Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Piyano özel dersleri

Tüm Türkiye'de 151 öğretmen sizi bekliyor.

piyano özel dersi seçeneklerimiz

Bahçelievler
₺65/saat
Gizem
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar Mezunu ve Opera Sanatçısı Gizem Gonca'dan Birebir Piyano ve Solfej Dersleri

Piyano derslerini evimdeki müzik odamda birebir olarak vermekteyim.

Ataşehir
₺120/saat
Banu
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu deneyimli öğretmenden her yaşa uygun piyano ve solfej dersleri

Yaş farkı gözetmeksizin, öğrencilerimin öğrenme eğilimlerini gözlemleyip onlara uygun metodlar keşfetmeyi, derslerimi müzik teorisi ile destekleyerek işlemeyi, öğretmen ve öğrenci arasında kurulan güven ilişkisi üzerine bu sistemi kurmayı doğru buluyorum.

Büyükçekmece
₺100/saat
Irem
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İtü şan sertifikalı istanbul üniversitesi öğrencisinden piyano, şan, solfej ve bağlama dersi

Derslere nota eğitimi vererek başlarım sonrasında solfej öğretip istenilen enstrümana yönelim sağlarım aynı zamanda şan tekniğini piyano yardımı ile öğrenciye öğretirim

Çekmeköy
₺200/saat
Gamzegül
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Anadolu yakasında her yaş grubuna hitap eden Özel okul Öğretmeninden Özel Piyano Dersleri

london college sınavına hazırlanan öğrenciler için sınav kitaplarından çalışıyoruz. teorik olarak çalışmalar yapıyoruz. seviyeye göre gam ve arpejleri sıklıkla tekrar ediyoruz. hobi öğrencilerim için ise güzel sanatlar lisesi kitaplarından çeşitli parçaları seçmece olarak kullanıyorum.

Ataşehir
₺50/saat
Nil
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul içi piyano öğrenmek isteyen,hiç başlamamış,ilgisi olan öğrencilere uygun fiyata ders verilir.

Org ile dersler verilecektir. Vorschule metot kitabından egzersizlere başlayıp çok kısa süre içinde şarkıların akorlarına bakıp çalabilme kabiliyetine ulaşıyorsunuz .

Kadıköy
₺150/saat
Çınar can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar Öğrencisi Profesyonel Sahne Müzisyeninden başlangıç orta ileri düzeyde özel Piyano Dersi

Herkesin kendi seviyesine göre, hedeflerine yönelik en doğru metodlar ve kitaplar üstünden, kişinin kendi kabiliyetlerine göre planlanmış bir çalışma sistemi oluşturup sorun odaklı pratik ve egzersizlerle çalışıyoruz. Ödevlerin üstünden ve günlük pratiklerle sağlam bir temel oluşturup olağan sorunları odaklı bir şekilde atlatıyoruz.

Kadıköy
₺125/saat
Kardelen duygu
İlk ders ücretsiz!

ÇOMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalından mezun, İstanbul'da her yaş grubuna piyano dersi

-Derslerimi öğrencinin evinde veya kendi evimde işliyorum. ( istek ve imkanlara göre değişiklik gösteriyor.) -İlke olarak kabul ettiğim ve üzerinde durduğum en önemli konu öğrenciyi motive ederek başarabileceğine inandırmaktır. -Öğrenci başarabileceğine inandıktan sonra derslerimizde daha eğlenceli, verimli ve hızlı bir ilerleme kaydediyoruz.

Narlıdere
₺100/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!

Müzik Bilimleri Yüksek Lisans Öğrencisinden Başlangıç ve Orta Seviye için Piyano, Gitar, Bağlama, Müzik Teorisi, Armoni, Solfej, Şan Dersi

Derslerime her yaş grubundan insan katılabilir. Genellikle metodlar üzerinden işlerim ve ödev vermişsem onlara bakarak başlarım. Dersin sonunda öğrencinin ilerlemesine göre yeni egzersizlerin seviyesini ayarlarım.

Bornova
₺50/saat
Anıl
İlk ders ücretsiz!

Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi mezunundan İzmir içi piyano ve yetenek sınavı hazırlık dersleri

Öğrenci nota okumayı bilmiyorsa önce temel bona ve solfej çalışmalarıyla nota okumayı öğretip, piyano derslerine başlarım. Sol ve sağ eli aynı anda kullanmayı öğrendikten sonra basit eserleri çalışmaya başlayabiliriz.

İstanbul
₺90/saat
Önder
İlk ders ücretsiz!

[Kültür Bakanlığı Sanatçısından] Piyano, Armoni, Gitar ve Bas Gitar Dersleri / /

Her öğrencinin yetenek, kabiliyet ve konsantrasyonuna göre bir çalışma programı oluştururum. Derslerim daha çok müziğe yeni başlayan öğrencilere yönelik ancak bir yaş sınırı da yok. Derslerimiz eğlenceli ve akıcı geçmektedir. Nihayetinde müzik dersi yapıyoruz hem öğreten hem de öğrenen sıkılmadan istekle öğrenmeli.

Yenimahalle
₺100/saat
Murat
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

4 Yıllık Müzik Öğretmenliği mezunuyum.Özel bir kolejde müzik öğretmenliği yapıyorum.Ankara'da Keman,Piyano,Gitar ve Bağlama dersleri verebilirim.

Derslerimi daha çok öğrencilerimin anlayış durumlarına göre şekillendiririm.Her öğrenci tek anlatım yöntemi ile anlayamayabilir.Bu nedenle daha çok öğrenciye ve durumuna göre yön vermeyi tercih ederim.Genel olarak eğlencelidir derslerim,sıkıcı geçmez ama işimizi yapmak önceliğimizdir.

Beşiktaş
₺75/saat
Irfan
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı 3.sınıf Öğrencisinden Piyano dersi. (Piyano)

Muzaffer sarısözen güzel sanatlar lisesi İstanbul teknik üniversitesi türk müziği devlet Konservatuarı lisans üçüncü sınıf öğrencisiyim. Başlangıç seviyesi için gerekli tüm kaynaklar vardır.

Ankara
₺100/saat
Gökçe
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel Müzik Eğitimcisinden piyano,şan, solfej,ve müzik sınavlarına hazırlık dersleri 20 yıllık tecrübe

Ders işleme yöntemim, bireysel olarak herkes farklı olduğu için, kişiye göredir. Herkes aynı şekilde ve aynı hızda ilerlemez. Öğrenciye göre eser seçimi, ilerleme vb. farklılıkları yaparım bu verim yaratır. Yeteneklerinin farklılıklarına göre ilerlemek en güzelidir. Öğrenci keyif duymalı, derste mümkün olduğu kadar inisiyatif almalıdır.

İzmir
₺80/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü'nden mezun, 5 yıllık deneyimli müzik öğretmeninden İzmir'de piyano dersleri

HER İNSANIN YETENEĞİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM VE DE BİREYSEL FARKLILIKLARI ÖNEMSEYEREK KİŞİYE GÖRE ÖĞRENME ŞEKİLLERİ YARATIYORUM. DERSLERDE ASIL AMACIM ÖĞRENCİLERİMİN KEYİF ALARAK, YARGILANDIKLARINI DÜŞÜNMEDEN ÖĞRENMELERİ VE ÖZGÜR HİSSETMELERİ.

Derince
₺100/saat
Özer
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Yüksek Lisans Mezunu ve 10 Yıllık (haftada en az 25 saat) Piyano Eğitmenlik Tecrübesi

Eğitimde bireysellik ilkesi üzerinden ders yöntemimi seçerim. Öğrencinin gelişebileceğini düşündüğüm, yaş grubuna göre; Kolay Piyano 1-2, Czerny Op.599-299, Schumann Gençlik Albümü, Hanon, Beyer Op.101 metodları tercihimdir. Tabii ki öğrencinin ilgi ve ihtiyacı doğrultusunda değişebilir.

İstanbul
₺80/saat
Rabia melike
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar müzik bölümü öğrencisinden özel piyano/keman/güzel sanatlara hazırlık dersi istanbul

Öğrencininin seviyesine göre plan yaparım derste ve bir sonraki dersi anlatarak motive edici ödevler veririm. Belli bir yönergeye göre giderim.

₺200/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunu pedagojik formasyonlu öğretmenden özel piyano şan gitar konservatuvara hazirlik dersi verilir

Derslerim birebir ve akademik eğitim programındadır. Her yaş ve her seviyeye uygun kişisel farklılıklar ve yetenekler göz önünde bulundurularak eğitim vermekteyim. Enstrüman eğitiminde ezbere dayalı değil, nota ve müzik teorisi öğretimini de önem vermekteyim. Öğrencilerin zamanla enstrümanda kendi kendine de seviyesini ilerletmesini sağlamaktayım.

Muratpaşa
₺80/saat
Jale
İlk ders ücretsiz!

Piyano öğretmeniyim ve 7 senedir ders veriyorum aynı zamanda yüksek lisans öğrencisiyim

1ve ya 1,30 saat işlerim haftada en az 2 defa klassik jazz ve hormoni işlerim. 6-18yaş grupuna ders veriyorum. Ders saatleri esnek olabilir ve ya yoğunlaşmak istediği konu üzerinde çalişabiliriz. İsteğe bağlı şan dersleri de verebilirim.lütfen pıyanosu olan öğrenciler başvursunlar.

Büyükçekmece
₺100/saat
Ayşegül
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yetenekli parmaklarınızı piyanonun eşsiz tuşlarıyla buluşturun. Piyano dersi almak için daha fazla zaman kaybetmeyin.

Derslerime en temelden başlarım. İlk önce notalar, değerleri, vuruşlar, ritimler... Yani kısacası temel müzik bilgisi. Daha sonra piyano çalarken nasıl oturmak gerekir, ellerimizi nasıl tutmamız gerekir, mesafemiz nasıl olmalıdır. Temel eğitimler sağlandıktan sonra piyano çalmaya başlayabiliriz.

İzmit
₺100/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli'de Konservatuar Öğrencisinden Her Yaşa Uygun Bireysel Piyano Dersi Verilir : Başlangıç ve Orta Seviye Dersleri

Enstrüman eğitimi bireysel olmalıdır. Her birey algı ve yeterliliğine göre diğer bireylerden farklıdır. Özellikle piyano eğitiminde bire bir ders almak önemlidir. Bu yüzden ben öğrencilerim için bire bir ders eğitim yöntemini benimsiyorum. Metod olarak; etüdler, seviyeye uygun parçalar ve eş zamanlı olarak solfej eğitimini benimsiyorum.

₺60/saat
Marmar
İlk ders ücretsiz!

Piyano dersi. istanbul avrupa yakasinda özel ve gruplar için piyano dersleri verilir.

BEN DERSLERİMİ TAMAMEN ÖĞRENCİ ODAKLI OLARAK VERİYORUM. ÖĞRENCİLERİMİN PİYANOYU BİR DERS OLARAK GÖRMEKTEN ZİYADE BİR YAŞAM VE BİR KÜLTÜR KAYNAĞI OLARAK BENİMSEMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUM. KARŞILIKLI OLARAK ÜZERİNDE MUTABIK KALINACAK YER VE ZAMANDA ÖĞRENCİMİZİN İHTİYAÇ VE SEVİYESİNE GÖRE DERSLER VERİYORUM.

İzmir
₺65/saat
Oguzhan
İlk ders ücretsiz!

Özel Piyano Dersi (Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Mezunundan) (Klasik, popüler her tarzda çalabiliriz...)

Derslerimizde uygulama haricinde ritim kalıplarını ve notaları çözümleme (deşifre), nota okuma (solfej) üzerine çalışmalarla destekleyeceğiz. Duruş - postür, nüanslar, pedal kullanımı gibi birçok teknik konu üzerinde de çalışabiliriz. İlerleyen safhalarda doğaçlama boyutuna kadar devam edebiliriz. Müzikal anlamda çok gelişeceğinize emin olabilirsiniz.

Mamak
₺100/saat
Hasan
İlk ders ücretsiz!

Müzik Eğitimi Bölümü Master Öğrencisinden Flüt(Yan Flüt)/Piyano/Solfej/Müzik Teorisi ve Okullara Hazırlık Dersleri

Müzik eğitiminin algı ve yetenek farklılıklarından dolayı öğrenciye özel olarak planlaması gerektiğine inanıyorum ve derslerimi bu şekilde planlıyorum. Müziği öğrenmenin yaşı olmadığına inanıyorum, okul öncesinden başlayıp yetişkinler de dahil olmak üzere her yaş aralığına ders vermekteyim.

Balıkesir
₺60/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. 7 yaş ve üzerine piyano dersi veriyorum. Başlangıç düzeyinde ve Güzel Sanatlar Lisesine hazırlık düzeyinde ders verebilirim.

Özel derslerimde bireysellik çok önemli. Piyano özel dersinde başlangıç aşamasında önce gerekli müzikal bilgiyi veririm. Belli düzeydeki öğrenciyle eksikleri kapatmak ve çalma becerisini daha ileriye taşıyan eserler vermeye çalışırım. Öğrencinin de seveceği, sıkıcı olmayan keyifli bir ders işlemek isterim.

₺50/saat
Merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzikte yetenekli ve hobi için ders almak isteyenlere, piyano ve solfej dersleri verilmektedir.

Ders işleme şeklimi ilk olarak nota öğretimiyle başlarım ve devamını da etüt ve eserlerle devam ederim. Öncelikle öğrencinin seviyesi de benim için önemlidir.

İstanbul
₺85/saat
Zeynep
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

18 yaşında ,Güzel sanatlar lisesi son sınıf öğrencisi olup bir kaç farklı orkestrada kemanlada yer almış bulunmaktayım,dersler fatihte.

hiç bir dersim öğrenciyle boş geçmemeli ve lise son sınıf öğrencisi olarak öğrencinin dilinden anlamaya çalışırım, dersi onun sıkılmayacağı şekilde işlerim.

Yıldırım
₺100/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Devlet konservatuvarı mezunuyum cello,piyano,şan,solfej ve teori ,konservatuvar müzik bölümü veüniversitelerin ilgili bölümlerine hazırlık derslerinde profesyonel eğitim sunmaktayım.

Özel ders ve kendi özel öğretim tekniklerimle başarıya ulaştırıyorum. Ses ve enstrüman yeteneklerinin gelişmesini sağlıyorum. En az 1 saat olan derslerimizde küçük yaş gruplarıyla hem oyun hem öğretici destek şeklinde ders uyguluyorum. Yetişkin ve genç yaş gruplarında öğrencinin yeterlilik düzeyine göre ders işlemekteyim.

Serdivan
₺85/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Piyano Dersi, tüm yaş grupları için bireysel piyano ve solfej ve şan eğitimi

Derse öncelikle müzik tarihi ile başlıyorum. Tercih ettiğim metod Beyer Op.101. Nota bilgisi, solfej, armoni kavramlarına değinerek adım ilerlemeyi tercih ediyorum. Seviyeye göre Beyer ile birlikte klasik müzik eserleri ile dersleri destekliyorum.

Buca Osb
₺60/saat
Anıl
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

DEU müzikoloji bölümü öğrencisinden Piyano, Vokal, İşitme, yetenek sınavlarına hazırlık dersleri verilir.

Öğrencinin eğitim almak istediği alanda ve hedefleri doğrultusunda eğitim programını oluşturarak, genelde haftada 1-2 saat ders yaparak ve öğrenciye dilerse pratik yapma imkanı sunarak derslerimi işliyorum.

₺75/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi müzik bölümü ögrencisinden her yaşta her seviyeye bireysel piyano dersleri

Dersleri ilk önce gelecek öğrencinin yeteneği algısı doğrultusunda gözlemleyerek kişiye özel programlı bir şekilde devam ettiririm. Ve belirli sistematik ilerleme doğrultusunda (müzik bilgisi, nota bilgisi, deşifre, piyano teknikleri, eser çözümleme, armoni vb.) Müzik başlıkları altında piyano derslerini gerçekleştiririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Piyano dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır