Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Bursa özel ders

Evinizin yakınlarında 572 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Bursa

Bursa
₺30/saat
Ilkay
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden ilk-ortaokul matematik , Lise giriş sınavına hazırlık , hızlı problem çözme ve denklem kurma konularında geliştirici özel ders

Dersleri örnek sorular üzerinden işlerim konular da bu şekilde ilerler öğrencilerin çözmekte zorlandığı sorular daha da yardımcı oluyor bunların üzerinde eksik kalan konuları veya bilinmeyen-unutulan noktaları bulup bunları gideririz Derslerim liseye hazırlanan , konu eksiği olan veya programlama ve algoritma kısmında temel ve orta düzeyde bilgi edinmek isteyen bu konulara me

Bursa
₺30/saat
Ilkay
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden temel-orta düzey programlama , algoritma , nesneye yönelik programlama dersleri

dersleri ilk olarak bu işin temelinden (ör: neden bu işi yapma gereği duyarız) başlayarak her bölümü oturtarak ve bölüm bitimlerinde öğrencilere bilgilerini pekiştirebilecekleri ödevler vererek işlerim derslerim bu alana adım atmayı isteyen , okul derslerinde yardıma ihtiyaç duyan, ileride yazılım alanında bir bölüm-iş düşünüp erkenden belli bir bilgi seviyesine ula

Osmangazi
₺25/saat
Muhammet
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ney'e ruhani ve fiziki olarak güzel bir yaklaşım geliştirmek , ilerlemek ve hissederek üflemek için güzel bir başlangıç rehberliği

Öncelikle nefes ve üfleme teknikleri üzerinde teori ve pratik alıştırması yapmayı sonrasında ise her seste kıvam tutturarak ilerlemeyi hedefliyorum .

Osmangazi
₺25/saat
Muhammet
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik öğrencisinden temel seviye ve ilerisi robotik , mobil ve masaüstü programlama dersleri

Derslerimi özellikle bilginin somut olarak anlaşılacağı şekilde işlerim .

Nilüfer
₺45/saat
Oğuzhan
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Amerika da ve irlanda da belli bir süre yaşadım lise ve üniversite de ingilizce eğitimi gördüm

Anlamadığınız konuların temelini analiz ederek sağlam, kuşku kalmayacak bir şekilde gerek dökümanlarla gerek videolarla anlatırım, konunun kavranması için ne kullanılması gerekiyorsa kullanmaktan çekinmem. Ders verme konusunda kendimden ziyade öğrenci odaklıyım öğrencinin işine yaracak her bilgiyi kullanması taraftarıyım. Teşekkürler. Herkese bol şans.

Osmangazi
₺80/saat
Rumeysa
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bursada bölgeye uygun her sınıfa uygun engin tecrübelerimizle matematik ve geometri dersi verilir

Derslerimi öğrencinin durumuna göre işlemeyi tercih ederim. Öğrenciyle nasıl işlenirse daha iyi anlarsın gibi konuşurum onun istediği şekilde eğer ona uygunsa işlerim.

Osmangazi
₺50/saat
Ayşe
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tarih Öğrencisinden Bursa'da bireysel veya grup Tarih ve Sosyal Bilgiler Dersleri Verilir

Derslerde verilen ödevler yerine getirilmelidir. Tarihi ezber olarak öğrenmenin dışında eğlenceli hale getirmek amacımdır. Temel hedef Tarihi sevdirmektir. Ders öncesi işlenecek konu ile ilgili kavram bilgisi verilir. Daha sonra neden-sonuç ilişkisi ile bilgi verilir. Öğrenci konu sonunda test çözer eksik kalınan noktalar tekrar edilir.

Nilüfer
₺100/saat
Selim
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kişiye Özel Bireysel Antrenörlük Tenis Fitness Atletik Performans Yetenek Seçimi Beden Eğitimi

Öncelikle derse başlayacak olan bireyin, gerekli antropometrik ölçümlerini, performans ölçümlerini yapar neye uygun olup olmadığını belirlerim.

Nilüfer
₺55/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitimi olan okul öncesi öğretmeninden ilk ve orta okul düzeyinde ingilizce dersleri

Ders işlemeden önce öğrencinin düzeyini belirler ve öğrenme şeklini ortaya çıkarırım. Daha iyi anladığı yollari ve gereken materyalleri kullanarak ilerlemeye çalışıyorum. Yaş grubu küçük olduğu için ezberden biraz daha uzak durup oyun ve şarkı bazli başlangıçlar yapıyorum. Daha sonra düzeyine göre daha dil becerisine yönelik çalışmalar yaparim.

Bursa
₺70/saat
Berkant
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik eğitimi öğretmeninden özel birebir keman, viyola, piyano, solfej dersleri.Güzel sanatlara hazırlık, seviyeye göre farklı metodlar ile çalışmalar

Öğrencilerin seviyelerine ve yaş gruplarına göre değişik metodlar ile derslerimi sürdürüyorum ilk olarak enstrüman çalmaktansa teori bakımından bilgi sahibi olmayı tercih ettiğimden dolayı ilk iki ders solfej eğitimi vererek derslere devam ediyorum.Dersler bire bir öğrenciyle 1 saat olarak işlenir.

Nilüfer
₺50/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli 2017 mezunu İngilizce öğretmeni taze bilgileriyle sizlerin sorularını bekliyor.Be hungry to learn!

Öğrencinin de isteklerini dikkate alarak öğrenmesi gereken kelimelerle ilgili kısa tekrarlar ve derse giriş şeklinde seviye belirleriz, temel kurallar öğretilir sonrasında ekstra bonus bilgilere yer veririm

Bursa
₺50/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Ege'den yeni mezun psikologdan Bursa'da kendini geliştirmek isteyen herkese uygun İngilizce dersleri

İngilizce bilgisi özellikle çocuk yaşlarda çok daha kolay kazanılabiliyor. Dolayısıyla bir çocukla yapacağım ders ve bir yetişkinle yapacağım ders arasında farklılıklar olacaktır. Fakat genelde birden fazla uyaranla öğrenmenin daha etkili olduğuna inanıyorum.

Bursa
₺50/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Ege'den yeni mezun psikologdan Bursa'da lise ve ilk öğretim seviyesinde matematik dersleri

Matematiğin pratikle geliştirilebildiğini düşünenlerdenim. Dolayısıyla derste bol bol pratiğe yer veririm. TYT sınavı düzeyinde matematik dersi verebilirim. AYT konusunda ders verebilecek yeterlilikte olduğumu düşünmüyorum. Onun dışında lise ve ilk okul öğrencilerine takviye amaçlı dersler verebilirim.

Nilüfer
₺50/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Biyokompozit alanında yüksek lisans yapıyorum. Okul derslerine yardımcı olmak isterim. Amacım eğlenerek öğretmek hatta öğrenmek !

Okul sınavına yönelik çalışıyorsak ayrı , ösym veya meb 'in yaptigibsinavlara çalışıyorsak test çözme tekniğine göre dersleri anlatmayı doğru buluyorum .

Nilüfer
₺100/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Almanca öğretmeni, ilkokul,ortaokul, özel ders,grup dersleri, birebir çalışma, ödev yardım, test çözüm

derslerimi kendi hazırladığım materyaller üzerinden ve çalışma yapraklarından çalıştırıyorum, ek çalışma kitapları veya belli uygulamalar kullanarak pekiştirme alıştırmaları hazırlıyorum. Ezbere dayalı öğretimden ziyade uygulamalı çalışmalara daha çok önem veririm.

Nilüfer
₺60/saat
Abdurrahman
İlk ders ücretsiz!

7 yıl deneyimli aktif çalışan sosyal bilgiler öğretmeninden tarih, coğrafya, inkılap tarihi dersleri.

Derslerimi genelde günümüz olayları veya yakın tarih olayları ile ilişkilendiririm. Çoğunlukla esprili geçer, öğrencilerim de öyle olduğunu söylerler. Çoğunlukla sıkılmazlar ve gülmeli eğlenmeli olur. Sosyal medyayı ve bilgisayar oyunlarını çok takip eden bir öğretmen olduğum için genç jenerasyonla iletişimim de gayet iyidir.

Osmangazi
₺70/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Ruhunuzu beden esaretinden kurtarıp, yeniden yaşam enerjisi katmak için, müziğin tüm ritimlerini duymak için Bursa'da sizleri bekliyorum.

Vereceğim eğitim elbette ki her dans için değişkenlik göstermektedir. Lakin temel husus kişinin vücudunu tanıması ve işlediğimiz dersten beklentileri ile ilişkilidir. Önceliğim kas sistemini hareketlendirmek, bölgesel değişikliği gözlemleyerek bir sonra ki derslere devam ederek hedefleri arttırma, öğrencinin hassasiyeti ve hayatında bulunan rahatsızlıklar.

Yıldırım
₺75/saat
Elif
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bursa’da Tecrübeli Kimya öğretmeninden TYT-AYT dersleri, konu tekrarları, sınavlara hazırlık dersi anlama becerisi kazandırma

Dersimi işlerken öncelikle o konuya ilişkin materyal tasarlarım ya da deney yaparım. Görsel zekanın öğrenme üzerine çok fazla etkilerinin olduğunu düşünüyorum. Çok farklı sorular çözerek konuyu pekiştirmeyi sağlarım. Matematiksel işlem gerektiren konularda kısa yollar vererek matematik dersinin zor olmadığını öğrencilerime benimsetirim.

Bursa
₺60/saat
Şeyma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

7 yıllık tecrübemle siz yeni ilkokul veya ortaokul MATEMATİK öğrencilerimi bekliyorum, haydi başarıya!

Derslerimi konunun genel özetini verip basitten zora örneklerle devam ederim. Öğrencimin olabildiğince çok çeşitli soru görmesi, çözebilmesi için birçok kaynaktan ve kendi birikimlerimden yararlanırım. Konuyla ilgili ödev verir, ertesi derste kontrol eder, yanlış ya da eksiklikleri varsa telafi ederim.

Nilüfer
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Bir diyetisyenden ilkokul ve ortaokul erkek ya da kiz öğrencilerine özel ders verilebilir

Derslerimi öncelikli olarak birden fazla kaynaktan konu anlatımı şeklinde , sonrasında test çözümü ve ödev verimi şeklinde gerçekleştiririm, Üniversite okurkende özel ders geçmişim vardır o yuzden odevler konusunda hassasım. Genelde eğlenceli ve esprili bir şekilde konuları işlerim .

Nilüfer
₺60/saat
Oğuzhan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi Tarih bölümü öğrenci olarak her seviye için tarih dersleri veriyorum.

Tarih derslerini öğrencilere sevdirmek öncelikli amacım. Derslerimi genellikle anlatım yöntemi ve soru-cevap yöntemini birlikte kullanarak işliyorum. Öğrencilerin derse katılımına önem veriyorum çünkü bu şekilde daha kalıcı bir öğrenme sağlandığını düşünüyorum. Yoğun bir ders havasından ziyade sohbet havasında geçen bir ders işleme yöntemi kullanıyorum.

Nilüfer
₺50/saat
Gizem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyosistem Mühendisliği öğrencisinden bireysel ya da grup Dil Bilgisi / Dil ve Anlatım dersi

Derslerimi bol örnekleyerek anlatırım, seçtiğim örnekler sevdiğimiz şarkılardan oluştuğunda öğrencilerin daha çok ilgisini çekiyor, aklında kalıyor. Sonraki ders için ödevim, öğrencimin illaki bir metin, bir yazı yazmasıdır. Öğrendiklerini kullanabilmesi açısından bu çok önemli ve de kitap okuması çok çok önemli.

Nilüfer
₺60/saat
Şükrü
İlk ders ücretsiz!

Matematik Öğretmeni ve Bilgisayar Mühendisi'nden Matematik ve Geometri Dersi (TYT, AYT, KPSS)

Derslerimi öğrencinin kendi kendine öğrenebilme becerisini geliştirme üzerine kurgularım. Bu sayede öğrenmenin kalıcı olmasını sağlıyorum. Derslerim özellikle matematikten uzak duran öğrencilere hitap etmektedir. Öncelikli amacım öğrencinin matematik konusunda öz güvenini sağlamaktır. Mutlaka soru çözümü için vakit ayırırım.

Bursa
₺50/saat
Şeyma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Şuanda bir eğitim kurumunda bilgisayar işletmenliği dersi vermeye devam ediyorum. Ms officedeki eksikliklerinizi hızla ve keyifle tamamlayalım :)

Önce birkaç uygulama ile öğrencimin zorlandığı ya da öğrenmek istediği konuyu anlatırım, hemen ardından onun uygulaması için çeşitli uygulamalar veririm, anlık takip ederek eksiklerini ve yanlışlarını telafi etmesini sağlarım.

Osmangazi
₺50/saat
Zeynep
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yazma, okuma, anlama ve konuşmada yardımcı, temel düzeyde öğrenim ve geliştirme için özel ders.

Her öğrenci profili için ayrı bir ders işleme modeli hazırlarım. Öğrenci ile işbirliği yapmanin önemli olduğunu düşünürüm. Öğrencinin öğrenme modeline göre ders işlerim. Bu sebeple standart bir ders işleme yöntemim yoktur.

Osmangazi
₺50/saat
Zeynep
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü, formasyonlu öğretmenden ilkokul ve lise düzeyi özel ders

Her öğrencinin öğrenme tarzı aynı değildir. Öğrenci ile işbirliği yaparak en iyi öğrenme modeli üzerinden, ihtiyaca yönelik ders işleme yöntemi kullanırım. Her öğrenci için ayrı ders planı hazırlarım.

Osmangazi
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencisinden Başlangıç ve Orta Düzeyde İNGİLİZCE dersleri (BURSA)

Üzerinde durulacak konu hakkında bilgilendirme yapılarak başlamaya özen gösteririm, bu konu özelinde bilinmesi gerekenleri aktarıp örneklerle pekiştirilmesini sağlarım. Başlangıç ve Orta Düzeyde İngilizce bilen ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen kişilere uygun olacak şekilde derslerimi sürdürürüm.

Osmangazi
₺35/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde MATEMATİK DERSLERİ (BURSA)

Matematik ve geometri gibi sayısal derslerin genel bir tanıtım sonrasında çeşitli örneklerle çalışılan konunun pekiştirilmesi şeklinde öğretilmesi taraftarıyım. Yardımcı olduğum pek çok kişi de bu yöntemin en doğrusu olduğunu ders sonrasında kolaylıkla anlamıştır. İlkokul ve lise düzeyinde Matematik ve Geometri dersleri konusunda yardımcı olabilirim.

Osmangazi
₺50/saat
Halil
İlk ders ücretsiz!

Inşaat mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim matematik 6-7-8 sınıflara özel ders verebilirim 4 aydır özel bir kurumda dersler veriyorum.

Derse başlamadan konunun özüne inmek için genel bi profil çizerim. neleri işleyeceğiz. ne öğreneceğiz. nerelerde kullanabiliriz. konuyu anlatırım. anlatırken seri örneklere yer veririm. kaynak kitaptan soruları öğrencilerim ile beraber yaparım. ödev veririm . yapılamayan soruları bir sonraki ders mutlaka beraber çözeriz.

Osmangazi
₺40/saat
Zafer
İlk ders ücretsiz!

Uludağ üniversitesi Bilgisayar programcılığı mezunu Bilgisayar dersi. Bursa içi birebir özel ders.

Öğretim şeklim tamamen uygulamalı olarak bunun yanı sıra notlar ve ödevler olarak yapmaktayım. Derslerim bilgisayar bilgisi minimum seviyedeki kişilere olmaktadır. Veya öğrenmek istedikleri iş yeri üzerine eğitimler vermek tercihimdir. Derslerim için saat olarak genellikle uygulama olarak geçer. Çünkü uygulama en büyük öğrenme şeklidir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Bursa semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Bursa semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Bursa semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.