Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Aritmetik özel dersleri

Tüm Türkiye'de 198 öğretmen sizi bekliyor.

aritmetik özel dersi seçeneklerimiz

Kadıköy
₺150/saat
Sibel
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi mezunundan, severek ve azimle anlatmayı amaç edinmiş, alanında deneyimli, İstanbul'da matematik özel dersi verilir.

Derslerimi zevkli ve akıcı işlemeye özen gösteririm. Çünkü bir dersi severek dinlemenin daha çok verim getireceğine inanırım. Gerek çalıştığım kurumda gerek verdiğim özel derslerde öğrencilerin bir konuyu daha iyi anlayabilmeleri için elimden geleni yaparım.

Meram
₺35/saat
Fatih
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden matematik ve geometri dersi verilir. hayatınızı değiştirmek için küçük dokunuşlar

derslerimi grupça yada isteyene bireysel ders veriyorum öğrencilerimin evine gitmeyi tercih ediyorum çünkü kendilerini daha rahat hissetmelerine neden olduğu için saddece öğrenci öğretmen mantığı yok bende sosyal hayata önem veriyorum takılırız eğleniriz yeri gelir dertlerinizi dinler ve nasıl başa çıkabileceğinize dair ipuçlar veririrm.

₺100/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Fen Fakültesi Matematik Bölümü mezunundan Aydın'da ilköğretim ve lise seviyesinde matematik dersi verilir.

Derslerime başlamadan önce öğrencinin temel bilgilerini test ederim.Daha sonra öğrencimin seviyesine bağlı olarak en baştan başlamayı tercih ederim.Konuyu anlatırken kullanılacak formül varsa bunu öğrenciye ezberletmek yerine mantığını anlamasını sağlarım.Böylece öğrendiği formülü öğrenim hayatı boyunca hafızasında taşıyabilir.

Şişli
₺70/saat
Özgür
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Analiz, Cebirsel İşlem, Sayısal Mantık geliştirme, Öğrenci Koçluğu, Analitik Problem Çözme

Etkin bir öğrenim için öncelikle öğrencimi yakından tanımam gerekir; yapısını, dersi anlama şeklini kafamda tasarlayıp bire-bir ilgi ile algı kanalından girerek, öğrencinin en zayıf olduğu konuları tespit edip iyileştirme sağlarım. İyi olduğu konularda ise farklı bakış açıları getirip özgüven oluşturmak her zaman hedefimdir.

₺60/saat
Deniz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul teknik Üniversitesi'nde okuyan, babası da matematik öğretmeni olan, matematik olimpiyatlarında derece yapan bir endüstri mühendisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde matematik eğitimi.

Derslerimi samimi bir ortamda ve sohbet havasında vermeyi tercih ederim. Öğrenciyle sohbet ederek derse başlarım. Öğrenciye arkadaş olmayı, ona yaşam koçluğu yapmayı da esirgemem. Ders çalışma planını hazırlamasına yardımcı olurum. Derste ilk olarak öğrenciyle beraber konuya göz atarız, sonrasında sorular üzerinden konunun derinlemesine analizini yaparız.

Bakırköy
₺70/saat
Can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi İngilizce İktisat Öğrencisinden Orta Okul Öğrencilerine Matematik, Geometri, Türkçe ve İngilizce Dersleri

İlk amaç, yol haritası çizip, kafa karışıklıklarını ortadan kaldırmak olacaktır. Ortaokul öğrencilerine dersleri daha anlaşılır, yeni sistemlere uygun ve sıkıcı olmadan anlatmayı amaçlıyorum. Liseye ve üniversiteye hazırlanırken hocalarımdan gördüğüm tüm başarılı metotları uygulama gayreti içindeyim.

Karşıyaka
₺60/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmeninden TYT AYT TEOG sınavlarına hazırlık dersleri ve ara okul sınavlarına destek.

Herkesin öğrenme düzeyi farklıdır bu nedenle öncelikle öğrenciyi tanır daha sonra ona en uygun olacak şekilde ders sistemini birlikte geliştiririm.

Selçuklu
₺45/saat
Selim
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Selçuk üniversitesi Makine mühendisliği öğrencisinden konyada ortaokul ve lise düzeyinde özel ders

Öğrencime göre ders işleme yöntemim değişiklik gösterebilir. Önce öğrenciyi tanırım. Ardından öğrenciyle de istişare ederek en uygun anlatma tarzına karar veririm. Bu bazen kaynak kitap üzerinden giderek olur, bazen yalnızca yapamadığı soruları çözerek de olur.

₺50/saat
Dilber
İlk ders ücretsiz!

Ilköğretim matematik ve lise mat1 dersleri ile ilk ve ortaöğretim diğer tüm dersleri verebilirim

derslerimi dinleme ve karşılıklı anlatma şeklinde işlerim. derse teorik bilgi vererek girerim. sonrasında pratik çözümlemelerle devam ederim. öğrencinin aktif olması önemlidir.

Kars Merkez
₺50/saat
Tarık
İlk ders ücretsiz!

KAU Matematik Bölümü Mezunundan ve Dershane deneyimi olan öğretmenden özel matematik ve geometri Dersi verilir.

Öncelikle konu anlatımı yapılıp ardından konu ile ilgili farklı soru çözümü yapıp daha sonrasından da öğrencinin soru çözümü yapmasını sağlarım. Hatalı ya da anlaşılmayan soruların üzerinde durulup konunun öğrenilmesini hedeflemekteyim..Her dersimde ÖSYM'nin konuyla alakalı sormuş olduğu sorulara mutlaka yer veririm..

Üsküdar
₺60/saat
Şeyma
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mühendisten ilköğretim ve lise düzeyindeki öğrencilere matematik geometri ve kimya dersi verilir.

Derse başlamadan önce öğrencinin ne bilip bilmediğini kontrol ederim. Ona bugüne kadar gördüğü konularla ilgili 20 tane soru sorarım yapabiliyorsa şayet sorun yoktur. Yapamıyorsa önce o konuları öğretmekle başlarım. Temeli sağlam tutmazsam anlatacağım yeni bilgiler öğrenciye fazla gelir ve bu bilgileri alamaz.

Pendik
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Otomotiv Mühendisliği bölümü yüksek lisans öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde matematik dersleri

Öncelikle öğrencinin eksiklerini anlamaya çalışırım. Özelikle temelden gelen bir eksiklik varsa önce o kısmı halletmeye çalışırım. Sonrasında konuyu basit bir şekilde anlamasını sağladıktan sonra sorular üzerinden konuyu pekiştirmesine katkıda bulunurum. Bazı soruları kendisine çözdürüp soru anlama ve yorumlama yeteneğine bakarım.

İzmit
₺50/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden Kocaeli İzmit'te sınavlara hazırlık matematik ve geometri özel dersleri

Öğrencinin isteğine göre yöntem ve teknikler ile ders işliyorum.Derslerim ilkokul ve lise öğrencilere yönelik.Gerek okul sınavlarında gerekse milli eğitim sınavlarında başarıyı desteklemeye yönelik.Genellikle 1 saatim işlediğim konuda ayrıntılı bir konu anlatımı daha sonra seçtiğim sorulardan örnek çözümü ve ödev olarak devam ediyor.

Nilüfer
₺60/saat
Şükrü
İlk ders ücretsiz!

Matematik Öğretmeni ve Bilgisayar Mühendisi'nden Matematik ve Geometri Dersi (TYT, AYT, KPSS)

Derslerimi öğrencinin kendi kendine öğrenebilme becerisini geliştirme üzerine kurgularım. Bu sayede öğrenmenin kalıcı olmasını sağlıyorum. Derslerim özellikle matematikten uzak duran öğrencilere hitap etmektedir. Öncelikli amacım öğrencinin matematik konusunda öz güvenini sağlamaktır. Mutlaka soru çözümü için vakit ayırırım.

₺60/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Endustri muhendisligi 3. sinif ogrencisinden ilkokul ortaokul matematik ve ingilizce ozel dersler

Derslerim genelde ilkokul ogrencilerine yonelik oldugu icin cesitli oyunlarla ders islemeyi tercih ederim. Onlara zor gelebilecek konulari bu sekilde onlari korkutmadan daha rahat anlatabiliyorum.. Ortaokul ve daha buyuk ogrencilerimde ise her zamanki gibi konunun en temel ve en basit halini anlatip daha sonra devote ilerledikce anlamadiklari konulari farkli yontemlerle farkli acilardan anlatirim.

Çankaya
₺70/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Türkiye İlk 100 Dereceli Burslu Bilkent Mezunu Matematik ve Geometri Hocasından Özel Ders

Zamanında ve disiplinli çalışılırsa başarının mutlaka geleceğine inanırım. Ders vereceğim öğrencimin başarılı olması için çok üst seviyede gayret gösteririm. Öğrencimin başlangıçtaki seviyesi ne olursa olsun, kendisinin de gayret ve azmi olursa birlikte çalışınca başarı mutlaka gelmektedir.

Fatih
₺150/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık Matematik ve Geometri özel ders tecrübesi olan Fatih Yıldız'dan özel ders

Dersleri işleme tarzım; Matematik ve Geometri özel derslerinde konu ne olursa olsun önce onu içselleştirmek yani konunun mantığını kavramaya yönelik ve hazırbulunuşluğu ölçen ve artıran bir metod kullanıyorum. Matematik ve Geometri anlaşılmayan korkulu bir rüya olmaktan çıkıyor. 10 yıldır özel ders sektöründeyim.

₺55/saat
Aysu
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Yüksek Lisans Öğrencisinden Fiziki Kimya, Biyoloji, Matematik, İngilizce Alanında Özel Ders

Derslerimde öğrencimle kurduğum iletişim önemlidir. Arada dersten başka paylaşımda bulunabileceğimiz bir abla- kardeş ilişkisi yaratmaya özen gösteririm. Böylece öğrenci çekinmeden anlamadığı paylaşıp, dersle ilgili soruları rahatça sorabilir. Ve ders didaktik bir altyapıda olmasından ziyade paylaşımcı bir atmosferle işlenir.

Çankaya
₺150/saat
Sumru
İlk ders ücretsiz!

Matematiği severek öğrenip başarılı olmak için birlikte çalışalım.Hedefinize ulaşmak için doğru öğretmen.

.Özel derslerimde matematik bilgisi verirken öğrencilerime koçlukta yaparak kendilerine özgüven kazandırıp motive ediyorum.Anlattığım konu ile ilgili karşılarına çıkabilecek her soru türünde örnekler çözüp ödevlendirme yapıyorum.Ödevlerin takibini mutlaka (gizli bilgi) ismiyle İnstagram sayfamda matematik ve hayata dair paylaşımlar yapıyorum.

₺40/saat
Kübra kevser
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim matematik öğretmenliği öğrencisinden ilkokul düzeyinde okula yardımcı matematik, geometri ve cebirdersleri

Ders işleme yöntemim ilk önce kısa konu anlatımı ardından anlattığım kısmı öğrenciye kendi cümleleriyle tekrar anlattırmayla başlar. Ardından örnek çözümüyle beraber kavram yanılgıları giderilir ve konu en iyi şekilde anlatılmış olur. Son olarak da test çözümüyle akılda kalan soru işaretlerinin giderilmesi sağlanır.

₺60/saat
Gizem
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim matematik öğretmeni olarak cocuklarimizin gelisim duzeyine gore her çocuk matematigi yapabilir yeter ki dogru yonlendirilsin.

Oncelikle cocugun eksigi tespit edilip cocugun ogrenme stili nasilsa onun anlayacagi sekilde her turlu teknik kullanilir.onemli olan cocugun ogrenmeyi ogrenmesidir.

Vakfıkebir
₺60/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Matematik Bölümü son sınıf Öğrencisinden Matematik Özel dersi(Tyt ,Ayt,Ales,Dgs) verilir

İlk derslerim deneme yaparak seviye tespit ederek başlarım ve her konudan eksiklikler belirlenir eksik konulara daha çok ağırlık verilir.. Konu işlerken kavramayı kolaylaştırırken kavrama soruları çözerim.. Giriş önemlidir ilk önce konunu ne işimize yarayacağı hakkında bir fikir ve konu aklınıza geldiğinde düşünmeniz gereken şeyler konuşulur(7-8 dk)...

Serdivan
₺75/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Sakarya Üniversitesi Matematik Bölümü mezunundan her seviyeye uygun matematik ve bilgisayar dersi verilir

Konuları ve kavramları betimleyerek öğrencimin zihninde canlandırmasını sağlarım. Konu ve kavramları pekiştirmek için farklı yöntemlerle anlatmayı denerim. Konu ve kavramların temelinde yatan mantığın anlaşılması için çaba sarfederim. Derslerim lise öğrencilerine yönelik. Genellikle konuyu ve temelini ilgili sorular üzerinden bir saat içinde işlerim.

Maltepe
₺60/saat
Selçuk
İlk ders ücretsiz!

Matematik Bölümü Öğrencisinden lise ve üniversite hazırlık dersleri Maltepe Şişli Kadıköy Osmanbey

Dersime ilk başta ön hazırlık verdirterek öğrenciyi hazırlarım. Bu sayede anlama kapasitesini kolaylaştırarak arttırırım. Düzenli ve sıkıcı olmayan kasmayan bir işleme yöntemi ile giderim. Öğrenci ile aramda mutlaka bir mesafe bırakırım. Dönemin en önemli kaynakları yerine öğrenciye yetecek en önemli kaynakları seçerim. İletişimimin kuvvetli olduğuna inanıyorum.

Beşiktaş
₺80/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği İlk 100 Öğrencisinden Matematik Özel Dersi, Deneyimli

Kesinlikle çalışılacak konuyu önceden belirler ve kendim anlatma tekniğinin üstünden geçerek derse hazır bir şekilde gelirim. Özellikle öğrencinin kullandığı kaynağı edinir ve kafa karışıklığı yaratmamak adına yöntem paralelliği kurmaya dikkat ederim. Öğrenciyi yormayacak fakat teşvik edecek ödevler vermeyi ihmal etmem.

Kepez
₺120/saat
Zafer
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli özel okul matematik öğretmeninden Antalya'da her seviyede bireysel veya grup matematik dersi

Öncelik olarak öğrencinin konu eksikleri belirlenir. Takviye yapılması gereken yerlerin üzerinde durulur. Ön öğrenmelerde eksikler var ise bunlar tamamlanır. Yeni konuya girişte konu önce yüzeysel anlatılır, daha sonra derinine inilir. Öğrenci sınav öğrencisi ise sınava yönelik, ara sınıf ise derinine öğrenme-öğretme yapılır. . .

Çankaya
₺50/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmeninden ilköğretim ve lise derslerine takviye ve tyt-ayt sinavlarina hazirlik amaciyla matematik ve geometri dersi verilir.

DERSLERİMİ HER ÖĞRENCİ İÇİN AYRI AYRI HAZIRLADIĞIM PROGRAMLAR ÇERÇEVESİNDE İŞLİYORUM. HER ÖĞRENCİ İÇİN DEĞİŞMEKLE BİRLİKTE, GENEL OLARAK DERSİMİZİN İLK 20 DAKİKASI ÖNCEKİ DERSTE VERİLEN ÖDEVLERİN KONTROLÜ VE YAPILAMAYAN SORULARIN ÇÖZÜMÜ İLE GEÇMEKTEDİR. KALAN 40 DAKİKADA İSE YENİ KONU ANLATIMI YAPILMAKTA VE KONUYLA İLGİLİ SORULAR ÇÖZÜLMEKTEDİR.

Çankaya
₺70/saat
Tugce ebru
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Hukuk Fakultesi ogrencisinden (Turkiye 2 Binincisi) Matematik/Geometri Dersi (Turkce/Ingilizce) (Sinava/ Okula Yonelik)

Genellikle soru cozumu odakli daha pratik sekilde ogrencinin ogrenip aklinda kalacak sekilde dersi anlatirim. Ezberden uzak mantiga dayali bir yol izlerim. Derse ogrencinin bagli oldugu mufredata uygun materyal ve sorulari kendim temin ederek gelirim. Mutlaka her dersten sonra odev veririm ve bu odevlerin istikrarli yapilmasini beklerim.

Çankaya
₺70/saat
Sümeyye
İlk ders ücretsiz!

İTÜ mezunu bir mimar olarak çocuklarınıza ilkokul ve lise düzeyinde matematiklerine yardımcı olabilirim.

Derslere önce konuyu özetleyerek başlarız. Eğer yeterli görmezsek daha detaylı işleriz. Test çözerek yanlışlarımızı görmemiz ve yanlışlar üzerinden öğrenmemizin konunun akılda kalıcı olması açısından önemli olduğunu düşünüyorum. O nedenle konuyu özetledikten sonra soru çözümü yapacağız. Bunu ödev olarak da yapabiliriz, anlık soru çözümü de olabilir.

₺120/saat
Muhammet
İlk ders ücretsiz!

15yıL deneyimli matematik öğretmeninden her seviyeye uygun birebir özel ders ayt-tyt-lgs-dgs-ales-kpss-yös-sat sınavlarına hazirlik

İZMİR DE BİR İLK ! NLP ÖĞRENCİ KOÇLUĞU DESTEKLİ VIP MATEMATİK ÖZEL DERS....FARKINIZ HOCANIZ OLACAK UNUTMAYIN.... TOPLAMA ÇIKARMA ÇARPMAYI BİLİYORSANIZ VE 1-DEN 9...A KADAR SAYILARI TANIYORSANIZ BEN-DEN MATEMATİK ÖĞRENİRSİNİZ...İŞTE O KADAR DERSLERİMDE KULLANDIĞIM METODLAR 1. NLP MOTİVASYON 2.İLERİ HAFIZA TEKNİKLERİ 3.SİNGAPUR MATEMATİK TEKNİĞİ 4.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Aritmetik dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır