Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İstanbul özel ders

Evinizin yakınlarında 738 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
İstanbul

Üsküdar
₺90/saat
Çağrı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Öğretmeninden grup ve bire bir olarak özel ders verilir. Grubunu oluştur sen para verme!

Matematiği yapabilmek için önce aramızda ki iletişim iyi olmalı.Seninle iyi bir iletişim kuracağımdan eminim. Kural basit;Önce sev,sonra çöz. Kendi hazırladığım notlarla birlikte çalışmalar yapacağız.Anlamadığın konuyu pas geçmek gibi bir şansımız yok. Unutma,insan severse her şeyi yapar! :) Zaman kaybetmeden başlayalım.

Pendik
₺120/saat
Zafer
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi mezunu Matematik Öğretmeni'nden her seviyede matematik dersi, İngilizce ve Türkçe olarak verilir.

Öğrencinin ihtiyacına, seviyesine ve hedeflerine yönelik oluşturulan plan çerçevesinde, zaman içerisinde gerekli düzenlemelerle, teknolojinin getirmiş olduğu imkanları kullanarak konu anlatımı ve soru çözümü yapılır.

Üsküdar
₺150/saat
Süphan ayşe
İlk ders ücretsiz!

Pedgojik formasyonlu 5 yıl deneyimli İngilizce öğretmeninden bireysel özel ingilizce dersi verilir.

Derslerimi öğrencinin ihtiyacı doğrultuaunda hazırlıyorum eğer sağlam bir temeli yok ise ilk önce temeli sağlamlaştırıp üzerine eklemeler yapıyorum. Derslerimiz eğlenceli bir şekilde ilerliyor hem görsel hem de yazı çalışmalarıyla devam ediyor oyunlar oynuyoruz ve ders sonunda öğrenciye konuyla ilgili olarak çalışma kağıdı veriyorum.

Şişli
₺200/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi mezunu ve YKS-LGS yazarı öğretmenden Türkçe ve Edebiyat dersleri özenle ve program takibiyle verilir.

Öncelikle sınavlara yönelik kendi hazırladığım kitap ve notlarımla takip sistemim var ve ayrıca haftalıl ödev takibiyle öğrencilerimi sürekli kontrol ederim.

Maltepe
₺60/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Maltepe’den Özel Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni 9-10-11 ve 12.sınıflar özel ders

Derse başlamadan önce öğrenciyle sohbet ederek hangi konuda eksik nerelerde sıkıntı mevcut onu çözer ve basit somut şekilde giriş yaparım

Beşiktaş
₺60/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisinden (hazırlık atlama seviyesi AA) Kişiye Özel İngilizce Özel Ders

Derslerime başlamadan önce öğrencimi tanımak ve kişisel olarak en iyi öğrenebileceği yolu çıkarmak, harita belirlemek prensibimdir. Beden dili ve diksiyonu etkili şekilde kullanırım.

Küçükçekmece
₺50/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Itü son sinif makine mühendisliği öğrencisinden özel ders (fizik matematik geometri) verilir

Her ders başlamadan ders saatine dahil olmamak üzere ( yani ek olarak) bir önceki haftaya dair hatırlatma ile bilgiler tazelenir. Böylece ders verimliliği onayı alındıktan sonra süreli dersimiz başlar. Ders saati 2 saat.

Sarıyer
₺60/saat
Hüma nur
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünden yabancı dil testi (ydt) sınavına yönelik özel ders

Dersleri konuyu anlattıktan sonra test üzerinden test mantığıyla ydt sınavına yönelik işlerim. İngilizce örneklerle desteklerim. Genellikle tablo çizerim. Konu hiç bilinmiyorsa konunun uzunluğuna bağlı olarak 1 veya 2 derste anlatırım + test çözümü isteyenlere 1 ders daha eklerim.

Bağcılar
₺80/saat
Halit
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesinden mezun , alanında deneyimli öğretmenden dil bilgisi ve edebiyat dersleri .

Derslerimde karşımdaki öğrenciyi dersin içine alacak örnekler vermeye çalışırım. Bu örnekler günlük hayattan veya sosyal medyadan örnekler olabilir. Bunun yanında öğrencinin dikkatini çekmek için sürekli olarak ona konuyla alakalı fikir danışır, küçük sorular sorarım.

İstanbul
₺40/saat
Tamer
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Aydın Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi olan İngilizce Öğretmenliği. Halkla İlişkiler Tecrübeleri.

Öğretme tarzım oldukça basit. birinci olarak,öğrencilerimin benim kadar uzman olmalarını istiyorum. ikincisi, dili her zaman mümkün olduğunca basitleştirmeye çalışırım; dili içeri sokarak onların dili anlamalarını kolaylaştırır.

Fatih
₺50/saat
Talha
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Öğrencisinden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine İngilizce Grammar Dersi Etkili Anlatım

Derslerimde ezber mantığından çok öğrencinin konuyu tam olarak kavraması ve mantığına oturtmasına önem veririm. Çünkü ezberle öğrenilen ingilizce konuşmaya aktarılamadığı için sadece ezberde kalır.Başlangıçta öğrencinin düzeyini belirler daha sonra seviyesine uygun şekilde konu anlatımını şekillendiririm.

Eyüp
₺75/saat
Şükrü kadir
İlk ders ücretsiz!

5 yıllık tecrübeli Boğaziçi Matematik Bölümü öğrencisinden her seviyeye uygun matematik özel dersi

Dersleri işlemeden önce öğrencinin genel durumu ve seviyesini ölçerim. Öğrencinin ihtiyacı doğrultusunda bir çalışma programı çıkarıp bu programı veli ile değerlendirip derslere başlarım. Her dersin sonunda bütün dersi tekrar ederim. Ayrıca her dersin başında önceki derse tekrar ederim.

Beykoz
₺60/saat
Cemre
İlk ders ücretsiz!

Siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümü öğrencisinden okula yardımcı ve sınavlara yardımcı özel ders

Anlaşılmayan konulara öncelik veririm yada daha az anladığı konulara yönelirim.Çocuğu sıkmadan ve ilgisini çekebilecek bir şekilde anlatmaya çalışırım.Dersi onun için eğlenceli hale getirmeye çalışırım.Arada küçük molalar vererek ilgini canlı tutmaya çalışırım.1 saat içinde öğrenciyle 40 dakika ders işliyorsam 20 dakika onunla konuşurum.

Sarıyer
₺45/saat
Turan can
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesinde hazırlık okumakta olan öğrenciden saatliği uygun fiyata İngilizce dersi

Derslerim genelde 60-90 dakika aralığında ve daha çok dil dediğimiz şey kulak merkezli olduğu için utanmadan sıkılmadan gayet akıcı ve eğlenceli bir şekilde İngilizceyi sevdirerek anlatırım.

Sarıyer
₺50/saat
Hüma nur
İlk ders ücretsiz!

Dil bölümü mezunu şuan boğaziçi üniversitesinde okuyan öğrenciden okula yardımcı ders verilir

Çocuğun anlamadığı konuyu anlatıp konu hakkında etkinlik yaptırırım. Okula yönelik çalıştırırım ödevlerinde yardım ederim. Listening ve reading çalışması yaptırırım.

Kadıköy
₺50/saat
Sude
İlk ders ücretsiz!

Eczacılık Fakültesi öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için İstanbul'da matematik dersleri

Öncelikle konuyla öğrencinin arası nasılsa ona göre değişir yöntem ve anlatış şekillerim. Bi konuyu anlamak için insanın en başta onu saçma görmemesi gerekiyor ve bu biraz zor oluyor öğrenciler için. Eğlenceli bir şekilde anlatıp, öğrenciye konuyu sevdirmeye çalışırım.

Ümraniye
₺50/saat
Zeliha nur
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisinden ilkokul öğrencilerine matematik ve fen bilimleri dersi için destek

Derslerde çocuğun anlamadığı yerleri belirlemeye çalışır aynı zamanda bol soruyla konuları pekiştiririm. Konulara girişi basit yapmaya çalışır çocuğu derse olan ön yargıdan kurtarmak isterim.

Beşiktaş
₺60/saat
Tuana
İlk ders ücretsiz!

Tam Burslu İstanbul Bilgi Üniversitesi uluslararası ilişkiler öğrencisiyim. İlkokul, ortaokul ve lise için Türkçe ve Edebiyat derslerine ödevlerde yardımcı ya da kendini eksik ve yetersiz hisseden öğr

Konuları kesinlikle bölerek başlarım. İlk dersin bir kısmında kısa vadeli gelecek için program yaparım ve ona göre başlarım. Tabi ki teknoloji çok önemli bir yardımcı fakat öğrettiğim her şeyin el ile yazılmasını zorunlu tutarım. Püf bilgileri bildiğim için kitaptaki gereksiz ve uzatılarak anlatılan kısımları ayrıştırıp daha anlaşılabilir kılarım.

Güngören
₺70/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Temelden başlayarak HTML, CSS dersleri uygulamalar ile birlikte kendi web sitenizi oluşturun

HTML, CSS web proglama dilleridir ve dersleri teorik eğitimden değil uygulama eğitiminden oluşmaktadır. Temelde elbette çok kısa da olsa teorik eğitim verilir ama hemen sonrasında program üzerinden kodlama kısmına geçilir. Derslerimiz uygulama üzerine olduğu için aktif geçecektir. Başlangıç seviyeden itibaren ileriye doğru beraber yürümek isteyen öğrencilerimi bekliyorum.

Kağıthane
₺55/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisinden İlköğretim Matematik derslerine özel ders ve diğer ödevlerine yardım

Önce işleyeceğimiz konuyu seçerim. Bütün dersler öncesinde evde kendi kendime ön hazırlık yaparım. Öğrenciye konuyu direkt anlatmak yerine, "bu konu onun hayatında ne işe yarayacak? Bu konunun mantığı nedir?" onu öğretirim. Öğrenciye asla kural ezberletmem, mantıkla bütün soruları çözdürürüm. Böylece kendisine özgüven sağlarım.

Şişli
₺80/saat
Ezgi ece
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi, 4 yıllık özel kurum deneyimli İngilizce Öğretmeninden özel ders

Derslerimi öğrencinin uygulaması üzerine işlerim. Gerekli kitap, materyal, dinleme çalışmaları hepsini ben temin ediyorum. Her öğrencinin seviyesi ve hedefi üzerine birebir eğitimini planlıyorum.

Güngören
₺60/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

İngilizce, sıfırdan, orta seviye veya yeterlilik sınavlarına hazırlık için gerekli çalışma yöntemleri

Öncelikle derslerim, sıfırdan, orta seviye veya yeterlilik sınavına hazırlananlara kadar çeşitlilik göstebilir. Derslerin birbiri ile bağlantılıdır, her ders bir öncekinin tekrarını içerir ki bilgi kalıcı olsun. Her ders aynı kurallar üzerinde oluşmuştur ve bu kurallar son derse kadar ciddiyeti bozmadan devam eder.

Sancaktepe
₺70/saat
Hasan
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyan sıcakkanlı öğrenciden ilgi çekici ve akıcı İngilizce dersleri

Öğrencinin zihninde tam oturmamış veya konudaki eksik bilgileri tamamlamadan dersi bitiremem ve alıştırmalarla, flashcardlarla hem kelime haznesini geliştirir hem de gramatik açıdan bilgilerinin gelişmesini sağlarım.

Sarıyer
₺120/saat
Turhan
İlk ders ücretsiz!

Kendinizi savunmayı öğrenmek, box çalışarak daha sağlıklı bir bedene ve zihne kavuşmak zor değil. çin boksu ve modern boksu harmanlayan Bruce Lee'nin Jeet Kune Do Felsefesiyle.

Ders işleme yöntemi : Derslerimi öğrenci temelli öğretim metoduna göre kişinin kabiliyet ve yeteneklerine göre ilerleyebileceği kümülatif bir şekilde işliyorum. Öğretici, kalıcı ve etkili olması en önem verdiğim noktalar. Daha önce temeliniz yoksa önemli değil. Ciddi bir sağlık probleminiz olmaması yeterli.

Ataşehir
₺50/saat
Gülşah
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için Türkçe, Türk dili ve Edebiyatı, İngilizce dersi.

Öğrencinin isteklerini ve eksiklerini göz önünde bulundurarak önce konu anlatımını gerçekleştirmek, daha sonra sorular üzerinden ilerleyerek öğrenciye tecrübe kazandırmak benim için ilk plandadır.

Beylikdüzü
₺75/saat
Uğurcan
İlk ders ücretsiz!

İTÜ Yüksek Lisans Öğrencisinden Her Seviyeye Sınavlara Hazırlık ve Derslere Yardımcı Matematik-Geometri Dersleri

Derslerimi en modern anlatım tekniklerine göre hazırlarım ve öğrencinin anlama şekline göre dersi zenginleştiririm. Derslerim tüm seviyelerden matematik-geometri dersleri için destek almak öğrencilere yöneliktir. Öğrencilerimle geçen bir ders saati, işlenmesi gereken konunun işlenmesiyle ve gelecekte öğrenilecek konulara hazırlık yapmakla geçer.

Maltepe
₺80/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Londra dil okulundan sertifikalı mezun ingilizce eğitmeninden aksanlı, pratik ingilizce dersleri :) :)

Derslerimi gayet eğlenceli şekilde işlerim öğrencimin derste canının sıkılması en son isteyeceğim şey :) Küçük yaş grubunda ki öğrencilerime ingilizceyi oyuna çevirip farklı, yaratıcı oyunlarla öğretirim. İngilizceyi konuşarak öğrenmek en iyisidir.

Eyüp
₺60/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Okul derslerine destek eğitimi, tarihi sıkıcı bir ders olmaktan çıkaracak bir öğretmen

Tarih derslerini materyallerle ve örneklerle anlatan bir eğitimciyim. Bütün derslerde akılda bırakacak yöntemlerle dersleri vermekteyim. Derslerim ortaokul, lise hazırlık, lise ve üniversiteye hazırlık gruplarına yöneliktir. 1 ders saatinin ilk 10 dk. sı geçmiş dersin tekrarı ve sonrası günün konusu örnek olaylar ve sorularla desteklenir.

Beylikdüzü
₺75/saat
Dilay
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Matematik bölümü öğrencisinden 1den 7. sınıfa kadar Matematik ve ingilizce özel ders! (1-5 arası tüm dersler takviye)

Ezberciliğe sonuna kadar karşıyım, ezberlenen şey maksimum sınavından sonra unutulur. Uygulamalarla, deneylerle, oyunlarla, bilmecelerle öğretmeyi hedeflerim, böylece asla unutamazlar. 1 ders saatinde öncelikle muhabbet eder, halini hatrını ve görüşmediğimiz sürede ne yaptığını sorarım. Bu iletişimi güçlendirmek açısından çok önemlidir.

Şişli
₺50/saat
Neriman
İlk ders ücretsiz!

Ilk ve orta okul öğrencilerine gölge öğretmen ve ingilizce özel ders verilir

derslerimi her öğrenciye özel olarak planlar ona göre bir yol izlerim bunu da öğrenci ve velisi ile birlikte planlarız. sadece bir derse yönlık değil verdiğim dersler bu yüzden bir sevilen bir de zorlanan dersleri bır arada işlerim ki öğrenci sıkılmasın.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İstanbul semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

İstanbul semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. İstanbul semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.