Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Eskişehir matematik hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star matematik öğretmenlerimiz.

56 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 56 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz matematik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı matematik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Eskişehir içinde matematik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Eskişehir içindeki matematik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Matematik dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Eskişehir konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Eskişehir matematik dersi saatlik ücretleri ne kadar?

Superprof'ta ortalama Eskişehir özel matematik dersi ücreti 56 TL.

 

Matematik dersi ücretleri şunlara göre değişiklik gösterir:

 • matematik öğretmenleri deneyimi
 • dersinizin nerede olacağı (online veya öğrenci evinde)
 • alacağınız toplam ders saati ve her özel dersin süresi
 • ders alma amacınız

Özel ders öğretmenlerinin %97'si ilk ders saatinizi ücretsiz veriyor. Çevrenizdeki matematik öğretmeni ücretlerini öğrenin.

🧮 Eskişehir konumunda kaç özel ders hocası özel matematik dersi yapmak için müsait?

Eskişehir ve çevresinde, 964 matematik özel ders hocası dersler işlemek için müsait.

 

İlanlarını okuyup ihtiyaçlarınıza uyan matematik hocasına yazabilirsiniz.

 

964'dan fazla matematik hocası arasından

Eskişehir  konumunda 964'dan fazla müsait matematik hocası arasından dersinizi seçin.

💻 Superprof sitesinde uzaktan eğitimle matematik özel ders işlemek mümkün mü?

Özel öğretmenlerin %80'i uzaktan matematik dersi veriyor. Uzaktan dersler hem daha bütçe dostudur hem de daha fazla esneklik sunarlar. Online matematik dersleri ücretsiz siteleri kullanarak kısa sürede matematik çalışma imkanı sunuyor. Böylece coğrafi mesafeler siliniyor.

✒️ Eskişehir konumunda öğrenciler matematik hocasını nasıl değerlendirir?

92 değerlendirme arasından, ders alanlar matematik hocalarına 5 üzerinden ortalama 5.0 puan verdi.

 

Eğitiminiz ile ilgili herhangi bir isteğiniz varsa Superprof ekibinden bir müşteri temsilcisi çözüm bulmak için (e-mail üzerinden hafta içi her gün) hizmetinizde olacaktır.

 

Başka bir sorunuz mu var?

🧑‍🏫 Eskişehir özel matematik dersleri almanın faydaları neler?

Matematik ortaokuldaki en çok zorlanılan derslerden biridir. Birçok talebe lise, ortaokul, ilkokul ve hatta daha üst seviyelerde okulda zorluk çekiyorlar. İşte bu yüzden matematik ek dersleri oldukça revaçtadır.

 

Matematik öğretmeni ile birçok öğrenci matematik dersi korkularını bitirmektedir.

 

Diplomalı bir öğretmen ile tüm matematik dersleri size farklı matematik formüllerini daha hızlı ilerletme fırsatı sunuyor.

 

Özel derslerinizi ister evde ister online alın, öğretmeninizi bulun ve özel dersinizi hemen bugün talep edin.

 

Matematik derslerinizi evde veya online nerede almayı arzu ediyorsanız hocanız ile iletişim kurup organize etmenize olanak veren bir iletişim kutusu bulunmaktadır.

 

Eskişehir konumunda 964 özel ders öğretmeni arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Matematik öğretmeninizi bulun

Matematik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Eskişehir Matematik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Eskişehir matematik özel ders seçeneği ile öğretmeniniz size matematik derslerinde rehberlik etsin

Neden Eskişehir’de matematik dersleri almalı?

İster TYT sınavlarına hazırlanın, ister AYT sınavlarına hazırlanın, ister matematik final final sınavınız olsun, matematik özel dersleri almak sizi bir adım öne geçirecektir. En zor matematik konuları bile bazen ihtiyacınız olan destekle hiç ummadığınız bir şekilde olduğundan daha kolay görünebilir.

Matematik dersi çoğu öğrenci için oldukça karmaşıktır ve bazen konu eksiğiniz olmadan sınıf atlamak veya sınava girmek hayal gibi görünebilir. Bu konulardan bazılarını sıralayacak olursak mekanik, matematiksel fizik, sayı teorisi (asal sayılar, ondalık sayılar, karmaşık sayılar), mantık, geometri (trigonometri dahil), cebir, olasılık ve istatistikler (olasılık çalışması olarak adlandırılır), grafikler (fonksiyon limitleri, üstel fonksiyon, varyasyon tablosu), gerçek ve karmaşık analiz, integral bunlar arasına giren konuların sadece birkaçı olacaktır.

Tğm bu konuları kendi başınıza çalışıp eksiksiz kavramak kendi başınıza çok zor olabilir ve ünli Türk matematikçi Cahit Arf gibi dahi bir zekaya sahip biri değilseniz, her şeyi ilk seferde anlama olasılığınız düşüktür. İster gerçekten matematik konu eksiklikleriniz olsun ister tekrar yapmaya veya matematik soru çözümleri ihtiyacınız olsun, bunda utanılacak bir şey yok, herkes rahatlıkla matematik özel dersi alabilir.

Hatta sizin yaşınızdaki birinden özel dersler bile alabilirsiniz, bu sayede kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz çünkü yaşıtınız birisi muhtemelen sizinle aynı yoldan geçiyordur. Matematik notları çıkarmak, matematik formülleri ezberlemek, arkadaşlarınızla matematik çalışmak, sınıftan matematiği iyi olan arkadaşınıza sorularınızı çözdürmek veya yeni matematik soru bankaları veya matematik konu anlatım kaynakları bulmak için Eskişehir İl Halk Kütüphanesi kapılarını sizlere açacaktır.

Her öğrenci fizik dersine, kimya dersine veya matematik dersine farklı tepki verir, bu yüzden hedefleriniz ne olursa olsun, sınavları geçebilmek için geride kalmamak önemlidir! Matematik dersi sırasında en çok sorun yaşanan konular arasında şunları sayabiliriz: Türev, integral, cebir, fonksiyonlar, fonksiyon grafiği çıkarma, Mat2 konuları, olasılık, kombinasyon, Mat1 konuları, çarpanlara ayırma ve trigonometri sayılabilir.

Bu konularda matematik testi çözerken takıldığınız mı aklınıza geldi? Türev veya integral hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Belki de artık bire bir özel dersler ile Mat1 ve Mat2 konularını tekrar edip eksiklerinizi kapatma zamanıdır!

Eskişehir’de matematik özel dersleri

İster matematik sorularını daha hızlı çözme, ister AYT ve TYT sınavlarına hazırlanma amacında olun, size destek olacak birçok etüt merkezi ve dershane Eskişehir’de bulunmaktadır. Daha çok Odunpazarı ve Tepebaşı gibi merkez ilçelerde yoğunlaşmış etüt merkezi ve dershaneleri sıralayacak olursak :

 • Başarı Danışmanlık Öğrenci Etüt Merkezi (Odunpazarı)
 • Artı Bir Etüt Merkezi (Odunpazarı)
 • Batıkent Etüt Merkezi (Tepebaşı)
 • Eskişehir Vatan Dershanesi (Tepebaşı)
 • Tuna Etüt Eğitim Merkezi (Odunpazarı)
 • Aydınçağ Etüt (Odunpazarı)
 • Etkin Kampüs Kişisel Gelişim Merkezi (Odunpazarı)
 • Zümra Etüt (Odunpazarı)
 • Özel Emniyet Badem Etüt Eğitim Merkezi (Odunpazarı)
 • Perelman Matematik Dünyası PMD (Tepebaşı)
 • Etkin Eğitim Kurumları (Odunpazarı)
 • Genç Ufuk Eğitim Kurumları (Odunpazarı)

Başlıca etüt merkezleri, dershane ve eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Bu liste Eskişehirdeki etüt merkezlerinin kısa bir özeti olup bu şehir de çok daha fazla sayıda eğitim kurumu olduğu bilinmelidir.

Bu eğitim kurumları genellikle kontenjana tabidir. Ders yılının başlarında kayıt almaya başlayan bu kurumlara üniversite sınavlarına hazırlanan lise öğrencileri tarafından birinci sınıftan son sınıfa kadar oldukça yoğun bir talep vardır. Bu kurumlarda dersler bir sınıfta grup dersleri olarak işlenmektedir. Bireysel ders alma şansı daha düşük diyebiliriz. Aynı zamanda belirli bir program takip edilir ve anlamadığınız veya kaçırdığınız dersleri telafi etme noktasında bazı sıkıntılar yaşama ihtimalleriniz olabilir. En önemli noktalardan biri ise, dersinize giren öğretmenlerin sizin öğrenme biçim ve hızınıza uyumlu olmasıdır. Bu kriter her öğrencinin heyecanla ve öncelikli olarak göz önünde bulundurduğu bir kriterdir.

Bu kurumlarda dersler Milli Eğitim müfredatıyla paralel ilerlemektedir. Bunun yanında, öğretmen kadroları deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.Öğretmenler sınavlara hazırlık odaklı çalışırlar.

Eskişehir’de sayısal bölüm okumak

Eskişehir Türkiye’nin öğrenci şehri olarak bilinmektedir. Üniversite sınavları sonrasında öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehirlerin başında sıklıkla Eskişehir’i görürüz. Bunun nedeni, hem İstanbul, Bursa, İzmir ve Ankara gibi Türkiye’nin en büyük 4 şehrine yakın olması, hem öğrenci dostu temizi açık görüşlü ve görece hesaplı bir şehir olması hem de canlı şehir hayatı olarak sıralanabilir. Eskişehir’de öğrencilerin sıklıkla takıldığı Barlar sokağı veya Porsuk Çayı kenarı bu şehirde gezmeye veya okumaya gelen herkesin keşfetmesi gereken başlıca yerlerdir.

Eskişehir’de iki adet üniversite bulunur. Bunlar :

 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
 • Anadolu Üniversitesi
 • Eskişehir Teknik Üniversitesi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 1970 yılında kurulmuştur. Bünyesinde İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü, Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü ve Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümleri bulunmaktadır. Tüm bu bölümlerdeki öğrenciler çok iyi matematik bildiği ve matematiğin en üst seviyelerine hakim olduklarından, Eskişehir’de üniversite öğrencisinden matematik dersleri almak kötü bir fikir olmayabilir.

Şehirde aynı zamanda Türkiye’nin en kalabalık üniversitesi olan Anadolu Üniversitesi bulunmaktadır. Anadolu Üniversitesi aöıköğretimprogramları ile tüm Türkiye’de ün kazanmıştır. Anadolu Üniversitesi bünyesinde Matematik Bölümü ve İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü bulunmaktadır. Eskişehir’de ilköğretim matematik dersleri almak isteyenleri sayısız fırsat beklemekte.

Eskişehir’de okuyan üniversite öğrencilerinden matematik dersleri alarak hem şehrinizde okuyan öğrencilere ekonomik katkı sağlamış olursunuz hem de daha ucuz fiyata ders veren bu öğrencilerden kaliteli dersler alırsınız. Öğrenciden özel ders almanın bir diğer olumlu yanı ise yaşlarının size daha yakın olup daha iyi anlaşabilme olsalığınızın artmasıdır. Öğrenciden matematik özel dersi size bir mzel dersten beklediğinizden çok daha fazlasını katabilir.

Eskişehir’de matematik hocası

Eskişehir’de matematik hocası sıkıntısı yok: Üniversiteler, özel okullar, etüt merkezleri, dershaneler ve hatta matematik kulüpleri arasında, çarpım tablosunu çocuğunuza öğretmeye yardımcı olacak bir öğretmeni her zaman bulacaksınız. Öğretmenlere matematik ev ödevi yardımı talebinde de bulunabilirsiniz.

Aslında, çoğu üniversite veya okulda, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerinin derslerden geri kalmaması için ek ders alma şansı vardır. Okul yılı boyunca veya tatillerde (Kurban Bayramı tatili, Razaman Bayramı tatili, ara dönem tatili vb.) evde özel ders talep edilebilir. Eskişehir’de, aynı zamanda, merkezde işyerinize yakın veya Porsuk Çayı boyunca birçok etüt merkezi de var. Böylelikle çocuklarınız hiçbir zaman çok uzağınızda olmaz.

Özel matematik dersleri almak tüm bunların yanında başka iyi bir çözüm: Öğretmenler size haftanın herhangi bir saatinde ders vermeye hazır! Aslında, bir problemi çözmek için size matematik soruları çözmekten daha iyi bir şey olmadığını söyleyecekler. Neden kitap defterinizi kolunuzun altına alıp Porsuk Çayı kenarında veya Barlar sokağında bir kafenin terasında ders çalışmıyorsunuz?

Ayrıca her öğretmenin kendi uzmanlık alanına veya en sevdiği alana sahip olduğunu bilin: Fonksiyonlar, calculus, denkelemler, türev, integral... Ancak yine de bir matematik öğretmeni her koşulda öğrencilere uyum sağlamalıdır!

Eskişehir matematik dersi: Superprof'ta özel hocanızı seçin!

Eskişehirdeki öğrenci sayısının artmasıyla birlikte, özdevlerinizde veya sınavlarınızda size yardımcı olacak deneyimli matematik öğretmenini bulmak bazen zor görünebilir. Gerçekte, aslında değil: Superprof sizin için bir platformdur! Gerçekten de öğretmenlerimiz, programınıza ve bütçenize saygı duyarak evde özel ders veriyor ve ders verilecak mekan konusunda oldukça esneklik gösteriyorlar.

AYT sınavına hazırlık mı? Kolay. Mat2 konularını eksiksiksiz öğrenmek için gereken her şey elinizin altında olacak. Üniversitede mühendislik, matematik gibi sayısal bölümlerdesiniz ve calculus gibi bir dersi anlamakta güçlük mü çekiyorsunuz ? Yüksek lisanslı ve hatta doktora sahibi matematik öğretmeni bularak bu derste bile yardım alabilirsiniz.

Tüm bnların yanında matematik dersleri alırken daha farklı beceriler geliştirmek için öğretmenlerin ders verdiği diğer alanlardan da yararlanabilirsiniz. Geometri, Mat1 ve hatta bilgisayar kursları, dilerseniz whatsapp matematik soru çözümü ve hatta diğer konulardaki (fen ve teknoloji, fizik, kimya) dersler kataloğundan size haftalık veya aylık kurslar verecek özel ders öğretmenleri mevcut.

Bu arada Superprof'ta seni kaç öğretmenin beklediğini biliyor musun? Sadece Eskişehir’de bile 1000’e yakın matematik öğretmeni özel ders vermek için sizi bekliyor. Mükemmel öğretmeni bulmak ve hızlı ilerleme kaydetmek için ve etkili bir matematik öğrenme programı oluşturmak için öğretmen profillerini incelemeye başlayın. AYT’den güzel bir puan alıp Eskişehir’de sayısal bölümlerde okumak kulağa hoş geliyor değil mi?

Zor olsun ya da olmasın, öğretmenlerimiz mühendislik bilimleri de dahil olmak üzere Mat1’den Calculus’e kadar matematiğin her alanına çok aşinadır. Özel öğretmeniniz, birinci sınıftan itibaren hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak sabırlı ve disiplinli bir öğretmen olabilecektir. Matematik öğretmeniniz sizi sitede bekliyor olabilir. Konu eksiklerinizi kapatmak veya sınavlara hazırlanmak için beklemeye gerek yok, vakit hızla geçiyor !

Ne öğrenmek istersiniz?