Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Geometri özel dersleri

Tüm Türkiye'de 2 076 öğretmen sizi bekliyor.

geometri özel dersi seçeneklerimiz

₺100/saat
Oğuzhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Fizik Kimya Fen Bilgisi TYT AYT Lise LGS İlkokul ve Ortaokul Seviyesinde Özel Ders

Dersleri senelerdir edindiğim tecrübe ve bilgi birikimi ile mantık tabanlı ilerletiyorum. Değişen sınav sistemlerini ve soru tarzlarını her sene analiz ediyorum ve bu doğrultuda ipuçları ve püf noktalar ile kalıcı ve eğlenceli dersler yürütüyorum. Derslerim Motivasyon tabanlı öğrenci psikolojisi ve koçluğunu da kapsamaktadır.

İzmir
₺75/saat
Serdar
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ezberden uzak , mantık kurularak etkili matematik dersi verilir. Çocugunuz kesinlikle gelişim gösterecektir.

Öncekikle cocugun dersi sevmesi cok önemli. Cocugun dersi sevmesini saglarım.Bu şekilde Gelişimi daha hızlı olacaktır.Somut , ezberden uzak ,mantık kurarak dersi ögrenmesini saglarım.

₺70/saat
Berna
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Matematik öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilkokul ve lise takviye için özel ders

Özel ders verenler öğrencisiyle birebir ilgilenmelidir. Konu anlatımı ve soru çözümüne dikkat etmeli, öğrenciye sevdirerek öğretmelidir. Ayrıca özel dersi sadece ders olarak görmemeli, derse öncelikle öğrencinin motivasyonunu kazanarak başlamalıdır. Çünkü öğrencinin motivasyonu derse hazırsa, dersi anlaması kolaylaşır.

Gaziosmanpaşa
₺80/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden makul fiyatlarda sayısal dersler ve çalışma programı desteği veriyorum.

Derslerimi tamamiyle öğrencinin istek ve programlarına göre kurarak ödev sistemiyle birlikte belirli kaynakları bitirme hedefli ayrıca öğrencinin kendi programına entegre dersler vermeye çalışıyorum

Çankaya
₺80/saat
Mustafa
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkiye İlk 100 Dereceli Burslu Bilkent Mezunu Matematik ve Geometri Hocasından Özel Ders

Zamanında ve disiplinli çalışılırsa başarının mutlaka geleceğine inanırım. Ders vereceğim öğrencimin başarılı olması için çok üst seviyede gayret gösteririm. Öğrencimin başlangıçtaki seviyesi ne olursa olsun, kendisinin de gayret ve azmi olursa birlikte çalışınca başarı mutlaka gelmektedir.

Çankaya
₺50/saat
Zeynep fidelya
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Hukuk öğrencisinden ilk ve orta okul seviyesinde matematik ve geometri dersi.

Ilk once konu hakkinda genel bilgileri öğretip öğrenilen bilgileri test ve etkinliklerle oturttururum. Daha sonrasında konu ile alakalı detaylara yönelirim. Aynı şekilde bu bilgileri de sağlamlaştırmaya yönelik çalışırım. Tabi bunları yaparken birlikte çalıştığım öğrencimin bilgi birikimini de göz önünde bulundururum ve motivasyonu hep yüksek tutarım.

Altındağ
₺70/saat
Mehmet
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematikten Korkmayın! 10 Yıllık Tecrübemle Matematiğiniz Sıfır Olsa Bile Başarıyı Birlikte Yakalayalım.

İlk dersimde öğrencimin seviyesini belirleyecek bir sınav uygularım.Sonrasında öğrencimin ihtiyacına göre bir program belirler,derslerime program dahilinde devam ederim.Haftalık ödevlendirme yaparım ve her dersin başında ödevi kontrol edip çözülemeyen soruları çözerim.

₺50/saat
Elsun
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina müh öğrencisiyim gaziantepte sınava hazırlanmak ya da derslere yardımcı olacak bir ogretici

Tek bir kriterim yok öğrencinin ve velinin istediği şekilde işlerim veya öğrenci de hangi yöntem verimli oluyorsa o şekilde ilerlerim .

Pendik
₺100/saat
Erdinç
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da 10 yıllık tecrubeye sahip Livcon sertifikalı egitim koçuyum, matematik ve geometri dersleri veriyorum.

Dumlupınar Üniversitesi Matematik Bölümü, Yıldız Teknik Üniversitesi Formasyon Uygulamaları Bölümünden mezunum. Üniversite yıllarından başlayarak ve halen devam eden bir şekilde matematik ve geometri dersleri veriyorum. Livcon sertifikalı egitim kocuyum, eğitim koçluğu, etkin ve hızlı okuma, hafıza güçlendirme, yardımcı satranc antrenörlüğü yapıyorum.

₺35/saat
Selin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lise 3.sınıf öğrencisiyim. Tekirdağ Anadolu Lisesinde okuyorum. Matematiğe ilgim var ve gerçekten başarılı olduğumu düşünüyorum.

Öğrenciye yönelik çalışmayı seviyorum. Bugüne kadar hep böyle yaptım ve gerçekten işe yaradığını düşünüyorum. Derslerim 11.sınıfa kadar sınırsız yaş aralığındaki öğrencilere yöneliktir. 1 ders saatimizi öğrencilerle beraber kararlaştırırız ve şu ana kadar hiç işe yaramadığını görmedim. Bence bir şansı hakediyorum.

Kadıköy
₺60/saat
Sezin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi 1. sınıf Kimya öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde Matematik dersi

Öğrenci merkezli bir eğitim veriyorum. Ders esnasında öğrencinin benimle birlikte aktif olmasına dikkat ediyorum. Bu sayede daha verimli ders işleyişi sağlanıyor. Sadece konu anlatımıyla kalmayıp birlikte örnek sorularla konuyu irdelemeyi hedefliyorum. Ezberci eğitimden çok işin mantığı ve püf noktaları sayesinde daha da akılda kalıcı olmasını sağlıyorum.

Beykoz
₺60/saat
Hüseyin
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Diş hekimliği öğrencisinden İstanbul Kavacık'ta ortaokul ve lise düzeyi matematik dersinde yardımcı olunur

Zorluk çektiğiniz konularda ilk olarak kendi bilgilerimden emin olarak sıkıntı odaklı çalışmalar yaparım. Genelde istek doğrultusunda karşılıklı düşünce alışverişiyle ilerlerim. Eğer karşı tarafın isteği konu anlatımı ise kendi donanımımdan emin olmadan hareket etmem. Konu anlatımından ziyade soru çözümüyse de ona göre ilerleriz.

Kağıthane
₺50/saat
Begüm hilal
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

YTU İngilizce Kimya bölümü son sınıf öğrencisiden 6 yıllık özel ders tecrübesiyle bireysel ya da grup dersleri

Öncelikle öğrenci seviyesini belirleyerek konuya girişimi hızlı ya da yavaştan almam gerektiğini saptarım. Seviyesi elbette okul sınav notları, veli ve okul hocalarının veliyle irtibatından giderek anlaşılabilir.

₺45/saat
Ebrar
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Öğretmenliği ve Tyt derecesine sahip öğrenciden konyada ilkokul ortaokul ve lise düzeyinde matematik dersi

Derslerimi eğer birebir ise kağıda yazarak grup halindeyse tahtaya yazarak işlerim.Ders de bol bol örnek çözmeye çalışırım.Öğrencilerle ders dışında soruları olursa ilgilenirim.2 yıl üniversite sınavına hazırlanmışbiri olarak sınav tarzına uygun sorular bulmaya ve çözmeye çalışırım.

Avcılar
₺55/saat
Taha
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim kendini geliştirmek isteyen öğrencilere ders verebilirim.

Önce bireysel olarak kendim çalışırım daha sonra öğrenciye anlatıp,öğrencinin bana özet olarak anlatmasını isterim sonraki ders için ders tekrarı şeklinde bir yazılı özet talep ederim ve ekstra soru çözümü yaparız.Öğrencimle uyumu yakalarsak başarı elde edeceğimize inanıyorum.

Eyüp
₺60/saat
Baran
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ makina öğrencisiyim bu sene kazandım yksda 7 bine girdim matematik fizik goemetri de kendimin iyi olduğumu ve en iyi şekilde sevdirerek kolay yolları ile aktarabilirim

Çok kısa bir zaman önce bence o sıralardan geçtim öğrencilerin en çok zorlandığı yerleri o konuların aslında zor olmadığı pratik yollarını biliyorum soru çözümlerinde genellikle öğrenciye kalemi veririm o soru ile uğraşır ufak yardımlarda bulunurum ve bu şekilde soruyu çözer o soruyu cozunce anliyacak ki aslında o konunun zor olmadığını ve kalemi elini alınca yap

Kocasinan
₺40/saat
Ismail
İlk ders ücretsiz!

Türkiye 13 binincisi olan bir Fen lisesi mezunuyum. Abdullah Gül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencisiyim, matematik geometri ve fizik dersleri veriyorum.

Dersim lise derslerine yöneliktir. Matematiği kısa özet şeklinde formüllerle, genelde örnek sorular çözerek anlatırım. 1 saati dersin başında formüllere göz atarak, sonrasında soru çözerek kullanırım. Aralarda bu formüllere daha fazla göz atarak formüllerin akılda kalıcılığını sağlarım.

İstanbul
₺45/saat
Cemre
İlk ders ücretsiz!

İstanbul üni. Hukuk fakültesi öğrencisinden ortaokul ve lise seviyesinde matematik, türkçe, edebiyat ve tarih dersi

Ders işlerken konu anlatım veya soru çözümü şeklinde öğrencinin isteğine göre yol çizerim. Genellikle ezbere yer vermeden kavrama üzerinden konu anlatımı yaparım. Derslerim genel olarak lise öğrencileri için üniversite sınavında çıkmış sorular/konular ağırlıklıdır. Sadece soru çözümü şeklinde de ders verebilirim.

Kadıköy
₺135/saat
Halil
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Mezunu 9 Yıllık Tecrübeli Hocadan Matematik, Ekonomi, İstatistik ve Ekonometri Dersleri (İlköğretim, Lise, Üniversite, Türkçe-İngilizce)

Öncelikle öğrencimin ne istediğini nasıl bir hedefi olduğunu kendisinden dinlerim. Gireceği bir okul sınavı için ders isteyen bir öğrenci ile üniversite sınavına hazırlanacak bir öğrencinin ihtiyaçları, bu ihtiyaçların tespit edilme yöntemi ve ihtiyaçların karşılanabileceği süre tamamen farklıdır.

Tepebaşı
₺30/saat
Dilan
İlk ders ücretsiz!

Kimya bölümü öğrencisinden ortaokul ve lise düzeyinde kimya, geometri, biyoloji,tarih ve matematik dersleri

Derse başlamadan önce detaylı bir anlatım yaparım, örneklerle kavratmayı hedeflerim. Daha sonra küçük sınavlarla eksikleri belirlerim :) Bir ders saatim genellikle öğrenilmiş ve sindirilmiş geçer. Yapılması gereken ödevlerde ise yardımcı olur devamını yapabiliyor mu kontrol ederim.

Çankaya
₺60/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

Odtü mezunu, hacettepe yüksek lisans öğrencisinden üniversite ve lise sınavlarına hazırlık için matematik,geometri,fizik dersleri

4 yıllık tecrübemde öğrencilerimin ders işleme şeklinden memnun olduğunu fark ettim. Öğrencilerimin seviyesine göre konu anlattıktan sonra , her konuya göre ödevler veriyorum. Her ders başında bir önceki konuyla ve ödevle ilgili kısa ve özel tekrar yapıp , varsa anlaşılmayan noktaları tekrarlayarak yeni derse başlıyorum.

İzmir
₺70/saat
Melih
İlk ders ücretsiz!

Matematik bölümü yüksek lisans öğrencisinden İzmir içi her düzeye uygun matematik dersi

İlk olarak öğrencinin ihtiyacına göre kaynak belirlerim. Örnek olarak öğrenci okuldaki sınavına hazırlanıyorsa öncelik olarak kendi defterini kaynak olarak kullanırım. Önce konuyu anlatır sonra örnekler yaparım. Zaman yettikçe de bazı soruları öğrenciye çözdürerek öğrenciyi takip ederim.

Meram
₺30/saat
Doğuş
İlk ders ücretsiz!

NEÜ İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. TYT, AYT, KPSS, DGS sınavlarının Matematik ve Geometri branşlarında yardımcı olabilirim.

Çoğunuzun bildiği üzere Matematik ve Geometri konu anlatımından ziyade soru çözerek pekiştirilen dersler arasında. Derslerimi daha çok soru çözümü üzerine işlemeyi tercih ederim. Soru çözümünde yaptığınız doğru çözümlerden ya da yanlış çözümlerden konuya ne kadar hakim olduğunuz anlaşılacaktır ve konu anlatım kısmına tekrar göz gezdirilecektir.

Çankaya
₺50/saat
Busenur
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ mühendislik öğrencisinden ilköğretim ve lise dersleri, üniversite sınavına hazırlık, yabancı dil

Lise ve üniversite sınavlarındaki değişiklikleri güncel olarak takip ediyor, sınavların öğrencilerden beklentilerini biliyor ve buna göre ders veriyorum. İlköğretim öğrencilerinin sıkılgan yapısının ve erken yaşta ders çalışma sorumluluğu kazanmanın öneminin farkındayım. Konu tekrarı, soru çözümü yapıp istenirse haftalık ödev verebilirim.

Bağcılar
₺55/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine matematik derslerinde ve ödevlerinde destek...

İlkokul, ortaokul, lise öğrencilerine matematik, geometri derslerini müfredata paralel şekilde anlatırım. Öğrencinin isteği doğrultusunda üst sınıf konularına da değinebilirim. Lise öğrencilerine üniversite sınav ve tercih dönemi konusunda rehberlik edebilirim.

₺100/saat
Yunus emre
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Alanında uzman olan matematik öğretmenleriyle çalışmak ister misiniz? Biz her zaman buradayız.

Derslerimiz 30 dakika konu anlatımı, 10 dakika mola, 30 dakika soru çözümü şeklinde gerçekleşmekte olup talebe göre 40'ar dakika olabilmektedir. Dersin ilk 30 dakikasında o günün programında olan konu özellikleri ile birlikte birer ikişer örnek soru üzerinden anlatılır. Ardından 10 dakika mola verilir. Molada geçen hafta değerlendirilir. Ödev kontrolleri yapılır.

İstanbul
₺50/saat
Arda
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ Makine Mühendisliği 3. Sınıf Öğrencisinden Matematik (Asıl Geometri) gibi Tarihte Önemli Bir Yere Sahip Sanat Eseri İlkokul, Ortaokul ve Lise'de Bulunan Siz Saygıdeğer Öğrencilere Anlatılır.

Dersi tamamen öğrenciye göre işlerim; bu yüzden belli bir teknik benimsemenin doğru olduğunu düşünmem. Çünkü herkesin kendi içinde eşsiz olduğunu düşünürüm. Ama mutlaka öğrencinin anlattığım içerikleri sevmesi için çaba gösteririm. Teoremlerin ispatlarına değinmeye çalışırım, olayın özünü kavranması için çaba sarf ederim.

Bakırköy
₺180/saat
Ayşenur
İlk ders ücretsiz!

İstanbul.Matematik-Geometri Dersleri. Akıl Oyunları.Olimpiyatlara Hazırlık.Akademisyen.Alanında Uzman.

Konu ile ilgili bilinmesi gereken temel bilgileri anlatıp bol soru çözerek konunun anlaşılması sağlanır. Öğrencinin takıldığı bir nokta varsa üzerine giderek problem belirlenir ve ilgili çözüm yöntemleri geliştirilerek devam eden eğitim sağlam bir yapı üzerine kurulmuş olur. Temel kavramlar yüklendikten sonra seviye artırılarak zor problemler üzerine yoğunlaşılır.

Şişli
₺70/saat
Özgür
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Analiz, Cebirsel İşlem, Sayısal Mantık geliştirme, Öğrenci Koçluğu, Analitik Problem Çözme

Etkin bir öğrenim için öncelikle öğrencimi yakından tanımam gerekir; yapısını, dersi anlama şeklini kafamda tasarlayıp bire-bir ilgi ile algı kanalından girerek, öğrencinin en zayıf olduğu konuları tespit edip iyileştirme sağlarım. İyi olduğu konularda ise farklı bakış açıları getirip özgüven oluşturmak her zaman hedefimdir.

Yenimahalle
₺50/saat
Yusuf
(12 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği öğrencisinden, lise düzeyinde; matematik, fizik, biyoloji ve kimya dersleri. (2018 YKS ile bu bölüme geldim sıralamam 5838)

Kanıtını ya da mantığını öğreterek daha akılda kalıcı ve esnetilebilir bilgiler ile anlatıyorum. Derslerim lise öğrencilerine yönelik. Ayrıca, derslerim oldukça hızlıdır. Öğrenciye her konudan fazlaca soru çözdürmek taraftarı değilim, genelde ödevleri "anladığını düşünene kadar soru çöz" biçiminde veririm. Tabi bu durum öğrenciden öğrenciye değişir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Geometri öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Harika bir hoca. dersleri çok iyi anlatıyor ve mantığını çok iyi veriyor. Ben hem konu anlatımı hem de soru çözümü istiyorum, hepsini yapıyor. Üniversite sınavıma daha 2 yıl var ama o zamana devam etmek sterim.

A
Ahmet, Élève
3 hafta önce
Mustafa
(6 görüş)

Harika! Daha yeni bir ders aldık ma öğrenci ile ilişkisi muhteşem İlerleyen zamanlarda daha iyi yorum yapabilirim

N
Naci, Élève
2 ay önce
Gizem
(1 görüş)

Harika! Çok sevdim öğretmenimi. Hic sıkılmadım derslerde. Denklemler ,Oran orantı ve yüzdelik sorularında takılıyordum cok iyi öğretti bana.

T
Tuğçe , Élève
2 ay önce
Serdar
(4 görüş)

Harika! Teşekkür ederim hocam sayenizde sınavlarda zorlanmıyorum artık

A
Alperen, Élève
3 ay önce
Serdar
(4 görüş)

Harika! Serdar hocamla gecen seneden beri calışıyoruz. Bende ailemde çok memnunuz. Okulda kalabalık sınıfta bazı konuları anlamakta zorluk yaşıyordum o konuda cok destek oldu bana. Cogu konuda zorlanmıyorum artık.

A
Aytekin , Élève
3 ay önce
Serdar
(4 görüş)

Harika! çok iyi anlatıyor ve konuya hakimdi teşekkürler Gizem :)

M
Muhammed, Élève
4 ay önce

Geometri dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır