Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Bursa özel ders

Evinizin yakınlarında 806 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Bursa

Osmangazi
₺25/saat
Muhammet
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ney'e ruhani ve fiziki olarak güzel bir yaklaşım geliştirmek , ilerlemek ve hissederek üflemek için güzel bir başlangıç rehberliği

Öncelikle nefes ve üfleme teknikleri üzerinde teori ve pratik alıştırması yapmayı sonrasında ise her seste kıvam tutturarak ilerlemeyi hedefliyorum .

Osmangazi
₺25/saat
Muhammet
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik öğrencisinden temel seviye ve ilerisi robotik , mobil ve masaüstü programlama dersleri

Derslerimi özellikle bilginin somut olarak anlaşılacağı şekilde işlerim .

Osmangazi
₺35/saat
Rumeysa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Siyaset bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü (Ingilizce) öğrencisinden Bursa'da ilkokul seviyesinde matematik, ilkokul ve ortaokul seviyesinde türkçe, ingilizce dersleri.

Derslerimi bireyin öğrenebileceği en kolay metodla (görsel, işitsel, yazarak) işlerim. Kendim ise öğrenirken daha çok tablo ve şema ile ilişkilendirmeye meyilliyim. Çocukları ve onlardan biri olmayı severim. Insan ilişkilerim kuvvetlidir. Bursa Osmangazi Nilüfer ve çevresinde ikamet eden öğrencilere ders verebilirim.

Osmangazi
₺80/saat
Rumeysa
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bursada bölgeye uygun her sınıfa uygun engin tecrübelerimizle matematik ve geometri dersi verilir

Derslerimi öğrencinin durumuna göre işlemeyi tercih ederim. Öğrenciyle nasıl işlenirse daha iyi anlarsın gibi konuşurum onun istediği şekilde eğer ona uygunsa işlerim.

Osmangazi
₺50/saat
Ayşe
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tarih Öğrencisinden Bursa'da bireysel veya grup Tarih ve Sosyal Bilgiler Dersleri Verilir

Derslerde verilen ödevler yerine getirilmelidir. Tarihi ezber olarak öğrenmenin dışında eğlenceli hale getirmek amacımdır. Temel hedef Tarihi sevdirmektir. Ders öncesi işlenecek konu ile ilgili kavram bilgisi verilir. Daha sonra neden-sonuç ilişkisi ile bilgi verilir. Öğrenci konu sonunda test çözer eksik kalınan noktalar tekrar edilir.

Nilüfer
₺25/saat
Gökhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mühendislik ve Radyo Tv Öğrencisinden Temel Fotoğrafçılık Eğitimi (MEB Onaylı Sertifikaya Sahip Eğitmen)

Fotoğrafa yeni başlayanlar, başlamak veya kendini geliştirmek isteyenler için temel bu eğitimi vermekteyim. Dersleri teorik ve uygulamalı olarak iki şekilde işliyorum.

Nilüfer
₺100/saat
Selim
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kişiye Özel Bireysel Antrenörlük Tenis Fitness Atletik Performans Yetenek Seçimi Beden Eğitimi

Öncelikle derse başlayacak olan bireyin, gerekli antropometrik ölçümlerini, performans ölçümlerini yapar neye uygun olup olmadığını belirlerim.

Nilüfer
₺150/saat
Kürşad
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

19 yıllık dershanecilik tecrübemle sınava hazırlık ve ara sınıf fizik dersleri verebilirim..

son 4 yildir masa başı grup ve bireysel özel ders formatında çalışma yapmaktayım, başarının yolu okuduğunu anlamaktan geçmektedir öğrencilerimin soruları daha iyi anlayarak hangi soru da hangi yöntem ve bilgileri kullanması gerektiğini daha iyi anlamalarını sağlamak öncelikli çabamız olmustur

Nilüfer
₺80/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Alanında deneyimli Uludağ Üniversitesi müzik Öğretmenliği Bölümünden Keman ve Piyano Temel müzik eğitimi

Ders tekniklerimi birçok farklı yöntemle işliyorum , kişiye göre değişebiliyor.

Nilüfer
₺55/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitimi olan okul öncesi öğretmeninden ilk ve orta okul düzeyinde ingilizce dersleri

Ders işlemeden önce öğrencinin düzeyini belirler ve öğrenme şeklini ortaya çıkarırım. Daha iyi anladığı yollari ve gereken materyalleri kullanarak ilerlemeye çalışıyorum. Yaş grubu küçük olduğu için ezberden biraz daha uzak durup oyun ve şarkı bazli başlangıçlar yapıyorum. Daha sonra düzeyine göre daha dil becerisine yönelik çalışmalar yaparim.

Bursa
₺50/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Ege'den yeni mezun psikologdan Bursa'da kendini geliştirmek isteyen herkese uygun İngilizce dersleri

İngilizce bilgisi özellikle çocuk yaşlarda çok daha kolay kazanılabiliyor. Dolayısıyla bir çocukla yapacağım ders ve bir yetişkinle yapacağım ders arasında farklılıklar olacaktır. Fakat genelde birden fazla uyaranla öğrenmenin daha etkili olduğuna inanıyorum.

Bursa
₺50/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Ege'den yeni mezun psikologdan Bursa'da lise ve ilk öğretim seviyesinde matematik dersleri

Matematiğin pratikle geliştirilebildiğini düşünenlerdenim. Dolayısıyla derste bol bol pratiğe yer veririm. TYT sınavı düzeyinde matematik dersi verebilirim. AYT konusunda ders verebilecek yeterlilikte olduğumu düşünmüyorum. Onun dışında lise ve ilk okul öğrencilerine takviye amaçlı dersler verebilirim.

Nilüfer
₺50/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Biyokompozit alanında yüksek lisans yapıyorum. Okul derslerine yardımcı olmak isterim. Amacım eğlenerek öğretmek hatta öğrenmek !

Okul sınavına yönelik çalışıyorsak ayrı , ösym veya meb 'in yaptigibsinavlara çalışıyorsak test çözme tekniğine göre dersleri anlatmayı doğru buluyorum .

Nilüfer
₺100/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Kişiye Özel planlarla İstenilen Hedefe Ulaşmada Profeyonel Bir Yardıma Ne Dersiniz ?

Grup derslerimi grup ortalamasına yönelik yönlendiririm ne çok zor ne çok kolay olacak şekilde her dersimde bir metaryal kullanmayı tercih ederim aynı anada bir kaç materyal kullanmam etkilli ve verimli çalışma gerçekleşmesi için.

Nilüfer
₺45/saat
Elif nur
İlk ders ücretsiz!

Herkese ingilizce lazım merhaba, yabancı dil öğrencisinden, ilkokul, ortaokul, lise seviyesi ingilizce eğitimi

derslerimi sıkmadan işlemeyi tercih edenlerdenim. hem günlük yaşam için hem okul hayatı için önemli rol oynayan ingilizceyi en pratik şekilde öğrenmelerine yardım edebilirim. derse genel olarak kısa sohbet ile başlar aynı şekilde bitiririm. tanışma açısından vereceğim ilk dersler ücretsiz olacaktır.

Nilüfer
₺100/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Almanca öğretmeni, ilkokul,ortaokul, özel ders,grup dersleri, birebir çalışma, ödev yardım, test çözüm

derslerimi kendi hazırladığım materyaller üzerinden ve çalışma yapraklarından çalıştırıyorum, ek çalışma kitapları veya belli uygulamalar kullanarak pekiştirme alıştırmaları hazırlıyorum. Ezbere dayalı öğretimden ziyade uygulamalı çalışmalara daha çok önem veririm.

Osmangazi
₺40/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Bursa'da eğlendirerek üniversiteye ve liseye hazırlık yaptırılır.

Derse başlamadan önce öğrencilerim ne seviyede olduklarını öğrenebilmek için onlara sorular sorarım.Öğrencilerimin bilmediği konulara yoğunlaşırım. Anlamadıklarını farkettiğimde örneklerimi çoğaltırım.Muhakkak bir etkinlik planlarım.En son etkinlik üzerinden havada kalan noktaları farkeder onlara geri dönüş yaparım.

Nilüfer
₺60/saat
Abdurrahman
İlk ders ücretsiz!

7 yıl deneyimli aktif çalışan sosyal bilgiler öğretmeninden tarih, coğrafya, inkılap tarihi dersleri.

Derslerimi genelde günümüz olayları veya yakın tarih olayları ile ilişkilendiririm. Çoğunlukla esprili geçer, öğrencilerim de öyle olduğunu söylerler. Çoğunlukla sıkılmazlar ve gülmeli eğlenmeli olur. Sosyal medyayı ve bilgisayar oyunlarını çok takip eden bir öğretmen olduğum için genç jenerasyonla iletişimim de gayet iyidir.

Yıldırım
₺75/saat
Elif
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bursa’da Tecrübeli Kimya öğretmeninden TYT-AYT dersleri, konu tekrarları, sınavlara hazırlık dersi anlama becerisi kazandırma

Dersimi işlerken öncelikle o konuya ilişkin materyal tasarlarım ya da deney yaparım. Görsel zekanın öğrenme üzerine çok fazla etkilerinin olduğunu düşünüyorum. Çok farklı sorular çözerek konuyu pekiştirmeyi sağlarım. Matematiksel işlem gerektiren konularda kısa yollar vererek matematik dersinin zor olmadığını öğrencilerime benimsetirim.

Bursa
₺60/saat
Şeyma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

7 yıllık tecrübemle siz yeni ilkokul veya ortaokul MATEMATİK öğrencilerimi bekliyorum, haydi başarıya!

Derslerimi konunun genel özetini verip basitten zora örneklerle devam ederim. Öğrencimin olabildiğince çok çeşitli soru görmesi, çözebilmesi için birçok kaynaktan ve kendi birikimlerimden yararlanırım. Konuyla ilgili ödev verir, ertesi derste kontrol eder, yanlış ya da eksiklikleri varsa telafi ederim.

Nilüfer
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Bir diyetisyenden ilkokul ve ortaokul erkek ya da kiz öğrencilerine özel ders verilebilir

Derslerimi öncelikli olarak birden fazla kaynaktan konu anlatımı şeklinde , sonrasında test çözümü ve ödev verimi şeklinde gerçekleştiririm, Üniversite okurkende özel ders geçmişim vardır o yuzden odevler konusunda hassasım. Genelde eğlenceli ve esprili bir şekilde konuları işlerim .

Nilüfer
₺50/saat
Gizem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyosistem Mühendisliği öğrencisinden bireysel ya da grup Dil Bilgisi / Dil ve Anlatım dersi

Derslerimi bol örnekleyerek anlatırım, seçtiğim örnekler sevdiğimiz şarkılardan oluştuğunda öğrencilerin daha çok ilgisini çekiyor, aklında kalıyor. Sonraki ders için ödevim, öğrencimin illaki bir metin, bir yazı yazmasıdır. Öğrendiklerini kullanabilmesi açısından bu çok önemli ve de kitap okuması çok çok önemli.

Nilüfer
₺60/saat
Şükrü
İlk ders ücretsiz!

Matematik Öğretmeni ve Bilgisayar Mühendisi'nden Matematik ve Geometri Dersi (TYT, AYT, KPSS)

Derslerimi öğrencinin kendi kendine öğrenebilme becerisini geliştirme üzerine kurgularım. Bu sayede öğrenmenin kalıcı olmasını sağlıyorum. Derslerim özellikle matematikten uzak duran öğrencilere hitap etmektedir. Öncelikli amacım öğrencinin matematik konusunda öz güvenini sağlamaktır. Mutlaka soru çözümü için vakit ayırırım.

Bursa
₺50/saat
Şeyma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Şuanda bir eğitim kurumunda bilgisayar işletmenliği dersi vermeye devam ediyorum. Ms officedeki eksikliklerinizi hızla ve keyifle tamamlayalım :)

Önce birkaç uygulama ile öğrencimin zorlandığı ya da öğrenmek istediği konuyu anlatırım, hemen ardından onun uygulaması için çeşitli uygulamalar veririm, anlık takip ederek eksiklerini ve yanlışlarını telafi etmesini sağlarım.

Osmangazi
₺50/saat
Zeynep
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yazma, okuma, anlama ve konuşmada yardımcı, temel düzeyde öğrenim ve geliştirme için özel ders.

Her öğrenci profili için ayrı bir ders işleme modeli hazırlarım. Öğrenci ile işbirliği yapmanin önemli olduğunu düşünürüm. Öğrencinin öğrenme modeline göre ders işlerim. Bu sebeple standart bir ders işleme yöntemim yoktur.

Osmangazi
₺50/saat
Zeynep
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü, formasyonlu öğretmenden ilkokul ve lise düzeyi özel ders

Her öğrencinin öğrenme tarzı aynı değildir. Öğrenci ile işbirliği yaparak en iyi öğrenme modeli üzerinden, ihtiyaca yönelik ders işleme yöntemi kullanırım. Her öğrenci için ayrı ders planı hazırlarım.

Osmangazi
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencisinden Başlangıç ve Orta Düzeyde İNGİLİZCE dersleri (BURSA)

Üzerinde durulacak konu hakkında bilgilendirme yapılarak başlamaya özen gösteririm, bu konu özelinde bilinmesi gerekenleri aktarıp örneklerle pekiştirilmesini sağlarım. Başlangıç ve Orta Düzeyde İngilizce bilen ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen kişilere uygun olacak şekilde derslerimi sürdürürüm.

Osmangazi
₺35/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde MATEMATİK DERSLERİ (BURSA)

Matematik ve geometri gibi sayısal derslerin genel bir tanıtım sonrasında çeşitli örneklerle çalışılan konunun pekiştirilmesi şeklinde öğretilmesi taraftarıyım. Yardımcı olduğum pek çok kişi de bu yöntemin en doğrusu olduğunu ders sonrasında kolaylıkla anlamıştır. İlkokul ve lise düzeyinde Matematik ve Geometri dersleri konusunda yardımcı olabilirim.

Osmangazi
₺50/saat
Halil
İlk ders ücretsiz!

Inşaat mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim matematik 6-7-8 sınıflara özel ders verebilirim 4 aydır özel bir kurumda dersler veriyorum.

Derse başlamadan konunun özüne inmek için genel bi profil çizerim. neleri işleyeceğiz. ne öğreneceğiz. nerelerde kullanabiliriz. konuyu anlatırım. anlatırken seri örneklere yer veririm. kaynak kitaptan soruları öğrencilerim ile beraber yaparım. ödev veririm . yapılamayan soruları bir sonraki ders mutlaka beraber çözeriz.

Osmangazi
₺40/saat
Zafer
İlk ders ücretsiz!

Uludağ üniversitesi Bilgisayar programcılığı mezunu Bilgisayar dersi. Bursa içi birebir özel ders.

Öğretim şeklim tamamen uygulamalı olarak bunun yanı sıra notlar ve ödevler olarak yapmaktayım. Derslerim bilgisayar bilgisi minimum seviyedeki kişilere olmaktadır. Veya öğrenmek istedikleri iş yeri üzerine eğitimler vermek tercihimdir. Derslerim için saat olarak genellikle uygulama olarak geçer. Çünkü uygulama en büyük öğrenme şeklidir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Bursa semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Bursa semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Bursa semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.