Anasayfa
Ders ver
 
 • Lider
 • (36 üye yorumu)
F
Fatma
« Mükemmel! Akıcı konuşmasıyla ders anlatımı gerçekten çok güzel ve... Devamını oku »
F
Fatma
« Mükemmel! Akıcı konuşmasıyla ders anlatımı gerçekten çok güzel ve Ielts sınavı için bana harika ipuçları verdi. Kadir Hocamla ders yapmak benim için çok güzel bir deneyim oldu teşekkürler »
₺100/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 2saat
Kadir tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • İngilizce yazma becerileri
 • İş İngilizcesi
 • IELTS
 • Amerikan İngilizcesi
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Dil Eğitimi ve Dilbilimi mezunundan bireyselleştirilmiş, eğlenceli ve günlük hayatta uygulanabilecek İngilizce becerileri dersleri

Ders işleme yöntemi

Derslerin konuları konusunda deneme dersinden önce yapılan değerlendirme sınavına göre karar veririm. Ardından da ders planımı öğrencinin ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çizerim.
Genellikle tema hakkında düşündürecek bir girişle başlarım (beyin fırtınası, video, görseller vs.). Girişten sonra dersin dil becerilerini inceleriz. Çetin görünen dil bilgisi konularını tümevarımsal metodunu uygulayarak anlatmaktansa dilin şemalarını göstermeye çalışırım. Böylece hem basitleştirilmiş bir formül hem de kalıcı bir edinme sağlanmış olur. Tek bir metod kitabım yoktur. Ve bazen öğrencinin ihtiyacına göre birden fazla kitap kullanabilirim.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Kadir ilk dersi özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

•Çok-dilli öğretmenim. Bir dile farklı perspektiften bakıp öğrenci için en uygun öğrenme planı hazırlayabilmekteyim.
•Uludağ Üniversitesi'nin yabancı dil eğitimi ve dilbilimi mezunuyum.
•Beş dilde konuşabilirim. Onlardan dördü (İngilizce, Fransızca, Türkçe, ve Arapça) akademik seviyede ve biri (Rusça) günlük hayat seviyesinde.
•Yedi yıllık deneyime sahibim.
•Bursa Cambridge Assessment okulunda iki yıllık deneyime sahibim. Key, Preliminary, FCE, IELTS uzmanıyım.
•IELTS'ten İngilizce ustalık belgesine sahibim.
•İş İngilizcesi eğitiminde en az dört yıllık deneyimim bulunmaktadır.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺100/saat
Kadir tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • İngilizce yazma becerileri
 • İş İngilizcesi
 • IELTS
 • Amerikan İngilizcesi
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Kadir: CV

* Dil öğretiminde 7 yıllık deneyime sahip, yabancı dil ve dilbilimi uzmanı.
* Güçlü bir iş ahlakı, zaman yönetimi becerileri ve sağlıklı bir mizah dozuna sahiptir.
* Sabırlı ve insanların ihtiyaçlarını anlayarak donatılmış; herkesin memnuniyetiyle sonuçlanan terimlerle iletişim kurmayı çabalayan.
* Rusya, Suriye, Uganda, Türkiye ve Ukrayna'da dünya çapında kapsamlı seyahat eğitimi ve ikamet deneyimi sayesinde kültürlerarası uzmanlığa sahiptir.

36 üye yorumu : Kadir
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
F
Fatma

Mükemmel! Akıcı konuşmasıyla ders anlatımı gerçekten çok güzel ve Ielts sınavı için bana harika ipuçları verdi. Kadir Hocamla ders yapmak benim için çok güzel bir deneyim oldu teşekkürler

M
Merube

Mükemmel! Ben kendisinden sadece İngilizce speaking dersleri almaya başladım. Deneme dersi ile birlikte 3. Dersimizi tamamladık. Ben de bir öğretmen olduğum için şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki, daha ilk günden sizi doğru analiz edip ihtiyaçlarınız doğrultusunda ders içeriği hazırlayan kıymetli bir hoca. Henüz 3 ders almış olmama rağmen kendimdeki gelişimi fark edebiliyorum. Herkese de tavsiye ederim. Kendisine kariyerinde başarılar diliyorum.

H
Hülya

Mükemmel! Yurt Dışı eğitimine gitmeden önce iyi bir hoca ararken tam da aradığım yerde olduğumu farkettim.İlk dersten seviyenizin çok iyi yerlere geleceğini farkedebiliyorsunuz.Öğrenciyle cana yakın olan kişiliği ve öğrenmeyi sevdiren Kadir hocadan çok farklı şeyler öğrendim.Eğer sizde İngilizce öğrenmek istiyorsanız çok doğru yerdesiniz.

M
Mustafa

Mükemmel! İş ingilizcesi ve konuşma için çkk faydasını gördüm. Çok rahat ve eğlenceli geçiyor.

M
Merve

Mükemmel! Yoğun bir iş temposu içerisinde olan birisiyim. Bu zamana dek Fransızca öğrenmek hep istiyordum ancak buna olan inancım neredeyse yoktu. Ta ki Kadir Hoca ile tanışana dek. Eğlenceli ders anlatımı, anlayışlı yaklaşımı ve güçlü akademik bilgisi ile kendinizi kesinlikle sıkıcı bir dersin içerisinde hissetmiyorsunuz. Kendisi ile bir an önce tanışın ve İngilizce yahut Fransızca öğrenmeye derhal başlayın derim . :)

31 referans

K
Katya

Kadir was working as an English teacher in the international project I was organizing. I was impressed by his persistence and desire to do his best. He was very creative with the agenda for the lessons so kids were not bored but active all the time. At the end of the project the results were really notable. Highly recommend.

F
Farah

I've worked alongside Abdul as an english teacher for a length of time. As a fellow teacher, and as a student for a significant portion of my life, I think he possesses a blend of professionalism, intuitiveness and approachability that is rare. He is always on time, always prepared, and quite frankly very sophisticated in his understanding of the tricky nuances of the English language. I am a native English speaker, and was at first suprised to learn he wasn't.

In approaching his lessons, he plans far in advance, he researches the best teaching approaches, and he is by far one of the most likeable teachers I have seen with his students. Students are motivated through his lesson design and his sense of humour, and from what I've seen - they excel.

Observing him, I took his teaching style as an example and incorporated into my own lessons. If you are lucky enough to study with this man - you will have the best of all worlds. He is a natural English speaker, an approachable, dynamic, and enthusiastic educator, and a reliable business person.

E
Ensar

Kendisiyle ayni is yerinde bir sure calistik. Kesinlikle alaninda yetkin, durust ve ogrencilerinin gelisimini onemseyen bir ogretmen. Gonul rahatligiyla ders talep edilebilecek bir kisidir kendisi. Ogrencinin ihtiyaci ne olursa olsun, hedeflerine ulasmasini saglayacaktir.

O
Oyku

I have met with Mr. Kadir in my English course. He is one of the most patient and courteous teacher I have ever known as even if a kid annoyes him or ruins the lesson, he would never say something impolite and tries to calm both himself and the class. I remember that he was always so energetic and too good at acting when he was trying to discrabe something important or amusing. About his teaching, although I knew about the topic he was explaining, I was actually learning something new that I didn't used to know and realizing that the subject which looks so simple is not actually how boring it seems was being so enjoyable while learning. I do not have enough information about how this website works but I can absolutely say that the students who are going to study with Kadir Teacher are too fortunate. Moreover, every student, who decided to study with Kadir Teacher, do not have to afraid of making mistakes because he loves the way that we learn the correct answer by help of our mistakes and never criticizes a student when he or she fails. I owe most of my knowledge about English to him.

A
Ada

Kadir , Üniversitedeki Fransızca öğretmenlik eğitimi boyunca yabancı dil kurumlarında öğretmen olarak çalıştı. Yaratıcı , araştırmacı ve empati kuran yönü öğrencileri ile sıkı ve güven barındıran bir iletişim kurmasına katkı sağladı. Çok erken yaşlardan bu yana, yabancı dili günlük hayatının bir parçası haline getirmesi onun, konuştuğu dillerin aksanını çok güzel kullanmasının asıl nedeni ve tabii ki bireysel çabaları. Hayatın her alanında profesyonelliğini elden bırakmayan bu arkadaşımı gözlerim kapalı bir şekilde öneriyorum sizlere.

M
Metin Mert

Abdul Kadir teacher was my English teacher and one of my best friend in Turkey. I have got more interested in English thanks To him. And he was not just my teacher he was my friend. For me he should be superprof.

A
Adam

Beside being great at what he does, the guy is hilarious and I believe a sense of humor is a great tool in his line of work.
A great teacher, good communication skills and easy going guy and an awesome colleague.

H
Hanane

Finding a goody goody teacher is quite hard !
But good is not always enough , character and charisma plays a part turn as well .
For Mr.kadir I would strongly recommend him I would strongly say that he was and still is one of the best teachers I have ever seen -no exaggeration needed - but it is the truth .
So , missing him or not choosing him as your teacher is your loss !!

ع
عبدالله

çok iyi bir hoca, dersi verirken eğlenceli bir şekilde veriyor üstelik herzaman öğrencini takil eden bir hoca.. herkese tavsiye ederim

Y
Yusuf

I know Mr. Abdul from my English Course. We met there and thanks to him, I was able to keep up with the class and make friends quickly. He is funny, kind, friendly and nice. He teaches very well and he doesn't skip any details. If you don't understand something, you can just ask him so he can help you. He has always been humorous and he is very cultured. I'd recommend Mr. Abdul to everyone. I am sure he will help you with anything.

Kadir ile röportaj

SORU 01 | 08
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
Kadir — 4 yaşındayken Amerikalı müzik ve sineması sayesinde İngilizce'ye merağım artmaya başladı. Bu merak bugün, 26 yaşındayken, akademik seviyeye ulaştı. Bugün dilbilimi araştırmalarım İngilizce ve Fransızca'da devam etmektedir.
SORU 02 | 08
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
Kadir — Bence İngilizce'yi tarihte en ustaca temsil eden iki yazar İngiliz William Shakespear ve İrlandalı James Joyce oldular.
SORU 03 | 08
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
Kadir — Shakespear ve Joyce'in İngilizce'ye olan katkıları İngilizce diline olan sözcük eklemeleriyle simgelenmektedir. Bunu olağanüstü yaratıcı bir biçimde kendi çağlarının kültürel ve siyasi fenomenlerden ilham alarak yapmaktalardır. Böylece hem kültürlerinden etkilenmişler hem de onlara katkıları olmuştur.
SORU 04 | 08
Bu dilin en belirgin zorluğu ve öğrenilmesini kolaylaştıracak yönü nedir?
Kadir — Öğrencinin anadili Türkçe olduğu varsayarak bu dillerin zorlukları ve kolaylaştıracak metodları aşağıdaki gibi sıralanabilir:
İngilizce: İngilizce'nin en belirgin zorlukları cümlenin yapısı (Türkçeden çok farklı olduğundan dolayı) ve heceleme istisnaları. Yapıya gelince dinleme ses kayıtları ve yazılı metinleri kullanarak öğrencinin analitik düşünme becerilerini aktive etmemiz gerekmektedir. Tabiki bu prosedür bir tema kullanarak yapılmalı (spor, müzik, günlük hayat). Sonraki adım öğrenciye kademeli olarak hedef ifadenin 'bloklarını' kullanarak bir cümle inşa ettirmek.
Heceleme konusu ise quiz ve kelime oyunlarıyla en iyi biçimde çözümlendiğini gözlemledim.
SORU 05 | 08
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
Kadir — Uzaktan bakınca bu beş diller farklı uzmanlık alanlarında çeşitli avantajlara sahiptir. Akademik olarak onlardan en belirgin önemi taşıyan diller İngilizce ve Fransızca'dır. Uzmanlık olduğunuz (veya olmak istediğiniz) alan ne olursa olsun bu iki dil araştırma kaynaklarınızın çeşitliliğinde farkedilebilecek bir kalite arttırabilmektedir. Ayrıca mesleki anlamda da size hem yeni kapıları açan anahtar olurlar hem de yaptığınız mesleği farklı bir perspektiften inceleyip daha hızlı ve/ya daha pratik olan çözümlere ulaşmanıza yol açabilmektedir. Kişisel açıdan ise yeni bir dil öğrendiğinizde, o dilin kültürüne de, ön kalıplardan uzak ve daha insani bir yaklaşımla bakmanıza şans vermektedir.
Yani bu küçük ayrıntıları anlamak size bir kültürü direkt sübjektif olarak incelemenizi sağlar ve dilin düşüncemize olan etkisine kavramamız ile sonuçlanır.
SORU 06 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak isteyeceğiniz bir anınız?
Kadir — Üniversite eğitimime başlayana (ve hatta lisansın üçüncü senesine) kadar hep bir dille ilgilenirdim. Üçüncü sınıftayken "Dilbilimine Giriş" adlı bir derse başladık. O gün sınıfın çoğu için can sıkıntısına uğratan ve kafa karıştırıcı bir derse girdiklerini hissettiklerine rağmen ben ise hobi olarak yaptıgım "dil koleksiyonculuğu"n klavuzunu bulmuş gibi hissettim! O günden beri dilleri yapısal olarak incelemeye ve onları kaşfetmeye devam etmek kendime amaç olarak koydum. Bugün hem kendi araştırmalarımı yapmaktayım hem de dünyanın bu alandaki olan ustalarını takip etme halindeyim.
SORU 07 | 08
Seyahat anılarınızı anlatarak sizi biraz daha tanımamıza yardımcı olun.
Kadir — 2019'un yazında AIESEC organizasyonu vasıtasıyla Ukrayna'nın başkentinde olan bir aylık gönüllü İngizice eğitimi projesine katıldım. Projenin bir çok profesyonel ve kişisel menfaatı oldu. Oradayken bir hostelde kalmıştım. Ben Türk öğretmenler grubundaydım ve hostele vardığımız günden beri, Rusça bildiğim için, grubun temsilcisi oldum. Ayrıca yabancı bir müşteri hostele giriş yaptığında neredeyse yerin resmi tercümanı oldum!
Orada iki hafta kaldıktan sonra hostelin yöneticisi bana bir haftalık ücretsiz konaklama teklif etti. Bu yolculukta dillerin sadece en güzel geçinme aracı olduğunu değil de aynı zamanda insani ilişkileri güçlendirebilen en iyi yöntem olduğunu bir kez daha kanıtlayabildim :)
SORU 08 | 08
Kendinizi birçok dilde ifade edebilme kapasiteniz yanında izi Superöğretmen yapan şey nedir?
Kadir — Öğretmenlik mesleğinde benim üç rol modelim vardır. Her birinden edindiğim birer karakterle kendimi Süperöğretmen olarak sayabilirim. Bunlardan biri lise İngilizce öğretmenim; ondan öğrendiğim özellik kitaptan çıkmaktan korkmamaktır ve tek kaynakla değil, farklı kaynaklardan yararlanabilmektir.
İkinci kişi MIT Üniversite profesörü ve dilbilimci Noam Chomsky; Chomsky bey'den özeleştirinin (sağlıklı dozajlarda) önemini anladım. Bir dilbilimci hiçbir zaman "ben mükemmeliğe ulaştım" diyemez. Aksine daima herkesin daha iyi olabileceğini düşünmeli.
Üçüncü rol modelim ise Toronto Üniversitesinin psikoloji profesörü Jordan Peterson; ondan motivasyonun her bir insan için farklı bir kaynaktan geldiğini algıladım. Sadece "Aferin!" ve "Yapabilirsin!" gibi ifadelerle başarının elde edilmeyeceğini farkettim.
Kısası beni Süperöğretmen yapan kişisel özellikler: dinamiklik, özeleştiri, ve eğitimi kişiselleştirmeye sürekli olan çabamdır.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için i̇ngilizce konuşma becerileri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! i̇ngilizce yazma becerileri derslerii̇ş i̇ngilizcesi dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Yıldırım
Uludağ Üniversitesi, Yüksek Lisans öğrencisinden YDS-YÖKDİL, konuşma ve aksan, çeviri, IELTS-TOEFL dersi
₺100
Berkay Burak
 • (8 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencilerin geçmişte öğrendikleri ve çalıştıkları bilgilere dayandırarak, onların dikkatini...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Marmara Üniversitesi Siyaset bilimi öğrencisinden, okuma, anlama, dinleme ingilizce dersleri (upper-int) , gelişim süreci takip edilir.
₺50
İbrahim Talha
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi şu şekilde işlerim dersin hangi alanına çalışacaksak ona uygun materyaller ve gün sonunu değerlendirecek...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngilizce öğretmeninden okul öncesi kademesinden itibaren, ilk ve orta okul seviyelerine, lise kademelerine bireysel veya grup olarak İngilizce dersleri
₺120
Sedef
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin ilgi alanına, öğrenme kapasitesine ve hızına göre şekillendirip, öğrenciye göre bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ortaokul ve lise ders takviyesi ve akıcı konuşma ve üniversite hazırlık öğrencileri için İngilizce dersleri
₺100
Fatma
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersin öncesinde icebreaker dediğimiz ısınma kısmı dersin öğrencinin gözünde sıkıcı bir rutin haline gelmesini...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üniversite öğrencisinden Lise ve Ortaokul öğrencisine İngilizce, Matematik, Türkçe, Fizik, Geometri, Felsefe, Arapça dersleri...
₺75
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

-Dersin süresine göre hazırlayacağımız müfredatı ve dökümanları kendim belirlerim. -İngilizce ve Felsefe...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldırım
İngilizce öğretmeni ve yüksek lisans öğrencisinden Bursa ve çevresinde İngilizce özel dersleri
₺100
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Eğitim bilimleri alanında öne sürülmüş tüm yöntem ve teknikler Pratiğe dayalı öğretim Etkili iletişim ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldırım
Yabancı arkadaşlarıyla hala kontakta olan, ingilizceyi amerikanlardan öğrenen bir öğretmen ile, ingilizce öğrenmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı!
₺55
Neslihan
İlk ders ücretsiz!

Sosyal hizmet ve çocuk gelişimi okuduğumu ve psikolojiye gerçekten ilgim olduğunu göz önünde bulundurarak,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Yıldırım
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Çocuklara yabancı dil eğitiminde sertifikam var. İngilizce'yi bir ders olarak değil de sevip pratiğe dökecekleri bir
₺45
Esra
İlk ders ücretsiz!

Ben derslerimi flaschcard, oyun, şarkı vs kullanarak işlemekten yanayım. Çünkü bu şekilde gerek çocukların gerekse...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sakarya Üniversitesi Almanca çeviribilim bölümünde okuyorum. B2+ seviyesinde Almanca ve B2+ seviyesinde İngilizceye hakimim. Bursa içinde yüz yüze, dilerseniz de online olarak ders verebilirim.
₺45
Refik Ege
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi Bursa içinde yüz yüze ya da dilerseniz online olarak verebilirim. Almanca okuduğunu anlama, metin yazma,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldırım
Yurtdışında iş tecrübesine sahip ve Ortaokuldan bu zamana kadar dil öğrenip kendini geliştirmiş bir Freelancer dan İngilizce ders almak ister misiniz?
₺59
Recep
İlk ders ücretsiz!

Derslerime önce kendim hazırlanırım ki karşımdaki kişiye akıcı ve anlaşılır anlatabileyim. Konu başlıklarını...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldırım
DENEYİMLİ C1 İngilizce Öğretmeninden İngilizce dersleri. Kişiye/Gruba özel ders. İlkokul->Lise, veya kendini geliştirmek isteyen herkese açık.
₺40
Alperen
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

İlk dersimiz tamamiyle bir tanışma dersi olur. Bu derste hobileriniz, kişiliğiniz ve karakteriniz, sevdiğiniz...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil ₺100 ₺100
Ders talep et