray ile render almayı göstereceğim. Tabi son olarak da render sonrası ufak tefek Photoshop düzenlemeleri de var.

Mezitli
₺45/saat
Kerim
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin halinden anlayan İngilizce öğretmenliği öğrencisinden Mersin'de ve/veya Adana'da özel veya grup İngilizce dersleri :)

Derslerimi öğretmenin değil de öğrencinin dersin odağında olduğu, öğrenmenin kendiliğinden gerçekleştiği ve ezberin çok az düzeyde yapıldığı yöntem ve teknikler çerçevesinde oluşturuyorum. Derslerde, öğrencilerin stres düzeylerini mümkün olan en düşük seviyeye çekip, daha samimi ve içten bir ders ortamı oluşturmayı önemsiyorum.

Yenişehir
₺60/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü'18 Mezunundan İlkokul, Ortaokul ve Lise 1.2. sınıf seviyelerinde Matematik ve Kimya Dersi

Öncelikle öğrencinin bilmediği bir konuyu en temelinden başlayarak anlatırım, ardından konuyla ilgili örnekler çözerim. Daha sonra konuyu ve örnekleri anladığından emin olmak için benzer örnekleri yanımda çözdürürüm çözüm aşamalarını izlerim. Bu aşamada takıldığı herhangi bir konu varsa tekrar anlatırım.

Mersin
₺45/saat
Çağrı
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

2 yıldır robotik programlama ve Python dersleri veriyorum. Yetenekli, bilgili ve sevecen biriyim :)

Derslerimi en temelden başlayarak eğlenceli bir şekilde ve detaylı işler, elimden geldiğince çok bilgi aktarmaya çalışırım. Kendime ait bir müfredatım var. Haftada 2 + 2 saat (bir gün 2 bir gün 2) işlemeyi mantıklı buluyorum. Zamanı size göre esnetebilirim.

Yenişehir
₺55/saat
Iclal
İlk ders ücretsiz!

Yurt dişinda ingilizce okumuş lisans mezunundan Bursa'da ingilizce özel ders! Amerikan aksanı garanti! Özgün methotlarla eğlenceli ders saatleri.

Derslerim genelde konuşma üzerine kuruludur ve grammer kurallarını bu temel etrafında sistemlice ve paralel olarak işlerim.Bu sayede daha kalıcı ve pratik bir ingilizceyle beraber özgüven de geliştirilmiş olur.İngilizce öğrenmenin en doğru yolu ingilizce düşünebilmektir o yüzden alışılmışın dışı olan konuşarak ve pratik yaparak öğretiyorum.

Yenişehir
₺90/saat
Cihan
İlk ders ücretsiz!

Özel Ders için oluşturulmuş ofisimizde tüm düzeylerde MATEMATİK-GEOMETRİ dersleri için arayabilirsiniz (MERSİN)

-Dersleri önceden tüm seviye gruplarına göre hazırlanmış ders anlatım föyleri üzerinden işliyorum. -Öğrencileri bol bol soru çözmelerini ve tekrar yapmaya yönlendiriyorum. -Hazırlanılan sınava yönelik en güncel yayın ve denemeleri kullanmaya gayret ediyorum. -Çeşitli ödevler ve konu tekrarları üzerinde durup konuların kavranma sıklığını arttırıyorum.

Toroslar
₺50/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim ve lise öğrencilerine Mersin'de Türkçe dersi ve Türk Dili ve Edebiyatı dersi verilir.

Türkçe derslerini anlatırken önce konunun özünü kavratırım. Bunu en basit haliyle anlatırım. Ardından alıştırmalar, örnek cümleler üzerinden konuyu genişletirim. Sonrasında testler üzerinden pekiştirme ve ardından ödevlendirme ile konuyu bitiririm.

Yenişehir
₺45/saat
Berrin
İlk ders ücretsiz!

Emekli sınıf öğretmeniyim. Mersin/Yenişehir'de ilkokula giden öğrencilere ders ve ödevlerinde destek olabilirim.

Elbette ki değişik öğretme ve öğrenme yöntemleri mevcuttur. Asıl önemli olan öğrencinin hangi yönteme daha iyi cevap vereceğidir. Kimi öğrenci okuyarak öğrenir, kimi öğrenci yazarak öğrenir, kimi öğrenci de birinin anlatması sonucu öğrenir. Bunlar çoğaltılabilir. Bunu birlikte yaparak, yaşayarak öğreneceğiz.

Yenişehir
₺50/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık düzeylerinde ingilizce dersleri özenle verilir

Her öğrenci farklı zeka türüne sahiptir. Ben de bunun farkında olan bir öğretmen adayı olarak, mümkün olduğu kadar bütün duyulara hitap edebilecek bir ders işlemek istiyorum. Yani, kimi öğrenci duyarak, kimi öğrenci görerek, kimi öğrenci hareket ederek, kimi öğrenci dokunarak öğrenmek ister.

Yenişehir
₺75/saat
Mert can
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ İnşaat Mühendisliği Öğrencisinden Matematik, Fen veya Türkçe Dersi Verilir. Ödevlere Yardım Edilir

Derslerimi ilk olarak konu anlatımı daha sonra örnek soru çözümü yaprak işlerim. Öğrencinin isteğine göre değişikler yapabilirim. Odağım her zaman öğrencinin konuyu nasıl daha rahat anladığı olacaktır. Derslerimi ortaokul ve 9 , 10 , 11. sınıflara yönelik vermeyi düşünüyorum.

Yenişehir
₺50/saat
Burak
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden yeni gitara yeni başlamak veya kendini geliştirmek isteyenlere gitar dersi

Öncesinde gitarı tanıtırım öğrencime. Temel kuralları öğretirin. Daha sonra işliyeceğimiz konuları baştan sonra sıralarım.

Yenişehir
₺60/saat
Selin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dil bilimi öğrencisinden akılda kalıcı eğlenceli ingilizce dersleri için selin istanbullu ️

Önce öğrencinin geçmişten kazandığı bilgileri fark etmesini sağlayıp onlarla beraber her ders önce ki derse bir özetle geçerek,kaçıncı sınıfta olduğuna bağlı olarak bazı etkinliklerle,oyunlarla,kendi hazırladığım testlerle hem eğlenip hem kalıcı hafızaya bilgileri aktarıyoruz :)

Toroslar
₺60/saat
Dilan
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğretmeninden ortaokul lise dönemlerine yardımcı, üniversite sınavlarına hazırlık için ders verebilirim

Genelde öğrenci etkileşimli ders anlatma yöntemim vardır. Öğrenci ön bilgilerini sohpet çerçevesi altında öğrenmeye çalışırım. Konunun özünü anlattıktan sonra öğrencimle bol tekrar soru yöntemi üzerinden konunun yerleşmesini sağlarım. Bir sonraki ders başlangıcında önceki dersin kısa özetini vererek yeni derse başlarım.

Yenişehir
₺60/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

13 yıl deneyime sahip İngilizce Öğretmeninden Mersin ve Silifkede birebir özel ders

Drama tekniğini kullanarak derslerimi işlerim.Size bol bol espri ile karışık ingilizce , öyle ki ders bittiğinde konuları nasıl anladığınızı anlayamayacaksınız.Özellikle ortaokul öğrencilerine yönelik ders anlatmaktayım.Öğrencinin disiplinli bir şekilde tarafımdan verilen sorumlulukları yerine getirmesini beklerim. Eğitim öğretim materyallerini ben temin etmekteyim.

Yenişehir
₺45/saat
Nazlı
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği mezunu eğitimciden Mersin'de bulunan ilköğretim öğrencilerine özel ders imkanı !

Ders işleyişim öğrencinin ilgi alanına, kişiliğine göre değişir. Verimli bir ders için konudan önce öğrenciyi kazanmaya çalışırım. Dikkatini çekmeyi başardığım öğrenci ile zaten çok verimli bir ders yaparız. Anlatım benim için dinleme onun için keyifli hale gelmiş olur.

Yenişehir
₺70/saat
Ilsu
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Tıp öğrencisinden matematik, türkçe, fen, sosyal dersleri ve ödevlere, sınavlara yardımcı öğrenci koçluğu

Derslerimde konuyu ezberletmeye değil özünü kavratmaya çalışırım. Ezberleyerek değil kavrayarak öğrenmeye inanırım ve kendim de ders çalışırken bu yöntemle çalışırım.

Mersin
₺50/saat
Shaman healer
İlk ders ücretsiz!

Doğu Dilleri ve Edebiyatı Fars Dili ve Edebiyatı Yüksek Lisans mezunuyum. İsteyene Farsça ders verebilirim.

Selçuk Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Doğu Dilleri ve Edebiyatları Anabilim Dalı, Fars Dili ve Edebiyatı Bilim Dalı mezunuyum. Dersler Farsça öğrenmek veya konuşmak isteyenlere yöneliktir. Farsçayı akıcı derecede konuşmak isteyen veya öğrenmek isteyen olursa konuşma ve pratik için ders verebilirim. Metin ve çeviri de yapabilirim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Mersin semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Mersin semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Mersin semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.