Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden spor koçluğu özel dersleri

68 online özel ders öğretmeni sizi bekliyor

Seçtiğimiz öğretmenlerle
Spor koçluğu öğren

₺100/saat
Ibrahim atakan
İlk ders ücretsiz!

Çocukların ve yetişkin bireylerin hareket gelişimlerine yönelik, fiziki gelişimlerine yönelik ve branşlara özgü özel dersler veriyorum.

Dersleri bilim eşliğinde, eğlenerek işlerim. Keyif alarak ve huzur eşliğinde, fayda odaklı işlerim. Amaca yönelik bir program oluşturur ve uygularım.

Çankaya
₺70/saat
Müge nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lisanslı sporcudan pilates ile yağ yakma, vücut şekillendirme, forma girme/formu koruma ve dengeli yaşam koçluğu

Öncelikle öğrencimin beklentisini öğrenirim. Daha sonra da şu anki form/efor/idman durumunu öğrenirim. Spor ve sakatlık geçmişini sorgularım, dersin temposunu bu faktörlere göre belirlerim. Doktor tarafından konmuş yasağı olmayan herkes spor yapabilir.

İzmit
₺100/saat
Mehmet tevfik
İlk ders ücretsiz!

Sağlıkla zayıfla, güçlü bir vücut ile Genç ve Zinde kalarak Uzun Yaşamın sırlarını keşfet .

Daima olayın felsefesini ve özünü anlatmaktan yanayım. Balık yemeği değil, tutmayı öğretirim. Antrenman ve Beslenme terzi usulü, kişinin Spor ve Sağlık geçmişine, Genetiğine, Yaşına ve en önemlisi beklentilerine göre tasarlanmış olması gerekmektedir. Dersler çalışılacak kişi ile beraber tayin edilmiş aşamalı hedefler üzerinden devam edecektir.

₺120/saat
Doğancan
İlk ders ücretsiz!

BESYO son sınıf öğrencisiyim . Postür bozukluğu, direnç , kardiyo , core , metabolik ve kuvvet kondisyon antremanları ve egzersiz programlama yapıyorum.

Ders sürelerim min.40 max 60 dk dır. öncelikle ısınma hareketleri stretching exercisesleri yaparak başlarız sonra gerekli hareketlerle devam eder. Öncelikle neye ihtiyacınız var ise zumba mı cardio mu ağırlık mı press mi ona karar veririz ve eğitim programı olustururuz. Bu programın gerektirdiği hareketlerle planladığımız şekilde devam ederiz.

Tuzla
₺50/saat
Fatih
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi, profesyonel ve milli sporcu olarak her türlü antrenman, beslenme, yaşam tarzı vb. gibi spora ait ve sporu barındıran konularda eğitmenlik desteği sunuyorum.

Hayat standartları, kişilik özellikleri ve istenilen sporsal faaliyetler temelinde sistematik ve bilimsel bir şekilde başlatılır ve yürütülür.

₺100/saat
Elif aybüke
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

2 Dünya şampiyonluğu bulunan Master öğrencisinden fitness, pilates, taekwondo özel ve grup dersleri

Derslerimi basamaklara bölerek işlerim Başlamadan önce temel ölçümlerinizi alırım ve hazır bulunuşluk seviyenize göre bir plan çizerim Bu plan doğrultusunda adım adım hareket ederiz ve amaca kesin varış sağlarız

Fatih
₺80/saat
Ogeday
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Basketbol antrenöründen yağ yakma,doğa koşusu,spor programı yazma,zayıflama,stres atma ve toplu koşu dersleri verilir.

1 saatimde genellikle çalışmalara adım adım başlar zamanla yapılan çalışmaların sıklığı ve şiddeti artar.Genel olarak çalışmalarımı sahilde,parklarda,sizlerin tercih ettiği ortamlarda yürütüyorum.

Beylikdüzü
₺120/saat
Emrecan
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık vücut geliştirme sporcusundan, birebir özel ders veya online eğitim ile 3 aylık çalışma programı ve diyet programı ve daha fazlası...

12 Haftalık Uzaktan Online Eğitim size özel hazırlanmış,her ay için farklı çalışma programı.Bütçeye yaşam tarzına uygun beslenme planı.İsteğe bağlı olarak supplement planı da dahil.Her pazartesi saat 12.00 - 15.00 arası WhatsApp İletişim form durum kontrol profesyonel destek.Özel dersim ücretlidir.

Küçükçekmece
₺65/saat
Emrah
İlk ders ücretsiz!

Milli Güreşçi ve Spor Akademisi mezunundan doğru ve etkili bir şekilde vücudumuzu kullanma teknikleri

Öğretim yöntemim birebir teorikten çok uygulama yönüne ağırlık veren ve karşımdaki kişinin seviyesini ölçerek eğitim verme tarzım vardır. İlk olarak vereceğim eğitimin teorik bilgisini verdikten sonra uygulamaya geçerim. Derslerim bilgi almaya açık olan herkese yöneliktir. Genelde 1 saat ders işleyiş tarzım eğlenerek ve bilgi vererek geçer.

