Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Fizik özel dersleri

Tüm Türkiye'de 363 öğretmen sizi bekliyor.

fizik özel dersi seçeneklerimiz

₺45/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

3 senedir özel ders veriyorum, isteyene referans numarası verebilirim. 1 saatlik ücret(60dk) 45 liradır ve sınıflara göre değişkenlik gösterebilir. İlk amacım dersleri sevdirmek. Öğretme tarzım tamamı

Öncelikle öğrencinin seviyesini, derse sevgisini ve hangi şekilde öğrenir onları tespit ederim. Çoğunlukla konunun mantığını ve olası çıkacak sorular üzerinde dururum. Çalışmalarımız sadece sınavlara yönelik değildir (Öğrencinin ufkunu açmaya yönelik genel kültür ödevleri vs.). Eğer öğrenci dediklerimi yaparsa 1-2 ayda garanti başarı vaat ediyorum.

Kadıköy
₺70/saat
Sezin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi 1. sınıf Kimya öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde Fen ve Teknoloji dersi

Öğrenci merkezli bir eğitim veriyorum. Ders esnasında öğrencinin benimle birlikte aktif olmasına dikkat ediyorum. Bu sayede daha verimli ders işleyişi sağlanıyor. Sadece konu anlatımıyla kalmayıp birlikte örnek sorularla konuyu irdelemeyi hedefliyorum. Ezberci eğitimden çok işin mantığı ve püf noktaları sayesinde daha da akılda kalıcı olmasını sağlıyorum.

Bakırköy
₺60/saat
Onur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tyt 958 ,Ayt 1906.sı itü endüstri mühendisliği 1. Sınıf öğrencisinden özel ders.

Ogrencimle acik bir iletisimle birbibirimizi tanidiktan sonra ogrencinin iyi ve eksik oldugu konulari , ihtiyaclarini analiz eder tespitlerimiz dogrultusunda konu anlatimi ve ornek soru cozumleri yaptiktan sonra konu calisma ve soru cozme odevleri vererek haftalik bir ders calisma programi olustururum bu programla basarinin surekli olmasini saglarim.

Çankaya
₺40/saat
Tan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve Lise Düzeylerinde Fen ve Matematik Alanlarında Sınıf Fark Etmeksizin Özel Ders

Ders müfredatı ihtiyaca yönelik ayarlanır. İçerikler eğlenceli ve teşvik edecek şekilde hazırlanır çünkü bir konu onu yaşamaya başladığınızda öğrenilir.Bu yüzden de keyif almak önemlidir. Derslerde video,ses kaydı ve dökümanlar kombine edilmiş bi şekilde kullanılır.

İzmir
₺50/saat
Ali
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Diş Hekimliği öğrencisinden İzmir’de matematik geometri fizik kimya biyoloji özel dersi verilir.

Öğrencinin istediği konuyu istediği tarz ve yönteme göre konu + soru üzerinden işlerim haftalık ödevler verip bir dahaki hafta kontrol ederim.Çözemediği soruları çözer benzer sorularla tekrar ederim.

Beşiktaş
₺50/saat
Süha
İlk ders ücretsiz!

İTÜ FİZİK Mühendisi (SON SINIF) FİZİK VE MATEMATİK Dersleri (Üniversite, Lise ve Ortaokul)

Her öğrencimin farklı öğrenme yöntemine sahip olduğuna inanıyorum. Genel geçer yöntemler dışında beraber oluşturacağımız programın en iyisi olmasına özen göstermekteyim. Derslerim üniversite, lise ve ortaokul öğrencilerine yöneliktir. Derslerimde süre odaklı değil öğrenme ve öğrendiğini geliştirme üzerine yoğun çaba harcamayı tercih ediyorum.

Gaziantep
₺55/saat
Haticegül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fizik ve Makine Mühendisliği öğrencisinden lise ve ilkokul takviye Matetik ve Fizik dersleri

Derslerimi şu şekilde işlerim... Öncelikle konuyu öğrencime anlatır, her anlatıştan sonra 1 örnek soru çözerim, 2. soruyu öğrencime çözdürürüm. Konu ile ilgili hertürden soru tiplerini öğrencime gösteririm. Böylelikle hiçbir soru tarzına yabancı kalmaz. Hepsi ile ilgili bir fikri muhakkak olur.Konu bitiminde ona küçük sınav yaparım.

₺50/saat
Bartu
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Mühendisliği öğrencisi.Fizik matematikte kendime güvenim tam,kimyada ise belli konularda kendime güveniyorum.Kodlama/yazılım yardımcı olabilirim

Derslerimde öncelikle karşımdaki kişiyi tanıyacak şekilde sohbet ederim.Hedeflediği veya uzmanlaşmak istediği konulara özellikle dikkat ederim.Derslerim genellikle liseye yönelik ancak ilkokul ortaokullara da yardımcı olabilirim.

Çekmeköy
₺60/saat
Furkan
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi kimya mühendisliği öğrencisinden ortaokul,lise, LGS ve YKS sınavlarına hazırlık matematik ve fen dersleri verilir.

Öncelikle öğrencinin okulunda hangi konunun ne kadar işlendiğini ölçerim. Sonra öğrencinin o konuya yetkinliğini ölçerim. Eksiklere dayalı olarak, dersi ezberletmeden mantığını kavratarak öğretirim.

₺45/saat
Mücahit
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da ODTÜ makina mühendisliği okuyorum. Ders verme konusunda tecrübem vardır. Bir deneme dersi ile başlayabiliriz.zd d d d d d

Dersen gelmeden kendini notlarımı hazırlarım öncelikle öğrencinin durumuna göre zorluk seviyesini ayarlar ve ona göre testler sorular getiririm konu anlatımı biter bitmez bol no soruyla konu pekiştirilmis olur.

Yenimahalle
₺50/saat
Yusuf
(12 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği öğrencisinden, lise düzeyinde; matematik, fizik, biyoloji ve kimya dersleri. (2018 YKS ile bu bölüme geldim sıralamam 5838)

Kanıtını ya da mantığını öğreterek daha akılda kalıcı ve esnetilebilir bilgiler ile anlatıyorum. Derslerim lise öğrencilerine yönelik. Ayrıca, derslerim oldukça hızlıdır. Öğrenciye her konudan fazlaca soru çözdürmek taraftarı değilim, genelde ödevleri "anladığını düşünene kadar soru çöz" biçiminde veririm. Tabi bu durum öğrenciden öğrenciye değişir.

₺50/saat
Nazlican
İlk ders ücretsiz!

Antalyada inşaat mühendisinden matematik-fizik-kimya - biyoloji dersleri -türkçe çoğrafya tarih dersleri verilir

BEN KONU ANLATIMINI TEST ÇÖZÜMLERİYLE KAVRATMA TARAFTARIYIM.BİR ÇOK SINAVA GİRDİM KONU KALICI OLMASI İÇİN TEST ÇÖZÜMLERİ VE TEKRAR ŞART .TÜM SINAVA- OKULA YÖNELİK KONULARDA YARDIMCI OLABİLİRİM.AMA HERŞEYDEN ÖNCE ÖGRENCİDE ÇALIŞMA ALIŞKANLIĞI OLMASI ŞART.

Giresun
₺50/saat
Hacı ömer
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik 1 in özünü anlayacak ezberlemeden yaşayarak ve gözlemleyerek en bilimsel tekniklerle öğreneceksiniz.

Özgün. Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise ve Özel Eğitim gereksinimleri bulunan çocuklara yönelik derslerine, hayatı tanımaya yardımcı, psikolojik sorunlarını tespit etmek ve çözüme kavuşturmak, onlarla arkadaş veya yol gösteren olmak, bireysel gelişimlerine yardımcı, kendilerini tanımaya ve kendilerini gerçekleştirmelerine yardımcı...

İstanbul
₺65/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümü öğrencisinden ilköğretim ve lise öğrencilerine özel ders verilir.

Derslerim öğrencinin algılama ve iyi öğrenebilme tekniğine göre değişiyor. Konuyu anlatıp daha çok sorular üzerinden kavrama yöntemini kullanıyorum. Bunun daha verimli olduğunu düşünüyorum. İlkokul fen bilimleri ve lise fizik derslerinde, anlattığım konunun daha çok kavranması için üç boyutlu somut örnekler vermeyi seviyorum.

Denizli
₺30/saat
Fatih
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisinden özel matematik, fizik, kimya ve biyoloji dersleri

Derslerimi soru bazlı olarak ve olabildiğince karşılıklı etkileşimlerle geçirmek en büyük amacım. Konu idrak edildikten sonra bir sonraki adıma geçmeyi ve konunun arkasından soru çözümleriyle pekiştirerek ilerleme şeklinde daha verimli olacağını düşünüyorum.

Bakırköy
₺100/saat
Ayşe nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fizik Mühendisi yıldız teknik üniversitesi yüksek lisans öğrencisinden özel ders verilir matematik,fizik

Derslere sıfırdan başlarım,çünkü öğrencinin temelde olan eksiklikleri üzerine ne kadar bilgi koyulsa da sağlam bir yapının oluşmasını engelliyor.Sıfırdan konu anlatımı ve kademeli soru çözümüyle ilerlenen derslerde alınan verim maksimumdur.

Çankaya
₺45/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

İnşaat Mühendisinden lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine öğrenci düzeyine uygun matematik ve fizik dersleri

Derslerime öğrencimle birlikte konuşarak öncelikle bir hedef belirleriz daha sonra bu hedefe ulaşmak için öğrencimin seviyesine uygun olacak şekilde bir program yaparak başlarım. Programdan sonra derslerin anlatımında önemli olan konuyla ilgili sağlam temeller atmak ve üzerine çok sayıda farklı örnekler çözmek.

Dulkadiroğlu
₺45/saat
Yuşa
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi 2.sınıf öğrencisinden Kahramanmaraş'ta ayt tyt fen dersleri ve mat 1 dersi verilir. Sınava hazırlanırken edindiğim tecrübeleri psikolojik ve çalışma açısından verimli olacak şekilde payl

Derslerimi öğrencinin seviyesini tespit edip onun seviyesine göre anlatabilirim konulari direk ders kitabi yada konu anlatım kitaplarından almak yerine onları harmanlayıp direk sınava yönelik konuları veririm,gerekli soruyu derste çözerim, ödevleri verip düzenli olarak takip ederim ve aralıklı olarak test ve deneme ile ilerlemeyi tespit ederim.

₺40/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden en kaliteli bir şekilde Konya da matematik fizik geometri dil anlatım Türkçe dersleri kişinin düzeyine uygun bir şekilde ööğretilir.

Dersleri öğrencinin anlama algılama biçimini öğrendikten sonra bunu göre tekniklerle anlatırım yeterli örneklerle açıklarım somut bir şey lerle açıklanabiliyorsa bu gibi karşılaştırma yaparak anlatırım

İstanbul
₺90/saat
Daniel petrus
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Diş Hekimliği 3.sınıf öğrencisiyim. TYT AYT hazırlık, rehberlik Lise, ortaokul ve ilkokul düzeylerinde FİZİK KİMYA BİYOLOJİ

Fen derslerinde önemli olan bilimsel bakış açısı kazanmaktır belli bir bilgi birikimi ve bilimsel bakış açısı olursa fen derslerinde başarılı olunur.

Çankaya
₺60/saat
Gökhan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Araştırma görevlisinden her seviyeye uygun öğretici ezberden uzak FİZİK ve Fen Teknoloji dersleri

Gerekli bilgileri vermek şartıyla derslerimde konu anlatımını olabildiğince kısa tutup bol ve çeşit sayısı fazla olacak şekilde soru çözümü yaparak işlerim. Ders bitiminde bir sonraki ders için çözülmesi gereken testleri ödev verip, öğrencinin yapamadığı soruların bir sonraki derste çözülüp irdelenmesi şeklinde devam eder.

Çankaya
₺25/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!
Beşiktaş
₺75/saat
Sercan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkiye dereceli, deneyimli Boğaziçi Elektrik-Elektronik mühendsliği öğrencisinden her seviyede matematik & fizik özel ders fırsatı

Derslerimi genelde sınavlara yönelik veya okula yardımcı olacak şekilde işlerim. Öğrencinin seviyesine göre ders işleme yöntemimi şekillendirip konu boyunca destekleyici örnek sorular çözerim.

Gaziosmanpaşa
₺50/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Saü Mezunu; İnşaat Mühendisinden İstanbul'da ilkokul ve lise öğrencilerine özel dersler verilir.

Anlatacağım dersleri daha önceden öğrenci ile birlikte belirlerim.Kendi yapmam gereken hazırlıkları yaparım ders esnasında daha akıcı olup örnek aramakla vakit kaybetmemek adına zamanı en verimli şekilde kullanmaya çalışırım.

₺50/saat
Burak osman
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik Mühendisliği son sınıf öğrencisinden istanbul içi ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde matematik fizik kimya biyoloji dersleri verilir

öğrencimle beraber ortak ders saatleri ayarlayıp bunları iki taraf içinde sorun yada işkence haline getirmeden gereğinde ders sonraları da online olarak iletişimde kalarak derslerimi anlatırım. ders kaynakları hakkında da bilgiye sahibim gerekli gördüğüm yerde kaynak önerisinde bulunup haftalık ders planları da yaparım.

Kartal
₺60/saat
Ayşe sena
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencisinden sınava hazırlık psikolojisi rehberliği ile Matematik, Fen Bilimleri İlkokul, Ortaokul, Lise&Üniversite Hazırlık Dersleri

Özel ders mantığım şu şekildedir; öncelikle öğrencimin matematik ya da geometri ile ilgili eksiklerini belirlerim. Öğrencimin matematik ile geçmişi, okuldaki başarısı, sınav notları, genel ders çalışma düzeni, ödev yapma sistemi, kitap okuma alışkanlıkları, boş zamanlarında yaptığı aktiviteler ve öğrencimle ilgili olan her durumu öğrenmek isterim.

Ankara
₺60/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Makine Mühendisinden Ankara'da Solidworks,AutoCAD,Ansys ,MasterCAM eğtimleri ve lise öğrencilerine Matematik,Fizik,Kimya dersleri ve eğitim danışmanlığı yapılır.

Öğrenci anlayana kadar ve basitten zora doğru küçük ve etkili adımlarla anlatmayı tercih ederim. Böylece daha etkili ve kalıcı olduğunu tecrübe ettim. Konuyu ayrıntılı anlattıktan sonra soru çözerek ve uygulama yaparak öğrenmesini birebir çalışırken sağlarım. Ders sonrası verilecek ödevlerle bilginin kalıcı olmasını amaçlanır.

Avcılar
₺35/saat
Hüseyin gazi
İlk ders ücretsiz!

LGS-YKS'ye kolay ve tam hazırlanın! LGS Türkçe -Matematik-Fen-İnkılap; YKS Fizik-Matematik-Geometri-Kimya'yı kafadan halledin!

Ders işlemeden önce öğrencinin durumunu, istediklerini ve yapabileceklerini analiz edip sadece ona özel, çok değil ama verimli bir çalışma düzeni oluştururuz. Öğrencinin gelişim ivmesine bağlı derslerimizin düzeni ve programı değişecektir.

Karabağlar
₺50/saat
Halil emre
İlk ders ücretsiz!

Elektrik-Elektronik mühendisliği öğrencisinden ilkokul öğrencileri için matematik, fizik, kimya ve yazılım dersleri

Öncelikle derslerimi olabildiğince eğlenceli bir hale getiriyorum. Önceden hazırlamış olduğum yansılar, sorular ve eğlenceli karakterler ile matematik, fizik, kimya derslerini somutlaştırıyorum. Derslerim ilkokul öğrencileri için özenle tasarlanmıştır. Kesinlikle ezberden uzak bir eğitim anlayışına sahibim.

İzmit
₺60/saat
Tayfun
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli Tıp Fakültesi öğrencisinden izmit veya gebzede ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde matematik geometri ve fen derslerine yardımm

Derslere önce öğrencinin bilgisini ölçerek başlarım. Öğrencinin bilgi durumuna göre en temelden ya da biraz daha ileri düzeyden başlarım. Her konudan sonra da aynı şekilde sorular sorup konu bütünlüğünü sağlaması için öğrenciyi sıkmayacak ve okulunu etkilemeyecek düzeyde ödevler veririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Fizik dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır