Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 3 452 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Fatih
₺40/saat
Deniz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde ingilizce dersleri

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Gıda Mühendisliği öğrencisiyim. İngilizce hazırlık sınavını başarıyla geçerek hazırlık sınıfını okumadan okulumda birinci sınıfa başladım. Genel olarak öğrencilerin İngilizce dersine karşı bir önyargısı var, ilk amacım bu önyargıyı yok ederek İngilizce öğrenmenin aslında ne kadar eğlenceli olduğunu göstermek.

₺60/saat
Dilshodbek
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

“İyi öğretmenler pahalıdır ancak kötü öğretmenler daha pahalıya mal olur.” Öğrendiğinde, öğret. Aldığında, ver.

10 yıllık tecrübem var.Bu 10 yıllık sürecin 4 yılını yurtdışında kazandım.Şuan MBA okullarında ingilizce öğretmenliğini icra etmekteyim.Genelikle metodum karşılıklı konuşmaya dayalı öğretim şekline sahiptir.Bu konuda kendime güveniyorum.Gramer konusunda bilgi sahibi olmak isterlerse bu konuda da gerekli tüm donanıma sahibim.

₺60/saat
Asu
İlk ders ücretsiz!

13 yıl özel sektör deneyimi olan İngilizce Öğretmeninden her alanda online dersler

İlk ders tanışma ve yol haritası belirleme olduğu için ücretsizdir. Hedefin niteliğine göre öğrenciye önerilerimi sunarım, neler yapılması gerektiğini anlatırım ve birlikte karar alırız. Ancak okul derslerine yardımcı oluyorsam gidişatı ağırlıkla ben belirlerim. Özellikle ilgilendiğim alan "konuşma" dersleridir.

₺25/saat
Ali
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Muratpaşa
₺70/saat
Batur teacher
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 haftada ingilizceyi tamamen öğrenseydiniz nasıl hissederdiniz? Kulağa inanılmaz geliyorsa Instagramda öğrencilerimin yorumlarını izleyin @BaturTeacher

Dil öğrenmenin sıralamasını takip etmeden dil öğrenilemez. Türkçeyi nasıl öğrendiniz? 1. Sadece dinlediniz 2. Gördünüz 3. Taklit ettiniz 4.

İstanbul
₺60/saat
Yiğit can girgin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden İngilizce Dersi ( KONUŞMA BECERİSİ, KONUŞULANI ANLAMA, AKSAN ve KELİME BİLGİSİ )

Yaklaşık 3 yıldır kişiye özel veya grup çalışması halinde ingilizce dersleri veriyorum, öğrenmesi zor gibi görünen ama zor olmadığı kısa sürede sizlerinde anlayacağı yeni bir dil öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Derslerimizi ofisimde veya evinizde ( gerekli teknoloji var olduğu durumda ) işleyebiliriz.

Adana
₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İleri hafıza teknikleriyle bol kelime ezberleyerek İngilizceyi sorun olmaktan çıkartın. Fırsatı kaçırmayın.

İleri hafıza teknikleriyle kelime öğrenimine ve kullanımına odaklı, ihtiyacınıza dönük, teknolojiyle harmanlanmış hem öğrenmeye hem eğlenmeye dönük listening-speaking-reading-writing becerilerinizi geliştirmeye ne dersiniz?

İzmir
₺90/saat
Eda nur
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lise son sınıf öğrencisiyim. Bu zamana kadar İngilizce en sevdiğim ve çok başarılı olduğum bir ders olmuştur. Tecrübeli öğretmenlerimden aldığım bilgileri benim gibi öğrenci arkadaşlara da ders verere

Dersime ilk olarak kelime ve kelime anlamlarını yani gramer (dil bilgisi) öğreterek başlamak istiyorum. Çünkü İngilizce dili kelime ve kelime anlamını bilerek anlaşılan bir dildir. Bu kelimeleri ezberlemek gerekir. Bu yüzden öğrencilerime günde 10 tane kelime verip; bu kelimeleri anlamlarıyla birlikte 5'er defa yazmalarını isteyeceğim.

İstanbul
₺50/saat
Vatansever
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Öğrencisinden Bütçeye Uygun Olacak Şekilde İlkokul-Ortaokul Seviyesine İngilizce Dersleri Verilmektedir

Ezber bilgi öğretmem karşıdakinin kendi çabasını ortaya koymasını isterim işlediğim konulardan sonra o konuya uygun alıştırma yaptırırım.Konuları akılda kalacak alıştırmalar üzerine işlerim.Yabancı dil öğretiyorsam o gün o derste mutlaka bir tane metin çevirisi üzerine yoğunluk veririm.

Keçiören
₺50/saat
Ömer
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisi ve İngilizce Öğretmeninden İngilizce Konuşma, Okuma, Dinleme ve Yazma Dersleri

--- Derslerim başlangıç seviyesinden orta üzeri seviyeye kadar geniş bir kitleye hitap etmektedir. --- Dil bilgisi, dilin genel yapısı ilk olarak kişiye aktarılır bu süreçte olabildiğince gerçek hayata yönelik ve akılda kalıcı örneklerden faydalanılır.

Çankaya
₺55/saat
Merve
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

TED Üniversitesi Öğrencisinden okul öncesi-İlkokul- Ortaokul ve Lise öğrencilerine İngilizce Dersi.

Günlük ve akademik İngilizceye hakim olmakla birlikte aldığım eğitimler sayesinde faydalı olabileceğime inanıyorum. Geleneksel dil öğreniminden ziyade daha eğlenceli ezber yerine içselleşitirilmiş eğitimi tercih ediyorum. Derslerimi okul öncesi , ilkokul, ortaokul ve ya lise öğrencilerine vermeyi planlamakla birlikte yeni başlayan yetişkinler ile de çalışma opsiyonum var.

₺100/saat
Gülcan
(15 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeniyim.Hala İngilizce öğrenmediniz mi hadi İngilizce bilmeyen kalmayacak derim.Okuduğunu anlama ,yazma ,konuşma ,kelime öğretimi ,telaffuz ve pratik anlatımlar için ben burdayım.

Hangi seviyede olduğunu belirler ve ona göre ders işlerim.Dersimi işlerken hedef dili kullanmaya,anlaşılmayanları açıklamaya önem gösteririm.Öğrencinin mevcut seviyesini bir sonraki seviyelere yükseltmeyi hedeflerim.Dil becerilerinin hepsini bir arada kullanırım ve yabancı dile her anlamda farkındalık kazandırmayı sağlarım.

₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli bir İngilizce Öğretmeni olarak istediğin alanda ingilizceni ilerletmek için bu fırsatı kaçırmamalısınız. Kelimeleri hafıza teknikleriyle öğrenerek kelime bilginizi arttırabilirsiniz.

Tecrübeli bir İngilizce Öğretmeni olarak istediğin alanda ingilizceni ilerletmek için bu fırsatı kaçırmamalısınız. Kelimeleri hafıza teknikleriyle öğrenerek kelime bilginizi arttırabilirsiniz.

Şahinbey
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

İşletme ögrencisinden gaziantep'te ilkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce grammer, listening ve reading dersi

Derslerime en alt seviyeden başladıktan sonra ögrenciyi takip etmeye başlarım ve ögrenciye yönelik tam ögrenme sağlayabilmek için hem sevmesini eğlenmesini saglarım hem de anlat geç yerine iyice anlaması için tekrarlar ve uygulamalarla ögrencinin eksiği kalmayana kadar devam eder öyle ilerlerim.

Konyaaltı
₺150/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden özel ders eğlenerek öğrenme ve sadece ingilizce konuşarak öğrenme dizi film vs izleyerek öğrenme

Daha çok mizah ve popüler kültür ben üzerine kurarım ilgili konuyla ilgili popüler dizilerden şarkılardan alıntılar yapar dikkat cekmeye calısır ve kalıcı olmasını sağlarım

Kağıthane
₺80/saat
Pelin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği (%100 İngilizce) öğrencisinden İstanbul’da ilkokul, lise seviyesinde İngilizce dersi verilir.

Temelden başlayıp daha karmaşık konulara giden ders işleyişim vardır. Her konu bitiminde mini-testler yaparak öğrencimin o konudaki seviyesinin yeterli olup olmadığına baktıktan sonra diğer konuya geçerim.

Yunusemre
₺50/saat
Necati
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizceyi bir türlü sevemeyen öğrenemeyen hanımefendiler beyfendiler! Artık yabancı arkadaşlar edinmenizin vakti geldi hatta belki de passaport ?

Birincisi İngilizce bir ders değil yabancı dil.İlk olarak yaptığım şey insanların kafasında ki korku uyandıran "ders" kelimesine İngilizceyi dahil etmemek.Ben hitap ettiğim yaş grubuna göre farklı nitelendiriyorum.Örneğin yaş grubu 7-15 ise İngilizce bir oyundur.18-30 ise İngilizce sosyalleşme aracıdır gibi.

₺50/saat
Ladin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim Bölümü (Mütercim Tercümanlık) öğrencisinden istediğiniz seviyede İngilizce özel - grup dersleri

Öğrencimin yaşına uygun etkinlikler hazırlar, kelime bilgisini ve gramerini ilerletecek teknikler gösteririm. İsteğe göre, etkili konuşma, yazma ve dinleme dersleri verebilirim. Boğaziçi hazırlık sınavını (BÜEPT) geçtim, sınavlara yönelik dil dersleri verebilirim. Derslerde işleyeceklerimi öğrencimin isteği doğrultusunda şekillendirebilirim.

Etimesgut
₺50/saat
Gülin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Temel Orta İleri İngilizce Yazım ve Kelime Bilgisi Dersleri

Ders içeriğinin kendini özellikle yazım teknikleri konusunda geliştirmek isteyen herkese uygun olduğunu düşünüyorum. Sadece anlatmanın işe yarayacağına inanmadığımdan ödev, rapor, sunum ve benzeri materyaller yardımıyla ders işlemeyi planlıyorum. Geçen zamanın akıcı, olabildiğince zevkli ve tabii ki verimli olması için örneklerin şart olduğunu düşünüyorum.

Sarıyer
₺130/saat
Sanel
İlk ders ücretsiz!

English grammar and speaking lessons from Montenegrin/ English teacher both for school and as profession.

While learning a new foreign language its very important to use the language. That’s why during my lessons I prefer using the language actively.

Çankaya
₺55/saat
Çiğdem
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden lise, ortaokul, ilkokul de eğitim gören öğrencilere İngilizce dersleri

Dersleri öğrenciye göre işlerim, belli başlı kurallarım olsa da kişiden kişiye uygulanış şekli değişir. 1 saati özel dersler için az buluyorum çünkü öğrencinin konuyu anlama hızına bağlı olarak anlatma şekli de değişir, gerçekçi olmak gerekirse 2 saatlık bir derste ancak verim alınabileceğini düşünüyorum.

Keçiören
₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi , İngiliz Dil Bilimi bölümü mezunundan her seviyeye göre genel ingilizce (grammar, listening, reading, speaking) dersleri verilir.

Derslerimi çoğunlukla yetişkin gruplarına vermeyi tercih ederim, onlar ile daha sağlıklı ve verimli bir halde etkileşim çerçevesinde dersi aktarmak istediğim için , daima bireysel yahut grup bazında da interaktif bazda dili metodlarına uygun ya da spontane bazda usulüne uygun halde etkili bir halde kullanıp aktarımlarda bulunmaktır amacım.

₺40/saat
Aslı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

-İngilizce Özel Ders- Öğrencilerimin istekleri ve eksikliklerini göz önünde bulundurarak İngilizce kelime bilgisi ve İngilizce'nin temel yapısı hakkında bilgi sahibi bireyler haline getirmek ilk amacı

Daha çok ortaokul ve lise öğrencilerine İngilizceyi sevdirme ve günlük hayatta kullanabilecekleri , karşılarına çıkabilecek olan kelimeleri öğreterek geniş kelime haznesine sahip olmalarını sağlamak ve İngilizce'nin gramer yapılarınıda öğreterek İngilizce'yi aktif kullanmalarını hedeflerim.

Ankara
₺50/saat
Buse nur
İlk ders ücretsiz!

Odtü son sınıf felsefe bölümü öğrencisinden her seviyeye uygun ingilizce dersi verilir

Dersleri işleme şeklim öğrencinin ingilizce seviyesine göre değişmekte olmasına rağmen temel olarak derslerde türkçe konuşmayı minimum seviyede tutmaktayım çünkü ingilizce öğrenirken en önemli şeylerden biriside kulak dolgunluğudur. Öğrenci ne kadar çok ingilizceye maruz kalırsa o kadar etkili olacağını düşünmekteyim .

₺100/saat
Şükran
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden ilkokul / lise öğrencilerine derslerine yardımcı veya dil sınavına destek İngilizce özel ders

öğrencinin eksik olduğu veya öğrenmek isteği konuyu öğrenci ile konuşarak tespit ederim,daha sonra vereceğim örnekler üzerinden kendim de öğrencinin eksiğini tam olarak tespit ederim.

Kadıköy
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Tercümanlık Öğrencisinden ilkokul ortaokul lise (Starter-Advance düzeyi arası) düzeyinde İngilizce-Türkçe Dersler

Derslerimi belirli bir planda işlerim. Günlük, haftalık, aylık programlarla derslerimi ayarlarım. Sadece kitap üzerinden değil, aynı zamanda müzikle, görsel, işitsel olarak öğrencilerimle pratik yaparak İngilizceyi öğretmeyi ve sevdirmeyi amaçlarım. Derslerim her yaştan öğrenciyi, çocuğu, yetişkini kapsar. Her yaş grubuna özel program hazırlarım.

Keçiören
₺60/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden ilkokul, lise ya da üniversite düzeyinde Özel İngilizce dersi verilmektedir.

Derslerimde öncelikle ders mantığını kavramaya yönelik bilgiler veririm. Bir matematik dersi gibi kurallar formüller verme taraftarı değilimdir. Günlük hayattan cümlelerle örnekler veririm ki akılda kalsın, ilgi çekici olsun. derslerimi dinlemeler ve konuşma pratikleri ile desteklendiririm. Mutlaka güler yüzlü olurum çünkü öğrencinin daha fazla stres olmasını istemem.

Bağcılar
₺60/saat
Sümeyye
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi son sınıf öğrencisinden etkili konuşarak, yazarak kolayca İngilizce öğrenmek ister misiniz?

İngilizce öğretmek tek taraflı olmuyor. Süreklilik istiyor. Genelde 2 ders saati şeklinde derslerimi yapıyorum. Çünkü tek ders saati İngilizce için yetersiz kalıyor. Dersleri öğrencinin seviyesine göre olan kitaplar veya mini diziler üzerinden İngilizce tartışarak da ilerletiyorum. Bu sayede günlük konuşma dilini de ilerletmiş oluyoruz.

₺75/saat
Gencer
(10 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Wall Street Institute'tan Advanced Sertifikalı Deneyimli Çevirmen ve Eğitimciden İngilizce Özel Ders

Özel Ders İçeriği İngilizce özel ders. Temel düzey İngilizce. İleri düzey İngilizce. Metin okuma, anlama, çevirme. İngilizce metin dinleme ve anlama. Okuma pratiği kazanma. Konuşma pratiği kazanma.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır