Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Coğrafya özel dersleri

Tüm Türkiye'de 543 öğretmen sizi bekliyor.

coğrafya özel dersi seçeneklerimiz

Ankara
₺45/saat
Irmak
(18 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Engelsiz Eğitim Derneğinde 2 yıldır üniversiteye hazırlanan öğrencilere tarih dersi veriyorum. Aynı zamanda Tarih branş başkanlığı yapıyorum. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği okuyorum.

Genel olarak kısa, öz ve gerekli bilgilerin üzerinde durarak anlattığım derslerde farklı materyal ve sistemlerle konuları işliyorum bu sayede öğrenim kalıcı ve sürekli oluyor. Konu bitiminde yaptığım yarışmalar ve deneme sınavlarıyla öğrenci eğlenerek öğreniyor.

Karatay
₺30/saat
Kanber
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Selçuk üniversitesi sanat tarihi bölümü mezunu Tarih alanında bilgili ve tecrübeli öğrenme arkadaşı

Derslerimi öğrencimin istekli olduğu saatlerde yapmaya özen gösterip yorulduğunu sıkıldığını veya dikkatinin dağıldığını anladığımda kısa kısa molalar ve sohbetlerle motivasyonunu toplamaya çalışırım. Konu anlatırken gereksiz ayrıntılardan ve yorucu ezberlerden uzak dururum.

Afyonkarahisar
₺60/saat
Tunahan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Afyon Kocatepe Üniversitesi Coğrafya Bölümü Öğrencisinden Tüm düzeylerde Coğrafya, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih Dersleri

Genelde derslerimi sohbet havasında geçirir, öğrencimi yormamaya özen gösteririm. Derslerde günlük hayattan sık kesitler sunarak ezbere dayalı öğretimin aksine, hafızada kalıcı olmasını sağlamaya çalışıyorum. Bu sayede hem öğrencim hem eğlenmiş hemde öğrenmiş olmakta. Dileyen olursa Tyt-Ayt Danışmanlığı ve Derslerini Verebilirim.

Küçükçekmece
₺50/saat
Öykü
İlk ders ücretsiz!

Hukuk öğrencisinden ortaokul ve lise için alan dersleri ( edebiyat /tarih/türkçe/coğrafya)

Derslerin önceden belirlenmiş kuralları yoktur. Kuralları beraber belirleriz. Fakat her işte olduğu gibi burada da disiplini ve istek çok önemli. Disiplini elden bırakmadan, yaptığımız işi aksatmadan azimle devam edersek hedeflerimize, güzel günlere ulaşabiliriz. Unutmayalım ki taşı delecek olan suyun hızı değil sürekliliğidir...

₺50/saat
Alperen
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

UZMANCOĞRAFYACIdan BiDÜNYA COĞRAFYA Daha güzel bir DÜNYA için Bİ COĞRAFYA Size YETER

Tahdada,sinevizyon,taplet,masa başında ders anlatıyorum.konuyu anlattıktan sonra özetliyorum.soru çözümü ile pekiştiriyor um.konuyla ilgili Test ödevi verip takip ediyorum................

Çankaya
₺60/saat
Eren
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Çift Anadal Mezunu (Coğrafya ve İletişim) Coğrafya Öğretmeninden Coğrafya Dersleri

-Derslerimi öğrencinin sıkılmasına imkan vermeksizin eğlenceli ve etkili bir şekilde işlerim. Ayrıca anlatımımda bol bol görsel ögeler kullanarak öğrencilerin görsel hafızasında daha kalıcı olmasını sağlarım. -Derslerim özellikle lise düzeyindeki öğrencilere yönelik olmakla birlikte ortaokul seviyesinde sosyal bilgiler dersinde sorun yaşayan öğrencilere yönelik.

Körfez
₺75/saat
Recep
İlk ders ücretsiz!

Arkeoloji Bölümü öğrencisinden tarih bölümü ve alanlarıyla ilgili dersler, alanında oldukça başarılı

Tarih ve tarihin kollarına ayrılan bölümleri oldukça keyifli bir biçimde verebilirim. Derslerim genel kültürün yanı sıra sınavlara da hazırlayabilmektedir. Sınavlar dışında da oldukça verimli bir ders saati geçirebilmekteyim. 1 ders saatim ortalama 40 dakika ile 60 dakika arası sürmektedir.

Akyazı
₺40/saat
Osman
İlk ders ücretsiz!
Etimesgut
₺55/saat
Ismail
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde tüm dersler, sınava hazırlık, derslere yardımcı, bireysel veya grup, sınıf ortamında

Derslerimde öncelikle öğrencinin bireysel gelişmişliklerine bakarak takviye edilmesi gereken konu ve kazanımları öğrencime kazandırırım. Bununla beraber ders sonlarında ve dersten ayrı yaptığım ölçme uygulamaları ile derslerimizin ilerleyişi ile alakalı sağlıklı bir geri dönüt yaparım.

₺150/saat
Hüseyin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uzman Coğrafya ve Sosyal Bilgiler öğretmeninden sınavları kazandırmaya yönelik öğrenci merkezli ders anlatımı

İlk önce öğrencimi tanımaya çalışırım. Bu çok önemlidir. Sonra mini bir test uygularım. burda amaç soru sormaktan ziyade öğrencimin derse hazır olup olmadığını, dersi isteyip istemediğini öğrenmektir. Derse başladığımda önce ne anlatacağımı söylerim.

Kahramanmaraş Merkez
₺30/saat
Hülya
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Herkes tarafından merak edilir coğrafya ne işe yarar diye. Gel birlikte öğrenelim

Derslerimi materyaller yaparak çeşitli etkinlikler düzenleyerek yaparım. Dersle ilgisi olan her şeyi öğrencilerime göstermek güncel olaylarla bağlantı kurmalarını sağlarım. Ve heran akıllarına takılan soruları cevaplama olanaklarına sahip olurlar. Sıkılmadan soru cevap yöntemi ile kendileri soru üretip cevaplarını öğrenebilirler.

Nazilli
₺70/saat
Uğur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 yillik sosyal bilgiler öğretmeninden sosyal bilgiler,inkilap tarihi,coğrafya üniversite kpss tarih

DERSLERİMDE DAHA ÇOK ÖZELLİKLE SINAV GRUPLARI İÇİN ÖĞRENCİMİ SINAVA YÖNELİK HAZIRLARIM DAHA ÇOK PÜF NOKTALARDA DAHA ÇOK SORU ÇIKAN BÖLÜMLERE YÖNLENDİRİRİM .NOT TUTMAK VE SIK TEKRAR EN ÖNEMLİ ETKENDİR ÖZELLİKLE TARİHTE BU YÜZDEN DÜZENLİ TUTULAN BİR DEFTER İLE BİR SOHBET HAVASINDA DERSLERİM İŞLERİM SIKILMADAN YORULMADAN DİNLEME İMKANINA SAHİP OLURSUNUZ.

Ankara
₺30/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden Kpssye yönelik Türkçe - Tarih - Coğrafya ve Vatandaşlık dersleri. Kaçırmayın!

Ezberci olmayan, konuların püf noktalarına değinerek, bol tekrar ve bol soru çözümü ile derslerimi işlerim. Titizlikle hazırlanan bir ders planı ile istenilen aşamaya geliriz.

₺40/saat
Nurgül
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Coğrafya Kaderdir Sözünü Benimseyerek Coğrafyamızı Tanımaya ve Onu Yaşamaya Başlayalım ne Dersiniz?

Derse başlamadan önce bir çok kaynaktan konu analizini yapıp, konuyu bir bütün olarak sentezleyerek öğrenciye aktarmaya çalışıyorum. Coğrafyanın özellikle beşeri konuları sürekli değişken bir yapıya sahip olduğu için kendimi sürekli yenilemeye çalışıyorum. Ders anlatırken meteryal kullanmaya dikkat ederim. Özellikle haritasız ders olmayacağı kanaatindeyim.

₺50/saat
Elif nur
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi tarih bölümü öğrencisiyim ilkokul ve lise seviyesi tarih dersi verebilirim

Tarih bölümü okullarda ezberletiliyor ve olay örgüsü kurulmadan karışık konu anlatımı yapılıyor doğal olarak tarih dersleri çoğu öğrencinin korkusu ve ilgi alanı dışına çıkıyor fakat gerek eğitim gerek kültür açısından öğrenilmesi gerekilen bir alan. Dersleri olay olay bağlantılı ve örnekli gerek görsel gerek bir hikaye anlatır gibi anlatırım.

₺50/saat
Firdes
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hayatın kendisi Coğrafya. Sınava destek için her şey olması gerektiği gibi olmalı.

Yapılandırmacı eğitim sistemi Araştırma sorgulama tabanlı eğitim Buluş yöntemi Beyin fırtınası Kar topu İstaston yöntemi Anlatım Soru analizi Drama Konu ardına direkt soru çözümü Ödevlendirme Çözüm

Şişli
₺60/saat
Zehra
İlk ders ücretsiz!

İşletme öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde coğrafya dersi verilir keyifli bir ders islenir

Nasıl anlatmamı isterseniz o şekilde ayak uydururum ben hocalarımdan nasıl daha kolay ve kalıcı bilgiler edindiysem onları uygularım güzel bi vakit gecirme taraftarıyım sıkmadan hallolur her şey

Ataşehir
₺70/saat
Haktan
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden Sosyoloji ve Felsefe çift Anadal öğrencisinden ders

Derslerim lise ve ilkokul öğrencilerine yönelik Sosyal Bilimlerin(sosyoloji,tarih,felsefe,coğrafya) yanında temel Türkçe/Edebiyat ve İngilizce konularında anlatım ve pratikle öğrencinin gelişimi odaklı bir öğretim sürecini benimsemekteyim.

Bayrampaşa
₺40/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Öğretmenden Her Yaş Grubu Öğrencilere Anahtar Kelimelerle Özel Ders. Sıkılmak,bunalmak ve anlamamak yok.!

Ders işlemek, size meraklı gözlerle bakan insanlara konuları anlatmak bence bir sanat. O halde sınıf içerisinde bulunan herşey bu sanatın parçası. Öğretmenin tek başına 40 dk. boyunca sadece anlatması eskide kalan davranışcı kurama ait. Ben çağdaş kuramlara önem veren yapılandırmacı bir öğretmenim.

İnegöl
₺45/saat
Derya
İlk ders ücretsiz!

Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nin Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünü iyi bir derece ve transkript ile bitirdim. 4 yıl boyunca pedogojik formasyon aldığım için bireysel ve grup konu ders

Öncelikle öğrencimi tanımaya çalışırım. Öğrencimle birlikte öğrenme yöntem ve tekniklerini belirlerim. Pedogojik formasyon bilgim doğrultusunda öğrencinin hazırbulunuşluk düzeyine göre en iyi öğrenme ortamını oluşturabilmesine yardımcı olurum. Ona en iyi şekilde, nasıl öğretebilirim bunu planlarım. Bireysel ve grup halinde öğrenme sunumları hazırlarım.

Pendik
₺75/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Fark Yaratan Öğretmenden Özel Öğretim Yöntemleri ile Özel Ders, Sınavlara Hazırlık, Eğitim Danışmanlığı

Derslerimde işleyeceğim konuyu göz önünde bulunarak öğretim yöntem ve tekniklerini seçip buna uygun stratejiler izliyorum. Her konu bitiminin ardından test,boşluk doldurma gibi etkinlikler gerçekleştirerek öğrencimin eğlenerek öğrenmesini sağlıyorum. Farkı her dakika hissedeceksiniz.

Nilüfer
₺60/saat
Abdurrahman
İlk ders ücretsiz!

7 yıl deneyimli aktif çalışan sosyal bilgiler öğretmeninden tarih, coğrafya, inkılap tarihi dersleri.

Derslerimi genelde günümüz olayları veya yakın tarih olayları ile ilişkilendiririm. Çoğunlukla esprili geçer, öğrencilerim de öyle olduğunu söylerler. Çoğunlukla sıkılmazlar ve gülmeli eğlenmeli olur. Sosyal medyayı ve bilgisayar oyunlarını çok takip eden bir öğretmen olduğum için genç jenerasyonla iletişimim de gayet iyidir.

₺75/saat
Muharrem
İlk ders ücretsiz!

Manisa'da ilköğretim ve orta öğretim düzeyinde üniversiteye hazirlik coğrafya dersleri verilir.

KONUNUN ÖNEMİ,ÜNİVERSİTE SINAVINDAKİ AĞIRLIĞI,ÇIKAN SORU SAYISI ÖNCELİKLE BİLİNMELİ. KISACA KONU ÖZETİ VERİLDİKTEN SONRA KONU İLE ÇIKMIŞ OLAN ÜNİVERSİTE SINAV SORULARINA BAKILIR.KONU TESTİ ÇÖZÜMÜ YAPILIR.TAKİP EDİLEN TEST KİTABINDAN SORULAR EV ÖDEVİ ŞEKLİNDE VERİLİR.

Fatih
₺70/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Fatih'te ilkokul ve ortaöğretim seviyesinde Coğrafya ve Sosyal Bilgiler dersleri için eğitim verilebilir.

Derslerime giriş kısmında öğrencilere merak uyandıracak şekilde sorular sorarak başlarım. Bolca görsel kullanmaya özen gösteririm. Harita, model küre gibi materyallerin öğrenmeye yardımcı yönlerini kullanırım. Konuyu anlatmaya devam ederken mesajımı kanala kişiye göre değişen yöntemler kullanarak aktarmaya özen gösteririm.

Çankaya
₺100/saat
Yunus emre
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Master'lıdan online ve Ankara'da sınavlara yönelik, ara sınıflar ders geliştirme-iyileştirme coğrafya dersi

Dersimi, Coğrafya biliminin öneminden bahsederek öz bir şekilde işlemekteyim. Özellikle soru-cevap yöntemiyle öğrencinin ufkunu genişletmekte, düşündürücü teknikler uygulamaktayım. Ezberden uzak olayların ve olay örgüsünün mantığını anlatmakta, bilimsel verilere dayalı tekniklerle derslerimi anlatmaktayım.

₺50/saat
Mutlu
İlk ders ücretsiz!

Ege üniversitesi coğrafya bölümü mezunundan sınavlara yönelik sıkılmadan coğrafyayı öğrenmek ve sevebilmek

Derslerde görselliği ön planda tutarım soyut kavramlar akılda kalmaz ve coğrafya her zaman görsele hitap eder. Derslerde kısa kısa konu tekrarları önemli soru cevap olarak açıkçası sizler ders içinde olmalısınız ki zevkle geçsin kpss ve tyt alana yönelik derslerimi işliyorum .

Çankaya
₺30/saat
Ismail efe
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Bilgiler Öğretmeninden tarih coğrafya sosyal b. dersleri verilir ayrıca başlangıç düzey gitar eğitimide vermekteyim.

Dersi eğlenceli ve etkili kılmanın önemini bilir. Dersi eğlenceli ve etkili kılmayı etkileyen faktörleri bilir. Dersi eğlenceli işleme ilkelerini dikkate alır. Sınıf içi öğrenme sürecine uygun materyalleri seçer ve kullanır. Farklı eğitim ortamlarını kullanarak dersi daha eğlenceli ve etkili hale getirir.

Ataşehir
₺45/saat
Hasan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

17 yaşında tarihi seven bir genç olarak sizin çocuğunuza ders anlatmayı çok isterim... Bende bir üniversite hazırlık öğrencisi olarak bilgilerim tazedir.

Ders işleme yöntemim tarih için önümde kılavuz kitap olur ve ben anlatırım. Coğrafya için de önümüzde bir coğrafya fasikülü veya kitabı olur. Türkçe de ise ben konu anlatırım yine önümüzde bir föy olur. Konu anlatımından sonra ise sorularla pekiştiririz.

Ortahisar
₺70/saat
Sercan
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Bilgiler Öğretmeninden Trabzon'da Coğrafya Lise veya KPSS, Sosyal Bilgiler dersi verilir.

Anlatımlarımı, derse göre farklı şekillerde icra ederim. Dersimiz coğrafya olduğunda bol görsele dayalı,haritalar, video ve google maps üzerinden işlerim. Bu sayede Coğrafyayı ezberden uzak öğrenmeye dayalı bir şekilde işlemiş oluruz.

₺60/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Alanında Uzman Coğrafya soru yazarından Hafıza teknikleri , kodlamalar ile Coğrafya dersi verilir.

Derslerime ön bilgileri yoklayarak , hazır bulunma halini test ederek başlarım.. Unutmamalıdır ki sevilmeyen bir şey öğrenilmeye yatkınlığı zedeler.. Şaşırtıcı ve ilgi çekici sorularla dikkat çekerim.. Anında hafızamda yer alan çıkmış sınav sorularını sorabilirim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Coğrafya dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır