Anasayfa
Ders ver
 
 • (13 üye yorumu)
M
Mustafa
« Mükemmel! İş ingilizcesi ve konuşma için çkk faydasını gördüm. Çok... Devamını oku »
M
Mustafa
« Mükemmel! İş ingilizcesi ve konuşma için çkk faydasını gördüm. Çok rahat ve eğlenceli geçiyor. »
₺120/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Kadir tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
 • Grup
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • İngilizce yazma becerileri
 • İş İngilizcesi
 • IELTS
 • Amerikan İngilizcesi
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Dil Eğitimi ve Dilbilimi mezunundan bireyselleştirilmiş, eğlenceli ve günlük hayatta uygulanabilecek İngilizce becerileri dersleri

Ders işleme yöntemi

Derslerin konuları en baştan yapılan değerlendirme sınavına göre karar veririm. Ardından da ders planımı öğrencinin ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çizerim.
Genellikle tema hakkında düşündürecek bir girişle başlarım (beyin fırtınası, video, görseller vs.). Girişten sonra dersin dil becerilerini inceleriz. Çetin görünen dil bilgisi konularını tümevarımsal metodunu uygulayarak anlatmaktansa dilin semalarını göstermeye çalışırım. Böyle hem basitleştirilmiş bir formül hem de kalıcı bir edinme sağlanmış olur. Tek bir metod kitabım yoktur. Ve bazen öğrencinin ihtiyacına göre birden fazla kitap kullanabilirim.

Eğitim

•İngilizce ve Fransızca öğretmeniyim.
•Uludağ Üniversitesi'nin Fransızca dili eğitimi ve İngilizce dilbilimi mezunuyum.
•Beş dilde konuşabilirim. Onlardan dördü (İngilizce, Fransızca, Türkçe, ve Arapça) akademik seviyede ve biri (Rusça) günlük hayat seviyesinde.
•Altı yıllık deneyime sahibim.
•Bursa Cambridge Assessment okulunda iki yıllık deneyime sahibim. Key, Preliminary, FCE, IELTS uzmanıyım.
•IELTS'ten İngilizce ustalık belgesine sahibim.
•İş İngilizcesi eğitiminde en az dört yıllık deneyimim bulunmaktadır.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺120/saat
Kadir tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Grup
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • İngilizce yazma becerileri
 • İş İngilizcesi
 • IELTS
 • Amerikan İngilizcesi
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Kadir: CV

* Dil öğretiminde 6 yıllık deneyime sahip, Fransızca dili ve dilbilimi uzmanı.
* Güçlü bir iş ahlakı, zaman yönetimi becerileri ve sağlıklı bir mizah dozuna sahiptir.
* Sabırlı ve insanların ihtiyaçlarını anlayarak donatılmış; herkesin memnuniyetiyle sonuçlanan terimlerle iletişim kurmayı çabalayan.
* Rusya, Suriye, Uganda, Türkiye ve Ukrayna'da dünya çapında kapsamlı seyahat eğitimi ve ikamet deneyimi sayesinde kültürlerarası uzmanlığa sahiptir.

13 üye yorumu : Kadir
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
M
Mustafa

Mükemmel! İş ingilizcesi ve konuşma için çkk faydasını gördüm. Çok rahat ve eğlenceli geçiyor.

M
Merve

Mükemmel! Yoğun bir iş temposu içerisinde olan birisiyim. Bu zamana dek Fransızca öğrenmek hep istiyordum ancak buna olan inancım neredeyse yoktu. Ta ki Kadir Hoca ile tanışana dek. Eğlenceli ders anlatımı, anlayışlı yaklaşımı ve güçlü akademik bilgisi ile kendinizi kesinlikle sıkıcı bir dersin içerisinde hissetmiyorsunuz. Kendisi ile bir an önce tanışın ve İngilizce yahut Fransızca öğrenmeye derhal başlayın derim . :)

11 referans

E
Edona

A very disciplined, hardworking and patient teacher. His passion for teaching Russian and French to foreign students is as strong as teaching English. He has been an amaizing collegue and a great example for all the teachers that shared the same workplace.

E
Ezgi

Kadir Hocamla, IELTS için hazırlık yaparken tanışmıştım. Sınavda istediğim skoru aldıktan sonra da kendisiyle çalışmaya devam ettim çünkü sınav skoruma olan yardımları dışında, çok daha önemli bir katkısı oldu bana. Dil öğrenirken, biliyorum ama konuşamıyorum cümlesindeki “konuşamıyorum” kelimesini, her dersimize benim ilgi duyduğum konular ile ilgili konuşmak için çalışma yaparak gelen hocam sayesinde “konuşabiliyorum” a çevirdim. Her öğrencisinin hangi kitabı okuyarak ya da hangi şarkıyı dinleyerek İngilizce öğrenebileceğini bilip tavsiyelerde bulunur ve hatta kitaplar hediye eder kendisi İngilizce öğrenmek ile ilgili bir konu geçtiğinde ilk olarak Kadir Hocam’ı tavsiye ederim.

A
Ahmed

Öğrenciyle içli dışlı samimi olan , öğrenciye yabancı dili çeşitli yöntemlerle kolaylaştıran ve sevdiren kadir hocadan çok faydalı şeyler öğrendim , size çok minnettarım hocam , başarınızın devamını dilerim

E
Emir

Hello! Me and Kadir were colleagues at a language academy in Bursa, Turkey. He is a really good teacher and has a great character. He is a self-disciplined person. And he is a master of English language. He applies numerous teaching methods while sharing his knowledge. He creates really good connection between him and his students. I took his help many times when I needed to organise my lessons. I highly recommend him to Superprof members.

M
Mustafa

Kendisiyle ders yapma imkanımız oldu. Çok sabırlı istekli bir öğretici. Gerçek bir eğitimci

E
Emre Can

Yurtdışı eğitimime gitmeden önce ingilizce ile ilgili bana ihtiyacım olandan çok daha fazlasını veren bir öğretmen. Öğretmenden daha fazlası, bir dost. Genç ve dinamik olması sebebiyle aynı zamanda kendisininde öğrencisi gibi yeni bir şeyler öğretme ve öğrenme isteği en büyük artısı..

A
Ahmet

Kendisinden aldığım dersler ve ders harici kurduğu samimi ilişki neticesinde söyleyebilirim ki bu adam gerçekten öğretmek ve insanlara bir şey katmak için doğmuş, öğrettiği dildeki tam yetkinliği veya hissetmeseniz bile bir şeyler öğrendiğinizi fark ettiğinizde dediklerime hak vereceksiniz. Bilgi kadar öğreten kişinin öğretme yeteneğinin de önemli olduğu dil eğitiminde Kadir Hocam gerçekten de önemli bir yetenek, bulunmaz bir nimet...

A
Ahmet

Kadir Hoca ile London club da tanistik. Ogrencileri ile iletisimi kuvvetli , dersleri eglenceli bir sekilde gecirerek derslerin dinamik ve efektif gecmesini sagliyor. Birlikte ielts e hazirlandigimiz sure boyunca her derse keyifle gittigim bir hoca. Beraber hazirlandigimiz sinavdan olumlu sonuc aldim. Kadir hoca ile uyumlu calismamiz bu sonucu almamdaki en buyuk etkendir. Ingilizce ogrenmek isteyen arkadaslara gonul rahatligi ile Kadir hocayi onerebilirim.

A
ALİ EFE

Merhaba,Kadir Hocayla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım ve ders almaya başladım.Pozitif enerjisi , nezaketi ve proaktif ders anlatımıyla kısa sürede İngilizce konuşamama tutukluğunu üzerimden atmamı sağladı.Aslında size sadece dersi en iyi şekilde anlatmıyor aynı zamanda bu konu hakkında özgüveninizin oluşması ve güçlenmesi anlamında müthiş destek oluyor ondan öğrendiğim Mind Map mantığını halen kendi hayatımda uyguluyorum...Teşekkürler Hocam.

E
Erhan

Merhaba,

Kadir hocayla birebir olarak 1 yıl çalıştım, kendisi güncel öğretim tekniklerini kullanarak, gramer vs gibi kalıpları zihnimde kırmış olup konuşma becerilerime ciddi başarılar eklemiştir, Kadir hoca çok değerli ve iyi bir öğretim uzmanı olup, herkesin ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilecek teknik bilgiye sahiptir.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için i̇ngilizce konuşma becerileri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! i̇ngilizce yazma becerileri derslerii̇ş i̇ngilizcesi dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Yıldırım
İngilizce öğretmeni ve yüksek lisans öğrencisinden Bursa ve çevresinde İngilizce özel dersleri
₺100
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Eğitim bilimleri alanında öne sürülmüş tüm yöntem ve teknikler Pratiğe dayalı öğretim Etkili iletişim ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Turist rehberliği mezunundan Bursa’daki ilkokul,lise ve hazırlık öğrencilerine İngilizce dersleri,hadi eğlenerek öğrenelim!
₺50
Büşranur
İlk ders ücretsiz!

Pek çok öğretmen gibi dersleri anlatıp geçmekten ziyade İngilizceyi sevdirmeyi amaçlıyorum.Türkiye’de her...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldırım
Uludağ Üniversitesi, Yüksek Lisans öğrencisinden YDS-YÖKDİL, konuşma ve aksan, çeviri, IELTS-TOEFL dersi
₺100
Berkay Burak
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencilerin geçmişte öğrendikleri ve çalıştıkları bilgilere dayandırarak, onların dikkatini...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Marmara Üniversitesi Siyaset bilimi öğrencisinden, okuma, anlama, dinleme ingilizce dersleri (upper-int) , gelişim süreci takip edilir.
₺50
İbrahim Talha
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi şu şekilde işlerim dersin hangi alanına çalışacaksak ona uygun materyaller ve gün sonunu değerlendirecek...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngilizce öğretmeninden okul öncesi kademesinden itibaren, ilk ve orta okul seviyelerine, lise kademelerine bireysel veya grup olarak İngilizce dersleri
₺120
Sedef
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin ilgi alanına, öğrenme kapasitesine ve hızına göre şekillendirip, öğrenciye göre bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ortaokul ve lise ders takviyesi ve akıcı konuşma ve üniversite hazırlık öğrencileri için İngilizce dersleri
₺100
Fatma
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersin öncesinde icebreaker dediğimiz ısınma kısmı dersin öğrencinin gözünde sıkıcı bir rutin haline gelmesini...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üniversite öğrencisinden Lise ve Ortaokul öğrencisine İngilizce, Matematik, Türkçe, Fizik, Geometri, Felsefe, Arapça dersleri...
₺75
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

-Dersin süresine göre hazırlayacağımız müfredatı ve dökümanları kendim belirlerim. -İngilizce ve Felsefe...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldırım
Yabancı arkadaşlarıyla hala kontakta olan, ingilizceyi amerikanlardan öğrenen bir öğretmen ile, ingilizce öğrenmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı!
₺55
Neslihan
İlk ders ücretsiz!

Sosyal hizmet ve çocuk gelişimi okuduğumu ve psikolojiye gerçekten ilgim olduğunu göz önünde bulundurarak,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Sakarya Üniversitesi Almanca çeviribilim bölümünde okuyorum. B2+ seviyesinde Almanca ve B2+ seviyesinde İngilizceye hakimim. Bursa içinde yüz yüze, dilerseniz de online olarak ders verebilirim.
₺45
Refik Ege
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi Bursa içinde yüz yüze ya da dilerseniz online olarak verebilirim. Almanca okuduğunu anlama, metin yazma,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldırım
Yurtdışında iş tecrübesine sahip ve Ortaokuldan bu zamana kadar dil öğrenip kendini geliştirmiş bir Freelancer dan İngilizce ders almak ister misiniz?
₺59
Recep
İlk ders ücretsiz!

Derslerime önce kendim hazırlanırım ki karşımdaki kişiye akıcı ve anlaşılır anlatabileyim. Konu başlıklarını...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Mürtecim -Tercümanlık öğrencisinden, Bursa'da ingilizce dil eğitimi; ister online ister yüz yüze.
₺40
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Dil öğrenmek çaba ister. Ben öğrencinin öğrenmek istediği seviyeye göre plan hazırlar, öğrencinin kendi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldırım
DENEYİMLİ C1 İngilizce Öğretmeninden İngilizce dersleri. Kişiye/Gruba özel ders. İlkokul->Lise, veya kendini geliştirmek isteyen herkese açık.
₺40
Alperen
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

İlk dersimiz tamamiyle bir tanışma dersi olur. Bu derste hobileriniz, kişiliğiniz ve karakteriniz, sevdiğiniz...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil ₺120 ₺120
Ders talep et