Keçiören
₺40/saat
Berkin şevki
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Süper lig seviyesinde kariyer yapmış kişiden beslenme ve fiziksel gelişim üzerine koçluk

Derslerimi öğrencilerimin müsait olduğu günlerde belirlediğim saatlerde yapması gereken fiziksel ve zihinsel aktiviteleri bir rapor şeklinde öğrencilere sunarım onlara onların gözüyle yaklaşıp herşeye onların bakış açısından yaklaşarak çözüm yolu bulacağız

Nilüfer
₺60/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel lisanslı bayan sporcudan form koruma,kas güçlendirme,atiklik kazanmak için disiplinli kondisyon dersi verilir.

Spor disiplin işidir,disiplin yoksa başarı yoktur.Bu yüzden derslerimi disiplinli,kararlı,sonuç odaklı,bedeninin neler yapabileceğine ,Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda uygun antrenman ve beslenme programları yaparak işlerim. dersleri genellikle kondisyona ihtiyacı olan sporcu geçmişi olan kişilere,amatörlere ve spora gönül veren kişilere veririm.

₺70/saat
Kürşad
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel amerikan futbolu oyuncusuyum ve yaklaşık 10yıldır fitness/vücut geliştirme/powerlifting ile uğraşmaktayım. Asıl mesleğim avukatlık olup kilo kaybı, güçlenme ve şekillenme üzerine birebir d

Birebir ders seanslarım bir saat olup ek olarak gün içerisinde telefon ya da mail ile her türlü iletişim sağlamaktayım. Beslenme programı da eğitime dahildir.

₺35/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Spor uzmanı ve eğitmeni olarak beslenme ve egzeriz yönetimi hizmeti için buradayım.

Derslerimi görüntülü / görüntüsüz whatsapp üzerinden uygulamalı ve teorik olarak öğrencimle belirleyeceğimiz saat ve tarihlerde gerçekleştiririm. Sağlık rapor kan tahlili kilo boy ve çalışma temposu yaşam tarzı gibi bilgilere sahip olmam gerekli olduğundan önce doldurulmak üzere bir form yada bu bilgilerin girilmiş olduğu bir form isterim.

Seyhan
₺80/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel sporcudan kas güçlendirme, trx, zayıflama, hipertrofi üzerine hedefe yönelik antreman ve teknikleri

Fitness aletleri, atletizm antreman teknikleri ve beslenme önerileriyle bir bütün olarak öğrencime hedefe yönelik bir antremanın nasıl yapılması gerektiğini teorik olarak anlatırım. Uygulamalı olarak gösterip yaptırırım. Aylık performans değerlendirmesi yaparım.

₺65/saat
Yusuf
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hareket ve antrenman bilim uzmanından özel dersler bilimsel yöntemler kişiye özel dersler

dersler 1 saat üzerinden yapılır. öncesinde mutlaka kan testleri ve sağlık raporu isterim. beslenme programı dahil bütün programları kişiye uygun şeklide hazırlarım. derslerin disiplinli olması için haftalık aylık ders programları yapılır. uyulması gereken kurallar vardır.

Maltepe
₺60/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

Fitnesstürk te egitimlerim devam etmekte master egitimi alıyorum ve egitimlerim hafta sonları devam etmekte

45 dakika sürmekte verilen derse görede degismekte kisnin rahatsızlıklarını yaşını göz onünde bulunarak ders sistemi ayarlamaktayım Bunun dışında grup derslerinde bunları göz önünde bulunduruyorum

₺60/saat
Özben
İlk ders ücretsiz!

Atletik performans, yağ yakımı, fit bir vücut, kas kazanımı, bilimsel yaklaşım, beslenme uzmanlığı, hızlı ve sorunsuz bir sonuç.

Beslenme ve fiziki farklılıklara göre düzenlemeler yapıp kişiye özel bir durum sunuyorum. Günün istediğiniz saatin de bilgilendirme için ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü
₺70/saat
Nazif
İlk ders ücretsiz!

Spor akademisi mezunu fitness hocasından bireysel fitness&fonksiyonel antrenman dersleri istanbul beylikdüzü civarı

Derslerimi çoğunlukta fitness salonlarında veririm Hedeflerinizi;sağlık durumunuz,vücut tipiniz,yaşınız,kilonuz,günlük yaşam rutininiz,spora haftalık olarak nekadar zaman ayırabileceğiniz ve kişisel istekleriniz doğrultusunda planlayıp hazırlamaktayım

Maltepe
₺60/saat
Ulaş
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi - Antrenörlük Bölümü - Milli Sporcu - PT, Fitness eğitmeni, Fonksiyonel Egzersiz Eğitmeni

Kişiye özel antrenman programlanması yaparak. Postür analizi ve risk analizleri yaparak. Ortalama 40dk ile 1 saat aralığında ders yaparak, sağlıklı ve düzenli spora inanarak devam ediyorum.

Ümraniye
₺100/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

Antrenör ve aynı zamanda Beden eğitimi öğrencisinden istanbulda kilo alıp verme ve fitness dersleri

Derslerim öncelikle bireylerin hedeflerine ve yaşam tarzına göre şekillenir antrenman ve diyet programları kişiye özel hazırlanır istanbul içi birebir istanbul dışında işe uzaktan eğitim verebilirim

₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Beden Eğitimi ve Spor ÖğretmeniSpor Koçu,Antrenör,Spor danışmanlığı,bireysel ve grup dersleri için iletişime geçebilirsiniz.

Eğlence mi? Olmazsa olmazımız.Benimle yarışabilirsin.Eğlenirken öğrenmek en güzeli değil mi zaten.Harekete geç istediğin alanda beni yenmeye çalış en iyisi ol.

İzmit
₺85/saat
Harun
İlk ders ücretsiz!

Milli sporcu ve personel trainer HARUN ZEREN 'DEN tüm BRANŞLARDA YAŞAM KOÇLUĞU...

Derslerimi bireysel veya grup olarak iki aşamada gerçekleştiririm. Kişiye özel antrenmanlar bireylerin tüm yaşam prensiplerine göre planlarim. Grup derslerinde ise tamamen grup birlikteliğini sağlamak icin grup birlikteligi ve performans gelişimi uzerine planlamalar yaparım.

Bafra
₺30/saat
Alparslan
İlk ders ücretsiz!

Spor yöneticiliği bölümünden, 12 yıllık spor deneyimimle bir çok spor ve derste görev edinebilirim.

Görselliğin, yani uygulamanın her zaman bir adım önde olduğunu düşünürüm. İşimi severim ve sevdirmeye çalışırım. Önceliğim eğlenmek ve zevk almaktır.

Avcılar
₺55/saat
Sedat şahin
İlk ders ücretsiz!

21 yaşında Beden eğitimi ve Spor öğretmenliği öğrencisiyim. Yaklaşık olarak 15 yıldır aktif olarak birçok spor branşında farklı dereceler elde ettim. Öğrenci masraflarımı karşılamak için dersler veri

Vereceğim derslere başlamadan önce öğrencimi tanımayı fiziksel özelliklerini ( boy kilo yaş aktivite süresini rahatsızlığı olup olmadığını) hobilerini öğrenerek kişiye uygun saatler ve uygun antrenman programları belirleyerek kişinin belirlemiş olduğu hedefe ulaşmasına yardımcı olurum.

Serdivan
₺75/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Milli sporcudan Kickboks,boks,wushu,muaythai,pilates,yüzme dersleri almaya hazırmısın?

Antrenmanları sizin anatomik yapınıza bakarak fiziksel kabiliyetinizi ölçerek sizin motivasyonunuzu sağlamak suretiyle antrenmandan hem motive olmanızı sağlamak hemde amacımıza ilerlemektir.

Esenyurt
₺80/saat
Mirbey
İlk ders ücretsiz!

Lisanslı baskebolcuyum aynı zamanda voleybolcuyum ama her türlü sporda da koçluk vs yardımcı olabilirim

Dersler bireysel veya grup halinde hiç farketmez her türlü işlenir sokak basketbolu veya salon basketbolu da olur eğitim önemli ricamdır

Dudullu Osb
₺25/saat
Emrecan
İlk ders ücretsiz!

Bursa sampiyonundan ozel ders . satranc severler buyrun . oyunun en onemli tasi sizce hangisidir ?

Derslerimi daha çok oyun oynatarak, ara ara duraksatip hatalarını söyleyerek beraber düzeltmeyi daha çok tercih ederim .

₺80/saat
Muhammet mevdudi
İlk ders ücretsiz!

Sporu yaşam felsefesi yapmak isteyen herkese bilgi, tecrübe ve başarı süzgecinden hızlandırılmış eğitime varmısın?

Her eğitmenin kendi kurduğu bir sistem vardır benim kuracağım sistem karşı tarafın spora olan ilgi alaka ve sevgisiyle eş değer olacaktır

İstanbul
₺100/saat
Işık
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel antrenörden her branşta en iyi eğitimi alabileceğiniz donanımlara sahibim İstanbul içi her bölge

Derslerimi eğitim vereceğim kişiye göre uygulayacağım çalışma programını belirlerim ve zamanlamayı en verimli olacak şekilde planlarım.

Beylikdüzü
₺90/saat
Taha
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum, aktif olarak 2004 yılından beri sporla ilgilenihorum bir çok tesiste fitness ve yüzme antrenörü olarak görev aldım değişime inanıyorsan sen de kat

Çevremde ki insanları motive ederek onlarda ki değişime odaklanıp farkındalık yaratarak yaşam kalitelerini arttırmaya çalışırım doğru planlama her zaman hayat kurtarır

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Özel ders hocanızla spor koçluğu desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor