Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Resim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 499 öğretmen sizi bekliyor.

resim özel dersi seçeneklerimiz

Beykoz
₺60/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, resim bölümü mezunundan GSF yetenek sınavlarına hazırlık

Sınav hazırlığı derslerini genel olarak haftada en az 2 gün 3'er saat -sınav süresi kadar- olarak yaparım. İlk olarak temel perspektif eğitimiyle başlayıp daha sonra öğrencinin istediği bölüme göre -resim, tekstil vs- derslere devam ederiz. Dersleri direkt istenilen okul ve bölüme yönelik hazırlıyorum.

Beşiktaş
₺20/saat
Can
İlk ders ücretsiz!

Sanat ve tasarım ile uğraşan ya da uğraşacak olanlar, Mimarlık fakültesi ,Güzel sanatların herhangi bölümünde olan kişiler, el çizimi konusunda kendini geliştirmek ,mesleğine ya da hedefine daha sağla

Dersler senin çalışma hayatına ve programına göre belirli saatlere ve günlere bölünmüş olan tamamen bireysel,özel programlardır. Derslerin belirlenmiş olan saatlerde ,her anı gözetmen eğitmen tarafından dikkatle takip edilerek ilerlemektedir. Yani kısacası her anı dolu dolu,heyecanlı ve verimli geçen bir ders sistemimiz var diyebiliriz.

Üsküdar
₺100/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

Plastik Sanatlar Öğretmeninden çocuklara , yetişkinlere bireysel ya da grup çizim özel dersi

Derslerimi öğreninin ihityaçlarını üzerinei nşa ediyorum. Her öğrencinin tek bir sorunu varmış gibi dursada her insan eşssizdir. ve ihtiyaçları aslında farklıdır. En önemlisi insanların öğrenme şekilleri farklıdır. Kimisinde uzun uzun anlattığım gibi kimi öğrencide sadece çizerek ya da göstererek öğretirim. Ben öğrenciyi hep pozitif sözcüklerle motive ederim.

Balçova
₺1/saat
Bilge
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eylül güzel sanatlar moda tasarim mezunundan tasarim, resim , yağli boya alaninda özel ders verilir ^^

daha önce güzel sanatlar lisesine hazırlanan öğrencilerim oldu , öğrencilerimle haftada 3 gün 4 saatlik karakalem canlı model çizimi, 2 saat imgesel konu çalışması, 2 saat obje çizimi olacak şekilde çalışmaktaydık, bazı günler doğada çizim yaparız. öğrencilerimin hislerine göre hareket ederim genelde....

Tepebaşı
₺30/saat
Dilay
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlara hazırlık, karakalem ,renkli ,desen ,imgesel ,portre ,anatomi dersleri! Resim öğretmeninden ders!

Derslerime öncelikle el rahatlatma, eli geliştirme ile başlarım. Çizgi çalışmaları ile başlayacağımız çalışmaya ön hazırlık yaptırırım. Aşama aşama gelişme kaydederek öncelikle desen çalışmaları ile başlarım. Obje (doğal,yapay) çalışmaları ile başlatırım.

₺60/saat
Kübra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel mezunundan teorik heykel ve sanat tarihi dersleri

Derslerimi kronolojik bir şekilde, slayt üzerinden işlerim. Bir ders saati temel konuyu özetlemek, temelleriyle anlatmak ve tekrar etmekle geçer. Bolca görsel örneklerle desteklerim ve sanat eserleri görselleri üzerinden karşılaştırma ve değerlendirme yaparım. Öğrencinin katılımını, benim anlatımımdan daha ön planda tutarım.

₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Resim bölümü öğrencisinden, Güzel Sanatlar’a hazırlık ve karakalem dersleri.

Derslerimiz üniversitelerin Güzel Sanatlar bölümüne yetenek sınavı ile girmek isteyen herkes içindir. Hazırlık çalışmalarımız Mimar Sinan, Marmara, Dokuz Eylül, Anadolu Üniversitesi gibi üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi sınavlarına yönelik olup, temelden başlayıp yeterlilik düzeyine ulaşıncaya kadar devam ediyoruz.

₺75/saat
Asya sena
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Animasyon/Manga çizim dersleri - Karakter tasarımı /Hikaye oluşturma /Mekan çizimleri /Farklı tekniklerle renklendirme

Ders anlatılması istenen konuya bağlı olarak,materyal ve bir takım örnekler getirerek,öğrencinin görerek ve uygulayarak anlamasını amaçlarım.Konuya göre,ders süresi haftada 2 saati bulabilir.Ögrencime verdiğim ödevleri yapmasını ve derse hazırlıklı gelmesini beklerim.Sadece çizebilmesini değil,bunun yanısıra konuyla ilgili bilgi sahibi olmasını sağlamayı amaçlarım.

₺40/saat
Abdullah
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ITU Mimarlık 3.sınıf öğrencisinden resim , çizim , sanat ve tasarım dersleri verilir

Bu derslere başalangıç olarak temel şekil çizim alıştırmaları yaparız. Daha sonra 3 boyutlu görme , perspektif çizgi kalitesi , ışık gölge çalışmaları yaparız.

Eskişehir
₺15/saat
Emrullah
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmenliği öğrencisinden, hobi olarak ilgilenenlere karakalem dersi verilir. Muhabbet dahi edilir :)

Kişinin isteğine göre, ilgilendiği şeyleri öğretmek ilk önceliğim. Gayet sabırlı, sıcak kanlı ders işleyebilirim. Aşama aşama, adımları öğrendiğinden emin olup devam ederim. Başlangıç seviyesinde plastik sanatlar, karalama, kara kalem dersini özgür ve kişinin rahatlamasina yönelik işlemeye özen gösteririm.

Muratpaşa
₺30/saat
Şenay
İlk ders ücretsiz!

Antalya da güzel sanatlara hazırlık, karakalem ,desen ,suluboya ,akrilik yağlıboya ....dersleri verilir.

Öğrencide motivasyonu sağladıktan sonra ders yaparım isteksiz bıkkın yorgun öğrencilere zevk alacağı eğlenceli dersler yaparım.

Gölcük
₺65/saat
Merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sanat tasarım ve mimarlık fakültesi yüksek lisans öğrencisinden sanat dersleri verilir. Resim , Seramik , yağlı boya , güzel sanatlara hazırlık.

Ders işleyişim öğrencinin ilk olarak yaşı ile orantılıdır. Lakin güzel sanatlar fakültelerine çoğunlukla ders verip sınava hazırlanmalarını ilk başlayış olarak hangi teknikleri kullanmaları gerektiğini anlatarak başlarım sonrasında düzenli kontrollerle ne kadar geliştiğini analiz eder eksikliklerini belirlerim .

Üsküdar
₺60/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Resim yüksek lisans mezunu hocadan resim dersleri; karakalem, yağlıboya, güzel sanatlara hazırlık

kişiye göre ders programı izlerim , akademik tarzda olması gerektiği gibi,derslerimiz her yaş grubundan insanlar için uygun,bir saati en verimli şekilde kullanmayı hedefliyoruz, tabi burada kişinin göstereceği performans kabiliyet dersin gidişatını belirleyici önemli bir faktör ihtiyaçlara yönelik olarak karşılıklı iletişime göre ders programını belirlemiş oluyoruz

Konak
₺60/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden hazırlık resim dersi ileri resim dersi teknik resim dersi

Derslerimi öğrencinin seviyesine göre işlerim. Ders planlamasını almak istediği ders sayısına seviyesine göre bölüp bu şekilde ilerlerim.

₺70/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar öğrencisiyim Merakı Olan Arkadaşlara Yardım Etmek İsterim:)

Ölçülerden temelden başlıyorum yüzün oranları perspektif ufuk çizgisine göre değişen boyutlar vs. Daha sonra detaya inip konuları zorlaştırıyorum.

₺60/saat
Nil
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ruhuna sanattan bir parca dokundurmak isteyen herkese resim bolumunden bir parca tanitip yardimci olabilirim. Resim ve grafik alaninin her bolumunde gelistirdigim bilgilerimi stratejik olarak ogretebi

Onceligim sevgi ve saygidir. Her yas grubuna hitap eden teori ve pratik dersleri verebilirim. Evrensel bir iletisimin parcasi olan resim ile bir cok cesitlilikte imkan saglayabilirim. Ogrenciyi taniyip, ne istedigini cozumledikten sonra ogrenciye gore stratejik bir program hazirlayip programa bagli kalmayi tercih ederim. Amac ve istek dogrultusunda derslerimi mutlulukla saglarim.

Pamukkale
₺70/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Denizli'de tüm sanat severlere ve güzel sanatlara hazırlanan öğrencilere sanatsal ders vermekteyim.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda olduğunu düşünüyorum. Sanat içtenlik ve duygularla yapılan bir iş olduğu için, isteksiz öğrenciler hiçbir zaman başarıya gidemez. Sanat özgünlük gerektirir fakat bazı teknikleri, kuralları da içinde barındırır. Kullanacağınız tekniğin püf noktalarını öğrenerek derslerimizi işleyeceğiz.

Keçiören
₺50/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

2018 Hacettepe Güzel Sanatlar Resim bölümü mezunuyum. Resim, görsel sanatlar ve plastik sanat alanında özel ders verebilir, yetenek sınavına yönelik çalıştırabilirim.

Derslere, öğrencinin gördüğünü yüzeye doğru bir şekilde aktarabilme becerisini geliştirmekle başlanır. Çeşitli malzemeler ile öğrencinin tanışması sağlanır. Farklı yüzeylere boya denemeleri ile devam edilir, soyut düşünebilme ve düşünüleni somutlaştırma üzerine çalışmalar yapılır.

Sarıyer
₺60/saat
Badem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu hocadan temel sanat eğitimi, resim ve vitray dersleri.

Öğrencinin ihtiyacına yönelik bir program belirliyorum. Öncelikli olarak resmin temel kuralları üzerinde durup ardından hangi alanda çalışmalar yapılacaksa bir sıralama yapıyorum.

Sincan Osb
₺40/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi resim bölümü mezunundan üniversiteye hazırlık bireysel ve grup dersleri

Derslerimi grupsa model ve natürmort üzerinden giriş yaparak işlerim. Hayal gücü ve yaratıcılık üzerine ders kurarım. görünen ve yapılan işleri karşılaştırarak geri bildirim veririm. Öğrencilerin kendi yaptıkları üzerine yorumlama yapmasını beklerim. Konulara örneklemelerle ve tarihsel sürecin nasıl işlediği ile ilgili Bilgi vererek giriş yaparım.

Melikgazi
₺80/saat
Meryem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sanata dair grup ve bireysel olarak hobi (ebru moda tasarım ahsap boyama yağlı boya akrilik tablolar vs) veya güzel sanatlara hazirlik kursu verilir..

6 yıllık tecrübe ile Grup veya bireysel olarak kendi zevk ve isteklerine bagli gerek tarz geliştirmek gerekse sanata dair herşeyi aktararak eğlenceli bir o kadarda dosthane aile ortamında gibi hissettirecek bir eğitim ortamı sunuyorum. Öğrencilerimin kendilerini özgür hissettirecek bir eğitim ortamı sağlıyorum.

₺120/saat
Fadime
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mimar sinan gsf resim bol.mezunu hocadan hobi ve güzel sanatlara hazırlık dersleri,yagli boya,sulu boya,akrilik,pastel boya,kolaj,soyut resim.

Ders programımı kişinin amacına uygun ,ihtiyaçları doğrultusunda hazırlarım.ilgi alanlarını dikkate alarak keyifli,kolay öğrenilebilir ve uygulayarak,yaparak öğrenmesine özen gösteririm.teorik bilgi ve görsellerle desteklerim anlatacağım konuyu.

Çankaya
₺100/saat
Emel
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Yaşamkent bölgesin de hobi amaçlı çanta tasarım ve boyama kursu verilmektedir

Olabildiğince yaratıcı düşünme ve yetenekleri geliştirme odaklı ders işlerim. Sıkılmama garantisi veriyorum. Derslerimiz her yaşta insana yöneliktir. Doğaya can ver mantığı ile birlikte yaygınlaşan bez çanta kullanımından sonra çok kullanışlı bir hobi haline gelen bu etkinlik sizin belirleyeceğiniz bez çanta modeli üzerinde çizim ve renklendirme olarak özetlenebilir.

İstanbul
₺75/saat
Mehmet muhittin
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Görsel Sanatlar Eğitimi/Tekstil Tasarım/Temel Sanat Eğitimi/Karakalem/Boyama Teknikleri / Tekstil Kalite Eğtimi

Derslerime; Kişinin Kabiliyet analizini yaparak ihtiyaç duyduğu ve kabiliyetinin verimli olduğu alanlara göre başlangıç yaparak başlarım. Öğrencim üzerinden ,sağlıklı bir analiz oluşturamazsam ,TEMEL Sanat Eğitimi ile başlayarak ,Sanatsal Melekelerini geliştirip ,Ana temel oluştururum.Onun Üzerinden Gelişimine Göre Proğramlamamı yaparak ilerlemesini sağlarım.

Çankaya
₺75/saat
Çiğdem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar ve Eğitim Fakültesi mezunundan 4-12 yaş arası özel görsel sanatlar dersi verilir.

Derslerim sadece resim alanına yönelik değildir. Resim , heykel , seramik ve benzerleri olmak üzere görsel sanatların tüm alanlarını içerir. Programlarımı oluştururken öğrencimin ilgi ve gelişimini ön planda tutarım. Derslerim 4 yaştan 12 yaşa kadar olmakla birlikte her yaş seviyesine uygun ve farklı eğitimler vermekteyim.

Bahçelievler
₺45/saat
Bedirhan
İlk ders ücretsiz!

İç Mimarlık Öğrencisinden Çeşitli Sanat Eğitimleri (Workshoplar - Temel İç Mimarlık -Maket -Resim-Dekarasyon)

İlk dersimde öğrencimi tanımaya yönelik bir yol izlerim. Daha sonra onun öğrenme biçimine göre bir yol haritası oluşturup çalışmalarıma başlarım. Derslerim Anaokulu öğrencilerinden lise öğrencilerine kadar herkese açıktır. 1 saatlik süremiz o kadar akıcı ve hızlı geçecektir ki. Zamanımızın nasıl dolduğunu fark edemeyeceksiniz.

₺30/saat
Sebiha
İlk ders ücretsiz!

Moda ve tekstil tasarımı öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık çizim ve isteğe bağlı sanat tarihi dersi

Derslerim resim çizmek isteyen herkes için geçerlidir yaş farketmez, Eğer güzel sanatlara hazırlık için ders vereceksem ilk önce 1 saatlik ders içerisinde 5 ila 10 dk el açmak için egzersiz yaptırıp daha sonra teknik çizime ve püf noktalara geçerim.Resim çizerken bilmeniz gereken sadece belli başlı kurallar vardır ve gerisi sadece hayal gücüne dayanır.

₺80/saat
Maşallah
İlk ders ücretsiz!

Grafik bölümü yüksek lisans öğrencisinden Eskişehir'de çocuklara sanat, tasarım veya resim dersleri

Sanat, tasarım ve resim alanlarında yeni tekniklerle ve farklı çalışma alanlarında (kafe, bahçe, park vb.) çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlayarak doğanın ve renklerin farklı tonlarının keşfini sağlayabilirim. Ders sonunda hep beraber çocuklaşmış ve hep beraber eğlenmiş olabileceğimiz bir ortam oluşturmak öncelikli hedefimdir.

Ereğli
₺40/saat
Semanur
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale Onsekiz Mart üniversitesi Resim Öğretmenliği öğrencisinden resim dersleri Sınava hazırlık, karakalem, yağlı ve akrilik boya, yağlı ve toz pastel, tasarım dersleri...

Temel olarak çizim ve perspektiften başlayarak ilerleyen süre zarfında renk bilgisine geçiş yaptırmaktayım. Çizimle aynı anda tekniklere de devam ettirmekteyim. Sınava hazırlık için ya da hobi amaçlı, her yaşa yönelik ders verebilirim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Resim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır