Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Kayseri İngilizce öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star İngilizce öğretmenlerimiz.

58 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 58 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz İngilizce dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

3 saat

Şimşek gibi hızlı İngilizce öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Kayseri içinde İngilizce dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Kayseri içindeki İngilizce öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve İngilizce öğrenmeye başlayın

3. Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Kayseri konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

✏️ Kayseri İngilizce öğretmenleri hangi adreslerde ders işlemek için bulunur?

Doğrudan özel etüt talep etmek için korumalı iletişim platformumuz sayesinde platformumuzdaki İngilizce kursu verenler ile mesajlaşmaya  başlayın.

 

Kayseri konumunda, 385 İngilizce etüt hocası hizmetinizde.

 

İdeal bir İngilizce ders vereni keşfetmek için, bazı kriterler göz önünde bulundurulmalıdır:

 • İngilizce öğretmeninin deneyimi
 • Ders mekanı (webcam üzerinden veya evde) ve ders mekanı
 • Derslerin sıklığı ve etütün süresi

İdeal İngilizce öğretmenini keşfettiğinizde, kolayca eğitiminize başlayabilirsiniz.

 

Unutmayın ki, Superprof'ta İngilizce etüt verenlerin %97'si ilk dersinizi ücretsiz sunuyor.

 

İngilizce eğitimcilerimizin özgeçmişlerini okuyun.

🧑‍🏫 Kaç İngilizce özel ders hocası Kayseri içinde İngilizce özel dersleri yapmak için müsait?

385 Kayseri İngilizce özel ders hocası İngilizce dersi vermek için müsait.

 

Özgeçmişlerini inceleyip ihtiyaçlarınıza uygun İngilizce öğretmenine ulaşabilirsiniz.

 

385'dan fazla ders veren içinden özel dersinizi seçin.

💻 Superprof sitesinde webcam üzerinden İngilizce dersleri işlemek seçeneği var mı?

Özel hocaların %80'i uzaktan dersleri dersi işliyor. Webcam üzerinden dersler hem daha ucuzdur hem de daha rahat ders planlaması seçeneği sunarlar. Online İngilizce dersleri ücretsiz uygulamaları kullanarak kısa sürede İngilizce pratik yapma şansı sunuyor. Böylece coğrafi mesafeler siliniyor.

💰 Kayseri İngilizce ders için ne kadar bütçe gerekli?

Kayseri içinde İngilizce dersleri ücretleri ortalama 58 TL.

 

İngilizce hocalarımızın %97'si ilk dersi ücretsiz. Özel ders alırken hedeflerinizi konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir fırsat.

 

Özel İngilizce dersi fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • Hocanın özellikleri ve eğitim tecrübesi miktarı
 • Ders mekanı: (Webcam ile veya dışarıda bir mekanda)
 • Ders sayısı ve derslerin süresi
 • Derslerdeki amaç (İngilizce sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için İngilizce mı öğreniyorsunuz? İngilizce konuşulan bir ülkede okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Çevrenizdeki müsait İngilizce öğretmeni seçeneklerine göz atın .

🇬🇧 Neden Kayseri İngilizce dersleri almaya başlamalı?

İngilizce'yi en üst seviyede öğrenmenin birçok faydası vardır. Başka bir dilde iletişim kurma becerisi istihdam, seyahat ve kültür anlamında size birçok kapı açacaktır.

İngilizce öğrenmenin diğer faydaları arasında daha fazla iş imkanları ve gelişmiş zihinsel beceriler sayılabilir.

 

Deneyimli bir özel ders öğretmeni ile farklı İngilizce konularını öğrenmek için özel İngilizce dersleri alın. Öğretmeninizin yardımıyla İngilizce becelerinizi daha hızlı öğrenmenin şimdi tam sırası.

 

Özel derslerinizi ister rahatça evinizde ister evinizin dışında alın, öğretmeninizi belirleyin ve İngilizce özel derslerinizi hemen bugün rezerve edin your derslerinizi.

 

İngilizce özel derslerinizi evde veya evinizin dışında nerede almayı arzu ediyorsanız hocanız ile iletişime geçip organize etmenize olanak veren bir iletişim kutusu bulunmaktadır.

 

Kayseri konumunda 385 özel ders hocası arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

İngilizce öğretmeninizi bulun

İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Kayseri İngilizce öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Kayseri İngilizce öğretmeni topluluğumuz size İngilizce öğrenme konusunda yardımcı olsun

Kayseri’de İngilizce Öğrenmek

İngilizce dünyada en çok konuşulan dillerden biridir. İngilizce cermanik dillere mensup bir dildir. Bu da onu Almanca, Hollandaca gibi dillere yakın yapar. Bu diller aynı dil ailesine mensuplardır. Yani hepsi Hint Avrupa dil ailesine mensuplardır. Bu yüzden Almanca veya Hollandaca gibi Hint Avrupa ailesine mensup dilleri bilmeniz İngilizce öğrenmenizi kolaylaştırabilir. Fakat Türkçe tamamiyle farklı bir dil ailesi olan Ural-Altay dil ailesine mensup olduğu için İngilizceden çok farklı bir dil yapısına sahiptir. Bu sebeple ana dili Türkçe olan birinin iingilizce öğrenmesi aslında diğerlerine göre daha zor olabilir. Fakat yine de bu engeli aşmak için elimizde çok fazla fırsat bulunmaktadır.

İngilizce dünyanın hemen hemen her yerinde ikinci dil olarak konuşulan en popüler dillerden biridir. Bu sayede İngilizceye mağruz kalma olasılığınız son derece artmaktadır. Günümüzde dünya kültürü daha çok İngilizce konuşulan ülkeler tarafından domine edilmektedir. Bu yüzden özellikle internet ortamında evrensel olarak dünyanın herhangi bir yerinden insanlarla iletişim kurmak isterseniz aklınıza gelecek ilk dil İngilizce olacaktır. İngilizce internette aynı zamanda içerik paylaşımında en yaygın olarak kullanılan dildir diyebiliriz. Bu da demek oluyor ki internetteki içeriklere erişim anlamında en fazla İngilizce içeriklere rastlamaktayız. Tabiki İngilizce şarkılar, İngilizce filmler ve İngilizce diziler aynı zamanda İngilizce kitaplar ve youtube videoları gibi birçok farklı internet içeriği ile de İngilizceye mağruz kalma şansımız daha çok artmaktadır.

Sokakta yürürken, bir kafeye girdiğinizde, facebookta dolaşırken, turistik yerleri gezerken İngilizceyle sürekli karşılaşırız ve duyarız. Buda bizi doğal olarak bizi istemsizce İngilizceye mağruz bırakır. Bu yüzden aslında İngilizce öğrenmek günlük hayatımızda biraz daha dikkatli olursak ve çevremizdeki İngilizce kullanımına daha fazla odaklanırsak bizim için daha kolay olacaktır.

Kayseri’de de tüm Türkiye’de ve hatta tüm dünyada yukarıda saydığımız gibi İngilizceye mağruz kalma olasılığınız yüksektir. Kayseri’de dışarıda günlük hayatta veya evinizdeyken cep telefonunuzu veya televizyonunuzu açtığınızda İngilizceye mağruz kalabilirsiniz ve bu sayede İngilizce becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Neden Kayseri’de İngilizce Öğrenmelisiniz?

İngilizce pek çok uluslararası organizasyonda kullanılan resmi dillerden biridir. Bu organizasyonlara örnek verecek olursak. Birleşmiş Milletler, Dünya Sağlık Örgütü, Nato, Avrupa Birliği, OECD, Dünya Ticaret Örgütü gibi önemli kuruluşlarda resmi dildir. Özellikle bu tip uluslararası kuruluşlarda kariyer hedefliyorsanız İngilizce bilmek zorunluluğunuz olacaktır. İngilizce bilmeden bu kurumlarda kariyer yapmak pek olası olmaya bilir.

İngilizce dünyadaki pek çok ülkeninde resmi dilidir. İngiltere, Kanada, Güney Afrika, Avusturalya, Yeni Zellanda, Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerin resmi dili İngilizcedir.

Bu ülkelerin dünya ekonomisinde edindikleri yer ve dünyadaki ekonomik alanda gösterdikleri baskın rol ile bir çok iş kapısının da ardında yer almaktadırlar. Bir çok ülke Türkiye’de dahil bu ülkelerle ticaret yapmaktadır. Türkiye’nin bu ülkelerle ticaret hacmi önemli ölçüdedir. Sadece bu ülkelerle değil dünyanın geri kalanıyla da ticaret yaparken yine İngilizce konuşmak işleri kolaylaştıracaktır. İngilizce global bir dildir.

Yukarıda saydığımız ülkelerde çalışmak istiyorsanız İngilizce bilmeniz gerekecektir. Amerika’da çalışmak, İngiltere’ye göç etmek, Kanada’da iş bulmak gibi hedefleriniz var ise İngilizce öğrenmek neredeyse sizin için zorunlu bir hal alacaktır. Bu ülkeler özellikle yüksek hayat standartları ve Türkiye’ye göre daha yüksek maaşlarıyla Kayseri’den de bir çok kişinin ilgisini çekmektedir.

Bir diğer konu ise yurdışında eğitim almaktır. Yurtdışında eğitim almak istiyorsanız İngilizce bilmek yine sizin için pek çok programın kapısınız açacaktır. Yurtdışında bir çok üniversiteye kabul alabilmeniz için İngilizce bilmek gereklidir.

Özellikle Amerika’da okumak için sizden TOEFL sınavı belgesi istenecektir. Bu sınavdan minimum düzeyde bir not almanız gerekmektedir Bunun dışında İngiletere’de okumak için İELTS sınavı belgesi istenecektir. Yine bu sınavdan da almanız gereken minimum bir puan bulunmaktadır. TOEFL – İELTS sınavlarına girip İngilizcenizi belgelendirmek sadece bu iki ülkede değil, eğitim dilinin İngilizce olduğu tüm üniversite programlarına girebilmek için sizden istenen ön koşullar arasındadır. Bu sınavlara hazırlanmak ve iyi bir not almak ciddi bir çalışma gerektirir. Bu sınavlara yönelik ders alabilirsiniz.

Kayseri’de İngilizce Konuşmak Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Kayseri her ne kadar ülkemizin kıyı şeridinde bulunmayan iç Anadolu bölgesinde bulunan bir şehir olsa da, yine de bir çok turisti çekmektedir. Kayseri yaz turizminden çok kış turizminin popüler olduğu bir şehirdir. Özellikle kışları yoğun kar alan Kayseri Erciyes Dağı ile ünlüdür. Her kış bu dağ karlar altında kalır. Bu dağ Erciyes’te kayak turizminin gelişmesine olanak vermiştir. Erciyes’te bu yüzden bir çok kayak tesisi kurulmuştur. Kayak tesisleri kış boyunca yerli ve yabancı bir çok turisti çekmektedir. Tabiki böyle bir turistik merkezde İngilizce bilmek bir fark yaratmaktadır. Özellikle kış sporları için şehre gelen yabancı turistlere rehberlik etmek ve onlara daha iyi hizmet sağlayabilmek için Kayseri’de İngilizce bilen eleman oldukça rövanştadır.

Erciyes kayak merkezi Kayseri’deki tek turistik yer değildir. Kayseri’de çok farklı turistik yer bulunmaktadır. Sizin için Kayseri’deki turistik yerlerin kısa bir listesini hazırladık:

 • Erciyes Kayak Merkezi
 • Kayseri Kalesi
 • Selçuklu Uygarlığı Müzesi
 • Kale İçi Kültür Sanat Merkezi
 • Döner Kümbet
 • Kayseri Arkeoloji Müzesi
 • Atatürk Evi Müzesi

İşte bu gibi yerlerde de İngilizce konuşan elemanlara oldukça ihtiyaç duyuluyor.

Kayseri’de İngilizce Kursları

Kayseri’de İngilizce öğrenmek için bir çok yer bulunmaktadır. Özellikle ihtiyacınızın ne olduğuna bağlı olarak bir çok dil kursu ve İngilizce kursu Kayseri’de hizmetinizdedir. Kayseri Türkiye’deki büyük şehirlerden biridir. Kayseri’nin nüfusu 1.5 milyona yakındır. Nüfusun büyük çoğunluğu merkez ilçelerde toplanmıştır. Kayseri nüfusunun büyük çoğunluğu Koca Sinan ve Melikgazi ve Talas ilçelerinde yoğunlaşmıştır. Kayseri’de nüfusun %40’ı gençlerden nüfustan oluşmaktadır, %47’si ise orta yaşlı nüfusa mensuptur. Bu da Kayseri’de dinamik bir genç nüfus yaratmaktadır. Her eğitim kademesinde yani anaokulunda üniversiteye kadar her yaş grubundan öğrenci yoğun bir şekilde bulunabilir. Bu da şehirde eğitim ihtiyacı olan özellikle İngilizce öğrenme ihtiyacı olan bir nüfus yaratmaktadır. Bunun yanında orta yaşlı nüfus ise hem becerilerini geliştirmek hemde iş alanında daha iyi noktalara gelmek veya hobi edinmek için İngilizce eğitimine ihtiyaç duyar.

Bu sebeplerden ötürü Kayseri’de İngilizce kursu sayısı oldukça fazladır. Kayseri’de ingilizce kursları daha çok yukarıda saydığımız üç merkez ilçede yoğunlaşmıştır. Fakat yine de Kayseri ulaşımı kolay bir şehir olduğu için evinize yakın bir kursu çok zorlanmadan bulabilirsiniz.

Kayseri’de bütçenize ve kendi yaşam tarzınıza göre bir İngilizce kursu bulmak zor olmayacaktır. Çalışıyorsanız ve hafta içleri vaktiniz yoksa veya öğrenci iseniz, hafta içleri okuldaysanız hafta içleri ve akşamları gidebileceğiniz kurslar bulunmaktadır. Aynı şekilde belli bir bütçe ile İngilizce öğrenmek istiyorsanız yine farklı bütçelere uygun İngilizce kursları bulunmaktadır. İngilizce kurslarının fiyatları genellikle derslerin yoğunluğu ve derslerin ne zaman gerçekleştiği ve derslerin seviyesine göre değişmektedir. Kayseri’de yukarıda bahsettiği gibi TOEFL ve İELTS sınavlarına veya YDS sınavına hazırlanıyorsanız, bu sınavlara yönelik kurslar bulunmaktadır. Bu kursların programları sınavlarda daha yüksek not almanıza göre uyarlanmıştır. Bu yüzden ücretleri diğer kurs programlarına göre daha yüksek olabilir.

 Bunun dışında üniversite sınavlarına hazırlanan lisede bir dil bölümü seçmiş bir dil öğrencisi iseniz yine YDS sınavı kursları ve YTY sınavı kursları da mevcuttur. Aynı zamanda YDS dershaneleri ve etüt merkezleri de mevcuttur. Bu eğitim kurumları genellikle lise son sınıf öğrencileri tarafından tercih edilir ve hem TYT dersleri hem de YDS dersleri sınav hazırlık için öğretilir.

Çalışıyorsanız ve kariyerinizde ilermek istiyorsanız veya öz geçmişinizi güçlendirmek istiyorsanız İngilizce öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu durumda ulaşmak istediğiniz seviyeye yönelik kurslar bulunmaktadır. Bunun yanında yurtdışı ile ticaret yapmak ithalat ve ihracat yapmak gibi planlarınız var ise Kayseri’de iş İngilizcesi kurslarıda mevcuttur.

Başka bir seçenek ise hobi olarak boş zamanlarınızda kendinizi geliştirmek için veya yurtdışında bir seyahate çıkacaksınız İngilizce öğrenebilirsiniz. Bu tarz gruplar içinde oluşturulmuş özel İngilizce kursları bulunmaktadır.

Sizin için Kayseri’de İngilizce öğrenebileceğiniz dil kurslarının kısa bir listesini hazırladık:

 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
 • Moda Dil İngilizce Dil Kursu
 • British Time Dil Okulları
 • Kayseri İngilizce Kursu
 • Kayseri Pelin Yabancı Dil Kursları
 • Amerikan Life Kayseri
 • Balkaya İngilizce Kursu
 • Kayseri YDS ve Yökdil Hazırlık Kursu
 • Aydil Kayseri İngilizce Almanca Ve Yabancı Dil Okulları
 • Kayseri YÖS – SAT Sınavı Hazırlık Kursu
 • İngilizce Kültür Kayseri
 • Akın Dil Eğitim Merkezi Kayseri Şubesi
 • Dünya Dil ve Akademi
 • Kayseri Dil Kursu

Bu ve bunun gibi bir çok kursu Kayseri’de özellikle merkezinde ve kalan ilçelerinde bulabilirsiniz.

Kayseri’de İngilizce Öğretmeni Seçenekleriniz

Kayseri’de iki tan üniversite bulunmaktadır. Bunlardan ilki Erciyes Üniversitesidir. Erciyes Üniversitesi İngilizce eğitim veren bölümlere sahiptir. Bunun yanında Kayseri’de Abdullah Gül Üniversitesi bulunmaktadır. Abdullah Gül Üniversitesi, Erciyes Üniversitesinden daha yeni bir üniversitedir. Abdullah Gül Üniversitesinde de İngilizce eğitim veren bölümler bulunmaktadır. Bu üniversitelerdeki öğrenciler size İngilizce dersi vermek için ilan veriyor olabilirler. Özellikle üniversite öğrencileri İngilizce özel ders vermek için sıklıkla şehrin kalabalık caddelerine ailelerin yaşadığı semtlere ve üniversite mahallelerine özel ders ilanlarını iletişim bilgileri ile direklere ve ağaçlara veya apartman kapıları ve duvarlarına yapıştırmaktadırlar. Bu şekilde Kayseri’de daha uygun fiyatlara İngilizce dersleri alabilirsiniz.

Bunun dışında çevrenizden İngilizce öğretmen tanıdığı olan veya daha önce İngilizce özel ders almış arkadaşlarınızdan İngilizce öğretmeni tavsiyesi alabilirsiniz.

Tüm bunların yanında Türkiye’de her şehirde olduğu gibi Kayseri’de de her ilçede bir çok farklı alanda kursların verildiği halk eğitim merkezleri bulunabilir. Kayseri’nin hangi ilçesinde olursanız olun halk eğitim merkezine erişim imkanınız bulunmaktadır. Bu halk eğitim merkezinde İngilizce dersi verilmektedir. Halk eğitim merkezinde dersler çok cüzi bir miktar karşılığında veya ücretsiz verilmektedir.

Kayseri’de İngilizce Özel Ders

Kayseri İngilizce özel ders ilanları bulmak için bazen çok büyük bir şehir olabilir. Kayseri’de İngilizce özel dersi veren öğretmenleri tek bir çatı altında bulabilmek için Superprof sizin için çalışmakta. Superprofta her bütçeye ve her ihtiyaca uygun İngilizce özel ders öğretmeni bulmak mümkün. Superprofta üniversite öğrencisinden deneyimli öğretmenlere kadar bir çok farklı yetkinlikten İngilizce öğretmeni ilanlarını yayınlarlar. Her öğretmenin ilanında öğretmenin fotoğrafını saatlik ders ücretini dersleri nerede verdiklerini ders işleme yöntemlerini eğitim bilgilerini ve Kayseri’nin neresinde olduklarını görebilirsiniz. Arama motorunda kendi kriterlerinize göre ilanları filtreleyerek sadece kendinize uygun ilanları da görüntüleyebilirsiniz.

Kayseri İngilizce öğretmeni bulmak içib Superprof ile ideal bir şehir.

Ne öğrenmek istersiniz?