Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Şan özel dersleri

Tüm Türkiye'de 26 öğretmen sizi bekliyor.

şan özel dersi seçeneklerimiz

Bahçelievler
₺65/saat
Gizem
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Çekmeköy
₺200/saat
Gamzegül
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Anadolu yakasında her yaş grubuna hitap eden Özel okul Öğretmeninden Özel Piyano Dersleri

london college sınavına hazırlanan öğrenciler için sınav kitaplarından çalışıyoruz. teorik olarak çalışmalar yapıyoruz. seviyeye göre gam ve arpejleri sıklıkla tekrar ediyoruz. hobi öğrencilerim için ise güzel sanatlar lisesi kitaplarından çeşitli parçaları seçmece olarak kullanıyorum.

Narlıdere
₺100/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!

Müzik Bilimleri Yüksek Lisans Öğrencisinden Başlangıç ve Orta Seviye için Piyano, Gitar, Bağlama, Müzik Teorisi, Armoni, Solfej, Şan Dersi

Derslerime her yaş grubundan insan katılabilir. Genellikle metodlar üzerinden işlerim ve ödev vermişsem onlara bakarak başlarım. Dersin sonunda öğrencinin ilerlemesine göre yeni egzersizlerin seviyesini ayarlarım.

Etimesgut
₺100/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Kültür Miraslarına Kayıtlı TRT -Türk Halk Ozanı- olarak Beste-Bağlama-Ses Temel Müzik Eğitimlerini Almak isteyen, İstifade etmek isteyen kardeşlerim için hazır ve nazırız.

Derslerimi Öğrencilerimin en iyi şekilde istifade edebileceğini düşündüğüm şekilde kararlarına saygı göstererek - zamanı- yeri ve işleyişi kendilerine bırakarak işlemek ve oluşturmanın daha verimli olduğuna inanıyorum.

Ankara
₺100/saat
Gökçe
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel Müzik Eğitimcisinden piyano,şan, solfej,ve müzik sınavlarına hazırlık dersleri 20 yıllık tecrübe

Ders işleme yöntemim, bireysel olarak herkes farklı olduğu için, kişiye göredir. Herkes aynı şekilde ve aynı hızda ilerlemez. Öğrenciye göre eser seçimi, ilerleme vb. farklılıkları yaparım bu verim yaratır. Yeteneklerinin farklılıklarına göre ilerlemek en güzelidir. Öğrenci keyif duymalı, derste mümkün olduğu kadar inisiyatif almalıdır.

Bartın Merkez
₺75/saat
Erdi
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Öğretmenden Keman, Gitar, Bağlama, Piyano, Şan, Solfej, Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık Dersleri

Derslerime; - Öncelikle öğrencinin o günkü moral ve motivasyonunu ölçerek başlarım. - Öğrenci derse istekli hale geldikten sonra o gün öğrenilecek bilgiye geçerim. - Öğrencinin anlama biçimi ve anlama seviyesine uygun bir biçimde öğrenilmesi gereken bilgiyi veririm. - Tekrarlar ile bilginin öğrenilmesini pekiştiririm.

Mezitli
₺80/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar mezunundan, müzik sevenlere ve icraa etmek isteyenlere keyifli ve verimli dersler verilir.

Derslerim genellikle keyifli ve verimli geçer. Kendi öğrendiğim bütün teknikleri öğrencilerimin de uygulamasına özen gösteririm. Öğrencimin dikkatini çekecek şekilde ders anlatırım. Ve hiçbir öğrencim enstrümanını öğrenirken sıkılmaz, adapte olur. Bir enstrüman çalmak bütün hayat enerjinizi maksimum seviyeye getirir.

Muratpaşa
₺80/saat
Jale
İlk ders ücretsiz!

Piyano öğretmeniyim ve 7 senedir ders veriyorum aynı zamanda yüksek lisans öğrencisiyim

1ve ya 1,30 saat işlerim haftada en az 2 defa klassik jazz ve hormoni işlerim. 6-18yaş grupuna ders veriyorum. Ders saatleri esnek olabilir ve ya yoğunlaşmak istediği konu üzerinde çalişabiliriz. İsteğe bağlı şan dersleri de verebilirim.lütfen pıyanosu olan öğrenciler başvursunlar.

İzmit
₺100/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli'de Konservatuar Öğrencisinden Her Yaşa Uygun Bireysel Piyano Dersi Verilir : Başlangıç ve Orta Seviye Dersleri

Enstrüman eğitimi bireysel olmalıdır. Her birey algı ve yeterliliğine göre diğer bireylerden farklıdır. Özellikle piyano eğitiminde bire bir ders almak önemlidir. Bu yüzden ben öğrencilerim için bire bir ders eğitim yöntemini benimsiyorum. Metod olarak; etüdler, seviyeye uygun parçalar ve eş zamanlı olarak solfej eğitimini benimsiyorum.

₺40/saat
Melik
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel seviyede, eğlenerek öğrenme metodu ile öğrencileri sıkmadan, öğrenme garantili gitar ve bağlama eğitimi

Öğrencilerime şu şekilde eğitim veririm: teorik bilgilerden başlayıp öğrencileri sıkmak yerine, uygulamaya geçip, sonra teorik bilgileri verip, dersi daha eğlenceli bir hale getirip öğrencileri sıkmadan öğretirim. Çoğu zaman sevdikleri müzik tarzından veya sanatçılardan parçalar öğreterek işe başlarım. Bu yöntemin etkililiği tarafımca kanıtlanmıştır.

Çankaya
₺75/saat
Nil
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ İşletme ve Hacettepe Konservatuvarı Opera öğrencisinden Akademi, Eğitim, Sanat ve Spor Dersleri

Yaşımın da öğrenci yaşlarına yakın olması sayesinde öğrencilerin canını sıkmadan anlayarak ve eğlenerek öğretme taraftarıyım. Doğru öğretildiğinde her ders sevilir ve hocalar bu konuda çok önemlidir. 4-16 arası her yaştaki öğrenciye ders veriyorum. Derslerim saatlik değil seanslık oluyor; yani o günkü durum belirliyor süreyi.

Küçükçekmece
₺150/saat
Şebnem
İlk ders ücretsiz!

I.T.Ü TÜRK MUSİKİSİ DEVLET KONSERVATUVARI MEZUNUYUM . ORTA, LİSE VE ÜNİVERSİTEYİ AYNI OKULDA BAŞLADIM VE TAMAMLADIM. SOLFEJ, NAZARİYAT, BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDE ŞAN DERSLERİ VERİLİR..

KİŞİNİ MÜZİK SEVİYESİ VE TALEPLERİ GÖZ ÖNÜNE ALINARAK PLAN OLUŞTURULUR....PROFESYONEL OLMAK İSTEYEN İLE HOBİ OLARAK YAPMAK İSTEYENLER İLE FAKLI ŞEKİLDE ÇALIŞILIR....SEVİYEYE UYGUN EĞİTİM METODU VERİLİR..MÜZİĞE OLAN İLGİ VE YETENEK GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULUR . KONSERVATUVARA HAZIRLANMAK İSTEYENLERE DE YARDIMCI OLABİLİRİM..

Kadıköy
₺100/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunu Opera sanatçısından özel san dersleri kadikoy de özel atölyede.

Dersler haftada 1 saat Kadıköy'de kendi evimde bu iş için hazırladığım atölyemde yapmaktayim, Kadıköy'de merkezinde huzurlu bir ortamda.

₺150/saat
Muhammed yusuf
İlk ders ücretsiz!
₺35/saat
Okan can
İlk ders ücretsiz!

4 yıllık müzik deneyimimle gitar ve şan dersi verebilirim, ilk ders ücretsiz olur karşılıklı memnuniyet olursa devam edilir.

Derslerimi öncelikle öğrencinin durumuna göre işlerim, ona göre eğlenceli, aktif ve disiplin içerisinde öğretmeye çalışırım.

İzmir
₺65/saat
Oguzhan
İlk ders ücretsiz!

Şan / Ses Eğitimi (Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Mezunundan) (Solfej, Nota Eğitimi)

Klasik şan eğitimi ya da popüler şarkıları şan eğitimi ile çalışabiliriz. Ses ve nefes egzersizleri, doğru sesi bulma, sesi kontrol etme, duruş-postür, entonasyon gibi birçok teknik konuda yardımcı olabilirim.

Denizli
₺90/saat
Selinay
İlk ders ücretsiz!

Ses eğitimi başlangıç ve orta seviye geliştirebilirim. Yeni başlamak isteyenlere yardımcı olurum.

Derslerimi bireysel işlerim. Ses açma ses geliştirici egzersizler minik eserler sonra lied aria çalışmaları yapılır. Başlangıç seviyesi eğitim verilir arkadaşlar.

Sarıyer
₺130/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

"Kötü ses yoktur, eğitimsiz ses vardır. Kötü kulak yoktur, eğitilmemiş kulak vardır" Konservatuvar mezunu, pedagojik formasyon sertifikalı, alanında uzman, deneyimli müzik öğretmeninden her yaşa yönel

Ders içeriği hakkındaki detaylı bilgi öğrenciye ders öncesi birebir verilecek olup öğrencinin talebine göre kişisel bir müfredat oluşturulacaktır. E-mail ya da kısa mesaj yoluyla bilgilendirme sağlanacaktır. DERSLER ÖĞRENCİNİN YA DA ÖĞRETMENİN EVİNDE, BİREYSEL YA DA GRUP DERSLERİ ŞEKLİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

₺100/saat
Vusale
İlk ders ücretsiz!
₺50/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi devlet konservatuvarı opera bölümü son sınıf öğrencisi şan eğitimi

Dersin başında önce diyafram nefesi egzersizleri yapıyoruz. Eğer ki öğrencinin ihtiyacı varsa kulak eğitimiyle devam ediyoruz. Daha sonra çeşitli egzersizlerle sesimizi şarkı söylemek için ısıtmaya başlıyoruz. Daha sonra öğrencinin devam etmek istediği alana göre parça seçimlerimizle derse devam ediyoruz.

Çankaya
₺75/saat
Şevval
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Alanında uzman yüksek lisans öğrencisinden; keman, piyano, viyola, solfej, müzik eğitimi dersleri.

Derslerimiz genelde 50 dakikadır ama biz öğrencilerimle hep kendimizi kaptırıyoruz:) verimli ders işliyoruz. keman eğitiminde genelde ömer can keman eğitimi kitabını kaynak olarak tercih ediyorum. piyano eğitiminde de yavuz durağın piyano kitaplarını.

₺100/saat
Gözde
İlk ders ücretsiz!

Itü devlet konservatuarı mezunu ve avni akyl anadlu güzel sanatlar müzik böl

uygulama ve öğrenci merkezli eğitim felsefem.Kendi yeteneğinin ve becerilerinin farkında olması sağlamak enstrümanına karşı motive etmek ,sevdirmek ve müzik kültürü kazandırmayı,kalıcı öğrenme ve nota bilgisi edinmeyi sağlamayı hedefliyorum.Herkes enstürman eğitimi alabilir bunun kolay olduğunu sınır tanımaksız herkese öğretebilmeyi hedeflemek .

Kastamonu Merkez
₺60/saat
Melodi müzik
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli müzik öğretmenlerinden bire bir her seviyeye uygun dersler. Yeteneğinizi beraber keşfedelim.

Derslerimizin hepsi birebir ve kişiye özel olduğu için kişinin yetenek ve algı düzeyine göre ders işleyiş şekli bir hayli değişiklik gösterebiliyor. Derslerimiz okul öncesinden başlayıp her yaşa uygun olabiliyor. Ders süresince önce öğrencinin hafta boyu yaptığı çalışmalar dinleniyor ve ardından eğer varsa eksikler giderilip düzeyine göre bir ilerleyiş sağlanıyor.

Kayapınar
₺65/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Satranç, piyano, yan flüt, solfej, dikte, müzik eğitimi ve konservatuara hazırlık dersleri

Teorik bilgi, Drama ile satranç eğitimi, uygulamalı satranç eğitimi.

Çankaya
₺50/saat
Göksu
İlk ders ücretsiz!

Sekiz yıllık konservatuvar öğrencisinden her yaştan insana bire bir piyano dersi, Ankara'da

Ders işleme ve planlama şeklim tamamen öğrencinin öğrenme ve çalışma şekline göre biçimlenir. Öğrencinin çalmak istediği tür ve şarkıları dikkate alarak onlar üzerinden ilerleyerek öğretiyor ve böylece dersi daha ilgi çekici hale getiriyorum.

₺100/saat
Aybike
İlk ders ücretsiz!

Kaliteli müzik; kaliteli bir ruhla, kaliteli ruh; kaliteli eğitimle belli olur kalitemizi yukarı taşımak istemez misiniz?

Dersleri disiplin çerçevesinde fakat karşı tarafla öğretmen öğrenci ilişkisinden çok arkadaş ilişkisi kurarak kişinin rahat hissetmesini sağlarım bu sayede daha kolay, verimli ve zevkli bir bilgi alışverişi olacaktır.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Şan dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır