Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Ankara özel ders

Evinizin yakınlarında 2 736 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Ankara

Çankaya
₺35/saat
Oğuz
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilkent Üniversitesi makine mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. YKS, LGS ve okul sınavları için matematik ve fizik alanlarında öğrenciyi yormadan ders vermekteyim.

Öğrencilerin özellikle matematik ve fizik konularında çok sıkıldığını düşünürsek interaktif bir çalışma gerçekleştirmek hem öğrencimin derse katılmasını arttırmakta hem de bu derslerin öğrencim tarafından benimsenmesine katkıda bulunmaktadır.

Keçiören
₺75/saat
Alihan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

O.D.T.Ü. MATEMATİK mezunu matematik öğretmeninden özelders. Uygun fiyata uzman hocadan ders arayanlara

öncelikle ilk bir iki dersinde öğrencinin bilgi düzeyini ölçerek onu tanımaya çalışırım. daha sonra onun düzeyine uygun şekilde anlatım metodumu seçerek beraber konu konu hallederek devam ederiz bi konu bitmeden diğerine geçilmez genelde bi seferde iki saat ders yaparım.

Çankaya
₺20/saat
Oğuz
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilkent Üniversitesinde makine mühendisliği okumaktayım. Bugüne kadar 1. sınıfta öğrendiğim Solidworks programını okulun bütün projelerinde kullandım. İleri düzey SolidWorks çizimlerini uygulamalı öğr

Öncelikle öğrencimin programa ne kadar hakim olduğunu öğrenerek işe başlıyorum. Sıfırdan eğitim isteyen arkaşlar için programın temel eğitimini ve çalışma mantığını anlatıyorum. Sonrasında yavaş yavaş çizimlere başlayıp tasarımlara geçiyoruz. Öğrencilerime kaynak olarak bir kitap sağlamaktayım.

Çankaya
₺100/saat
Şuheyda
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji Öğretmeninden lise ve orta okul öğrencilerine Biyoloji ve Fen Bilgisi dersi verilir.

Konuları gündelik hayatla ilişkilendirerek akılda kalıcı olacak şekilde anlatırım. Pratik soru çözümü ve konuları bir biri ile bağdaştırma konusunda yardımcı olabilirim.

Keçiören
₺80/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

12 yillik deneyimden gelen basari garantili ders ile hem fizigi seveceksiniz hem de sevmekle kalmayip basaracaksiniz

derste oncelikle konu anlatimini yaparim orneklerini cozerim sonra 3T metodu ile pekistiririm bol soru ve test cozumu ile konuyu pekistirir ve odevlerle desteklerim amac herzaman basaridir karsiligini alamayacaginiz hicbir egitimi vaadetmem istediginiz kadarda referans numarasi veririm disiplin onceligim ve fizik icin yeniden dogarsiniz

Gölbaşı
₺65/saat
Rümeysa
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimya öğretmenliği öğrencisinden lise düzeyinde kimya,ilkokul ve ortaokul düzeyine uygun matematik,fen dersleri verilir.

Öğrencilerimle iletişim kurarak onların kendilerini en çok eksik gördükleri yerlerden,vb. konularla konuşarak derse giriş yapmayı tercih ederim. Anlamadıkları konulara dair farklı yöntemler deneyerek yerine göre metot değişikliği yaparım.

Ankara
₺45/saat
Irmak
(18 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Engelsiz Eğitim Derneğinde 2 yıldır üniversiteye hazırlanan öğrencilere tarih dersi veriyorum. Aynı zamanda Tarih branş başkanlığı yapıyorum. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği okuyorum.

Genel olarak kısa, öz ve gerekli bilgilerin üzerinde durarak anlattığım derslerde farklı materyal ve sistemlerle konuları işliyorum bu sayede öğrenim kalıcı ve sürekli oluyor. Konu bitiminde yaptığım yarışmalar ve deneme sınavlarıyla öğrenci eğlenerek öğreniyor.

Keçiören
₺50/saat
Ömer
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisi ve İngilizce Öğretmeninden İngilizce Konuşma, Okuma, Dinleme ve Yazma Dersleri

--- Derslerim başlangıç seviyesinden orta üzeri seviyeye kadar geniş bir kitleye hitap etmektedir. --- Dil bilgisi, dilin genel yapısı ilk olarak kişiye aktarılır bu süreçte olabildiğince gerçek hayata yönelik ve akılda kalıcı örneklerden faydalanılır.

Keçiören
₺50/saat
Ömer
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi'nden Mezun Makine Mühendisinden Zorlu Dersleri Öğrenerek ve Kolayca Geçme Teknikleri

--- Dersler ortak mühendislik derslerini vermiş olan bütün öğrencilere hitap etmektedir. --- Öğrencilerin Ezberle-geç yöntemiyle değil anla-pratik yap-gerçek hayatla bağdaştır yöntemiyle derslerin kazanımları eksiltilmeden derslerinde başarılı olmaları ve iyi bir mühendislik öğrencisinden iyi bir mühendise evrilmeleri temel hedeftir.

Çankaya
₺55/saat
Merve
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

TED Üniversitesi Öğrencisinden okul öncesi-İlkokul- Ortaokul ve Lise öğrencilerine İngilizce Dersi.

Günlük ve akademik İngilizceye hakim olmakla birlikte aldığım eğitimler sayesinde faydalı olabileceğime inanıyorum. Geleneksel dil öğreniminden ziyade daha eğlenceli ezber yerine içselleşitirilmiş eğitimi tercih ediyorum. Derslerimi okul öncesi , ilkokul, ortaokul ve ya lise öğrencilerine vermeyi planlamakla birlikte yeni başlayan yetişkinler ile de çalışma opsiyonum var.

Çankaya
₺50/saat
Merve
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

TED Üniversitesi 4.Sınıf Öğrencisi- İlkokul öğrencilerine (türkçe-matematik-sosyal bilimler- ingilizce) özel ders. Okul öncesi İlkokul düzeyinde okula uyum- ödevlere yardım .

Üniversite hayatım boyunca aldığım eğitim sayesinde görevlerini yerine getirmenin ve yeni bilgiler edinmenin sıkıcı bir gereklilik değil geleceğe yatırılan keyifli kazanımlar olduğu gerçeğini benimseyerek öğrencilerimi de sorumluluk sahibi ve öğrenmeye motive olarak yetiştirmek doğrultusunda çalışmalarını sürdürmeye teşvik eder bunun için bölümümün de desteği

Çankaya
₺65/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Lsdkjgnhldfhgknslkdfb slrkdgjsdlfzkçgj arıldfkzg arpof jgasodglkadflzgjka rl gjaeorıljk gdflzk ghaerılhsdkg a dfgıargıserdhfgısr hfıçar ırd

sdkjhgıodsgıh föxcfjdrıofgjdrf skşgdjsdlgjserodg knsdlgjsodşglçjsdşlg sdçngjsodgjsdşgjsdşl rgsr dkjlgserldgjs rjf gg dfl hlfkgersıjdgrdsjlfkgdlısgjgjı sdfj ılgdlfjkgıdsljfkgj ds fgjf dfjgşldfjgsşıgdsılgr jg şgddfj gksdfjkgdfkjgfjj fdj drfgkjdfkhgerlsdkfghtsşıodgdofj gsdf gdlf gdfıjgksdrxıfjkgdfıg ısdjısdf jıklfdjkgjk s dfjkrjgkreıdghsrıdgf hergfreısfgh erıdogedsjsrg

Yenimahalle
₺30/saat
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

LGS YKS Türkçe Özel Ders 8.sınıftan 12.sınıfa kadar hepsi için Özel Türkçe Dersleri

Aktif şekilde hızlı pratik anlaşılır şekilde örneklerle bu sorularla kaynakları eşliğinde bütün Türkçe konularını tekrarları dahil öğrencilerin anlayacağı şekilde çözüyorum

Çankaya
₺50/saat
Furkan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji bölümü lisans düzeyinde bireysel veya grup halinde özel ders (ankara'da)

Dersleri sizin ihtiyacınız ve isteğinize göre ilerletirim. Sizin beklentiniz de çok önemli. Sınavdan yüksek not almak veya konuyu gerçekten anlamak isteyebilirsiniz. Bunlar farklı öğrenme ve çalışma metotları gerektirir. Bu yüzden en başta bunları konuşup buna göre ilerlemeyi daha doğru buluyorum.

Çankaya
₺45/saat
Tan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Taekwondo Siyah Kusak II. Dan Sahibinden esli ya da gruplu savunma taktikleri kurslari

Dersleri Do felsefesine gore uygulamaya calisiyorum. Ortami gozlemleme, kacis stratejisi olusturma gibi konulari da dahil ederek olay vuku bulduktan sonra savunma yapmak yerine olayla karsilasma olasiligini azaltacak yetenekler kazandirmaya calisiyorum.

Etimesgut
₺50/saat
Gülin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Temel Orta İleri İngilizce Yazım ve Kelime Bilgisi Dersleri

Ders içeriğinin kendini özellikle yazım teknikleri konusunda geliştirmek isteyen herkese uygun olduğunu düşünüyorum. Sadece anlatmanın işe yarayacağına inanmadığımdan ödev, rapor, sunum ve benzeri materyaller yardımıyla ders işlemeyi planlıyorum. Geçen zamanın akıcı, olabildiğince zevkli ve tabii ki verimli olması için örneklerin şart olduğunu düşünüyorum.

Çankaya
₺55/saat
Çiğdem
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden lise, ortaokul, ilkokul de eğitim gören öğrencilere İngilizce dersleri

Dersleri öğrenciye göre işlerim, belli başlı kurallarım olsa da kişiden kişiye uygulanış şekli değişir. 1 saati özel dersler için az buluyorum çünkü öğrencinin konuyu anlama hızına bağlı olarak anlatma şekli de değişir, gerçekçi olmak gerekirse 2 saatlık bir derste ancak verim alınabileceğini düşünüyorum.

Keçiören
₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi , İngiliz Dil Bilimi bölümü mezunundan her seviyeye göre genel ingilizce (grammar, listening, reading, speaking) dersleri verilir.

Derslerimi çoğunlukla yetişkin gruplarına vermeyi tercih ederim, onlar ile daha sağlıklı ve verimli bir halde etkileşim çerçevesinde dersi aktarmak istediğim için , daima bireysel yahut grup bazında da interaktif bazda dili metodlarına uygun ya da spontane bazda usulüne uygun halde etkili bir halde kullanıp aktarımlarda bulunmaktır amacım.

Ankara
₺50/saat
Buse nur
İlk ders ücretsiz!

Odtü son sınıf felsefe bölümü öğrencisinden her seviyeye uygun ingilizce dersi verilir

Dersleri işleme şeklim öğrencinin ingilizce seviyesine göre değişmekte olmasına rağmen temel olarak derslerde türkçe konuşmayı minimum seviyede tutmaktayım çünkü ingilizce öğrenirken en önemli şeylerden biriside kulak dolgunluğudur. Öğrenci ne kadar çok ingilizceye maruz kalırsa o kadar etkili olacağını düşünmekteyim .

Mamak
₺60/saat
Tc tulay
İlk ders ücretsiz!

SINIF ÖĞRETMENİNDEN çocuğun gelişimine uygun özel ders ve eğitim koçluğu-rehberlik çalışmaları yapılır

Çocuğun yaşı ve gelişimine uygun olarak genel olarak görsel ve işitsel materyaller kullanarak eğlenceli ve verimli ders yapmaya özen gösteririm. Sosyal hayatında yönlendirmeler yapmaya çalışarak okul hayatını planlı yaşamasını sağlayarak disipliner yaklaşımlarla çocuğa gelişim sağlamaya çalışırım.

Yenimahalle
₺70/saat
Sercan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Doğru Reklam Daima Kazançtır. Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yöneticisinden Google Adwords ve Analystic Dersleri

-Öğrencinin altyapısı olsa da olmasa da bilgi kirliliği ve karmaşasını yok edip güçlü bir temelden bu panelleri öğrenmenin daha faydalı olduğunu söylemeliyim. -Adwords ya da Analystic geniş seçenekleri olan sınırlı panellerdir.

Yenimahalle
₺55/saat
Sercan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İletişim Fakültesinden Mezun Sosyal Medya Yöneticisi'nden Office Programları, Etkili Sunum ve Prezi Dersi

-Derslerim tüm programlar için de öncelikli olarak programı anlama, çalışma mantığını kavrama, menü ve panellerini öğrenme şeklinde başlamaktadır. -Powerpoint için programın yanı sıra etkili bir sunum için gerekli bilgiler, sunum hakimiyeti, akıcı ve akılda kalıcı sunum teknikleri gibi bilgileri de eklemekteyim.

Etimesgut
₺50/saat
Sinan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe'li özel ders tecrübesi bulunan öğrenciden uygun fiyat garantili özel ders (çocukla iletişim eğitimi mevcut)

Öncelikle bir öğrenciye hocadan daha çok bir abi gibi yaklaşırım. Onun herhangi bir soruyu "saçma veya çok mantıklı" olup olmadığını düşünmeksizin bana anında sorabilmesini isterim ve bunu yüksek ölçüde sağlarım. Bu yüzden derslerim genelde kafasında soru işaretleri olan öğrencilerime yönelik olmuştur.

Keçiören
₺60/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden ilkokul, lise ya da üniversite düzeyinde Özel İngilizce dersi verilmektedir.

Derslerimde öncelikle ders mantığını kavramaya yönelik bilgiler veririm. Bir matematik dersi gibi kurallar formüller verme taraftarı değilimdir. Günlük hayattan cümlelerle örnekler veririm ki akılda kalsın, ilgi çekici olsun. derslerimi dinlemeler ve konuşma pratikleri ile desteklendiririm. Mutlaka güler yüzlü olurum çünkü öğrencinin daha fazla stres olmasını istemem.

Altındağ
₺25/saat
Aysu
İlk ders ücretsiz!

Ankara ogretmenlikte tecrubeli ingiliz dili ve edebiyati ogrencisinden uygun fiyata ozel ders

Yas grubuna ve hedefe bagli olarak farkli sekillerde calisiyorum.

Mamak
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Ankara üniversitesi öğrencisinden dans, İngilizce ve Almanca dersleri verilir.Okul sınavlarına hazırlıkta yardımcı olabilirim.

Her öğrencinin zeka türü farklıdır.Öncelikle öğrencimin zeka türüne karar verip,duysal zeka mı görsel zeka mı olduğuna karar veririz.Daha sonra zeka türüne göre bir plan program ile derslerimize başlarız.Genelde post it yardımlarıyla grammer bilgisi pekiştirerek okul sınavlarına hazırlanılması için yardımcı olabilirim.

Ankara
₺50/saat
Buse nur
İlk ders ücretsiz!

Odtü son sınıf felsefe öğrencisinden okul derslerine yardım ve destek , eğitim danışmanlığı yapılır.

Öğrenciden öğrenciye ve gruptan gruba değişmektedir. Ama temel olarak disiplin ve okuma alışkanlığı kazandırmak temel amacımdır. Ödev yöntemini çok sevmediğimden dolayı öğrencime ödevden ziyade eğlenceli etkinlikler vermekteyim . Öğrenciyi sıkmamak ve derse katılımını maximum seviyeye çıkarmak istediğimden dolayı öğrencimle arkadaş olmak en etkili yöntemimdir.

Ankara
₺45/saat
Irmak
(18 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Engelsiz Eğitim Derneğinde 2 yıldır üniversiteye hazırlanan öğrencilere ders veriyorum. Aynı zamanda Tarih branş başkanlığı yapıyorum. Tarih, Coğrafya dersleri verebilirim.

Genel olarak kısa, öz ve gerekli bilgilerin üzerinde durarak anlattığım derslerde farklı materyal ve sistemlerle konuları işliyorum bu sayede öğrenim kalıcı ve sürekli oluyor.

Çankaya
₺50/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisi. Mobil Uygulama Geliştirici (Android / iOS). Ankarada Android ve Java dersleri verilir.

Java dilini android projeleri üzerinden anlatıyorum. Yeni başlayanlara algoritma mantığı kurarak başlıyorum. Android için java dilini tam olarak öğrettikten sonra giriş yapıyorum. Android başlangıç seviyesinde temel bileşenler daha çok ilerledikçe 3.

Çankaya
₺60/saat
Seyda (derin yoga)
İlk ders ücretsiz!

Yaşam biçimi ve ruhsal iyileşmeye yönelik, yin yoga, hatha yoga, hamile yogası ve çocuk yogası atölyemizde verilmektedir.

Öncelikle anatomi ile yoga asanalarının bağlantılarını anlayabilmeniz amacıyla basit tekniklerle esneme ve ısınma hareketleri eşliğinde vücudu tanıtmayı ve sonrasında asanalara geçiş ve asanalarda duruşların incelikleri üzerine bir çalışma gerçekleştirmeyim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Ankara semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Ankara semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Ankara semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.