Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 5 344 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

₺40/saat
Tolga can
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmir'de ya da internetten her hedefe uygun İngilizce! Akıllı, nitelikli kaynaklar ve güncel araçlarla, formasyonlu tercümanlık öğrencisinden.

En önemli unsurun neredeyse tamamen kurallı ve tutarlı olan dil sisteminin öğrenci tarafından anlaşılması olduğunu düşünüyorum. Öğretmenlerimizin çoğu sistemi anlamak yerine yer yer ezberleyerek ilerlediğinden inşa etmeye çalıştıkları dil anlayışı öğrencilere de maalesef aktarılamıyor.

Avcılar
₺50/saat
Emrah
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve lise düzeyinde İngilizce Grammer , speaking ve writing (dil bilgisi, konuşma ve yazma) dersleri

Derslerimi yazma yoluyla öğretirim . Daha akılda kalıcı olduğuna inanırım. Öğrencilerle sohbet havasında onları sıkmadan , oyunlar oynayarak ders işlerim. Öğretmekten ziyade ona dersi sevdirmeye çalışırım. Sevdikten sonra öğrenmesi kolay olur genellikle. Ödevleri de yine oyun tarzında veririm. Pratikler üzerine yoğunlaşırım.

₺100/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Deneyimli Özel Öğretmenden Her Yaştan Ve Sınıftan Öğrencilere Pratik İngilizce Dersleri

Ders anlatırken benim için en önemli olan konu öncelikle ders verdiğim öğrencidir. Her bir insanın kendine özgü yetenekleri ve beyin tarzları olduğu için, her öğrencimle empati kurup onları anlamaya ve analiz etmeye özen gösteririm. Öğrencimin en rahat anlayacağı yöntemi belirleyip onu uygularım.

Pamukkale
₺50/saat
Selin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Denizli Pamukkale Üniversitesi İngilizce işletme öğrencisinden ilkokul-ortaokul düzeyinde ingilizce dersi veriyorum. ️

Derslerimi öncelikle öğrencimizi bunaltmadan eğlenceli oyunlu bir şekilde işlerim. Amaç hafızada kalması için yapacağımız ufak kodlamalı hatırlatmalarla derse daha iyi odaklanmasını sağlarım. İlkokul ve ortaokul için en önemli ders aktivitesi oyunlarla öğrenmek olduğundan onların da seveceği şekilde oyunlarla yeni bir dili keşfetmelerini sağlarım.

Seyhan
₺50/saat
Hammad
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yabancı öğrenciden her seviyeye uygun İngilizce dersleri. (,TOEFL, IELTS, Speaking, listening, writing, reading)

Derslerimi özellikle kelime bilgisi ve o kelimeleri rahat ve akıcı bir şekilde günlük konuşmalarımızda kullanabileceğimiz şekilde işlerim. Önceliğim insanların yabancı dili kullanmaktan çekinmemesi ve kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilmeleridir. Son olarak da dil bilgisi ile konuşmayı kusursuzlaştırmayı hedeflerim.

Biga
₺60/saat
Selahattin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

English Lessons at all Levels with an experienced CELTA Certified English Language Teacher

Derslerimde modern öğretim yol ve yöntemlerini ve teknoloji kullanımına önem veririm. Öğrencimin ihtiyaç duyduğu İngilizce seviyesine ve türüne göre (İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi) planlama yaparak adım adım ilerleriz. Sıkmadan, eğlendirerek, dinlendirerek ve düşündürerek, bol örnek ve pratik ile pekiştirmeler yaparım.

₺75/saat
Kerem
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunundan her yaş grubu için İngilizce özel dersler

Öğrenci odaklı olarak etkileşim seviyesi yüksek bir şekilde derslerimi yapıyorum. Çocuk ile rock/paper/scissors oynayarak, genç ile kavramlar dünyasını keşfederek, ve yetişkin ile de İngilizceye çok çeşitli perspektiflerden bakarak esnek ve keyifli bir şekilde sahip olduğum bilgi ve deneyimlerimi paylaşıyorum.

Şahinbey
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

İşletme ögrencisinden gaziantep'te ilkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce grammer, listening ve reading dersi

Derslerime en alt seviyeden başladıktan sonra ögrenciyi takip etmeye başlarım ve ögrenciye yönelik tam ögrenme sağlayabilmek için hem sevmesini eğlenmesini saglarım hem de anlat geç yerine iyice anlaması için tekrarlar ve uygulamalarla ögrencinin eksiği kalmayana kadar devam eder öyle ilerlerim.

Şişli
₺70/saat
Ceyda
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İki ülkede de akademik hayatı olan İngiliz-Türk çifte vatandaşından İngilizce geliştirme ve sınav hazırlık dersleri

İlk derse öğrencinin ingilizce seviyesi ve öğrenme çeşidini belirlemeyle başlarım. Akabinde bunu uygun bir plan oluşturur ve öğrencinin en iyi öğrenebileceğini düşündüğüm metodu uygularım. Bu kimi için görsel kimi için işitsel ögelerle kimi içinse aktivitelerle sağlanır.

₺75/saat
Melis
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

IELTS ve TOEFL öğrencisiyim. Akıcı ve aksanlı bir dilim var. Amacım öğrencilerimin İngilizceyi sorunsuz bir şekilde konuşmasını ve en komplike cümleleri dahi anlamalarını sağlamak.

Derslerimi işlerken görsel ve işitsel ögelere çok önem veririm. Özellikşe öğrencimle İngilizce konuşarak onun önyargılarını kırıp korkularını yenmesine yardımcı olmak ilk hedefimdir. Dersler ilerledikçe ana dili ingilizce olan, her yaştan insanlarla ve öğretmenlerle görüntülü konuşmasını sağlayarak daha fazla aksan işiterek dile aşina olmasını sağlarım.

₺75/saat
Aybar
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Girişimci, Mütercim Tercüman ve Gezgin'den Keyifli ve Sosyal İngilizce Dersleri

Derslerimi kendi öğrendiğim şekilde; Eğlenceli ve Sosyal işlerim. Öğrencilerime özgüven aşılarken kalıcı ve günümüze en uygun İngilizce’yi öğretirim.

₺50/saat
Ilkay
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Upper intermediate (B2) seviyesine kadar ilkokul - orta okul - lise seviyesinde ingilizce dersleri veriyorum.Makina mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.

Sıfırdan başlayıp öğrencinin edinmesi gereken 4 yetenek ( listening, writing, reading, speaking) ve gramer bilgisini öğretmeyi amaçlıyorum. Öğrencinin durumu ve dersin ilerleyişine göre okuma yazma dinleme gibi ödevler vererek öğrencinin ders dışında da gelişimini sağlıyorum.

Maltepe
₺100/saat
Burcu
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Endüstri Mühendisliği mezunundan, İstanbul'da, ilkokul, lise,üniversite hazırlık ve günlük kullanım için ingilizce dersi

Dersleri daha çok öğrencinin ihtiyacına göre planlıyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencileri için daha çok grammer ve listening bazlı derslere yöneliyorken, lise ve üniversite öğrencileri için bütün alanları işlemeye çalışıyorum. Bunun için de haftada 2 gün en az ikişer saat ders alınmasını öneriyorum. İlk derste grammer ve writing çalışırken haftanın 2.

Beylikdüzü
₺45/saat
Özge
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi , işletme öğrencisinden Beginner ve elementary seviyesine ingilizce bireysel veya grup dersi

Öncelikle derse öğrencinin seviyesini görerek başlarım konuşma şekli ve bildiği grammer bilgilerini öğrenerek başlarım. derslerimde öğrencinin istediğine bağlı olarak ingilizce veya türkçe anlatırım . Elimde grammer yazma okuma ve aktivite olarak birçok kaynağa sahibim .

Sincan
₺30/saat
Didem
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Dilbilim Bölümü Öğrencisinden İlkokul,Ortaokul,Lise ve Üniversiteye Hazırlık (DİL-1) Özel İngilizce dersi

*Öğrencimin ingilizce bilgisini test ederim.Bunu despot bir şekilde, n'oluyoruz demeden sınava sokmak yerine öğrencimle konuşarak,ifadelerinden çıkarımlayarak seviye tespiti yaparım.

Karşıyaka
₺100/saat
Aslı
İlk ders ücretsiz!

İngilizce, Türkçe Özel Ders, Grup Dersi, AYT TYT VE LGS ye Hazırlık, Çocuklar için İngilizce, Hızlı Okuma Teknikleri

Etkili İletişim Teknikleri, Yaratıcı Yazarlık ve Hızlı Okuma Eğitmeni de olduğumdan, ders esnasında öğrencilerimle karşılıklı iletişim halinde olmayı tercih ediyorum. Öğrenci koçluğu yaparak hem ders için hem de eğer bir sınava hazırlanıyorlarsa o sınav için tam motivasyona sahip olmalarını sağlıyorum.

₺45/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Trakya universitesi bilgisayar muhendisligi bolumunden mezunum. yeni ingilizce ogrenmek isteyenlere ve alt yapisi olupta gelistirmek isteyenlere ders vermeyi dusunuyorum.

Derslerimi nasıl işleyeceğim konusunda ilk olarak seviye ölçerek karar veriyorum. Elde edilen seviyeye görede eğitim çizelgesi oluşturmayı planlıyorum. Öğrencinin isteğine ve verdiği çalışma başarısına ve gayretine göre programı her ay güncellemeyi düşünüyorum. Eğer öğrencinin hedefi varsa o hedefe yönelik çizelgede oluşturulabilir.

₺60/saat
Aslı
İlk ders ücretsiz!

Başkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Öğrencisinden Uygun Fiyatlı Evde İngilizce Özel Ders

Ders verdiğim birey yaşça küçükse, ciddi olmak yerine, öncelikle onun ilgi alanlarını keşfedip öğrenimini bu ilgi alanları üzerinde yoğunlaştırırım ki, hem dersten hem de dilden soğumasın.

₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe Üniversitesi, İngilizce Öğretmenliği mezunundan çoçuklara ve yetişkinlere ingilizce ve yabancılara türkçe dersleri verilir.

- Genelde küçük yaş grupları ile çalıştığımdan TPR kullanmayı tercih ederim ama eğer cambridge sınavları ise Gramar Translation Method ve gene TPR üzerinde duruyorum. - Deslerim genelde anasınıfından başlıyor ilköğretim öğrencileri ve ortaokul öğrencilerinde son buluyor. yani anasınıfı, ilkokul 1-2-3-4, ortaokul 5-6-7-8'i kapsıyor. - 8.

Küçükçekmece
₺45/saat
Ediz
İlk ders ücretsiz!

European School ogrencisinden ingilizce, hollandaca ve almanca dilleri ve almancada cografya dersleri

Yabanci dili ogrenmek kaliplara bagli olarak degil, pratik ile ogrenilir inancindayim. Ayrica derslerimi ogrencinin gereksinimine gore planlarim. Derslerim yabanci dili rahat konusmak isteyen ilkokul, ortaokul, lise, universite ogrencileri ve yetiskinlere yardimci olacaktir.

Beykoz
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

İngilizce özel ders; okul öncesi, ilköğretim ve lise öğrencileri için takviye dersleri

Eğlenceli oyunlar, hafıza teknikleri ile kelime öğretimi. Öğrenci yaşına göre eşitli materyallerden yararlanma. Yazma ,konuşma ,dinleme , gramer becerileri için teknikler.

Ankara
₺30/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

C2 (advanced) belgeli Ankara'da İngilizce öğrenmek isteyenler için uygun ücretli ders. Kaçırmayın!

Öncelikle şunu söyleyebilirim ki yıllarca dil eğitimi alan ve bu konudaki eksiklikleri bilen biriyim. Klasik olarak sürekli yaptırılan 'tense' eğitiminin aksine daha çok konuşma, anlama ve kelime bilgisi üzerine derslerimi yürütürüm. Derslerim İngilizce öğrenmeye yeni başlayan veya çok az bilgiye sahip kişiler için olacaktır.

İstanbul
₺60/saat
Yiğit can girgin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden İngilizce Dersi ( KONUŞMA BECERİSİ, KONUŞULANI ANLAMA, AKSAN ve KELİME BİLGİSİ )

Yaklaşık 3 yıldır kişiye özel veya grup çalışması halinde ingilizce dersleri veriyorum, öğrenmesi zor gibi görünen ama zor olmadığı kısa sürede sizlerinde anlayacağı yeni bir dil öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Derslerimizi ofisimde veya evinizde ( gerekli teknoloji var olduğu durumda ) işleyebiliriz.

₺100/saat
Şükran
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden ilkokul / lise öğrencilerine derslerine yardımcı veya dil sınavına destek İngilizce özel ders

öğrencinin eksik olduğu veya öğrenmek isteği konuyu öğrenci ile konuşarak tespit ederim,daha sonra vereceğim örnekler üzerinden kendim de öğrencinin eksiğini tam olarak tespit ederim.

Kadıköy
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Tercümanlık Öğrencisinden ilkokul ortaokul lise (Starter-Advance düzeyi arası) düzeyinde İngilizce-Türkçe Dersler

Derslerimi belirli bir planda işlerim. Günlük, haftalık, aylık programlarla derslerimi ayarlarım. Sadece kitap üzerinden değil, aynı zamanda müzikle, görsel, işitsel olarak öğrencilerimle pratik yaparak İngilizceyi öğretmeyi ve sevdirmeyi amaçlarım. Derslerim her yaştan öğrenciyi, çocuğu, yetişkini kapsar. Her yaş grubuna özel program hazırlarım.

₺30/saat
Selin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tekirdağ Anadolu Lisesinde okuyorum. 4 kez kendi başıma yurtdışına çıktım. Dile çok fazla ilgim var

Derslerimi öğrencinin isteklerine ve beklentilerine göre işlerim çünkü en iyisinin bu olduğuna inanıyorum. Kimi insanların görsel zekası iyiyken kimilerinin işitsel zekası iyidir. Bunun üzerinde yoğunlaşıyorum.

Bulancak
₺40/saat
Şara
(22 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğrencisinden grammar, phrasal verbs, conjuctions, comparison, tag question ve diğer tüm konuların yanında ingiliz dili ve edebiyatı dersleriii

Öğrencim nasıl anlıyorsa o şekilde anlatırım dersimi eğlenceli ve monotonluktan uzak geçirmeye özen gösteririm. Derslerim herkese yöneliktir.

₺45/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Ingilizce işletme öğrencisinden A1, A2, B1 ve B2 seviyelerinde Ingilizce eğitimi!

Başlangıç ve orta düzeydeki Ingilizcenizi yazma, konuşma, dinleme becerileri ile daha ileri düzeye taşımayı hedefliyorum. Konuşmak için belirli konular belirleyip evde hazırlığınızı yaptıktan sonra o konu hakkında uzun uzun konuşturmayı ve Ingilizce konuşma korkusunu yenmenizi planlıyorum.

₺40/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Mürtecim -Tercümanlık öğrencisinden, Bursa'da ingilizce dil eğitimi; ister online ister yüz yüze.

Dil öğrenmek çaba ister. Ben öğrencinin öğrenmek istediği seviyeye göre plan hazırlar, öğrencinin kendi planlarına en uygun hale getirerek ortak bir çalışma planı sunarım. Dil öğrenme materyallerine kendi elimde olan kaynaklarımla da destek olmaktan mutluluk duyarım.

Selçuklu
₺40/saat
Mustafa erdem
İlk ders ücretsiz!

Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisinden İlkokul - Ortaokul - Lise - Üniversite - YDS - YÖKDİL ingilizce dersi

Derslerimde her zaman öğrenci motivasyonunu ön planda tutarım. Her ders sonrasında öğrenciye sorduğum sorular ile ders verimliliğini test eder eksikleri ve yanlışları en düşük seviyede tutmaya çalışırım. Kesinlikle ödev, kişisel çalışma yada benzeri öğrencide zorunluluk hissettirecek yaptırımlarda bulunmam.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
İngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kesinlikle tavsiye ediyorum. Açık söyleyeyim oğlum adına konuştum kendisiyle. Çok memnun kaldık. İngilizceden nefret eden oğlum şu an daha bir hevesli. Çok teşekkür ederiz. Ders almalarımız devam edecek :)

M
Melina , Élève
2 hafta önce
Selin
(1 görüş)

Harika! Onun sayesinde şu an akıcı bir şekilde İngilizce konuşabiliyorum. İlk ders almaya başladığım zaman bir cümle dahi kuramıyordum, aksanım çok kötüydü, konuşurken utanıyordum. Sabırla benimle konuştu ve bana büyük bir özgüven...

S
Selin, Élève
3 hafta önce
Hammad
(7 görüş)

Harika! Hammad ,çocuklarımla oyun oynayarak onlara İngilizce öğretiyor. Bu konuda çok başarılı.2,5 yaşındaki Oğlum onunla oynarken farkında olmadan İngilizce karşılık veriyor .. bir de isim takmış Komik abi diyor ona :)) eğlenmesi ve...

F
Fatma, Élève
1 ay önce
Hammad
(7 görüş)

Harika! Oğlum (11 yaş) için ders planlamasi yaptik. Yaklaşimi, duruşu ve davranişi ile başarili bir eğitmen oldu. Derslerimiz bizim planlamamizdan dolayi erken bitti ama devamini düşünüyorum.. Teşekkür eerim.

C
Cüneyt, Élève
1 ay önce
Burcu
(1 görüş)

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır