Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Bursa matematik hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star matematik öğretmenlerimiz.

64 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 64 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz matematik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı matematik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Bursa içinde matematik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Bursa içindeki matematik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Matematik dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Bursa konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Bursa içindeki eski öğrencilerimiz
matematik öğretmenlerini değerlendiriyor

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Bursa matematik öğretmeni fiyatı ne kadar?

Bursa konumunda, matematik dersi ortalama fiyatı ₺64.

 

Matematik dersi ücretleri şunlara göre değişiklik gösterir:

  • hocanın deneyimi
  • dersinizin nerede olacağı (Skype üzerinden veya dışarıda)
  • alacağınız ders sayısı ve her dersin süresi
  • ders alma amacınız

Hocaların %97'si ilk ders saatlerini ücretsiz veriyor. Şehrinizdeki matematik özel ders öğretmenleri fiyatlarını öğrenin.

🧮 Kaç özel ders öğretmeni Bursa konumunda matematik dersleri vermek için müsait?

1478 öğretmen matematik dersleri vermek için Bursa ve çevresinde müsait.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, dersleri hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

 

1478'dan fazla matematik hocası arasından

Bursa  konumunda 1478'dan fazla müsait öğretmen profili arasından özel etüdünüzü seçin.

💻 Superprof'ta uzaktan eğitimle özel ders yapmak mümkün mü?

Öğretmenlerin %80'i uzaktan matematik konuları anlatıyor. Uzaktan dersler hem daha avantajlıdır hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online matematik dersleri erişimi kolay siteleri kullanarak daha hızlı matematik sorularını çözme imkanı sunuyor. Böylece coğrafi imkansızlıklar engel olmaktan çıkıyor.

✒️ Bursa matematik dersi verenler ders alanlardan ortalama kaç yıldız almış?

110 yorum arasından, ders alanlar matematik öğretmenlerine beş üzerinden ortalama 5.0 puan verdi.

 

Dersiniz ile ilgili herhangi bir sorun durumunda, Superprof ekibinden bir müşteri temsilcisi çözüm bulmak için (mail üzerinden tüm hafta) müsait olacaktır.

 

Başka bir sorunuz mu var?

🧑‍🏫 Bursa öğrencileri neden özel matematik dersi yardımı almalı?

Matematik lisedeki en çok başarısız olunan derslerden biridir. Birçok genç lise, ortaokul, ilkokul ve hatta daha üst seviyelerde okulda zorluk çekiyorlar. İşte bu yüzden matematik özel ders oldukça revaçtadır.

 

Matematik özel ders öğretmeni ile birçok öğrenci matematik dersi korkularını bitirmektedir.

 

Diplomalı bir hoca ile farklı matematik çözümlerini öğrenmek için özel matematik dersleri talep edin. Öğretmeninizin yardımıyla matematik soru çözümlerini daha kalıcı öğrenmenin şimdi tam vakti.

 

Özel ders öğretmeninizi bulup evde veya evinizin dışında derslerinizi talep etmeniz yeterli.

 

Matematik özel derslerinizi evde veya online nerede almak istiyorsanız öğretmeniniz ile iletişim kurup planlamanızı sağlayan bir mesaj kutusu bulunmaktadır.

 

Bursa konumunda 1478 öğretmen arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Matematik öğretmeninizi bulun

Matematik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Bursa Matematik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Bursa'da matematik öğretmeni seçiminiz size matematik alanında rehberlik etsin

Bursa’da neden matematik dersleri almalısınız?

Türkiye’nin dördüncü büyük şehri Bursa, hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle ülkenin ilgi çekici şehirlerinden biri. Kervansarayları, camileri, hanları, hamamları, tarihi köyleri ve sokakları ile mutlaka görülmesi gereken bir yer. Ayrıca birçok öğrenciye de ev sahipliği yapan bu şehirde bir matematik öğretmeni bulup bilgilerinizi tazelemeniz çok kolay olacak!

Peki, neden özellikle Bursa’da matematikten özel dersler almalısınız? Yaklaşık 3 milyon nüfusuyla Türkiye’nin en büyük dördüncü şehri olan Bursa birçok imkân sunuyor. Bu şehirde aritmetik bilginizi tazeleyebilir, denklemler çözebilir, geometri konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Olasılık, kesirler, problemler… Tüm bu matematik konuları konsantrasyon ve pratik gerektirir. Bu nedenle derse odaklanacağınız sessiz yerler bulmanız çok önemlidir.

Bursa yeşil alanlarıyla, parkları, kafeleri ve kütüphaneleriyle ders çalışmak için birçok seçenek sunuyor. Okulları, kültürü ve tabii ki tarihiyle her yönden oldukça zengin bir şehirdir. Bursa Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi’nden her yıl birçok başarılı ve nitelikli öğrenci mezun oluyor. Botanik Parkı, Temenyeri Parkı, Nilüfer Vadisi, Mihraplı Park… Dört duvar arasında ders çalışmaktan bunaldığınızda ders kitabınızı alıp gidebileceğiniz yüzlerce ağaç gölgesi var. Kitaplarınız ve kalemleriniz yanınızda olduktan sonra Bursa’da matematik bilginizi geliştirebileceğiniz birçok yer bulabileceksiniz. İster yanınıza bir örtü alıp yere serin, ister bankta oturun, ister bir kafede oturup kahvenizi yudumlarken çalışın. Seçim sizin!

Bursa’da matematik öğrenin

Az önce de bahsettiğimiz gibi Bursa, gündelik hayatlarından bunalan herkesin gidip görmek isteyebileceği bir şehir. Kent Müzesi, Merinos Enerji Müzesi, Hünkâr Köşkü Müzesi, Vakıf Kültürü Müzesi, Göç Tarihi Müzesi… Gezebileceğiniz çeşitli müzeler var. Üstelik çoğu ücretsiz! Türkiye’nin tek Anadolu Arabaları Müzesi de Bursa’da yer alıyor. Ulu Cami’yi de unutmamak gerek. Tarihi yapılara ilgiliyseniz Osmanlı ve Selçuklu’nun mimari özelliklerini bu camide görebilirsiniz.

Tabii bu kadarla da bitmiyor. Kayak meraklıları için Uludağ inanılmaz bir deneyim sunuyor. Şehirden sıkıldığınızda hafta sonu veya hafta içinde birkaç gün gidebileceğiniz çeşitli otellerle çevrili Uludağ’da ihtiyacınız olan mola sizi bekliyor olabilir.

Bursa’da İskender kebabının hasını yiyebileceğinizi de unutmayın! Bunun yanında İnegöl köfte, kestane şekeri, hurma tatlısı da sizi bekleyen efsane lezzetlerden sadece birkaç tanesi.

Bursa’da hem tarihi geziler yapabilir, hem değişik tatlar tadabilir, hem de matematik çalışabileceğiniz sessiz ve sakin köşeler bulabilirsiniz.

Matematiğin üstesinden kendi kendinize gelmek zorunda değilsiniz. Her şeyi tek başınıza öğrenmek zor olabilir, kafa karıştırabilir veya fazla zamanınızı alabilir. Matematikte ilerleme kaydetmek için uzun vadede veya sadece belli bir dönemde matematik özel dersleri alabilirsiniz. Bursa öğrencilere birçok farklı imkân sunuyor.

Bursa ve Matematik

Bu tarihi şehrin kalbinde matematik öğrenmek için birinden yardım almak çok kolay. Üniversite öğrencileri, lise öğrencileri, ortaokul öğrencileri veya yetişkinlere geometri veya trigonometri öğreten özel ders öğretmenleri her yerde!

Bursa’da matematik bilgilerinizi tazeleyebilir, zorlandığınız konuları daha iyi kavrayabilir ve yeni teknikler öğrenebilirsiniz. Matematik ve fizik, kimya ve teknoloji gibi matematikle ilgili alanlarda eğitim veren binlerce öğretmen sayesinde ihtiyacınız olan yardımı Bursa’da alabilirsiniz. Matematik ilkokulda başlar ve ortaokul, lise ve hatta bazı bölümlerde üniversitede devam eder. Bu nedenle anlamadığınız veya temelini tam oturtamadığınız bir konu ilerleyen yıllarda büyük problemlere sebep olabilir. Hatta zayıf matematik bilgisi sadece okul hayatınızı değil kariyerinizi de olumsuz yönde etkileyebilir.

Herkesin hedefleri ve öğrenmek istedikleri farklı olabilir. Birde fazla hedefiniz olsa da Bursa’da size göre bir öğretmen bulmanız gayet mümkün. İlkokulda sayılar ve basit toplama işlemleri de dâhil olmak üzere çocukların matematik becerilerinin gelişmesi için bir özel ders öğretmeniyle ek dersler yapması gerekebilir. Yıllar geçtikçe matematik konuları da zorlaşır. Tam olarak anlayamadığınız tek bir konuda bile özel ders alabilirsiniz. 

Lisede matematik öğrenmek daha fazla azim ve istek gerektirebilir. Cebir ve doğrusal denklemler herkes için kolay anlaşılabilir olmayabilir. İster matematik bilimleri, ister matematiğin tarihi, ister cebiri daha iyi öğrenmek için olsun; herkes bir noktada akademik desteğe ihtiyaç duyabilir.

Bursa’da birçok farklı matematik kursu da bulmanız mümkün. YKS, LYS veya KPSS matematiğine odaklanan matematik kursları tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Bursa merkezde ve Uludağ’da birçok yaz kampı da bulabilirsiniz. Bu yaz kamplarında bilim, teknoloji, mühendislik uygulamaları, programa ve yapay zekâ uygulamaları, astronomi ve doğa eğitimleri olabiliyor.

Bursa’daki binlerce matematik özel ders öğretmeni

Üniversiteler, akademiler, okullar… Her yer matematiği daha iyi kavramanıza yardımcı olacak öğretmenlerle dolu. Bursa’nın farklı semtlerinde birçok matematik özel ders öğretmeni bulmanız mümkün. Genel matematik becerilerinizi geliştirebilir veya belli bir sınava hazırlanabilirsiniz.

Ama özel ders öğretmenlerini aramaya başlamadan önce kendinize birkaç hedef koymanız gerekiyor. Mesela derslerde nasıl bir hızda ilerlemek istiyorsunuz? Sadece matematik soruları mı çözmek istiyorsunuz yoksa interaktif oyunlarla mı öğrenmek istiyorsunuz? Bire bir dersi mi tercih edersiniz, grup derslerini mi? Cebirsel hesaplama (tamsayılar, karmaşık sayılar, ondalık sayılar vs.) gibi özellikle odaklanmak istediğiniz belli bir konu var mı? Yoksa sadece genel matematik bilginizi mi geliştirmek istiyorsunuz?

Tercihiniz ne olursa olsun bir matematik özel ders öğretmeni sayesinde size en uygun öğrenme tekniğiyle hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Özel ders öğretmeni mantık yürütme ve problem çözme becerilerinizi geliştirmenize de yardımcı olacaktır. Verimli bir şekilde ilerlemek için her öğrencinin kendi becerileri ve seviyesine göre dersler alması gerekir. Her öğrencinin matematik özel dersi farklı şekilde ilerler. Ayrıca farklı bir alanda uzmanlaşmış bir profesörden ders almak isterseniz mühendislik bölümlerine de bir göz atabilirsiniz!

Bursa’da Matematik Dersleri: Superprof’ta Seçenek Çok!

Bursa’da size yardımcı olmaya hazır 500’den fazla matematik öğretmeniyle ihtiyacınız olan öğretmeni bulmanız hiç de zor olmayacak! Superprof’ta en büyük avantaj, öğretmenlerinin çoğunun harika referanslarının olması. Bir doçent, öğretmen veya mesela Öklid teoremine meraklı bir öğrenciden dersler alabilirsiniz. Hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza göre bir özel ders öğretmeni mutlaka bulacaksınız.

Öğretmenlerimiz konu ne olursa olsun matematik öğrenmenin özveri gerektirdiğini bildiği için hedeflerinize ulaşmanız için ellerinden geleni yapacaktır. Bu nedenle disiplinle, azimle ve özveriyle başarılı olma yolunda adım adım ilerleyebileceksiniz. Derslerinizi isterseniz akşam, isterseniz gün ortasında müsait olduğunuz bir saatte alabilirsiniz. Veya özel ders öğretmeninizle sadece hafta sonları buluşabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, motivasyonunuzu yüksek tutarak öğrenmek istediğiniz her şeyi öğrenebileceksiniz.

Kuantum fiziğinden Schrödinger’in paradoksuna, matematik bilimlerine ve mantık yürütmeye kadar birçok konuya hâkim olacaksınız. Bursa’da size göre uyarlanmış bir matematik özel ders programıyla ödevlerinizi daha rahat yapacak, sınavlardan daha yüksek notlar alabileceksiniz. Öğretmeniniz çeşitli oyunlarla karmaşık konuları öğrenmeyi bile kolay hâle getirecek!

Kısacası Superprof’ta bulacağınız bir özel ders öğretmeni aslında sizi başarıya taşıyacak gerçek bir akıl hocası olacak. İstediğiniz formatta (küçük bir grupla veya bire bir dersler) istediğiniz sıklıkta (haftada bir veya daha fazla, belli bir dönem boyunca), istediğiniz saatte matematik dersleri alabileceksiniz.

Özel ders öğretmeniniz size yakın bir yerde yaşamasa da evinizde veya ortak kararlaştırdığınız bir mekânda özel dersler verebilir. Esneklik, uyumluluk ve profesyonellik, öğretmenlerimizin öne çıkan özelliklerinden sadece birkaçı!

Bir özel ders öğretmeninden alacağınız birkaç dersten sonra aradaki farkı hemen hissedeceksiniz. Thales, Pisagor, Arşimet gibi isimler artık size tanıdık gelecek ve hatta hayatlarını ve başarılarını da biliyor olacaksınız. Önemli matematik keşiflerini adınız gibi bileceksiniz!

Ne öğrenmek istersiniz?