Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Formda kalma özel dersleri

Tüm Türkiye'de 30 öğretmen sizi bekliyor.

formda kalma özel dersi seçeneklerimiz

Avcılar
₺100/saat
Sezgin
İlk ders ücretsiz!

Atletik Performans Uzmanı Antrenörden, sağlık yaşam, beslenme ve egzersiz üzerine spor faaliyetleri

Günlük rutin progrmalarınızın dışında sizlere en uygun gün ve saatte sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanan profesyonel programlardınız ile verimli dersler işliyoruz.

İzmit
₺100/saat
Mehmet tevfik
İlk ders ücretsiz!

Sağlıkla zayıfla, güçlü bir vücut ile Genç ve Zinde kalarak Uzun Yaşamın sırlarını keşfet .

Daima olayın felsefesini ve özünü anlatmaktan yanayım. Balık yemeği değil, tutmayı öğretirim. Antrenman ve Beslenme terzi usulü, kişinin Spor ve Sağlık geçmişine, Genetiğine, Yaşına ve en önemlisi beklentilerine göre tasarlanmış olması gerekmektedir. Dersler çalışılacak kişi ile beraber tayin edilmiş aşamalı hedefler üzerinden devam edecektir.

Muratpaşa
₺50/saat
Coşkun
İlk ders ücretsiz!

Sporcu Geçmişi ve Üniversite öğrencisinden Fitness,kas gelişimi,fit bir vücuda sahip olmak istiyorsanız aradığınız spor koçunuz benim.

Derslerimi disiplinli bir şekilde yapıyorum , ders verdiğim alan spor olunca bu disiplin daha çok artıyor. Eğer fit olmak ya da kas yapmak için ders alıyorsa biri o kişi kesinlikle zamana,yemesine,içmesini özenerek ve disiplinli yapması lazım,yoksa verim alamaz ve ben denedim olmuyor der.

Çankaya
₺50/saat
Cavit can
İlk ders ücretsiz!

Odtü Kürek Takımı sporcusundan etkili spor teknikleri,bilgileri,spora devamlılık ve formda kalma yolları

Bireysel ağırlıklı program hazırlarım.Karşımdakinin özelliklerine yönelik dinamik ve kişinin potansiyeli doğrultusunda programlarım mevcuttur.Basitten zora doğru bir yol izlerim.Karşımdaki kişi anlamaz ise tekrar anlatırım.Bölümüm öğretmenlik olduğu için sıkılmadan bu işi yapacağıma inanıyorum.Fitness veya kürek ne olursa yapmaya hazırım.

Karşıyaka
₺40/saat
Egehan
İlk ders ücretsiz!

Fitness ve basketbol özel birebir dersleri veriyorum. Üniversite antrenörlük eğitimi öğrencisiyim .

Antrenmanlarda klasik olarak alışılmış antrenman ve spor salonu düzeninin dışında olan dersler işleme taraftarıyım. Daha eğlenceli ve daha yorucu olmasıyla beraber, spor alanında hedefinize daha kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olacağım.

Keçiören
₺80/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunu'ndan özel fitness, pilates, basketbol ve yüzme dersleri!!!

Branş, seviye ve amaca göre belirlenen programlar eşliğinde ders gereklilikleri yerine getirilir. Düzenli olarak gelişim takibi yapılır ve paylaşılır. İstenilen seviyeye düzenli çalışmlara sonucu kısa zamanda ulaşılır. Yetişkinler ve çocuklar için basketbol ve fitness özel ve grup dersleri verilir. Yüzme dersleri bireysel olarak yapılır.

Fatih
₺80/saat
Ogeday
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Basketbol antrenöründen yağ yakma,doğa koşusu,spor programı yazma,zayıflama,stres atma ve toplu koşu dersleri verilir.

1 saatimde genellikle çalışmalara adım adım başlar zamanla yapılan çalışmaların sıklığı ve şiddeti artar.Genel olarak çalışmalarımı sahilde,parklarda,sizlerin tercih ettiği ortamlarda yürütüyorum.

Maltepe
₺100/saat
Coşku
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun Beden Eğitimi Öğretmeninden''Burgu Arjaan&Tango Arjaan by Rotana''otelinde,Fitness, Vücut geliştirme,yağ yakma,form koruma ve kondisyon dersleri

Dersler 1 saat olarak yapılır, ilk olarak hedef ve amaç doğrultusunda eğitim programı hazırlanır ,bunun akabinde kişiye uygun egzersiz ve beslenme şeması belirlenir,antrenman programı 1 haftalık hareket performans verilerine göre şekillenir ve kişiye en uygun egzersiz hareketleri seçilerek derslere hedef ve amaç doğrultusunda atılan adımlarla devam edilir.

Nilüfer
₺60/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel lisanslı bayan sporcudan form koruma,kas güçlendirme,atiklik kazanmak için disiplinli kondisyon dersi verilir.

Spor disiplin işidir,disiplin yoksa başarı yoktur.Bu yüzden derslerimi disiplinli,kararlı,sonuç odaklı,bedeninin neler yapabileceğine ,Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda uygun antrenman ve beslenme programları yaparak işlerim. dersleri genellikle kondisyona ihtiyacı olan sporcu geçmişi olan kişilere,amatörlere ve spora gönül veren kişilere veririm.

₺70/saat
Kürşad
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel amerikan futbolu oyuncusuyum ve yaklaşık 10yıldır fitness/vücut geliştirme/powerlifting ile uğraşmaktayım. Asıl mesleğim avukatlık olup kilo kaybı, güçlenme ve şekillenme üzerine birebir d

Birebir ders seanslarım bir saat olup ek olarak gün içerisinde telefon ya da mail ile her türlü iletişim sağlamaktayım. Beslenme programı da eğitime dahildir.

Kadıköy
₺70/saat
Murat kaan
İlk ders ücretsiz!

Fitness antrenörüyüm kişiye özel veya grup dersleri verebilirim. 10 yıldır eğitmen olarak çalışıyorum.

İstanbulda ikhamet ediyorum. Birebir derslerde fiyatlara öğrencinin ders işlemek istediği yer dahil değildir. Programlarım 4 8 ve 12 haftalık olarak değişmektedir.

Çanakkale Merkez
₺50/saat
Işik kahraman
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale personel trainer..Alanında yuksek lısans sahıbı,belgeli ve uzman eğitmenden ders verilir..

kişinin kendı boy kılo yag oranına göre nabız sayısına göre kendı antrenman programı hazırlanır..kişiye özel antrenman programı uygulanır.

Ümraniye
₺100/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

Antrenör ve aynı zamanda Beden eğitimi öğrencisinden istanbulda kilo alıp verme ve fitness dersleri

Derslerim öncelikle bireylerin hedeflerine ve yaşam tarzına göre şekillenir antrenman ve diyet programları kişiye özel hazırlanır istanbul içi birebir istanbul dışında işe uzaktan eğitim verebilirim

Atakum
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi öğretmenliği mezunu , lisanslı spor geçmişi bulunan yetenek ve bilgilerine güvenen spor hocası

Derslerimi karşımdaki bireyin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiririm . Yeni fikirlere her zaman açığım .

Çankaya
₺60/saat
Kürşad can
İlk ders ücretsiz!

9 yıllık yüzücülük - 4.5 yıllık muay-tai hocalığı - 6 yıllık fitness bilgimi sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyacağım.

1 ders saatimin 15 dakikası bilgi geri kanalı tamamıyla teknikleri, nefes alıp vermeyi, posturünüzü kusursuzlaştırmak üzerinedir.

Bafra
₺30/saat
Alparslan
İlk ders ücretsiz!

Spor yöneticiliği bölümünden, 12 yıllık spor deneyimimle bir çok spor ve derste görev edinebilirim.

Görselliğin, yani uygulamanın her zaman bir adım önde olduğunu düşünürüm. İşimi severim ve sevdirmeye çalışırım. Önceliğim eğlenmek ve zevk almaktır.

Avcılar
₺55/saat
Sedat şahin
İlk ders ücretsiz!

21 yaşında Beden eğitimi ve Spor öğretmenliği öğrencisiyim. Yaklaşık olarak 15 yıldır aktif olarak birçok spor branşında farklı dereceler elde ettim. Öğrenci masraflarımı karşılamak için dersler veri

Vereceğim derslere başlamadan önce öğrencimi tanımayı fiziksel özelliklerini ( boy kilo yaş aktivite süresini rahatsızlığı olup olmadığını) hobilerini öğrenerek kişiye uygun saatler ve uygun antrenman programları belirleyerek kişinin belirlemiş olduğu hedefe ulaşmasına yardımcı olurum.

İstanbul
₺100/saat
Işık
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel antrenörden her branşta en iyi eğitimi alabileceğiniz donanımlara sahibim İstanbul içi her bölge

Derslerimi eğitim vereceğim kişiye göre uygulayacağım çalışma programını belirlerim ve zamanlamayı en verimli olacak şekilde planlarım.

Eskişehir
₺30/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Formda kalmak yada spor yaparken motivasyonunuzun artmasi için yardim almak isterseniz, sağlikli beslenme hakkinda bilgi alarak sizi gerektiğinde firenleyecek...

HERHANGİ BİR SPOR SALONUNDA . PARKTA VS ÖNCELİĞE GÖRE( ZAYIFLAMA, SAĞLIKLI BESLENME, FORMDA KALMA,KAÇAMAK ÖĞÜNLER SONRASINDA SAĞLIKLI DÜZENE GİRME) DERSE ODAKLANILIR. DERS İÇERİĞİ İP ATLAMA, KOŞU, DANS , AĞIRLIK ,YÜRÜYÜŞ ÖĞRENCİNİN İSTEĞİNE VE KUVVETİNE GÖRE SEÇİLİR DERS YÖNLENDİRİLİR .

Seyhan
₺20/saat
Seval
İlk ders ücretsiz!

Sporu saglıklı beslenmeyi yaşayış biçimi haline getiren araştırmalar deney gözlem yapan en büyük hedefi besyo ve zumba egitmeni olan genç bir kızla eglenerek yaşamın tadına varın.

Öncelikle motivasyon saglamak ve moreli iyi tutmak adına sürekli karşılıklı diyaloglara girerim. Başarmanın güzelliğinden bahsederim. Herşeyden önce ne kadar eglenceli bir yolculuğa başladıgımızı dile getiririm.

Selçuklu
₺45/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Rekreasyon Yönetimi bölümü öğrencisinden Ritim ve Dans dersleri, spor ve fitness dersleri verilmektedir.

Derslerimi etkin ve verimli bir şekilde eğlenerek geçirmek için karşılıklı iletişime önem veririm. Her zaman söz sahibi olmaktan yana değilimdir.

Yenişehir
₺50/saat
Utku
İlk ders ücretsiz!

Atletizm milli takımı sporcusu eşliğinde grup veya bireysel antrenmanlar sizleri bekliyor. Fazlalıklardan kurtulma zamanı!

Derslerimi genel değil özel işlerim. Yani size ne iyi gelecekse ne ileri götürecekse onu yaptırırım. Arazi koşuları, atletizm sahasında koşular, sahil koşuları antrenman alanlarımızdır.

Sincan
₺35/saat
Özlem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hem özgür hemde fit olmak isteyenlere.. (Şart değil öneri bizim işimizi görür)

Zorla bişeyler yaptırmam, yaptıramam. Size düzenli kullanmanız gereken listeler de vermem. Canınızın istediğini kilo almadan yemeyi öğretirim.

Kepez
₺100/saat
Ecem
İlk ders ücretsiz!

Özel kurslardan aldığım spor belgelerim ve lisanslarım ile sizinle spor yapmaktan onur duyarım

Derslerimi grup ve bireysel olarak ayrı programlara göre işlerim.

₺40/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi ve spor öğretmenliği öğrencisinden zayıflamak isteyenlere formda kalmak isteyenlere beslenme tüyoları

Sağlıklı yaşam için öncelikle Sporu alışkanlık haline getirmelisiniz. Derslerde devamlılık ve istikrar önemli. Ve tabi ki Disiplin ilk şartımız. Dersler zamanında başlar zamanında biter. Kişiye özel veya grupça dersler verilir.

Keçiören
₺200/saat
Yaser
İlk ders ücretsiz!

İkwts sisteminin içerisinde bir wing tsun eğitmeniyim her yaş grubu katılabilir. Eğlenebilir

Isınma ardından teknik, sokak ve gerekli olabilecek hareketlerin üzerinden geçtikten sonra esneme ve bir kaç yoga tekniği ile vücudu dinlendiriyoruz

Üsküdar
₺75/saat
Mübin
İlk ders ücretsiz!

her türlü amaca ve branşa yönelik grup veya bireysel antrenman aktiviteleri

Bilimsel bilgiler doğrultusunda önce sağlığı düşünerek kişinin isteği doğrultusunda amaca yönelik uygularken sporcuyu sıkmayacak şekilde derslerimi sürdürmeye özen gösteririm .

Manisa
₺50/saat
Ggg
İlk ders ücretsiz!

Hxbhsbk susn jd dus dı d jdnd ff d d d f f d Gtf

Bdnd d djdnddjdn dfıgndkd djd dkd dks dkd dk dödd djdnd djd djdn djd djd ddkkd dıdnd jdnd

₺60/saat
Muharrem
İlk ders ücretsiz!

Sağlık ve mutlu bir yaşam için akademisyen spor bilimciden eğlenceli ve bilimsel spor .

Dersi alacak öğrencimle, amaçlar doğrultusunda dersleri karşılıklı planlar, sürece ve performansa göre yapılandırmacı bir yaklaşım sergilerim. Sağlık ölçümlerini yapmadan her hangi bir program yapmam. Tamamen bilimsel bir çalışma içerisinde olurum. Sağlığınız ve mutluluğunuz benim için değerlidir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm formda kalma derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size formda kalma öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Formda kalma dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır