Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Ankara özel ders

Evinizin yakınlarında 426 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Ankara

Etimesgut
₺75/saat
Abdullah
İlk ders ücretsiz!

Matematik derslerini sevdirecek tecrübeli havacılık ve uzay mühendisinden özel matematik ve fizik dersleri

1 saatlik dersimizin ilk kısmında geçmiş olan konuları tekrar ederek problem çözme odaklı, ikinci kısım ise soru-cevap ve gelecek konulara hazırlık olacaktır. Önceliğim matematik dersini eğlenceli hale getirerek öğrencinin dersi sevmesini sağlamak, başarı bundan sonra daha çabuk gelecektir. Unutmayın her çocuk özel.

Etimesgut
₺50/saat
Oya gülin
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Temel Orta İleri İngilizce Yazım ve Kelime Bilgisi Dersleri

Ders içeriğinin kendini özellikle yazım teknikleri konusunda geliştirmek isteyen herkese uygun olduğunu düşünüyorum. Sadece anlatmanın işe yarayacağına inanmadığımdan ödev, rapor, sunum ve benzeri materyaller yardımıyla ders işlemeyi planlıyorum. Geçen zamanın akıcı, olabildiğince zevkli ve tabii ki verimli olması için örneklerin şart olduğunu düşünüyorum.

Çankaya
₺50/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden ödevlere yardım, okuma pratiği vb konularda ilkokul öğrencilerine Ankara’da özel ders

Öncelikle öğrencinin eksik olduğu konuyu tespit amaçlı küçük sorular sorarım, sonrasında konuya giriş yaparken bence en önemlisi öğrenciye konuyu tanıtmaktır ve daha sonra detaylandırmaktır ben de bunu yapıyorum

Keçiören
₺50/saat
Rumeysa
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisinden ilkokul , ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencilere matematik ,edebiyat, ingilizce , coğrafya ve tarih derslerinde özel ders imkanı ( ANKARA)

Konunun sözel sayısal olmasına göre anlatma tarzım değişmektedir. Bazı konularda soru çözümü üzerinden anlatmak tercihimdir. Ancak karşımdaki öğrencinin konuyu daha nasıl anladığına göre , konunun nasıl daha iyi anlaşabileceğine hikayeleştirme , görselleştirme ve sözlü anlatım gibi yöntemleri kullanıyorum. Halihazırda 11.

Etimesgut
₺50/saat
Sinan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe'li özel ders tecrübesi bulunan öğrenciden uygun fiyat garantili özel ders (çocukla iletişim eğitimi mevcut)

Öncelikle bir öğrenciye hocadan daha çok bir abi gibi yaklaşırım. Onun herhangi bir soruyu "saçma veya çok mantıklı" olup olmadığını düşünmeksizin bana anında sorabilmesini isterim ve bunu yüksek ölçüde sağlarım. Bu yüzden derslerim genelde kafasında soru işaretleri olan öğrencilerime yönelik olmuştur.

Ankara
₺40/saat
Ertan
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden özel ders, ödev, essay, tez yazma, research paper, çeviri. Mekan farketmez.

Eğer sınava yönelik çalışılacaksa grammer konularını parçalara bölerek giderim. Eğer genel ingilizce becerileri geliştirilecekse diyalog üzerinden uygulamalı olarak hem kalıp ezberletme hem konuşma şeklinde giderim. Her şeyden önce öğrencinin seviyesini ölçerim, ona göre program hazırlar en kısa zamanda belirli bir seviyeye gelmesini sağlarım.

Çankaya
₺50/saat
Mubina
İlk ders ücretsiz!

Mülkiye son sınıf öğrencisinden ilkokul ortaokul öğrencilerine tüm derslerde ve rehberlik konusunda destek

Okul derslerini okulda zaten konu anlatımı olarak görüyor öğrencilerimiz.

Yenimahalle
₺100/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da MİMARdan 3D Studio Max, PhotoShop, Animasyon ve Lumion dersi; Sıfırdan Uzmanlığa.

Bir ders 45 dk ile 70 dk arası geçer. Uygulamalar, ödevler, soru ve cevaplarla ilerler. Öğrencinin belirleyebileceği bir hızda ilerler. Kendi az bulunur arşivimi de öğrencim ile paylaşırım. Dersler bittikten sonra bile öğrencilerim sorularına cevap vermekten çekinmem. Uzun süreli ders anlaşmalarımız olduğunda ücret konusunda yardımcı olurum.

Sincan
₺75/saat
Emrah
İlk ders ücretsiz!

ARANAN KAN BULUNDU ARKADASLAR Tecrubeli Türk Dili ve Edebiyatı ogretmeninden edebiyat ve dil anlatim dersleri...

Ders vereceğim öğrencinin seviyesini belirleyerek her öğrencimin durum ve ilgisine göre dersimi anlatırım. Konu tekrarları,soru-cevaplar, konularin benzer ve farkliliklarini maddesel ve şematik gosterim, yeni konuya geçmeden önceki konuyu kısa tekrar, konuların akılda kalmasını sağlamak amacıyla anahtar kelimeler vb.

Keçiören
₺60/saat
Ecem
İlk ders ücretsiz!

Tobb Etü İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunundan her düzeyde İngilizce dersi verilir

İşlenilecek alana göre önceden genel bir araştırma yaparım ve bilgilerimi tazelerim. Öğrenciye yardımcı olabilecek kaynakları sağlarım. Derslerim her yaş grubundan kişiler içindir, ister Toefl, ister üniversite sınavı olsun elimden geleni yapmaya çalışırım. Öğrenciye de uygun olursa dersleri sakin cafelerde vermeyi tercih ederim.

Keçiören
₺75/saat
Yasin
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe sinif öğretmenliği mezunundan ilkokul öğrencilerine okula yardimci ve sinavlara hazirlik için özel ders

Derslerimi öğrencinin seviyesine inerek yaratıcı bir şekilde, bol materyal kullanarak işlerim. Öğrenciyle geçireceğimiz bir saat yaparak yaşayarak öğrenme yöntemini kullanarak kalıcı bilgiler oluşturmayı hedeflemektedir.

Çankaya
₺100/saat
Cihan
İlk ders ücretsiz!

2. Kademe Yüzme Antrenörü ve Hareket-Antrenman Bilimi Yüksek Lisanslı Öğretmenden Özel Ders

Genellikle Derslerim haftada minumum 3 gün 1er saat olarak devam ediyor ancak kişinin öğrenme hızına bağlı olarak toplamda verilecek ders saati değişmektedir.

Keçiören
₺80/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunu'ndan özel fitness, pilates, basketbol ve yüzme dersleri!!!

Branş, seviye ve amaca göre belirlenen programlar eşliğinde ders gereklilikleri yerine getirilir. Düzenli olarak gelişim takibi yapılır ve paylaşılır. İstenilen seviyeye düzenli çalışmlara sonucu kısa zamanda ulaşılır. Yetişkinler ve çocuklar için basketbol ve fitness özel ve grup dersleri verilir. Yüzme dersleri bireysel olarak yapılır.

Çankaya
₺60/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

Araştırma görevlisinden her seviyeye uygun öğretici ezberden uzak FİZİK ve Fen Teknoloji dersleri

Gerekli bilgileri vermek şartıyla derslerimde konu anlatımını olabildiğince kısa tutup bol ve çeşit sayısı fazla olacak şekilde soru çözümü yaparak işlerim. Ders bitiminde bir sonraki ders için çözülmesi gereken testleri ödev verip, öğrencinin yapamadığı soruların bir sonraki derste çözülüp irdelenmesi şeklinde devam eder.

Çankaya
₺50/saat
Göksu
İlk ders ücretsiz!

Sekiz yıllık konservatuvar öğrencisinden her yaştan insana bireysel solfej, kulak ve müzik eğitimi

Ders işleme ve planlama şeklim genel olarak öğrencinin öğrenme ve çalışma şekline, öğrencinin bu dersten beklentisinin ve isteklerinin ne olduğuna ve şu anki müzik bilgisine göre ders işleme şeklim biçimlenir.

Ankara
₺60/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Kore Dili ve Edebiyatı 2.sınıf Öğrencisinden Korece Özel Ders^^

Öğrenci en iyi şekilde anlayana kadar detaylı bir şekilde anlatırım. Telaffuzu geliştirmeye önem veririm. Her dersin sonunda veya diğer dersin başlangıcında sınav yapıp öğrenciyi ölçerim. Eksikler varsa tekrar anlatır yeni konuya geçerim. Çalışma kağıtları hazırlarım ve okuma çalışmaları yaparım.

Çankaya
₺40/saat
Neslihan mina
İlk ders ücretsiz!

Rose State College, Oklahoma City, A.B.D mezunu, Hacettepe Universitesi ogrencisinden Ingilizce Dersleri

Benim ingilizceyi ogrenmemde en buyuk unsur disardan kendime kattiklarim oldu. Ve cok fazla ogrencinin konusma acisindan eksik kaldigini dusunuyorum. Dersi olabildigince ingilizce konusarak, yeri geldiginde aciklama yaparak, dil acisindan onemli kitap ve videolari okutup izleterek islemenin onemli oldugunu ve ogrenciye daha cok dil bilgisi kattigini dusunuyorum ve boyle islemeyi planliyorum.

Çankaya
₺40/saat
Tunç
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği öğrencisinden, liselilere özel Organik Kimya ve Mat-2 dersi biraz ucuz :)

Derslerim ilk önce konu anlatımıyla başlar, ondan sonrasında soru çözümüyle devam eder. Derslerim genellikle lise öğrencilerine yöneliktir. Biraz samimi bir havayla geçer dersler, soru çözme yeteneğine bağlı olarak öğrenciye yönelik kaynaklara geçerim. Bu kaynaklardan soru çözümü devam eder ve konuyu pekiştiririm.

Çankaya
₺25/saat
Canan
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden ilkokul öğrencilerine özel ders, ödev yardımı, okul dersleri için destek

Güncelliği yakalayarak, gerekli materyalleri kullanarak, çocuğun dikkatini çekerek, çocuğun ve velinin de ilgi ve isteklerini göz önünde bulundurarak eğitim ve öğretimi yapıyorum. Çoklu zeka yöntemine yönelik, her çocuğun farklı ve biricik olduğunu düşünerek, çocukla samimi olarak ders işlemeyi tercih ederim.

Altındağ
₺100/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Lisans eğitimi almiş moda tasarimcisindan 'moda'alaninda her konuda ayrinintili ve dökümanli ders verilir....

DERS İÇERİKLERİNİ SİZİN DURUMUNUZA GÖRE İLK DERS DEN BELİRLEYİP PLANLI BİR ŞEKİLDE HAREKET EDİYORUZ. TEORİK VE UYGULAMALI OLARAK ANLATTIM SAĞLIYORUM. DERS ÖNCESİ ARAŞTIRMA KONUSU VERİP DERS SONUNDA DA NELER ÖĞRENDİĞİMİZİ KONUŞARAK EKSİKLİKLERİMİZE GÖRE İLERLEME SAĞLARIM.

Mamak
₺60/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi öğrencisinden B2+ İngilizce konuşma pratiği ve ilkokul-ortaokul öğrencilerine İngilizce takviye dersleri

Derslerde gerekmediği sürece Türkçe konuşmamaya özen gösteriyorum. Akıcı bir dile sahip olmakla beraber dil bilgisi kurallarından ziyade dili doğru kullanma ve konuşma odaklı eğitim verdiğim için ilkokul ve ortaokul öğrencilerinde okul derslerine paralel şekilde ilerliyorum. 1 saatlik ders içinde konuşma ve dinleme egzersizlerine yaklaşık 10'ar dakika vakit ayırıyorum.

Etimesgut
₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'de Almanca Öğrenmiş, Hacettepe Almanca Öğretmenliği mezunu ve nasıl Almanca öğreteceğini bilen öğretmen!

Türkiye'de Almanca öğrenmek zordur, yurt dışına gitmeden bu dil zor öğrenilir. Çok iyi ders anlatırım, öğrencim anlamazsa külahları değişiriz. Gerçekten bu dili öğrenmeye ihtiyacı olanların öğretmeni olabilirim, zevkine Almanca öğrenmek isteyen birisi için faydalı olacağını düşünmüyorum.

Ankara
₺60/saat
Aybegüm
İlk ders ücretsiz!

17 yıl almanyada bulundum ve türkiyeye taşındım anadilimdir almanca. Okul masraflarımı çıkartmak için özel ders veriyorum.

Öncelikle öğrencimin seviyesine göre ders işliyorum. Temeli oturtarak üstüne eklemeler yapıyorum. Öğrencimin seviyesi geliştikce almanca pratik yapıyorum. Bi süre sonra sadece almanca konuşuyorum derste. Böylelikle öğrencim almanca hem teorik hemde pratik kendini almancada geliştirmiş olur. Zamanla almanca seviyesi artiş gösterecektir.

Etimesgut
₺60/saat
Nurdan
İlk ders ücretsiz!

*Fizik Yüksek Lisanslı Doktora adayından Fen Bilimleri ve Matematik - Geometri Dersleri

Öğrencinin yeteneklerini ve nasıl kullanabileceğini ortaya çıkarmak amaçlı yol gösterici bir çalışma yöntemi izliyorum. İlk amacım kişiye özgü bir çalışma düzeni sağlamak. Öğrencinin verimli çalışmayı ne koşullarda sağlayabileceği önemli unsurlardan.

Çankaya
₺40/saat
Hasan baran
İlk ders ücretsiz!

Ankara üniversitesi hukuk fakültesinde 3. Sınıftayim matematik,Türkçe, sosyal bilgiler ve fen derslerinde ilkokul ortaokul lise öğrencilerine özel ders verebilirim

Derslerimi soruyu çözme odaklı anlatırım bir sorunun birden fazla çözüm tekniği olduğu için öğrencime bildiğim tüm yolları gösteririm ve öğrencim hangi yöntemi severse o yöntemin üzerinde daha çok durarak konuyu daha iyi kavramasını sağlarım eğer bazı sorulari çözmekte zorlandığını farkedersem öğrencime o konuyla alakalı ödev veririm ve bı dahaki dersimiz de

Etimesgut
₺100/saat
Can
İlk ders ücretsiz!

Ankara İli Özel Motorsiklet Bireysel Eğitim ve Sürüş Teknikleri Alanında Uzman Kadro

Uygulamalı ve teorik olarak gerekli eğitimin tamamını vererek, gerek ehliyet almakta gerek ile sürüşlerde yardımcı olmaktayım. Her yaş gurubu ve cinsiyetden öğrenci kabul etmekteyim. Saygı ve kurallar çerçevesinde, kısa sürede, yeterli bir seviyeye sürücü adaylarını ulaştırabileceğime inanmaktayım. Keyifli ders işlemek önceliğimizdir.

Çankaya
₺100/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce conversation, 6 yaş ve üstü, okul öncesi veya takviye ingilizce dersi

conversation alanında gelişim sağlayabilecek yöntemler, okul öncesi çocuklarla etkinlikli takviye dersleri ilkokul, lise takviye dersleri 1 ders saati öğrencinin beklentisine göre şekillenir ve uygulanır 2 kişiden fazla grup dersi kabul etmem öğrenci verimliliği açısından konuşmada güven problemi yaşayan öğrencilere özgüven kazandırarak ingilizce öğretmek.

Keçiören
₺55/saat
Tuna
İlk ders ücretsiz!

Alaninda uzman kolej öğretmeninden teog,tyt-ayt,kpss tarih dersleri verilir.ayrica ortaokul ve lise öğrencilerine okula destek ders verilir.

Dersleri genelde öğrencilerimle sohbet havasında işlerim.Moda mod kalıplaşmış dersler dışında bir ders işleyişi her öğrencimle hedeflemekteyim.Tabii ki öğrencinin enerjisi de bunun için önemli.. Öğrenmenin ve başarılı olmanın en temel noktası ilginin uyanması. Karşılıklı sevgi,saygı öğrenciyle iyi bir iletişim kurulması başarıyı getirecektir.

Çankaya
₺100/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunundan derslere destek Matematik dersi ve uygulama yöntemleri

öğrenci ile bağ kurmak benim için oldukça önemli. dersi sevmesi için öncelikle öğretmeni sevmek şarttır. bağımız kurulduktan sonra aynı dili paylaşarak öğretimi kolaylaştırıyorum. ödevlerin yapımına yardımcı olup kontrolünü sağlıyorum. sınava yönelik çalışmaların yanı sıra ileriye yönelik matematik öğretiminin temellerini atıyoruz.

Çankaya
₺65/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi dönemde odak süresi artırma ve uyum artırıcı etkinlikler içeren program uygulama

Derslerimiz eğlenerek odaklanma, empati kurma, ilgi alanlarını keşfetme ve ifade etme becerilerini geliştirmek üzerine planlanmaktadır. agresif olmanın nedenleri, öfke kontrolü ve öfke nedenlerini keşfetme olgularını artırmayı da amaçlamaktadır. çocukların ifade dili olan oyun geliştirilerek sunulmaktadır.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Ankara semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Ankara semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Ankara semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.