Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Geometri özel dersleri

Tüm Türkiye'de 150 öğretmen sizi bekliyor.

geometri özel dersi seçeneklerimiz

Üsküdar
₺90/saat
Çağrı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Öğretmeninden grup ve bire bir olarak özel ders verilir. Grubunu oluştur sen para verme!

Matematiği yapabilmek için önce aramızda ki iletişim iyi olmalı.Seninle iyi bir iletişim kuracağımdan eminim. Kural basit;Önce sev,sonra çöz. Kendi hazırladığım notlarla birlikte çalışmalar yapacağız.Anlamadığın konuyu pas geçmek gibi bir şansımız yok. Unutma,insan severse her şeyi yapar! :) Zaman kaybetmeden başlayalım.

Etimesgut
₺75/saat
Abdullah
İlk ders ücretsiz!

Matematik derslerini sevdirecek tecrübeli havacılık ve uzay mühendisinden özel matematik ve fizik dersleri

1 saatlik dersimizin ilk kısmında geçmiş olan konuları tekrar ederek problem çözme odaklı, ikinci kısım ise soru-cevap ve gelecek konulara hazırlık olacaktır. Önceliğim matematik dersini eğlenceli hale getirerek öğrencinin dersi sevmesini sağlamak, başarı bundan sonra daha çabuk gelecektir. Unutmayın her çocuk özel.

Bornova
₺55/saat
Boran
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi İktisat Mezunundan Matematik ve Geometri Dersleri (Sınavlara ve Okula Derslerine Yardımcı)

Derslerim öncesinde o gün anlatacağım konu hakkında çalışma yapar öncelikle gerekli konuları işleyip öğrencilerin konuyu kavramasını sağlarım.Sonra kavrama düzeyini test etmek amaçlı gerek ders içinde gerekse sonlara doğru sorularla konuyu pekiştiririm.

Karabağlar
₺50/saat
Halil emre
İlk ders ücretsiz!

Elektrik-Elektronik mühendisliği öğrencisinden ilkokul öğrencileri için matematik, fizik, kimya ve yazılım dersleri

Öncelikle derslerimi olabildiğince eğlenceli bir hale getiriyorum. Önceden hazırlamış olduğum yansılar, sorular ve eğlenceli karakterler ile matematik, fizik, kimya derslerini somutlaştırıyorum. Derslerim ilkokul öğrencileri için özenle tasarlanmıştır. Kesinlikle ezberden uzak bir eğitim anlayışına sahibim.

İzmit
₺60/saat
Tayfun
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli Tıp Fakültesi öğrencisinden izmit veya gebzede ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde matematik geometri ve fen derslerine yardımm

Derslere önce öğrencinin bilgisini ölçerek başlarım. Öğrencinin bilgi durumuna göre en temelden ya da biraz daha ileri düzeyden başlarım. Her konudan sonra da aynı şekilde sorular sorup konu bütünlüğünü sağlaması için öğrenciyi sıkmayacak ve okulunu etkilemeyecek düzeyde ödevler veririm.

Köyceğiz
₺100/saat
Durmuş
İlk ders ücretsiz!

Uzman matematik soru çözümleyicisinden özel matematik dersleri isterseniz buyrun sizde 1-0 önde başlayın

-konunun özünü verir sonra soru tarzlarına geçerim. -çözülemeyen sorunun olmadığına öğrencilerimi inandırırım. - derslerim bireysel ve toplu olarak beyaz tahta ve online ders eşliğinde olarak üç şekildedir. -isteyen öğrenci istediği gibi derslere katılım sağlayabilir. isterse kendi evinde isterse beğendiği bir ortamda isterse de online ders alabilir.

₺150/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

GÜVENDER VE NEGO YAYINLARI GEOMETRİ YAZARINDAN İSTANBUL'DA TYT ve AYT GEOMETRİ DERSİ

Öğrencinin dersle ilgili bilgi durumunu belirleyip sırasıyla planlı bir şekilde konuları bölümlere ayırarak adım adım ve müfredat sınırları içerisinde konuları birlikte işler, ödevler verip takip eder ve zaman zaman seviye kontrolü yaparım. Dersler lise öğrencileri ve üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere yöneliktir.

Merkezefendi
₺75/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

10 yıldır özel ders veriyorum.Matematik-Geometri online reel 75 tl whatsaapdan soruçözümüne yardımederim

öncelikle öğrenci düzeyini ölçmeye yonelık öğrencıyle ön ders yaparım neyi bilip bilmediğini eksıklerını tespit ederim ve temel eksıklıklerını giderdikten sonra öğrencının duzeyıne gore basitten zora doğru matematiğin mantığına göre ezbersiz öğretmeye çalışırım.

Adapazarı
₺75/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Matematik Mezunundan Orta Öğretim ve Lise Öğrencilerine Matematik dersi verilir. Yer Sakarya

Konu anlatımını kısa tutar daha çok soru çözme şeklinde ders işlerim. Özellikle üniversiteye hazırlık çalışmalarında soru kaynağım fazladır. Ancak konuları sorular üzerinde çözerek anlatmayı tercih etmem. Konuyu ayrıntısıyla anlatıp anlattırarak hazırlığımı yapar sonra farklı açılardan çok sayıda sorular çözerek konuyu pekiştirmeye çalışırım.

₺125/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

Özel okul, özel öğretim kursu, özel ders tecrübesi fizik öğretmeni koçluk danışmalık ve özel takip sistemi

dersler çalışma arkadaşımızı tanımakla başladıktan sonra uygun kitap seçimi ardından ödev takip sistemi kurmakla başlar eksikler bulunduktan sonra nokta atışı yapılarak ilerlenir.

Güngören
₺80/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmeninden ortaokul ve lise grubu öğrencilerine matematik ve geometri dersi için özel ders imkanı

Henüz ilk defa çalışacağım öğrencilerimde öncelikli olarak deneme sınavı yapıp öğrencimin hangi seviyede olduğunu ölçerim.Deneme sınavının sonucuna bakarak ve öğrencime de sorarak derslerimize konu anlatım ağırlıklı mı yoksa soru çözümü ağırlıklı mı gideceğimize karar veririm.

Odunpazarı
₺60/saat
Nurten
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisansı tamamlamak üzere olan Matematikçiden Matematik Geometri Fizik Kimya Biyoloji dersleri

Belli yapı taşlar fotokopi halinde hazır bulunmaktadır. Öğrenciye öz bilgi ve tak-tikler verilir. Ardın günlük hayat ile ilişkilendirme yapılarak anlatılan konu somutlaştırılır. Geri kalan süre zarfında öğrenci ile soru çözülerek pratik hale gelir. Gerektiğinde ve kaynak eksikliğinde öğrencinin azmine bağlı kaynak ve soru takviyesi yapmaktayım.

Merkezefendi
₺80/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Denizli'de her seviyeden öğrenciye Matematik ve Geometri dersleri (Boğaziçi - Matematik mezunu)

O gün işlemeyi hedeflediğimiz konuyu birlikte önceden belirleriz. Duruma göre öğrencinin kaynaklarından ya da benim seçip yanımda getirdiğim kaynaklardan ilerleyerek konuyu kavrarız. Öğrencinin konu hakkındaki bilgi ve yeteneğini ölçerek devam ediyorum derslere.

₺84/saat
Yunus emre
İlk ders ücretsiz!

Işletme mezunuyum matematik dersi verebilirim yıldız teknik üniversitesi gaziantep ve çevresi için

empati yöntemiyle anlayacağı biçimde cv den referans alabilirsiniz İletişim Bilgileri E-posta : (gizli bilgi) Telefon : 0 (gizli bilgi) 99 Kişisel Bilgiler Eğitim Durumu : Lisans mezun Medeni Durumu : Bekar Uyruk : Türkiye Cumhuriyeti Askerlik Durumu : Yapıldı (30.05.2005) Doğum Tarihi : 14.05.

Maltepe
₺100/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Metalurji Mühendisinden: İstanbul'da, ilkokul ve lise seviyesinde, okula yardımcı ya da YKS hazırlık; Matematik, Fizik ve Kimya dersleri

40dk ders 10 dk mola şeklinde işliyorum. Öğrenci dersi sevmiyorsa öncelikli hedefim dersi sevdirmek oluyor. Ezber kısımlarda makara yaparken mantık kısımlarında soruyu aklında canlandırmasını sağlıyorum. Soruyu anlamadığını düşünürsem aynı soruyu farklı şekillerde birçok kez soruyorum. İlk derste konu anlatımı yapıp daha sonra test şeklinde ilerliyorum.

₺60/saat
Meltem
İlk ders ücretsiz!

Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunundan fen bilimleri ve matematik-geometri dersi verilir.

Derslerimi önce konu başlıklarını sıralayarak öğrencinin iyi ve öğrenmekte güçlük çektiği yerleri tespit etmekle başlar. Olumlamalar ile önce kaygı ortadan kaldırılır. 1 saatlik derste problem olan konulara yönelik kısa tekrarlardan sonra ders veya ilgili sınava yönelik konu sıralamasına devam edilir.

Küçükçekmece
₺50/saat
Hasan
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden ilk okul, ortaokulu ve lise öğrencisine Özel matematik dersi verilir

Derslerini önce konuyu anlatirim daha sonrada soru üzerinden anlatmaya devam ederim çıkmış sorulardan öğrencime sınav yaparım daha sonra kendini geliştirmesine yardımcı olurum özel bir kendi istediği şekilde anlayabileceği bir ders programı hazirlayiyorum

₺85/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Matematik ve Geometri Öğretmeninden Sınava hazırlık ve Okula yardımcı olabilecek Matematik-Geometri dersi

Derslerimde daima sadece kendimi değil öğrenciyi de dahil ederek dersimi işlerim. Matematik ve Geometride çözülen soru sayısı önemli olduğundan konudan sonra soru çözümü hem kendim yaparım hem de öğrencinin kendisinin yapması, yapabildiğini görmesi için yardımcı olurum. Farklı kaynaklardan da soru görmesinde yardımcı olurum.

₺200/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Fizik lisanslı, Fotonikte doktora yapan öğrenciden Fizik, Matematik, çeşitli hobiler (elektronik, programlama, 3D modelleme) üzerine dersler

Derslerimi mümkün olduğunca bilgisayar destekli yaparım. Deneye ve gözleme önem veririm. Klişe öğretim kalıpları kullanmak yerine öğrencide merak uyandırmayı severim. Pedagojik formasyon sahibiyim. Öğrenilenlerin kağıt üzerinde kalmasını sevmem, uygulamaya dökerim. Matematik ve Fizik dışında, hobilerim üzerine de sizleri bilgilendirebilirim.

₺80/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Fizik Öğretmenliği öğrencisinden uygun ücret ile Fizik ve Fen Bilimleri dersleri verilir.

Öğrencinin kapasitesine ve anlama kabiliyetine göre, öğrenci odaklı. Ödevler örnekler ve pekiştirme soruları üzerine kurulu bir şekilde. Sadece ders saati içerisinde değil, günün her vaktinde ulaşılabilir ve yardımcı olabilir, Sadece bir öğretmen değil yeri geldiği zaman bir ağabey gibi davranabilen bir öğretmenim.

Beşiktaş
₺70/saat
Ufuk
İlk ders ücretsiz!

İTÜ Makina Mühendisliği Öğrencisinden Lise, Ortaokul ve İlkokul Öğrencilerine Özel Ders Verilir.

-Matematik, geometri ve fizik derslerinde ezberlenecek bir şey olmadığı için dersin mantığını anlamak lazım. İlk derste özellikle bunun üzerinde duruyorum. Derslerim lise, ortaokul ve ilkokul öğrencilerine yönelik. 1 ders saatinde anlatmam istenilen konunun ağırlığına göre ilerlerim.

₺70/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği mezunundan İzmir´de ilkokul ve lise seviyesinde matematik ve geometri dersleri

Ders anlatımı sırasında öğrencinin aktif katılımını sağlamak için arada anlattığım konuyla ilgili can alıcı bir soru sorarım. İlkokul veya lise seviyesindeki öğrencilere ders verebilirim. Ders saatini öğrenci açısından da eğlenceli hale getirmek için arada ödüllü sorular sorarım.

Darıca
₺70/saat
Semanur
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve Lise öğrencileriyle ''Matematik'' terapisi! Doğru sonuçlara ulaşıldığında keyif alınan, keyif aldıkça sevilen, sevdikçe öğrenilen bir terapidir Matematik :)

Başarının temeli ÖZGÜVEN! Konu anlatımını fazla sayıda örnekle destekliyorum. Konunun en başından itibaren basit örneklerle başlayıp, düzey ilerledikçe yine fazla sayıda örnek problemlerle öğrencinin belirli bir düzeye kadar konuya hakim olmasını sağlıyorum.

Bahçelievler
₺80/saat
Anıl
İlk ders ücretsiz!

YTÜ Makine Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencisinden SAYISAL ve YABANCI DİL için dersler

Belirlenen ders ve konu üzerinde detaylı bir konu anlatımı yaparım. Konunun asıl mantığının öğrenci tarafından kavratılmasını sağlarım.O konu hakkında sorularda sıkça karşısına çıkabilecek soru tiplerini gösterir ve bunun hakkında öğrenciye ipuçları veririm. Son olarak, konu hakkında pekiştirici örnek sorular çözerim.

Tepebaşı
₺50/saat
Zülal
İlk ders ücretsiz!

Istatistik bölümü yüksek lisans öğrencisinden her seviyeye uygun matematik ve istatistik dersleri

Öncelikli olarak konu anlatımı sonra soru çözme şeklinde ilerliyorum. Konu bitince ya da aniden ufak bir sınav yapıyorum ki hangi konularda eksiklik var onu görmeye çalışıp tekrar onun üzerinde duruyorum. Amaç size hem yeni pratik bilgiler öğretmek hemde eksiksiz olarak konuyu öğrenmeniz.

Yunusemre
₺60/saat
Ege
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisinden üniversite ve lise sınavlarına hazırlık için matematik ve fen bilimleri dersleri

Ögrencim ile ortak bir yayınevi üzerinde kararlaşıp o yayinevinin kitabini alırız. Daha sonra o kitap üzerinden sorular çözerken dersin önemli noktalarini boş A4 kağıdında çizerek şemalar ve görsel desteklerle pekiştiririz. Ezberlenecek noktaların daha rahat ezberlenebilmesi için çeşitli taktikler öneririm.

Marmaris
₺75/saat
Huri
İlk ders ücretsiz!

Ege üniversitesi matematik bölümü öğrencisinden her seviyeye uygun marmaris ve aksaz da matematik özel ders

Öğrencilerin seviyesine göre ders anlatmak önceliğim. Eğer öğrenci soyut anlatım istemezse materyal kullanabilirim. Bir saatlik dersim öğrenci ağırlıklı geçmektedir. Öğrencinin matematiği yapabildiği öz güvenini ona sağlamaya çalışırım. Yeni müfredata uygun sorular çözeriz ve pisa soruları ile ilgili isteyen öğrencilere yardımcı olabilirim.

Bornova
₺60/saat
Begum
İlk ders ücretsiz!

Matematik bölümü mezunundan İzmir'de ortaokul ve lise seviyesinde matematik ve geometri dersleri

Matematik öğrenmek isteyen herkese yardımcı olabilirim. Derslerimde kesinlikle görseller ve videolar kullanırım. Uygulamaya yönelik ders işlemeyi tercih ediyorum. Aynı zamanda öğrenciye odaklı bir methot kullanıyorum. Eğer teorik bilgiler öğrencinin konuyu daha iyi anlamasına yardımcı oluyorsa o zaman uygulamaya daha az zaman ayırıyorum.

Çankaya
₺60/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Türkiye 15.'si Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencisinden Matematik, Geometri ve Türkçe Dersleri

Formül ve teoremlerin ezberlenmesini faydasız bulduğumdan ispatını ve mantığını anlatıyorum. Sınava hazırlanırken çözdüğüm ve yeni çıkan kitaplardan yeni sınav sistemiyle uyumlu olanları ve özellikle öğrencinin işin mantığını kavramasını sağlayacak olanları derslerimde çözdürüyorum. Yerleşmiş bir müfredat uyguluyorum.

₺60/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Diş hekimliği fakültesi öğrencisinden ilkokul veya lise düzeyinde matematik, geometri ve fen bilimleri dersleri.

Öğrencinin eksik olduğu konuları önem derecesine göre sıraladıktan sonra en önemlisinden başlarım. Önce eğer çözemediği soru varsa onları çözmesine yardım ederim yoksa veya sorunun çözümü için konuyu bilmesi gerekiyorsa konuyu anlatırım. Konuyu anladığından emin olduktan sonra sınavda çıkabilecek soru tarzlarını çözerim ve bir sonraki derse ödevlendiririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Geometri öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Lise son sınıf öğrencisi kızım Çağrı Beyden ders alıyor. Ne yaptığını bilen, genç ve dinamik hocalardan. Okuldaki dersinde ve deneme sınavlarında ilerleme kaydettiğini görebiliyoruz. Öğrencileriyle ilişkileri iyi, çok efendi...

V
Volkan, Élève
3 gün önce
Çağrı
(1 görüş)

Geometri dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır