Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Şanlıurfa özel ders

Evinizin yakınlarında 89 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Şanlıurfa

Şanlıurfa
₺50/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunundan İlkokul, lise ve üniversiteye giriş sınavlarına yönelik Edebiyat ve Türkçe dersleri verilir.

Öğrenci ile birebir ders işlenir. Ders anlatımı sırasında konu ile alakalı ilgi çekici bilgiler aktarılarak öğrencinin dikkati çekilir ve motivasyon üst sevide olur. Ders anlatımından sonra konu ile alakalı sorular çözülerek konu pekiştirilir. Öğrenciye konu ile alakalı soruların çözümü ödev olarak verilir.

Haliliye
₺70/saat
Merve
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendisinden öğrencilere rehberlik, danışmanlık, kişisel gelişim, yabancı dil ve özel dersler

Derslerimi aktif karşımdaki öğrencinin seviyesine göre ilgisini daima derste tutacak şekilde işlerim. Ders esnasında öğrencinin derse odağını kırmadan ilgisini yönetecek şekilde hareket ederim.

Karaköprü Belediyesi
₺40/saat
Veysel
İlk ders ücretsiz!

İnşaat muhendisliği öğrencisinden şanlıurfada matematik dersi verilir sebebini merak ettiğiniz tüm formüller ispatlarıyla anlatılır

Konunun tanımı önce konu nedir neden ihtiyaç duyulmuştur sözel olarak konusurum sonra konuyla ilgili yavaş yavaş formül ispatlarını yapar formulleri çıkarırım ve formülşer bu sekılde akılda kalmasını sağlar ve unuttuğunds öğrenci kendisi formülü cıkarır sonra örnek sorularla pekiştirilir ve en son benim lise zamanında böyle ayırdığım sorular var özel sorular on

Şanlıurfa
₺40/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden İngilizce konuşma, pratik ve sınav (YDS vb.) dersleri

Herkesin kendi öğrenme yöntemi bulunur. Nasıl rahat öğreniyorsanız o şekilde ders işlemeye özen gösteririm. Derslerde kullanmak ve ödev vermek üzere gerekli materyali hazırlarım. Ödevler, videolar ve interaktif eğitim yöntemleri kullanırım. Ders kitaplarında kullanıldığı şekilde değil, günlük hayatta kullanıldığı şekliyle İngilizce öğretmeye çalışırım.

Haliliye
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Şanlıurfa'da hemşirelik fakültesi üniversite öğrencisinden ilkokul ve ortaokul düzeyinde matematik dersi verilir.

Önce öğrenci anlatılacak konuya ne kadar hakim,bu konuyla ilgili esas sıkıntısı nedir onu belirler daha sonra ona uygun programı yaparım konuyu kavrayacak bir şekilde anlattıktan sonra örnek sorularla pekiştirme sini sağlarım.Ödev ve tekrar sistemiyle de onun kalıcı olmasını destek olurum.

Karaköprü
₺75/saat
Mehmet emin
İlk ders ücretsiz!

Odtü elektrik-elektronik mühendisliği öğrencisinden her seviyeye uygun matematik,fizik,kimya,satranç ve temel-orta-ileri ingilizce dersleri verilir.

HER ÖĞRENCİSİN KENDİNE AİT SEVİYESİNİ BELİRLEDİKTEN SONRA ONUN FAYDA GÖRECEĞİ EN ETKİLİ ŞEKİLDE BİR PROGRAM YAPIP DERS VERMEKTEYİM. EN ÖNEM VERDİĞİM ŞEY İSE ÖĞRENCİSİN DERSE OLAN MERAKINI HIZLI BİR ŞEKİLDE ARTMASINI SAĞLAMAKTIR.BUNUN NETİCESİNDE ÖĞRENCİLER DERSLERİNDEN DAHA FAZLA VERİM ALMAKTADIR.

Haliliye
₺75/saat
Mehmet
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkçe-Edebiyat eğitimi mezunundan İstanbul Türkçesi tadında ilk ve orta öğretim öğrencilerine okul derslerinde yardımcı olmak istiyorum.

Derslerimi öğrencinin ihtiyaç ve düzeyine göre onun anlayabileceği öğretim-yöntem ve tekniklerini kullanarak sade bir şekilde motamot kitaba bağlı kalmadan hayatın içinden örneklerle anlatırım.Çağın gereklerine uyarak en doğru materyalleri kullanarak öğrencilere yardımcı olurum.

Haliliye
₺75/saat
Mehmet
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkçe-Edebiyat eğitimi mezunundan İstanbul Türkçesi tadında ders almak ister misiniz?doğru bir dilbilgisi için...

Derslerimi öğrencinin ihtiyaç ve düzeyine göre onun anlayabileceği öğretim-yöntem ve tekniklerini kullanarak sade,anlaşılır ve net bir şekilde motamot kitaba bağlı kalmadan hayatın içinden örneklerle anlatmaya çalışıyorum.

Karaköprü
₺40/saat
Zeliha
İlk ders ücretsiz!

Özel matematik ve geometri dersi verilir diğer derslere de yardımcı olunur :)

ÖNCELİKLE BİR KAYNAK KİTAPTAN AYRDIM ALARAK ÖĞRENCİNİN SEVİYESİNE GÖRE BİR ÇALIŞMA PLANII HAZIRLARIM.EN TEMELDEN BAŞLARIM ÇÜNKÜ TEMEL OLMAZSA İLERİSİ OLMAZ ZATEN.ÖNCE KONUYU ANLATIRIM ONDAN SONRA BERABER SORU ÇÖZERİZ ANLAMADIĞI ŞEYLERİ SORAR VE DAHA SONRA PEKİŞTİRME AMAÇLI TEST ÇÖZERİZ.

Karaköprü
₺80/saat
Hikmet
İlk ders ücretsiz!

12 yil deneyimli dershane öğretmeninden şanliurfa'da ortaokul ve lise düzeyinde matematik ve geometri dersi

Benim için öğrencinin seviyesi önemli değil.Her seviyeye uygun ders anlatabiliyorum.ortaokul,lise,kpss alanında her seviyede ders verdiğim öğrencilerim oldu.Tek istediğim öğrencinin öğrenmeye istekli olması.Bu olduktan sonra gerisi kolay.seviyesi düşük olan öğrenci biraz fazla zaman ayıracak o kadar.Zaten öğrendikçe sevecek,sevdikçe daha çok yapacak.

Şanlıurfa
₺60/saat
Cengiz
İlk ders ücretsiz!

Eğitimin insanı bozmaması yetmez, daha iyiden yana değiştirmesi gerekir. Eğitim insanın okulda öğrendiği her şeyi unuttuğunda arta kalan şeydir.

ilk ders ücretsiz olacak.öncikle ögrencilerimin hazir bulunusluklarini ölçerim,ardindan konuyu genel hatlariyla anlatirim ardindan onla ilgili sorular çözerim.belli araliklarla feedback (geri dönüt)let alirim medals konuyla alakali 4 test varsa 1 testi anlatarak çözerim.1 testi anlatarak çözmesini isterim.1 testi çözer sonra sorulari birlikte çözeriz .

Haliliye
₺40/saat
Esma
İlk ders ücretsiz!

Fen bilimleri öğrencisinden ilköğretim matematik ve fen bilimi dersi verilir ödevlere yardım edilir

Ders işlemeden önce o konuyla ilgili öncelikle öğrencinin temelini öğrenir ona göre dersi işlerim genellikle dersi öğrencinin düşünmesini sağlayarak işlerim

Eyyübiye
₺80/saat
Rıdvan
İlk ders ücretsiz!

Her yaş kategorisinde bireysel ve Grup Tenis Dersi Öğretimi şanlıurfa da başlamıştır

Dersler bireysel ve Grup halinde gelen öğrenci sayısına göre değişmektedir. Her yaşa ve her kişiye özel yetenekleri doğrultusunda öğretim ve oyun etkinlikleri yapılır.

Haliliye
₺40/saat
Halil can
İlk ders ücretsiz!

Makina mühendisliği öğrencisinden temel matematik, ingilizce, geometri, fizik ve tarih dersleri verilir. İlköğretim - lise düzeylerinde

Her daim konuya alakalı görsel işitsel ne türlü kaynak varsa yardımını almaya çalışır ve konuyu kavrama odaklı işlerim. Mantık kavrandığı vakit bilgiler kalıcı olur! Ezbere son...

Haliliye
₺40/saat
Nimet
İlk ders ücretsiz!

Tyt'ye uygun ve okula yardımcı her türlü coğrafya dersi verilir. Coğrafyacı...

Derslerimi sunum ve görsele dayanarak, yeterince somut örnekler verip bilgiyi daha kalıcı hale getirerek anlatmaya gayret edip hedefe ulaşmayı sağlarım

Haliliye
₺100/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

15 yıl deneyimli profesyonel Türkçe-Edebiyat öğretmeninden ortaokul-lise düzeyinde özel ders Şanlıurfa ili

"En iyi öğretmen öğrencinin bilgide bakması gereken yeri gösterir.Bizim bildiklerimiz karşındakinin anladığı kadardır." ilkelerine göre hareket ederim.Branşımla ilgili sorunum yoktur.

Haliliye
₺50/saat
Ümran
İlk ders ücretsiz!

Fen bilimleri öğretmenliği öğrencisinden kiliste veya sanliurfada kisiye ozel veya bireysel özel ders verebilirim

Derslerim genellikle soru cevap şeklinde baslar. Öğrencilere deney yaptırırım veya gösteririm güzel etkinliklerle dersi sürdürürüm. Yasam temelli öğrenmeyi on planda tutmaya çalışırım.

Karaköprü
₺50/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Çocuk gelişimi mezunu olarak cocuklarınız için ödev yardımı ya da konu anlatımı yapılır.

Çocuklara hitap edecek şekilde görsel materyaller kullanarak matematik ve Türkçe dersi anlatımı yapıyorum. Soru cevap şeklinde sohbet eşliğinde ara vererek ders anlatımı sunarım.

Eyyübiye
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

İşletme Fakültesi Mezunundan, Liderlik ve Kariyer Yönetimi Eğitimi ve Desteği verilir ...

Aktif olarak günün hemen her saati bireysel olarak ders verilip kişisel gelişim ve Motivasyon odaklı ilerleme için birlikte olmak dileğiyle.

Haliliye
₺30/saat
Ibrahim halil
İlk ders ücretsiz!

Diş hekimliği öğrencisiyim uygun fiyata matematik özel ders veriyorum lise ortaokul ilkokul düzeyi ders verebilirim

Dersleri tamamen öğrencinin istediği şekilde istediği saatlerde istediği düzeyde işleriz öğrencinin veya velisinin müsait olduğu saatlerde müsait oldukları kadar saat ders işleriz

Şanlıurfa
₺40/saat
Hamit
İlk ders ücretsiz!

Sosyal bilgiler öğretmeni ilkokul ve ortaokul düzeyindeki öğretim dersi.guzel ve eglenceli gececektir yapilandirmaci anlayis cervevesinde

Derslerimi çagdaş eğitim seviyesinde isliyorim tamamen yapilamdirmaci anlayisla beraber etkinlik ve katilimci bir anyisla pratige dokme cevrvesinde dersler daha aktif gecebilmekte

Şanlıurfa
₺25/saat
Havva
İlk ders ücretsiz!

Türkçe alanında uzmanlaşmış öğretmenden dilbilgisi dersleri..dilbigisine ait her şeyi bulabileceğiniz verimli geçicek dersler

Derslerimi pratik anlatım üzerine kurarım bol örneklendirme ve sorularla desteklerim konu bitiminde öğrencilerimden mutlaka dönüt alırım bir konu anlaşılmadan diğerine geçmem

Şanlıurfa
₺25/saat
Havva
İlk ders ücretsiz!

5 yıl boyunca özel kurumda ödevlere yardımcı olarak eğitmenlik yaptım bu alanda ders verebilirim

Derslerimi bireysel baz alarak işlerim benim için her birey öğrenme sağlayabilir kişiye özel öğretim yöntemlerimle öğrencinin konuyu özümsemesini sağlarım bir konu anlaşılmadan diğerine geçmem

Haliliye
₺75/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Matematiğin mantiğini kavramak isteyen öğrenciler benimle bu amaçlarina ulaşacaklar.matematik göründüğü gibi zor bir ders değil!

DERSLERİMDE ÖĞRENCİ KESİNLİKLE SIKILMAZ , ÖĞRENCİNİN ANLAYACAĞI METODLARI SEÇERİM , EĞER ÖĞRENCİM VERDİĞİM SORUMLULUKLARI YERİNE GETİRİRSE BAŞARIYI EN KISA ZAMANDA YAKALAYACAĞININ GARANTİSİNİ VEREBİLİRİM. MATEMATİK SANDIĞINIZ GİBİ ZOR BİR DERS DEĞİLDİR.

Karaköprü Belediyesi
₺100/saat
Ulaş
İlk ders ücretsiz!

Ösym sınavlarına hazırlıkta Alanında Uzman Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmenden Sınava yönelik eğitim koçluğu

Derslere girmeden önce ön hazırlık yapar ve o derslerle ilgili kaynak araştırmalarını günlerce süren analizler sonunda yaparım. Öğrencilerimle yapmış olduğum ödevlendirmeler ve görevlendirmelerde en çok dikkat ettiğim şey öğrencinin takibi ve devam sürecidir. Sağlıklı bir sınav hazırlığı için yapılması gereken şey budur.

Şanlıurfa
₺30/saat
Mazlum
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisiyim müzikle yakından ilgiliyim gitar çalarım size yardımcı olurum .

Webcam üzerinde işlemek isterim genelde gerekli olan tüm koşulları göz önüne alarak iyi bir eğitim vereceğimi düşünüyorum saygılar ve sevgiler.

Şanlıurfa
₺40/saat
Mazlum
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisi.. Şanlıurfa merkezde matematik özel dersi verebilirim. lgs, tyt sınavları

Derslerimi öğrencinin istediği yerde yada benim istediğim yerde dersin işlenebileceği heryerde ders işleyebiliriz öğrenciye gerek okul gerekse sınavlarına yardımcı olabilirim

Şanlıurfa
₺60/saat
Davut
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeniyim. Alanımla ilgili bilgi ve tecrübeye sahibim. 3 yıldır bu işi severek yapıyorum. Öğrenmeye açık olan herkes öğrenebilir. Yeter ki isteği olsun. Eğitim gönül işidir.

Eğitimde öğrenciye görelik vardır, her öğrenci özeldir ve öğrenme şekli farklıdır. Önce bu kesfedilmeli ve bunun doğrultusunda hareket edilmelidir. Öğrenmeyen öğrenci yoktur, öğrenmeye açık olmayan öğrenci vardır.

Haliliye
₺70/saat
Final
İlk ders ücretsiz!

Yabancıyım. Diplomalı. 2 yıl çalışma tecrübem var. Ingilizce öğretmenim. Ilkokul ve lise seviyesinde.

1 saatlık dersim ilk baştan vocabulary, speaking, grammar, activities, worksheets, vision skills, listening skills ile geçer. Öğrenci kendini ingilizce ifade edebilecek durumda olur.

Karaköprü
₺50/saat
Mehmet ali
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisinden kimya ve biyoloji derslerinin yanında psikolojik destek dersleri verebilirim

Dersi anlatmadan önce ben çalışırım 50 Dk ders 10 dk ara sistemiyle çalışıyorum günde maximum 3 saat ders verebilirim

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Şanlıurfa semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Şanlıurfa semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Şanlıurfa semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Şanlıurfa semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Şanlıurfa semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.