Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 391 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Bolu Merkez
₺50/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

Fizik tedavi ve rehabilitasyon öğrencisinden bolu merkezde bireysel ve grup halinde ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde ingilizce dersi

Bireysel ya da grup dersleri veriyorum.Öğrencimin evinde ya da kendi evimde dersleri gerçekleştiriyorum.1 saatlik verimli dersten sonra ev ödevleriyle öğrencimin konuyu pekiştirmesine yardım ediyorum.Konuşma, dinleme, kelime bilgisi ve yazma konu başlıkları altında öğrencimin ingilizceyi hayatının bir parçası haline getirmesini amaçlıyorum.

₺60/saat
Sibel
İlk ders ücretsiz!
₺50/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı son sınıf öğrencisinden her düzeyde İngilizce ders verilir

Öğrencilerin seviyesini belirleme amaçlı genel bir tarama testi ve karşılıklı kısa bir konuşma yaptıktan sonra dersin işleyişini öğrenci ile birlikte belirleriz.

₺75/saat
Didar sinem
İlk ders ücretsiz!

Amerika’da ve diğer Avrupa ülkelerinde 1 buçuk yılın üzerinde deneyimim oldu. Advanced sertifaka ve IELTS 7,5 ; YDS 96,25 olmak üzere uluslararası ve ulusal skorlarım bulunmakta. Her düzeyde öğrenciye

Özellikle İngilizce dil bileğisi, kelime bilgisi, speaking ve writing üzerinde deneyimlerim mevcut. Tüm bu alanlarda uygulamalı ve teorik ders verebilirim.

₺75/saat
Gökçe çiçek
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden her yaş grubuna (ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, yetişkin) İngilizce dil eğitimi

Her konuya giriş yaparken bir önceki konuyu tekrar ederim, konu içerisinde tekrar tekrar değinirim. Çocuklarda oyun oynayarak, gerekirse zıplayarak temelde dersi eğlenceli hale getirerek, yetişkinlerde şahsın tercihine münhasır şekilde, standart testlere tabi tutulacak olanlarda soru çözme biçimine odaklı giderim.

₺70/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'nde eğitimini İngilizce diliyle tamamlamış ve uzman olmaya aday bir psikolog

Dersleri çocuğun karakteri ve bilgi seviyesini analiz ettikten sonra geliştirebileceğim bir teknikle öğretmek istiyorum. Örneğin, görsel zekası, işitsel zekası ve ya kinetik zekasına göre farklı yöntemler ve ezberden uzak tamamen anlama ve kavramaya dayalı bir sistem ile. Anlatacağım dersin aynı zamanda felsefesini ve mantığınıda öğretmek prensiplerim arasındadır.

İstanbul
₺40/saat
Tamer
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Aydın Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi olan İngilizce Öğretmenliği. Halkla İlişkiler Tecrübeleri.

Öğretme tarzım oldukça basit. birinci olarak,öğrencilerimin benim kadar uzman olmalarını istiyorum. ikincisi, dili her zaman mümkün olduğunca basitleştirmeye çalışırım; dili içeri sokarak onların dili anlamalarını kolaylaştırır.

Fatih
₺50/saat
Talha
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Öğrencisinden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine İngilizce Grammar Dersi Etkili Anlatım

Derslerimde ezber mantığından çok öğrencinin konuyu tam olarak kavraması ve mantığına oturtmasına önem veririm. Çünkü ezberle öğrenilen ingilizce konuşmaya aktarılamadığı için sadece ezberde kalır.Başlangıçta öğrencinin düzeyini belirler daha sonra seviyesine uygun şekilde konu anlatımını şekillendiririm.

Selçuklu
₺45/saat
Mustafa serkan
İlk ders ücretsiz!

Dershane ve üniversite birincisi iki üniversiteli kolej mezunu uzman öğretmenden özel ders

DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ UZMAN ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS (gizli bilgi)5 Türkiyenin en popüler ve kaliteli üniversitelerinden İzmir 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesini İYİ DERECEYLE bitirdim + Türkçe Matematik İngilizce UZMANIYIM + yaklaşık 1500 saat ingilizce eğitimi aldım+ 2 dershanede birinciliğim var 25 yıl eğitim aldım +iki üniversitede eğitim ve işlet

Merkezefendi
₺80/saat
Sinan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden her türlü sınava hazırlık ve dil gelişimi için özel ders Denizli

öncelikle ana dil yapısı ile ingilizce yapısı arasındaki farklılıklar işlerim. daha sonra her grammer konusunun kural ile beraber günlük yaşam içersinde kullanım amacını anlatırım. öğrencinin seviyesine uygun güncel konular üzerinde pratik konuşma ve yazma uygulaması yaparım.

Buca
₺75/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi, Amerikan Kültürü & Edebiyatı mezunundan her seviyede İngilizce desteği.

Ders işleme metotları eğitmenden eğitmene değişkenlik göstermektedir. Ancak burada doğru olan ise karşımızdaki bireyin ihtiyaçları ve eksikleri doğrultusunda bir eğitim içeriği uygulamaktır. Dolayısıyla öncelikle eksikleri ve karşılıklı beklentileri tespit edip, bunlara göre bir yöntem belirlemeliyiz.

Sarıyer
₺50/saat
Hüma nur
İlk ders ücretsiz!

Dil bölümü mezunu şuan boğaziçi üniversitesinde okuyan öğrenciden okula yardımcı ders verilir

Çocuğun anlamadığı konuyu anlatıp konu hakkında etkinlik yaptırırım. Okula yönelik çalıştırırım ödevlerinde yardım ederim. Listening ve reading çalışması yaptırırım.

Şişli
₺80/saat
Ezgi ece
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi, 4 yıllık özel kurum deneyimli İngilizce Öğretmeninden özel ders

Derslerimi öğrencinin uygulaması üzerine işlerim. Gerekli kitap, materyal, dinleme çalışmaları hepsini ben temin ediyorum. Her öğrencinin seviyesi ve hedefi üzerine birebir eğitimini planlıyorum.

Ankara
₺40/saat
Ertan
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden özel ders, ödev, essay, tez yazma, research paper, çeviri. Mekan farketmez.

Eğer sınava yönelik çalışılacaksa grammer konularını parçalara bölerek giderim. Eğer genel ingilizce becerileri geliştirilecekse diyalog üzerinden uygulamalı olarak hem kalıp ezberletme hem konuşma şeklinde giderim. Her şeyden önce öğrencinin seviyesini ölçerim, ona göre program hazırlar en kısa zamanda belirli bir seviyeye gelmesini sağlarım.

Güngören
₺60/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

İngilizce, sıfırdan, orta seviye veya yeterlilik sınavlarına hazırlık için gerekli çalışma yöntemleri

Öncelikle derslerim, sıfırdan, orta seviye veya yeterlilik sınavına hazırlananlara kadar çeşitlilik göstebilir. Derslerin birbiri ile bağlantılıdır, her ders bir öncekinin tekrarını içerir ki bilgi kalıcı olsun. Her ders aynı kurallar üzerinde oluşmuştur ve bu kurallar son derse kadar ciddiyeti bozmadan devam eder.

Sancaktepe
₺70/saat
Hasan
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyan sıcakkanlı öğrenciden ilgi çekici ve akıcı İngilizce dersleri

Öğrencinin zihninde tam oturmamış veya konudaki eksik bilgileri tamamlamadan dersi bitiremem ve alıştırmalarla, flashcardlarla hem kelime haznesini geliştirir hem de gramatik açıdan bilgilerinin gelişmesini sağlarım.

Talas
₺50/saat
Sevda
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisi; ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde İngilizce dersleri

Derslerimi öğrencinin okuldaki müfredatına uyacak şekilde düzenlerim. Okulda işlendiği esnada daha kolay kavrayabilir ve derse aktif katılım sağlayabilir. Eksik olduğu konulara öncelik vermeye özen gösteririm. Öğrencinin ilgi alanına uygun bir biçimde ders planı ve aktivitesi oluştururum.

Maltepe
₺80/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Londra dil okulundan sertifikalı mezun ingilizce eğitmeninden aksanlı, pratik ingilizce dersleri :) :)

Derslerimi gayet eğlenceli şekilde işlerim öğrencimin derste canının sıkılması en son isteyeceğim şey :) Küçük yaş grubunda ki öğrencilerime ingilizceyi oyuna çevirip farklı, yaratıcı oyunlarla öğretirim. İngilizceyi konuşarak öğrenmek en iyisidir.

₺80/saat
Can berk
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili Ve Edebiyatı mezunu İngilizce Öğretmeninden İngilizcenin birçok alanına yönelik özel ders

Derslerimi daha çok 7 yaş ve üzeri öğrenciler için uygundur. 1 ders saatim öğrencimin de sürece aktif olarak katılacağı şekilde ortaklaşa belirlenir.Ders işleme konusu öğrencimin hangi alanda kendini geliştirmek istediğine göre değişir.

Kadıköy
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Tercümanlık Öğrencisinden ilkokul ortaokul lise (Starter-Advance düzeyi arası) düzeyinde İngilizce-Türkçe Dersler

Derslerimi belirli bir planda işlerim. Günlük, haftalık, aylık programlarla derslerimi ayarlarım. Sadece kitap üzerinden değil, aynı zamanda müzikle, görsel, işitsel olarak öğrencilerimle pratik yaparak İngilizceyi öğretmeyi ve sevdirmeyi amaçlarım. Derslerim her yaştan öğrenciyi, çocuğu, yetişkini kapsar. Her yaş grubuna özel program hazırlarım.

Yenişehir
₺50/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık düzeylerinde ingilizce dersleri özenle verilir

Her öğrenci farklı zeka türüne sahiptir. Ben de bunun farkında olan bir öğretmen adayı olarak, mümkün olduğu kadar bütün duyulara hitap edebilecek bir ders işlemek istiyorum. Yani, kimi öğrenci duyarak, kimi öğrenci görerek, kimi öğrenci hareket ederek, kimi öğrenci dokunarak öğrenmek ister.

Tarsus
₺20/saat
Anil
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hey this is my annoucement I'm giving English courses! contact me please

wehjrb vwhjv ejhev h vrhj vj vrh vh vrhv hv hv vth vth vwjr jkrwlwwevl w lwl wl w wl w lw lw lw lw lw w w lw lw lw lw lw w lw lw lw lw w w lw

Ahili Köyü
₺70/saat
Ghada
İlk ders ücretsiz!

Who said it's hard to learn English?! Let's Start Now our journey

Responsible to deliver:  Customer-centric & culture building programs.  Delivering Creative approaches, flexibility and responsiveness to meet business needs.  Drive batches performance and commitment to our business success.

Kocasinan
₺75/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

YDYO Öğretim Görevlisinden Her Seviyede İngilizce Dersleri, Sınava Hazırlık, Konuşma, Yazma Becerileri

Derslerime öğrencinin seviyesini belirleyen bir sınavla başlarım. Daha sonra yine öğrencinin sıkılmayacağı şekilde, ona uygun yöntem ve tekniklerle devam ederim. Ders aralarında, öğrenci sıkılmaya başladığında, öğrencinin seviyesine göre, ingilizce sohbet eder ya da ingilizce oyunlar oynatırım. Daha sonra tekrar derse dönerim.

Osmangazi
₺50/saat
Gülcan
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve Lise öğrencilerine okula yardımcı, Üniversite öğrencilerine Erasmus sınavında yardımcı ders verilir.

Derslerim ağırlık olarak lise sınavlarına hazırlık ve üniversite sınavlarına hazırlıktır. Yanı sıra okul sınavlarına da yardımcı oluyorum. Sınav hazırlığında soru çözme ipuçları, dil bilgisi konu tekrarları, dil becerilerini geliştirmek için okuma, anlama ,yazma ve dinleme çalışmalarını birlikte ilerletmeyi tercih ediyorum.

Bakırköy
₺35/saat
Sude
İlk ders ücretsiz!

Yıldız teknik üniversitesi ingilizce hazırlık öğrencisiyim ve ileri seviyede ingilizce biliyorum grammar speaking reading listening çalışmaları yapılır

derslerimi grup veya bireysel fark etmez ilk önce İngilizce seviyenizi belirleyen minik bir sınav yaparım ve sonuçlarına göre konuları eksiklilkleri belirleyip yola başlarız speaking listening reading gibi uygulamalar mutlaka olur ama yazılıya yönelik bir çalışma istenilirse grammar ağırlıklı ders programı yapılır

Süleymanpaşa
₺50/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Anadili gibi İngilizce konuşan NKÜ Tıp öğrencisinden her yaş aralığına uygun, kaliteli ders

Çocuk gruplarımda (5. sınıfa kadar) ilk önceliğim grammer, kelime gibi bilgiler verdiğim sırada öğrencinin dikkatinin bende olmasıdır. Bunun için öncelikle öğrencinin öğrendiği şeyi, bu noktada İngilizce'yi sevmesini aşılamayı temel hedefim haline getiriyorum.

İzmir
₺50/saat
Burçin
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Mütercim Tercümanlık öğrencisinden başlangıç ve orta seviyede İngilizce gramer dersleri, okul sınavlarına hazırlık

Ders işlerken öğrencinin ön bilgilerini kullanarak bunların üzerine inşa etmeye çalışıyoruz. Görsel, işitsel ve ikisini de içeren materyallerden yararlanarak öğrencinin daha etkili öğrenmesi için çalışıyorum. Öğrencinin pasif olduğu değil daha çok öğrencinin aktif olduğu bir öğrenme ortamında ders işliyorum.

Mamak
₺60/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi öğrencisinden B2+ İngilizce konuşma pratiği ve ilkokul-ortaokul öğrencilerine İngilizce takviye dersleri

Derslerde gerekmediği sürece Türkçe konuşmamaya özen gösteriyorum. Akıcı bir dile sahip olmakla beraber dil bilgisi kurallarından ziyade dili doğru kullanma ve konuşma odaklı eğitim verdiğim için ilkokul ve ortaokul öğrencilerinde okul derslerine paralel şekilde ilerliyorum. 1 saatlik ders içinde konuşma ve dinleme egzersizlerine yaklaşık 10'ar dakika vakit ayırıyorum.

₺60/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

Benimle birlikte zorlanmadan bolca konusarak ingilizce ogrenmeye,rahatca ingilizce dusunmeye ve ingilizce konusmaya var misin?

Genellikle öğrencinin seviyesine göre bi plan ciziyorum ama genel olarak ögrenciyi kesfetmeye yönlendiren methodlar uzerinden dersi ogretmeye calisiyorum. Konunun özünü verip gereksiz detaylarda bogulmadan konuyu anlatip bol soru cozdurerek yanlis da olsa aklindaki cozumu denemesini isteyerek sadece gerektigi yerlerde yardim ederek ogretiyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size ingilizce öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır