Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Formda kalma özel dersleri

Tüm Türkiye'de 59 öğretmen sizi bekliyor.

formda kalma özel dersi seçeneklerimiz

₺40/saat
Erdi
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmirde Bireysel yada Grup olarak Koşu,Fitness,Yağyakma,Kas toplama,Formda kalma kişilere özel program hazırlama ve daha fazlası

Öncelik olarak sizi tanımak ve kendimi tanıtmak isterim. İlk dersimiz ücretsiz olup yapmak istediğiniz spor hakkında detaylı bilgiler vererek sizlerin devamlılığınız ve sürekliliğiniz için konuya hakim bir şekilde yola başlamanızı sağlarım.Amacım sizleri spora kazandırmak daha bilgili, tecrübeli bir şekilde yola devam etmenizi istiyorum.

Avcılar
₺100/saat
Sezgin
İlk ders ücretsiz!

Atletik Performans Uzmanı Antrenörden, sağlık yaşam, beslenme ve egzersiz üzerine spor faaliyetleri

Günlük rutin progrmalarınızın dışında sizlere en uygun gün ve saatte sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanan profesyonel programlardınız ile verimli dersler işliyoruz.

Nilüfer
₺100/saat
Selim
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kişiye Özel Bireysel Antrenörlük Tenis Fitness Atletik Performans Yetenek Seçimi Beden Eğitimi

Öncelikle derse başlayacak olan bireyin, gerekli antropometrik ölçümlerini, performans ölçümlerini yapar neye uygun olup olmadığını belirlerim.

Aksaray
₺30/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

7 sene askeri okulda bulunan ve fitnessa özel ilgi duyan birisiyim ve yardımım dokunacak kişileri arıyorum

İlk başta 10 Dk belirli bi hızda koşuyoruz, esneme ve ısınmaya 5-10 dk ayırıyoruz. Daha sonrasında çalışacağımız bölge için belirlediğimiz hareketleri yapıyoruz. Derslerim vücudunu daha iyi hale getirmek isteyenler içindir.

İzmit
₺100/saat
Mehmet tevfik
İlk ders ücretsiz!

Sağlıkla zayıfla, güçlü bir vücut ile Genç ve Zinde kalarak Uzun Yaşamın sırlarını keşfet .

Daima olayın felsefesini ve özünü anlatmaktan yanayım. Balık yemeği değil, tutmayı öğretirim. Antrenman ve Beslenme terzi usulü, kişinin Spor ve Sağlık geçmişine, Genetiğine, Yaşına ve en önemlisi beklentilerine göre tasarlanmış olması gerekmektedir. Dersler çalışılacak kişi ile beraber tayin edilmiş aşamalı hedefler üzerinden devam edecektir.

₺60/saat
Sercan
İlk ders ücretsiz!

AİKİDO dersi verilir. kişiye özel kendini savunma ve uyum dersleri İzmir de ikamet ediyorum .

Derslerimi saat başı ücret ile vermekteyim. Şuan bir salonum olmadığı için genel olarak dışarı da park yada spor salonlarında ders verebilirim. isteğe bağlı olarak evde de ders verme imkanım var . derslerim her yaştan insanlara uygundur. öğretim yöntemi olarak kişinin fiziki yeterliliğine göre şekillenmektedir.

Üsküdar
₺40/saat
Ferhat
İlk ders ücretsiz!

Antrenörlük öğrencisinden İstanbul da grup ve bireysel olarak eğlenceli aktivite ve spor yapmak ve yaza formda girmek

Ders işleme yöntemim kişiye bağlı onun benden istediği ve benim ondan beklentilerimi belirledikten sonra plan program yapıyoruz ders alanı sporcuya bağlı

Keçiören
₺80/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunu'ndan özel fitness, pilates, basketbol ve yüzme dersleri!!!

Branş, seviye ve amaca göre belirlenen programlar eşliğinde ders gereklilikleri yerine getirilir. Düzenli olarak gelişim takibi yapılır ve paylaşılır. İstenilen seviyeye düzenli çalışmlara sonucu kısa zamanda ulaşılır. Yetişkinler ve çocuklar için basketbol ve fitness özel ve grup dersleri verilir. Yüzme dersleri bireysel olarak yapılır.

Şehzadeler
₺50/saat
Furkan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Spor koçluğu & Personal trainer & bireysel fitness eğitimleri & kilo alma - verme & grup egzersizleri

Öncelikle boy - kilo - kalınlık ölçüleriniz ve vücut analizleriniz alınır ardından analizler doğrultusunda istediğiniz görünüme kavuşmanız için antrenmanlarımız programlanır ve bire bir antrenmanlarda uygulanır.

Fatih
₺80/saat
Ogeday
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Basketbol antrenöründen yağ yakma,doğa koşusu,spor programı yazma,zayıflama,stres atma ve toplu koşu dersleri verilir.

1 saatimde genellikle çalışmalara adım adım başlar zamanla yapılan çalışmaların sıklığı ve şiddeti artar.Genel olarak çalışmalarımı sahilde,parklarda,sizlerin tercih ettiği ortamlarda yürütüyorum.

Maltepe
₺100/saat
Coşku
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun Beden Eğitimi Öğretmeninden''Burgu Arjaan&Tango Arjaan by Rotana''otelinde,Fitness, Vücut geliştirme,yağ yakma,form koruma ve kondisyon dersleri

Dersler 1 saat olarak yapılır, ilk olarak hedef ve amaç doğrultusunda eğitim programı hazırlanır ,bunun akabinde kişiye uygun egzersiz ve beslenme şeması belirlenir,antrenman programı 1 haftalık hareket performans verilerine göre şekillenir ve kişiye en uygun egzersiz hareketleri seçilerek derslere hedef ve amaç doğrultusunda atılan adımlarla devam edilir.

Sarıyer
₺80/saat
Oğuz
İlk ders ücretsiz!

Kişiye özel bireysel ders (Fitness pilates fonksiyonel atletik performans dayanıklılık metodları İstanbul avrupa.

Spora 2005 yılında futbol branşıyla başladım.İlk 6 yıl amatör sonra ki 2 yıl ise profesyonel kulüpte sezonlar geçirdim.Dönemsel olarak tenis ve basketbol ile ilgilendim.Nişantası Üniversitesi Spor Bilimlerinden eğitim alıp 2 yıl boyunca reformer cadillac pilates egzersizi yaptırdım.Spor hayatımda edindiğim tecrübeleri bilimsel kaynaklarla sentezlemeyi seviyorum.

₺40/saat
Cengizhan
İlk ders ücretsiz!

Kendini spora adamış üniversite öğrencisinden motivasyon ve gelişim için özel dersler burada

Henüz profesyonel olarak kimseye ders vermedim. Çevremdeki insanlarla beraber salonda ve dışarıda spor yaptığımda benimle beraber spor yapmanın hem keyifli, hemde zor olduğunu söylerler. Önceliğim zihinsel olarak sporu aşılamak daha sonra yavaş yavaş hareketlerle giriş yapmayı tercih ediyorum. Beni tercih ettiğinizde farkı göreceksiniz.

₺100/saat
Caner
İlk ders ücretsiz!

Kaliteli spor yaşantısı, kardiyo, total body, crossfit, sağlıklı yaşam, özel ders, grupdersi

1 ders saati 3 saat çalışmışsınız gibi bir etki verir. Çok verimli geçer. Dersimin kalitesini dersi almadan anlatmak zordur. Her yaştan kişilere ders verebilirim. Bireyselde her kişinin kapasitesine göre ders hazırlanır, eğer grup dersi ise grubun geneline göre yapılabilecek en yüksek kapasitede en etkili biçimde ders vermekteyim.

Muratpaşa
₺80/saat
H.sinan
İlk ders ücretsiz!

Spor yasam stilidir. Milli sporcudan grup ya da kisiye ozel egitim ve beslenme programi

Her yastan insana ders verilir. Yeter ki beslenmenin, sporun kendi kadar onemli oldugunun bilincinde olsun.

₺70/saat
Kürşad
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel amerikan futbolu oyuncusuyum ve yaklaşık 10yıldır fitness/vücut geliştirme/powerlifting ile uğraşmaktayım. Asıl mesleğim avukatlık olup kilo kaybı, güçlenme ve şekillenme üzerine birebir d

Birebir ders seanslarım bir saat olup ek olarak gün içerisinde telefon ya da mail ile her türlü iletişim sağlamaktayım. Beslenme programı da eğitime dahildir.

Rize Merkez
₺50/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

Rize de en uygun fiyata spor koçluğu yapilir besyo 4. sinif öğrencisinden

DERSLERİMİ 1 SAAT OLARAK İŞLİYORUM KENDİ ÖZEL ANTRENMAN PROGRAMLARIMLA KİŞİYE ÖZEL OLARAK UYGULAYARAK EN HIZLI ŞEKİLDE EN FİT VÜCUDA SAHİP OLABİLİRSİNİZ. YAĞ ORANINIZI MİNİMİZE EDEREK YAZA VE SONRASINA EN FİT ŞEKİLDE GİREBİLİRSİNİZ.

Kadıköy
₺70/saat
Murat kaan
İlk ders ücretsiz!

Fitness antrenörüyüm kişiye özel veya grup dersleri verebilirim. 10 yıldır eğitmen olarak çalışıyorum.

İstanbulda ikhamet ediyorum. Birebir derslerde fiyatlara öğrencinin ders işlemek istediği yer dahil değildir. Programlarım 4 8 ve 12 haftalık olarak değişmektedir.

Altınordu
₺50/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Beden Eğitimi ve spor yöneticiliği yüksekokulu öğrencisiyle fit ve zinde kalmak istersen beni bul.

Programı senin fizyolojik ve sosyalliğine göre hazırlayacağım. Samimi ve eğlenceli sohbet eşliğinde seninde kendini rahat hissedeceğin bir ortamda spor yapacağız.

Maltepe
₺60/saat
Ulaş
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi - Antrenörlük Bölümü - Milli Sporcu - PT, Fitness eğitmeni, Fonksiyonel Egzersiz Eğitmeni

Kişiye özel antrenman programlanması yaparak. Postür analizi ve risk analizleri yaparak. Ortalama 40dk ile 1 saat aralığında ders yaparak, sağlıklı ve düzenli spora inanarak devam ediyorum.

Çankaya
₺70/saat
Ilkay
İlk ders ücretsiz!

Bireysel antrenör eşliğinde bireysel veya gruplara yönelik fonksiyonel antrenman uygulamaları. Yağ yakımı,direnç egzersizleri,kondisyon,koordinasyon,denge,kas gelişimi,kuvvet ve çabukluk gelişim antre

Kişinin yaş,cinsiyet,spor geçmişi,sağlık ve fiziksel yeterlilik durumu vb. konuları göz önünde bulundurarak sistemli,disiplinli ve düzenli antrenmanlarımız ile fiziksel ve zihinsel açıdan gelişiminin ve değişiminin optimum düzeyde olacağını düşünüyorum.

Bafra
₺30/saat
Alparslan
İlk ders ücretsiz!

Spor yöneticiliği bölümünden, 12 yıllık spor deneyimimle bir çok spor ve derste görev edinebilirim.

Görselliğin, yani uygulamanın her zaman bir adım önde olduğunu düşünürüm. İşimi severim ve sevdirmeye çalışırım. Önceliğim eğlenmek ve zevk almaktır.

Avcılar
₺55/saat
Sedat şahin
İlk ders ücretsiz!

21 yaşında Beden eğitimi ve Spor öğretmenliği öğrencisiyim. Yaklaşık olarak 15 yıldır aktif olarak birçok spor branşında farklı dereceler elde ettim. Öğrenci masraflarımı karşılamak için dersler veri

Vereceğim derslere başlamadan önce öğrencimi tanımayı fiziksel özelliklerini ( boy kilo yaş aktivite süresini rahatsızlığı olup olmadığını) hobilerini öğrenerek kişiye uygun saatler ve uygun antrenman programları belirleyerek kişinin belirlemiş olduğu hedefe ulaşmasına yardımcı olurum.

Sultangazi
₺100/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Besyo öğrencisi aynı zamanda antrenör Özel dersle daha fit ve sağlıklı bir vücut İçin neyi bekliyorsun

Kişiye isteklerine yönelik kas gelişimi fit bir vücut kilo verme sağlıklı yaşam İçin fiziksel uygunluğunu birebir takip ediyorum. Gereken üyelere beslenme desteği de veriyorum. Dersleri ormanda parkta spor salonunda çalışabilecek her yerde veriyorum.

Beykoz
₺40/saat
Şevval
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi spor bilimleri öğrencisinden antrenör olarak grup ve bireysel eğlenceli bir o kadarda yararlı dersler

Dersleri kişi sayısına göre işliyoruz mekan olarak eğer ders bireyselse yakın yer grup dersiyse ortak bir nokta buluyoruz daha detaylı bilgi için iletişime geçin

Kadıköy
₺65/saat
Doğa
İlk ders ücretsiz!

4 senelik fitness yardımcı koçluk geçmişimle hepinizi forma sokmayı bekliyorum.Yaza merhaba

Derslerimi az ekipmanla daha çok vücut ağırlığıyla yapmayı tercih ediyorum. Onun dışında kardiyo mutlaka yaptırıyorum ama kardiyoyu kısa tutuyorum antrenmanlarımda.

İstanbul
₺100/saat
Işık
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel antrenörden her branşta en iyi eğitimi alabileceğiniz donanımlara sahibim İstanbul içi her bölge

Derslerimi eğitim vereceğim kişiye göre uygulayacağım çalışma programını belirlerim ve zamanlamayı en verimli olacak şekilde planlarım.

Seyhan
₺20/saat
Seval
İlk ders ücretsiz!

Sporu saglıklı beslenmeyi yaşayış biçimi haline getiren araştırmalar deney gözlem yapan en büyük hedefi besyo ve zumba egitmeni olan genç bir kızla eglenerek yaşamın tadına varın.

Öncelikle motivasyon saglamak ve moreli iyi tutmak adına sürekli karşılıklı diyaloglara girerim. Başarmanın güzelliğinden bahsederim. Herşeyden önce ne kadar eglenceli bir yolculuğa başladıgımızı dile getiririm.

Selçuklu
₺45/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Rekreasyon Yönetimi bölümü öğrencisinden Ritim ve Dans dersleri, spor ve fitness dersleri verilmektedir.

Derslerimi etkin ve verimli bir şekilde eğlenerek geçirmek için karşılıklı iletişime önem veririm. Her zaman söz sahibi olmaktan yana değilimdir.

Yenişehir
₺50/saat
Utku
İlk ders ücretsiz!

Atletizm milli takımı sporcusu eşliğinde grup veya bireysel antrenmanlar sizleri bekliyor. Fazlalıklardan kurtulma zamanı!

Derslerimi genel değil özel işlerim. Yani size ne iyi gelecekse ne ileri götürecekse onu yaptırırım. Arazi koşuları, atletizm sahasında koşular, sahil koşuları antrenman alanlarımızdır.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Formda kalma dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır