Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Fizik özel dersleri

Tüm Türkiye'de 926 öğretmen sizi bekliyor.

fizik özel dersi seçeneklerimiz

Sincan
₺75/saat
Dilek
İlk ders ücretsiz!

Astronomi ve uzay bilimleri öğrencisinden ilkokul ve ortaokul düzeyine matematik ve fen dersleri

Derslerime genellikle konu hakkında bilgi sorgulaması ve ufak çaplı konu hakkında tartışmalarla başlatırım. Sonra teorik bilgileri anlatıp uygulamaya geçiş yaparım.

Maltepe
₺50/saat
Alperen
İlk ders ücretsiz!

Sağlık bilimleri üniversitesi Ergoterapi bölümü öğrencisinden sayısal grup dersleri için özel ders verilir.

Sayısal zeka üzerine konu anlatımları ve analitik düşünme yeteneği üzerine soru çözümleri yapmaktayım. Böylece bir çok kural ve formülü bilmene gerek kalmadan soruların üstesinden gelinebileceksiniz. Sınav anı unuttum derdi de ortadan kalkmakta.

Kadıköy
₺70/saat
Sezin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi 1. sınıf Kimya öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde Fen ve Teknoloji dersi

Öğrenci merkezli bir eğitim veriyorum. Ders esnasında öğrencinin benimle birlikte aktif olmasına dikkat ediyorum. Bu sayede daha verimli ders işleyişi sağlanıyor. Sadece konu anlatımıyla kalmayıp birlikte örnek sorularla konuyu irdelemeyi hedefliyorum. Ezberci eğitimden çok işin mantığı ve püf noktaları sayesinde daha da akılda kalıcı olmasını sağlıyorum.

₺60/saat
Gizem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisiyim, Tekirdağ-Çorlu civarındaki lise ve üniversiteye hazırlanan öğrencilere Matematik ve Fizik dersi veriyorum.

Derslerimi her öğrencime özel, öğrencim ile birlikte planlamaya özen gösteriyorum. İki temel önceliğim var; öğrencinin dersi sevip keyif alması ve her dersin en verimli şekilde işlenebilmesi. Planlı şekilde işlenen keyifli dersler başarıyı getiriyor ve birlikte güzel sonuçlar elde ediyoruz.

İstanbul
₺50/saat
Tuğba
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ öğrencisinden İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde özel ders, ödevlere yardım .

Daha önce akrabalar, tanıdıklar ve okul arkadaşlarıma ders anlatımlarında bulunup, ödevlerinde yardımcı oldum. Çocuklarla ve insanlarla iletişimimin iyi olduğu kanaatindeyim, ders anlatım şeklimin iyi olduğunu düşünüyor, anlaşılmayan noktaları sezebiliyor ve üzerinde durabiliyorum, ve en önemlisi ezberden ziyade öğretici olmanın peşindeyim.

Eyüp
₺60/saat
Baran
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ makina öğrencisiyim bu sene kazandım yksda 7 bine girdim matematik fizik goemetri de kendimin iyi olduğumu ve en iyi şekilde sevdirerek kolay yolları ile aktarabilirim

Çok kısa bir zaman önce bence o sıralardan geçtim öğrencilerin en çok zorlandığı yerleri o konuların aslında zor olmadığı pratik yollarını biliyorum soru çözümlerinde genellikle öğrenciye kalemi veririm o soru ile uğraşır ufak yardımlarda bulunurum ve bu şekilde soruyu çözer o soruyu cozunce anliyacak ki aslında o konunun zor olmadığını ve kalemi elini alınca yap

₺55/saat
Hasret
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi üniversitesi matematik öğretmenliği öğrencisinden ilkokul veya lise öğrencisine matematikten özel ders

Dersleri öğrencinin ihtiyacı olan konular üzerine işlerim, eğer eksikleri varsa temele dair o temel konuyu işleyip konuyla ilgili ödev veririm ve verdiğim ödevleri sürekli takip ederim.

Gaziantep
₺55/saat
Haticegül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fizik ve Makine Mühendisliği öğrencisinden lise ve ilkokul takviye Matetik ve Fizik dersleri

Derslerimi şu şekilde işlerim... Öncelikle konuyu öğrencime anlatır, her anlatıştan sonra 1 örnek soru çözerim, 2. soruyu öğrencime çözdürürüm. Konu ile ilgili hertürden soru tiplerini öğrencime gösteririm. Böylelikle hiçbir soru tarzına yabancı kalmaz. Hepsi ile ilgili bir fikri muhakkak olur.Konu bitiminde ona küçük sınav yaparım.

Çankaya
₺50/saat
Busenur
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ mühendislik öğrencisinden ilköğretim ve lise dersleri, üniversite sınavına hazırlık, yabancı dil

Lise ve üniversite sınavlarındaki değişiklikleri güncel olarak takip ediyor, sınavların öğrencilerden beklentilerini biliyor ve buna göre ders veriyorum. İlköğretim öğrencilerinin sıkılgan yapısının ve erken yaşta ders çalışma sorumluluğu kazanmanın öneminin farkındayım. Konu tekrarı, soru çözümü yapıp istenirse haftalık ödev verebilirim.

Çekmeköy
₺60/saat
Furkan
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi kimya mühendisliği öğrencisinden ortaokul,lise, LGS ve YKS sınavlarına hazırlık matematik ve fen dersleri verilir.

Öncelikle öğrencinin okulunda hangi konunun ne kadar işlendiğini ölçerim. Sonra öğrencinin o konuya yetkinliğini ölçerim. Eksiklere dayalı olarak, dersi ezberletmeden mantığını kavratarak öğretirim.

Yenimahalle
₺50/saat
Yusuf
(12 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği öğrencisinden, lise düzeyinde; matematik, fizik, biyoloji ve kimya dersleri. (2018 YKS ile bu bölüme geldim sıralamam 5838)

Kanıtını ya da mantığını öğreterek daha akılda kalıcı ve esnetilebilir bilgiler ile anlatıyorum. Derslerim lise öğrencilerine yönelik. Ayrıca, derslerim oldukça hızlıdır. Öğrenciye her konudan fazlaca soru çözdürmek taraftarı değilim, genelde ödevleri "anladığını düşünene kadar soru çöz" biçiminde veririm. Tabi bu durum öğrenciden öğrenciye değişir.

₺40/saat
Canberk
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

MATEMATİK ve FİZİK için özel ders veriyorum.Makine Mühendisiyim.Yüksek lisans yaptığım için çalışmıyorum.İlk 2 saat bedava, memnun kalırsanız devam ederiz ve edeceksiniz :)

Konuların mantıksal açıklamalarına ağırlık vererek aynı zamanda bol,öğretici ve kaliteli soru çözümü yaparak ders işlerim.Özellikle matematik konu anlatım kitapları bu konuda çok yetersiz kalmaktadır.Ayrıca özellikle Matematik sorularında konular birbiriyle bağlantılıdır ve hepsine hakim olmayı gerektirir.

Çankaya
₺65/saat
Anıl berdan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Öğrencisinden Üniversite Hazırlık- Lise Matematik ve Fizik Dersi Verilir

Öncelikle öğrenciye ders vermeden bir kaç gün önce o derste hangi konuları istediğini soruyorum ki ben de daha hazırlıklı olayım daha sonra konuyu pekiştiren sorularla bir konu anlatımı hazırlıyorum ondan sonra soru çözümü yapıyorum. Öğrenci istediği takdirde başka sekilde de yapılabilir tamamen soru çözümü odaklı gibi.

Tekirdağ
₺50/saat
Doğu tolga
İlk ders ücretsiz!

Gıda Mühendisliği öğrencisinden Tekirdağ'da Ortaokul öğrencileri için derse destek ve Lise düzeyinde öğrenciler için Üniversite sınavına hazırlık amaçlı Matematik dersi verilir.

Genellikle okul derslerini tekrar ve gelecek hafta olan derse hazırlık amaçlı çalışmalar yapıyoruz ve bir dahaki çalışmaya kadar da ödevler belirliyoruz ve yapılamayan yerlere gelecek ders tekrar göz atıyoruz. 1 saatlik ders sürecinde konu anlatımı ve test çözümleri yapmaktayız.

₺65/saat
Emirhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ lü Kimya Mühendisliği (ingilizce) son sınıf öğrencisinden ilkokul,lise düzeyinde MATEMATİK,KİMYA,FİZİK dersi

Teorik anlatım, örnekleme, müfredat bazlı pratikler yapma ve genel tekrar ve ipuçları -notlar Derslerim lise veya ilkokul düzeyinde öğrencilere uygundur. Derse ilk başladığımda, öğrenciyle direkt iletişim kurarak teorik zeminde bilgilendirme amaçlarım. Yeterli bilgiyi verdiğimi düşündüğüm anda basit örneklerle teoriyi öğrenciye ispatlarım.

Esenyurt
₺40/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Fizyoterapi ve rehabilitasyon öğrencisinden İstanbulda ilkokul ortaokul lise düzeyinde fizik ve matematik dersleri

Bir ders anlatılırken öncelikle onun bitmesine değil karşı tarafın anlamasına dikkat ederim. Anlamadıysan bir defa iki defa hatta beş defa tekrarlanmalı. Daha önce de özel ders verdiğim öğrencilerim olduğu için bu konuda tecrübelerim var. Ben de bir öğrenciyim ve öğrencinin halinden bu yüzden anladığımı düşünüyorum.

Gölcük
₺80/saat
Bahadır
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta okul ve Lise Takviye-LGS-Üniversite Sınavlarına Hazırlık(TYT-AYT)-KPSS-DGS-ALES ve diğer merkezi sınav seviyelerine özel olarak Matematik-Geometri-Fizik dersleri ve Eğitim Koçluğu hizmeti verilir

Öncelikle öğrencinin seviyesini belirleyip eksiklikleri tespit ediyorum. Temelden alarak ve eksiklikleri tamamlamayarak konuları anlatıyorum. Konuları anlatırken her türlü soru tarzına yönelik örnekler çözerek öğrencinin karşılaşacağı tüm soru tiplerini anlamasını sağlıyorum. Her ders sonrası muhakkak ödevler veriyorum ve ödevlerini takip ediyorum.

Giresun
₺50/saat
Hacı ömer
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik 1 in özünü anlayacak ezberlemeden yaşayarak ve gözlemleyerek en bilimsel tekniklerle öğreneceksiniz.

Özgün. Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise ve Özel Eğitim gereksinimleri bulunan çocuklara yönelik derslerine, hayatı tanımaya yardımcı, psikolojik sorunlarını tespit etmek ve çözüme kavuşturmak, onlarla arkadaş veya yol gösteren olmak, bireysel gelişimlerine yardımcı, kendilerini tanımaya ve kendilerini gerçekleştirmelerine yardımcı...

Denizli
₺30/saat
Fatih
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisinden özel matematik, fizik, kimya ve biyoloji dersleri

Derslerimi soru bazlı olarak ve olabildiğince karşılıklı etkileşimlerle geçirmek en büyük amacım. Konu idrak edildikten sonra bir sonraki adıma geçmeyi ve konunun arkasından soru çözümleriyle pekiştirerek ilerleme şeklinde daha verimli olacağını düşünüyorum.

Yenimahalle
₺40/saat
Tolga
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisi, 2018 YKS 1976.sından matematik, fizik, kimya, biyoloji alanlarında özel ders

Derslerimi tablet üzerinden seçtiğim yayından işler, oradan bir çok soru çözerim ve çözdürürüm. Daha sonra konunun pekişmesi veya ösym tarzı da görmüş olmak adına getirdiğim testleri çözeriz. Benim tavsiye ettiğim veya öğrencinin istediği bir soru bankasından ödev veririm.

₺50/saat
Burak osman
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik Mühendisliği son sınıf öğrencisinden istanbul içi ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde matematik fizik kimya biyoloji dersleri verilir

öğrencimle beraber ortak ders saatleri ayarlayıp bunları iki taraf içinde sorun yada işkence haline getirmeden gereğinde ders sonraları da online olarak iletişimde kalarak derslerimi anlatırım. ders kaynakları hakkında da bilgiye sahibim gerekli gördüğüm yerde kaynak önerisinde bulunup haftalık ders planları da yaparım.

Bakırköy
₺100/saat
Ayşe nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fizik Mühendisi yıldız teknik üniversitesi yüksek lisans öğrencisinden özel ders verilir matematik,fizik

Derslere sıfırdan başlarım,çünkü öğrencinin temelde olan eksiklikleri üzerine ne kadar bilgi koyulsa da sağlam bir yapının oluşmasını engelliyor.Sıfırdan konu anlatımı ve kademeli soru çözümüyle ilerlenen derslerde alınan verim maksimumdur.

Samsun
₺60/saat
Feyza
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektrik mühendisiyim samsunda yaşıyorum matematik fizik derslerinden özel ders veriyorum daha önce ve suanda özel ders vermisligim var

Ders işleme yöntemim eğer öğrenci gerekli kuralları biliyorsa kuralların üstünde çok durmayıp bol bol soru çözerim ki bütün soru cinslerini görsün ama kurallar hakkında bi bilgisi yoksa ogretene kadar üstünde dururum ve öğrencide ilk baktigim şey çarpım tablosu olur eliyle sayıyor mu ya da hala kasasına oturtamamış mi dikkatle tesbit eder çarpım tablosunu kavrayama ka

Ataşehir
₺85/saat
Damlanur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yazılım mühendisliği öğrencisinden ilkokul matematik, fen ve türkçe dersleri verilir aynı zamanda ödev yardımı da yapılır

Derse başlamadan önce öğrencimin bilgisini tartarım, benden beklentisini ve bu beklentisinin üzerine eklemeler yaparak karşılarım. Farklı yollarla çözümler farklı yollar farklı bakış açısı kazandırırım.

₺60/saat
Şulenur
İlk ders ücretsiz!

Uygun fiyata kavram yanılgılarından arınmış Tyt fizik konuları meb kazanımlarına uygun cıkmış soru takviyeleri ile anlatılır

Düz anlatım yöntemi soru cevap teknikleri kullanılır özellikle cıkmış sorular çözümleri ile ders içerisinde meb kazanımlarına uygun işlenir öğretmenden daha aktif rol alır öğrenci her hafta önceki konu tekrar yapılır anı ve sürekli soru cevaplar bilgileri taze tutar.

Mezitli
₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Devlet fen lısesınde 16 yıldır fızık ogretmenlıgı yapıyorum, konum olarak yakın cevreye uygun ucretlı ders verıyorum

Ders ısleme yontemı ogrencıye gıre degıır ama anac degısmez, onemlı olan ders sonunda ogrencının , konu ıle ılgılı soruları tek basına cozebılmesıdır

Bağcılar
₺50/saat
Gökhan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yazılım Mühendisliği öğrencisinden İstanbul'da geometri, matematik, fizik ve biyoloji dersleri. Üniversite sınavı sıralama 24.000

Derslerde öncelikle öğrencinin eksik olduğu kısımları birlikte belirleriz. Bu eksik kısımlar üzerinde tahmini o gün ki dersin yarısını kapsayacak şekilde konu anlatımı gerçekleştiririm. Konu bittikten sonra öğrenciyle çokça örnek çözeriz (bence konular bolca pratik yaparak ve soru çözerek anlaşılır).

Kağıthane
₺60/saat
Damla doğa
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik’te Endüstri mühendisliği okuyorum. Matematik ve fizik alanında öğrencilere destek verebilirim.

Dersi öğrencinin istediğine göre detaylı konu anlatımı ya da sorularla konuyu pekiştirme tarzında işlerim. Öğrencinin geri dönüşlerine göre devam ederim.

Çankaya
₺80/saat
Haydar
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Mezunu İlköğretim Matematik Öğretmeninden Öğrenci Merkezli Özel Ders (7 Yıllık Tecrübe)

Ezbere dayalı bir öğretim yerine öğrenci odaklı, onların daha çok aktif olduğu ve anlayamadıkları kısımları tespit ederek bunları gidermeye yönelik bir ders işleme yöntemim vardır. Materyal gerekirse kullanırım. Özellikle gerektiğinde teknolojiden faydalanırım. Genelde derslerim eğlenceli geçer çünkü öğrenciyi sıkmadan ve yormadan anlatmaya çalışırım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Fizik öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Çok pozitif. öğrenci ile ilişkisi çok iyi. bir sıkıntı çıkarmadı. çok yardımcı oldu emeğine sağlık Çok teşekkürler

N
Naci, Élève
1 ay önce
Ata
(1 görüş)

Harika! çok iyi anlatıyor ve konuya hakimdi teşekkürler Gizem :)

M
Muhammed, Élève
3 ay önce

Fizik dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır