Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Seçtiğimiz öğretmenlerle
Matematik öğren

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 5429 yorumlu star öğretmenlerimiz.

67 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %100 ve saatlik ortalama ₺67

1 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 1 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Matematik derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için matematik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Evinizde kalarak yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

📒 Matematik dersleri nasıl online alınır?

Superprof üzerinden öğretmeninizle iletişime geçin ve sonrasında iletişimi nasıl sürdüreceğinizi belirleyin. 

İletişim ve ders işlemek için birçok seçeneğiniz var : 

  • Skype
  • Hangout
  • Zoom
  • Whatsapp
  • Telefon

Bu uygulamaların çoğu sadece ses ile değil

görüntülü konuşma ve ekran paylaşımı ile de derslerinizin sorunsuz geçmesini sağlar.

53097 özel ders öğretmenleri

matematik uzaktan eğitimi sunuyor.

🔎 Uzaktan matematik dersi verenler nasıl seçilir?

Kişisel bilgiler ve verilen bilgilerin doğruluğu onaylanır

Öğretmenlerimizin kimlik bilgileri, iletişim bilgileri (telefon, e-mail, fotoğraf) ve diplomalarını kontrol ediyoruz.

%100 onaylıyorumlar - Topluluğumuzun gücü

Her öğretmenin ilanındaki değerlendirme ve yorumlar onaylıdır ve %100 özgündür.

53097 profil arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

🎓 Online matematik dersleri vermek için kaç öğretmen müsait?

53097 matematik öğretmeni matematik konularında size yardım etmek için hazır.

Profillerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni evinizde huzurla öğrenmek için seçebilirsiniz.

53097 öğretmen arasından size uygun olanı seçin.

💸 Webcam üzerinden online matematik ders ücreti ortalaması nedir?

Matematik saatlik ücreti ortalaması 67 TL'dir.

Bu ücret birçok faktöre bağlı olarak değişir : 

  • matematik öğretmeninin deneyimi
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97si ilk ders saatini ücretsiz veriyor.

Webcam üzerinden aldığınız online dersler yüz yüze fiziksel derslere göre %20 daha ucuzdur".

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerine göz atın.

🖋 Matematik online ders öğretmenlerine verilen ortalama not nedir?

5429 not arasından,

Öğrenciler 5 üzerinden ortalama 5.0 vermektedir.

Bir derste herhangi bir sorun halinde, müşteri hizmetleri ekibimiz hızlı bir çözüm bulmak için hizmetinizdedir (telefon veya e-mail ile haftanın 5 iş günü).

(COVID-19 dönemi boyunca müşteri hizmetlerimiz sorularınızın tamamını yanıtlayabilmek için daha uzun mesai saatleri gerçekleştirecektir)

Her alan için

öğrenci yorumlarına bakabilirsiniz.

💻 Neden webcam üzerinden online ders almalıyım?

İnternet üzerinden eğitim hiç olmadığı kadar popüler ve yaygın.

Hem öğrenciler hem de öğretmenler online eğitim için internet araç ve uygulamalarını çok iyi kullanmaktadır.

Sorularınıza cevap verecek öğretmenler bir tık yakınınızda.


53097 matematik öğretmeni size yardım etmek için burada.

Matematik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Matematik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Özel ders hocasıyla online matematik özel ders desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor

Okuldaki matematik derslerinde her öğrencinin anladığı ve anlayamadığı konular farklı olur. Bazıları için cebir, kesirler ve işlem yapma gayet kolay konulardır. Ama bazıları için tam bir kâbus olabilir. İsteseniz de istemeseniz de matematik; bilim, mühendislik ve teknoloji de dâhil olmak üzere birçok farklı disiplinle iç içe olan geniş bir alandır. Bu saydıklarımız sadece birkaçı. Matematikle çok yakından alakalı olan bazı işlere örnek verelim:

Muhasebeci

Astronom

Doktor

Mühendis

Metrajcı

Araştırmacı

Bilgisayar oyunu tasarımcısı

Matematiği aslında günlük yaşantımızda birçok alanda kullanıyoruz. Bir kutu süt alacakken elimizdeki bozuklukların yetip yetmeyeceğine bakarken, saatin kaç olduğunu hesaplarken… Matematik ve sayılar hayatımızın her yerinde. Yemek yaparken hangi malzemeden ne kadar koyacağımızı ayarlarken de mali durumumuzu gözden geçirirken de matematiğe ihtiyaç duyarız. Matematikte iyi olmak hesaplı fırsatlar da yakalamanızı sağlayacaktır. Ayrıca bir şey alacakken hangisinin fiyat performans açısından daha iyi bir ürün olduğuna karar vermenize yardımcı olur.

Ancak boyut, hacim ve miktar hesaplamanın ve elinizdeki bozuklukları toplamanın yanı sıra matematik okulda da çok önemli bir derstir. Okul müfredatı, öğrencileri günlük hayatta karşılarına çıkabilecek matematiksel sorunlara hazırlarken bu alanda ilerlemek isteyenlere iyi bir temel oluşturmayı amaçlar. Ayrıca YKS veya LYS matematikte yapacağınız net de çok önemlidir. Hayallerinizin mesleğine ulaşmada bu netlerin büyük rol oynayacağını unutmayın.

Yapmak istediğiniz meslek direkt matematikle ilgili olmasa da iyi bir matematik becerisi gerektirebilir. Bu durumda potansiyel işvereniniz ilk önce matematik seviyenizi öğrenmek isteyecektir. Matematik ülke ve hatta dünya çapında çok büyük öneme sahiptir. Sadece dört işlemde veya aritmetikte iyi olmanız yeterli olmayabilir. Daha iyi bir matematik geçmişi diğer adayların önüne geçmenizi sağlayabilir. Sonuç olarak böylesine hayatımızın her yerine yerleşmiş bir disiplinde iyi olmanız sizin için her zaman büyük bir avantaj olacaktır.

Neden bir matematik öğretmeninden özel dersler almalısınız?

Matematiğin günlük yaşantımızdaki önemini ve okulda oluşturacağınız iyi bir matematik temelinin ileride kariyer hayatınızda açacağı kapıları düşününce göz ardı edilmemesi gereken bir konu olduğunu göreceksiniz. Bu nedenle başarılı olmak için ekstradan yardım almak isterseniz gayet mantıklı bir karar vermiş olacaksınız. Sonuçta matematik becerileri kendi kendine gelişen bir şey değil. Herkes bir rakamın basamak değerini veya polinomun ne anlama geldiğini anlamayabilir.

Böylesine geniş ve önemli bir alan olduğu için internette matematikle alakalı, size yardımcı olacak birçok kaynak bulabilirsiniz. Videolar, alıştırmalar, çıktısını alabileceğiniz notlar ve etkileşimli derslerin hepsi matematikte kendinizi geliştirmenizi sağlayabilir. Ancak tabii ki bir matematik öğretmeninin sunabileceği yardım bundan çok daha fazladır. Bir öğretmenle ihtiyacınız olan tüm desteği alabilirsiniz. İster ev ödevlerine, ister doğrusal denklemlerde, ister ileri seviye cebir gibi daha karmaşık konularda olsun; bir öğretmenle zorlandığınız her konunun üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. Öğretmeniniz sizin ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ders programları hazırlayacak ve derslerde sizin öğrenme tarzınıza göre ilerleyecektir. Size özel alıştırmalar ve çalışma sayfaları oluşturacaktır. Böylece özel derslerle matematikte hep ilerleme kaydedeceksiniz.

Ayrıca sizinle özel olarak ilgilenen bir öğretmen oldukça sınıfın gerisinde kalma gibi bir sorununuz olmayacak. Öğretmeniniz geride kaldığınız noktada veya anlamadığınız bir konuda ihtiyacınız olan tüm yardımı sağlayacaktır. Bazen bir konuyu anlamayıp devam ettiğinizde diğer konuları da tam olarak kavramayabilirsiniz. Böylece küçük bir sorun büyük bir matematik problemine dönüşebilir. Ancak bir özel ders öğretmeniyle tüm eksiklerinizi kapatabilirsiniz.

Ne öğrenebilirsiniz?

Bir özel ders öğretmeniyle matematik becerilerinizi geliştirmenin en güzel yanlarından biri tam olarak ne istediğinizin farkına varmak olabilir. Matematikte zaten iyi olduğunuz konular üzerinde durup da eksik noktaları göz ardı ederseniz zamanınızı boşa harcamış olursunuz. Ama mesela dik açılı bir üçgenin hipotenüsünü bulmak için Pisagor teoremini öğrenirken harcayacağınız zaman gayet mantıklı ve verimli olacaktır.

Matematiği bir özel ders öğretmeniyle öğrenirken tam olarak öğrenmek istediğiniz konuları öğrenip eksikleriniz üzerinde durursunuz. Böylece zaten iyice kavradığınız ve sorularını eksiksiz çözebildiğiniz konularla zaman kaybetmemiş oluşunuz. Öğrenciler genelde şu konularda yardıma ihtiyaç duyar:

Cebir

Grafikler

Uzun bölme

Çarpma ve bölme

Trigonometri

Köklü sayılar

İşçi ve havuz problemleri

Tabii ki herkesin yardıma ihtiyaç duyduğu konular farklıdır. Herkesin eksik olduğu konu yaşa, okula, mesleğe göre değişiklik gösterebilir. Bir özel ders öğretmeninden matematik yardımı alırken belli bir müfredata bağlı kalmasınız. Tam olarak ihtiyacınız olan konuda tam da ihtiyacınız olan yardımı alırsınız. Ne fazla ne eksik. Dersleri kendi seviyenize ve hızınıza göre işlersiniz.

Superprof Matematik öğrenmenize nasıl yardımcı olabilir?

Google’da basit bir aramayla birçok matematik öğretmeni bulmanız mümkün. Ancak asıl mesele o kadar seçeneğin arasından kendiniz için en uygun öğretmeni seçmek olacak. Karşınıza birçok öğretmen ve birçok farklı internet sitesi çıkacağından kendinize göre birini aramak yorucu ve can sıkıcı olabilir. Hatta belki bu yorgunluk fikrinizi değiştirmenize bile neden olabilir.

İşte tam da bu noktada Superprof devreye giriyor. Superprof ile yaşadığınız yerdeki matematik öğretmenlerini kolayca bulabilirsiniz. İstanbul’dan Ankara’ya, İzmir’den Malatya’ya kadar her yerde birçok seçeneğiniz olacak. Sadece birkaç tıkla mükemmel öğretmeninizi bulabilirsiniz. Her öğretmenin profilinde ders ücretlerini görebilir, matematik geçmişlerini ve aldıkları eğitimleri bulabilirsiniz. Uzmanlık alanlarının ne olduğu ve matematik derslerine yaklaşımları hakkında kısaca bilgi edinirsiniz.

Bu da yetmezse öğretmenin önceki öğrencilerinin değerlendirmelerini okuyabilir, verdiği derslerden kaç puan aldığını görebilirsiniz. Böylece kendi öğrenme tarzınıza göre ders işleyebilecek ve matematik hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak bir öğretmen bulmanız oldukça kolay olacaktır. Ayrıca çoğu öğretmenin ilk dersi ücretsiz verdiğini unutmayın! Büyük bir karar vermeden önce öğretmenle görüşüp bir ders alabilir, dersleri nasıl işledikleri ve yaklaşımları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Öğretmen böyle bir seçenek sunuyorsa profilinde “İlk ders ücretsiz” yazısını göreceksiniz. Bir öğretmen ararken bu fırsattan yararlanmak için gözlerinizi dört açın!

Matematiğin önemi ve bir öğretmenle matematik dersleri yapmanın yararlarından bahsettik. Hem artık matematikle ilgili takıldığınız tüm noktaları daha iyi anlamanızı sağlayacak bir öğretmeni nerede bulacağınızı biliyorsunuz: Superprof! Peki, o zaman daha ne bekliyorsunuz? Superprof ile kendi başınıza açamadığınız tüm o kapıların anahtarını ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan tüm desteği alabileceğiniz bir özel ders öğretmeni bulabilirsiniz. Hepsi sadece birkaç tık uzağınızda!

Ne öğrenmek istersiniz?