Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Türkçe özel dersleri

Tüm Türkiye'de 285 öğretmen sizi bekliyor.

türkçe özel dersi seçeneklerimiz

Beylikdüzü
₺50/saat
Ecem
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hello, Do you want to speak Turkish? It's the easiest way to learn just click :)

I am a Student My department is Psychology in English Language also I am from Cyprus but my mother language is Turkish so I am a Native speaker.

Ankara
₺75/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Anadilimiz olmasına rağmen pek çok kişinin Türkçe dil bilgisi ve yazım hataları gibi konularla başı dertte. Üzülerek gözlemlediğim sorunların çözümüne odaklanarak, Türkçe dil bilgisini iyileştirmek is

Derslerimde konu anlatımının ardından bol soru çözümüne ağırlık veririm ve öğrencimin farklı örnekler görerek bilgiyi içselleştirmesini sağlarım. Ayrıca doğru telaffuz, diksiyon ve artikülasyon için okuma egzersizlerine yer veririm.

Başakşehir
₺65/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden aktif katılımlı ve eğlenceli işleyişle ders verilir

Öğrenci ve öğretmen etkileşimli, sıkıcı kalıplardan uzak, çok gezen ve çok okuyanın da kazanacağı bir öğretim anlayışına sahibim. öğretmenin kitaptan okuyup öğrencinin cümle altlarını çizdiği bir atmosferin akılcıl ve sağlıklı olacağına inancım yoktur. öğrencinin bilgisini konuşturmasını istiyorum.

Çankaya
₺60/saat
Nevin
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeninden ,Edebiyat ,Dil Anlatım ve Türkçe Dersleri, özel

konu anlatımı ,test çözümü şeklinde ilerlerim,bir konu yeterince anlaşılmadan diğer konuya geçilmez,yazılar ve akılda kalıcı materyallerle ders desteklenir ,ezber gerektiren konular üzerinde akılda kalıcı yöntemler ile konu pekiştirilir,kendi hazırladığım eksiklerin bulunabileceği sorular ile eksikler belirlenir ve üzerinde çalışmalar yapılır.

₺100/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Uzmanından Türkçe, Türk Edebiyatı, Osmanlıca Öğrenmek İster misin? Zevkli, ezbersiz, hikaye ederek anlatım...

-Kunduzapp.com ve edumi.com eğitmenlerindenim. -Bahçelievler Etüt Eğitim Merkezinde çalışmakyatım. -Bazı dönemler Karabağlar Halk Eğitim Merkezinde usta öğretici olarak çalışmaktayım. -2017-2018 sezonunda Bornova Çamdibi Kordon Birlik Ortaokulu'nda görev yaptım. -Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinden Eğitim Koçluğu ve Yaşam Koçluğu sertifikam bulunmaktadır.

Beyoğlu
₺45/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı mezunu tecrübeli bir öğretmenden Türkçe Öğretimi üzerine konuşma ve kültür ağırlıklı dersler

ders sırasında %80 Türkçe ve %20 İngilizce konuşarak iletişim sağlarım. Ağırlıklı olarak konuşma dersleri veririm konuşmanın yanısıra kültür konusunda da önemli bir yol katederiz beraber.

Ortahisar
₺40/saat
Şule
İlk ders ücretsiz!

KPSS'de Türkçe sorularında hata yapmayan sosyal hizmet uzmanından size özel Türkçe dersi

Vereceğim derse öncesinde hazırlık yapıp, öğrencinin ilgisini çekecek şekilde gerektiğinde hafıza tekniklerinden de yardım alarak dersimi işlerim. Sonrasında durum kontrolü yapıp testlerle anlaşılmayan noktaları belirleyip konu tamamen anlaşıldığında başka bir konuya geçiş yaparım.

Buca Osb
₺55/saat
Fatma cansel
İlk ders ücretsiz!

Masterlı Ege Üniversitesi mezunu Türkçe Öğretmeninden ilkokul ve ortaokul için Türkçe dersleri

Derslerim ilköğretim 4 5 6 7 ve 8. sınıflar için uygundur. Dilbilgisinin pratik ve kısa anlatımının yanında etkinlikler ve testler hazırlarım. Bir ders saatinin katılımlı geçmesine özen gösteririm. Güncel metinlerden yararlanırım. Yalnızca sınava yönelik çalışmalar değil, sosyal gelişime yönelik çalışmalar da hazırlarım.

Darıca
₺40/saat
Öznur
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden okul sınavları veya üniversiteye hazırlık sınavları kapsamında Türkçe ders verilir

Derslerimi öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre işlerim. Ezber yapmaktan ziyade pratik yaptırarak öğretmeyi planlıyorum. Derslerimin işlenişi bakımından öğrencim asla sıkılmaz. Test çözme alışkanlığı kazandırmaya yönelik çalışmalarım olacak.

İstanbul
₺100/saat
Neslihan
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkçe teknikleri için ösym kpss tarzı sınavlara hazırlamada ilk okul lise üst düzey dil bilgisi ve paragraf eğitimi uygun yayın önerileri için ulaşabilirsiniz arkadaşlar

Sınavlara(ösym kpss vb.)hazırlık için anlatımlar net soru çözümleri fazla yoğun olduğu dersler tercih eder, ilk okul ortaokul seviyesi öğrenciler içinse konu anlatımları ağırlıklı seviyesine uygun örneklerle pekiştirmeyi yeğlerim.

Bornova
₺30/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı 3. Sınıf öğrencisinden Almanca ve Türkçe ders. İlk ders ücretsiz, deneme amaçlıdır. Memnun kaldığınız takdirde 2 saati 50 lira, saati 30 liradan ders verebilir

Çocuk kitle için (maksimum 13 yaş): oyunlu öğrenme metodu. Kelime oyunları, bulmacalar vs. Lise düzeyi ve üstü: dil bilgisi konu anlatımı, alıştırmalar, kelime quizleri.

Beşiktaş
₺55/saat
Mete
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Master Öğrencisi ve Eski Lise Öğretmeninden Lise ve İlköğretim Seviyesinde Özel Ders

Sınıfta verdiğim derslerin aksine, özel derslerde önce öğrenciyi analiz edip, onun karakterine uygun olarak görece otoriter ve disiplinli mi yoksa daha esnek bir tutumla mı öğrenciye yaklaşacağımı belirlerim. Konulara öncelikle şaşırtıcı ve ilgi çekici bilgilerle girerek öğrencinin kendi isteği ve merakıyla konuya eğilmesini sağlarım.

Sincan Osb
₺50/saat
Bahattin
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Türkçe öğretmeninden tüm seviye ve yaş gruplarına Türkçe ve edebiyat dersleri

Derslerimi öğrencilerimin talep ve önceliklerine göre şekillendirip birlikte planlamayı seviyorum. Konuları canlı örneklerle anlatıp bol soru çözümü ve periyodik tekrarlarla pekiştirmeyi önemsiyorum. İlkokul seviyesinden KPSS'ye hazırlanan üniversite mezunlarına kadar farklı gruplarla çalışabilirim.

Kastamonu Merkez
₺50/saat
Çetin
İlk ders ücretsiz!

Karadeniz Teknik Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum. Öğretmenlik yaşamım dışında Türkçe ÖABT alanında da kendimi geliştirmek için uğraşıyorum.

Dersleri genellikle örnekler üzerinden işlemeyi tercih ediyorum. Malum Türkçe'nin özellikle dil bilgisi bölümü için bol örnek çözmek konunun anlaşılması için önemlidir. Türkçe'nin özellikle edebiyata yatkın olan konularında, konuyla ilgili küçük hikayeler anekdotlar anlatmayı severim. Tahtaya yazarak ders anlatmak da tercih ettiğim bir anlatma yöntemidir.

₺60/saat
Gülsüm
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi mezunu Türkçe öğretmeninden okul ve sınav için özel ders ve eğitim koçluğu

Dersi öncelikle sevdirmek üzerine işlerim. Dersi seven öğrenci hem çalışmak isteyecek hem de çalışırken zevk alacaktır. Sevilen bir işte başarısız olma ihtimali yoktur.

İzmit
₺40/saat
Tuba
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak LGS,YKS 'de başarı için özel ders almak isteyenler ,haydi!

Derslerimi ayrıntıları pratik ve püf noktalara dönüştürerek kazanımı sevilir hale getirerek işliyorum.YKS ve LGS 'de en çok çıkan konular üzerinde durup geleceğe odaklandırmak ,motive etmek üzerinde en çok durduğum konulardır.

Buca
₺75/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Türkçe Öğretmeni ve Aynı Zamanda Yüksek Lisans Öğrencisinden Uygun Fiyatlarla Ders Verilir

- Ortaokul ve Lise düzeyi öğrencilere ders vermekteyim. - Saat bazlı değil anlama bazlı eğitim stratejisi kullanarak anlamayı kesin hale dönüştürürüm. - Öğrencinin merkezde olduğu ve sürekli katılımlı bir yol ve yöntemle öğrencinin anlama düzeyini arttırırım.

Bayraklı
₺80/saat
Gülçin
İlk ders ücretsiz!

Alanında yüksek lisans yapmış Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden hafıza ve algıyı arttırmaya yönelik kolay anlaşılır Türkçe ve edebiyat dersleri verilmektedir.

Öğrencilerim, ben ders anlatırken bir saatin nasıl tükendiğini anlayamazlar. Öğrencilerime, çağrışım ve ipuçlarıyla ders anlatırım. Bunu yaparken de onlara fark ettirmem. Pek çoğu yıllar sonra hala sizin anlattıklarınız aklımda der. Derslerim iletişime dayalı öğrenme tekniklerini içermektedir. Dil ve edebiyat iletişimle öğrenilebilir.

₺150/saat
Kubra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

A1, A2, B1, B2, C1, C2 "Turkish as a Second / Foreign Language", Ortaokul Türkçe, Lise Türk Edebiyatı / Dil ve Anlatım

I use different materials in my lessons. I know that everyone's learning level, learning method and style are different. For this reason, I prepare private worksheets for all my students. I use videos, games, flash cards, personal programs etc. when I teach Turkish. Therefore, my students learn by having fun in my classes.

₺50/saat
Engin burak
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

PDR mezunundan ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin bütün derslerinde özel ders verilir. özel eğitime ihtiyacı olan çocuklarla ilgilenilir

derslerimizi tamamen öğrencime uygun şekilde işlemeye özen gösteririm. onun algılama ve anlama hızına uygun şekilde anlatır ve unuttuğu takdirde her defasında tekrar etmekten sıkılmam çekinmem.

Sincan
₺60/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Türkoloji son sınıf öğrencisinden Türkçe , Tatarca ve Edebiyat dersleri verilir.

Derse ilgi çekici bir konuyu anlatarak başlarım. ders içerisinde sorular sorarak öğrenciyi aktif tutarım. Konuya göre tiyatral bir ders işlerim. Tahtanın önünde rol yaparak anlatmaktan utanmam aksine keyifli bir ders olur. dersler sırasında sunumlardan ,videolardan ve görsellerden yararlanırım.

₺60/saat
Berat
İlk ders ücretsiz!

Türkçe eğitimi bölümü yüksek lisans öğrencisinden türkçe ve yabanci dil olarak türkçe dersleri verilir

DERSLERİMDE GENELLİKLE KİŞİYE ÖZEL ÖĞRETİM MODELİ UYGULARIM. GARDNER'IN ÇOKLU ZEKA KAVRAMINI DERSİMDE UYGULARIM. İLK DERSİMDE ÖĞRENCİMİN ZEKA ALANINI BELİRLERİM. ONA UYGUN GÖRSEL, İŞİTSEL, ANLAMSAL, EZBER YETEĞİNE UYGUN ÖĞRETİM MODELLERİ VE MATERYALLER UYGULARIM. GENELLİKLE EĞLENCELİ BİR DERS ORTAMI OLUR.

Eskişehir
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Doktora Öğrencisinden Her Seviyeye Uygun Türkçe ve Edebiyat Dersleri Sizin İçin Burada

Öğrenci odaklı öğretim tekniklerini benimsediğim için derslerimde yaratıcı drama yöntemlerini kullanmayı tercih ediyorum. Bunun yanı sıra materyal tasarımı ile öğrencinin bilişsel düzeyini üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor ve hızlı okuma tekniklerinin gelişmesine ağırlık veriyorum.

₺75/saat
Kazim
İlk ders ücretsiz!

12 Yıllık Türkçe Öğretmeni Deneyimi ile Sınavlara Hazırlık ve Okula Yardımcı Eğitim

Türkçe derslerinde konunun doğru anlaşılması çok önemlidir. Her konu da birbiri ile bağlantılıdır. İlkokul üçüncü sınıfta öğrenilen Türkçe bilgisi sekizinci sınıfta da gereklidir. Bu nedenle temel Türkçe bilgisi sapasağlam olmalıdır. Bu bilgilerin sağlamlığı her ders geriye dönüşlerle kontrol edilerek üzerine yeni bilgiler eklenebilir.

Fatih
₺75/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı alanında uzmanından okul sınavları ve ulusal sınavlara yönelik ders anlatımı

Ücretsiz ders notuyla birlikte soru-cevap temelli taktikler ve püf noktalar esaslı ihtiyaca yönelik ders anlatımı yapıyorum. Soru bankası yazmış bir öğretmenim. Birçok özel ders öğrencim şu an istediği lise ve üniversitelere girdi. 3.70 ortalama ile lisan, 3.80 ortalama ile yüksek lisans mezunuyum.

Batman
₺65/saat
Husna
İlk ders ücretsiz!

Lisanstan mezun Mimarım Türkçe dersini herzaman almış bulınmaktayım ve yerleşmiş olduğum üniversite sınavındada türkçeyi iyi yapıp yerleşmiştim

Türkçede taktikler önemli pratik yaparak daha çok öğrenciye taktikleri kısa yollarla aktarmayı tercih ederim ve bununla yola çıkarak öğrenciye daha çok net katmaya çalışırım

₺49/saat
Ismail özdemir
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi, Eğitim Fakültesi , Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğinden 1993'te mezun oldum. 26 yıldır dershanelerde çalıştım ve şu anda da çalışmaya devam ediyorum.

Konuları anlatırken önce konuyla ilgili örnek verip sonra konunun tanımını yaparım. Olması gereken de budur eğitimcilere göre... Daha sonra da, dersin başında öğrencilere dağıttığım testteki (anlattığım kısımla ilgili) soruları öğrencilerle çözerim ki öğrendiklerini anında uygulamış olmaları için bu, çok gerekli bir yöntemdir bana göre...

₺65/saat
Ömer furkan
İlk ders ücretsiz!

LYS TM Türkiye Derecesi Bilkent Hukuk Öğrencisinden Lise ya da Ortaokul Öğrencilerine Türkçe veya Matematik Özel Dersleri

Lise ve ortaokul öğrencilerine, öncelikle matematik ve türkçe derslerinde olmak üzere okul dersleri ve sınav hazırlıklarında yardımcı olabilirim Sınav çözme mantığı, üniversite veya liseye giriş sınavlarına genel olarak hazırlanma konusunda tavsiyeler verebilirim.

₺60/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeniyim ilkokul öğrencilerine hatay merkezde ders vermek istiyorum türkçe matematik alanında

Öncelikle öğrencimin anlatacağım konuya dair ön bilgisi olup olmadıgını tespit ederim.Eğer konu hakkında bir bilgisi var ise ya da yok ise hiçbir müdahale de bulunmam.Sonra konuyu anlatırım.Öğrencime konuyu anlattıktan sonra ilk başta söylediklerinin doğruluğu ya da yanlışlığını öğrencimin bulmasını isterim.

Bahçelievler
₺60/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Yabancılara Türkçe Öğretimi Sertifası olan ve Türkçe Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden Türkçe, Dil Bilgisi ve Türk Dili ve Edebiyatı derslerinde Bolu ve İstanbul'da özel ders!

Öğretmenlik yöntem ve tekniklerini kullanırım. Eğer varsa ödev kontrollerini yaparım. Konuya göre sunuş ya da buluş yöntemi ile derse başlarım. Konu anlaşıldıktan sonra soru çözümü yaparım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Türkçe dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır