Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Geometri özel dersleri

Tüm Türkiye'de 1 281 öğretmen sizi bekliyor.

geometri özel dersi seçeneklerimiz

Üsküdar
₺90/saat
Çağrı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Öğretmeninden grup ve bire bir olarak özel ders verilir. Grubunu oluştur sen para verme!

Matematiği yapabilmek için önce aramızda ki iletişim iyi olmalı.Seninle iyi bir iletişim kuracağımdan eminim. Kural basit;Önce sev,sonra çöz. Kendi hazırladığım notlarla birlikte çalışmalar yapacağız.Anlamadığın konuyu pas geçmek gibi bir şansımız yok. Unutma,insan severse her şeyi yapar! :) Zaman kaybetmeden başlayalım.

Bornova
₺75/saat
Mert
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektronik mühendisi ve Endüstri Yüksek Mühendisi, özel sektörde 8 yıl Ar-Ge Şef Mühendisi tecrübesi olan mühendisten, özel matematik, ingilizce ve proje yönetimi dersleri

Derslerimde bir sunum üzerinden genel konu anlatımı ve soru çözümü üzerinden ilerlemekteyim. Bununla birlikte, anlatılan konunun sektörde hangi mesleki alanda ve nasıl kullanıldığını da, öğrenmenin amacına uygunluğu açısından anlatıyorum.

İzmir
₺75/saat
Serdar
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ezberden uzak , mantık kurularak etkili matematik dersi verilir. Çocugunuz kesinlikle gelişim gösterecektir.

Öncekikle cocugun dersi sevmesi cok önemli. Cocugun dersi sevmesini saglarım.Bu şekilde Gelişimi daha hızlı olacaktır.Somut , ezberden uzak ,mantık kurarak dersi ögrenmesini saglarım.

Fatih
₺40/saat
Deniz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde mühendislik öğrencisinden özel ders. İlkokul ve ortaokul seviyesinde matematik, geometri, fen ve teknoloji dersleri veriyorum. LGS öğrencilerine yardımcı oluyorum.

Derslerimde konuyu önce konu anlatımlı kitap ya da kendi çıkardığım notlar üzerinden anlatarak, not-özet çıkararak öğrenciye iyice kavratırım. Sonrasında ise soru bankalarından soru çözümü yaparak konunun tamamen öğrenilmiş olmasını sağlarım. Öğrencinin yapamadığı soruları da ona anlatarak çözerim.

₺100/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

YTÜ İstatistik bölümü son sınıf öğrencisinden ilköğretim ve ortaöğretim Matematik - Geometri dersleri

İlk dersimde çocuğun eksiklerini farketmek amacıyla temel konularda minik testler, gözlemler yaparım ve buna göre çocuğun seviyesine göre müfredata da uygun bir şekilde program kurarım ve birlikteliğimiz süresince bunu geliştirerek uygularım. Çocuğa yönelik program yaptığımdan her çocukla çalışmam mümkündür.

Keçiören
₺75/saat
Alihan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

O.D.T.Ü. MATEMATİK mezunu matematik öğretmeninden özelders. Uygun fiyata uzman hocadan ders arayanlara

öncelikle ilk bir iki dersinde öğrencinin bilgi düzeyini ölçerek onu tanımaya çalışırım. daha sonra onun düzeyine uygun şekilde anlatım metodumu seçerek beraber konu konu hallederek devam ederiz bi konu bitmeden diğerine geçilmez genelde bi seferde iki saat ders yaparım.

Buca
₺40/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği bölümü öğrencisinden İzmir içi özel ders

Dersleri öğrencinin karakterine göre işlerim öğrencimi derste ilerletmek amacı ile gereğinden fazla sıkboğaz ederim sonunda amacıma ulaşırım öğrenci sıkıldığı an ara vermeye özen gösteririm ve dersten zevk almasını sağlarım

Aydın
₺55/saat
Ayşegül
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

TYT-AYT-TEOG-ALES-KPSS için Dokuz Eylül Buca Egitim Fakültesi Matematik Öğrt. öğrencisinden 2 yıllıl deneyimiyle özel ders

Derslerimi konunun zorluğuna göre özenle işlerim.Konu anlatımı ve ardından soru zorluğunu belirleyerek derece yavaşça artırılarak soru çözümünü gerçekleştiririm.Sonda genel bir karma testle konuyu pekiştiririm.

Kadıköy
₺60/saat
Sezin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi 1. sınıf Kimya öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde Matematik dersi

Öğrenci merkezli bir eğitim veriyorum. Ders esnasında öğrencinin benimle birlikte aktif olmasına dikkat ediyorum. Bu sayede daha verimli ders işleyişi sağlanıyor. Sadece konu anlatımıyla kalmayıp birlikte örnek sorularla konuyu irdelemeyi hedefliyorum. Ezberci eğitimden çok işin mantığı ve püf noktaları sayesinde daha da akılda kalıcı olmasını sağlıyorum.

Beykoz
₺60/saat
Hüseyin
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Diş hekimliği öğrencisinden İstanbul Kavacık'ta ortaokul ve lise düzeyi matematik dersinde yardımcı olunur

Zorluk çektiğiniz konularda ilk olarak kendi bilgilerimden emin olarak sıkıntı odaklı çalışmalar yaparım. Genelde istek doğrultusunda karşılıklı düşünce alışverişiyle ilerlerim. Eğer karşı tarafın isteği konu anlatımı ise kendi donanımımdan emin olmadan hareket etmem. Konu anlatımından ziyade soru çözümüyse de ona göre ilerleriz.

Bakırköy
₺60/saat
Onur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tyt 958 ,Ayt 1906.sı itü endüstri mühendisliği 1. Sınıf öğrencisinden özel ders.

Ogrencimle acik bir iletisimle birbibirimizi tanidiktan sonra ogrencinin iyi ve eksik oldugu konulari , ihtiyaclarini analiz eder tespitlerimiz dogrultusunda konu anlatimi ve ornek soru cozumleri yaptiktan sonra konu calisma ve soru cozme odevleri vererek haftalik bir ders calisma programi olustururum bu programla basarinin surekli olmasini saglarim.

₺45/saat
Ebrar
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Öğretmenliği ve Tyt derecesine sahip öğrenciden konyada ilkokul ortaokul ve lise düzeyinde matematik dersi

Derslerimi eğer birebir ise kağıda yazarak grup halindeyse tahtaya yazarak işlerim.Ders de bol bol örnek çözmeye çalışırım.Öğrencilerle ders dışında soruları olursa ilgilenirim.2 yıl üniversite sınavına hazırlanmışbiri olarak sınav tarzına uygun sorular bulmaya ve çözmeye çalışırım.

Meram
₺35/saat
Fatih
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden matematik ve geometri dersi verilir. hayatınızı değiştirmek için küçük dokunuşlar

derslerimi grupça yada isteyene bireysel ders veriyorum öğrencilerimin evine gitmeyi tercih ediyorum çünkü kendilerini daha rahat hissetmelerine neden olduğu için saddece öğrenci öğretmen mantığı yok bende sosyal hayata önem veriyorum takılırız eğleniriz yeri gelir dertlerinizi dinler ve nasıl başa çıkabileceğinize dair ipuçlar veririrm.

İzmir
₺50/saat
Ali
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Diş Hekimliği öğrencisinden İzmir’de matematik geometri fizik kimya biyoloji özel dersi verilir.

Öğrencinin istediği konuyu istediği tarz ve yönteme göre konu + soru üzerinden işlerim haftalık ödevler verip bir dahaki hafta kontrol ederim.Çözemediği soruları çözer benzer sorularla tekrar ederim.

Eyüp
₺60/saat
Baran
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ makina öğrencisiyim bu sene kazandım yksda 7 bine girdim matematik fizik goemetri de kendimin iyi olduğumu ve en iyi şekilde sevdirerek kolay yolları ile aktarabilirim

Çok kısa bir zaman önce bence o sıralardan geçtim öğrencilerin en çok zorlandığı yerleri o konuların aslında zor olmadığı pratik yollarını biliyorum soru çözümlerinde genellikle öğrenciye kalemi veririm o soru ile uğraşır ufak yardımlarda bulunurum ve bu şekilde soruyu çözer o soruyu cozunce anliyacak ki aslında o konunun zor olmadığını ve kalemi elini alınca yap

₺55/saat
Hasret
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi üniversitesi matematik öğretmenliği öğrencisinden ilkokul veya lise öğrencisine matematikten özel ders

Dersleri öğrencinin ihtiyacı olan konular üzerine işlerim, eğer eksikleri varsa temele dair o temel konuyu işleyip konuyla ilgili ödev veririm ve verdiğim ödevleri sürekli takip ederim.

Beşiktaş
₺50/saat
Süha
İlk ders ücretsiz!

İTÜ FİZİK Mühendisi (SON SINIF) FİZİK VE MATEMATİK Dersleri (Üniversite, Lise ve Ortaokul)

Her öğrencimin farklı öğrenme yöntemine sahip olduğuna inanıyorum. Genel geçer yöntemler dışında beraber oluşturacağımız programın en iyisi olmasına özen göstermekteyim. Derslerim üniversite, lise ve ortaokul öğrencilerine yöneliktir. Derslerimde süre odaklı değil öğrenme ve öğrendiğini geliştirme üzerine yoğun çaba harcamayı tercih ediyorum.

Bağcılar
₺60/saat
Sümeyye
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi son sınıf öğrencisinden sayısal dersler ve İngilizce özel ders imkanı

Derslerden önce çalışılacak konuyu bilmek isterim ve ona göre bir ders planı hazırlamak her zaman hem öğrencinin hem öğretmenin yararına oluyor. Ders ortamı için sessiz yerler olması tercihimdir. 8-17 yaş aralığına rahatlıkla ders verebilirim. 1 saatlik dersin 50 dakikası konu anlatımı örnekler verme ve soru çözümü şeklinde sırayla devam eder.

Meram
₺30/saat
Doğuş
İlk ders ücretsiz!

NEÜ İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. TYT, AYT, KPSS, DGS sınavlarının Matematik ve Geometri branşlarında yardımcı olabilirim.

Çoğunuzun bildiği üzere Matematik ve Geometri konu anlatımından ziyade soru çözerek pekiştirilen dersler arasında. Derslerimi daha çok soru çözümü üzerine işlemeyi tercih ederim. Soru çözümünde yaptığınız doğru çözümlerden ya da yanlış çözümlerden konuya ne kadar hakim olduğunuz anlaşılacaktır ve konu anlatım kısmına tekrar göz gezdirilecektir.

₺50/saat
Asena
İlk ders ücretsiz!

KOÜ Matematik bölümü öğrencisinden, lise, orta okul ve ilköğretim öğrencilerine ders verilir

Derslere genelde konu anlatımı ile başlarım. Öncelik öğrencinin anlamadığı veya güçlük seçtiği konular olur. Daha sonraki ders için çalışmasını ve belirli bir miktarda soru çözmesini isterim. Böylelikle konuyu pekiştirmiş olur ve diğer derste çözemediği soruları birlikte çözeriz ve onların üzerinde dururuz.

Bağcılar
₺55/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine matematik derslerinde ve ödevlerinde destek...

İlkokul, ortaokul, lise öğrencilerine matematik, geometri derslerini müfredata paralel şekilde anlatırım. Öğrencinin isteği doğrultusunda üst sınıf konularına da değinebilirim. Lise öğrencilerine üniversite sınav ve tercih dönemi konusunda rehberlik edebilirim.

Sarıyer
₺100/saat
Kadir
(10 görüş)
İlk ders ücretsiz!

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİSİ'NDEN LGS'YE ve OKUL SINAVLARINA YÖNELİK ÖZEL DERS

Derslerimizi 60 dakika konu anlatımı 30 dakika soru çözümü şeklinde toplamda 90 dakikalık periyotlarda işliyoruz. LGS konularının tamamını yogunlaştırılmış 3 aylık bir programla bitirebiliriz-kaynak takviyesi, soru çözüm saatleri dahil-, TYT-AYT için de Matematik-Geometri branşlarında güzel sonuçlar alabiliriz.

Şişli
₺70/saat
Özgür
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Analiz, Cebirsel İşlem, Sayısal Mantık geliştirme, Öğrenci Koçluğu, Analitik Problem Çözme

Etkin bir öğrenim için öncelikle öğrencimi yakından tanımam gerekir; yapısını, dersi anlama şeklini kafamda tasarlayıp bire-bir ilgi ile algı kanalından girerek, öğrencinin en zayıf olduğu konuları tespit edip iyileştirme sağlarım. İyi olduğu konularda ise farklı bakış açıları getirip özgüven oluşturmak her zaman hedefimdir.

₺40/saat
Ozan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Cep harçlığımı çıkarmak amaçlı matematik ve geometri özel dersi veriyorum. Sağlam bir altyapıya, kendime has tekniklerle öğrenme kolaylığı ve bilgi akışını sağlıyorum.

Sağlam bir altyapıyla, kendime has tekniklerle öğrenme kolaylığı ve bilgi akışını kolaylaştırıyorum. Her seviyedeki öğrenciye hitap edebiliyorum. Bunlara ek olarak nasıl verimli ders çalışılır? Sınavda konsantrasyon ve motivasyonun önemi nedir ? sorularına cevap vererek bir nevi eğitim koçluğu yapıyorum.

Keçiören
₺80/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

O.D.T.Ü. MATEMATİK mezunu matematik öğretmeninden matematik ve geometri özeldersi . . .

MATEMATİK MEZUNUYUM VE SINAV KOLEJİ MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM ALANINA HAKİM DENEYİMLİ MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM SİZ DE MATEMATİĞİ HALLEDİP SINAVLARDA BAŞARILI OLMAK VERAKİBLERİNİZİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN BENİMLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ. MATEMATİK ZOR DEĞİL SADECE DOĞRU ÖĞRENMEK GEREKİR. . . . . . . .

Yenimahalle
₺50/saat
Yusuf
(12 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği öğrencisinden, lise düzeyinde; matematik, fizik, biyoloji ve kimya dersleri. (2018 YKS ile bu bölüme geldim sıralamam 5838)

Kanıtını ya da mantığını öğreterek daha akılda kalıcı ve esnetilebilir bilgiler ile anlatıyorum. Derslerim lise öğrencilerine yönelik. Ayrıca, derslerim oldukça hızlıdır. Öğrenciye her konudan fazlaca soru çözdürmek taraftarı değilim, genelde ödevleri "anladığını düşünene kadar soru çöz" biçiminde veririm. Tabi bu durum öğrenciden öğrenciye değişir.

Beylikdüzü
₺60/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Biyomühendislik yüksek lisans öğrencisinden ilkokul-lise matematik dersi verilir. Ev ödevlerine uygun fiyata yardımcı öğretmen

Derslerim genelde konunun mantığını kavratmak üzerine kuruludur. Öğrenciyle samimi ilişkiler kurarak onun sıkılmasını bunalmasını önleyerek, dersi ilgi çekici hale getiririm. Öğrenciyi düşündüren ve konunun temelini kavrayıcı şekilde işledikten sonra mutlaka sorularla pekiştiririm.

Konya
₺45/saat
Suzan
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık bölümü öğrencisinden anlaşılır, pratik, akıcı, kısayollarla sonuca ulaşabileceğiniz;matematik-geometri özel ders anlatımı ve de soru çözümü dersi verilir...

Öğrencinin matematik-geometri seviyesini analiz ettikten sonra, öğrenciye yönelik ders anlatırım. Ders anlatımı veya soru çözümlerinde en öncelikli amaçlarım; sonuca en kısa, en pratik yoldan nasıl ulaşılabilirizdir. Bu şekilde yol alarak öğrencinin sınavlarda mataematik ve geometri sorularında süre arttırmasını sağlamış oluyoruz...

Esenyurt
₺40/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Fizyoterapi ve rehabilitasyon öğrencisinden İstanbulda ilkokul ortaokul lise düzeyinde fizik ve matematik dersleri

Bir ders anlatılırken öncelikle onun bitmesine değil karşı tarafın anlamasına dikkat ederim. Anlamadıysan bir defa iki defa hatta beş defa tekrarlanmalı. Daha önce de özel ders verdiğim öğrencilerim olduğu için bu konuda tecrübelerim var. Ben de bir öğrenciyim ve öğrencinin halinden bu yüzden anladığımı düşünüyorum.

Karabağlar
₺40/saat
Ilter
İlk ders ücretsiz!

Hukuk Fakültesi öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde İzmir’de matematik - geometri dersleri verilir.

Derslerimi genellikle ezberden ziyade mantık üzerine anlatırım. Önemli olan derslerin mantığa yatmasıdır ve pratik çözümlerle bu mantık daha da geliştirilerek öğrencinin kendi yöntem ve mantığını oluşturmaktır. Bu yüzden tamamen öğrenci odaklı ders anlatırım karşımdaki öğrenciye göre yöntem ve metod gösteririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Geometri öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Çok sevdim öğretmenimi. Hic sıkılmadım derslerde. Denklemler ,Oran orantı ve yüzdelik sorularında takılıyordum cok iyi öğretti bana.

T
Tuğçe , Élève
5 gün önce
Serdar
(4 görüş)

Harika! Teşekkür ederim hocam sayenizde sınavlarda zorlanmıyorum artık

A
Alperen, Élève
2 hafta önce
Serdar
(4 görüş)

Harika! Serdar hocamla gecen seneden beri calışıyoruz. Bende ailemde çok memnunuz. Okulda kalabalık sınıfta bazı konuları anlamakta zorluk yaşıyordum o konuda cok destek oldu bana. Cogu konuda zorlanmıyorum artık.

A
Aytekin , Élève
1 ay önce
Serdar
(4 görüş)

Harika! çok iyi anlatıyor ve konuya hakimdi teşekkürler Gizem :)

M
Muhammed, Élève
1 ay önce

Harika! Lise son sınıf öğrencisi kızım Çağrı Beyden ders alıyor. Ne yaptığını bilen, genç ve dinamik hocalardan. Okuldaki dersinde ve deneme sınavlarında ilerleme kaydettiğini görebiliyoruz. Öğrencileriyle ilişkileri iyi, çok efendi...

V
Volkan, Élève
2 ay önce
Çağrı
(1 görüş)

Geometri dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır