Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

şan özel dersi seçeneklerimiz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 171 yorumlu star öğretmenlerimiz.

109 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %98 ve saatlik ortalama ₺109

4 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 4 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. dersleri derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Şan öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Şan alanında yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

💰Şan dersi fiyatı saatlik ortalama ne kadar?

Şan dersi fiyatı saatlik ortalama 109 TL.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • şan öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve konumunuz
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

💡 Neden Şan dersleri almalıyım?

Özel ders hocası ile Şan dersleri alarak kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için güvenle birbirinizle iletişime geçin. 

Milyonlarca mükemmel öğretmen arasından size en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Şan online dersleri almak mümkün mü?

Şan öğretmenlerinin çoğu 

online dersleri veriyor.

Online Şan dersi verenlerin ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "webcam" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓Şan dersi vermek için kaç öğretmen müsait?

709 şan öğretmeni şan dersi vermeye hazır.

Profillerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

709 ilandan istediğiniz öğretmeni bulun.

✒️ Şan öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

171 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Şan öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Şan öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Şan dersleri ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır

Neden şan dersi alıyorsunuz?

Duşta yaptığın tek şarkı mı? Hiç başkalarının önünde şarkı söylemeyi veya profesyonel bir şarkıcı olmayı hayal ettiniz mi? Ya da belki her zaman şarkı sesinizi geliştirmek istediniz ama nereden başlayacağınızı bilmiyordunuz? O halde kesinlikle özel bir öğretmenle şan dersi almayı düşünmelisiniz!

 

İnsanlar olarak sesimiz doğal enstrümanımızdır. Yine de çoğumuz utangaçlık veya ilgisizlik nedeniyle şarkı söyleme yeteneklerimizi geliştirmekte başarısız oluyoruz. Özel bir şarkı öğretmeni ile ders almak, doğal yeteneğinizi geliştirmek ve gizli yeteneğinizde mükemmelleşmek için harika bir yol olabilir.

 

Şarkı söyleme dersleri almanın faydasız olduğu ve önemli olan tek şeyin doğal yeteneğin olduğu bir efsanedir. Bazı bireyler doğal bir müzik eğilimi ile doğarken, herkes biraz pratikle kapasitesini geliştirebilir ve en yetenekli şarkıcılar bile eğitime ihtiyaç duyar! Öyleyse neden şarkı söyleme dersleri öğrenmelisiniz?

 

Kendinizi müzikle ifade edin

Müzik, fikirleri, düşünceleri ve duyguları ifade etmenin harika bir yoludur. Dinleyicilerinizle kültürü veya dili aşacak şekilde güçlü bir duygusal bağ kurmanıza izin verebilir.

Eğlenmek için öğrenin

Şarkı söylemek, kendi başınıza veya başkalarıyla birlikte pratik yapabileceğiniz müzikten keyif almanın en eğlenceli ve en kolay yollarından biridir. Bir öğretmenle, her zaman söylemek istediğin ama yapabileceğini asla düşünmediğin şarkıları söyleme tekniklerini öğreneceksin.

 

Müzik Teorisi

Müzik teorisini öğrenmek temelde şarkı söylerken veya herhangi bir müzik aletini kullanırken çok önemlidir. Bir şarkıcı olarak çok yönlülüğünüzü artırmanıza yardımcı olacak ve ayrıca söylediğiniz müziği öğrenmenizi ve anlamanızı kolaylaştıracak akor ilerlemelerini ve küçük ölçekleri öğreneceksiniz. Yarışmalara katılmak veya profesyonel düzeyde müzik eğitimi almak istiyorsanız, müzik teorisinde ustalaşmak da inanılmaz derecede önemlidir. Beste ve şarkı yazma becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız müzik teorisi de önemli bir araç olacaktır.

 

Farklı müzik tarzları hakkında bilgi edinin

Şarkı söylemeye başlamanın en güzel yanı, her stile uygun müzik bulabilmenizdir. İster caz, ister opera veya rock ile ilgileniyor olun, farklı müzik türlerini keşfedebileceksiniz.

 

Şarkı söyleme dersleri, aşağıdaki konularda uzmanlaşmanıza yardımcı olabilir:

  • Müzik teorisinin temellerini ve notları ve ölçekleri nasıl okuyacağınızı öğrenin
  • Perdeyi nasıl bulacağınızı ve şarkı söyleme aralığınızı nasıl artıracağınızı öğrenin
  • Şarkı notlarınızı keskinleştirmeyi öğrenin
  • Nefes alma hakkında bilgi edinin ve akciğerlerinizi güçlendirin
  • Sesi ve perdeyi kontrol etmeyi öğrenin
  • Farklı müzik tarzlarını öğrenin
  • Anahtar şarkı söylemeyi öğrenin

Şarkı söylemek hayatın büyük bir parçasıdır. Müzik, en popüler sanat türlerinden biridir ve hayatımız boyunca hepimizin yanında vardır. Müzik, neşeden kedere kadar her türlü duygusal durumda bizi rahatlatır ve dünyadaki kültürlerin önemli bir parçasıdır. Zaman zaman hepimiz akşam yemeğini pişirirken duşta ya da mırıldanarak kendimize şarkı söyleriz. Şarkı söylemek, duygularımızı ifade etmenin ve onları sağlıklı bir şekilde işlemenin güzel bir yolu olabilir. Superprof'un aralarından seçim yapabileceği 5.000'den fazla şarkı öğretmeni vardır, bu nedenle şarkı söylemeyi seven ancak bir uzmandan yararlı teknikler öğrenme şansı bulamamış olanlar için işte şansınız! Özel şarkı dersleri, her beceri ve yaştan bireyler için bir fırsat alanı sunar. İster müzikal bir kariyere başlayın, ister okulda eğitim alın, yeni bir şeyler deneyin veya şarkı söyleme tekniklerinizi geliştirmeye çalışın, şarkı söyleme öğretmenleri hedeflerinizi desteklemek için gereken bilgi ve deneyime sahiptir.

 

Özel şarkı dersleri, size nefes egzersizleri, ses kontrolü, şarkı söyleme stilleri, projeksiyon, vibrato, duyuru, doğru duruş, sesli harf şekillendirme ve ses aralığı gibi teknikleri öğreterek ses tonunuzu geliştirmenize yardımcı olabilir, şarkı söyleme becerilerinizi geliştirmeniz için tüm önemli faktörler . Şarkı söyleme koçları, şarkı söylemeden önce ve sonra uygun ısınma, ısınma, vokal egzersizleri ve nefes alma tekniklerini göstererek sesinize dikkat etmeyi öğretir.

 

Özel şarkı derslerinin, bir vokalist olarak kişisel hedeflerinize bağlı olarak çeşitli faydaları olabilir. Müzik öğreniyorsanız ve lisenin son yıllarında biraz daha fazla yardım ve rehberlik arıyorsanız, özel bir şarkı koçu, seviyenizi yükseltmek ve sınavınızda başarılı olmak için ihtiyacınız olan şey olabilir. Şarkı söyleme öğretmenleri, kişisel vokal tarzınızı ve menzilinizi belirlemenize ve geliştirmenize yardımcı olabilir, böylece ilgilendiğiniz şarkı stillerini takip edebilirsiniz. Şarkı söyleme koçları, kendi kişisel sesinizi geliştirmenizde size destek olacak, böylece diğerlerinden sıyrılabilirsiniz. kendi benzersiz ses tarzınız. Belirli şarkıları öğrenmeyi veya hayran olduğunuz belirli bir sanatçı gibi şarkı söylemeyi umuyorsanız, bir şarkı öğretmeni size rehberlik edebilir. Şan dersleri almak, bir şarkıcı olarak ufkunuzu genişleterek, bir sanatçı olarak kendiniz hakkında bilgi edinmeniz için eşsiz bir fırsat sunuyor. Şarkı dersleri için bir öğretmen aramak, özellikle başkalarıyla işbirliği içinde çalışırken müzik pratiğinde paha biçilmez olan perde ve ritim için kulağınızı bilemeye yardımcı olacaktır. Özel şarkı dersleri almak, kendi müziğinizi yaratmak için canlı bir ortamda bir izleyiciye veya kayıt stüdyosuna performans verirken sahip olunması gereken paha biçilmez bir nitelik olan güveninizi artırmanıza yardımcı olabilir. Müzikal çabaların ötesinde, güçlü özgüven, daha bağımsız, güvenli ve mutlu bir insan haline gelerek hayatınızın her yönünü geliştirebilir. Sonuç olarak, şarkı dersleri becerilerinizi geliştirmek ve özgüveninizi artırmak için eğlenceli bir yoldur!

 

Superprof'un uygun maliyetlerle sunduğu bir dizi özel şarkı öğretmeni vardır, bu nedenle Türkiyedeki her türden geçmişe sahip insanlar şarkı söyleme tutkularını sürdürebilirler. Öğretmeninizi fiyat, yeterlilik ve evde dersler veya çevrimiçi web kamerası dersleri gibi kişisel ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. Size uygun olup olmadıklarını belirlemek için eski öğrencilerin mevcut şarkı öğretmenleri hakkındaki yorumlarını okuyabilir ve ideal şarkı koçunuzu bulmak için her bir profile göz atabilirsiniz. Derslerinizi Superprof ile düzenlemek çok kolay. Başlamak için ihtiyacınız olan her şey tam burada.

 

Şan derslerinin faydaları

Düzenli şarkı söyleme dersleri söz konusu olduğunda pek çok fayda vardır.

 

Psikolojik / duygusal faydalar: Şarkı söylemek, vücudun ana stres hormonu olan kortizol denen şeyi azalttığı için bilinen bir stres gidericidir. Ayrıca, enerji seviyelerinde bir artışı savunan endorfin salgılanmasıyla kendine güveni artırabilir.

 

Sosyal faydalar: Hem sanatın hem de ifadenin bir biçimi olarak şarkı söylemek, işbirliği içinde hareket edenler arasında tutarlı bir bağ gerektiren bir süreçtir. Şarkı söyleyen gruplardan, berber dörtlüsüne, korolardan gospel gruplarına; başkalarıyla şarkı söyleyerek birlik ve beraberlik duygusu yaratılabilir.

 

Fizyolojik faydalar: Sesini düzenli olarak kullanan herhangi bir profesyonel şarkıcıyla konuşursanız, ses tellerinizi korumak ve dengeli tutmak için nefes alma teknikleri çok önemlidir. Solunum stratejilerinin geliştirilmesi, akciğer kapasitesini ve kişinin solunum sisteminin genel çalışmasını artırabilir.

 

Profesyonel şarkı derslerine katılmak, ses tellerimizin sesinin çok ötesinde faydalar sağlar. Şarkı söylemek, sağlıklı bir zihnin önemli bir yönü olan kendimizi duygusal ve yaratıcı bir şekilde ifade etmemiz için bize bir yol sunar. Şarkı söylemek gibi yaratıcı bir çıkışa sahip olmak, tutku ve amaç bulmamıza yardımcı olabilir, aynı zamanda yoğun yaşamlarımızdan bir süreliğine gevşememize ve kaçmamıza yardımcı olabilir. Şarkı söyleme öğretmenleri, sizi başarılı olmaya teşvik ederek, sizi destekleyerek ve başarılı olmak için ihtiyacınız olan becerileri öğreterek güven seviyenizi yükseltmeye yardımcı olabilir. İnsanlar, kendileri için önemli olan bir şeyi başardıklarını hissettiklerinde, genellikle yaşamın tüm alanlarını etkileyebilecek bir güven artışı hissederler. Müzik derin bir şekilde rahatlatıcı olabilir ve şarkı söylemek kas gerginliğini azaltarak ve stres hormonu kortizolü kan dolaşımınıza azaltarak stresi ve endişeyi azaltabilir. Dahası, şan dersleri almak sizi özel konserler veya etkinlikler aracılığıyla yeni arkadaşlar ve topluluklarla tanıştırabilir. Arkadaşlar, yeni deneyimler ve topluluk duygusu ruh sağlığımız için harikadır ve mutlu bir yaşam sürmenin önemli faktörleridir.

 

Ses eğitimi sizi nereye götürebilir? Birçoğu gerçekten şarkı söyleyerek kariyer yaptı. Şarkı dünyası çok sayıda kariyer fırsatı sunuyor. Bu nedenle, müzik teorisi bilgisi ve performans becerileri gibi şarkı söyleme konusunda edindiğiniz beceriler, sizi müzik alanında bir kariyer için donatacaktır. Sonuç olarak profesyonel bir müzisyen, özel bir şarkı öğretmeni, bir ses koçu, bir okul müzik öğretmeni, bir müzik araştırmacısı veya hatta bir söz yazarı veya besteci olabilirsiniz.

 

Herkesin farklı bir sesi vardır ve orijinal versiyonlarla aynı olan şarkı coverları üretmenin zor olmasının nedeni budur. Şarkıcıların çoğu kendi prodüksiyonlarını seviyor. Sözlerine ve melodisine kendi müzik tarzlarını kullanarak var olan bir şarkıyı yaratmanın ve yapmanın bir yolunu bulmayı kastediyorum.

 

Hiç kendinizi insanların önünde konuşamayacak bir durumda buldunuz mu? Yoksa sesiniz titrediğinde ortaya çıkan ezici bir duyguya aşina mısınız ve yerin sizi canlı canlı yutmasını mı istiyorsunuz? Bazen ve o zamanlar çoktur, seyirci önünde konuşma yapmak birçok insan için korku uyandıran bir deneyimdir. Konuşmacının özgüven eksikliği, özel şarkı derslerimizin çare bulmaya yardımcı olabileceği bir şeydir. Ayrıca sakin kalmak için nefes alma tekniklerini nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz ve şarkı söyleyen bir öğrenci olarak sesinizin nasıl çalıştığını üç ses kayıtlarında öğrenebileceksiniz; göğüs sesi, pasaji ve baş sesi.

 

Özel Derslerimiz Neden Farklı?

Her öğrencinin sesi benzersiz olduğundan, herkesin öğrenme yaklaşımı da öyle. Eğitmenlerimiz, vokal yayının tüm kritik öğelerinin kavranmasını sağlamak için her seferinde her beceri üzerinde çalışır. Derslerimizde alıştırmalar ve şarkılar, görsel yardımcılar, kinestetik hayal gücü, dinleme, fen öğrenimi ve bilginize yardımcı olmak için sahip olduğunuz daha birçok fikirle pratik uygulama yoluyla öğrenme çeşitliliği sunuyoruz. Bu nedenle derslerimiz her bireye göre düzenlenmiştir ve gerçek ses özgürlüğünü, müzikaliteyi, etkileyici tonu ve temelli güveni ortaya çıkarmak için teknik ve sezgiyi birleştirir. Bizimle çalışarak, kendinize sağlıklı ve otantik vokal ve müzikal ifadeler elde etmek için [yaratıcılık ve fizyolojik bilgiyi kullanan bir araç seti oluşturacaksınız. İyi bir ses ve güzel bir şekilde ifade edici ton - gevşetilmiş, içgüdüsel nefes çalışması ve tüm vücut hizalaması, gırtlağa gerçek özgürlüğü sağlayan desteği yaratan bir evrensellik vardır, bu da karmaşık ve ayrıntılı duruş ve pozisyon değişimleri arasında hareket eder. şarkı gösterisi. Bu karmaşık laringeal duruşlar fizyolojik olarak keşfedilip anlaşılabilir ve daha sonra sağlıklı bir ilkel, duygusal vokal ifadeye dahil edilebilir.

 

Doğru şan öğretmeni bulmak

Bir ses eğitmeninden ders alarak, yalnızca ses aralığınızı belirlemenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda gamlar, akorlar ve zamanlama gibi müzik teorisindeki talimatlardan da faydalanırsınız. Notları nasıl okuyacağınızı ve ses düzeyinizi ve perdenizi nasıl kontrol edeceğinizi öğrenebileceksiniz. Kendi ilgi alanlarınıza ve seviyenize bağlı olarak, şarkı yazma konusunda, tarzınız ve müzikal ifadenizin yanı sıra müzikal kompozisyon üzerinde çalışmanız için size yardımcı olabilecek yetenekli öğretmenler de bulabileceksiniz.

 

Sadece şarkı söyleme kapasitenizi ve müzik teorisi bilginizi geliştirmenize yardımcı olmayacak, aynı zamanda sizi şarkı söyleme konusunda motive ve tutkulu tutacak doğru eğitmeni bulmak, şan derslerinizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız çok önemlidir.

 

Birlikte çalışmak için doğru şarkı öğretmenini seçmeden önce kendinize sormak isteyeceğiniz bazı sorular şunlardır:

Ne deneyimleri var?

Eski veya mevcut öğrencilerden yorumlar alıyorlar mı?

Öğretim metodolojisi nedir?

Hangi oranları sunuyorlar?

Ne okudular? Hangi niteliklere sahipler?

Ne tarz şarkı öğretiyorlar?

Performans fırsatları var mı? Endişeler veya provalar düzenliyorlar mı?

Ders için hangi materyallere ihtiyacınız olacak?

İlerlemenizi nasıl değerlendirecekler?

Ne kadar pratik süresi tavsiye ediyorlar?

Hangi yaş ve seviyeyi öğretiyorlar?

 

Harika bir öğretmen bulmanın birçok yolu vardır. Tanıdığınız birinin harika bir öğretmen tavsiye edip edemeyeceğini kişisel ağınızda sorabilirsiniz. Ayrıca bölgenizdeki okulları, toplum merkezlerini veya müzik okullarını da kontrol edebilirsiniz. Yakınınızda bir vokal öğretmeni bulmanın en iyi yollarından biri Superprof platformuna katılmaktır. Bölgenizde veya çevrimiçi olarak ders veren yüzlerce yetenekli vokal öğretmenini arayabileceksiniz. Her öğretmenin profili, öğretim metodolojisi, deneyimleri, grup veya bireysel dersler sunup sunmadıkları, sundukları ücret vb. Hakkında bilgi paylaşır. Superprof'ta özel ihtiyaçlarınıza uygun harika bir öğretmen bulmanız kaçınılmazdır. Bu yüzden şarkı söyleme yeteneklerinizi geliştirmek için daha fazla beklemeyin! Superprof'a bugün katılın!

 

Daha fazla bilgi, dersin nerede yapılacağını (uzaktan, web kamerası aracılığıyla veya halka açık bir alanda) ve ardından öğretmeye açık oldukları yeterlilik ve deneyim düzeylerini içerir.

Ne öğrenmek istersiniz?