Anasayfa
Ders ver

Antalya Matematik Dersi

🥇 En iyi öğretmenler
💻 1043 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

Antalya matematik hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star matematik öğretmenlerimiz.

65 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 65 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz matematik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı matematik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

Antalya içindeki en iyi matematik öğretmenini bulun

Matematik öğretmeni profillerini inceleyin ve kriterlerinize uyan Antalya içindeki harika matematik öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online matematik dersi)

2

Antalya içinde matematik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Antalya içindeki matematik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Matematik dersleri almaya başlayın.

3

Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Antalya konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Antalya içindeki eski öğrencilerimiz
matematik öğretmenlerini değerlendiriyor

Tüm Antalya matematik özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Antalya matematik özel ders seçeneği ile öğretmeniniz size matematik alanında rehberlik etsin

Antalya’da matematik soruları çözmek

Antalya sahillerinde oturup zihninizin açıldığını hissederek matematik sorularını ve konularını gözden geçirmek size iyi gelebilir. Aynı zamanda üniversite ve şehir kütüphanelerindeki öğremcilerin çalışma şevki size daha fazla motivasyon sağlayabilir.

Antalya’nın kırtasiyelerinden veya kitapçılarından bazı temel kitaplar veya final matematik soru bankası, üç dört beş tyt soru bankası gibi soru bankaları alarak matematik derslerinize hazırlanabilirsiniz. Tyt matematik konuları, ayt matematik konuları, matematik çözümlü soru bankarı, seçim sizin olacak!

Daha sonra Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi veya Matematik bölümlerine şöyle bir uğramak veya göz gezdirmek, matematikle ilgili ufkunuzun açılmasına yardım edecek. Akdeniz Üniversitesi her yıl, Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları düzenlemektedir. Bu olimpiyat yarışmasına gerekli koşulları gerçekleştirip katılabilir ve matematği rekabet ortamında da deneyimleyebilirsiniz.

Lara plajında piknik örtünüzü serip yanınızda atıştırmalıklarla matematik (veya fizik, kimya, biyoloji vb.) çalışmak Antalya’da size sunulan doğal güzelliklerden biri. Kumsalda olmak ve hafif esintiyle ders çalışmak matematik soruları çözerken yaşanılan stres ve endişenin azalmasına katkı sağlamada eşsizdir.

Son olarak şehir merkezinde eski Antalya’yı ziyaret edin. Tarihi binalarla kaplı bu yerde, eskiden matematik kullanılarak şehrin nasıl planlandığını ve mimarinin nasıl şekillendiğine kendi gözlerinizle şahit olun. Matematiğin günlik hayattaki dokunuşuna ilk elden tanıklık etmek size daha da ilham verecek.

Antalya’da matematik dersi almak

Ah, matematik: bazen çok basit, bazen kıvrımlı, birçok karmaşa ve sadeliğin alanıdır. İster mantık, ister cebir, ister denklemler olsun, tüm matematik konularında eksiksiz olma olasılığınız çok azdır. Bununla birlikte, lisede matematik önemli bir yere sahiptir, özellikle sayısal ve eşit ağırlık bölümlerinde iseniz. Sayılar her yerde: Günlük yaşamda, muhasebeci olarak işinizde, kendi projelerinizde... Matematiğin temellerine hakim olmak aslında çok kullanışlı olabilir, değil mi?

Sınav sorularını veya yeni Milli Eğitim müfredatının sizin için fazla ağır veya karmaşık olduğunu düşünmüş olabilirsiniz. Çarpım tablolarını ilkokuldan öğrenmek çok önemlidir (toplama, çıkarma, bölme, çarpma), lisede ondalık sayıları veya trigonometrik kuralı anlamak birden bire olan bir şey değil ...

Bu nedenle Antalya'da matematik dersleri almak mükemmel bir fikir: Çok bilinmeyenli denklemleri çözmeyi öğrenmek, AYT ve TYT konularını gözden geçirmek veya üniversite matematik derslerini geçmek için size yardımcı olacak bir matematik öğretmeni elbette vardır.  

Genel olarak, her öğretmen (veya mezun) bir konuda çok iyidir ve o konuyu çok iyi anlatır: Mekanik, fizik matematiği (fizik, kimyadan farklıdır), sayı teorisi (hem karmaşık sayılar hem de göreli asal sayılar, tam sayılar veya asal sayılar) ), matematiksel mantık (Boole cebri ünlüdür), geometri (trigonometri dahil), cebir, olasılık ve istatistik dersleri, grafik teorisi (özellikle üssel fonksiyon veya diyagram ile), gerçek analiz veya karmaşık analiz.

Her öğrenci farklıdır ve en iyi ders işleme yöntemi bulunmalıdır. Bir konuyu veya formülleri ezberlemek yeterli değildir, aynı zamanda bilimsel alt yapının bütününü anlamak da gereklidir. Deneyimli bir öğretmen, ev ödevi yardımı, özel ders, yoğun hazırlık veya ev dersleri ile size bu şekilde destek olabilir. Lara’dan Konyaaltı’na Antalya’da matematik öğretmeni ve derslerine genel bir bakış!

Antalya’da matematik okumak

Akdeniz Üniversitesi Antalya’da bulunan bir devlet üniversitesidir. Akdeniz Üniversitesi, gerek akademik yayınları gerek eğitim kalitesiyle Türkiyedeki birçok üniversite arasında kendine iyi bir yer edinebilmiştir. Akdeniz’in sıcak ikliminde bulunuyor oluşu, Antalya’nın doğası ve turizmiyle iç içe oluşundan ötürü Akdeniz Üniversitesi üniversite öğrencilerinin sıklıkla tercih ettiği üniversiteler arasında yer almaktadır.

Akdeniz Üniversitesi’nde, sayısal becerilerinizi kullanarak tıptan mühendislik bölümlerine kadar pek çok bölüme giriş yapabilirsiniz. Özellikle mühendislik bölümlerinde matematik dersleri ve matematik bilgisi oldukça işinize yarayacaktır. Makine mühendisliği, Fizik mühendisliği, Elektrik Elektronik mühendisliği, Bilgisayar mühendisliği vb. Mühendislik alanlarında matematik çok ileri seviyelerde öğrenilmektedir. Üniversite öğrencilerinin sıklıkla zorlandığı calculus dersleri bu bölümlerde de matematik dersleri kapsamında gösterilmektedir.

Matematik aşkınız mühendislik bölümleri okuyarak tatmin olmayacaksa, Akdeniz Üniversitesi’nde matematik alanında yoğunlaşmış bölümler de okumak mümkün. Bunların ilki kuşkusuz Matematik bölümüdür. Matematiği ilkokul, ortaokul ve lisede gördüğünüz şeklinden öte daha bilimsel ve ileri seviyede öğrenmek istiyorsanız bu bölüm tam size göre. Akdeniz Üniversitesi Matematik Bölümü, size üst düzey matematiği öğretirken matematiğin tarihi, matematiğin temelleri ve matematiğin matığını da öğretecek.

İkinci bir seçenek ise Matematik öğretmenliği okumak. Akdeniz Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümü, Antalya’da matematik öğretmenliği okumak ve geleceğin matematik öğretmeni olmak isteyenler için ideal bir bölüm olacaktır.

Tüm bu hedeflere ulaşmak için sınavlardan belirli puanları alıp sıralamaya girmek gerekli. Bunun için kendi hızınızda ve öğrenme şeklinize göre evde özel ders almak için matematik özel ders öğretmeni bulun. Derslerin hızı, sıklığı ve yerini siz belirleyebilirsiniz. Halihazırda çalışma programınız var ise veya sıfırdan başlamak istiyorsanız her durumda yararını göreceksinizdir.

Antalya’da binlerce matematik öğretmeni

Ulaşımın bir engel olmadığı bu güzel şehirde, her kesimden farklı farklı matematik hocası profillerini bulup kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Cebir, fonksiyon, türev… bunlar onlar için çocuk oyuncağı!

Antalya’da aynı zamanda çok sayıda etüt merkezi ve dershane de bulunmaktadır.Antalya’da etüt merkezi arıyor iseniz Antalya etüt merkezleri listesi başlıca etüt merkezleriyle size yardımcı olabilir :

 • Kepez Çözüm Etüt Eğitim Merkezi
 • Kelebek Etüt Merkezi
 • Elma Kurdu Etüt Merkezi
 • Konyaaltı Uğur Etüt Eğitim Merkezi
 • Çiğdem Gücüöz Özel Eğitim Kursu
 • Özel Pi Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi
 • Önder Altıntaş Etüt Eğitim Merkezi
 • Varsak Etüt Merkezi
 • Özel Antalya Limit Etüt Eğitim Merkezi

Gibi pek çok ders hane ve etüt merkezini Antalya’da bulabilir, bu kurumlarda lise ve üniversite sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

Deniz kenarında bir sahilde, yemyeşil bir parkta çimlerin üstünde veya sessiz bir köşede geniş bir akasyanın altında matematik sorularınızı daha net ve açık bir zihinle algılayıp çözebilirsiniz. Türevleri baştan sona anlayıp iyice kavramak ve sonrasında karmaşık türev sorularını kafanız karışmadan sakin ve doğru bir şekilde çözmek biraz konsantrasyon gerektirebilir. Kimi öğrenciler dışarıda ders çalışırken dikkatleri hemen dağılır, derse tam anlamıyla odaklanamazlar, kimine ise dışarıda açık havada olmak daha iyi gelir. Dışarıda çalışmayı seven bir öğrenciyseniz Antalya’nın eşsiz doğası size istediğinizden fazlasını verecek. Hemen Anltalyadaki en güzel sahilleri ve Antalyadaki en sakin parkları keşfetmeye başlayın!

Örneğin Konyaaltı sahili ve Lara sahili oldukça sakin ve büyük ve uzun kumsallarıyla piknik örtünüzü serip üzerinde matematik konuları çalışmak için ideal noktalardır. Hatta dilerseniz size uygun bir matematik özel ders hocası bulduktan sonra derslerinizden birini bu sahillerde işleme seçeneğiniz bile vardır!

Antalya özel matematik dersleri: Superprof'u seçin!

Superprof'ta oturduğunuz semti, işyerinizin olduğu semti veya en sevdiğiniz sporu yaptığınız semti seçerek, tüm özel ders öğretmenlerimiz arasından bir matematik hocası seçebilirsiniz. Size evde ders vermeye başlamak için ilk mesajınızı bekleyen yaklaşık 1000 kişi olduklarını bilin.

Daha ilk dersten onlara hedeflerinizi söyleyin: AYT hazırlık, TYT hazırlık, lise matematik dersleri, üniversite sınavlarına hazırlık, ilkokul matematik veya ortaokul matematik vb. Onlara matematikle aranızın nasıl olduğunu anlatın: Anlamakta güçlük çekiyor musunuz? Denklemleri çözerken takılıyor musunuz? Yoksa AYT netlerinizi arttırmak veya matematik sınav notunuzu yükseltmek mi istiyorsunuz?

Bütçenizi de ilk dersten belirtmeyi unutmayın! Öğretmenlerimize genellikle saat başı ödeme yapılır ve öğretmenlerimiz ilk matematik dersinizi çoğunlukla ücretsiz verir, eğer uzun süre ders alacaksanız veya sık sık matematik dersi alacaksanız indirim de sunabilirler. Planlarınızı baştan belirleyerek hem derslerin yoğunluğu ve matematik konularının işlenme hızını hem de yapılacak indirim oranını belirlemiş olursunuz.

Her koşulda, yeni matematik öğretmeninizle konuşmanız gerekir. Rahat bir ortamın tadını çıkarmak veya sahillerin serin havasının tadını çıkarmak için öğretmeninizle sahilde bir kafede veya sahilde buluşabilirsiniz . Aynı zamanda üniversite kütüphanesi veya Antalya şehir kütüphanesi de buluşma alanı seçenekleriniz arasında.

Evinizin sakinliğini ve rahatlığını tercih ediyorsanız veya tüm ders materyallerinizin elinizin altında olmasını seviyorsanız, öğretmenlerimiz evinize de gelebilir ve Antalya’da matematik sorularınızı sizinle birlikte çözer. Yol masraflarının özel ders ücretine dahil olup olmayacapı ise önceden konuşulması gereken konular arasında yerini almalıdır.

Öğretmenlerimizle özel derslerden sonra, fonksiyonlar, türevler, çok bilinmeyenli denklemler, mantık, üslü sayılar, integral ve daha matematiğin sıklıkla korkulan konuları artık sizin için bir kabus olmaktan çıkacak! Hadi o zaman, özel matematik öğretmeninizi bulmak için ne bekliyorsunuz?

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Antalya ve çevresinde matematik öğretmeni saatlik fiyatı ne kadar?

Antalya konumunda, özel matematik dersleri ortalama fiyatları ₺65.

 

Ders ücretleri şunlara göre değişiklik gösterir:

 • öğretmenin deneyimi
 • dersinizin nerede olacağı (online veya evde)
 • alacağınız ders sayısı ve her özel dersin süresi
 • ders alma hedefiniz

Hocaların %97'si ilk dersi ücretsiz veriyor. Şehrinizdeki matematik öğretmeni ücretlerini öğrenin.

👨🏼‍⚖️ Kaç hoca Antalya konumunda matematik dersleri vermek için müsait?

1043 matematik özel ders hocası matematik dersleri işlemek için Antalya ve ilçelerinde müsait.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, dersleri hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere öğretmen sayfalarını görüntüleyebilirsiniz.

 

1043'dan fazla matematik öğretmeni arasından dersinizi seçin.

💻 Superprof sitesinde webcam ile online matematik dersleri almak seçeneği var mı?

Özel öğretmenlerin %80'i webcam üzerinden matematik dersi işliyor. Uzaktan dersler hem daha bütçe dostudur hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online matematik dersleri erişimi kolay platformları kullanarak çabucak matematik konularını öğrenme şansı sunuyor. Böylece coğrafi imkansızlıklar ortadan kalkıyor.

✒️ Antalya konumunda öğrenciler matematik hocalarını nasıl değerlendirir?

64 yorum arasından, öğrenciler matematik hocalarına 5 üzerinden ortalama 5.0 puan verdi.

 

Hizmetimiz ile ilgili herhangi bir sorun durumunda, Superprof ekibinden bir müşteri temsilcisi çözüm bulmak için (e-mail üzerinden Pazartesiden Cumaya) müsait olacaktır.

 

S.S.S. sayfamıza göz atın.

👴🏼 Antalya konumunda neden matematik özel dersi işlemelisiniz?

Matematik ortaokuldaki en çok zorlanılan derslerden biridir. Birçok genç lise, ortaokul, ilkokul ve hatta daha üst seviyelerde okulda zorluk çekiyorlar. İşte bu yüzden matematik dersi oldukça revaçtadır.

 

Özel matematik öğretmeni ile birçok öğrenci matematik dersi korkularını atlatmaktadır.

 

Diplomalı bir özel ders öğretmeni ile farklı matematik çözümlerini öğrenmek için özel matematik dersi talep edin. Öğretmeninizin yardımıyla matematik soru çözümlerini daha hızlı hızlandırmanın şimdi tam vakti.

 

Özel derslerinizi ister evde ister online alın, özel ders öğretmeninizi belirleyin ve matematik dersinizi hemen bugün rezerve edin.

 

Matematik derslerinizi rahatça evinizde veya online nerede almayı arzu ediyorsanız öğretmeniniz ile ulaşıp organize etmenize olanak veren bir iletişim kutusu bulunmaktadır.

 

Antalya konumunda 1043 özel ders öğretmeni arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Matematik öğretmeninizi bulun