Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Resim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 45 öğretmen sizi bekliyor.

resim özel dersi seçeneklerimiz

Konak
₺30/saat
Latife
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar üniversitesi resim bölümü öğrencisinden sınava hazırlık yaglı boya ebru baskı dersleri verebilirim.

Sistematik çalışırım derslerimde başarılı bir ögrenciyim liseden beri sanatla ilgileniyorum. Yeterli bilgiye ve yetenege sahip oldugumu düşünüyorum. Severek yaptıgım bir iş olarak görüyorum.

Buca Organize Sanayi Bölgesi
₺80/saat
Güler
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden akrilik boya ile yapılacak bütün kullanıla bilinen(ahşap, tuval, duvar, metal vb.) yüzeyler için ders verilir.

Öğrenilmek istenen sanat alanıyla ilgili örnekler göstererek derse başlıyorum. Çalışmanın başlangıcından son aşamasına kadar teknik bilgilerle doğru yöntemi göstererek anlatıyorum. Ders alınacak alana, kişinin yaş aralığı ve bilgi düzeyine göre programlarımı oluşturuyorum.

₺45/saat
Bedirhan
İlk ders ücretsiz!

İç Mimarlık Öğrencisinden Çeşitli Sanat Eğitimleri (Workshoplar - Temel İç Mimarlık -Maket -Resim-Dekarasyon)

İlk dersimde öğrencimi tanımaya yönelik bir yol izlerim. Daha sonra onun öğrenme biçimine göre bir yol haritası oluşturup çalışmalarıma başlarım. Derslerim Anaokulu öğrencilerinden lise öğrencilerine kadar herkese açıktır. 1 saatlik süremiz o kadar akıcı ve hızlı geçecektir ki. Zamanımızın nasıl dolduğunu fark edemeyeceksiniz.

₺125/saat
Aslıhan
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üni. Resim-İş Öğretmenliği mezunuyum, Özel okulda Görsel Sanatlar Öğretmeniyim. Anaokul, ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine öğrenme şekillerine uygun görsel sanatlar dersi veriyorum.

Dersler, öğrencinin yaş grubuna ve öğrenme şekline yönelik temel resim tekniklerinden yararlananarak işlenir. Öğrencinin yaş grubu ve seviyesine göre boyama tekniklerinden yararlanılır. Temel boyama tekniklerinin yanı sıra bilgisayarda çizim teknikleriyle de uygulamalar öğrencinin isteği ve koşullarına bağlı olarak çalışılır.

₺60/saat
Mühide
İlk ders ücretsiz!

Bireysel resim dersi için öğrencilerimi bekliyorum! İlkokul, orta okul ve lise öğrencileri için resim dersi veriyorum.

Resim derslerimin temelini öncelikli olarak elimizi alıştırma ve esnek kalem kullanımı ile başlatırım. Kağıt üzerinde rahat olan bir bilek sınırsız olasılıklara gebedir. Daha sonra ölçü alma kağıt kompazisyonu gibi temel bilgilerle çizim taslağının temellerini oluştururum. Basit geometrik nesnelerin çizimleriyle derslere giriş yaparız.

₺80/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale 18 mart üniversitesi resim bölümü ve aynı zaman da özel okullarda deneyimli, her yaş grubuyla çalışabilen resim öğretmeni

Dersleri genellikle bireysel öğrencinin seviyesi ve ihtiyaçlatına göre işlerim. Yetenekten ziyade eğitim ve çalışmaya önem veririm.

₺45/saat
Hamide
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Öğretmenden İstenen Branşta Özel veya Grup Görsel Sanatlar Dersleri- Ebru - Yağlı Boya

Derslerimiz genelde rahat bir ortamda ve çoğunlukla müzik eşliğinde geçer. Konu ile ilgili benim anlatabileceğim şeyler önden ufak bilgilerdir. Gerisi öğrencilerime ve onların hayal güçlerine kalmıştır. Bu sırada ben uygun teknikleri iş üzerindeyken öğrencilerime aktarırım ve kendi işlerinden mutlu olmalarını sağlarım.

₺75/saat
Güven
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlara hazırlık karakalem, hobi olarak yaglı boya egitimi verilir nerede tabikii MALATYA da

ders işleme yöntemim bireysel ve grup olarak birlikte calısma egitimde tam ogrenme modelı ni uygulamaktayım kesinlıkle ezber ogretıme karsıyım derslerımız iki gruba ayırabiliriz birincisi unıversıteye yonelık ıkıncısı hobı olarak grup ları belırler egıtım boyunca ortak calısmalar harıc bu secmıs oldugumuz gruplarda egıtımı eglencelı bır sekılde yıl sonuna kadar iş

Etimesgut
₺50/saat
Burçin
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Görsel Sanatlar Öğretmeninden hem özel ders/grup dersleri, hem sanat ve tasarım etkinlikleri.

Derslerimi bireyselde de grup derslerinde de öğrenci katılımının daha aktif olduğu bir planda işlerim. Karşılıklı fikir alışverişi, sosyal ağların aktif kullanımı temel prensiplerim arasındadır.

Maltepe
₺40/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Ressam asistanından başlangıç ve ileri seviye hobi amaçlı resim ve obje boyama dersleri - anadolu

Aktif ve etkin bir şekilde kişinin özgün isteği odaklı basitten ileri düzeye kadar kolay ya da uzun yoldan eğlenceli bir ders süreci

₺50/saat
Nalan
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmeninden yetenek sınavlarına hazırlık, resim (yağlı boya, karakalem, akrilik, sulu boya, kolaj, baskı çeşitleri,perspektif vb.), mimari maket yapımı, tarihi eser maket yapımı ve sanat tarih

Kişinin isteğine ve yaşına göre verilecek derslerin içeriği ve yöntemi değişmektedir. Genel olarak dersin içeriği ile ilgili bilgi verilmekte sonrasında uygulama yapılarak ders tamamlanmaktadır.

₺130/saat
Ulaş
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmeninden ÇOCUK (Gelişimsel Dönemlerine uygun) ve YETİŞKİN (hobi ve sınav müfredatına uygun) sanat dersleri

Küçük yaş gruplarında her döneme uygun hazırlanan özel bir programım var. Yetişkin kurslarındaysa öğrencinin istek ve becerisine uygun özel bir program öğrenciyle beraber oluşturulur.

₺60/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Teknik resim aşığı, üniversite mezunu öğrenciden teknik resim dersleri almak ister misiniz?

Derslerime en temel bilgilerle başlar ve sonrasında zorluk seviyesini artırarak devam ederim. Ders esnasında, anlamadığınız konuyu sıkılmadan defalarca anlatabilirim.

₺5/saat
Serife
İlk ders ücretsiz!

En güzel hobini somutlaştırmaya Hayalinde ki resmi benimle birlikte canlandırmaya ne dersin

Derslerimi ilk asamada cocuklarima vermem gereknleri veririm daha sonra yaraticiligi gelistirmek adı altinda işlemeyi tercih ederim çünkü her çocugun hayal dünyası farklıdır bende o farkliliklara onem vererek kesfetmeye, ona gore yön vermeye calısırım.

Konak
₺85/saat
Aygül
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden sanat eğitimı,resim sanatı,doodle art,karakalem,akrilik tuval çalışması,linol baskı çalışması,kolaj çalışması....

öncelikle temel renk bilgileri ve resim, tasarım üzerine tek derste üstünden geçip diğer zamanlarda uygulamalı olarak devam ediyorum.tabi zamanla öğrencinin zevk aldığı veya kendini keşfiyle çalışmalarımızın yolu belli olur.bu bazen kolaj,bazen ebru,bazen karakalem çalışması olabilir.belirli kalıp içerisinde gitmeyiz.

Çankaya
₺50/saat
Umut seda
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmenliği üzerine ilan vereceğim niye devamediyorum özel dersler vermeye

kara kalem dersleri veriyorum bazen guvaş bazen pastel bazen de kolaj bazen de sulu boya dersleri verir 6 saat çalışırım hafta da üç gün sonra öğrencilerin çalışmalarını değerlendiririm çalışırım geliştiririm derslerimi kapsamlı yaparım bazen model kullanabilirim daha farklı istekler olursa devam ederim

₺125/saat
Semra
İlk ders ücretsiz!

Özel yetenek sınavına hazırlanan öğrenciler,güzel sanatlar lisesine hazırlanan öğrenciler sizleri kaliteli bir eğitim için bekliyoruz.

Özel yetenek sınavları doğrultusunda üniversitelerin yetenek sınavı formatında ders isleyisimiz devam etmektedir. Guzel sanatlar lisesi eğitiminde ise liselerin sınav formatına göre program uygulanmaktadır.

Narlıdere
₺50/saat
Rumeysa
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden yetenek sınavlarına hazırlık karakalem natürmort model natürmort dersi verilir

Basta çizgileri rahatlatıp etüt obje çizimleri yaptırıyorum yavas yavas naturmorda geciyorum perspektip ogretip model ile birlikte imgesel cizimi yaptırıyorum

₺50/saat
Sevcan
İlk ders ücretsiz!

Görsel Sanatlar öğretmeniyim özel yetenek sınavlarına hazırlık,hobi olarak ahşap,seramik,resim,taķı tasarımı,origami dersleri verilir

Dersin konusunu önceden belirlerim ilgilisi çekecek farklı boyama yöntemleri ile dersi işler hen çocuğu sıkmaz hemde teknik temel bilgiyi aktarmış olurum. Derse elimde çocukların dikkatini çekecek bir obje ile girit ilgiyi üzerime toplarım böylelikle sadece boya yapacak olsa bile sıkılmadan dersi bitirmiş oluyorum.

Çorum Merkez
₺60/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden çorum ve izmir'de dahil olmak üzre her yaş grubuna resim dersi verilmektedir. Şuana kadar 60 üzeri her yaş grubundan öğrencim mevcuttur.

Dersimin önceligi kişilerin arzu ve hedefleridir. Kişi hakkında isteklerini değerlendirir uygun bir program hazırlayarak devam ederim her ne koşul da olursa olsun önceliğimiz eğlenerek öğrenmektir hedeflerimizde başarısızlık mevcut değildir.

Tepebaşı
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisinden hobi amaçlı Yağlı boya veya karakalem Resim dersi verilir

Derslerime önce basit geometrik cizgiler ile başlarım önce öğrencinin elinin açılmasını sağlarım ardından kolay objeler ile etüt ve ardından natürmort ,figür ve kompozisyon üzerine calistiririm

Çiğli
₺45/saat
Cennet
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eyĺül mezunu tecrübeli resim öğretmeninden resim kursu 2 yilda heykel omudum

Kisiye ozel kapasitesine göre akıcı bir dille anlatırim her yaş grubuna birebir ve grup çalişmasiyla müzik dinleyerek rugun dinlendirerek işliyorum

Çankaya
₺65/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel (Öğretmen/Ressam) Resim/Karakalem/Yağlıboya/Görsel Sanatlara Hazırlık/Desen/Çizim dersi verilir.

Teori + Pratik ( Her yaş grubu) Ayrı sanat akımları ve kuramları deneyimi Atolye Eğitimi

₺150/saat
Maral
İlk ders ücretsiz!

Iç mimar ve sanat ve tasarım alan ögretmeni. Sen hayal et, beraber kağida yansıtalım.

Derslerimde genellikle öğrencilerimin hayal gücününe göre devam ediyorum, öğrencilerimin hayal gücüne benim teknik bilgilerim eklenince ortaya cok basarılı işler çıkıyor.

Maltepe
₺50/saat
Nurdan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mersin Uni heykel mezunuyum.heykel ya da resim kursu icin bana ulasabilirsiniz.

Resim ve heykel dersleri icin herhafta bir konu icerisinde kurgu ve kompozisyon hazirladiktan sonra gormeyi de ogrenmek amaciyla gercek objelerden modelleme/cizim yapilir.bunun yani sira imge de kurgu gelistrmek amaciyla imgesel calismalar yapilir.bunlarin yani sira renk boya kumas heykelde farkli malzeme kullanilmalarina uzerinde konusularak karar verilir.

Zonguldak Merkez
₺60/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

7 yıldır resimle uğraşan birinden karakalem, perspektif ve guaj boya gibi eğlenceli dersler

Eksiksiz materyallerle derse başlarım. Çay ve kahvelerimizi alıp devam ederiz. Her hafta 2 gün ders verebilirim. En temelden başlayıp zora doğru ilerleyeceğim.

Şehzadeler
₺35/saat
Sema nimet
İlk ders ücretsiz!

Hobi amaçlı başladığım resim çizme konusunda uygun fiyatlı kendimce ders/tavsiye veriyorum birlikte eğlenip birlikte gelişebiliriz

Dersleri öğrencinin isteği doğrultusunda sıkıcı olmadan kademeli bir şekilde ilerletirim. Birlikte eğlenceli ve güzel işler çıkarabiliriz. Çalışmalarımı görmek için iletişim kurun.

Ataşehir
₺70/saat
Mürvet
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmeniyim. İstanbul Anadolu yakasında oturan akademik kurslara hazırlık veya hobi olarak ilgilenenlere ders vermekteyim.

Ders işleme yöntemimin en önemli unsuru öğrencidir.Önceden hazırlamış olduğum ders planını birlikte şekillendiririz.Şöyle ki ilgi alanlarına göre yeteneklerine göre dersi yönlendiririm.

Yenimahalle
₺65/saat
Ela
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Grafik Tasarım öğrencisinden Ankara’da her seviye de resim ve tasarım dersi

Karakalem, suluboya, guaj boya ve istediğiniz tarz da istediğiniz seviyeden başlayın.

İstanbul
₺80/saat
Doğan
İlk ders ücretsiz!

Marmara güzel sanatlar fakültesi öğrencisinden akademik ya da hobi olarak yardımcı olabilirim

Seviyenize göre başlayacağımız noktayı seçebiliriz uygulamalı olarak figür mekan nesne vb şeyleri adım adım öğretebilirim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm resim derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size resim öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Resim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır