Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Türkçe özel dersleri

Tüm Türkiye'de 131 öğretmen sizi bekliyor.

türkçe özel dersi seçeneklerimiz

Çankaya
₺65/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Lsdkjgnhldfhgknslkdfb slrkdgjsdlfzkçgj arıldfkzg arpof jgasodglkadflzgjka rl gjaeorıljk gdflzk ghaerılhsdkg a dfgıargıserdhfgısr hfıçar ırd

sdkjhgıodsgıh föxcfjdrıofgjdrf skşgdjsdlgjserodg knsdlgjsodşglçjsdşlg sdçngjsodgjsdşgjsdşl rgsr dkjlgserldgjs rjf gg dfl hlfkgersıjdgrdsjlfkgdlısgjgjı sdfj ılgdlfjkgıdsljfkgj ds fgjf dfjgşldfjgsşıgdsılgr jg şgddfj gksdfjkgdfkjgfjj fdj drfgkjdfkhgerlsdkfghtsşıodgdofj gsdf gdlf gdfıjgksdrxıfjkgdfıg ısdjısdf jıklfdjkgjk s dfjkrjgkreıdghsrıdgf hergfreısfgh erıdogedsjsrg

₺70/saat
Zeynep
(17 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden ilköğretim Türkçe, lise için Edebiyat dersleri verilir

Derslerimi eğlenceli ve verimli bir şekilde işlerim. Bir dersi düz anlatım yönteminden çok bilgiyi bulma yolunda rehber olma yöntemiyle işlerim. Böylece o bilgi çocuğun kendisi tarafından keşfedildiği için hem zevkli öğrenilir hem de kalıcı olur. Derslerimi ve ders saatlerimi çocuklarımın hazırbulunuşluklarına göre planlarım.

Etimesgut
₺80/saat
Derya
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkçe öğretmeninden Ankara'da ilköğretim, lise öğrencilerine ve mezunlara Türkçe ve Edebiyat alanında özel ders verilir.

Her şeyden önce öğrencinin motivasyonunu yüksek tutacak bir tavır içinde olurum zira motivasyon en önemli adımdır başarı için. Öğrencinin ön bilgisini ölçüp buna uygun bir program oluştururum. Derslerimi basitten karmaşığa doğru konu sıralaması yaparak işlerim. Öğrencinin dahil olduğu farklı etkinlikler düzenlerim.

İstanbul
₺100/saat
Neslihan
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkçe teknikleri için ösym kpss tarzı sınavlara hazırlamada ilk okul lise üst düzey dil bilgisi ve paragraf eğitimi uygun yayın önerileri için ulaşabilirsiniz arkadaşlar

Sınavlara(ösym kpss vb.)hazırlık için anlatımlar net soru çözümleri fazla yoğun olduğu dersler tercih eder, ilk okul ortaokul seviyesi öğrenciler içinse konu anlatımları ağırlıklı seviyesine uygun örneklerle pekiştirmeyi yeğlerim.

Küçükçekmece
₺55/saat
Müberra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Anadilim olduğu gibi tüm konulara hakimim çoğunlukla derslerimiz konuşmaya yönelik devam edecektir

Derslerim genellikle 16 yaşına kadar olan çocuklara yöneliktir. Belli bir plan üzerinden gidilecektir öğrencinin kapasitesine göre ders içeri ayarlanacaktır. Sürekli iletişim halinde olduğumuzdan öğrenmesi daha çabuk ve verimli olacaktır. 1 saat tekrar ve eksik yerleri kapamakla günlük hayattan konuşmakla geçecektir.

Etimesgut
₺75/saat
Pınar
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Başkent Üniversştesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunı,10 yıllık Türkçe öğretmeni ve yazardan ortaokul,lise,Ales,Kpss,DGS derslerine hazırlık Türkçe ve Edebiyat dersleri verilir

Evde veya öğrencilerin evlerinde,ayt teknikleriyke;soru-cevap,balık kılçığı ve beyin jimnastiği yöntemleri uygulanarak öğrenci merkezli,öğrenciyi derste aktif hale getirip uyarıcılarını aktif halde tutarak derse ilgi vesevgşsini kaybettirmeden ders anlatırım.

₺75/saat
Kazim
İlk ders ücretsiz!

12 Yıllık Türkçe Öğretmeni Deneyimi ile Sınavlara Hazırlık ve Okula Yardımcı Eğitim

Türkçe derslerinde konunun doğru anlaşılması çok önemlidir. Her konu da birbiri ile bağlantılıdır. İlkokul üçüncü sınıfta öğrenilen Türkçe bilgisi sekizinci sınıfta da gereklidir. Bu nedenle temel Türkçe bilgisi sapasağlam olmalıdır. Bu bilgilerin sağlamlığı her ders geriye dönüşlerle kontrol edilerek üzerine yeni bilgiler eklenebilir.

Fatih
₺75/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı alanında uzmanından okul sınavları ve ulusal sınavlara yönelik ders anlatımı

Ücretsiz ders notuyla birlikte soru-cevap temelli taktikler ve püf noktalar esaslı ihtiyaca yönelik ders anlatımı yapıyorum. Soru bankası yazmış bir öğretmenim. Birçok özel ders öğrencim şu an istediği lise ve üniversitelere girdi. 3.70 ortalama ile lisan, 3.80 ortalama ile yüksek lisans mezunuyum.

Eskişehir
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Doktora Öğrencisinden Her Seviyeye Uygun Türkçe ve Edebiyat Dersleri Sizin İçin Burada

Öğrenci odaklı öğretim tekniklerini benimsediğim için derslerimde yaratıcı drama yöntemlerini kullanmayı tercih ediyorum. Bunun yanı sıra materyal tasarımı ile öğrencinin bilişsel düzeyini üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor ve hızlı okuma tekniklerinin gelişmesine ağırlık veriyorum.

Beyoğlu
₺100/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversite'si Öğrencisinden İlkokul, Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Özel Ders Eğitimi Ve Kalıcı Etkili Öğrenme Teknikleri İle Dersler

Derslerimi öğrencinin gelişim alanları, gelişim ve yaş düzeylerine paralel olarak orantılı, anlama ve algılama düzeylerine uygun olarak kolaydan zora, basitten karmaşığa, anlaşılabilirlikten anlaşılamaza ilkesine uygun ve yerinde metodlar ile kalıcı öğrenme gerçekleşmesi amacıyla önce konular, önemli noktalar, sonra soru - cevap teknikleri ile öğrenciye özel programlar

₺49/saat
Ismail özdemir
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi, Eğitim Fakültesi , Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğinden 1993'te mezun oldum. 26 yıldır dershanelerde çalıştım ve şu anda da çalışmaya devam ediyorum.

Konuları anlatırken önce konuyla ilgili örnek verip sonra konunun tanımını yaparım. Olması gereken de budur eğitimcilere göre... Daha sonra da, dersin başında öğrencilere dağıttığım testteki (anlattığım kısımla ilgili) soruları öğrencilerle çözerim ki öğrendiklerini anında uygulamış olmaları için bu, çok gerekli bir yöntemdir bana göre...

Üsküdar
₺70/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve üniversiteye hazırlık Türkçe dersi

Ben genel olarak konuyu 1 kere anlatıp örneklerle pekiştirip çok fazla soru çözüp yanlışlar üzerinden gitme taraftarıyım. Ben kendim sınava hazırlanırken piyasada bitirmediğim Türkçe kaynağı kalmamıştı. Ne kadar soru o kadar bilgi katıyor insana. Yanlışlara bakıp onları gözünüzün görebileceği bir yerde tutunca bir şekilde kafamıza yerleşiyor zaten.

Güngören
₺20/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak ortaokul öğrencilerine Türkçe dersi eğitimi verebilirim.

derslerimi önce konuları anlatmakla başlarım her konu bitiminde mutlaka test yaparım ayrıca çeşitli konuyu pekiştirmeye yönelik etkinlikler düzenlerim. bunların dışında konu anlatımı esnasında bazı sorular sorarım konu anlatımı bitiminde öğrencileri hem klasik hemde test yani çoktan seçmeli bir deneme testine tabi tutarım.

Sancaktepe
₺60/saat
Ece
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyati ogrencisinden ilkokul ve lise duzeyinde turkce ozel ders verilir

Dersleeimi ogrenciye gore ayarlarim dememin sebebi de ogrenci nereyi anlamadiysa oraya yogunlasirim.

Tuzla
₺50/saat
Bulut
İlk ders ücretsiz!

Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) Öğrencisinden İlkokul, Ortaokul ve Lise Derslerine / Sınavlarına Yardımcı Türkçe Dersleri

Derslerimi öğretmen-öğrenci ilişkisi içinde değil daha çok bir arkadaşına yardımcı olmaya çalışan başka bir arkadaş edasıyla, sıkıcı müfredatlara bağlı kalmadan ve olabildiğince interaktif bir şekilde yaparım. 1 ders saatinin yaklaşık 20-25 dakikası öğretim, geri kalan kısmı da öğretilen şeyin pratiğinin yapılması ile geçer.

Fatih
₺70/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

Öğretmeyi ve öğrenmeyi seven,öğrencilerle sosyal ilişkileri önemseyip,onların yaşına inerek ders anlatmaya çalışan bir Türkçe öğretmeni :)

Dersi ilk önce sözlü ve yazılı olarak anlatırım.Püf noktalarını ipuçlarını veririm. Sonra soru-cevap yöntemine geçerim. Anlaşılıp anlaşılmadığını kontrol ederim eksik kalan anlaşılmayan yerleri tekrar tekrar anlatırım , örnekler üzerinden gitmeyi daha uygun buluyorum sınav odaklı olduğu için. Sonrasında ödev veririm.

₺60/saat
Emek anıl
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeninden Türkçe, Edebiyat, Osmanlı Türkçesi dersleri verilir.

Derslerimi bir program dahilinde işlerim.Öncelikle ders vereceğim öğrencinin alanla ilgili bilgisini ölçen küçük bir test yaparım.Eksik olduğunu belirlediğim veya öğrencinin eksik olduğunu belirttiği alanla ilgili bir program dahilinde derslerime başlarım.

Kağıthane
₺70/saat
Reyhan
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Lisans İşletme bölümü öğrencisinden, YGS Türkçe 38/40 doğru, ilk okuldan liseye kadar öğrencilere matematik, türkçe, ingilizce, ödev, proje yapılması konusunda yardımcı olurum. /İstanbul Üniver

Öğreteceğim konuları tüm çabam ve gayretimle anlatırım, örnekler vererek, akılda kalıcı formüller kurarak bilgiyi ezbere değil öğrenmeye dayalı olarak veririm. Konuları anlaşılır biçimde anlatarak, anlatılan konu üzerinde gerekli örnek soru çözümlerini yaparak ilerlerim. Test ve soru çözmenin pratik ve kolay yollarını öğrenciye sağlarım.

Kastamonu
₺35/saat
Evrim
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık deneyimli Türkçe Öğretmeniyim, sınav grupları(8. sınıf) ve 4-5-6-7. sınıflara özel ders verilmektedir.

Soru cevap, beyin fırtınası,buluş yöntemi, aktif öğrenme temelli ders işlemekteyim Derslerim anlam bilgisi ve dil bilgisi olmasına göre farklı metodlarla geçmektedir. Öğrencşye yönelik ve bireysel özellikleri dikkate alarak ders işlemekteyim. Öncesinde öğrenciyi tanıma ve ona yönelik yöntem ve teknikler uygulanması gerektiğine inanmaktayım.

₺65/saat
Ayşegül
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dört yıl tecrübeli,Türkçe öğretmeninden YABANCILARA TÜRKÇE özel ders ve grup dersleri vermekteyim

Derslerimi öğrencinin Türkçe seviyesine yaş grubuna eğitim durumuna ve İhtiyaç duyulan beceriye göre vermekteyim.

₺180/saat
Recai
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil olarak Türkçe öğretiminde 30 yıllık deneyimim var ve her düzeyde yabancı dil olarak Türkçe dersleri veriyorum.

Öğretim yöntemim iletişimsel yöntemdir. Ders işlerken öğrenciyi derse katmak benim için çok önemlidir; öğrenci benim dersimde izleyici değil, dersin katılımcısı olmalıdır. Konuları anlatırken bol örnek veririm, öğrenciden de örnekler alırım. 1 saatlik dersim çok ilginç, öğretici ve eğlendirici geçer genelde.

Büyükçekmece
₺90/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

Siz siz olun emeğinizin karşılığını almak için Türkçe dersini Türkçe öğretmeninden alın!

Bir doktor gibi ilerlerim. Öncelikle hastalığı tespit eder sonrasında da tedavi yöntemini belirlerim. Tedaviyi adım adım izler ve hastalığın nüksetmemesi için gereken eylemi yaparım. Eğer Türkçe dersi almak istiyorsanız neden Türkçeyi yapamadığınız konusunu birlikte halledebiliriz ancak. Kesinlikle tek taraflı bir çalışma olmayacağını şimdiden söylemem gerekir.

Küçükçekmece
₺60/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatını başarı ile bitiren alanında tecrübeli öğretmenden ders

Öğrencinin bilgi durumu,dikkat süresi dikkate alınarak eğlenceli ve disiplinli,her öğrenciye özel öğretim yöntemleri kullanarak ders işlemekteyim. Türkçenin zor bir ders olduğu yönündeki algıların aslında ne kadar asılsız olduğunu başarıları arttıkça fark ediyorlar.Günlük konuşma dilinde ve sınavlarda sorulan Türkçenin özelliklerini eğlenerek öğreniyorlar.

Zeytinburnu
₺100/saat
Aysel
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Lisans Mezunu, Doktorant Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeninden tüm sınıflarda Türkçe ve Edebiyat dersleri

Dersleri işlemeden önce dersin planını yapar öğrenciyi ön bilgi ile hazırlarım. Önce en özet şekliyle konunun özünü sunarım, sonra maddeli şekilde ayrıntılarına indikten sonra sorularla bunu pekiştiririm.

₺100/saat
Zafer
İlk ders ücretsiz!

Turkish for foreigners. Ankara Üniversitesi TÖMER'de 6 yıl çalışmış Türkçe Öğretmeninden Yabancı Dil olarak Türkçe dersi

Birebir ya da isteğe göre grup dersleri şeklinde ders tercih edilebilir. Öğrencinin isteğine göre bir mekanda ya da internet üzerinden (Skype vb.) ders verilebilir. Öğrencinin evi, ortak karar verilecek bir kafe ya da ders yapmak için uygun bir ortamda ders yapılabilir.

₺60/saat
Veli
İlk ders ücretsiz!

Yeni Müfredata ve sınav sistemine göre ilkokul-ortaokul düzeyinde ve sınavlara yönelik ders verilir.

Öncelikle öğretmenlik sabır ve güleryüzlü olma işidir .Öğrenci öğrenmeye istekli ise herseyin üstesinden gelebilir.Derslerimiz 60 dakika olarak yapıyoruz bunun 40 dakikası konuya giris ve konu devamı sonunda ise 20dakıkalık soru-cevap yöntemi ile dersin iyice anlasılmasını sağlıyoruz.yaprak testler ve soru bankaları ile ödev veriyoruz.

Kütahya Merkez
₺70/saat
Özer
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden ilköğretim ve orta öğretim düzeyinde pratik yollarla Türkçe,Türk Dili ve Edebiyatı,Osmanlıca dersleri verilmektedir.

Öncelikle öğrenciyi tanıyorum. Daha sonra öğrencinin bilgi düzeyine bakarak ona göre hareket ederim. derslerimi genellikle eğlenceli hale getirerek anlatırım.somut örnekler vererek, kodlamalar yaparak...Öğrencinin dersi anlamasına yardımcı oluyorum. Genelde 1 saatimiz öğrenci açısından eğlenceli, verimli ve oldukça güzel geçiyor.

Kartal
₺50/saat
Amine
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı mezunu öğretmeninizden Türkçe'nize level atlatacak ;hem öğrenecek hem öğretecek dersler için buradayım.

*6,7,8,9,10,11ve12.sınıflara yönelik Türkçe anlatımı *Lise giriş ve üniversite giriş sınavlarına yönelik ders anlatımı ve soru çözümü. *1 ders saatim konuyu belirleme ,anlatma ve konuyla alakalı test çözümünü kavrama ile geçer. *Öğretim yöntemim, öncelikle konu anlatımı ve pekiştirmeye dayalı soru çözümü olarak devam eder.

Mamak
₺50/saat
Emine rüya
İlk ders ücretsiz!

Ankara Mamak'ta Türkçe Öğretmeninden Orta Okul Düzeyinde Bireysel Özel Ders verilmektedir .

Derslerimde; bire bir öğrenci odaklı, öğrencinin eksik olduğu hususlara daha fazla eğilim göstererek özelden genele doğru, etkinlik ağırlıklı, bol soru çözümü ile destekleyerek ve her konu sonunda tarama testi yaparak geri dönüt alırım. Eksiklikler varsa, onun üzerinde daha fazla konu tekrarı yaparım.

Kartal
₺150/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Kolej Zümre Başkanından sınava hazırlanan ortaokul öğrencilerine sonuç odaklı Türkçe dersleri

Derslerimi tekrar ve eğitim teknolojileri üzerine kuruyorum. Yeni nesil artık telefonsuz tabletsiz yapamıyor, bu nedenle eğitim teknolojilerinden faydalanıyorum. Konuya çalışmak ve tekrar etmek olmazsa olmazlardan ama hala. Konuya giriş, eğitim teknolojileri ile öğrenilen konuyu kavrama ve sonra tekrar çerçevesinde geçiriyoruz derslerimizi.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Türkçe dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır