Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Kayseri matematik hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star matematik öğretmenlerimiz.

60 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 60 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz matematik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı matematik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Kayseri içinde matematik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Kayseri içindeki matematik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Matematik dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Kayseri konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Kayseri matematik ders ücreti ne kadardır?

Superprof'ta ortalama Kayseri özel matematik dersi saatlik ücreti 60 TL.

 

Ücretler şunlara göre değişiklik gösterir:

 • matematik öğretmenleri deneyimi
 • dersinizin nerede olacağı (Skype üzerinden veya dışarıda)
 • alacağınız ders sayısı ve her özel dersin süresi
 • ders alma amacınız

Hocaların %97'si ilk derslerini ücretsiz veriyor. Çevrenizdeki matematik öğretmeni fiyatlarını öğrenin.

🧮 Kayseri konumunda kaç öğretmen matematik özel dersi vermek için müsait?

961 matematik özel ders hocası matematik dersi işlemek için Kayseri ve çevresinde müsait.

 

Öğretmen sayfalarını inceleyip ihtiyaçlarınıza uygun matematik hocasına ulaşabilirsiniz.

 

961'dan fazla matematik hocası arasından

Kayseri  konumunda 961'dan fazla müsait hoca arasından etüdünüzü seçin.

💻 Superprof'ta webcam üzerinden özel dersler işlemek mümkün mü?

Özel hocaların %80'i uzaktan matematik eğitimi veriyor. Uzaktan dersler hem daha bütçe dostudur hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online matematik dersleri erişimi kolay platformları kullanarak daha hızlı matematik sorularını çözme şansı sunuyor. Böylece coğrafi mesafeler ortadan kalkıyor.

✒️ Kayseri matematik dersi verenler ders alanlardan ortalama kaç puan almış?

Ders alanlar matematik hocalarını 72 puanlama arasından 5 üzerinden ortalama 5.0 not verdi.

 

Hizmetimiz ile ilgili herhangi bir isteğiniz varsa Superprof ekibinden bir müşteri memnuniyet temsilcisi çözüm bulmak için (e-mail ile hafta içi her gün) hizmetinizde olacaktır.

 

Diğer S.S.S. sayfamızı okuyun.

🧑‍🏫 Kayseri özel matematik dersleri yardımının avantajları neler?

Matematik lisedeki en zor derslerden biridir. Birçok çocuk lise, ortaokul, ilkokul ve hatta daha üst seviyelerde okulda zorluk çekiyorlar. İşte bu yüzden matematik ek dersleri oldukça revaçtadır.

 

Matematik özel ders öğretmeni ile birçok öğrenci matematik dersi korkularını atlatmaktadır.

 

Tecrübeli bir hoca ile tüm matematik özel kursları size farklı matematik formüllerini daha hızlı öğrenme şansı sunuyor.

 

Özel derslerinizi ister rahatça evinizde ister evinizin dışında alın, hocanızı bulun ve matematik özel derslerinizi hemen bugün rezerve edin.

 

Matematik derslerinizi rahatça evinizde veya evinizin dışında nerede almayı arzu ediyorsanız öğretmeniniz ile iletişime geçip organize etmenize olanak veren bir iletişim kutusu bulunmaktadır.

 

Kayseri konumunda 961 hoca arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Matematik öğretmeninizi bulun

Matematik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Kayseri Matematik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Kayseri özel matematik dersi seçenekleri Superprof öğretmenleriyle dolu dolu

Kayseri’de Matematik Dersleri

Kayseri ülkemizin büyük şehirlerinden biridir. Kayseri günümüzde 1.4 milyona dayanmıştır. Bu özelliği ile Kayseri ülkemizin nüfusu 1 milyonu geçen şehirleri arasında yer almaktadır. Böyle bir ortamda eğitim diğer tüm sektörler gibi eğitim sektörüde oldukça yoğun ve talepte olan bir sektördür.

Kayseri’de nüfusun çoğunluğu gençlerden oluşturmaktadır. Gençler Kayseri’de nüfusunun %40’ı genç nüfusa mensuptur.  Nüfusun %47’si de Kayseri’de orta yaşlı nüfustan oluşmaktadır. Böyle bir durumda Kayseri’de eğitim sektörü son derece büyük bir öneme sahip olmuştur. Düşünsenize şehrin neredeyse yarısı genç nüfustan oluşuyor! Böyle bir durumda Kayseri’de tüm diğer derslere olduğu gibi matematik derslerine de talep artmaktadır.

Kayseri’de ilk okul, orta okul ve lise çağında yüzbinlerce öğrenci bulunmaktadır. Bu da bize Kayseri’deki okul çağındaki nüfusun büyüklüğünü bir kez daha göstermektedir. Kayseri’de böyle bir ortamda her seviyeden okul dersleri için yardım talebi artmaktadır.

Kayseri’de ilkokula giden çocuklar için matematik dersi zorlanılan dersler arasında olabilir. Sayılar öğrenmek ile başlayan matematik yolculuğu, havuz problemleri, kesirler gibi ilkokulda görülen pek çok matematik konusunu içermektedir. Bazı öğrenciler bu konularda zorluk yaşayabilir. Bu durumda veliler Kayseri’de ilkokul matematik dersi arama yoluna gitmektedirler. Kayseri’de ilkokul çağındaki çocuğuna matematik özel ders almak isteyen tek veli emin olun siz değilsiniz. Kayseri’de binlerce veli çocuklarının matematik derslerinde kendilerini geliştirmek için matematik özel dersi seçeneğine başvurmaktadır. Matematik öğretmeni bulmak hiç de zor olmayacaktır. Kayserinin hangi semtinde oturuyor olursanız olun matematik özel ders öğretmeni seçenekleri sandığınızdan çok daha fazladır. İlkokul matemaik dersleri daha çok en kolay matematik konularını içerdiği için çocuğunuza matematik dersi verecek kişi sayısı artacaktır. Liseden başlayarak üniversite öğrencileri ve deneyimli matematik öğretmenlerine kadar pek çok seviyede ki kişi çocuğunuza matematik dersi verecektir.

Orta okul seviyesinde de matematik derslerine ihtiyaç bulunmaktadır. Kayseri’de ilkokul olduğu için çok sayıda ortaokul öğrencisi de bulunmaktadır. Orta okulda matematik konuları ilkokuldan daha da zorlaşmaktadır. Özellikle branş öğretmenlerinde ders almaya başlayan öğrenciler bu değişime adapte olmakta zorlanabilir. Orta okulda denklemler, geometri konuları gibi yeni konuların eklenmesiyle öğrenciler daha fazla üst düzey konular görürler. Bu konularda bazı öğrencilerin güçlük çekmeleri gayet normaldir. Bu yüzden pek çok veli çocuğuna Kayseri’de orta okul matematik dersi almaya başlayabilir. Tıpkı ilkokulda olduğu için orta okulda da bu normal bir durumdur. Daha önemli bir kısım ise orta okulda LGS sınavlarına girilmesidir. LGS sınavı öğrencilerin Kayseri’de iyi bir liseye yerleşmeleri için önemlidir. Açılımı lise giriş sınavı olan LGS sınavı Kayseri’de binlerce öğrencinin her yıl hazırlandığı bir sınavdır. Bu sınavdan yüksek not almak iyi bir liseye gidip, sonrasıda iyi bir üniversiteye gitmenize yardım edeceğinizden bu sınava özellikle velilerin özen göstermesi oldukça normaldir. Bu yüzden LGS matematik konuları Kayseri’de her velinin çocuğunun iyice kavramasını istediği bir konudur.

Kayseri’de LGS sınavı sonrasında öğrencilerin girebileceği Kayseri’deki en iyi liseleri sizin için derledik:

 • Özel Kayseri Final Fen Lisesi
 • Kayseri Fen Lisesi
 • Özel Kılıçaslan Fen Lisesi
 • Özel Mustafa Yelkenoğlu Fen Lisesi
 • Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi
 • Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi
 • Sami Yangın Anadolu Lisesi
 • Kocasinan Ahmet Eren Anadolu Lisesi
 • Özel Bahçeşehir Uğur Temel Lisesi
 • TED Kayseri Koleji Vakfı Özel Lisesi
 • Agüv Tobb Ösel Tekfen Fen Lisesi
 • Kayseri Polis Koleji
 • Özel Hisarcıklıoğlu Fen Lisesi

Saymış olduğumuz liseler Kayseri’de birçok öğrencinin girmeyi hayal ettiği liseler arasındadır.

Elbette liseye girdikten sonrada matematik maceramız sonlanmıyor Kayseri’de hem bu prestijli liselerde hem de Kayseri’nin tüm diğer liselerinde okuyan öğrenciler matematik dersi almaya devam ederler. Lise birinci sınıftan itibaren matematik dersleri daha üst seviyelerde görülmeye başlanır. Lisede ilk iki yıl tüm öğrenciler aynı matematik derslerini görür. Lise iki sonunda öğrenciler bir alan seçerler bu alan sözel dil bölümü sayısal bölümü veya eşit ağırlık bölümü olabilir. Bu bölümlerde dersler farklılaşabilir. Sayısal ve eşit ağırlık bölümü se.en öğrenciler çok daha ağır ve üst seviye matematik görürler. Eşit ağırlık ve sayısal matematik dersleri diğer bölümlere göre çok daha yoğun ve ağırdır. Kayseri’de sayısal öğrencileri bu yüzden sayısal dersleri için matematik özel ders ihtiyacı olabilir. Eşit ağırlıkçılar içinde durum aynıdır.

En önemli durumlardan biri ise lise son sınıfta girilen TYT ve AYT sınavlarıdır. Bu sınavlar öğrencilerin gireceği üniversiteleri belirleyeceği için hem veliler hem de Kayseri’de öğrenciler için son derece önemlidir. Açılımı temel yeterlilik sınavı olan TYT sınavı tüm lise öğrencilerinin girmek zorunda olduğu temek yeterlilik becerilerini ölçen bir sınavdır. Hangi bölümde olursa olsun tüm lise öğrencileri TYT matematik konularına çalışmak ve testleri çözmek zorundadır. Bu sınavda lise bir ve ikide görülen temel matematik konuları sorulur. AYT sınavına göre daha kolay bir sınav olduğu söylenebilir.

AYT sınavı ise daha üst düzey ve detaylı bir sınavdır. Açılımı Alan Yeterlilik Sınavı olan AYT sınavı Kayseri’de sayısal ve eşit ağırlık öğrencilerinin girmesi gereken bir sınavdır. AYT sınavından önce TYT sınavına girmeniz gerekir. AYT sınavında lise üç ve dörtte görülen matematik konuları sorulur. AYT matematik konuları lise deki en zor matematik konuları arasındadır. AYT sınavı yoğun bir hazırlık gerektiren Kayseri’de AYT dersleri bile almanızı bile gerektiren bir sınavdır.

Bu iki sınavın sonunda aldığınız puan sizin hangi üniversiteye ve hangi bölüme gideceğinizde belirleyici rol oynar. Özellikle sayısal ve TM bölümlerinde okuyorsanız ve bu bölümlerin puanıyla öğrenci alan üniversite bölümlerine başvuracaksanız matematik çok daha önemli hale gelmektedir. AYT ve TYT sınavında ne kadar yüksek puan alırsanız dilediğiniz bölüme üniversiteye gitme şansınız o kadar artacaktır.

Kayseri’de lise okuduktan sonrada üniversite okuma şansınız vardır. Kayseri’de tüm Türkiye’ce bilinene önemli üniversiteler vardır. Bu üniversitelerde sayısal ve eşit ağırlık bölümlerine girebilirsiniz. Sizin için Kayseri’deki üniversitelerin listesini kısaca hazırladık:

 • Abdullah Gül Üniversitesi
 • Erciyes Üniversitesi
 • Kayseri Üniversitesi
 • Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

Bu üniversiteler Kayseri’de üniversite okumak isteyen gençlerin tercih edebileceği bölümlerle doludur.

Kayseri’de Matematik Kursu Nerelerde Bulunur?

Kayseri’de yukarıda saydığımız bir çok öğrenci grubu matematik dersi ihtiyacı duymaktadır. Sadece matematik değil diğer derslere de ihtiyacı olan öğrenci sayısı çoktur. Bu durum Kayseri’de okula ek ders verebilen özel kurumların açılmasına neden olmuştur.

Kayseri’de matematik dersi veren kurumlar genellikle ya matematik üzerine yoğunlaşmış yada geometri, fizik, kimya, biyoloji, türk dili ve edebiyatı, coğrafya, tarih, felsefe gibi diğer temel dersleri de veren AYT ve TYT hazırlık kurslarıdır. AYT ve TYT kursları Kayseri’nin her yerinde bulunabilir. AYT hazırlık dersleri Kayseri’nin hangi semtinde yaşıyorsanız olun, rahatlıkla bulabileceğiniz kurslardır.

Kurslar kendi aralarında farklılık gösterse de çoğu aynı sisteme sahiptir. Hepsinin amacı öğrencileri en iyi şekilde sınava hazırlamaktadır ve ders başarılarını arttırmaktır. Kayseri’deki dershaneler bulundukları konuma, derslerin yoğunluğuna ve öğretmenlerinin kalitesine ve hatta kitap yayınlarının kalitesine göre çeşitli kriterlere göre fiyat farklılığı gösterebilir. Kayseri’de etüt merkezi fiyatları oldukça farklı ücretlere sahip olacaktır.

Sizin için Kayseri’de bulabileceğiniz Kayseri’deki dershane ve etüt merkezlerinin listesini kısaca derledik:

 • Artı Matematik Kurs Merkezi
 • Özel Medyan Özel Öğretim kursu
 • Prestij Etüt Eğitim Merkezileri
 • Kayseri Özgüven Etüt Eğitim Merkezleri
 • As Matematik Özel Öğretim
 • Açı Kayseri Özel Öğretim Kursu
 • Özel Tüm-Fen Özel Öğretim Kursu
 • Özel Bilge Bilim Öğretim Kursları
 • Final Özgün Dershanesi
 • Bil Dershaneleri
 • Asedam Dershanesi
 • Seviye Dergisi Dershanesi
 • Kayseri Kısayol Akademi

Kayseri’de bulabileceğiniz bu gibi kurslarda yoğun matematik dersleri alıp matematikteki eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kayseri’de Ders Çalışabileceğiniz Mekanlar

Kayseri bu yoğun öğrenci nüfusu nedeniyle çeşitli kütüphanelere sahiptir. Kayseri’deki kütüphaneler şehrin birçok yerinde bulunabilir. Bu kütüphanelerde çok çeşitli kaynaklara sahip olabilirsiniz ve sessiz bir ortam bulabilirsiniz. Özellikle evde sessiz bir ortam bulamıyorsanız veya evde odanızda ders çalışmaya odaklanamıyorsanız, kütüphane ortamı size ders çalışmak için ilham verebilir.

Kayseri’nin neresinde oturursanız oturun ister Kocasinan’da ister Melikgazi’de ister Talas’ta veya diğer ilçelerinde yaşadığınız yerin merkezinde kütüphaneler bulunacaktır.

Sizin için Kayseri’deki en popüler ve büyük kütüphaneleri kısaca listeledik:

 • Kayseri Merkez Kütüphane
 • Kayseri 75. Yıl İl Halk Kütüphanesi
 • Kayseri Şehir Kütüphanesi
 • Gevher Nesibe Kütüphanesi
 • Belsin Sezai Karakoç Kütüphanesi

Kayseri’de aynı zamanda kütüphaneler dışında da ders çalışabileceğiniz farklı mekanlar bulunabilir. Özellikle arkadaşlarınızla grup halinde ders çalışmak istiyorsanız. Bu kafeler sizin için uygun olacaktır. Kayseri’deki kafelerin bazılarında kitap bulmakta mümkündür. Yani kitapçılar mağazalarının bir bölümünü kafeye çevirmiş diyebiliriz. Bu ortamlarda oturup hem kitap satın alabilir, hem de kitap okuyabilir veya ders çalışabilirsiniz.

Sizin için Kayseri’deki kitap kafeler listesini kısaca derledik:

 • Kaf Kitap Cafe
 • Kusto Kitap Kahve
 • Donkişot Cafe Kitap
 • Mazi Kitap Kafe
 • Endülüs Çay Kitap Kahve

Superprof’ta Kayseri’de Matematik Özel Ders

Superprof Kayseri’nin ister merkezin de, ister uzak ilçelerinde oturuyor olun size en yakın matematik öğretmeninizi bulmanızı sağlayan Türkiye’nin lider platformudur. Superprof Kayseri’deki tüm matematik öğretmenlerini bir araya getiren bir platformdur. Kayseri’de matematik öğretmeni bulmak her zaman kolay olmayabilir. Özellikle ihtiyacınıza ve bütçenize göre Kayseri’de özel matematik özel ders öğretmeni bulmak çok fazla zaman alabilir. Superprof bu noktada birkaç tıklama ile arama yapmanızı sağlayarak çevrenizdeki ve Kayseri’nin her yerindeki matematik öğretmenlerini bulmanıza yardımcı olur.

Superprof arama motorunda matematik ve bulunduğunuz semti örneğin Kocasinan yazarak semtinizdeki tüm matematik öğretmeni seçeneklerini görebilirsiniz. Öğretmenleri dilerseniz çeşitlik kriterlere göre filtreleyebilirsiniz. Örneği kısıtlı bir bütçeye sahipseniz saatlik matematik ders ücreti için verebileceğiniz en fazla fiyatı girebilirsiniz. Böylelikle sadece fiyat kriterlerinize uyan matematik öğretmenleri görüntülenecektir. Bunun dışında dersleri hangi seviyede almak istediğinizi de belirletebilirsiniz. İlkokul, ortaokul, lise, üniversite gibi çeşitli seviyelerden birini seçerek aramanızı daha da özelleştirebilirsiniz. Böylelikle sadece istediğiniz seviyede ders verebilen öğretmenleri görüntüleyebileceksiniz.

Aynı zamanda dersleri evinizde mi yoksa online mi almak istediğinizi seçebilirsiniz. Kayseri’de evde matematik dersi almak pek çok insanın tercih ettiği bir yöntemdir. Kayseri’de matematik özel ders almak isteyenlerin birçoğu ise dersleri online almak isteyebilir. Bu durumda yüz yüze veya online matematik dersi seçeneklerinden birine seçerek aramanızı daha da detaylandırabilirsiniz. Öğretmenler profillerinde dersleri sizin evinizde veya kendi evlerinde verip veremeyeceklerini belirtirler. Bunun dışında online seçeneği de öğretmenlerin profilinde bulunur. Özellikle merkezde uzakta yaşıyorsanız ve evinize yakın bir matematik öğretmeni bulunmuyorsa bu durumda online matematik dersi oldukça işinize yarayabilir.

Ne öğrenmek istersiniz?