Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Piyano özel dersleri

Tüm Türkiye'de 232 öğretmen sizi bekliyor.

piyano özel dersi seçeneklerimiz

₺100/saat
Mekselina
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenliği bölümü öğrencisinden başlangıç seviye öğrencilerine solfej, duyum, nota bilgisi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri verilir.

Öğrencinin müzik kulağına bakıldıktan sonra, kısa bir sözlü seviye ölçme sınavına tabi tutarak müzik hakkındaki bilgi ve deneyimleri, düşünceleri, ve bu yöndeki hedefleri hakkında sorular sorulur, eğer öğretmen de öngörürse derse başlanır. Yapılacak müzik asla dayatma temelli değil, tam aksine öğrencinin isteklerine yönelik, rahat bir şekilde yapılmalıdır.

Kadıköy
₺85/saat
Buse
(12 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik Öğretmeninden İstanbul'da Piyano, Şan, Konservatuvar ve Müzik Öğretmenliği yetenek sınavlarına hazırlık Dersleri

Derslerimi Öğrencilerimin isteği doğrultusunda işlerim. Yetenek sınavlarına hazırlık öğrencilerim için hazırlandıkları okulların sınavlarına göre bi program belirleyip ona göre çalışırız. Örnek olarak Melodi-ritim tekrarı, kulak egzersizleri, nota okuma vb çalışmalar yaparız.

Ümraniye
₺60/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

11 yıllık belgeli ve ödüllü pianistten özellikle yeni başlayanlara ve çocuklara piyano ve şan dersleri.

Müzik derslerinde öğrenci öğretmen ilişkisi yoktur, öğrenci mentor ve öğrenci rol model ilişkisi hedeflenmelidir. Çok arkadaş seviyesine inmeden iki taraf da birbirini tanımalı, eğlenmeli ve sevmelidir. Özellikle çocuklarda limitlerini bilmek, kişiye özel öğretme yöntemi seçmek çok önemlidir.

₺80/saat
Ekin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özyeğin Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü öğrencisi ve 12 yıllık deneyimli Piano öğrencisinden Piano dersi

öncelikle derse öğrenciyi tanıyarak başlarım, seviyesini ölçerim. ne tarz kitaplar ve methodlar kullanacağıma karar veririm. daha sonra öğrencinin durumuna göre bir çizelge planlarım ve bu çizelge üzerinden ders programı oluştururum. derslerin sonunda konunun daha çok pekişmesi için farklı tarzda ödevler veririm.

İzmit
₺100/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli'de Konservatuar Öğrencisinden Her Yaşa Uygun Bireysel Piyano Dersi Verilir : Başlangıç ve Orta Seviye Dersleri

Enstrüman eğitimi bireysel olmalıdır. Her birey algı ve yeterliliğine göre diğer bireylerden farklıdır. Özellikle piyano eğitiminde bire bir ders almak önemlidir. Bu yüzden ben öğrencilerim için bire bir ders eğitim yöntemini benimsiyorum. Metod olarak; etüdler, seviyeye uygun parçalar ve eş zamanlı olarak solfej eğitimini benimsiyorum.

₺50/saat
Zehra
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta okul, lise konservatuar menzunu üniverteye hazırlanan öğrenciden piyano,keman, solfej, armoni, kursu.

Benim ders işlerkenki önceliğim müziği sevdirmek. Derslerin yarım saatinde piyano veya keman temel başlanır kalanında solfej temel olarak başlanır. Nota öğrenimi tamamlandığında tamamen enstrumana yönelinir. Çocuklarla ders işlemeyi severim şu an da 2 tane çocuk öğrencim var derslerimizi eğlenceli geçiririm.

Nilüfer
₺80/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Alanında deneyimli Uludağ Üniversitesi müzik Öğretmenliği Bölümünden Keman ve Piyano Temel müzik eğitimi

Ders tekniklerimi birçok farklı yöntemle işliyorum , kişiye göre değişebiliyor.

Kadıköy
₺150/saat
Çınar can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar Öğrencisi Profesyonel Sahne Müzisyeninden başlangıç orta ileri düzeyde özel Piyano Dersi

Herkesin kendi seviyesine göre, hedeflerine yönelik en doğru metodlar ve kitaplar üstünden, kişinin kendi kabiliyetlerine göre planlanmış bir çalışma sistemi oluşturup sorun odaklı pratik ve egzersizlerle çalışıyoruz. Ödevlerin üstünden ve günlük pratiklerle sağlam bir temel oluşturup olağan sorunları odaklı bir şekilde atlatıyoruz.

₺70/saat
Yağız
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik okulu öğrencisinden Amatör / Profesyonel dilediğiniz seviye ve türe uygun piyano dersi

Derslerim, öğrencilerimin ilgi alanları ve istekleri doğrultusunda sözel, teorik, pratik ve kulak odaklı olmak üzere 4 ana başlıkta ilerler. Belli bir metot kullanımı yerine farklı kaynaklardan topladığım çeşitli dökümanlardan yine öğrencinin sıkılmayacağı ve tatmin olacağı bir "özel metot" oluştururum.

Narlıdere
₺100/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!

Müzik Bilimleri Yüksek Lisans Öğrencisinden Başlangıç ve Orta Seviye için Piyano, Gitar, Bağlama, Müzik Teorisi, Armoni, Solfej, Şan Dersi

Derslerime her yaş grubundan insan katılabilir. Genellikle metodlar üzerinden işlerim ve ödev vermişsem onlara bakarak başlarım. Dersin sonunda öğrencinin ilerlemesine göre yeni egzersizlerin seviyesini ayarlarım.

Yenimahalle
₺100/saat
Murat
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

4 Yıllık Müzik Öğretmenliği mezunuyum.Özel bir kolejde müzik öğretmenliği yapıyorum.Ankara'da Keman,Piyano,Gitar ve Bağlama dersleri verebilirim.

Derslerimi daha çok öğrencilerimin anlayış durumlarına göre şekillendiririm.Her öğrenci tek anlatım yöntemi ile anlayamayabilir.Bu nedenle daha çok öğrenciye ve durumuna göre yön vermeyi tercih ederim.Genel olarak eğlencelidir derslerim,sıkıcı geçmez ama işimizi yapmak önceliğimizdir.

Buca Osb
₺40/saat
Seray
İlk ders ücretsiz!

Muzik öğrencisinden daha çok küçük yaşlara çok isteyen olursa da büyük yaş gruplarına solfej ve piyano eğitimi.

Derslerimi sistemli bir şekilde özel kitaplarla işlerim, disipline önem veririm ,zamanlama ve öğrenci özeni de çok önemlidir .

₺50/saat
Cemile
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenliği bölümünden İstanbul Esenyurt kıraçta ortaöğretim, liselerde okullarda müzik kursları vermek istiyorum

Öğrencilerde teori yöntemi değil uygulama , görsel , somutsal ağırlıklı şekilde öğretirim .

₺150/saat
Gülhan
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli müzik öğretmeninden her yaş için kendi evimde verdiğim bireysel piyano ve solfej dersleri

Her yaş ve her öğrenci için değişik yöntemlerle eğitim yapıyorum. Bir ders saatinde küçük yaşta olan öğrencilerimle onları geliştirmek açısından nota eğitimine eğlenceli bir şekilde oyunlarla ve kitaplarla destek oluyorum. Derslerimde hem yabancı hem de yerli yazarların, bestekarların kitaplarını kullanıyorum.

Kadıköy
₺150/saat
Ecem
İlk ders ücretsiz!

12 yaş ve üzeri için piyano dersi.Tercihen başlangıç seviyesi,eğitimin akıcılığı ve devamlılığı için.

Ders işleme yöntemlerim uygulamalı olduğu için öğrencinin dersten verim alabileceği en doğru şekildedir, bu nedenle her öğrenciye göre değişim göstermektedir.

₺80/saat
Guldal seda
İlk ders ücretsiz!

Sekiz yıllık deneyimli opera sanatçısından online ve evde piyano, şan ve solfej dersleri

Şan derslerinde nefes çalışmalarıyla başlıyoruz. Diyafram üzerinde yeterince bilgi sahibi olduktan sonra şan egzersizleri ve şarkı söyleme üzerine çalışıyoruz. Piyano derslerinde kişinin yaşı ve piyano seviyesine uygun bir metot belirleyip enstruman çalarak ilerliyoruz.

Derince
₺100/saat
Özer
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Yüksek Lisans Mezunu ve 10 Yıllık (haftada en az 25 saat) Piyano Eğitmenlik Tecrübesi

Eğitimde bireysellik ilkesi üzerinden ders yöntemimi seçerim. Öğrencinin gelişebileceğini düşündüğüm, yaş grubuna göre; Kolay Piyano 1-2, Czerny Op.599-299, Schumann Gençlik Albümü, Hanon, Beyer Op.101 metodları tercihimdir. Tabii ki öğrencinin ilgi ve ihtiyacı doğrultusunda değişebilir.

₺200/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunu pedagojik formasyonlu öğretmenden özel piyano şan gitar konservatuvara hazirlik dersi verilir

Derslerim birebir ve akademik eğitim programındadır. Her yaş ve her seviyeye uygun kişisel farklılıklar ve yetenekler göz önünde bulundurularak eğitim vermekteyim. Enstrüman eğitiminde ezbere dayalı değil, nota ve müzik teorisi öğretimini de önem vermekteyim. Öğrencilerin zamanla enstrümanda kendi kendine de seviyesini ilerletmesini sağlamaktayım.

₺45/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

Alanında başarılı bir piano öğretmeni, ankara da sizin için sizinle birlikte :) :) :)

İlk önce eğer sıfırdan başlarsak; ilk 2-3 ders genel bi nota eğitimi verilir daha sonra parmak egzersizleriyle başlanır... daha sonra kısa kişinin yaş grubuna göre etütlere başlanır.

₺90/saat
Oğuz
İlk ders ücretsiz!

Opera Şarkıcısı ve Üniversite Öğretim Elemanından, Şan, Solfej, Teori, Piyano, Gitar Dersi ve Doğaçlama Eğitimi

Derslerimde bilginin özünü vermeyi hedeflerim meşhur söz aklınıza gelsin "balık verme, tutmayı öğret" bu prensiple çalışırım bilgiye teoriye ve tekniğe önem veririm sadece enstrüman çalmak veya şarkı söylemek değil ne yaptığını bilmek gerekir...

Bayraklı
₺90/saat
Idil
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar çıkışlıyım. Bu yüzden 4 yıldır çello ve piyano dersleri vermekteyim. Güzel sanatlar giriş sınavına hazırlık dersi de vermekteyim.

Piyano ve çello derslerinde öğrencinin yaş grubuna göre dersi şekillendiriyorum. Öğrencinin yaş grubu küçükse renklerle ve sayılarla nota öğretimini gerçekleştiyorum.

Kayapınar
₺50/saat
Ibrahim halil
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar öğrencisinden diyarbakırda temel düzeyde ve orta duzeyde piano dersi verilir .

kasmadan tedirgin etmeden kendisini rahat hissetmesini sağlayarak verimli bir sekilde sıralı olmakla beraber acele etmeden eseri bitirmesine yönelik çalışırım

Bolu
₺50/saat
Nazlı
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bir dersin en keyifli hali. Müzik öğretmenliğinden en keyifli piyano dersi.

Derslerimi zeka teknikleri ile öğretiyorum. Akılda kalıcı, mantık üzerine kuruyorum. Çocuk öğrencilerime renklerle eğitim veriyorum. Piyano eğitimi ile birlikte nota eğitimi de veriyorum.

İzmir
₺65/saat
Oguzhan
İlk ders ücretsiz!

Özel Piyano Dersi (Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Mezunundan) (Klasik, popüler her tarzda çalabiliriz...)

Derslerimizde uygulama haricinde ritim kalıplarını ve notaları çözümleme (deşifre), nota okuma (solfej) üzerine çalışmalarla destekleyeceğiz. Duruş - postür, nüanslar, pedal kullanımı gibi birçok teknik konu üzerinde de çalışabiliriz. İlerleyen safhalarda doğaçlama boyutuna kadar devam edebiliriz. Müzikal anlamda çok gelişeceğinize emin olabilirsiniz.

Karşıyaka
₺100/saat
Günes
İlk ders ücretsiz!

D. E. U. Konservatuvari piyano mezunuyum. Hobi, kulak dersi ve konservatuvara hazırlık dersleri veriyorum.

Hobi dersleri isteyenler için elimde metotlar bulunmakta , öğrencinin isteğine göre parçalar bulup da öğretebilirim. Konservatuvara hazırlık ya da yoğun bir eğitim de verebilirim kişinin ya da ailenin isteğine göre.

₺120/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Özel piyano dersi, güzel sanatlar lisesi ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri

Her yaş grubuna ve potansiyele uygun farklı metodlar kullanırım. Akademik düzeyde farklı, hobi düzeyindeyse farklı metodlar amaca yönelik hizmet eder.

₺70/saat
Eylem berfin
İlk ders ücretsiz!

İzmir’de Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümü mezunu ve Müzikoloji bölümünde üniversite öğrencisinden piyano dersleri.

Piyano derslerimi birebir işlerim. Genellikle öğrencinin evine giderim fakat gerekli durumlarda öğrenci de benim evime gelebilir. Derslerin işlenebilmesi için öğrencinin piyanosu ya da idari bir klavyesi olmak zorundadır. Müzik eğitiminde belirli kaynaklar ve genel geçerli müfredatlar söz konusudur.

Selçuklu
₺80/saat
Rana ezgi
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmeninden Konya'da piyano, teori ve solfej dersi almak isteyenler için doğru adres.

Derslerin bireysel olmasının daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Solfej yaparak, sağ ve sol el ayrı olarak parçaya başlanması daha doğru olur. Temelde öğrenilmesi gereken şeyler önceliğim olur ama öğrencimin neyi isteyip neyi sevdiğini de her zaman göz önünde bulundururum. . .

₺70/saat
Ömer can
İlk ders ücretsiz!

Herkeste yetenek vardır, yeter ki isteği ve doğru bir eğitmeni olsun .

Dersleri birebir yapmaktayım. Ders süresi ve ücreti ders alacak kişinin yaşına göre değişmektedir. Ders verdiğim en küçük yaş grubu 4-5 yaş. Bu yaş grubunun üzerindekilere de derslerimi vermekteyim. Her yaş grubunun algılama düzeli farklı olduğu için her bireye ayrı yöntem ve teknikle derslerimizi işlemekteyiz.

Şahinbey
₺60/saat
Reyhan
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar bölümünden mezun müzik öğretmeni, özel\grup keman-piyano-solfej-yetenek sinavlarina hazirlik dersleri

ÖNCELİKLE TEMEL MÜZİK EĞİTİMİ, NOTA BİLGİSİ, DAHA SONRA İSE ÖĞRENCİNİN YAŞ SKALASINA UYGUN OLARAK DETAYLI BİR ŞEKİLDE PİYANO\KEMAN EĞİTİMİNE GEÇİŞ.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Piyano dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır