Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Mersin özel ders

Evinizin yakınlarında 32 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Mersin

Yenişehir
₺50/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Matematikten umudu kesenler tanıyınca çok seveceksiniz :))) Motivasyon desteğimle birlikte matematiğe dair tüm ön yargılarınızı yıkıcaz Temel matematik bilgisi dersi, öğrenme garantili, taktiklerle e

Öncelikle öğrencimin seviyesini tespit ederim. Daha sonra öğrencime, bir sürü gereksiz özellik ezberletmek yerine o konunun mantığını veririm ve bol bol soru çözerekte pekiştiririm. Bunları en basite indirgeyerek eğlenceli bir şekilde anlatırım. Bir sonraki derste unutmaması için tekrar edip soru çözmesi için ödev veririm.

Mezitli
₺80/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar mezunundan, müzik sevenlere ve icraa etmek isteyenlere keyifli ve verimli dersler verilir.

Derslerim genellikle keyifli ve verimli geçer. Kendi öğrendiğim bütün teknikleri öğrencilerimin de uygulamasına özen gösteririm. Öğrencimin dikkatini çekecek şekilde ders anlatırım. Ve hiçbir öğrencim enstrümanını öğrenirken sıkılmaz, adapte olur. Bir enstrüman çalmak bütün hayat enerjinizi maksimum seviyeye getirir.

Yenişehir
₺50/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık düzeylerinde ingilizce dersleri özenle verilir

Her öğrenci farklı zeka türüne sahiptir. Ben de bunun farkında olan bir öğretmen adayı olarak, mümkün olduğu kadar bütün duyulara hitap edebilecek bir ders işlemek istiyorum. Yani, kimi öğrenci duyarak, kimi öğrenci görerek, kimi öğrenci hareket ederek, kimi öğrenci dokunarak öğrenmek ister.

Mezitli
₺40/saat
Pinar
İlk ders ücretsiz!

Öğretmen değilim, korkulu rüya olan İngilizce için aktivite arkadaşıyım.Eğlenerek öğrenmek en güzeli !

dersleri sıkmadan , görsel öğeleri ve işitsel öğeleri kullanarak ( yaş grubuna göre değişiklik gösterir ) bir görev gibi değil de eğlence olarak veririm.Karşı taraf sıkıldığı zaman baskıcı olmam ve molalarla adaptasyonunu sağlarım.Öğretmen olarak görülmemek isterim.Bu eğlenceli yolda aktive arkadaşı demek daha doğru olur.

Yenişehir
₺50/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Mersin elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim.mersinde ilkokul ve lise düzeyi matematik dersi verilir

öğrencinin dersi anlamasına büyük özen gösteririm.öğrencinin rahatça öğrenmesini sağlayacak şekilde anlatmaya,öğretmeye çalırım.zamanı çok problem yapmam.öğrenciye iyi bir gelecek için rehberlik yapabileceğimi düşünüyorum.haftada 2 yada 3 gün öğrencinin koşullarına göre 2şer saatlik dersler verilebilir.dersler olabildiğince yoğun tempoyla geçecektir.

Yenişehir
₺50/saat
Buğra
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden Mersin'de temel ve orta seviyede programlama ve yazılım dersleri

Derslerim temelden ileri seviyeye doğru konu konu ilerler. Erken yaşta kodlama eğitimi almak isteyenler ve bilgisayar/yazılım mühendisliği 1.sınıf arkadaşlar derslerimden faydalanabilir. 1 ders saati önce teorik ardından uygulamalı olarak geçer. Öğrencimle birlikte bol bol projeler geliştirebilirim. Dersler genellikle uygulamalı olarak geçeceği için sıkıcı değildir.

Yenişehir
₺55/saat
Candan
İlk ders ücretsiz!

Çocuk gelişimi öğrencisinden cocuklara özel ince motor becerileri etkinlikleri meditasyon ve yaşam koçluğu dersleri verilir

Öncelikle derslerime eglenirken öğrenmek amaçlı öğrencilerimin eksik olduğu konulardan alarak başlar kolaydan zora doğru daha cok görsel ile reklendirilmis bireysel anlatimlarla ders işlerim

Yenişehir
₺50/saat
Candan
İlk ders ücretsiz!

Mersin üniversitesi almanca ingilizce turizm işletme öğrencisiyim cocuk gelişimi özel egitim mezunuyum

Derslerimi görsel renklendirerek ve çocuğun eksik oldugu alanlarda kolaydan zora testler egitim çalışmalarıyla işlerim birgun sadece ingilizce film izleyerek birgun sadece konusma ve yazma calisarak eglenceli öğrenme yönetimini tercih ederim

Mersin
₺70/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi ve spor öğretmeniyim futbol ile ilgili bütün dersleri verilirim 5 yaş ve üzeri bütün öğrencileri beklerim

Dersleri futbol uzerine stratejik veya kişiye özel kurabilirim. Takım arkadaşlarıyla uyum kurdurabilirim. Bir çok olumsuz durumu lehimize çevirebilirim. Çözüm odaklı çalışabiliriz.

Mezitli
₺60/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Mersin’de her seviyeden öğrenci için fizik dersleri verilir ( ilk ders ücretsiz )

Öncelikle konunun çalışılmasını isterim sonra başlangıç testi uygularım . Testi irdeledikten sonra konuyu anlatırım birlikte soru çözerim . Ödev veririm .

Mersin
₺50/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Mersin, Sınıf öğretmenliği 4.sınıf öğrencisinden, her derse yardımcı özel ders.

Derslerimi öğrencinin seviyesine ve hazırbulunuşluk düzeyine uygun olarak her öğrencide farklı tekniklerle işlerim. Öğrencinin bilgiyi bulmasını ve öğrenimin kalıcı olmasını sağlamaya çalışırım. Önemli olan öğrencinin konuyu içselleştirmesidir. Birden çok duyuya hitap edecek şekilde öğretimi sürdürmeye çalışmaktayım .

Yenişehir
₺60/saat
Cihan
İlk ders ücretsiz!

Stajyer doktordan iyi üniversite kazanmanin yolu. Sayisal derslerden korkmaniza artik gerek yok. Okul derslerinde başarı ve üniversiteye hazırlık için gerekenleri öğrenmenin en iyi yolu o yolda yürümü

Öğrencinin düzeyini kendi sorularımla belirledikten sonra nasıl öğrendiğini anlamak için bir kaç ders farklı yollar denerim. Doğru tekniği bulunca buna uygun materyaller kullanirim.

Mezitli
₺55/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden ilkokul öğrencilerine bütün dersleri için destek olunur ve ödeve yardım

Materyaller kullanarak, gerektiğinde teknolojik aletlerden gerektiğinde kitaplardan faydalanırım. Oyunlar oynayarak drama gerçekleştirerek derslere yardımcı olurum ve eğlenceli hale getiririm dersleri.

Yenişehir
₺45/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği bölümünde öğrenciyim Mersin’de ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik dersi verilir.

Öğrenciye dersi sevdirmeye çalışıyorum.Ödevleri anlayarak ve öğrenerek yaptırıyorum.

Yenişehir
₺40/saat
Hasan
İlk ders ücretsiz!
Toroslar
₺50/saat
Ayşenur
İlk ders ücretsiz!

Ilkokul ve lise düzeyinde öğrencilere fen bilgisi Türkçe dersleri fizik kimya biyoloji

Çocukları çok severim eğlenceli bir şekilde anlatırım sevdiririm konu tekrarı detaylı anlatma formül kolay pratik öğretme test çözme soru cevap şeklinde

Mezitli
₺45/saat
Salim
İlk ders ücretsiz!

Iktisadiyat demek her şey demektir. Ekonomi ülke kurtarır. Arz ve talep karı koca gibidir. (M.Kemal Atatürk)

Kendi çalışma sistemime uygun ders notlarım pdf halinde mevcut. Mevcut notlar gayet anlaşılır akışkan ve sadeleştirilmiş halde. Kendi sistemimi kolaylıkla karşı tarafa aktarıp dersi kolay ve eğlenceli hale getirebilirim.

Mezitli
₺60/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Matematik Bölümü mezunundan Her seviyeye ve sınıfa uygun matematik dersi verilir

Derslerimde öğrencinin kesinlikle ezber yapmasına karşıyım. Öğrenci konunun mantığını anlamalı tabiki gerekirse bazi ezberlerle konuyu kavramasini saglarim.

Akdeniz
₺70/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!
Mezitli
₺40/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Din Kültürü Öğretmeninden liseye hazırlık öğrencilerine özel ders ve ödevlere yardım .

Derslerimii her ünite de bilinmesi gerken anahtar kelimeleri vererek başlarım yeni bir üniteye veya konuya geçerken bir önceki üniteyi mutlaka tekrar yaparım

Akdeniz
₺50/saat
Abdurrahman
İlk ders ücretsiz!

Matematik tarih coğrafya dersleri verilir kpss hazirlik ve okul sınavlarına yardımcı olunur

Öncelikle bilgi ve becerinin ölçülmesi konu detayı ve konularla ilgili çıkmış soru ve pratik çözümler bulmak ve zaman kazanma yöntemleri

Mezitli
₺60/saat
Kürşat
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve ilkokul düzeyine her türlü ders verilir. Türkçe matematik tarih sosyalbilim

Yazılı videolu akılda kalıcı metodlar görsel hafızaya yönelik videolar ve çalışmalar dışarıda 1000 tl den başlayan videoları belirlenen en az ücret karşılığında

Akdeniz
₺50/saat
Meral
İlk ders ücretsiz!

Kimyager ilk okul matematik fen dersleri fark etmez her ders alanın da

Dikkat çekme , eksiklerinin giderilmesi, derse geçiş , özet tekrar , tekrar güdüleme, değerlendirme vb. Yöntemler le geçiş yapma .

Yenişehir
₺45/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

İngilizce işletme bölümü öğrencisinden Mersin'de ilkokul ve ortaokul düzeyinde İngilizce dersi verilir

Derslerimi öğrenciyi sıkmayacak bir şekilde,eğlenceli işlerim,okuldan daha rahat hissettirerek çekinmeden konuşmasını öğrenmesini sağlarım, ödevlerini yapmasında yardım eder,her konuda yazı yazması hakkında bilgi veririm

Yenişehir
₺30/saat
Enise
İlk ders ücretsiz!

Matematik bölümü öğrencisinden her düzeyde ilköğretim matematik ve lise lise matematik dersleri verilir

Notlarım olur her zaman yanımda konuya çalışır gelirim yanımda mini quizler olur konuyu işlendikten sonra öğrenciye yönelik sorularla konuyu öğrenmiş mi kontrol ederim.

Yenişehir
₺10/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Fen bilgisi öğretmeni adayından ilköğretim ve ortaokul fen öZel dersi almak isteyen mucitler

Dersleri genellikle gündelik hayattan örnekleme ve bağdaştırma ile yeni açık yenilikçi beyin fırtınasının çok olduğu , öğrencilerimin kendilerine öZgüvenlerinin çokça oldukları kolaylıkla kendilerini ifade edebilecekleri sıkılmadan eğlenceli geçirdikleri tam öğrenmeli ortam yaratırım

Yenişehir
₺50/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

10 yıldır kendime ait dershanemde özel ders veriyorum.matematiğe SIFIRDAN başlayarak ilerliyoruz.Beni bir kere dinlemeniz yeterli

MATEMATİK te konular birbirine bağlıdır. O yüzden SIFIRDAN başlayarak ilerlemek zorundayız. Matematik dersini eğlenceli hale getirerek dersi zevkli kılıyorum. Zevkli olan bir şeyi öğrenmek daha kolay oluyor.

Mezitli
₺60/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Jeoloji mühendisliği mezunu sınıf öğretmenliği sertifikasına sahibim.ilkokul ve ortaokul seviyesine matematik dersi verilir.

Birebir veya gurup dersleri verebilirim.Konu anlatımı ardından öğrenciler teste tabi tutulur. Yanlış yapılan sorularda ki eksikler giderilir.

Yenişehir
₺70/saat
Rumeysa
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul öğrencisine fen ve teknoloji ve gıda bilimi dersi verilir gastronomi öğrencisinden

Dersleri uygulamalı islerim, örnekler vererek konunun öğrencinin kafasında oturmasını sağlarım ve çok sayıda farklı örnek cozerim. Odevlendirme yaparim.

Mersin
₺25/saat
Huseyin
İlk ders ücretsiz!

Orta okul ve ilk okul ögrencilerine uygun fiyata matematik dersi verilir matematik ögretmenligi ögrencisiyim

Öncelikle müfredeta göre konuları anlatırım daha sonra pekistirme sorulariyla konuyu pekistiririz daha sonra ogrencinin duzeyine uygun kitaplarla ödev verilir en iyi sekilde sınavlara hazırlanması saglanir

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Mersin semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Mersin semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Mersin semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Mersin semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Mersin semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.