Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

İstanbul Özel Ders Verenler

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star öğretmenlerimiz.

72 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 72 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz ders olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. İstanbul özel ders planlamanızı yapın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için İstanbul öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve özel ders ders almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. İstanbul mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için sizlere mükemmel dersler sunuyor.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 İstanbul ortalama saatlik ders ücreti nedir? ?

İstanbul konumunda ortalama saatlik ders ücreti 72 TL.

  

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve coğrafi konum
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

🎯 İstanbul konumunda neden özel ders almalıyım?

Bir öğretmen dersleri alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için birbirinizle iletişime geçerek ilerlersiniz. 

Milyonlarca mükemmel öğretmenden size İstanbul konumunda en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

🎓 İstanbul konumunda kaç öğretmen ders vermek için müsait?

39135 öğretmen ders vermeye hazır.


İstanbul konumundaki tüm öğretmenleri inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanını seçebilirsiniz.


39135 ve daha fazla ilan arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

✒️ İstanbul konumunda öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

3709 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi İstanbul öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

İstanbul özel canlı ders öğretmenleri size öğrenmek istediğiniz her alanda eğitim verir

Özel ders almak artık dünyanın neresinde olursanız olun yapabileceğiniz aktivitelerden biridir. Özel ders, çağımızın gelişen teknolojisi ile her yerden alabileceğiniz oldukça yaygın ve kullanışlı bir seçenektir. Superprof ile öğrenciler dünyanın neresinde olursa olsunlar, kendilerine uygun bir hocayı bulma seçeneğine sahiplerdir. Tüm dünyada 40’tan fazla ülkede aktif olan Superprof sayesinde, bu ülkelerde yer alan hocalardan da özel ders alma alabilme imkanınız olur. Örneğin siz Türkiye’de yaşıyorsunuz ve İngilizce dersleri almak istiyorsunuz. Bu durumda, öğrenciler yabancı bir hocadan İngilizce dersi alma ihtiyacı hissedebilirler. Bu oldukça mantıklı bir karar olur. Bu sadece İngilizce dersi için değil tüm dersler için ve tüm diğer diller için geçerli bir durum olacaktır.

 

O dilin ana dilini konuşan bir hocadan özel ders alabilmek oldukça güzel bir avantajdır. Superprof ile İngiltere’de yaşayan veya Amerika, Kanada gibi İngilizcenin ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde yaşayan öğretmenler Türkiye’de yaşayan Öğrenciler için özel ders ilanlarını paylaşabilir ve onlara özel ders vermek isteyebilirler. Böylelikle sizler Superprof Türkiye sitesine gidip İngiltere’de veya Amerika’da ve diğer tüm İngilizce konuşulan ülkelerdeki öğretmenlerin ilanlarını görebilir ve ilginizi çeken ederse talebi gönderebilirsiniz. Bu şekilde, dünyanın dört bir yanındaki farklı diller konuşan öğretmenlerden öğrenmek istediğiniz dillerde özel ders alabilirsiniz. Almanca için Almanya’daki özel ders hocaları, Fransızca için Fransa’daki özel ders hocaları, Rusça için Rusçadaki özel ders hocaları gibi aklınıza gelebilecek tüm dillerde o dilin ana dili konuşan öğretmenlerden özel ders alabilme imkanınız bulunur.

 

Bu imkan, sadece adalet de geçerli olmayıp yatmak anlarda da geçerlidir. Aklınıza gelebilecek 1000’den fazla özel ders alanında dünyanın her bir köşesindeki özel ders öğretmenlerinden Superprof yardımı ile online olarak özel ders alabilirsiniz.

 

Bu durum sadece özel ders almak için değil aynı zamanda özel ders vermek isteyenler için de geçerlidir. Türkiye’de yaşıyorsunuz ve öğretebileceğiniz çok fazla uzmanlık alanınız varsa bu uzmanlık alanlarını sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünyada da öğretebilirsiniz. Türkiye’de yeterince öğrenci bulamıyorsanız ve kendiniz için yeni öğrenciler arıyorsanız Superprof ile dünyadaki diğer ülkelerdeki öğrencilere özel ders verebilme imkanınız bulunur.

 

Tüm Dünya'da Özel Ders Olanağı

Dünyada özel ders almak isteyen pek çok öğrenci bulunur ve siz belki de onların aradığı öğretmensinizdir. Yurtdışında ders verebilmek için elbette o ülkenin dilini konuşmak gerekebilir. Tabii ki Türkçe öğretmek istiyorsanız sadece Türkçe konuşmanız bazı durumlarda yeterli olabilir fakat diğer durumlarda ve diğer derslerde öğrenciler bu ülkenin dilinde eğitim almak isteyebilir. Örneğin siz yazılım veya programlama dersleri veriyorsanız ve derslerinizi Almanya’daki bir öğrenciye veriyorsanız, öğrenci derslerin dilinin Almanca olmasını veya İngilizce olmasını talep edebilir. Bu durumda sizlerin almanca veya İngilizce bilmeniz gereklidir.

 

Türkçe ders veriyorsanız yurtdışında Türkçe öğrenmek isteyen öğrenciler için büyük bir fırsat alacaksınız. Özellikle sadece Türkçe bilen hocalardan da Türkçe dersi alabilecek olan öğrenciler, sizlerden Türkçe dersi talep etmek isteyeceklerdir.

 

Bu şekilde yurtdışındaki öğrencilere özel ders verebilmek için tek yapmanız gereken Superprof da oluşturduğunuz ilanınızı otomatik olarak yabancı dile çevirip yayınlamaktır. Superprof da dil ekle sekmesi altında özel ders İlanınızı başka dillerde de yayınlayabilir ve bu dillerde Yayınlanan ilanlar o dilin ana dil olarak konuşulduğu tüm ülkelerde yayınlanır. Böylelikle bu öğrencilere ulaşabilme imkanımız olur. Elbette bu dersler online olarak işlenecek dersler arasında yer alır. Yurt dışındaki öğrencilere ders verirken derslerinizi online verme gibi bir durumunuz olur.

 

Hem yurtdışından ders almak isteyen hem de yurtdışına ders vermek isteyen kişiler Superprof ile bulabilecekleri yabancı öğretmenler veya yabancı öğrenciler ile derslerine günümüzde pek çoğumuzun kullandığı online araçlar üzerinden verebilirler. Ders almak veya ders vermek isteyen kişilerin ihtiyaç duyacağı araçlar şunlar olacaktır: internet bağlantısı, tablet, bilgisayar Ya da cep telefonu gibi internete bağlanıp sohbet edebileceğiniz cihazlar, kamera ve mikrofon. Bu araçlarla dünyanın her bir köşesinde ki öğrencileri bulup veya öğretmenleri bulup özel ders almanız veya vermeniz mümkün olur.

 

Bu şekilde dünyanın her yerindeki öğretmenlere ulaşabilme imkanıyla kendi ihtiyaçlarınızı çok daha uygun bir özel ders hocası bulma şansınız da artar. Bu şansınızın artması sayesinde, öğretmenler veya öğrenciler ile çok daha fazla iletişim halinde olabilir ve seçeneklerinizi arttırabilirsiniz.

 

Sadece kendi ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun değil, aynı zamanda bütçe olarakta sizleri daha iyi uyabilecek hocaları bu şekilde bulabilme imkanımız olur. Bir yandan kendi eğitim ve deneyim kriterlerinize uygun bir hoca bulabilirken, diğer yandan daha düşük ücretlerle özel ders alma imkanınız da doğabilir.

 

Tıpkı diğer özel ders hocaları ile olduğu gibi Superprof özel ders hocaları ile de, ders saatlerinizi ve günlerinizde hocanızla kararlaştırarak belirleyebilirsiniz. Özellikle saat farklarından oluşan problemler hocamızla konuşarak ortak bir program belirleyip rahatlıkla çözülebilir.

 

Bu şekilde hem kendi saatlerinizi hem de kendi bütçenize uyan ve kendi eğitim ve deneyim kriterlerinize uyan bir hoca bulup online özel ders alabilme veya verebilme imkanınız olur. Superprof'ta Avrupa’dan Amerika’ya, Asya’dan Güney Amerika’ya, Afrika’dan Türkiye’ye kadar dünyanın her bir köşesinde yer alan ülkelerdeki öğrenciler ve öğretmenler ile iletişime geçip kendinize en uygun online özel ders hocasını bulabilmek için siteye gidip hızlı bir arama yapabilmeniz yeterli.

Ne öğrenmek istersiniz?