Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Kayseri İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 60 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Kayseri ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Talas
₺60/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği eski öğrencisi, şuan Erciyes Kore Dili ve Edebiyatı öğrencisinden İngilizce dersi verilir.

Dersleri öğrencinin isteğine, yetenek ve anlayış hızına göre ayarlıyorum. Yaşları küçük olan öğrenciler için sadece gramerin değil akıcı konuşmanın da fazlasıyla önemli olduğunu aşılamaya çalışıyorum. Lise seviyesindeki öğrencilerin alt yapısı daha çok olduğu için konuşma konusuna ve sınavda çıkabilecek sorular üzerine odaklanıyorum.

Kocasinan
₺55/saat
Sevim
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji mezunundan Kayseri'de ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde Türkçe, Matematik ve İngilizce dersleri

Dersleri örneklerle anlatıp öğrencimin anladığından emin olduktan sonra örnek çözerek pekiştiririm. Derslerim ilkokul, ortaokul,lise öğrencilerine ve üniversite hazırlık öğrencilerine yöneliktir. 1 ders saatinde önce konuyu ana hatlarıyla anlatırım, ardından örnekler vererek konunun daha iyi anlaşılmasını sağlarım.

Kocasinan
₺40/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

IELTS sınav tecrübesi olan Mühendis ile İngilizce anlamak ve konuşmak artık çok kolay

Dear Sir or Madam, My name is Gokhan and I am 26 years old. I am writing to let you know that english is most common language in the world and number of speakers has been increasing day by day for either finding global friends or having lucrative jobs.

Kayseri
₺50/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Stajyer diyetisyen pelin'den kayseri'de ilkokul ortaokul ve lise seviyesinde yabanci dil eğitimi

Öğrenmeyi en yüksek oranda kalıcılaştıran yöntemlerin başında "Görsel ve İşitsel" efektler kullanmak gelir. Öğrenciyi sıkmadan bunaltmadan sabırla ve anlayışla, bu yöntemleri de kullanarak eğitirseniz, karşınızdaki bireyin sağlık ve psikolojik problemi olmadıkça konuyu anlamaması neredeyse imkansızdır.

Talas
₺50/saat
Sevda
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisi; ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde İngilizce dersleri

Derslerimi öğrencinin okuldaki müfredatına uyacak şekilde düzenlerim. Okulda işlendiği esnada daha kolay kavrayabilir ve derse aktif katılım sağlayabilir. Eksik olduğu konulara öncelik vermeye özen gösteririm. Öğrencinin ilgi alanına uygun bir biçimde ders planı ve aktivitesi oluştururum.

Kocasinan
₺75/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

YDYO Öğretim Görevlisinden Her Seviyede İngilizce Dersleri, Sınava Hazırlık, Konuşma, Yazma Becerileri

Derslerime öğrencinin seviyesini belirleyen bir sınavla başlarım. Daha sonra yine öğrencinin sıkılmayacağı şekilde, ona uygun yöntem ve tekniklerle devam ederim. Ders aralarında, öğrenci sıkılmaya başladığında, öğrencinin seviyesine göre, ingilizce sohbet eder ya da ingilizce oyunlar oynatırım. Daha sonra tekrar derse dönerim.

Kayseri
₺80/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Birebir ya da skype üzerinden İngilizce ya da Korece özel ders! İkisinden de diplomam vardır.

Dersleri öğrencinin geliştirmek istediği alana ağırlık vererek işlerim. Örneğin konuşma becerisini geliştirmek istiyorsa o alana daha çok önem verir en iyi sonucu alana kadar çabalarım.

Talas
₺50/saat
Gonca
İlk ders ücretsiz!

Çizim ve ingilizce dersleri verilir (Kayseri 'de öğrenciyim : Endüstriyel Tasarım Mühendisliği)

Kişiye göre derslerde ilerlerim. Her zaman başa sarıp işlenen bir sistemimiz var ben de olabildiğince akıcı sıkıcı olmayacak bir biçimde ders yapmaya çalışırım. İlkokul,Ortaokul öğrencilerine ingilizce dersi veriyorum. Çizim derslerinde yaş aralığım yok. Çizim yapmayı seviyorsanız ve bazı temellere sahip olmak istiyorsanız yardımcı olabilirim.

Kayseri
₺30/saat
Irem
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Erciyes üniversitesi eğitim fakültesi (İngilizce Öğrt) öğrencisinden kreş- ilkokul ve ortaokul İngilizce dersleri

Derslerimi interaktif öğeler ve oyunlar üzerine kurarım ezbere ve kağıtlara dayanan İngilizce eğitimindense konuşarak, oyun oynatarak aktif çocuklara da eğitim vermeye çalışırım

Kayseri
₺75/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli İngilizce Öğretmeninden İngilizcenin her alanında özel ders, serbest çevirmenlik, makale yazarlığı

Derslerim, verdiğim ders alanına göre değişir. Burada öğrencilerimin ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önüne alırım. Mesela bir öğrencim 1 ay sonraki bir sınava hazırlık yapmak istiyor. Burada İngilizceyi doğru öğretmek yerine o sınavı geçebileceği bir program uygularım. Uzun dönemde doğru İngilizce öğrenmek isteyen birine ise bu doğrultuda dersimi veririm.

Kocasinan
₺70/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

%100 İngilizce bir üniversitede okuyan endüstri mühendisliği öğrencisinden her konuda ingilizce dersi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Ben de bir öğrenci olduğum için öğrencilerin anlayabileceği bir şekilde ders veririm. Bir dil ya da bir ders ancak kullanılarak ve pratik yapılarak geliştirilebilir. Genelde konuyu öğrenciye sorular sorarak etkili bir şekilde işlerim. Aynı zamanda eğlenceli geçer. Öğrenci zamanın ne zaman geçtiğini anlamaz.

Kayseri
₺35/saat
Büşra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Abdullah Gül Üniversitesinde Moleküler biyoloji ve genetik bölümünde İngilizce hazırlık okuyorum ve İngilizce öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak istiyorum.

Derslerimi kendi kitaplarıma ve kendi yöntemlerime göre işlerim ödevler veririm ve sıkı takip yaparım öğrenci anlamadığı yerde sıkılmadan defalarca anlatırım ama kendi çabası da önemli bir ölçüttür.

Melikgazi
₺60/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

English, is not difficult, eaiser than you think. İngilizce düşündüğünüzden daha kolaydır.

Konuşma (Speaking), Dinleme (Listening), Yazışma (Writing), Okuma (Reading), şeklinde bir ders işleme yöntemimiz var, sizi gramere boğmadan (elbette yerine göre Gramer de olacak) doğrudan iletişiminizi sağlayacak ve kariyerinize etkili bir şekilde ilerleyebileceğiniz İngilizceyi öğrenebileceksiniz. Dünya büyük bir pazar o pazara siz de gülümseyin.

Melikgazi
₺45/saat
Zeynep
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmenliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul, lise seviyesi, ödev ve sınavlara yönelik ve konuşmaya yönelik Ingilizce dersi

Ders planımı hazırlarken önceliğim öğrencinin neden bu dersi aldığıdır. Okula, sınavlara yönelik bu dersi alıyorsa, öğrencinin seviyesi, ihtiyaçları ve konuları göz önünde bulundurarak ders planımı hazırlarım.

Melikgazi
₺30/saat
Aybuke
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yds den 85 aldım üniversite sınavına hazırlanıyorum, çok uygun fiyata her türlü ingilizce konusunu anlatabilirim, ders verebilirim

Her konuya en temelden giriş yaparım, sizin anlama yeteneğinize göre çok basite indirgeyerek anlatabilirim, isteyene resimler üzerinden isteyene kodlayarak isteyene dümdüz anlatabilirim.

Talas
₺40/saat
Ahmet muhammet
İlk ders ücretsiz!

Yabancı diller konusundaki tecrübeli öğrenciden Kayseri de özel ders, uygun fiyata sonuç garantili

Derslerini Skype ya da birebir görüşme şeklinde işleyorum. Öğrenci merkezli eğitim metodunu benimsiyorum. Plan öğrencinin seviyesine göre değişmektedir. Kendi kaynaklarımdan faydalanıyorum.

Melikgazi
₺80/saat
Havva
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde İngilizce dersi ️

Öğrenecek kişiye özel taktiklerle konu anlatımı mı değil konu aktarımı üzerine ders veriyorum.Amaç öğrenmeyi kolaylaştırmak.

Kocasinan
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden orta okul-lise öğrencilerine ingilizce dersleri.sınav ingilizcesi ve genel ingilizce isteğe bağlı

Derslerde listening speaking ve normal grammar dersleri şeklinde işlerim.En etkili bu şekilde eğitim verilmesi gerektiğine inanıyorum.ilginiz için teşekkür ederim.

Melikgazi
₺50/saat
Selver defne
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim ingilizcenin her alanında ders verebilirim.(konuşma, yazma kelime bilgisi..) kayseride yaşıyorum.

derslerimi büyük bir samimiyetle işlerim öğrencileri çok sıkmadan. Kendi özel tekniklerimle, bu alanda aldığım derslerle öğrencilerin daha çabuk ve kalıcı şekilde ögrenmesini sağlarım.

Talas
₺60/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

2 yıldır mimarım.. İlkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce dersi vermek istiyorum.

Dersleri öğrenciyi sıkmadan onun geleceğine ne yür etkilerde bulunacagını ve ne kadar gerekli olduguna onu inandırıp dersi sevdirerek anlatmak asıl hedefim.

Melikgazi
₺55/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde İngilizce dersi verilir

Derslerimi öğrencinin anlayabileceği şekilde düzenli ve palnli bir şekilde işlemekten yanayım. İstenilen şekilde ilerlemek bizi daima ileriye atacaktır.

Kayseri
₺50/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Her düzeye uygun ingilizce özel ders verilir. Sınavlara yönelik çalışma yapılır. Eğlenerek öğrenin.

Öncelikle öğrencinin bilgi düzeyini yolların ve sonrasında o öğrenci için gerekli olan bilgi düzeyini seviye seviye aktarırım ve bunu yaparken sıkmadan yapmaya özen gösteririm.

Kocasinan
₺40/saat
Yzeir
İlk ders ücretsiz!

From Albania (Arnavutluk). I really enjoy teaching English. Looking forward to sharing my knowlwedge.

Derslerimi su sekilde islerim: Ilk yarim saat veya saat kitaptan soru cozmeye calistiririm, ondan sonra konusma ya da anlama uzerinden calistirmaya devam ederim.

Talas
₺35/saat
Muhammad adeel
İlk ders ücretsiz!

Ana dili ingilizce olan Türkçe bilen yabancı öğrenciden Kayderide ingilizce dersleri verilir

Derslerimi kişinin ihtiyacına göre konuşma ağırlıklı kişi isterse gramer şeklinde işlerim. Öğrencinin kendi kaynaklarından devam ederek işlerim. Uygun fiyatlı ders veriyorum.

Kocasinan
₺30/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden ilk okul, ortaokul ve 9-10. sınıf öğrencilerine Kayseri'de Ingilizce ders

Derslerimi elimdeki kaynak kitaplardan işlerim. Çesitli örnekler veririm ve farklı materyallerle dersi eğlenceli hale getirebilirim çünkü Ingilizce ders ciddiyetinde değil eğlenerek öğrenildiğinde güzel sonuç alınabilecek bir derstir.

Melikgazi
₺25/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden Kayseri’de her türlü seviye için ingilizce dersleri

Dersleri konularına ve katagorilere göre ayırarak bölüm bölüm anlatırım , her konudan sonra örneklerle desteklerim ki akılda kalıcılığı artsın . Konulara göre kelimelerde yardımcı olurum .

Melikgazi
₺30/saat
Halil
İlk ders ücretsiz!

Elektrik-Elektronik mühendisliği bölümü öğrencisiyim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine her seviyede ingilizce dersi verilir.

İngilizceyi ister okul için, ister hobi olarak öğrenin. Nasıl bir eğitim içeriği istiyorsanız size özel dersi işleyebiliriz.

Kayseri
₺70/saat
Şerife
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce konuşmayı geliştirmek ve pratik yapmak isteyenlere yardımcı olabilirim. Ingilizce de benim hedefim gramer vs değil öncelikle konuşma ve iletişim kurabilmeyi geliştirmek.

Daha önceki özel öğretmen olarak edindiğim tecrübelerimden dolayı ben derslerimi konuşma ve iletişim hakkında kurmayı düşünüyorum. Başta seviyeyi denetledikten sonra Gramer bölümününden başlayıp onu geçtikten sonra konuşma ve anlama (Speaking and Listening) ağırlıklı dersler işlemeyi umuyorum.

Kocasinan
₺25/saat
Ayşe nur
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisinden ilk okul ve lise öğrencileri düzeyine uygun ingilizce dersi

Derslerimi öğrencinin seviyesine göre başlatıp her alandan kelime bilgisini geliştirerek öğrencinin hem derslerine yardımıcı olmak hem de konuşma okuma anlama yazma becerilerini geliştirmek istiyorum

Kayseri
₺65/saat
Şaban
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışında yabancılarla çalışmış biri olarak konuşmaya dayalı, pratik veya derslere ve sınavlara yardımcı olmak üzere İngilizce dersleri verilir.

Derslerimi karşı tarafın ihtiyaçları doğrultusunda ders kitabı, yardımcı kaynak veya konuşmaya yönelik olarak istenilen materyal üzerinden ortaklaşa kararlaştırılan bir program dahilinde işlerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Kayseri merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Kayseri konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Kayseri ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Kayseri merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Kayseri konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.