Anasayfa
Ders ver

İzmir Matematik Dersi

🥇 En iyi öğretmenler
💻 2993 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

İzmir matematik hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star matematik öğretmenlerimiz.

61 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 61 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz matematik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı matematik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

İzmir içindeki en iyi matematik öğretmenini bulun

Matematik öğretmeni profillerini inceleyin ve kriterlerinize uyan İzmir içindeki harika matematik öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online matematik dersi)

2

İzmir içinde matematik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için İzmir içindeki matematik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Matematik dersleri almaya başlayın.

3

Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. İzmir konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

İzmir içindeki eski öğrencilerimiz
matematik öğretmenlerini değerlendiriyor

5.0
Salih firat Matematik öğretmeni

Salih hoca konuları çok iyi analiz ediyor ve bunu karşı tarafa aktarmada çok başarılı, yani öğrenci kafasından yaklaşabilmesinin özellikle bana çok faydası oldu. Üst düzey bilgisiyle ve içtenliğiyle kendimi fazlasıyla güvende...

5.0
Mehmet Matematik öğretmeni

Mehmet hoca ile keşke daha önce tanışmış olsaydım. Hatta keşke aynı şehirde olup yüzyüze eğitim alabilseydim.Farklı şehirde olduğum için online ders alıyorum. Online dersleri bile çok iyi anlıyorum. Mehmet hocam size çok teşekkür ederim.

Orkun, 5 ay önce

5.0
Mehmet ali Matematik öğretmeni

Ders anlatış biçimi yönünden harika bir öğretmen, sayesinde sınavlarımdan hep yüksek not aldım,kesinlikle tavsiye ediyorum.

Tarık, 6 ay önce

5.0
Sıla Matematik öğretmeni

Sıla. Sabırlı ilgili Güler yüzlü ve çocuklar ile iletişimi harika. 6 sınıf 2 çocuğum için çalışıyoruz. Tavsiye ediyorum.

Şebnem, 7 ay önce

5.0
Ecem Matematik öğretmeni

Özellikle derse başlamadan hazırlanmasını sevdim. Oğlumun eksik olduğu konular için ekstra sorular bulup, hazırlayıp çözdürüyor. Yaşı küçük ama sorumluluk duygusu bu yaşta çok fazla. Testler bulup yolluyor, alıştırma için...

Öznur, 8 ay önce

5.0
Gülce Matematik öğretmeni

Çok tatlı, çok sevecen, çok hanımefendi bir öğretmen. Aynı zamanda oğlumun söylediğine göre dersi gayet iyi anlatıyormuş, oğlum konuları çok güzel anlattığını söyledi. Online ders alıyoruz, kendisi tam ders saatinde hazır...

Öznur, 9 ay önce

Tüm İzmir matematik özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

İzmir'de matematik öğretmeni seçiminiz size matematik alanında rehberlik etsin

Neden İzmir’de matematik dersleri almalısınız?

İzmir’de matematikten özel dersler alarak birçok konuya daha çok hâkim olacaksınız: Zihinden hesap yapma (hesap makinesi olmadan), aritmetik ve çarpım tabloları, Pisagor ve Thales teoremleri ve daha fazlası… Matematik aslında hem heyecan verici hem de karmaşıktır. Bazıları için bütün bir yıl boyunca ev ödevlerinde yardım almak, okul boyunca sürekli ilerleyip başarılı olmak için gereken temeli oluşturmanın harika bir yoludur.

Ama önce başka bir konuya değinelim. Matematiğin fizik bilimleri gibi diğer konularla da yakından ilişkili olduğunu biliyor muydunuz? Bazı üniversitelere girebilmek için numaralandırmadan orantıya veya grafiklerin simetrisine kadar birçok alanda bilginizin olması gerekebilir. Liseden mezun olmak için de aynı şey gerekir: Kendinize uygun bir program yapıp azimle çalışmak başarının anahtarıdır.

Peki, İzmir’de neden matematik dersleri almalısınız? Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir; kültürü, tarihi, parkları, sahili ve restoranlarıyla büyük avantajlara sahiptir. İzmir’de matematikten ek dersler almak iyi bir fikir olabilir ama peki sizin asıl hedefiniz ne?

Okul derslerinizden geçmek, finallere hazırlanmak, üniversitede istediğiniz bölüme girebilmek, güzel bir kariyere sahip olmak için ihtiyacınız olan temeli oluşturmak veya matematikte genel olarak başarılı olmak için özel dersler almak isteyebilirsiniz.

İzmir’de haftalık dersler almak gibi bir planınız varsa önce matematiği eğlenceli bir ortamda keşfetmeyi düşünebilirsiniz. Nesin Matematik Köyü bunun için en doğru adres olabilir. Bunun için önce Selçuk’a, oradan da Şirince’ye gitmeniz gerekecek. Kendi aracınız yoksa otobüsle İzmir’e gidip otogardan Selçuk dolmuşuna binebilirsiniz. Uçakla gitmeyi tercih ederseniz havalimanından trenle veya yine otobüsle Selçuk’a gidebilirsiniz. Oradan Şirince’ye ise yine bir minibüsle veya otobüsle gidebilirsiniz.

İzmir’de matematik öğrenmek

Bazen çalışmalarınıza küçük de olsa bir mola vermeniz gerekebilir. Yoğun bir diferansiyel denklemler dersinden sonra sahile inip çimlerin tadını çıkarabilirsiniz!

Bir deniz kenarında bir bankta, bir parkta çimlerin üstünde veya sakin bir köşede ağacın gölgesinin altında matematik sorularınızı daha sakin bir kafayla çözebilirsiniz. Skaler ürünün ne olduğunu anlamak için iyice odaklanmanız gerekecek. Bazı öğrencilerin dikkati dışarıda kolayca dağılırken, bazıları kendini daha rahat hisseder. Siz de dışarıda çalışmayı seviyorsanız denklem ve kesir problemlerini daha rahat çözebilirsiniz. Ufkunuzu genişletip o güzel sahilleri keşfetmeye ve gölgesinde ders çalışacağınız bir ağaç aramaya hemen başlayın!

7.328 kişinin katıldığı 2020 Uluslararası Caribou Matematik Yarışması’nın birincisi de İzmir’den çıktı. 10 yaşındaki Elanur Akıncı, Kanada merkezli bu organizasyonda galip gelip dünya birincisi oldu. Siz de düzenli ve azimli çalışarak güzel başarılar elde edebilir ve hatta matematik dünyasına katkıda bulunabilirsiniz!

Matematiğe ilginiz varsa veya notlarınızı düzeltmek istiyorsanız İzmir’deki çeşitli matematik kurslarına ve özel etüt merkezlerine gidebilirsiniz. Bu gibi kurslarda sadece matematiğe odaklanarak istediğiniz başarıyı elde etme şansı yakalayabilirsiniz.

İzmir ve matematik

İzmir’i sadece turistik bir şehir olarak görmeyin. Akademik anlamda da çok aktif bir şehirdir. İzmir İleri teknoloji Üniversitesi Matematik Bölümü ve Teknopark İzmir işbirliğiyle düzenlenen İYTE Liselerarası Ödüllü Matematik Yarışması, Geleneksel Bahattin Tatış Matematik Yarışması, Uluslararası Sınırsız Matematik Olimpiyatı, DEÇEM bünyesinde düzenlenmesi planlanan Matematik Olimpiyatları… Birçok üniversitenin düzenlediği farklı olimpiyatlara ev sahipliği yapıyor. Ayrıca 4,321 milyon nüfusuyla Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir’de matematik ve fen bilimlerinden ders veren birçok öğretmen ve kurum bulabilirsiniz.

Şehirde ders çalışabileceğiniz veya ders alabileceğiniz birçok yer olduğundan matematik öğrenirken zorlanmayacaksınız. Birebir özel dersler alabilir veya özel bir kurumda küçük gruplar hâlinde dersler almayı tercih edebilirsiniz. Bazı öğretmenler ve kurumlar üniversite sınavlarından önce “Matematik Kampı” oluşturup öğrencileri sınava hazırlıyor.

İzmir, Ege Üniversitesi ve 9 Eylül Üniversitesi gibi prestijli ve başarılı üniversitelere de ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle şehirdeki öğrenci nüfusu çok yüksek. Ege Üniversitesi Türkiye’nin en iyi 8. Üniversitesi, İzmir Teknoloji Enstitüsü 14., Dokuz Eylül Üniversitesi ise 20. sırada yer alıyor.

Ayrıca bu kadar büyük bir öğrenci nüfusu olması sebebiyle İzmir’de aradığınız kitabı bulamamanız çok zor. Çeşitli kitapçılarda bulabileceğiniz çeşitli matematik kitaplarıyla daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Ayrıca kitapçılardaki çalışanlar bir alıştırma kitabı için tavsiyede bulunabilir; olasılık, cebir, üslü sayılar gibi farklı matematik konularında çözebileceğiniz sorular içeren bir test kitabı önerisinde bulunabilirler.

Ülkenin kalbinde matematikten özel dersler aldıktan sonra açıortay, afin fonksiyon ve üstel fonksiyon arasındaki fark sorulduktan sonra cevabı gayet net biliyor olacaksınız. Hatta tek tek örnekler verip açıklayabileceksiniz! Tabii ki böyle bir başarıya giden yola çıkmadan önce ihtiyacınız olan öğretmeni bulmanız gerekecek.

İzmir’de binlerce matematik öğretmeni

Matematik öğrenmeyi bir iş olarak görmeyin, bu bir gereksinimdir. İzmir’de çok yetenekli öğretmenler vardır ve hepsinin çeşitli nitelikleri vardır. Öğretmeninizi aramaya üniversitelerin olduğu bölgelerde başlayabilirsiniz. Bulduğunuz öğretmenler için de uygunsa sürekli ders almak yerine dönemsel dersler de alabilirsiniz.

Schrödinger paradoksu veya eşitsizliklere her matematik öğretmeni aşina olsa da hepsinin uzmanlık alanı farklıdır. Matematik gerçekten de çok geniş bir disiplindir. Sadece rakamlardan oluşmaz! Bunun en iyi örnekleri mekanik matematik (kuantum olabilir), matematiksel fizik (örneğin ısı teorisi), sayı teorileri (karmaşık sayılar, asal sayılar, ondalıklar), matematiksel mantık (özellikle Boole cebiri), geometri ve trigonometri, cebir, olasılıklar, grafikler (vektörler, fonksiyonlar) ve daha birçok konu…

Bir öğretmen kalkülüs konusunda uzmanken bir diğeri mantık konusuna odaklanabilir. Hatta bazı matematik öğretmenleri üniversitede matematik bölümü okumamış veya formasyon almamış olabilir. Bazıları bir mühendislik bölümü mezunu olabilir, bazılarıysa fizik kimyasında uzmanlaşmış olabilir. Matematik öğretmenlerini sadece okulda değil internette de bulabilirsiniz. Superprof’ta sizi bekleyen binlerce matematik öğretmeni var!

İzmir’deki matematik öğretmenleri: Superprof’ta seçenek çok!

Problem çözerken ve akıl yürütürken matematiği eğlenceli hâle getirin! Özel ders öğretmenleri sadece matematikte ilerlemenize yardımcı olabilecek formasyonlu öğretmenler veya ilkokul öğretmenleri değildir tabii ki. Başlangıç seviyesi, lise seviyesi, üniversite seviyesi… Hangi seviyede olursanız olun Superprof’ta hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir öğretmen mutlaka bulacaksınız!

İzmir’de size yardımcı olmaya hazır 1649 öğretmen var ve çoğu en az lise düzeyinde özel dersler verebiliyor. İster matematik alanında kariyer yapmak istiyor olun, ister hedefiniz bir üniversitenin mühendislik bölümü olsun; özel matematik derslerinden büyük keyif ve verim alacaksınız.

Yaşadığınız yere göre öğretmen arayabilirsiniz. İzmir’in her semtinde çeşitli matematik öğretmenleri vardır. Ulaşımın daha kolay olması için size yakın bir yerde yaşayan bir öğretmenle anlaşabilirsiniz. Öğretmene karar vermeden önce hangi formatta ders verdiklerini de mutlaka öğrenin. Mesela matematikle ilgili oyunlar hazırlayabiliyorlar mı yoksa matematikten alıştırmalar çözdürerek mi ilerliyorlar? Ayrıca uzmanlık alanlarına ve hangi seviyede ders verdiklerine bakın.

Ayrıca matematik alanında birçok araştırmaya katkı sağlamış deneyimli bir matematik profesörü de bulmanız mümkün. Birçok matematikçi hem araştırmacı hem de öğretmen olabiliyor. Böylece özel matematik dersleri verirken kendi deneyim ve bilgilerini de aktarma fırsatı bulabiliyorlar. Bu da hem öğrenci hem de öğretmen için gayet avantajlı bir deneyim oluyor!

İzmir parkları, sahili, kültürü ve kaliteli öğretmenleriyle matematikte kendinizi geliştirebileceğiniz harika bir şehir. Hedeflerinizi belirledikten sonra öğreniminize başarılı bir şekilde devam etmenizi sağlayacak, size en uygun seçenekleri bulun. Sürekli özel ders almak yerine kısa bir dönem yardım almak isteyebilirsiniz. Veya evde ders yapmak yerine öğretmenle ortak bir yer kararlaştırıp derslerinizi dışarıda yapmayı seçebilirsiniz. Hatta online dersler bile alabilirsiniz! Evde oturduğunuz yerden internete girerek özel matematik dersleri almak için daha ne bekliyorsunuz? Hemen şimdi bir öğretmen aramaya başlayın!

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 İzmir özel matematik dersi saatlik fiyatı nedir?

İzmir özel matematik dersi saatlik ücretleri ortalama ₺61.

 

Matematik ders ücretleri şunlara göre değişiklik gösterir:

  • matematik öğretmenleri deneyimi
  • dersinizin nerede olacağı (webcam üzerinden veya öğrenci evinde)
  • alacağınız toplam ders saati ve her özel dersin süresi
  • ders alma amacınız

Öğretmenlerin %97'si ilk dersi ücretsiz veriyor. Semtinizdeki matematik hocaları fiyatlarını öğrenin.

👨🏼‍⚖️ Kaç hoca İzmir konumunda matematik dersi vermek için müsait?

2993 matematik özel ders hocası matematik dersi vermek için İzmir ve ilçelerinde müsait.

 

Öğretmen sayfalarını okuyup ihtiyaçlarınıza uygun matematik öğretmenine talep gönderebilirsiniz.

 

2993'dan fazla öğretmen profili arasından özel dersinizi seçin.

💻 Superprof sitesinde uzaktan eğitimle özel ders işlemek seçeneği var mı?

Özel ders öğretmenlerinin %80'i uzaktan matematik konuları anlatıyor. Online dersler hem daha hesaplıdır hem de daha fazla esneklik sunarlar. Online matematik dersleri erişimi kolay siteleri kullanarak en hızlı yoldan matematik sınavlarına hazırlanma fırsatı sunuyor. Böylece coğrafi imkansızlıklar siliniyor.

✒️ İzmir konumunda öğrencilerin matematik öğretmenlerine oyladıkları ortalama puan nedir?

241 puanlama arasından, ders alanlar matematik hocalarına beş üzerinden ortalama 5.0 puan verdi.

 

Dersiniz ile ilgili herhangi bir isteğiniz varsa Superprof ekibinden bir müşteri memnuniyet temsilcisi çözüm bulmak için (mail üzerinden tüm hafta) müsait olacaktır.

 

Daha fazla sorunuz mu var?

👴🏼 İzmir konumunda neden matematik dersi almalısınız?

Matematik okuldaki en çok başarısız olunan derslerden biridir. Birçok çocuk lise, ortaokul, ilkokul ve hatta daha üst seviyelerde okulda zorluk çekiyorlar. İşte bu yüzden matematik ek dersleri oldukça revaçtadır.

 

Özel matematik öğretmeni ile birçok öğrenci matematik dersi korkularını bitirmektedir.

 

Tecrübeli bir öğretmen ile farklı matematik çözümlerini öğrenmek için özel matematik dersleri talep edin. Öğretmeninizin yardımıyla matematik soru çözümlerini daha hızlı öğrenmenin şimdi tam zamanı.

 

Özel derslerinizi ister rahatça evinizde ister evinizin dışında alın, öğretmeninizi bulun ve matematik derslerinizi hemen bugün talep edin.

 

Matematik özel derslerinizi rahatça evinizde veya online nerede almayı arzu ediyorsanız öğretmeniniz ile ulaşıp organize etmenize olanak veren bir iletişim kutusu bulunmaktadır.

 

İzmir konumunda 2993 özel ders hocası arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Matematik öğretmeninizi bulun