Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Şan özel dersleri

Tüm Türkiye'de 41 öğretmen sizi bekliyor.

şan özel dersi seçeneklerimiz

Ümraniye
₺120/saat
Cemal
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu ve Pedagojik Formasyonu olan profesyonel müzisyenim. Her yaş ve seviyedeki öğrencilere akordiyon ve solfej eğitimi vermekteyim.

- Derslerimizi öncelikle nota bilgisi bulunmayan öğrenciler için başlangıç seviyesi solfej eğitimiyle başlatıyoruz. Daha sonrasında akordiyon için yazılmış olan akordiyon metodlarıyla dersi öğrenciye göre şekillendirerek adım adım pratik yaparak ve çeşitli ev ödevleriyle işliyoruz. Derslerimiz haftada 1 saattir.

Ümraniye
₺60/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

11 yıllık belgeli ve ödüllü pianistten özellikle yeni başlayanlara ve çocuklara piyano ve şan dersleri.

Müzik derslerinde öğrenci öğretmen ilişkisi yoktur, öğrenci mentor ve öğrenci rol model ilişkisi hedeflenmelidir. Çok arkadaş seviyesine inmeden iki taraf da birbirini tanımalı, eğlenmeli ve sevmelidir. Özellikle çocuklarda limitlerini bilmek, kişiye özel öğretme yöntemi seçmek çok önemlidir.

İzmit
₺100/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli'de Konservatuar Öğrencisinden Her Yaşa Uygun Bireysel Piyano Dersi Verilir : Başlangıç ve Orta Seviye Dersleri

Enstrüman eğitimi bireysel olmalıdır. Her birey algı ve yeterliliğine göre diğer bireylerden farklıdır. Özellikle piyano eğitiminde bire bir ders almak önemlidir. Bu yüzden ben öğrencilerim için bire bir ders eğitim yöntemini benimsiyorum. Metod olarak; etüdler, seviyeye uygun parçalar ve eş zamanlı olarak solfej eğitimini benimsiyorum.

Beşiktaş
₺60/saat
Irfan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Istanbul teknik üniversitesi türk müziği konservatuar öğrencisinden bağlama, repertuar, solfej, piyano dersi.

İlk olarak öğrencimin durumunu gözden geçiririm buna göre bir seviye belirlerim. Hiç sıkılmadan eğlenceli zevkli bi şekilde sistemli ders işlerim.

Nilüfer
₺80/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Alanında deneyimli Uludağ Üniversitesi müzik Öğretmenliği Bölümünden Keman ve Piyano Temel müzik eğitimi

Ders tekniklerimi birçok farklı yöntemle işliyorum , kişiye göre değişebiliyor.

₺70/saat
Yağız
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik okulu öğrencisinden Amatör / Profesyonel dilediğiniz seviye ve türe uygun piyano dersi

Derslerim, öğrencilerimin ilgi alanları ve istekleri doğrultusunda sözel, teorik, pratik ve kulak odaklı olmak üzere 4 ana başlıkta ilerler. Belli bir metot kullanımı yerine farklı kaynaklardan topladığım çeşitli dökümanlardan yine öğrencinin sıkılmayacağı ve tatmin olacağı bir "özel metot" oluştururum.

Narlıdere
₺100/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!

Müzik Bilimleri Yüksek Lisans Öğrencisinden Başlangıç ve Orta Seviye için Piyano, Gitar, Bağlama, Müzik Teorisi, Armoni, Solfej, Şan Dersi

Derslerime her yaş grubundan insan katılabilir. Genellikle metodlar üzerinden işlerim ve ödev vermişsem onlara bakarak başlarım. Dersin sonunda öğrencinin ilerlemesine göre yeni egzersizlerin seviyesini ayarlarım.

Etimesgut
₺100/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Kültür Miraslarına Kayıtlı TRT -Türk Halk Ozanı- olarak Beste-Bağlama-Ses Temel Müzik Eğitimlerini Almak isteyen, İstifade etmek isteyen kardeşlerim için hazır ve nazırız.

Derslerimi Öğrencilerimin en iyi şekilde istifade edebileceğini düşündüğüm şekilde kararlarına saygı göstererek - zamanı- yeri ve işleyişi kendilerine bırakarak işlemek ve oluşturmanın daha verimli olduğuna inanıyorum.

Osmangazi
₺50/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

3 Ayda Öğrenme Garantisi Birebir ve Toplu Bol Etüdlü ve Ekstra Şan Dersi Hediyeli Gitar Eğitimi

Akustik ve Klasik gitar alanında uzman ve bir çok güzel sanatlar lisesine öğrenci kazandırmış, 15 yıldır keyifle hem öğretmenlik hem de sahne deneyimini yaşayan birisi olarak "garantili" özel gitar kursu vermekteyim. Gereken uyumu ve konsantrasyonu sağladıktan sonra öğrenmek garantilidir.

₺80/saat
Guldal seda
İlk ders ücretsiz!

Sekiz yıllık deneyimli opera sanatçısından online ve evde piyano, şan ve solfej dersleri

Şan derslerinde nefes çalışmalarıyla başlıyoruz. Diyafram üzerinde yeterince bilgi sahibi olduktan sonra şan egzersizleri ve şarkı söyleme üzerine çalışıyoruz. Piyano derslerinde kişinin yaşı ve piyano seviyesine uygun bir metot belirleyip enstruman çalarak ilerliyoruz.

₺90/saat
Oğuz
İlk ders ücretsiz!

Opera Şarkıcısı ve Üniversite Öğretim Elemanından, Şan, Solfej, Teori, Piyano, Gitar Dersi ve Doğaçlama Eğitimi

Derslerimde bilginin özünü vermeyi hedeflerim meşhur söz aklınıza gelsin "balık verme, tutmayı öğret" bu prensiple çalışırım bilgiye teoriye ve tekniğe önem veririm sadece enstrüman çalmak veya şarkı söylemek değil ne yaptığını bilmek gerekir...

Osmangazi
₺90/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Haliç Konservatuar Opera bölümü mezunundan Şan dersleri verilir.Nefes egzersizleri,diyafram Ve ses sağlığı..

Derslerim herkes için farklı etki gösterebilir.Çünkü herkesin yeteneği ve yapabilecekleri farklıdır.Hem diyafram hem nefes kontrolü hem de ses sağlığı bilgilerim vardır.Bu konular üzerinde çalıştırıyorum.Amaç ses kasını güçlendirmek ve aynı zamanda ses sağlığını korumak.

Ataşehir
₺120/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı Piyano Bölümü son sınıf öğrencisinden piyano dersi

Derslerimi öğrenci odaklı işlemeye özen gösteririm. Müzik soyut olduğu için mutlaka her konuyu somutlaştırıp örnekler vererek anlatırım. Örneklerim öğrencimin yaşına uygun olduğu gibi günlük yaşantı ve müzik arasında bağlantılarla verildiği için bilgiler daha kalıcı olmaktadır.

Bahçelievler
₺65/saat
Gizem
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Beyoğlu
₺150/saat
Doğu
İlk ders ücretsiz!

Bateri dersi ritim,şan,solfej eğitimleri birebir eğitimler ve grup eğitimleri verilir.gruplara özel indirim yapılır

çalacağınız müzik aletini tanıma ardından seviye tesbiti yaparak ve müzik kulağı var mı yokmu bunun çalışmasını yaparak sadece alet çalarak değil işin içine eğlence kadar ders vermeye çalışıyorum 7-60 yaş grubuna yönelik eğitim veriyorum eğlenceli ve oldukça çabuk öğretme teknikleriyle dolu 1 ders saati

Üsküdar
₺70/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

İ.Ü. Devlet Konservatuarı Şan Bölümü öğrencisinden, konservatuara hazırlık için özel şan dersleri

İstanbul Üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim. Benim okuluma veya diğer Konservatuvar'lara girmek isteyen öğrencilerle çalışıyorum. Önce kulak çalışmaları yapıp, konservatuvara girebilecek kapasitede öğrenciler varsa şan derslerine devam ediyorum.. Genelde tekniğe önem veririm.

₺150/saat
Muhammed yusuf
İlk ders ücretsiz!
Kocasinan
₺65/saat
Mehmet serdar
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!
₺35/saat
Okan can
İlk ders ücretsiz!

4 yıllık müzik deneyimimle gitar ve şan dersi verebilirim, ilk ders ücretsiz olur karşılıklı memnuniyet olursa devam edilir.

Derslerimi öncelikle öğrencinin durumuna göre işlerim, ona göre eğlenceli, aktif ve disiplin içerisinde öğretmeye çalışırım.

İzmir
₺65/saat
Oguzhan
İlk ders ücretsiz!

Şan / Ses Eğitimi (Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Mezunundan) (Solfej, Nota Eğitimi)

Klasik şan eğitimi ya da popüler şarkıları şan eğitimi ile çalışabiliriz. Ses ve nefes egzersizleri, doğru sesi bulma, sesi kontrol etme, duruş-postür, entonasyon gibi birçok teknik konuda yardımcı olabilirim.

Şişli
₺150/saat
Lana
İlk ders ücretsiz!
Sarıyer
₺130/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

"Kötü ses yoktur, eğitimsiz ses vardır. Kötü kulak yoktur, eğitilmemiş kulak vardır" Konservatuvar mezunu, pedagojik formasyon sertifikalı, alanında uzman, deneyimli müzik öğretmeninden her yaşa yönel

Ders içeriği hakkındaki detaylı bilgi öğrenciye ders öncesi birebir verilecek olup öğrencinin talebine göre kişisel bir müfredat oluşturulacaktır. E-mail ya da kısa mesaj yoluyla bilgilendirme sağlanacaktır. DERSLER ÖĞRENCİNİN YA DA ÖĞRETMENİN EVİNDE, BİREYSEL YA DA GRUP DERSLERİ ŞEKLİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

₺100/saat
Vusale
İlk ders ücretsiz!
Ankara
₺100/saat
Gökçe
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel Müzik Eğitimcisinden piyano,şan, solfej,ve müzik sınavlarına hazırlık dersleri 20 yıllık tecrübe

Ders işleme yöntemim, bireysel olarak herkes farklı olduğu için, kişiye göredir. Herkes aynı şekilde ve aynı hızda ilerlemez. Öğrenciye göre eser seçimi, ilerleme vb. farklılıkları yaparım bu verim yaratır. Yeteneklerinin farklılıklarına göre ilerlemek en güzelidir. Öğrenci keyif duymalı, derste mümkün olduğu kadar inisiyatif almalıdır.

₺50/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi devlet konservatuvarı opera bölümü son sınıf öğrencisi şan eğitimi

Dersin başında önce diyafram nefesi egzersizleri yapıyoruz. Eğer ki öğrencinin ihtiyacı varsa kulak eğitimiyle devam ediyoruz. Daha sonra çeşitli egzersizlerle sesimizi şarkı söylemek için ısıtmaya başlıyoruz. Daha sonra öğrencinin devam etmek istediği alana göre parça seçimlerimizle derse devam ediyoruz.

Çekmeköy
₺200/saat
Gamzegül
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Anadolu yakasında her yaş grubuna hitap eden Özel okul Öğretmeninden Özel Piyano Dersleri

london college sınavına hazırlanan öğrenciler için sınav kitaplarından çalışıyoruz. teorik olarak çalışmalar yapıyoruz. seviyeye göre gam ve arpejleri sıklıkla tekrar ediyoruz. hobi öğrencilerim için ise güzel sanatlar lisesi kitaplarından çeşitli parçaları seçmece olarak kullanıyorum.

Muratpaşa
₺80/saat
Jale
İlk ders ücretsiz!

Piyano öğretmeniyim ve 7 senedir ders veriyorum aynı zamanda yüksek lisans öğrencisiyim

1ve ya 1,30 saat işlerim haftada en az 2 defa klassik jazz ve hormoni işlerim. 6-18yaş grupuna ders veriyorum. Ders saatleri esnek olabilir ve ya yoğunlaşmak istediği konu üzerinde çalişabiliriz. İsteğe bağlı şan dersleri de verebilirim.lütfen pıyanosu olan öğrenciler başvursunlar.

₺100/saat
Sevda
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan mezunundan İstanbul Bakırköy’de hobi veya mesleki amaç fark etmeksizin şan dersi verilir .

Özel ders olmasının da verdiği avantajla kişiye özel çalışma yöntemleri uygulamaktayım. İster pop ister klasik kişinin tercih ettiği tarzda egzersizler yapıp teknik geliştirilir ve bu paralelde keyifli bir repertuvar oluşturulur.

Kadıköy
₺100/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunu Opera sanatçısından özel san dersleri kadikoy de özel atölyede.

Dersler haftada 1 saat Kadıköy'de kendi evimde bu iş için hazırladığım atölyemde yapmaktayim, Kadıköy'de merkezinde huzurlu bir ortamda.

Mezitli
₺80/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar mezunundan, müzik sevenlere ve icraa etmek isteyenlere keyifli ve verimli dersler verilir.

Derslerim genellikle keyifli ve verimli geçer. Kendi öğrendiğim bütün teknikleri öğrencilerimin de uygulamasına özen gösteririm. Öğrencimin dikkatini çekecek şekilde ders anlatırım. Ve hiçbir öğrencim enstrümanını öğrenirken sıkılmaz, adapte olur. Bir enstrüman çalmak bütün hayat enerjinizi maksimum seviyeye getirir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Şan dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır