Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Cebir özel dersleri

Tüm Türkiye'de 351 öğretmen sizi bekliyor.

cebir özel dersi seçeneklerimiz

Pendik
₺100/saat
Erdinç
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da 10 yıllık tecrubeye sahip Livcon sertifikalı egitim koçuyum, matematik ve geometri dersleri veriyorum.

Dumlupınar Üniversitesi Matematik Bölümü, Yıldız Teknik Üniversitesi Formasyon Uygulamaları Bölümünden mezunum. Üniversite yıllarından başlayarak ve halen devam eden bir şekilde matematik ve geometri dersleri veriyorum. Livcon sertifikalı egitim kocuyum, eğitim koçluğu, etkin ve hızlı okuma, hafıza güçlendirme, yardımcı satranc antrenörlüğü yapıyorum.

Kadıköy
₺150/saat
Sibel
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi mezunundan, severek ve azimle anlatmayı amaç edinmiş, alanında deneyimli, İstanbul'da matematik özel dersi verilir.

Derslerimi zevkli ve akıcı işlemeye özen gösteririm. Çünkü bir dersi severek dinlemenin daha çok verim getireceğine inanırım. Gerek çalıştığım kurumda gerek verdiğim özel derslerde öğrencilerin bir konuyu daha iyi anlayabilmeleri için elimden geleni yaparım.

₺100/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Fen Fakültesi Matematik Bölümü mezunundan Aydın'da ilköğretim ve lise seviyesinde matematik dersi verilir.

Derslerime başlamadan önce öğrencinin temel bilgilerini test ederim.Daha sonra öğrencimin seviyesine bağlı olarak en baştan başlamayı tercih ederim.Konuyu anlatırken kullanılacak formül varsa bunu öğrenciye ezberletmek yerine mantığını anlamasını sağlarım.Böylece öğrendiği formülü öğrenim hayatı boyunca hafızasında taşıyabilir.

Çankaya
₺60/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

Odtü mezunu, hacettepe yüksek lisans öğrencisinden üniversite ve lise sınavlarına hazırlık için matematik,geometri,fizik dersleri

4 yıllık tecrübemde öğrencilerimin ders işleme şeklinden memnun olduğunu fark ettim. Öğrencilerimin seviyesine göre konu anlattıktan sonra , her konuya göre ödevler veriyorum. Her ders başında bir önceki konuyla ve ödevle ilgili kısa ve özel tekrar yapıp , varsa anlaşılmayan noktaları tekrarlayarak yeni derse başlıyorum.

Şişli
₺70/saat
Özgür
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Analiz, Cebirsel İşlem, Sayısal Mantık geliştirme, Öğrenci Koçluğu, Analitik Problem Çözme

Etkin bir öğrenim için öncelikle öğrencimi yakından tanımam gerekir; yapısını, dersi anlama şeklini kafamda tasarlayıp bire-bir ilgi ile algı kanalından girerek, öğrencinin en zayıf olduğu konuları tespit edip iyileştirme sağlarım. İyi olduğu konularda ise farklı bakış açıları getirip özgüven oluşturmak her zaman hedefimdir.

₺40/saat
Ozan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Cep harçlığımı çıkarmak amaçlı matematik ve geometri özel dersi veriyorum. Sağlam bir altyapıya, kendime has tekniklerle öğrenme kolaylığı ve bilgi akışını sağlıyorum.

Sağlam bir altyapıyla, kendime has tekniklerle öğrenme kolaylığı ve bilgi akışını kolaylaştırıyorum. Her seviyedeki öğrenciye hitap edebiliyorum. Bunlara ek olarak nasıl verimli ders çalışılır? Sınavda konsantrasyon ve motivasyonun önemi nedir ? sorularına cevap vererek bir nevi eğitim koçluğu yapıyorum.

₺100/saat
Özkan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 yillik özel ders tecrübemle ilköğretim 8.sinif ve lise öğrencilerimi çanakkale 'den bekliyorum...

DERSLERİMİ KENDİ EVİMDE VE YAN YANA DEĞİL KARŞI KARŞIYA AYAKTA BİR DERS TAHTAM ÜZERİNDE İŞLERİM. ÖNCELİKLE BİR DENEME DERSİ DERSİM YAPARIM HEM BİRBİRİMİZİ TANIMAK HEMDE TEMELİ ÖĞRENMEK İÇİN. SADECE DEĞER VE İFADE ANLAYIŞIYLA KARŞILIKLI İLETİŞİMLE SIKILMADAN AKICI VE ZEVKLİ DİLLE DERSLERİM GEÇER.

Sarıyer
₺75/saat
Harun
İlk ders ücretsiz!

Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Matematik Bölümlerinde Okuyan Öğrenciden AYT-TYT Hazırlık ve Destek Amaçlı Matematik Dersi

Derslerimi bireysel ise öğrencinin eksik olduğu konuların listesini çıkarıp o konuların temelinden başlayarak bitirmeyi ve sonrasında ödev vermeyi düşünüyorum. Daha sonra ödevde yapılamayan sorular üzerinde durup, çalışma stratejileri geliştirebileceğimize inanıyorum.

Denizli
₺30/saat
Fatih
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisinden özel matematik, fizik, kimya ve biyoloji dersleri

Derslerimi soru bazlı olarak ve olabildiğince karşılıklı etkileşimlerle geçirmek en büyük amacım. Konu idrak edildikten sonra bir sonraki adıma geçmeyi ve konunun arkasından soru çözümleriyle pekiştirerek ilerleme şeklinde daha verimli olacağını düşünüyorum.

Ataşehir
₺50/saat
Elif
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız teknik universitesinde matematik mühendisliği okuyorum. Herkesin çok sinir bozucu , ezberci ve zor bulduğu matematiği sevdireceğimi garanti ediyorum. Ve aklındaki soruları kesinlikle netleştire

Vereceğim dersi belirlerim. Karşılıkli konuşuruz önce. Konuyu sevmiş mi ilgisini çekmiş mi, zorlanmıs mı ,zorlandıysa nerede, sınıfta nasıl görmüs, nereler aklında kalmıs ve kafasına ne oranda yatmış. Sonrasında defter tuttuysa defteri , müfredatına bağlı olduğu kitabi, fotokobilerini inceler ve konuya een baştan başlarım.

Sarıyer
₺50/saat
Doğukan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Öğrencisinden Matematik Özel Ders!! Matematiği Yaşıtınız Bir Öğrenciden Severek Öğrenin!!

Ders işleyişini kişiye özel hazırlanarak öğretme amacındayım. Derse elimden geldiğince kendi materyallerimle gelmeye çalışacağım. Ayrıca ödevlendirme yaparak soru çözümü şeklinde de ilerlemelerimiz olacak. Konu işleyişi için kendi çıkardığım notlardan çalışmaya başlamayı düşünüyorum başlangıçta.

Bakırköy
₺70/saat
Can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi İngilizce İktisat Öğrencisinden Orta Okul Öğrencilerine Matematik, Geometri, Türkçe ve İngilizce Dersleri

İlk amaç, yol haritası çizip, kafa karışıklıklarını ortadan kaldırmak olacaktır. Ortaokul öğrencilerine dersleri daha anlaşılır, yeni sistemlere uygun ve sıkıcı olmadan anlatmayı amaçlıyorum. Liseye ve üniversiteye hazırlanırken hocalarımdan gördüğüm tüm başarılı metotları uygulama gayreti içindeyim.

Esenler
₺50/saat
Emre
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

2018 sayisal 3515. sinden yüksek verimli başariya yönelik uygun fiyatli özel ders

Derslerimi tamamen mantığa uygun şekilde anlatarak akılda kalıcılığı arttırır ve daha kolay anlaşılmasını sağlarım.Ayrıca sınavlara girdiğim tarihler yakın olduğu için hem üniversite sınavı hem de liseye giriş sınavı hakkındaki deneyimlerimi de aktararak sınav başarınızı arttırmanıza yardımcı olabilirim.

Çankaya
₺80/saat
Haydar
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Mezunu İlköğretim Matematik Öğretmeninden Öğrenci Merkezli Özel Ders (7 Yıllık Tecrübe)

Ezbere dayalı bir öğretim yerine öğrenci odaklı, onların daha çok aktif olduğu ve anlayamadıkları kısımları tespit ederek bunları gidermeye yönelik bir ders işleme yöntemim vardır. Materyal gerekirse kullanırım. Özellikle gerektiğinde teknolojiden faydalanırım. Genelde derslerim eğlenceli geçer çünkü öğrenciyi sıkmadan ve yormadan anlatmaya çalışırım.

Selçuklu
₺45/saat
Selim
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Selçuk üniversitesi Makine mühendisliği öğrencisinden konyada ortaokul ve lise düzeyinde özel ders

Öğrencime göre ders işleme yöntemim değişiklik gösterebilir. Önce öğrenciyi tanırım. Ardından öğrenciyle de istişare ederek en uygun anlatma tarzına karar veririm. Bu bazen kaynak kitap üzerinden giderek olur, bazen yalnızca yapamadığı soruları çözerek de olur.

Ataşehir
₺50/saat
Deniz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ileri ingilizce bilen, Yeditepe’de elektrik elektronik muhendisligi ogrencisinden, her seviyede matematik dersleri verilir.

Derslerimi gorseller videolar uzerinden islemek onceligimdir. Ben nasil kolay yoldan ogrendiysem, ogrenme konusundaki bilgilerimi de karsimdakine aktarmak isterim. Sık tekrar yapmanın yararlı olacağını düşünüyorum.

Fatih
₺60/saat
Suna
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden İstanbul'da ilkokul ve lise seviyesinde matematik ve İngilizce dersleri

Sayısal derslerde ilk önce konuyu kısaca özet geçiyorum. Öğrencinin ne kadar iyi anladığını ve nerelerde eksiklerinin olduğunu değerlendirmek amacıyla sonrasında konuyu ona anlattırıyorum. Anlamadığı yerleri belirleyip tekrardan takviye yapıyorum. Hemen sonrasında pekiştirmek amacıyla konu ile alakalı birlikte soru çözüyoruz.

Yenimahalle
₺30/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendisi Öğrencisinden Uygun Fiyatlı , Matematik Mantığını Anlatmalı Matematik Özel Dersi

Konulara kendim de aynı yollardan geçtiğim için iç yüzünü ve mantığını anlatarak başlarım. Konunun püf noktalarını ve sorulara nasıl yaklaşılması gerektiğini öğretirim. Ödevlere yardım, sınavlara hazırlık, yazılıya hazırlık, sözlüye hazırlık, örnek soru çözümü, konu eksiklerininin tamamlanması gibi konularda yardımcı olurum.

₺65/saat
Barış
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Makine bölümü öğrencisiyim ilkokul-lise-üniversite seviyesinde matematik dersi veriyorum

Derslerime öncelikle konu anlatımı yaparak başlarım.Öğrencilerime konuyu iyice kavrattıktan sonra soru çözüm yöntemlerini anlatırım ardından örnek soru çözümlerine geçerim.Önceden hazırlamış olduğum soruları öğrencilerimle beraber çözdükten sonra öğrencime soruları kendisi çözmesi için biraz vakit veririm.

Üsküdar
₺60/saat
Şeyma
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mühendisten ilköğretim ve lise düzeyindeki öğrencilere matematik geometri ve kimya dersi verilir.

Derse başlamadan önce öğrencinin ne bilip bilmediğini kontrol ederim. Ona bugüne kadar gördüğü konularla ilgili 20 tane soru sorarım yapabiliyorsa şayet sorun yoktur. Yapamıyorsa önce o konuları öğretmekle başlarım. Temeli sağlam tutmazsam anlatacağım yeni bilgiler öğrenciye fazla gelir ve bu bilgileri alamaz.

Pendik
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Otomotiv Mühendisliği bölümü yüksek lisans öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde matematik dersleri

Öncelikle öğrencinin eksiklerini anlamaya çalışırım. Özelikle temelden gelen bir eksiklik varsa önce o kısmı halletmeye çalışırım. Sonrasında konuyu basit bir şekilde anlamasını sağladıktan sonra sorular üzerinden konuyu pekiştirmesine katkıda bulunurum. Bazı soruları kendisine çözdürüp soru anlama ve yorumlama yeteneğine bakarım.

Karatay
₺30/saat
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Makine Mühendisinden Konya içinde yüz yüze veya online sayısal dersler ve yöntemler.

Derslerimi daha çok mantıksal problemleri çözerek işlerim. Bu yönde öncelikle konunun mantığı ve somut örneklerine dair bahsederim ve teori kısmını bununla pekiştiririm. Derslerim bir mühendis olmamdan dolayı lise ve üniversite öğrencilerine daha yönelik olup ortaokul öğrencilerine daha çok sınav odaklıdır. 1 saatimiz 'Evet ben anladım. Bu böyleymiş.

Mersin
₺100/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Uzman matematik öğreticiden her seviyeye uygun matematik dersi , isteyene ve benden daha meraklılara...

Matematiği hissettirmektir aslolan matematiğin anlaşılabilirlikten ziyade öğrenilebilir bir ders olduğunu düşünüyorum.İspatsız matematik balkonsuz eve değil evsiz balkona benzer! Öğrencinin algılama durumuna göre metot geliştirilebilir.Konu hakimiyeti mevcut ise bol soru çözümü destekli işleyiş sağlanabilir.

Avcılar
₺65/saat
Aybike
İlk ders ücretsiz!

Veteriner fakültesi öğrencisinden ilkokul lise ve üniversite öğrencileri için ileri derecede fen bilimleri dersleri verilir

Öğrenciyi motive ederim, pomodoro tekniğiyle ders işlerim ancak öğrencinin isteği üzerine uygun vakitlerde ara verebilirim. Pomodoro en verimli ders çalışma yöntemidir. Öğrencinin dersi en kolay anlama yoluüzerinden ders işlerim. Kısaltmalar, kodlamalar ve misillemelerle öğrencinin konuyu kavramasını kolaylasştırmaya çalışırım.

₺70/saat
Vildan
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim matematik öğretmeni adayından her seviyeye özel MATEMATİK dersi verilir. 3,4,5,6,7,8. sınıf, Lise, LGS, DGS, YKS

İlk derste öğrenci istediği konuda yardımcı alır. Ders sonunda öğrenciye seviyesini belirlemek için hazırladığım testi veriyorum ve bu testi çözüp bana cevaplarını yollamasını istiyorum. Test sonucuna göre bir ders programı oluşturuyorum ve dersleri bu plana göre işliyorum.

Fatih
₺150/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık Matematik ve Geometri özel ders tecrübesi olan Fatih Yıldız'dan özel ders

Dersleri işleme tarzım; Matematik ve Geometri özel derslerinde konu ne olursa olsun önce onu içselleştirmek yani konunun mantığını kavramaya yönelik ve hazırbulunuşluğu ölçen ve artıran bir metod kullanıyorum. Matematik ve Geometri anlaşılmayan korkulu bir rüya olmaktan çıkıyor. 10 yıldır özel ders sektöründeyim.

Akdeniz
₺5/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Mersin üniversitesi makine mühendisliği öğrencisiyim matematik ve fizik dersleri veriyorum sayısal derslerle aram iyi

Öğrencilerime matematik dersini sevdirmeyi hedefliyorum bu platform aracılığı ile...bu yüzden tüm dersler şimdilik ücretsiz.Makine mühendisliği okuyorum. Amacım soruya başlamadan önce sorunun ne demek istediğinin öğrenci tarafından kavranması...Bu yüzden çeşitli örneklendirmeler yapıyorum.

Bağcılar
₺40/saat
Musa
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Mekatronik öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde, İstanbul'da matematik dersleri almak ister misiniz?

İlk dersimde öğrencimi ve alandaki eksikliklerini tanımaya çalışırım. Geri kalan ders başlangıçlarımı ise daha önceki konudan kalan aklında sorularla ve küçük bir özetle değerlendiririm. İlkokuldan lise seviyesine her öğrenciye uygun bir anlatım sergileyebilir,derslerini sevmesini sağlayabilirim.

Beylikdüzü
₺90/saat
Yavuz
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde çok az kişinin tamamlayabildiği çift anadal programı ile 2 bölüm bitirmiş mezundan İngilizce & Matematik & Geometri dersleri

Bunu başlangıç aşamasında genelde öğrenciye göre şekillendiririm. Şu şekilde, bir konu hiç bilinmiyorsa anlatırım tabi ama ben bu işin soru çözmek ve pratik üzerinden ilerlediğine inandım. Belirli bir temeli verdikten sonra bu iş, tamamen ne kadar farklı soru tipi ile karşılaşmaya, yani tecrübeye bağlıdır. Hayatımın bu noktasına da bu şekilde geldim.

₺50/saat
Yunus
İlk ders ücretsiz!

Yeni mezun Bilgisayar Mühendisi öğrencisiyim ve sayılarla oynamayı çok seviyorum. Buyurun beraber oynayalım :)

Ben derslerimi konu anlatımı yaptıktan sonra her çeşit soruyu beraber çözerek yapıyorum. Tabi ki bunları yaparken sıkılmanıza asla izin vermiyorum. Gerek konuyu anlatırken gerekse soru çözerken aklınızda kalması için çeşitli yöntemlerim var. Beraber eğlenerek öğreneceğimiz bir ortam oluşturmaya çalışıyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Cebir öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Lise son sınıf öğrencisi kızım Çağrı Beyden ders alıyor. Ne yaptığını bilen, genç ve dinamik hocalardan. Okuldaki dersinde ve deneme sınavlarında ilerleme kaydettiğini görebiliyoruz. Öğrencileriyle ilişkileri iyi, çok efendi...

V
Volkan, Élève
4 ay önce
Çağrı
(1 görüş)

Cebir dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır