Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İzmir Spor koçluğu özel dersleri

Yakınlarınızda 15 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İzmir spor koçluğu öğretmenleri seçeneklerimiz

Buca Osb
₺60/saat
Ilayda ahu
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Personal coach ile çalışma imkanı nedir? En gözle görülür farkı motivasyonunuzdur.(doğru antreman ve motive ile kısa vade de iyi sonuçlar almak kaçınılmazdır.) Hatasız çalışma imkânı Olası sakatlık ri

Insan her zaman hazırdır. Kendisi bir kere kafasında onu patlattıysa o olur bir anda. Vucudu beynini dinleyecek ve gereken motivasyonu sağlandığında hiç kimse yapacağınız şeyleri yapmamanız için engel olamıyacak.. Hard çalıştırdığım gibi hareketlerim fazlasiyla çeşitlidir. Kişi yapısına uygun hareketler seçer kişinin vucudundaki istemlere odaklanırım. Ama..

Gaziemir
₺90/saat
Ergün
İlk ders ücretsiz!

Sağlıklı yaşam için bilimsel-profesyonel eğitmen ile hobi sporcusu olma yolunda birlikte ilerleyebiliriz.

Bir eğitmenin herhangi anlama düzeyindeki , hazırbulunuşluktaki ve sağlık durumundaki eğitiline göre yani kişiye göre değişen yöntemleri bulunmalıdır. Spor Eğitmeni en uygun cümleler ve tekniklerle sağlıklı yaşam ve spor kültürünü bir ömre yayma ana felsefesini baz alarak hareket etmesi gerekir. Bu felsefeyi baz alarak eğitim yöntemlerimi planlamaktayım.

Bornova
₺20/saat
Ulaş
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Erkek hemşireden yaşam sırları. Kaliteli yaşam ve spor aktiviteleri. Sağlıklı kilo almak, kilo vermek veya kas dokusunu geliştirmek için sizlerleyim.

Dersleri sözlü bir şekilde işler birlikte uygulamalı olarakta renk katarız.. Bkz; kahve eşliğinde ders işleyip kendimizi ve etrafı tanımak artık kolay.

Bornova
₺75/saat
Özgür
İlk ders ücretsiz!
Bayraklı
₺75/saat
Didar
İlk ders ücretsiz!

19 yıllık sporculuk hayatımdaki bilgileri sizinle paylaşabilirim, bir çok alanda birebir dersler uygulayabiliriz.

Birebir ya da çoklu derslerde işleyebiliyorum, derslerimde isteğe göre de hareket edebiliyorum. Genellikle 1.

Bayraklı
₺75/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Sana özel makro mikro ve antrenman programlarıyla hedefine %100 ulaşmak için hemen başlayalım.

Derslerimi kişinin boy kilo ve yap oranına göre tamamen kişiye özel beslenme ve antrenman programıyla %100 sonuç veririm. Kişiden kişiye değişir.

Çiğli
₺50/saat
Serra
İlk ders ücretsiz!

İlk ders ücretsiz! Ege Üniversitesi Spor Bi̇li̇mleri̇ Fakültesinden ve Fitness Antrenöründen yeni bir vücut yeni bir yaşam için hazır mısın?

Sağlık önceliğim. Kişi spor adaptasyonu sağlama,kişiye uygun antreman programı, kişinin isteklerine yönelik bölgesel çalışmalar. Beslenme ile destekte üyemin bana yardımcı olması önemli.

Menemen
₺20/saat
Yahya
İlk ders ücretsiz!

Tecrübelerimi, bilgilerimi ve taktiklerimi paylaşarak hem eğlenceli hem öğretici bir süreçte vücut ve karakter geliştireceğime inanıyorum.

Derste işleyeceğim konuya ön hazırlık yaparak başlarım. İzleyeceğimiz yolu kademeli olarak anlatıp yeterli tabanı oluşturduktan sonra ana konuya girip ayrıntılı ve dipnotlu bir şekilde ilerlerim. Sonucu almadan dersi bitirmem.

Balçova
₺150/saat
Kerem
İlk ders ücretsiz!

Junior Training-fundamentals-footbaall-forest skills Profesyonel ve pedagojik çizgilerle kazanımların detayda saklandığı, parçalardan bütüne doğru başarılı, farkındalık sahibi çocuklar için..

Life Kinetik farkındalığı ile koordinasyon temelli, teknik ve bilişsel gelişimi amaçlar, geometri, matematik ve doğanın, sporun ana dinamikleri olduğunu kanıtlar, sporcumla hedefe bu yöntemle yürürüz.

Karabağlar
₺70/saat
Tayfun
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden her türlü spor ve egzersiz dersleri verilir

Derslerimi disiplinli bir sekilde islerim. Ögrencinin ögrenme yetenegini ölçüp bu sekilde antrenman programlari uygularim.

İzmir
₺75/saat
Naz
İlk ders ücretsiz!

Sağlık için spor yapmak isteyen herkesi benimle birlikte spor yapmaya bekliyorum :)

Derslerimi her kişiye özel olarak ayarlamaktayım. Kişinin yetenekleri ihtiyaçları ve yapabilirliği doğrultusunda hazırlamış olduğum programları en uygun şekilde uygulamaktayım ..

₺70/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!
₺60/saat
Sercan
İlk ders ücretsiz!

AİKİDO dersi verilir. kişiye özel kendini savunma ve uyum dersleri İzmir de ikamet ediyorum .

Derslerimi saat başı ücret ile vermekteyim. Şuan bir salonum olmadığı için genel olarak dışarı da park yada spor salonlarında ders verebilirim. isteğe bağlı olarak evde de ders verme imkanım var . derslerim her yaştan insanlara uygundur. öğretim yöntemi olarak kişinin fiziki yeterliliğine göre şekillenmektedir.

₺60/saat
Özben
İlk ders ücretsiz!

Atletik performans, yağ yakımı, fit bir vücut, kas kazanımı, bilimsel yaklaşım, beslenme uzmanlığı, hızlı ve sorunsuz bir sonuç.

Beslenme ve fiziki farklılıklara göre düzenlemeler yapıp kişiye özel bir durum sunuyorum. Günün istediğiniz saatin de bilgilendirme için ulaşabilirsiniz.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm spor koçluğu özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size spor koçluğu öğretmeye hazır,
İzmir merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İzmir konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size spor koçluğu alanında rehberlik etsin

İzmir spor koçluğu özel ders öğretmeneleri

spor koçluğu öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İzmir merkezi ve çevresindeki spor koçluğu alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

spor koçluğu özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İzmir konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.