Anasayfa
Ders ver

Adana Matematik Dersi İçin Matematik Öğretmeni Seçenekleri

🥇 En iyi öğretmenler
💻 989 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

Adana matematik hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star matematik öğretmenlerimiz.

57 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 57 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz matematik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı matematik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

Adana içindeki en iyi matematik öğretmenini bulun

Matematik öğretmeni profillerini inceleyin ve kriterlerinize uyan Adana içindeki harika matematik öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online matematik dersi)

2

Adana içinde matematik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Adana içindeki matematik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Matematik dersleri almaya başlayın.

3

Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Adana konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Adana içindeki eski öğrencilerimiz
matematik öğretmenlerini değerlendiriyor

Tüm Adana matematik özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Adana'da matematik öğretmeni seçiminiz size matematik alanında rehberlik etsin

Neden Adana’da matematikten özel ders almalısınız?

Matematik… Bazen çok basit, bazen çok karmaşık ve bazen fazla yorucu olabiliyor. Aritmetik, cebir veya mental matematikte tüm konuları tamamen kavrayıp hepsinde ustalaşmanız pek mümkün olmayabilir. Ancak lisede matematik çok önemlidir. Bu nedenle özellikle gitmek istediğiniz bir üniversite varsa, derece yapmak istiyorsanız veya sınavda yüksek netlere ulaşmak istiyorsanız matematiği ciddiye almanız gerek. Sayılar aslında her yerde: Günlük hayatta, muhasebecilik işinde, kişisel projelerinizde… Matematikte en azından temel konularda uzmanlaşmak size birçok kariyerin kapısını açabilir.

Oran orantının kurallarını ortaokulda tam olarak kavrayamamış olabilirsiniz veya müfredatta size çok karmaşık gelen konular olabilir. İlkokulda çarpım tablolarını (toplama, çıkarma, bölme, çarpma), ondalık sayıları, yüzdeleri veya üniversitede trigonometri kurallarını öğrenmek zor gelebilir.

Bu nedenle Adana’da matematik dersleri almak harika bir fikirdir. Diferansiyel denklemler çözer, dönem sonunda gireceğiniz sınavlara çalışır ve gelecekteki kariyeriniz için matematikte ilerleme fırsatı bulursunuz. Başarıyı yakalamanıza yardım etmeye hazır birçok matematik öğretmeni olduğunu unutmayın!

Her öğretmen farklı bir alanda uzmanlaşmış olabilir: Mekanik, matematiksel fizik (kimya fiziğinden farklı bir alandır), sayı teorisi (karmaşık sayılar, tamsayılar, asal sayılar), mantık, geometri (trigonometri dâhil), cebir, olasılık ve istatistikler, grafik teorisi (özellikle üstel fonksiyonlar), kompleks analiz ve daha birçok konu…

Her öğrenci farklıdır. Bu nedenle öğrenciye en uygun öğrenme tekniği bulunup uygulanmalıdır. Zihinden hesap yapabilmek için belli bir teoremi veya kuralı ezberlemek yetmez. Bilimsel akıl yürütmeyi de öğrenmeniz gerekir. Tam da bu noktada deneyimli bir öğretmenle ev ödevleri yapmak, evde veya dışarıda yoğun eğitimler almak en doğru karar olabilir. Şimdi Adana’da sahip olacağınız fırsatlara bir göz atalım.

Adana’da matematik öğrenin

Adana’da Atatürk Parkı, Ziyapaşa Parkı, Belemedik Vadisi, Karapınar Parkı, Dilberler Sekisi gibi matematik kitabınızı alıp sorulara yoğunlaşabileceğiniz birçok park var. Adana birçok öğrenciye de ev sahipliği yaptığından aradığınız kitabı bulmanız hiç zor olmayacak. Şehirdeki yüzlerce kitapçıdan istediğiniz veya öğretmeninizin önerdiği bir kitabı alabilir, anlamadığınız konulara odaklanabilirsiniz. Algoritmalar, dört işlem, liseye ve üniversiteye hazırlık, çözümlü soru kitapları… Seçenek çok!

İsterseniz kitaplarınızı ve kalemlerinizi alıp Çukurova Üniversitesi’nin kampüsünde bir ağaç gölgesinin altında da çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Hem üniversiteyi gezip görürsünüz, hem de farklı bir ortamda ders çalışmış olursunuz. Adana’daki birçok yeşil alanla ders çalışacak bir yer bulmanız hiç de zor olmayacak.

Boş bir zamanınızda Atatürk Bilim ve Kültür Müzesi’ni de ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Müzenin olduğu bina Kültür Bakanlığınca “Korunması Gerekli Taşınmaz Kültür Varlığı” olarak tescil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Burada Atatürk’ün Adana seyahati ile ilgili fotoğrafları ve belgeler sergileniyor. Ayrıca Kuvayı Milliye dönemine ait eşyalar, etnografik eserler ve bu döneme ait gazeteler de yer alıyor. Kütüphanesinde ise Osmanlıca ve Türkçe yazılı 2000’e yakın kitap bulunuyor. Kitapların çoğu bağışla bir araya getirilmiş.

Ziyaret edebileceğiniz bir başka müze ise Yüreğir Bilim Müzesi. Burada 50 Kişilik planetaryum, HD ve dijital ses sistemi yer alıyor. Bilim Merkezi Deney istasyonlarında ise Yüreğir Robot Atölyesi, çıkrık, harmonik sarkaç, denge platformu, termal kamera, pedallı jeneratör, sağ sol yanılgısı, merkezcil kuvvet deney seti, el becerisi, sensörlü kalp davulu, deforme aynalar, fısıltı çanları, plazma küresi, HD gözlüklü simülatör, güneş sistemi ağırlık simülatörü ve rezonans tüpleri var. Hem çocuklar hem de yetişkinler için ilgi çekici bir deneyim olabilir!

Adana ve Matematik

Adana’da YKS veya LYS’ye hazırlanırken yardım alabileceğiniz birçok öğretmen var. İlkokulda ev ödevlerine yardımcı olması için veya ortaokulda liseye, lisede üniversiteye hazırlıkta ihtiyacınız olan matematik becerilerini geliştirmek için bir öğretmenle anlaşabilirsiniz. Sadece bire bir değil, küçük gruplar hâlinde dersler de alabilirsiniz. Ayrıca Adana’da sadece matematiğe odaklanan birçok kurs olduğunu unutmayın.

Hedefiniz kariyerinize matematikle devam etmekse veya hayallerinizdeki iş için belli bir matematik bilginizin olması gerekiyorsa genel matematik dersleri alıp temelinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Bir sınava veya üniversiteye hazırlanırken kendinizi hazır hissetseniz de bilgilerinizi tazelemek için kısa süreliğine matematik yardımı alabilirsiniz.

Okulda öğrendiklerinizi daha iyi kavramak istiyorsanız bir etüt merkezine yazılmanız yeterli olabilir. Matematikte fonksiyonlar, kesirler, olasılık, ondalık sayılar gibi birçok konudaki bilgilerinizi burada tazeleyebilir, bilgileri kafanızda daha iyi oturtabilirsiniz. Tabii ki sizin seviyenize ve hızınıza özel bire bir dersler kadar etkili olmayacaktır ama öğrendiklerinizi gözden geçirmek için iyi bir fırsat olarak görebilirsiniz.

Kendi programınıza ve öğrenme şeklinize göre dersler almak için evde özel dersler daha verimli olacaktır. Derslerin hızını, sıklığını ve yerini kendiniz belirleyebileceksiniz. Başka derslerden de özel ders alıyorsanız programınızı kendinize göre ayarlamanız daha kolay olacaktır.

Adana’da binlerce matematik öğretmeni

Yaşadığınız ilçe ve mahallede bulunan birçok matematik öğretmeni olabilir. Adana’da farklı alanlarda uzmanlığı olan birbirinden farklı matematik öğretmenleri bulabilirsiniz. Logaritma, kriptografi, skaler çarpım gibi kavramlar artık sizin için bir sır olmayacak!

Tabii ki Pisagor, Newton, Descartes gibi ünlü matematikçiler olmayabilirler ancak sayılar ve evrenin sırları için duydukları merak aynı olacaktır.

Öklid bölünmesi, afin fonksiyon, açıortay gibi konulardaki bilgilerini sizinle paylaşmaktan mutlu olacaklardır. Matematik öğretmenleri her öğrenciye aynı yöntemlerle yaklaşmaz, öğrencinin seviyesine göre bir program hazırlar. İster matematiğe yeni başlıyor olun, ister ileri seviyede ders almak isteyin; bir matematik öğretmeninin çok faydasını göreceksiniz. Size özel hazırladıkları programlarla anlamadığınız konuları daha açık ve anlaşılır bir dille anlatabilirler. Matematik egzersizleri ve oyunlarla konuları daha rahat anlamanızı sağlayabilir, girdiğiniz sınavlarda yanlış yaptığınız soruların üstünde durarak doğrusunu öğretebilir, size özel alıştırmalar hazırlayabilirler.

Adana’da matematik dersleri alırken bir yandan da mola verebileceğiniz tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebileceksiniz. Ancak tabii ki öğretmeninizi doğru seçmeniz gerek. İlk konuştuğunuz öğretmenle anlaşmak yerine hedeflerinizi iyice belirleyip öğretmenin ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğinden emin olun.

Adana’da Matematik: Superprof’ta Seçenek Çok!

Superprof’ta yaşadığınız, çalıştığınız veya en sevdiğiniz ilçeyi seçerek tüm özel ders öğretmenlerimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 400’den fazla öğretmenin ilk dersinize başlamak için sizi beklediğini unutmayın!

İlk konuşmanızda hedeflerinizi öğretmene açıklayın. Sınav değerlendirmesi mi yağmak istiyorsunuz? Belli bir konuda yardıma mı ihtiyacınız var? Okuldaki matematik derslerinde daha mı iyi olmak istiyorsunuz? Ayrıca matematik seviyenizi açıkça söyleyin. Temel konuları anlamakta güçlük mü çekiyorsunuz? Zor bir konuyu tam olarak kavrayamıyor musunuz? Sayılarla aranız kötü mü? Denklemleri çözemiyor musunuz? Ya da matematikte gayet iyisiniz ama üniversite sınavına hazırlanırken disiplinli bir öğretmene mi ihtiyacınız var?

Tabii ki bütçenize göre birini bulmanız gerekecek. Öğretmenlerimiz ders ücretini saatlik alır ve genelde ilk dersi ücretsiz verirler. Ancak onlardan ne kadar süre ders alacağınızı da bilmek isteyebilirler. Belirli bir tarih aralığı belirlemek hem sizin hem de öğretmeniniz için daha faydalı olacaktır. Böylece daha organize olursunuz ve derslere ne kadar harcayacağınızı önceden belirlersiniz.

Matematik öğretmeninizle önceden mutlaka buluşmanızı öneriyoruz. Dersleri evde almak istemiyorsanız sakin bir kafede, parkta veya birebir çalışabileceğiniz bir kütüphanede de buluşabilirsiniz.

Evinizin sessizliğini ve rahatlığını tercih ediyor ve tüm kitaplarınızın elinizin altında olmasını istiyorsanız öğretmeninizle derslerinizi evde de yapabilirsiniz. Öğretmeniniz evinize gelip matematikte ihtiyacınız olan yardımı almanız için elinden geleni yapacaktır. Ancak öğretmeninizin nerede yaşadığına da dikkat edin. Uzak bir yerden gelecekse yol masrafları ders ücretine dâhil olmayabilir ve ekstra ücret ödemeniz gerekebilir.

Superprof öğretmenlerimizden özel dersler aldıktan sonra Schrödinger paradoksu artık sizin için bir sır olmayacak! Peki, ne bekliyorsunuz? Hemen şimdi bir öğretmenle iletişime geçin!

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Adana matematik dersleri ücretleri nedir?

Adana özel matematik dersi ücretleri ortalama ₺57.

 

Matematik dersi ücretleri şunlara göre değişiklik gösterir:

  • öğretmenin deneyimi
  • dersinizin nerede olacağı (webcam üzerinden veya dışarıda)
  • alacağınız ders sayısı ve her dersin süresi
  • ders alma hedefiniz

Özel ders öğretmenlerinin %97'si ilk derslerini ücretsiz veriyor. Semtinizdeki matematik özel ders hocaları fiyatlarını öğrenin.

👨🏼‍⚖️ Kaç özel ders öğretmeni Adana konumunda özel matematik dersleri yapmak için müsait?

Adana ve ilçelerinde, 989 matematik öğretmeni dersler işlemek için müsait.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, dersleri hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere ilanlarını inceleyebilirsiniz.

 

989'dan fazla öğretmen arasından

Adana  konumunda 989'dan fazla müsait öğretmen arasından özel dersinizi seçin.

💻 Platformumuza uzaktan eğitimle matematik dersi işlemek seçeneği var mı?

Özel hocaların %80'i webcam üzerinden matematik konuları anlatıyor. Online dersler hem daha ucuzdur hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online matematik dersleri ücretsiz platformları kullanarak kısa sürede matematik sorularını çözme imkanı sunuyor. Böylece coğrafi imkansızlıklar engel olmaktan çıkıyor.

✒️ Adana konumunda öğrenciler matematik hocasını nasıl puanlandırır?

66 yorum arasından, ders alanlar matematik hocalarına beş üzerinden ortalama 5.0 puanladı.

 

Dersiniz ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa Superprof ekibinden bir müşteri temsilcisi çözüm bulmak için (e-mail üzerinden hafta içi her gün) müsait olacaktır.

 

S.S.S. sayfamıza göz atın.

👴🏼 Adana şehrinde neden matematik dersleri işlemeyesiniz?

Matematik okuldaki en çok başarısız olunan derslerden biridir. Birçok talebe lise, ortaokul, ilkokul ve hatta daha üst seviyelerde okulda zorluk çekiyorlar. İşte bu yüzden matematik ek dersleri oldukça revaçtadır.

 

Özel matematik öğretmeni ile birçok öğrenci matematik dersi korkularını atlatmaktadır.

 

Deneyimli bir hoca ile farklı matematik çözümlerini öğrenmek için matematik dersi talep edin. Öğretmeninizin yardımıyla matematik soru çözümlerini daha kalıcı hızlandırmanın şimdi tam vakti.

 

Özel ders hocanızı bulup rahatça evinizde veya evinizin dışında dersinizi rezerve etmeniz yeterli.

 

Matematik özel derslerinizi rahatça evinizde veya evinizin dışında nerede almayı arzu ediyorsanız hocanız ile iletişim kurup organize etmenize olanak veren bir iletişim kutusu bulunmaktadır.

 

Adana konumunda 989 özel ders öğretmeni arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Matematik öğretmeninizi bulun