Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Kimya özel dersleri

Tüm Türkiye'de 889 öğretmen sizi bekliyor.

kimya özel dersi seçeneklerimiz

Çankaya
₺20/saat
Berkay
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik, Türkçe. Sosyal ve Fen Bilimleri dersleri ayrıca okula ve sınavlara yardımcı

Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi'nin eski öğrencisi olup şuanda üniversite sınavına hazırlanmaktayım.

Maltepe
₺50/saat
Alperen
İlk ders ücretsiz!

Sağlık bilimleri üniversitesi Ergoterapi bölümü öğrencisinden sayısal grup dersleri için özel ders verilir.

Sayısal zeka üzerine konu anlatımları ve analitik düşünme yeteneği üzerine soru çözümleri yapmaktayım. Böylece bir çok kural ve formülü bilmene gerek kalmadan soruların üstesinden gelinebileceksiniz. Sınav anı unuttum derdi de ortadan kalkmakta.

Gölbaşı
₺65/saat
Rümeysa
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimya öğretmenliği öğrencisinden lise düzeyinde kimya,ilkokul ve ortaokul düzeyine uygun matematik,fen dersleri verilir.

Öğrencilerimle iletişim kurarak onların kendilerini en çok eksik gördükleri yerlerden,vb. konularla konuşarak derse giriş yapmayı tercih ederim. Anlamadıkları konulara dair farklı yöntemler deneyerek yerine göre metot değişikliği yaparım.

Kadıköy
₺70/saat
Sezin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi 1. sınıf Kimya öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde Fen ve Teknoloji dersi

Öğrenci merkezli bir eğitim veriyorum. Ders esnasında öğrencinin benimle birlikte aktif olmasına dikkat ediyorum. Bu sayede daha verimli ders işleyişi sağlanıyor. Sadece konu anlatımıyla kalmayıp birlikte örnek sorularla konuyu irdelemeyi hedefliyorum. Ezberci eğitimden çok işin mantığı ve püf noktaları sayesinde daha da akılda kalıcı olmasını sağlıyorum.

Çankaya
₺50/saat
Doğan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği Bölümü Öğrencisinden Kimya - Fen ve Teknoloji Özel Ders Proje ve Performans Yardımı

Ders işleme şeklim öğrencinin bilgi düzeyine göredir.Eğer sıfırdan başlamam gerekiyorsa pratik hızlı bir şekilde normal düzeye gelmesini sağlarım.Daha sonra beraber soru çözümleri ve ekstra öğrencinin kendi gayretiyle kendi çözdüğü veya çözemediği sorular üzerine giderim.Kaynak sıkıntımız olmaz.Her türlü slayt vs kaynağı sağlarım.

İstanbul
₺50/saat
Tuğba
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ öğrencisinden İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde özel ders, ödevlere yardım .

Daha önce akrabalar, tanıdıklar ve okul arkadaşlarıma ders anlatımlarında bulunup, ödevlerinde yardımcı oldum. Çocuklarla ve insanlarla iletişimimin iyi olduğu kanaatindeyim, ders anlatım şeklimin iyi olduğunu düşünüyor, anlaşılmayan noktaları sezebiliyor ve üzerinde durabiliyorum, ve en önemlisi ezberden ziyade öğretici olmanın peşindeyim.

₺55/saat
Hasret
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi üniversitesi matematik öğretmenliği öğrencisinden ilkokul veya lise öğrencisine matematikten özel ders

Dersleri öğrencinin ihtiyacı olan konular üzerine işlerim, eğer eksikleri varsa temele dair o temel konuyu işleyip konuyla ilgili ödev veririm ve verdiğim ödevleri sürekli takip ederim.

Çankaya
₺50/saat
Busenur
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ mühendislik öğrencisinden ilköğretim ve lise dersleri, üniversite sınavına hazırlık, yabancı dil

Lise ve üniversite sınavlarındaki değişiklikleri güncel olarak takip ediyor, sınavların öğrencilerden beklentilerini biliyor ve buna göre ders veriyorum. İlköğretim öğrencilerinin sıkılgan yapısının ve erken yaşta ders çalışma sorumluluğu kazanmanın öneminin farkındayım. Konu tekrarı, soru çözümü yapıp istenirse haftalık ödev verebilirim.

Çekmeköy
₺60/saat
Furkan
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi kimya mühendisliği öğrencisinden ortaokul,lise, LGS ve YKS sınavlarına hazırlık matematik ve fen dersleri verilir.

Öncelikle öğrencinin okulunda hangi konunun ne kadar işlendiğini ölçerim. Sonra öğrencinin o konuya yetkinliğini ölçerim. Eksiklere dayalı olarak, dersi ezberletmeden mantığını kavratarak öğretirim.

Çorlu
₺60/saat
Asena
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Kimya Bölümü 'nden mezunum ortaokul ve lise seviyesinde ki öğrencilere Fen Bilimleri , matematik ve İngilizce derslerini veriyorum,birlikte başarıya ulaşmak dileğiyle.

Derslerimin işleyiş şekline ilk aşamada gerçekleştirdiğim öğrencinin seviye denemesine göre karar veriyorum ve ortalama ders sürem 60-90 dk arasında değişmektedir.İlerleyen süreçte öğrencimin özel ihtiyaçları , eksiklikleri dahilinde bir program geliştirmekteyim.

Yenimahalle
₺50/saat
Yusuf
(12 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği öğrencisinden, lise düzeyinde; matematik, fizik, biyoloji ve kimya dersleri. (2018 YKS ile bu bölüme geldim sıralamam 5838)

Kanıtını ya da mantığını öğreterek daha akılda kalıcı ve esnetilebilir bilgiler ile anlatıyorum. Derslerim lise öğrencilerine yönelik. Ayrıca, derslerim oldukça hızlıdır. Öğrenciye her konudan fazlaca soru çözdürmek taraftarı değilim, genelde ödevleri "anladığını düşünene kadar soru çöz" biçiminde veririm. Tabi bu durum öğrenciden öğrenciye değişir.

₺50/saat
Emin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi son sınıf öğrencisinden matematik için uygun fiyata özel dersler verilir

Derslerimi kitaptan işlerim uygun bi şekilde öğrenci sıkılmaması için aktivite yaparım konu ardından soru çözümü ve ilgili videolar yardımıyla konu pekiştirmesi yaparım

Tekirdağ
₺50/saat
Doğu tolga
İlk ders ücretsiz!

Gıda Mühendisliği öğrencisinden Tekirdağ'da Ortaokul öğrencileri için derse destek ve Lise düzeyinde öğrenciler için Üniversite sınavına hazırlık amaçlı Matematik dersi verilir.

Genellikle okul derslerini tekrar ve gelecek hafta olan derse hazırlık amaçlı çalışmalar yapıyoruz ve bir dahaki çalışmaya kadar da ödevler belirliyoruz ve yapılamayan yerlere gelecek ders tekrar göz atıyoruz. 1 saatlik ders sürecinde konu anlatımı ve test çözümleri yapmaktayız.

₺65/saat
Emirhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ lü Kimya Mühendisliği (ingilizce) son sınıf öğrencisinden ilkokul,lise düzeyinde MATEMATİK,KİMYA,FİZİK dersi

Teorik anlatım, örnekleme, müfredat bazlı pratikler yapma ve genel tekrar ve ipuçları -notlar Derslerim lise veya ilkokul düzeyinde öğrencilere uygundur. Derse ilk başladığımda, öğrenciyle direkt iletişim kurarak teorik zeminde bilgilendirme amaçlarım. Yeterli bilgiyi verdiğimi düşündüğüm anda basit örneklerle teoriyi öğrenciye ispatlarım.

Tepebaşı
₺50/saat
Ülfet
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fen Lisesi mezunu eczacılık fakültesi öğrencisiyim, Eskişehir'de ilkokul ve lise seviyesi Matematik, Kimya ve İngilizce özel dersleri veriyorum =)

Her ders başlangıcında önceki dersin önemli noktalarının tekrar üzerinden geçip öğrencinin hatırlamasını sağlıyorum. Konu anlatışımı öğrenciye göre belirliyorum. Örneğin görsel olarak dersi kavrayan öğrenci için daha çok görsel materyal kullanıyorum veya daha çok okuyarak anlayan öğrenciler için daha çok not çıkarıp derse geliyorum.

Denizli
₺30/saat
Fatih
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisinden özel matematik, fizik, kimya ve biyoloji dersleri

Derslerimi soru bazlı olarak ve olabildiğince karşılıklı etkileşimlerle geçirmek en büyük amacım. Konu idrak edildikten sonra bir sonraki adıma geçmeyi ve konunun arkasından soru çözümleriyle pekiştirerek ilerleme şeklinde daha verimli olacağını düşünüyorum.

Yenimahalle
₺40/saat
Tolga
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisi, 2018 YKS 1976.sından matematik, fizik, kimya, biyoloji alanlarında özel ders

Derslerimi tablet üzerinden seçtiğim yayından işler, oradan bir çok soru çözerim ve çözdürürüm. Daha sonra konunun pekişmesi veya ösym tarzı da görmüş olmak adına getirdiğim testleri çözeriz. Benim tavsiye ettiğim veya öğrencinin istediği bir soru bankasından ödev veririm.

₺50/saat
Burak osman
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik Mühendisliği son sınıf öğrencisinden istanbul içi ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde matematik fizik kimya biyoloji dersleri verilir

öğrencimle beraber ortak ders saatleri ayarlayıp bunları iki taraf içinde sorun yada işkence haline getirmeden gereğinde ders sonraları da online olarak iletişimde kalarak derslerimi anlatırım. ders kaynakları hakkında da bilgiye sahibim gerekli gördüğüm yerde kaynak önerisinde bulunup haftalık ders planları da yaparım.

Döşemealtı
₺40/saat
Burçin
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Antalya Bilim Üniversitesi Endustri Muhendisligi son sınıf ögrencisinden ilkokul-lise seviyesinde matematik dersi

Ders isleme yontemi oncelikle verimli ve bi o kadar da eglenceli ders zamanini saglamak. Bunun icin iyi bir plan hazirlanir. Konular bol bol örnekle anlasilir ve sonra test cozumune gecilir. Derse basladiktan 1 saat sonra 10 dk ara ve ders esnasinda da eglenerek ögrenmek icin konunun mantigi anlatilir.

Ataşehir
₺150/saat
Harun
İlk ders ücretsiz!

AP, IB , IMAT, SAT CHEMISTRY DERSLER INGİLİZCE OLARAK ANLATILIR. IA yazımı yapılır

Birebir yada grup şeklinde tamamen ingilizce online öğrenci evi şeklinde derslerimi işlerim.

₺30/saat
Layda
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Moleküler Biyoloji ve Genetik Mühendisinden;Konya'da;ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde Kimya,Biyoloji,Fen Bilimleri özel/grup dersler

Derslerimi vermeden önce her öğrencmi ve eğer mümkünse ailesini tanımak önşartım. Ailesini tanıyamayacak olsam bile öğrenciyle birebir görüşmelerle her öğrenciye onları sıkmadan aksine eğlenerek öğreneceği,bilimi ezberlemeden öğrenmesini sağlamak adına bireysel bir çalışma programı izlerim. Stabil bir programım yoktur.

Üsküdar
₺60/saat
Sevda
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ Gıda Mühendisliği son sınıf öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde matematik için özel ders takviyesi

Öncelikle formülleri olan konularda konu anlatımı kısmından notlar çıkararak başlıyorum. Bu formülleri bir kaç testte kullanarak pekiştirip notlarımızi kaldırdıktan sonra diğer testlerle sağlamlaştırıyorum. Yapbilecek konularda somut örneklerle pekistiriyoruz.

Karabağlar
₺45/saat
Begüm
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimya bölümü doktora öğrencisinden İzmirde lise 9 ve 10. sınıflara kimya dersi

Öncelikle öğrencinin eksikliklerini, anlamadığı ve anlamakta zorlandığı kısımları belirleyeceğim. Düz ders anlatımından ziyade günlük hayattan örnekler vererek öğrencinin kimyayı daha iyi kavramasını sağlamayı hedefliyorum. Konu anlatımını görsellerle de destekleyip bilginin kalıcı olmasını sağlayacağım.

Battalgazi
₺100/saat
Songül
İlk ders ücretsiz!

İnönü Tıp Fakültesi öğrencisinden Malatya’da ortaokul ve tyt düzeyi matematik konu anlatımı

Derslerimi önce konuyu iyice anlatıp sonrasında kaliteli sorular çözerek ilerletiyorum.

Gebze
₺45/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Üniversitede Fizyoterapi bölümü öğrencisinden ilkokul -ortaokul - lise düzeyi etkili ders verilir.

Derste konuyu birlikte öğrencinin dikkatini dağıtmadan sorular sorarak dersten koparmadan çalışırım. Aralarda tekrar nitelikli sorular sorarak onun da katılmasını isterim.

Kağıthane
₺30/saat
Irem seden
İlk ders ücretsiz!

Bilgi Üniversitesinde mimarlik öğrencisiyim ilkokul ve lise düzeyinde matematik ve kimya dersleri verebilirim

Derselerimi öğrencimle karar verdiğimiz düzende işlerim öğrenci nasıl daha verimli anlayabilecekse ona göre bir düzen kurmaya özen gösteririm

₺50/saat
Sema ece
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

18'YKS 12 binincisi, Diş hekimliği fakültesi öğrencisinden İstanbul’da Matematik, Geometri, Kimya ve Biyoloji dersleri verilir.

İlk dersimizde deneme ile öğrencinin seviyesi belirlenir, ona göre devam edilir. Ders işleyişimiz konu anlatımı,soru çözümü,soru üzerinden konu anlatımı ve ödev şeklindedir. Ayrıca sık sık deneme yapmaya, çeşit görmek açısından birkaç soru bankası üzerinden gitmeye, görsel içeriklere ve konuyu pekiştiren videolara önem veririm.

Çankaya
₺35/saat
Deniz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Jeoloji Mühendisliği öğrencisiyim. Liseye giriş sınavına hazırlanan öğrencilere özel ders veriyorum.

Bir çok "anlatıcı"nın aksine öğrenciyi de işin içine katan ve aktif rol oynatan bir "öğretmen"im. Dersleri işlerken konuları anlatır akılda kalıcı notlar çıkarır ve sonrasında konu ile ilgili soru çözümleri yaparım. Mevcut kitaplardan ve kendi verdiğim fotokopilerden ödevlendirme yaparım.

₺40/saat
Irem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli tıp öğrencisinden sınavlara hazırlık ,ilköğretim ve lise takviye dersleri özenle verilir.

Derslerimi birebir veya grup şeklinde işlemem benim için bir şeyi değiştirmiyor. 1 ders saatimiz gayet eğlenceli ve dolu dolu bilgi öğrenerek geçer. Derslerimi öğrenci ile kendimize uygun tekniği bularak işleriz. Tamamen öğrenci öğretmen uyumu içerisindeyiz. Neyi istersek onu yaparız hep.

Çanakkale
₺60/saat
Buse
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Moleküler Biyoloji ve Genetik öğrencisinden 9 ve 11.sınıflara Çanakkale de kimya dersi verilir

Öncelikle eksikleri bulup,o konulara özellik vererek ders işlemeyi tercih ediyorum.Gerekli olan notları çıkartıp öğrencilerime notlar hazırlarım.Soru çözme teknikleri ve olan bilgileri nasıl etkin kullanılabileceğini göstererek dersler ve sınavlardaki başarının artmasını hedefliyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Kimya öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Çok pozitif. öğrenci ile ilişkisi çok iyi. bir sıkıntı çıkarmadı. çok yardımcı oldu emeğine sağlık Çok teşekkürler

N
Naci, Élève
1 ay önce
Ata
(1 görüş)

Kimya dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır