Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Bursa özel ders

Evinizin yakınlarında 65 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Bursa

Nilüfer
₺120/saat
Emrecan
İlk ders ücretsiz!

Müzik Öğretmeninden Piyano,Keman,Şan özel dersi ve Güzel Sanatlar Yetenek Sınavlarına hazırlık dersi...

Derslerimi öğrencilerimin yaş gruplarına, müziğe olan ilgi ve yeteneklerini göz önünde bulundurarak çeşitli metotlarla yürütüyorum. Öncelikle öğrencilerime temel müzik bilgisi kazandırmayı tercih ediyorum. Amacım öğrencilerime hobi veya meslek farketmeksizin müziği sevdirmek ve yapma eylemini sağlamaktır.

Osmangazi
₺50/saat
Gülcan
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve Lise öğrencilerine okula yardımcı, Üniversite öğrencilerine Erasmus sınavında yardımcı ders verilir.

Derslerim ağırlık olarak lise sınavlarına hazırlık ve üniversite sınavlarına hazırlıktır. Yanı sıra okul sınavlarına da yardımcı oluyorum. Sınav hazırlığında soru çözme ipuçları, dil bilgisi konu tekrarları, dil becerilerini geliştirmek için okuma, anlama ,yazma ve dinleme çalışmalarını birlikte ilerletmeyi tercih ediyorum.

Osmangazi
₺60/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Bilgiler Öğretmeninden ortaokul düzeyinde sosyal bilgiler dersi, lise tarih coğrafya takviye, üniversite sınavında tarih coğrafya takviye, ilkokul öğrencilerinde tüm dersler

Önceliğimiz ders hakkında bilip bilmediklerimiz. İşlenecek konuya hakimiyetimiz nedir? İlgimizi dikkatimizi nasıl odaklayacağımızı öğrenmek. 1 saatlik dersimizde önce işleyeceğimiz konu hakkında hazır bulunuşluğumuzu tespit etmeliyiz. Kısa bir beyin fırtınası ve ardından konuyu ayrıntısıyla öğrenciye vermek.

Osmangazi
₺40/saat
Cumali
İlk ders ücretsiz!

Lgs başarisi için branşinda hem yazar hem uzman olan öğretmenden sizler için dersler.

DERSLERİMİ BİREBİR OLARAK 1. ÖNCELİKLE DERSİNİN ÖĞRENCİNİN ALGI VE BİLİNÇ DÜZEYİNE UYGUN OLACAK ŞEKİLDE ANLATIMINI YAPARIM. 2. AŞAMADA DERSİN ÖZETİNİ ANA HATLARI İLE ÖZETİNİ YAPARIM. 3.AŞAMADA DERSİN SONUNDA KONUNUN PEKİŞMESİ İÇİN BİR TESTİ BEN ÇÖZERİM BİR TEST DE ÖĞRENCİYE ÇÖZDÜRÜRÜM. 4. AŞAMADA HAFTA SONLARI GENEL DENEME ÇÖZÜMÜ YAPARIM.

Osmangazi
₺50/saat
Çağrı
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden 9-10-11-12-mezun gruplara okul dersleri ve sınavlara yönelik dil bilgisi ve edebiyat (özellikle en çok zorlanılan Divan edebiyatı) dersleri verilir.

Temel bilgilerin kontrolü ve tekrarı, anlatılacak konunun yol haritası, konuyla ilgili soru tarzları ve çözüm yöntemleri, gerekli ve daha gerekli bilgilerin ayrımı ve düzenli şekilde tekrarı, akılda kalıcı canlı örnek seçimleri, konunun sonraki konularla olan bağlantısı gibi önemli detaylar üzerinden ders anlatırım.

Yıldırım
₺100/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Devlet konservatuvarı mezunuyum cello,piyano,şan,solfej ve teori ,konservatuvar müzik bölümü veüniversitelerin ilgili bölümlerine hazırlık derslerinde profesyonel eğitim sunmaktayım.

Özel ders ve kendi özel öğretim tekniklerimle başarıya ulaştırıyorum. Ses ve enstrüman yeteneklerinin gelişmesini sağlıyorum. En az 1 saat olan derslerimizde küçük yaş gruplarıyla hem oyun hem öğretici destek şeklinde ders uyguluyorum. Yetişkin ve genç yaş gruplarında öğrencinin yeterlilik düzeyine göre ders işlemekteyim.

Nilüfer
₺55/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Bİlgisayar Programcılığı Mezunu Bİlişim Dersleri C#,Bilgisayar Kullanmyı Bilmeyen ve Matematik Dersleri

Öncelikle öğrencilerimin kapasitesini ölçecek sorular yöneltirim.Matematiği nasıl yada bilgisayarı nasıl kullanıyor ona bakarım.Sonrasında belki küçük ve eğlenceli bir test :) Ona göre temelden anlatmaya başlarım.Derslerim ilköğretim ve lise öğrencilerine yönelik.Benim çalışma saatlerim eğlenceli ve karşılıklı konuşma tarzında ilerler.

Nilüfer
₺30/saat
Burak orhun
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenliği Bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine temel düzeyde İngilizce dersi

Ders işlemeye ilk olarak o günün konusunu işlemeye başlayarak başlarım. Ardından öğrenci hangi konuda geride kalmış ise ya da hangi konuda zorluk çekiyorsa o konu üzerine daha fazla yoğunlaşırım ve sözel ve/veya yazılı olarak birkaç örnek cümle kurarak pratiğe önem veriyorum ve/veya test veriyorum, günlük ezberlenilmesi gereken kelimeler veriyorum.

Bursa
₺90/saat
Burhan
İlk ders ücretsiz!

Fizik Öğretmeni Özel okullarda ve dersanelerde çalışmış özel ders 1e1 etüt deneyimi olan alanında uzman Tyt-Ayt sınavlarına ve okula destek..

Öğrenci merkezli eğitimdir. Öğrenme etkin olduğunda, örnek soru çözümleri arttırarak soru kalıpları çeşitliliği arttırılır. Düşünme, araştırma, soru sorma ve yorumlama gibi davranışlar gelişirtirilir. Öğrencinin hedefe kendisinin ulaşması için gerekli çalışmalar yapılır. Fizik başarısı kazanırken; eylenir, zevk alır, kendine olan güveni artar.

Osmangazi
₺55/saat
Cumali
İlk ders ücretsiz!

Bursa'nın köklü bir kolejindeki öğretmenden ve yazardan ders / kayanklar tarafımdan sağlanacaktır

DERSLERİMİ İŞLERKEN; 1. AŞAMADA ÖĞRENCİYE KONU ANLATIMI YAPARIM. 2. AŞAMADA ÖĞRENCİYE KONU İLE İLGİLİ BİR TESTİ ANLATARAK BEN ÇÖZERİM. 3.AŞAMADA ÖĞRENCİYE KONU İLE İLGİLİ BİR TEST ÇÖZDÜRÜRÜM. 4. AŞAMADA KONUNUN PÜF NOKTALARINI ÖZET ÇIKARTIRIM. 5. AŞAMADA HAFTALIK GENEL TEKRAR VE DENEME ÇÖZÜMÜ YAPARIM. 6.

Osmangazi
₺50/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Matematik bölümü mezunundan Bursa Osmangazi de ilkokul ve ortaokul seviyesinde özel ders

Derslerimi öğrencinin seviyesini ölçerek sıfırdan ileriye doğru çeşit çeşit örneklerle ve bol alıştırmalarla işlerim. Saatimiz dolsa bile konu oturmazsa esnetiriz.

Nilüfer
₺50/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Uludağ üniversitesi öğrencisinden okula yardımcı özel ders. Daha önce 2 öğrenci tecrübem oldu. Bursa da ihtiyacı olan öğrencilere yardımcı olabilirim.

Genellikle derslerimi ezberden ziyade öğretmeye dayalı işlerim. Çocuğa abla olmaya gerektiği yerden sıkıntılarını dinlemeye çalışırım. Sıkıldığını hissedersem eğlendirici ve öğretici etkinlikler yaparım.

Nilüfer
₺40/saat
Hafsa
İlk ders ücretsiz!

Fen bilgisi öğretmeninden bursada okula yardımcı özel fen bilgisi dersi veriyorum (ortaokul)

dersleri kısa, net, özet ve en anlaşılır şekilde işleyip gerekli gördüğümde veya öğrencim isterse konu ile ilgili soru çözümüne giderim yine gerekirse konuyu detayları ile anlatıp konunun anlaşıldığından emin olurum

Bursa
₺70/saat
Ayşin
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi mezunundan Bursa'da Matematik sorununuza çözüm ! Yüksek başarı sağlam temel ile gelir

Matematikte temel en önemli olgudur. Hele ki yeni tarz sınav sisteminde ezberden uzak işin mantığı daha ön plandadır.

Nilüfer
₺30/saat
Emine sena
İlk ders ücretsiz!

Ekonometri bölümü öğrencisinden Bursa ilinde ilkokul seviyesine matematik ve ingilizce dersleri verilir

Derslerime öncelikle çocukların seviyesine ölçebileceğim küçük testlerle bașlamaktayım. Sonrasında çıkan sonuçlardan elde ettiğim bilgiler ıșığında her çocuk için müfredat olușturmakta ve bu müfredata göre ilerlemekteyim. Derslerim ilkokul öğrencilerine yönelik olmaktadır.

Nilüfer
₺40/saat
Mert
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi tarih bölümü son sınıf öğrencisiyim lise ilkokul ve üniversite seviyesinde eğitim verebilirim

Dersleri ilgi çekici hale getirmek için çalışmalar yaparım konuyla ilgili film,belgesel gibi şeylerle akılda kalmasını sağlayabilirim konunun tam olarak kavranıldığından emin olmak için sonunda ufak bir sınav yaparak eksikleri görüp bunları telafi etmek için ekstra bir çalışma programı uygularım

Osmangazi
₺30/saat
Alp
İlk ders ücretsiz!

Futbolda fizik taktik ve teknik gelişim mentorlük ve spor koçluğunun yanı sıra kariyer planlaması ve menejerlik

Derslerimi uygulamalı ancak yazılı ve görsel materyallerin desteği ile işlerim bireye önce yapacaklarının sınırı olmadığının aynı zamanda yaşayacağı sorunların onun gelişiminin en büyük tetikçisi olduğuna ikna ederim birey öncelikle yapacağı işe güdülenmeli ve onu istemelidir. Bizim işimizin en önemli noktasının motivasyon ve iş ahlakı olduğuna inanıyorum.

Yıldırım
₺60/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Tarih seviyem (yenilenlerin tarihini her zaman yenenler yazmiştir/ şimdi sende herkes gibisin )

DERSLERİMİ TARİH SEVİYEM BAŞLIĞI ALTINDA İŞLİYORUM. EN SEVDİĞİM VE EN ÇOK UĞRAŞTIĞIM YER ÖSYM VE TÜRKİYEDE YAPMIŞ OLDUĞU SINAVLARDA SORDUĞU SORULARDIR. KONU ANLATIM FÖYLERİNİ BİZZAT KENDİM EL YAZIMLA YAZARAK HAZIRLIYORUM. A 3 FORMATINDA GENEL ŞEMATİK ÖZETLER VE GENEL TEKRAR FÖYLERİ KULLANIYORUM.

Nilüfer
₺40/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Amerika da ve irlanda da belli bir süre yaşadım lise ve üniversite de ingilizce eğitimi gördüm

Anlamadığınız konuların temelini analiz ederek sağlam, kuşku kalmayacak bir şekilde gerek dökümanlarla gerek videolarla anlatırım, konunun kavranması için ne kullanılması gerekiyorsa kullanırım.

Nilüfer
₺30/saat
Gulsum
İlk ders ücretsiz!

Akılda kalıcı tiyolar ile orta okul ve lise matematigi Biyoloji ve fen bilgisi dersleri icin

Derslerimi ogrencilerim belirler onları tanıdıktan sonra temel haftalık mufredat cıkartıp buna sagdık kalırım .

Osmangazi
₺50/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Bursa'da ilkokul ve ortaokul düzeyinde matematik dersleri verilir. Okula uyum ve ödevleri konusunda yardımcı olunur.

Dersleri öğrencinin düzeyine göre işlerim. Konu eksiği olan öğrenci de konuyu ayrıntılı anlatır sonra bol soru çözerim. Konu eksiği olmayan öğrenci de ise bol bol soru çözerek konuyu pekştirmesine yardımcı olurum.

Osmangazi
₺30/saat
Tc esra
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası ilişkiler mezunu olarak ilk ve orta okul öğrencilerine tüm derslere yardım etmek.

Derslere konu anlatım ile başlarım soru çözmeye ağırlık veririm okuldaki bilgileri tekrara da ağırlık veririm. İngilizceyi dinleme şeklinde yapıp kulak aşinalığı olmasına özen gösteririm.

Nilüfer
₺40/saat
Aslıhan gamze
İlk ders ücretsiz!

Maliye bölümü öğrencisinden bursa ilinde ilkokul seviyesinde matematik ve geometri dersi verilir.

Ders anlatırken ezberlemek yerine mantığını öğretmeyi tercih ederim. Yardımcı olduğum bireyin aklında mantık haritası oluşturmaya çalışırım. Adım adım mantığını kavradıktan sonra zaten devamını zevkle öğrenmeye başlar.

Osmangazi
₺25/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!
Nilüfer
₺100/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hocam çöp adam bile çizemiyorum deme henüz dersimizi işlemedik sevgili öğrencim :)

Öğrencinin bilgi,beceri ve yeteneğine göre yöntemleri belirliyorum. Daha sonraki süreçte gideceğimiz yolu yine öğrencinin isteği ve azmi belirliyor.

Osmangazi
₺70/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Barşarmak inanmaktir! İlköğretim Matematik öğretmeninden ilkokul ortaokul matematik özel dersi verilir.

Derslerim de konuyu kavramak için çalışma kağıtları ve etkinlikler kullanırım. Daha sonra kavram haritalarıyla konunun önemli noktalarına bakıldıktan sonra konu kazanım testleri çözülür.

Osmangazi
₺45/saat
Fatoş
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisinden ilkokul ve lise ileri seviyede özel matematik dersi, okul ödevlerine yardım edilir

Dersimi öğrencinin bilgi ve birikimini kontrol ederek bir program belirler ve o doğrultuda ogrencim icin sağlıklı bir biçimde calismaya baslarim

Nilüfer
₺90/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Kolej Sınıf Öğretmeninden Nitelikli Özel Ders. İlkokul ve 5-6. Sınıf öğrencilerine tüm derslerde destek ve ödev koçluğu yapılır.

Yeni ve çağdaş öğretim modelimiz olan sarmal öğrenme yöntemi temellerine dayanarak ve farklı etkin öğrenme yöntem ve tekniklerini kullanarak derslerimi işlemekteyim.

Osmangazi
₺60/saat
Mert
İlk ders ücretsiz!

Formasyon belgesi olan tarih mezunundan tarihi yaşayarak öğrenme ve derslere yardım olanağı.

Derslerimi öğrenciye göre işlerim. Karşımdaki kişinin eğitim düzeyine göre derslerimi hazırlarım. Konularım basitten zora doğru olur. Derslerimi video ve resimlerle zenginleştiririm.

Nilüfer
₺80/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Lisanslı ingilizce öğretmeninden ilk okul ve ortaokul öğrencilerine ingilizce özel dersi verilir.

Öğrencinin dersteki durumuna ve algısına göre ilk dersin sonunda bir program ve planlama yaparak dersi ne şekilde daha verimli hale getirip öğrenciye verimli olabileceğimi planlarım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Bursa semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Bursa semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Bursa semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Bursa semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Bursa semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.