Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Rusça özel dersleri

Tüm Türkiye'de 59 öğretmen sizi bekliyor.

rusça özel dersi seçeneklerimiz

Isparta
₺50/saat
Aiym
İlk ders ücretsiz!
Muratpaşa
₺100/saat
Violetta
(13 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Rusça yı Üniversite seviyesinde ders verebiliyorum. Kısa zamanda özel program ile konuşma garantili.

Rusça konuşma, yazma,okuma ve çevirme.Bunların hepsinin öğretim programları özel ve farklı sistemler ile sunulmaktadır. Rusça'yı çok kısa sürede öğrenme imkanı.

Selçuklu
₺35/saat
Esma nur
İlk ders ücretsiz!

Hobi ve tutkum olarak öğrendiğim Rusça'yı ders vererek geliştirmeyi, öğretirken öğrenmeyi istiyorum :)

Online ve yüz yüze ders verebilirim. Dersleri nasıl işlemek istediğiniz size kalmış nasıl ders programı isterseniz o şekilde çalışabiliriz ^^ Dilerseniz ödevlendirme ve mini sınavlar ile Rusça öğrenimini destekleyebiliriz.

İzmit
₺50/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Kırgızistan'da büyümüş olmamın etkisiyle, Rusça'm anadilim gibidir. Yine İngilizce derslerim gibi konuşma ağırlıklı bir ders.

Verdiğim dersler şöyle ki: okulda ezbere temelli grammer derslerinin pek bir etkisi olmadığını gözlemledim bu yüzden de ezber temelli değil de nasıl bir bebeğin konuşmayı etrafında duyduklarından, konuşarak öğreniyorsa o yöntemi tercih ediyorum.

Ürgüp
₺80/saat
Ayşegül
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Rusça ve İngilizce öğretmeninden Kapadokya'da Rusça ve İngilizce tüm seviyelerde özel ders

Derslerimi A1-A2 / B1-B2 duzeylerinde konuşmaya dayalı daha ileri duzeylerde hem konuşmaya hem de sınava yönelik taktik ve tekniklere yoğunlasarak işlerim.

Kütahya
₺50/saat
Alper can
İlk ders ücretsiz!

Erciyes üniversitesi Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Yeni bir dili hem öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyorum.

Öğrenme aşamasında ezbere dayalı değil aktif kullanma ve konuşmaya dayalı bir öğretim tarzı uyguluyorum. Her seviyeye yönelik eğitim veriyorum. Günlük konuşma, diyaloglar, karşılıklı bir duruma göre cümleler kurma şeklinde dersleri işliyorum.

₺40/saat
Aizada
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da ana dili Rusça olan deneyimli öğretmenden her düzeyde özel ders verilir

Belirli bir program çerçevesinde öğrencinin yaşına ve rusça düzeyine göre derslerimi organize ederim. Teksir şeklinde öğrenciye notlar hazırlar ve ondan verdiğim ödevleri yapmasını beklerim. Özel bir alanda özel ders almak isteyen öğrenciler için seçilen alana göre kitap rehberliğinde ders veririm.

İstanbul
₺60/saat
Orhan
İlk ders ücretsiz!

Uluslararasi İşletme yüksek lisans öğrencisinden Rusça gramer, okuma, yazma, anlama şeklinde özel dersler

Dersleri öğrencenin bilgi seviyesini tarafımdan tespit etdikten sonra ona özel ders programı hazırlayıp ek kitaplar, gramer, film, şarkı ve özellikle konuşma ağırlıklı dersler veriyorum.

Esenyurt
₺50/saat
Ruslan
İlk ders ücretsiz!

Rus dilini öğrenme ve yazma. Doğru telaffuz. Kişisel gelişim ve motivasyon dersleri.

Sınıfta canlı dersler veriyorum ve interenette öğretiyorum. Bir ders bir saatten 2 saate kadar sürer. İlk derslerden itibaren öğrenciler kelimeleri ve cümleleri öğretmeye başlar. İlk derslerden itibaren öğrenciler kelimeleri ve cümleleri öğretmeye başlar. Öğrenciler not defterindeki kelimeleri ve önerileri yazıp ikna etmeyi öğrenirler.

Keçiören
₺55/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

Rus dilinde öğrendiğim teorik bilgileri pratikte de uygulayabilmenizi sağlamak için bu alanda ki tecrübelerimi sizlere aktarmak.

Rusça düşünüldüğü kadar zor bir dil değildir. Benim bu dili öğretirken izlediğim yollar şunlardır: 1.Pratik bilgilerle konular arasında bağlantıyı kurma yöntemi. (Bunu nasıl yapabiliriz tabi ki dil bilgisi kurallarını tablo şeklinde resim hafızasına daha yatkın yöntemlere uyarlamak.

Aksaray
₺70/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Aksaray'da kısa sürede Rusça, yazma - konuşma seviyesine ulaşabileceğiniz tek yer Ben :)

Derslerimi sıfırdan başlayarak kademe kademe işlerim. Seviye belirleme sınavları ile ilerleme yaparım. Görsellerle ve pratiklerle pekiştirmeler yaparım. Derslerim eğlenceli ve akıcıdır. Öğrencilerimin benden daha çok konuşmasını sağlarım ve öğrenme isteklerini arttırırım. Öğrenci ile belirlediğimiz yol haritası ile derslerimi bitiririm.

Keçiören
₺60/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Master seviyesinde Rus Dili ve Edebiyatı mezunu, Ankara'da Rusça ders verebilecek öğretmen

Derslerde öncelikle istek ve saygı benim için önemlidir. Öğrencinin veya öğrencilerin seviyesine göre dersin gidişatı belirlenir, ortak bir çerçeveye uyulur. Dersimiz önceki konuların tekrarıyla baişar, gerekli eksiklikler (varsa) giderilir daha sonra yeni konuya geçilir. Başlangıçtan B2 seviyeye kadar ders verilir.

Bahçelievler
₺50/saat
Elçin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Öğrencisinden BAŞLANGIÇ (A1-A2) SEVİYESİ RUSÇA EĞİTİMİ (YAZMA, DİNLEME, KONUŞMA ve OKUMA)

Elimde ki Özel Rusça Dil Bilgisi kitapları ve Limasollunaci Rusça eğitim seti ve audio larıyla ders işlemekteyim. Sunularımdan faydalanmaktayım ve öğrencilere o şekilde ders vermekteyim. Öğrenciyle bol bol yazma, dinleme, konuşma ve okuma odaklı çalışırım.

₺60/saat
Mustafa hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Uzman hocadan rusça özel dersler hertürlü seviyeye rusça özel ders verilir ....

öğrencilerime en kısa zamanda rusça öğretmekteyim.Öğrencilerim çok kısa zamanda rusça konuşmaktalar.gramerde başlangıç seviyeden ileri seviyeye kadar öğretiyorum.Ve uzun zamandır rusça özel ders vermekteyim.daha önce ders verdiğim kişilerle ilgili referanslarım bulunmaktadır.Daha önce ders verdiğim kişiler şuanda rusyaya taşınmış ve orda yaşamaktadır.

₺70/saat
Nursaule
İlk ders ücretsiz!

Yabancı Uyruklu ana dilim Rusça olup Türkiye'de inşaat mühendisliği son sınıf öğrencisinden İstanbul'da özel Rusça yazma okuma konuşma dersleri

Ana dilim Rusça ve ileri seviyede Türkçem olmak üzere bu kursu- Dinleme, okuma, yazma, konuşma becerilerini geliştirip dilin doğru ve etkin kullanılabilmesi için planlanmıştır. Günlük eğitimin ardından, öğrenmeye destek amacı ile kurumumuzun deneyimli öğretmenleri tarafından özenle hazırlanmış takviye materyallerin sunumu ile devam eder.

Maltepe
₺50/saat
Busra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Anadil seviyesinde Rusça biliyorum ve Rusça günlük konuşma,yazma,okuma ve gramer dersi verilir

Dersleri günlük konuşma seklinde pratik yaparak işlerim.Ezber şeklinde değil de kitap okuma ,konuşma ,sohbet seklinde işlerim .

Küçükçekmece
₺50/saat
Ismail
İlk ders ücretsiz!

Rusça ana dilim olmakta, 4 dil biliyorum, isteyene bireysel isteyene grupça Rusça ders

ilk başta öğrencimin dili hangi seviyede bilgini öğrenirim,ne icin kullanacağını ve hangi kürede olduğunu öğrenirim, ve sonrasında ona yönelik ders programı uygularım. Öğrencim zamanla Gramer, konuşma, yazma ve dialog becerilerine sahip olacak.

Başakşehir
₺30/saat
Mehmet ali
İlk ders ücretsiz!

Rus Dili ve Edebiyatı öğrencisinden temel rusça dersi (Okuma - Yazma - Grammer)

Öncelikle bir dil öğrencisinin asıl gayesi okuyabilmek ise kelime hafızası bu konuda kilit rol oynar eğer kelime hafızanız boş ise istediğiniz kadar grammer öğrenin bir işe yaramaz.

Palandöken
₺80/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Rusça yüksek lisans öğrencisinden Erzurum veya Ankara'da özel veya grup Rusça dersleri

Dersler daha çok konuşma üzerine dayalı olmakta. dersin akışı kelime ezberi, okuma ve dinleme, Türkçe ve Rusça metin çevirme şeklindedir.

Büyükçekmece
₺25/saat
Arzu
İlk ders ücretsiz!

Çevirmenlik öğrencisinden başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar rusça gramer ve konuşma dersleri alabilirsiniz.

Rus diline ilk olarak alfabe ve fonetik eğitimle başlarım. Vurgu öğrenimi ile devam ederek konulara başlangıç seviyesinden ilerleyerek konuşma ve gramer olarak devam ederim.

₺120/saat
Ilgın
İlk ders ücretsiz!

İzmir’de başlangıç, orta ve ileri seviyelere uygun İngilizce ve Rusça dersi veriyorum.

Ders programını öğrencinin kendini rahat hissedebildiği ve anlayaşına uygun biçimde ve yöntemlere hazırlıyorum. Yaşına ve öğrenim becerisine uygun olarak karşılıklı belirlediğimiz mekan ve yöntemlerle ders işliyorum.

₺70/saat
Hasan
İlk ders ücretsiz!

Rus Dili ve Edebiyatı mezunundan Rusça dersleri (Rusya ve Türkiye'de eğitim alan)

Derslerimi Doroga v Rossiyu ( Rusya yolu) isimli kitap üzerinden işliyorum. Konuşma, anlama ve grammer konularına eşit düzeyde ağırlık veriyorum.

Altındağ
₺40/saat
Kubilay
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisinden Rusça ve İngilizce özel ders

Görsel hafızaya önem veririm o yüzden derslerimi işlerken daha çok tahta vb. materyaller kullanmaya özen gösteririm. Türkiye'deki kaynakları pek yeterli bulmadığımdan Rusya'da yayınlanmış olan kaynakları kullanırım. Ezberden ziyade, öğrencime hedef dilin mantığını ve bakış açısını öğretmeye çalışırım.

₺70/saat
Anna
İlk ders ücretsiz!

Rusça öğrenmek isterseniz yardımcı olurum! Hem gramer hem konuşmayı ilerletin. Memnun kalırsınız

Derslerimi önce dil bilgisi anlatırım sonra örnekle pratik yatırırim sonra konuşamak için pratik yaparım sorular olursa onlara cevap veririm

Çankaya
₺70/saat
Deniz simay
İlk ders ücretsiz!

Rusça öğrenmek düşündüğünüz kadar zor olmayabilir. Her yaş grubuna Rusça dersleri verilir.

Derslerde Rusça konuşuyorum ve dersleri basitten gelişimle doğru gramer kurallarıyla öğrencileri boğmadan işliyorum. Öğrencilerimin seviyesine uygun ve anlaşılır olmasına dikkat ediyorum, güncel örneklerle akılda kalacak şekilde ders anlatıyorum.

₺45/saat
Aygül
İlk ders ücretsiz!

Istanbul üniversitesi Yabancı öğrenciden, Türkçe ve Rusça Ana dili seviyesinde Rusça Dersi

Yabancı dilleri öğrenmenin en etkili yolu herkesin de bildiği gibi bol pratik yapmak yani Konuşmaktır. Ve derslerimiz de bunun üstüne yoğunlaşır. Genel de öğrencilerin başlangıç seviyeden başladığı için basit sözcüklerle başlanır veya hangi alanda kendinizi geliştirmek istiyorsanız onun üzerinde çalışılır.

Kars
₺40/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Rusça konuşmak isteyen arkadaşlara 2 saatte temel rusça eğitimi verildikten sonra rahat konuşulabilir

aa a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a

Eskişehir
₺65/saat
Seyfullah
İlk ders ücretsiz!

Rus Dili ve Edebiyatı Yüksek Lisans (Tez Aşamasında) Öğrencisinden Rusça Özel Ders

Öğrenciye sadece bilgi vermeyi değil konuşma yetisi kazandırmayı hedefleyen kişiye özel programlar hazırlayarak dersten alınan verimi azami seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyim.

Çankaya
₺30/saat
Giorgi
İlk ders ücretsiz!

Anadili Rusça olan bir üniversite öğrencisinden bireysel veya gruba yönelik özel Rusça dersi.

Öncelikle öğrencinin seviyesini, varsa, daha önce Rusça ile ilgili herhangi bir eğitimi alıp almadığını öğrenmek için bir deneme yaparım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm rusça derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size rusça öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Rusça dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır