Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Kayseri İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 32 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Kayseri ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Kocasinan
₺55/saat
Sevim
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji mezunundan Kayseri'de ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde Türkçe, Matematik ve İngilizce dersleri

Dersleri örneklerle anlatıp öğrencimin anladığından emin olduktan sonra örnek çözerek pekiştiririm. Derslerim ilkokul, ortaokul,lise öğrencilerine ve üniversite hazırlık öğrencilerine yöneliktir. 1 ders saatinde önce konuyu ana hatlarıyla anlatırım, ardından örnekler vererek konunun daha iyi anlaşılmasını sağlarım.

Melikgazi
₺60/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Hii! I'm studying English Language and Literature. Let's practice English together. Practice makes perfect!

I do care taking notes for my class. I speak only English during lesson. I believe that practice makes perfect. We all need to learn some things from one another. I don't think that boring atmosphere is appropriate for learning so I usually try to do different activities to be able to keep my students concentrated. I'm looking for a friendly and cosy places to share our knowledge.

Talas
₺50/saat
Sevda
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisi; ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde İngilizce dersleri

Derslerimi öğrencinin okuldaki müfredatına uyacak şekilde düzenlerim. Okulda işlendiği esnada daha kolay kavrayabilir ve derse aktif katılım sağlayabilir. Eksik olduğu konulara öncelik vermeye özen gösteririm. Öğrencinin ilgi alanına uygun bir biçimde ders planı ve aktivitesi oluştururum.

Kocasinan
₺75/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

YDYO Öğretim Görevlisinden Her Seviyede İngilizce Dersleri, Sınava Hazırlık, Konuşma, Yazma Becerileri

Derslerime öğrencinin seviyesini belirleyen bir sınavla başlarım. Daha sonra yine öğrencinin sıkılmayacağı şekilde, ona uygun yöntem ve tekniklerle devam ederim. Ders aralarında, öğrenci sıkılmaya başladığında, öğrencinin seviyesine göre, ingilizce sohbet eder ya da ingilizce oyunlar oynatırım. Daha sonra tekrar derse dönerim.

Talas
₺50/saat
Gonca
İlk ders ücretsiz!

Çizim ve ingilizce dersleri verilir (Kayseri 'de öğrenciyim : Endüstriyel Tasarım Mühendisliği)

Kişiye göre derslerde ilerlerim. Her zaman başa sarıp işlenen bir sistemimiz var ben de olabildiğince akıcı sıkıcı olmayacak bir biçimde ders yapmaya çalışırım. İlkokul,Ortaokul öğrencilerine ingilizce dersi veriyorum. Çizim derslerinde yaş aralığım yok. Çizim yapmayı seviyorsanız ve bazı temellere sahip olmak istiyorsanız yardımcı olabilirim.

Kayseri
₺45/saat
Musa
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışından alınan eğitimi evinize hatta odanıza kadar taşıyorum, gereken sadece günde kendinize gerekli zamanı ayırmak...

Yurt dışından mezun oldum. Hem ek gelir olması hem de bildiklerimi sizlerin sayesinde geliştirmek ve güçlendirmek amacıyla ek ders vermek istiyorum. Benim tarzım öğrenci bir nevi öğretmendir, öğretmen ise öğrenci. Sebebi ise öğrenci öğrenirken, öğretmen de kendini geliştirir. Derslerim aşırı boğucu ya da sıkıcı değildir.

Talas
₺40/saat
Ahmet muhammet
İlk ders ücretsiz!

Yabancı diller konusundaki tecrübeli öğrenciden Kayseri de özel ders, uygun fiyata sonuç garantili

Derslerini Skype ya da birebir görüşme şeklinde işleyorum. Öğrenci merkezli eğitim metodunu benimsiyorum. Plan öğrencinin seviyesine göre değişmektedir. Kendi kaynaklarımdan faydalanıyorum.

Talas
₺70/saat
Ferhat
İlk ders ücretsiz!

Rus Dili ve Edebiyatı bölümü Üniversite öğrencisinden İngilizce, Fransızca ve Rusça kursu.

Herkesin kendi yöntemi olduğu gibi benim de kendi yöntemim var, yöntemim kişiye özel yapılır ve ona göre hareket edilmesi gerekir.

Talas
₺60/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

2 yıldır mimarım.. İlkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce dersi vermek istiyorum.

Dersleri öğrenciyi sıkmadan onun geleceğine ne yür etkilerde bulunacagını ve ne kadar gerekli olduguna onu inandırıp dersi sevdirerek anlatmak asıl hedefim.

Melikgazi
₺45/saat
Gamze
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Her seviye ingilizce özel ders.( Yds-Yökdil iş ingilizcesi ve çocuklar) özel bir okuldayim.

Kendime has gelistirdigim teknik ve yöntemleri izlemekteyim ve faydasını da görmekteyim. 2 ay ful test çözümuyle 50 alan ogrencimi 70 almasına vesile olmusumdur tabi bu bir örnek.

Melikgazi
₺25/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden Kayseri’de her türlü seviye için ingilizce dersleri

Dersleri konularına ve katagorilere göre ayırarak bölüm bölüm anlatırım , her konudan sonra örneklerle desteklerim ki akılda kalıcılığı artsın . Konulara göre kelimelerde yardımcı olurum .

Melikgazi
₺40/saat
Metehan
İlk ders ücretsiz!

Kayseri'de ilköğretim ve ortaöğretim seviyesinde İngilizce dersi verilir. Süleyman Çankaya Melikgazi /Kayseri

Velinin isteğine göre haftada bir ya da iki saat öğrenci ile İngilizce ödevlerini yaparım. Sınav zamanı çalışıp yüksek notlar almasını sağlarım.

Melikgazi
₺30/saat
Halil
İlk ders ücretsiz!

Elektrik-Elektronik mühendisliği bölümü öğrencisiyim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine her seviyede ingilizce dersi verilir.

İngilizceyi ister okul için, ister hobi olarak öğrenin. Nasıl bir eğitim içeriği istiyorsanız size özel dersi işleyebiliriz.

Kocasinan
₺40/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisi . ilkokul ve üniversite sınavına hazırlık dönemleri dahil ingilizce dersleri verilir.

Önce benim için öğrencinin konfor alanından uzaklaşmadan bir arkadaş edasıyla tanışmayı yeğlerim çünkü bende bir öğrenciyim sonuçta.Kelime haznesi benim için önemlidir.

Talas
₺25/saat
Emin
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden Kayseri veya Yozgatta ingilizcede her seviyeye uygun özel ders (öğretme garantili)

Bence dil öğrenmede en önemli işlev derdini anlatabilme yani konuşma derslerimde konuşma ve anlamanın ince ipuçlarıyla beraber dil bilgisinide yeteri kadarıyla değinicem

Kayseri
₺70/saat
Şerife
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce konuşmayı geliştirmek ve pratik yapmak isteyenlere yardımcı olabilirim. Ingilizce de benim hedefim gramer vs değil öncelikle konuşma ve iletişim kurabilmeyi geliştirmek.

Daha önceki özel öğretmen olarak edindiğim tecrübelerimden dolayı ben derslerimi konuşma ve iletişim hakkında kurmayı düşünüyorum. Başta seviyeyi denetledikten sonra Gramer bölümününden başlayıp onu geçtikten sonra konuşma ve anlama (Speaking and Listening) ağırlıklı dersler işlemeyi umuyorum.

Kocasinan
₺25/saat
Ayşe nur
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisinden ilk okul ve lise öğrencileri düzeyine uygun ingilizce dersi

Derslerimi öğrencinin seviyesine göre başlatıp her alandan kelime bilgisini geliştirerek öğrencinin hem derslerine yardımıcı olmak hem de konuşma okuma anlama yazma becerilerini geliştirmek istiyorum

Kayseri
₺65/saat
Şaban
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışında yabancılarla çalışmış biri olarak konuşmaya dayalı, pratik veya derslere ve sınavlara yardımcı olmak üzere İngilizce dersleri verilir.

Derslerimi karşı tarafın ihtiyaçları doğrultusunda ders kitabı, yardımcı kaynak veya konuşmaya yönelik olarak istenilen materyal üzerinden ortaklaşa kararlaştırılan bir program dahilinde işlerim.

Talas
₺50/saat
Tülay
İlk ders ücretsiz!

E ticaret uzmani kimya öğretmeninden ingilizce öğrenin dünya da yerinizi alin görüşmek dileğiyle

Öncelikle derslerime temel bilgileri vererek başlar eksikliklerinizi tespit ederim soru cevap şeklinde öğrencinin aktif olarak katıldığı şekilde uygulamalı olarak işlerim

Melikgazi
₺60/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!
Talas
₺35/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz dili ve edebiyati bölümü öğrencisinden kayseri'de özel ingilizce ders yks-dil/yds/ilk-orta okul/lise

Derslerimi genellikle belirlediğim taktikler üzerinde anlatırım. Bol miktarda soru çözümü ve konu özetleriyle pekiştiririm.

Kocasinan
₺65/saat
Betül emel
İlk ders ücretsiz!

Yurtdışında bir çok deneyimi olan İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden ingilizce öğrenmek isteyenlere konuşma,yazma, okuma ve dinleme becerilerinde yardımcı olunur.

Derslerimi öğrencimin beklentileri yönünde işlemeye çalışırım. Öğrencimin seviyesini belirleyip buna göre girdileri arttırmaya çalışırım. İngilizcenin belli bir alanına yoğunlaşmak yerine tüm yeteneklerini geliştirmesine katkıda bulunurum.

Talas
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisi ve dershane öğretmeninden lise, ortaokul ve temel mesleki dil statüsünde İngilizce eğitimi..

Kişinin eksiklerini tespit ederek sadece ezbere yönelik değil uygulama esaslarıyla desteklemek.. Edindiğim tiyatro deneyimi sayesinde drama çerçevesinde ders işliyorum.. Bu şekilde daha verimli ve kalıcı bir eğitim sağlıyorum..

Talas
₺40/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği bölümü öğrencisiyim Kayseri'de yaşayan öğrencilere(ortaokul,lise,universite) ingilizcenin(speaking,writing,grammar skills )yani sira türkçe,sosyal bilgiler,tarih,coğrafya dersle

Derslerimi öğrencilerimin seviyelerine ve onların anlayabilecekleri şekilde açıklayıcı anlatırım. Onların etkin ve eglenebilecegi şekilde ders işliyorum. Eğer isterlerse ingilizce derslerini ingilizce konuşarak işlemeyi isterim.

Kayseri
₺50/saat
Semra
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim ve lise düzeyinde akıcı ve pratik İngilizce öğrenmek isteyenlere ders verilir.

Derslere temel kavramlarla başlar daha sonra günlük konuşma metinleri hazırlayarak hem konuşma hem gramer çalışmalarıyla devam ederim.

Talas
₺10/saat
Fatma dicle
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğrenmek mi istiyorsun ? A1 den b2 seviyesinin sonuna kadar ingilizce öğrenmek isteyen herkes buyursun

İlk grammarla başlarım ve egzersizler yaptıktan sonra kelime öğretme bölümüne geçerim ve ardından konuyla alakalı bir diyalog kurgularım bu sayede tellafuzunda halletmiş oluruz

Kocasinan
₺50/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Turist rehberliği okumuş bitirmiş ve rehber olmuş bir rehberden profesyonel ingilizce dersi ️ Kayseri/Nevşehir/Fethiye

Derslerime başlamadan önce ilk yapacağım şey, seviye tespitidir. Tespitinden sonra gereken eksikleri görürüm. En baştan başlamak gerekirse en baştan başlarım.

Talas
₺35/saat
Arezu
İlk ders ücretsiz!

Kimya bölümü öğrencisinden ingilizce matematik ve kimya dersleri orta okul ve lise düzeyinde kayseride verilir.

Anlatılacak konu ile alakalı not çıkartıp üzerinden anlatmaya çalışırım daha sonra o konu ile alakalı sorular çözerim aynı zamanda öğrenciden fikir alıp yeni bir yöntem de uygulayabilirim ama genellikle bu yöntemle öğrenciler memnun kalïyor

Melikgazi
₺55/saat
Aysenur
İlk ders ücretsiz!
Kayseri
₺30/saat
Hacer
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden uygun fiyata İngilizce dersi alma fırsatı ,bence kaçırmayın ️

Dersleri karşımdaki kişinin önce eksiklerine bakarak eksikleri giderdikten hemen sonra küçük çaplı bir quiz yaparak değerlendirir sonrasinda ek bilgiler de veririm

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Kayseri merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Kayseri konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Kayseri ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Kayseri merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Kayseri konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.