Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Kimya özel dersleri

Tüm Türkiye'de 395 öğretmen sizi bekliyor.

kimya özel dersi seçeneklerimiz

Kadıköy
₺50/saat
Ipek
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden İstanbul’da ilkokul, ortaokul ve lise için matematik & kimya & biyoloji dersleri

Önce dersin öğrenme hedeflerini günlük hayata uyarlayarak konunun mantığını çok daha basite indirgeriz, böylece öğrendiklerimizi de günlük hayatta işe yaradığını görmüş oluruz.

Zeytinburnu
₺90/saat
Neslihan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimya öğretmeninden İstanbul’da kimya özel dersi. Kimyanın korkulacak bir ders değil aksine anlama olduğunda çok eğlenceli olduğunu göreceksiniz.

Kimya soyut bir ders olduğu için anlatırken görsel kullanmak ve çok fazla örnek vermek çok önemli bunun yanısıra her çocuk görsel olarak anlayamayacağından sözel anlatım, hafızada canlandırma hayattan örneklerle dersi renklendiririm.

Bayramiç
₺60/saat
Tuğba
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

4 yıllık özel ders ve dersane deneyimi olan öğretmenden kimya dersi verilir.

Kendime ait notlarım var aktif soru çözerek ders işliyorum. Sayısal derslerden başarının çok soru çözmekten geçtiğine inanıyorum ve buna göre ders işliyorum.

Kadıköy
₺70/saat
Sezin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi 1. sınıf Kimya öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde Fen ve Teknoloji dersi

Öğrenci merkezli bir eğitim veriyorum. Ders esnasında öğrencinin benimle birlikte aktif olmasına dikkat ediyorum. Bu sayede daha verimli ders işleyişi sağlanıyor. Sadece konu anlatımıyla kalmayıp birlikte örnek sorularla konuyu irdelemeyi hedefliyorum. Ezberci eğitimden çok işin mantığı ve püf noktaları sayesinde daha da akılda kalıcı olmasını sağlıyorum.

₺75/saat
Sema
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Teknik Üniversitesi mezunundan ilkokul, orta öğretim öğrencilerine Fen ve Teknoloji, Kimya ve Matematik dersleri verilir.

Klasik bir ders işleme metodundan çok öğrenciye özel ders işleme metodu ile ders anlatımı yapmaktayım. "Ders çalışmak istiyorum fakat başına oturamıyorum, nasıl ders çalışabilirim? Matematiği nasıl öğrenebilirim ve nasıl anlayabilirim? Ben de çok iyi Matematik sorusu çözebilir miyim?" sorularının cevapları için benimle iletişim kurabilirsiniz.

Bakırköy
₺60/saat
Eliz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray Üniversitesi Matematik bölümü öğrencisinden MATEMATİK GEOMETRİ özel ders ilkokul ortaokul lise seviyesinde. MATEMATİK KORKUNUZU YENMEYE HAZIR OLUN

Öncelikle ilk dersi plan program yapmak amaçlı uzun tutarım öğrencinin seviyesi ne düzeyde nasıl anlayan bir öğrenci onu kavrarım.Derslerimi yazmak veya çizmek için zaman kaybetmeme amaçlı kendi notlarımdan işlerim. İnteraktif bir ders işlerim çünkü matematik yalnızca izleyerek değil çözerek öğrenilmesi gereken bir ders.

Bakırköy
₺60/saat
Onur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tyt 958 ,Ayt 1906.sı itü endüstri mühendisliği 1. Sınıf öğrencisinden özel ders.

Ogrencimle acik bir iletisimle birbibirimizi tanidiktan sonra ogrencinin iyi ve eksik oldugu konulari , ihtiyaclarini analiz eder tespitlerimiz dogrultusunda konu anlatimi ve ornek soru cozumleri yaptiktan sonra konu calisma ve soru cozme odevleri vererek haftalik bir ders calisma programi olustururum bu programla basarinin surekli olmasini saglarim.

Çankaya
₺40/saat
Tan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve Lise Düzeylerinde Fen ve Matematik Alanlarında Sınıf Fark Etmeksizin Özel Ders

Ders müfredatı ihtiyaca yönelik ayarlanır. İçerikler eğlenceli ve teşvik edecek şekilde hazırlanır çünkü bir konu onu yaşamaya başladığınızda öğrenilir.Bu yüzden de keyif almak önemlidir. Derslerde video,ses kaydı ve dökümanlar kombine edilmiş bi şekilde kullanılır.

İzmir
₺50/saat
Ali
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Diş Hekimliği öğrencisinden İzmir’de matematik geometri fizik kimya biyoloji özel dersi verilir.

Öğrencinin istediği konuyu istediği tarz ve yönteme göre konu + soru üzerinden işlerim haftalık ödevler verip bir dahaki hafta kontrol ederim.Çözemediği soruları çözer benzer sorularla tekrar ederim.

₺50/saat
Bartu
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Mühendisliği öğrencisi.Fizik matematikte kendime güvenim tam,kimyada ise belli konularda kendime güveniyorum.Kodlama/yazılım yardımcı olabilirim

Derslerimde öncelikle karşımdaki kişiyi tanıyacak şekilde sohbet ederim.Hedeflediği veya uzmanlaşmak istediği konulara özellikle dikkat ederim.Derslerim genellikle liseye yönelik ancak ilkokul ortaokullara da yardımcı olabilirim.

Çekmeköy
₺60/saat
Furkan
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi kimya mühendisliği öğrencisinden ortaokul,lise, LGS ve YKS sınavlarına hazırlık matematik ve fen dersleri verilir.

Öncelikle öğrencinin okulunda hangi konunun ne kadar işlendiğini ölçerim. Sonra öğrencinin o konuya yetkinliğini ölçerim. Eksiklere dayalı olarak, dersi ezberletmeden mantığını kavratarak öğretirim.

Yenimahalle
₺50/saat
Yusuf
(12 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği öğrencisinden, lise düzeyinde; matematik, fizik, biyoloji ve kimya dersleri. (2018 YKS ile bu bölüme geldim sıralamam 5838)

Kanıtını ya da mantığını öğreterek daha akılda kalıcı ve esnetilebilir bilgiler ile anlatıyorum. Derslerim lise öğrencilerine yönelik. Ayrıca, derslerim oldukça hızlıdır. Öğrenciye her konudan fazlaca soru çözdürmek taraftarı değilim, genelde ödevleri "anladığını düşünene kadar soru çöz" biçiminde veririm. Tabi bu durum öğrenciden öğrenciye değişir.

₺50/saat
Nazlican
İlk ders ücretsiz!

Antalyada inşaat mühendisinden matematik-fizik-kimya - biyoloji dersleri -türkçe çoğrafya tarih dersleri verilir

BEN KONU ANLATIMINI TEST ÇÖZÜMLERİYLE KAVRATMA TARAFTARIYIM.BİR ÇOK SINAVA GİRDİM KONU KALICI OLMASI İÇİN TEST ÇÖZÜMLERİ VE TEKRAR ŞART .TÜM SINAVA- OKULA YÖNELİK KONULARDA YARDIMCI OLABİLİRİM.AMA HERŞEYDEN ÖNCE ÖGRENCİDE ÇALIŞMA ALIŞKANLIĞI OLMASI ŞART.

Denizli
₺30/saat
Fatih
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisinden özel matematik, fizik, kimya ve biyoloji dersleri

Derslerimi soru bazlı olarak ve olabildiğince karşılıklı etkileşimlerle geçirmek en büyük amacım. Konu idrak edildikten sonra bir sonraki adıma geçmeyi ve konunun arkasından soru çözümleriyle pekiştirerek ilerleme şeklinde daha verimli olacağını düşünüyorum.

Üsküdar
₺60/saat
Sevda
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ Gıda Mühendisliği son sınıf öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde matematik için özel ders takviyesi

Öncelikle formülleri olan konularda konu anlatımı kısmından notlar çıkararak başlıyorum. Bu formülleri bir kaç testte kullanarak pekiştirip notlarımızi kaldırdıktan sonra diğer testlerle sağlamlaştırıyorum. Yapbilecek konularda somut örneklerle pekistiriyoruz.

Dulkadiroğlu
₺45/saat
Yuşa
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi 2.sınıf öğrencisinden Kahramanmaraş'ta ayt tyt fen dersleri ve mat 1 dersi verilir. Sınava hazırlanırken edindiğim tecrübeleri psikolojik ve çalışma açısından verimli olacak şekilde payl

Derslerimi öğrencinin seviyesini tespit edip onun seviyesine göre anlatabilirim konulari direk ders kitabi yada konu anlatım kitaplarından almak yerine onları harmanlayıp direk sınava yönelik konuları veririm,gerekli soruyu derste çözerim, ödevleri verip düzenli olarak takip ederim ve aralıklı olarak test ve deneme ile ilerlemeyi tespit ederim.

Çankaya
₺35/saat
Deniz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Jeoloji Mühendisliği öğrencisiyim. Liseye giriş sınavına hazırlanan öğrencilere özel ders veriyorum.

Bir çok "anlatıcı"nın aksine öğrenciyi de işin içine katan ve aktif rol oynatan bir "öğretmen"im. Dersleri işlerken konuları anlatır akılda kalıcı notlar çıkarır ve sonrasında konu ile ilgili soru çözümleri yaparım. Mevcut kitaplardan ve kendi verdiğim fotokopilerden ödevlendirme yaparım.

İstanbul
₺90/saat
Daniel petrus
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Diş Hekimliği 3.sınıf öğrencisiyim. TYT AYT hazırlık, rehberlik Lise, ortaokul ve ilkokul düzeylerinde FİZİK KİMYA BİYOLOJİ

Fen derslerinde önemli olan bilimsel bakış açısı kazanmaktır belli bir bilgi birikimi ve bilimsel bakış açısı olursa fen derslerinde başarılı olunur.

₺80/saat
Fatma zehra
İlk ders ücretsiz!

Fen Bilimleri ortaokul ve ilköğretim matematik, kimya ve biyoloji lise matematik fizik

Derslerimi şu şekilde işleirim öncelikle öğrencimin hangi alanda veya konuda eksiklikleri olduğunu anlamak için ilk özel dersimizde bir test uygularım ve bu testi birlikte değerlendirerek nerelerde eksiklikleri olduğunu görmesini sağlarım bu eksikliklere göre konu anlatımına geçerim.

₺50/saat
Burak osman
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik Mühendisliği son sınıf öğrencisinden istanbul içi ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde matematik fizik kimya biyoloji dersleri verilir

öğrencimle beraber ortak ders saatleri ayarlayıp bunları iki taraf içinde sorun yada işkence haline getirmeden gereğinde ders sonraları da online olarak iletişimde kalarak derslerimi anlatırım. ders kaynakları hakkında da bilgiye sahibim gerekli gördüğüm yerde kaynak önerisinde bulunup haftalık ders planları da yaparım.

Odunpazarı
₺35/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Hem kimya hem de petrokimya mezunundan lise ve ilkokul düzeyinde kimya dersi verilir.. :)

Genel olarak farklı kaynaklardan konu anlatımı yaparım soru çözümüne önem veririm. Kilit noktaların üzerinde dururum. Enerjik ve dinamik bir anlatıma sahibim sıkılmanız neredeyse imkansızdır. Öğretici- öğretmen ilişkisi benlik değildir. Arkadaşçasına anlatmayı daha çok seviyorum. Yerine göre dertleşmek ,vakit geçirmek ,şakalaşmak benim için önceliklidir.

₺60/saat
Canan
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Kimya Öğretmeninden Kimya, Fen Bilimleri ve Matematik dersleri verilir . Başarı garantidir.

Derslerime başlamadan önce, öğrencilerimin hazır bulunuşluklarını anlamak için bir ön değerlendirme yaparım.Benim için çok önemli bir aşamadır ki öğreteceklerimi sağlam temeller üzerine atmalıyım.Eğer eksik ya da yanlış bilgiler , kavram yanılgıları varsa önce bunları tamamlarız birlikte.Daha sonra sınıf düzeyine, müfredata göre bir plan çıkarırım.

Isparta Merkez
₺40/saat
Kardelen
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

SDÜ Ebelik bölümü öğrencisinden Isparta’da sınavlara hazırlık , derslere destek olarak ortaokul ve lise düzeyinde Fen bilimleri (Kimya ve Biyoloji )dersleri verilmektedir.

Derslerime başlamadan önce genel hatlarıyla belirlerim her konuya mutlaka değinirim , öğrencinin anlamadığı yerlerde sabırla ve özveriyle tekrar ederim. Derslerimi ezberleme yönteminden ziyade eğlenerek görsel-işitsel araçların yardımıyla öğretirim.

Bornova
₺80/saat
Akaalp
İlk ders ücretsiz!

Okula Sınavlarına Yardımcı Pratik Kimya Dersleri - TYT AYT Sınavlarına Hazırlık Kimya Dersleri

İlk önceliğim öğrenci ile bir sinerji yakalamak. Sevgisiz ortamda öğrenmenin olmayacağını düşünüyorum. Daha sonra öğrencinin ilgi alaka duyduğu konuları derse entegre ederek konulara ilgisini arttırıp onu yakalamaya çalışırım.

Kartal
₺60/saat
Ayşe sena
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencisinden sınava hazırlık psikolojisi rehberliği ile Matematik, Fen Bilimleri İlkokul, Ortaokul, Lise&Üniversite Hazırlık Dersleri

Özel ders mantığım şu şekildedir; öncelikle öğrencimin matematik ya da geometri ile ilgili eksiklerini belirlerim. Öğrencimin matematik ile geçmişi, okuldaki başarısı, sınav notları, genel ders çalışma düzeni, ödev yapma sistemi, kitap okuma alışkanlıkları, boş zamanlarında yaptığı aktiviteler ve öğrencimle ilgili olan her durumu öğrenmek isterim.

Avcılar
₺65/saat
Aybike
İlk ders ücretsiz!

Veteriner fakültesi öğrencisinden ilkokul lise ve üniversite öğrencileri için ileri derecede fen bilimleri dersleri verilir

Öğrenciyi motive ederim, pomodoro tekniğiyle ders işlerim ancak öğrencinin isteği üzerine uygun vakitlerde ara verebilirim. Pomodoro en verimli ders çalışma yöntemidir. Öğrencinin dersi en kolay anlama yoluüzerinden ders işlerim. Kısaltmalar, kodlamalar ve misillemelerle öğrencinin konuyu kavramasını kolaylasştırmaya çalışırım.

₺80/saat
Elnar
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Adli Bilimler Yüksek lisans Örencisinden Ortaokul ve Lise Seviyesinde Özel Ders -

Öğrencilerin istek ve kapasitelerine göre deney düzenekleri kurma canlandırma yapma şeklinde ders anlatmayı severim. Yazılı anlatmaya kısa özetler çıkarmaya özen gösteririm. Önce basit sorularla temel atıp daha sonra yukarı seviyeye doğru çıkarım.

Ankara
₺60/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Makine Mühendisinden Ankara'da Solidworks,AutoCAD,Ansys ,MasterCAM eğtimleri ve lise öğrencilerine Matematik,Fizik,Kimya dersleri ve eğitim danışmanlığı yapılır.

Öğrenci anlayana kadar ve basitten zora doğru küçük ve etkili adımlarla anlatmayı tercih ederim. Böylece daha etkili ve kalıcı olduğunu tecrübe ettim. Konuyu ayrıntılı anlattıktan sonra soru çözerek ve uygulama yaparak öğrenmesini birebir çalışırken sağlarım. Ders sonrası verilecek ödevlerle bilginin kalıcı olmasını amaçlanır.

Avcılar
₺35/saat
Hüseyin gazi
İlk ders ücretsiz!

LGS-YKS'ye kolay ve tam hazırlanın! LGS Türkçe -Matematik-Fen-İnkılap; YKS Fizik-Matematik-Geometri-Kimya'yı kafadan halledin!

Ders işlemeden önce öğrencinin durumunu, istediklerini ve yapabileceklerini analiz edip sadece ona özel, çok değil ama verimli bir çalışma düzeni oluştururuz. Öğrencinin gelişim ivmesine bağlı derslerimizin düzeni ve programı değişecektir.

İzmit
₺60/saat
Tayfun
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli Tıp Fakültesi öğrencisinden izmit veya gebzede ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde matematik geometri ve fen derslerine yardımm

Derslere önce öğrencinin bilgisini ölçerek başlarım. Öğrencinin bilgi durumuna göre en temelden ya da biraz daha ileri düzeyden başlarım. Her konudan sonra da aynı şekilde sorular sorup konu bütünlüğünü sağlaması için öğrenciyi sıkmayacak ve okulunu etkilemeyecek düzeyde ödevler veririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Kimya dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır