Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Rusça özel dersleri

Tüm Türkiye'de 114 öğretmen sizi bekliyor.

rusça özel dersi seçeneklerimiz

Çankaya
₺40/saat
Giorgi
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Anadili Rusça olan, sertifikalı ve deneyimli üniversite öğrencisinden her seviyeye uygun bireysel/gruba yönelik özel Rusça dersi ve çeviri hizmeti.

Öncelikle öğrencinin seviyesini, varsa, daha önce Rusça ile ilgili herhangi bir eğitimi alıp almadığını öğrenmek için bir sözlü deneme sınavını yaparım.

Kuşadası
₺80/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Beyaz Rusya'da çevirmenlik bölümünden mezun öğrenciden bire bir pratik olanaklı Rusça dersleri

Deneyimlerime göre, birebir derslerde öncelikle öğrencinin seviyesi belirlenmelidir. Sonrasında öğrencinin hangi yolla daha rahat öğrendiği keşfedilmedir. Çizilecek yol buna göre olmalıdır. Ders planlaması yapılırken öğrencinin görüşlerinin alınması ve birlikte oluşturulan bir yöntem, zamandan tasarruf etmeye ve dersin idrakına büyük katkı sağlar.

Buca
₺55/saat
Maria
İlk ders ücretsiz!

Moskova Devlet Üniversitesinden Rusça ve İngilizce /Fransızca Öğretmenliği mezunuyum. Ayni zaman anadilim. Tüm becerileri (okuma-yazma-dinleme-konuşma) geliştirecek şekilde bir öğrenim süreci sağlayab

Öğrencinin seçtiği Alana göre materyelleri seçer ve belirlerim. 1 ders 60 dakikalık. Kelime darcığı dil öğrenimi sürecinde %60 önemine sahip olup Rusça'da vurgu ve aksan üzerine de eğitim önem arz eder. Süreci , seviye tespit sınavından sonra öğrenci ile teyitleşerek kesinleştiririz.

₺65/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

Rusça mütercim tercümanlık bölümünde okuyup mezun olan edirnede ikamet eden, ilköğretim, ortaöğretim seviyesinde rusça dersi verilir

Öncelikle öğrencinin ne şekilde öğrenebildiğini anlamak için sorular yönlendirirm. İşitsel,görsel nasıl daha rahat öğrenme şekli varsa o sekilde devam edilir. Derslerimi sıkmadan, boğmadan ve öğrencinin canını sıkmadan işlemek en önemli kuralımdır.

Mezitli
₺60/saat
Ankara
₺50/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Rusça öğrenmeye başlamak isteyenler için Gazi Üniversitesi Rus Dili Edebiyatı son sınıf öğrencisinden özel ders

Ders anlatırken sıkmadan, zorlamadan, eğlenerek Rusça öğrenmeye olanak sağlarım. Akılda kalıcı örneklerle konuyu pekiştiririm. Rusçanızı geliştirmeniz için tüm bilgi ve becerilerimle size yardımcı olurum.

Muratpaşa
₺100/saat
Violetta
(13 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Rusça yı Üniversite seviyesinde ders verebiliyorum. Kısa zamanda özel program ile konuşma garantili.

Rusça konuşma, yazma,okuma ve çevirme.Bunların hepsinin öğretim programları özel ve farklı sistemler ile sunulmaktadır. Rusça'yı çok kısa sürede öğrenme imkanı.

Gaziosmanpaşa
₺45/saat
Adelina
İlk ders ücretsiz!

Sifirdan okuma-yazma, basit anlatim, uygun fiyat, Rusca- ikinci anadilim. Inglizce ve Turkce biliyorum.

- Herkese ozel program hazirlanacak. - Daha cok pratik uzerinde dersi anlatmayi tercih ederim. - Konusma, diksiyon ve aksani en basindan gelistirecegiz.

İstanbul
₺70/saat
Kübra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Rusya'da yaşamış yeni psikoloji mezunundan özel Moskova rusçası ders! (Pratik Rusça Öğrenme)

Derslerimi işlerken Rus ve Türk mantığını iyi bildiğim için bir Türk'e en pratik nasıl rusça öğretilir ve öğretebilirim bunu bildiğim için daha hızlı sonuçlar alıyorum. Sadece derste değil ders dışında ödevlerle(okuma, yazma, araştırma, uygulamalı araştırma, kelime ezberi, rusça film ve müzik) ve sınavlarla (kelime, okuma, okuduğunu anlatmavb.) taip edilir.

Yahşihan
₺25/saat
Selbi
İlk ders ücretsiz!

Rus dili ve Rusça dil bilgisi ile ilgilenen kişilere ders verebilirim. (sadece kadın arkadaşlara ders verilecektir)

İlk dersimiz - Rus alfabesini öğrenme ve basit kelimeler ile tanışmaktan oluşacaktır. İkinci dersimiz - alfabeyi tekrar etme ve tanışma esnasında kullanılan basit kelimeler aktarılacaktır.

Nilüfer
₺50/saat
Elen
İlk ders ücretsiz!

Uludağ üniversitesi Özel Eğitim öğrencisinden anadili olan rusça ders - konuşma pratiği Bursa .

Dersleri sunum ve karşılıklı iletişim şeklinde kurarak, mümkün olduğu anda pratiğe dökmeye, konuşturma ve okutma, film izleme, şarkı dinleme ve şiir okuma gibi sunudan farklı olarak bir çok taktik kullanmakta fayda görüyorum (deneyimlerimden).

₺40/saat
Aizada
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da ana dili Rusça olan deneyimli öğretmenden her düzeyde özel ders verilir

Belirli bir program çerçevesinde öğrencinin yaşına ve rusça düzeyine göre derslerimi organize ederim. Teksir şeklinde öğrenciye notlar hazırlar ve ondan verdiğim ödevleri yapmasını beklerim. Özel bir alanda özel ders almak isteyen öğrenciler için seçilen alana göre kitap rehberliğinde ders veririm.

Bayrampaşa
₺80/saat
Münevver
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Rusça Mütercim Tercüman'dan ilkokul,orta öğretim ve lise öğrencilerine Rusça özel ders verilir.

Öğretim yöntem ve tekniklerini belirlemeden önce öğrencimin temelde ihtiyacı olan noktayı saptarım. Bireysel çalışma yöntemi mi,tartışma mı veya örnek olay üzerinden inceleme mi gibi öğrencime verimli olabilecek yöntem ve teknikleri belirlerim. Derslerim ilkokul, orta öğretim ve lise düzeyindeki öğrenciler için yeterli olabilecek seviyede işlenir.

Ürgüp
₺80/saat
Ayşegül
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Rusça ve İngilizce öğretmeninden Kapadokya'da Rusça ve İngilizce tüm seviyelerde özel ders

Derslerimi A1-A2 / B1-B2 duzeylerinde konuşmaya dayalı daha ileri duzeylerde hem konuşmaya hem de sınava yönelik taktik ve tekniklere yoğunlasarak işlerim.

Kütahya
₺50/saat
Alper can
İlk ders ücretsiz!

Erciyes üniversitesi Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Yeni bir dili hem öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyorum.

Öğrenme aşamasında ezbere dayalı değil aktif kullanma ve konuşmaya dayalı bir öğretim tarzı uyguluyorum. Her seviyeye yönelik eğitim veriyorum. Günlük konuşma, diyaloglar, karşılıklı bir duruma göre cümleler kurma şeklinde dersleri işliyorum.

₺50/saat
Elmir
İlk ders ücretsiz!

Bilkent ogrencisinden Rusça dersleri Rusyada yasama tecrubem var, konusma ve gramatigi ayni anda gelistiricez

Dersleri sizin yaninizda bulundurdugunuz kitapla yoksa kendi kitabimdan dersler olucak ders konu islemesi sureciyle olucak Bildiginiz kadariyla bir dili en iyi sekilde ogrenmenin yolu pratiktir onun icin zamanla odevler verile bilir. Ders zamani kullanacagim kitap "Дорога в Россию"(Doroqa v Rossiyu). Gorusmek Uzere.

İstanbul
₺60/saat
Orhan
İlk ders ücretsiz!

Uluslararasi İşletme yüksek lisans öğrencisinden Rusça gramer, okuma, yazma, anlama şeklinde özel dersler

Dersleri öğrencenin bilgi seviyesini tarafımdan tespit etdikten sonra ona özel ders programı hazırlayıp ek kitaplar, gramer, film, şarkı ve özellikle konuşma ağırlıklı dersler veriyorum.

Esenyurt
₺50/saat
Ruslan
İlk ders ücretsiz!

Rus dilini öğrenme ve yazma. Doğru telaffuz. Kişisel gelişim ve motivasyon dersleri.

Sınıfta canlı dersler veriyorum ve interenette öğretiyorum. Bir ders bir saatten 2 saate kadar sürer. İlk derslerden itibaren öğrenciler kelimeleri ve cümleleri öğretmeye başlar. İlk derslerden itibaren öğrenciler kelimeleri ve cümleleri öğretmeye başlar. Öğrenciler not defterindeki kelimeleri ve önerileri yazıp ikna etmeyi öğrenirler.

Keçiören
₺60/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Master seviyesinde Rus Dili ve Edebiyatı mezunu, Ankara'da Rusça ders verebilecek öğretmen

Derslerde öncelikle istek ve saygı benim için önemlidir. Öğrencinin veya öğrencilerin seviyesine göre dersin gidişatı belirlenir, ortak bir çerçeveye uyulur. Dersimiz önceki konuların tekrarıyla baişar, gerekli eksiklikler (varsa) giderilir daha sonra yeni konuya geçilir. Başlangıçtan B2 seviyeye kadar ders verilir.

Bornova
₺1/saat
Müjde
İlk ders ücretsiz!

Rus Filoluğundan İzmir'de, küçük yaş gruplarına, ilkokul, lise ve üniversite seviyesinde rusça dersler

Derslerimi her kişinin kendi yaş grubuna ve ilgili alanına yönelik işleyebilirim. Kalıplarsa kalıpları öğretirim, yeni baştan başlayanlara sıfırdan öğretirim. Beraber küçük çeviriler yaparım. Doğru telafuz için okumalar yaptırırım. 1 ders saatine süre koymam. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamacağınız bir süre ile çalışırım.

Salihli
₺60/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

Anadilim Rusça dır. Dersleri Rusça-İngilizce; Rusça-Türkçe ve İngilizce-Türkçe tercihinize göre fonetik ve p2p veriyorum. Uygulama dil eğitiminin en önemli kısmıdır.

Önce seviyemizi belirler ve dil öğrenme amacınıza yönelik eğitim programınızı çıkarırım. Eğitim amaçlı dil programında dilbilgisi ağırlıklı; sosyal ve genel amaçlı dil programında ise konuşma ağırlıklı program uygularım.

₺60/saat
Mustafa hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Uzman hocadan rusça özel dersler hertürlü seviyeye rusça özel ders verilir ....

öğrencilerime en kısa zamanda rusça öğretmekteyim.Öğrencilerim çok kısa zamanda rusça konuşmaktalar.gramerde başlangıç seviyeden ileri seviyeye kadar öğretiyorum.Ve uzun zamandır rusça özel ders vermekteyim.daha önce ders verdiğim kişilerle ilgili referanslarım bulunmaktadır.Daha önce ders verdiğim kişiler şuanda rusyaya taşınmış ve orda yaşamaktadır.

₺75/saat
Aycan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Rusça öğretmeninden edirnede rusça dersler. Öğreneceğiniz başka bir dil daha olsun diye

Öğrencinin istediği bilgiler üzerine işlerim. Kelimeler üzerinde yoğunlaşarak ilk önce karşı tarafın ne anlatmak istediğini anlamasını sağlarım. Dilbilgisel hatalar yapsa da çok fazla müdahale etmem.

Fatih
₺50/saat
Efe
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı öğrencisinden uygun fiyata Rusça ders almak ister misiniz?

Rusça öğrenmek için öncelikle Kiril Alfabesi'ni öğrenmek gereklidir. Başlangıçta harflerin üzerinde tek tek durup, biri matbaa biri el yazısı olan iki alfabeyi kavrayınca basit gramer ve kelimelerle devam ederiz. Kaynak kitaplardan verilen bolca ödevle de evde pekiştirmek gereklidir. Rusça nankör bir dildir, özel dersten özel derse görmekle öğrenilmez.

Küçükçekmece
₺50/saat
Ismail
İlk ders ücretsiz!

Rusça ana dilim olmakta, 4 dil biliyorum, isteyene bireysel isteyene grupça Rusça ders

ilk başta öğrencimin dili hangi seviyede bilgini öğrenirim,ne icin kullanacağını ve hangi kürede olduğunu öğrenirim, ve sonrasında ona yönelik ders programı uygularım. Öğrencim zamanla Gramer, konuşma, yazma ve dialog becerilerine sahip olacak.

Başakşehir
₺30/saat
Mehmet ali
İlk ders ücretsiz!

Rus Dili ve Edebiyatı öğrencisinden temel rusça dersi (Okuma - Yazma - Grammer)

Öncelikle bir dil öğrencisinin asıl gayesi okuyabilmek ise kelime hafızası bu konuda kilit rol oynar eğer kelime hafızanız boş ise istediğiniz kadar grammer öğrenin bir işe yaramaz.

Kütahya Merkez
₺40/saat
Sait kaan
İlk ders ücretsiz!

Rusça öğrenmek istiyor musun ? Cevabın 'EVET' ise doğru adrestesin. Haydi, başlayalım o zaman.

Derslerimi son derece pratik, eğlenceli, sağlam bir temele dayalı, unutulmayacak şekilde işlerim. Birçok yardımcı metaryel ile desteklerim ve başarıyı garantilerim.

₺75/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Lisansım rus dili ve edebiyatı. pedagojik formasyonum var. aktif olarak özel bir okulda ingilizce ve rusça derslerine giriyorum.

derslerimi yabancı dil öğretim metodlarından seçmeci yöntemi kullanarak işlerim. yani her yöntemin amaca uygun yönlerini kullanırım.

₺100/saat
Melissa
İlk ders ücretsiz!

Anadili Rusça ve Türkçe olan aynı zamanda İnglizce öğrencisinden özel kaliteli dersler

Native Speaker olarak Rusça konuşma dersleri verebilirim. Konuşma pratiği yaptırabilirim. Okuma alıştırmaları yapabilir, okuldan verilen ödev ve alıştırmalara yardımcı olabilirim.

Yenişehir
₺20/saat
Ibrahim
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Herkese merhabalar Adım İbrahim şuan Polonya dayım sizlerle skaype üzerinden iletişime geçebilirim

Derslerimi internet üzerinden işlerim. Her sorunuza cevap bulmaya çalılırım. Elimden geldiğince sizlere yardımcı olmak isterim çünkü sizler için burada olacağım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Rusça öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Merhaba ben İnci. Giorgi ile Superprof sayesinde iletişime geçtik, gerçekten bu fırsatı yakaladığım için çok mutluyum. Kendisi kesinlikle öğrencileri ile çok ilgili ve karşı tarafa bilgiyi nasıl aktaracağını çok iyi bilen bir...

İ
Inci, Élève
2 hafta önce
Giorgi
(4 görüş)

Rusça dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır