Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Bursa İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 47 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Bursa ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Osmangazi
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencisinden Başlangıç ve Orta Düzeyde İNGİLİZCE dersleri (BURSA)

Üzerinde durulacak konu hakkında bilgilendirme yapılarak başlamaya özen gösteririm, bu konu özelinde bilinmesi gerekenleri aktarıp örneklerle pekiştirilmesini sağlarım. Başlangıç ve Orta Düzeyde İngilizce bilen ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen kişilere uygun olacak şekilde derslerimi sürdürürüm.

Bursa
₺60/saat
Ahmet
(12 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden her seviyeye uygun katılımcının isteğine göre özel veya grup İngilizce dersleri

Derslerim öğrenci odaklı olup tamamen bütün dil öğrenme becerilerinin aktif kullanmaya yönelik çizelge oluşturuyorum. Bunların yanı sıra öğrencilerin kelime kazanımına da önem veriyorum. Yaş gruplarının ilgi alakalarına uygun çeşitli kaynaklar kullanmaya da özen gösteririm.

Nilüfer
₺20/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

İngilizim ingilizce anlatabilirim çünkü ingilizce biliyorum ingiliz olmak böyledir ingilizce anlatırsın ı ı ı ingilizce bildiğim için anlatma kararı aldı

İngilizim ingilizce anlatabilirim çünkü ingilizce biliyorum ingiliz olmak böyledir ingilizce anlatırsın ı ı ı ingilizce bildiğim için anlatma kararı aldım çünkü neden anlatmayayım değil mi ingilizce bilgim var diye analtıcam mecburen ama almanca da biliyorum biraz isteyene anlatırım yani olur

Osmangazi
₺50/saat
Gülcan
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve Lise öğrencilerine okula yardımcı, Üniversite öğrencilerine Erasmus sınavında yardımcı ders verilir.

Derslerim ağırlık olarak lise sınavlarına hazırlık ve üniversite sınavlarına hazırlıktır. Yanı sıra okul sınavlarına da yardımcı oluyorum. Sınav hazırlığında soru çözme ipuçları, dil bilgisi konu tekrarları, dil becerilerini geliştirmek için okuma, anlama ,yazma ve dinleme çalışmalarını birlikte ilerletmeyi tercih ediyorum.

Nilüfer
₺100/saat
Mehmet ali
İlk ders ücretsiz!

Kurumsal bir kolejin İngilizce Lise kademesinde %100 İngilizce geçen dersleri ile MEB atama kriterlerine uygun bir İngilizce Öğretmeninden Yabancı Dil Dersleri...

Öğretim teknik ve yöntemim temel kavramların aksine İngilizce açısından tersten öğretme yöntemidir. Bu tip öğretimde öğrenciler benimle sürekli iletişim halinde kalırlar. Kısa bir kural hatırlatmasından sonra konuşma ve kelime egzersizleri kullanarak İngilizce'yi dünyaca kabul görmüş, Seçmeci Anlatım Yöntemi ile anlatırım.

Yıldırım
₺80/saat
Şeyma
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi İngilizce öğretmeninden Bursa’da dört becerinizi (konuşma, dinleme, okuma ve yazma) geliştirecek İngilizce dersleri

Derste öğrenilenleri kalıcı kılmak adına mutlaka öğrencinin kendi hayatıyla bağdaştırmasına gayret gösteriyorum. Tekdüze anlatımdan kaçınıp öğrenciyi de mutlaka derse katıyorum. Aktif öğrenmenin önemine inanıyorum. Bir de işin içine bir tutam enerji katıyorum.

Bursa
₺80/saat
Nur
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi-ilkokul-ortaokul-lise-yds-proficiency-genel ingilizce-yetişkinler için ingilizce alanında deneyimli öğretmenden bire bir özel eğitim

Dil öğreniminde temel amaç sözlü iletişim yetisi kazanmaktır.Sınava yönelik değil ise dersler speaking ağırlıklı gerçekleşir.Öğrenci ilk dersten itibaren öğrendiği konular çerçevesinde dili etkin şekilde konuşmaya başlar.Öğrenci derste sıkılmadan eğlenerek konuyu öğrenir.

Bursa
₺60/saat
Nesibe
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mütercim tercümandan ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde İNGİLİZCE dil bilgisi, yazma ve konuşma dersleri verilir. (NOT: Pedagojik formasyonum bulunmaktadır.)

Derslere başlamadan önce motivasyon amaçlı önce öğrencilerimle sohbet ederim. Derse daha sonra giriş yaparım. Öğrencilerin yanlış yapmadan öğrenemeyeceklerine inandığım için olabildiğince rahat bir ortam sağlamaya çalışırım. Böylelikle yoğun ve eğlenceli bir ders saati geçiririz.

Bursa
₺75/saat
Gülümser
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesinden mezun Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisinden her seviyeye özel ders.

Konularımı öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre belirlerim. Bir plan hazırlar ve dersimi işlerim. Öğrencilerimin yaş grubuna göre ders işleme yöntemim değişir. Küçük gruplarla daha oyun vb aktivitelerle, büyük gruplarla ise onların ihtiyaçları doğrultusunda teknik ve yöntemler kullanırım.

Bursa
₺50/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Genç Mühendisten Bursa'da ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için ingilizce ve matematik dersi

Öğrencim ile sağlıklı bir iletişim kurduktan sonra 'kendine güven' duygusunu aşılarım. Sonrasında o derse olan ilgisini artırmaya çalışırım. Bütün bunları gerçekleştirdikten sonra derslerin verimli şekilde işlenmesi için hiçbir engel kalmaz. Sevgimi, ilgimi söz ve beden dili ile fazlasıyla gösterdiğim öğrencilerimden geri dönüşler inanılmaz güzel oluyor.

Nilüfer
₺50/saat
Berfin
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği 4.sınıf öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyindeki öğrencilere İngilizce dersi verilir.

Derslerime başlarken genel bir tekrar yapmayı tercih ederim. Dil bilgisi kurallarını öğretirken Türkçe kullanmayı yeğlerim ancak okuma, dinleme, yazma ve konuşma aktivitelerini hedef dili kullanarak öğrenci ile birlikte yapmak tercihimdir. Ders kitabı benim için bir yol göstericidir ama öğrencim için değişik ve ilgi çekici aktivite kullanmayı da dikkate alırım.

Bursa
₺35/saat
Nilsu nur
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışmanlık öğrencisinden çeşitli öğrenme kuramlarıyla sınav yükselten, öğrenirken eğlendiren İngilizce, dersleri

Derslerimi öncelikle öğrencinin ihtiyaçlarını belirlemekle başlarım, dersin bir bölümünde bu konular üzerinde çalışırken diğer bölümünde sınıfla ğaralel olarak işlediği etkinliklerini anlatır ve bir sonraki derse hazırlık yaparım, ders boyunca öğrendiğimiz kelimeleri cümle içimde kullandırır ve toplu olarak bir kağıda yazılmış olarak veririm.

Nilüfer
₺30/saat
Burak orhun
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenliği Bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine temel düzeyde İngilizce dersi

Ders işlemeye ilk olarak o günün konusunu işlemeye başlayarak başlarım. Ardından öğrenci hangi konuda geride kalmış ise ya da hangi konuda zorluk çekiyorsa o konu üzerine daha fazla yoğunlaşırım ve sözel ve/veya yazılı olarak birkaç örnek cümle kurarak pratiğe önem veriyorum ve/veya test veriyorum, günlük ezberlenilmesi gereken kelimeler veriyorum.

Nilüfer
₺40/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Temel ve orta düzeyde ingilizce eğitim ve öğretimi > a1/a2/b1/b2

Grammer,reading,writing,speaking,listening. Yoğunlaştırılmış kaynaklar ( workbook,studybook,online equipmant etc.) Yayınlar (kaynaklar) sabittir fakat kişiden kişiye göre eğitim tasarımı değişir. Algılarınıza göre sistem belirlenir.

Osmangazi
₺70/saat
Zahit
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretirken aynı zamanda eğlendirmeyi de hedeflemiş bir İngilizce öğretmeninden ders alma fırsatınız.

Geleneksel İngilizce öğretiminden ziyade daha çok konuşma üzerine yoğunlaşmak tercihimdir. Ders içeriğinin en az yarısı İngilizce konuşmanızı destekleyecek aktivitelerden oluşacaktır. Asıl amacım öğrendiğimizi günlük hayatta rahatça kullanabilme seviyesine taşımaktır. Onun dışında öğrenme amacına göre de yol haritamızı belirleyebiliriz.

Osmangazi
₺40/saat
Nergis
İlk ders ücretsiz!

Turizm işletmeciliği lisans mezunuyum lise ve ilkokul öğrencilerine yardımcı olmak için ders vermek istiyorum.

Derslerimin gidişatını öğrencimin beklenti ve isteklerine göre planlarım.

Nilüfer
₺55/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitimi olan okul öncesi öğretmeninden ilk ve orta okul düzeyinde ingilizce dersleri

Ders işlemeden önce öğrencinin düzeyini belirler ve öğrenme şeklini ortaya çıkarırım. Daha iyi anladığı yollari ve gereken materyalleri kullanarak ilerlemeye çalışıyorum. Yaş grubu küçük olduğu için ezberden biraz daha uzak durup oyun ve şarkı bazli başlangıçlar yapıyorum. Daha sonra düzeyine göre daha dil becerisine yönelik çalışmalar yaparim.

Nilüfer
₺40/saat
Ecem
İlk ders ücretsiz!

Almanca öğretmenliği öğrencisinden a2 düzeyinde almanca, upper intermediate düzeyinde ingilizce özel ders

Öğrenciye pratik notlar aldırırım, ipuçları veririm. Örnekler üzerinden anlatarak akılda kalmasını sağlarım. Ders sonunda o gün işlenen konularla ilgili çalışma kağıtları hazırlar, yapmasını isterim.

Bursa
₺75/saat
Fatmanur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul seviyesinde ya da A1 A2 B1 seviyesinde ingilizce ozel ders verilir

Derslerimi oncelikle kelime ogreterek basladim ardindan ogrettigim kelimeleri tekrar ettiririm.

Bursa
₺30/saat
Ahmet yuşa
İlk ders ücretsiz!

Lise düzeyi öğrencilere ingilizce özel ders verilir. Öğrenciler gördükleri dersler sayesinde ingilizce düzeylerini en iyi seviyelere çıkarabilecekler. Okuduğunu anlama, yazma ve grammar dersleri ile i

Derslerimi başta konu anlatımı daha sonra üzerinde örnekler vererek işlerim. Ders sonuna doğru ise derste gördüklerimizi kısa bir tekrar ile dersimizi pekiştirmiş oluruz.

Yıldırım
₺50/saat
Zehra
İlk ders ücretsiz!

Orta okul ve lise öğrencilerine sınav öncesi hazırlık yapma kolay bi şekilde öğretme yardımcı olma.

İlk önce hangi anlatıma uygun olduğunu incelerim Hangi anlatım konusunda başarılı ise o konu da anlatırım (anlatım,yazılı,örneklendirme,İngilizce konuşma vb.

Bursa
₺80/saat
Esma
İlk ders ücretsiz!

İngilizce İlahiyat mezunuyum. İngilizce her seviyede birebir ve grup özel dersi verebilirim.

Derslerimi öncelikle öğrenciyi ve seviyesini tanırım. Daha sonra öğrenci ile karşılıklı ve ortak bir yöntem üzerinde tartışırım. Ve öğrenci için en verimli yöntemi uygulamaya çalışırım.

Bursa
₺25/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası ilişkiler mezunu Avustralya’da okumuş Anlıyorum ve konuşuyorum diyebilmeniz için Buradayım.O İngilizce konuşalacak.

Derslerimi basitten zora doğru Avustralya’da gördüğüm müfredata göre işlerim. Dersin sonunda neler işlediğimizin özeti ile sizi bol bol konuşturmaya yönelik dersler işlerim. Utancınız kaybolana kadar konuşmaya devam.

Nilüfer
₺40/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Yurtdışında yaşamış ve ana dili türkçe olan özel eğitim öğrencisinden her yaş ve seviyeye uygun özel ingilizce dersi.

Derslerimi yüz yüze ve öğrencimin tam yanında olacağım şekillerde işlerim. Benim için en önemli şey iletişimdir. Öğrencime örneklerle anlayabileceği şekilde basitleştirilmiş açıklamalarla yardımcı olurum.

Bursa
₺60/saat
Gonca
İlk ders ücretsiz!

İlkokul öğrencilerinden Üniversite seviyesine kadar ingilizce özel veya grup dersler. Uludag Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünde okuyorum.

Derslerimi öğrencinin eksiğine göre yapılan bir program dahilinde işlerim. Ders esnasinda cesitli ders kaynaklarindan yararlanarak verimi arttirmaya calisirim.

Bursa
₺50/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Bursa'da ilkokul, lise ve üniversite öğrencileri için okuma,yazma ve konuşma inglizce dersi verilir.

Dersleri öğrencinin ihtiyacına ve eksiklerine göre işlemenin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Derslere başlamadan önce öğrencinin inglizce öğrenme sebebine ve hedefine göre bir çizelge oluşturup bu çizelge doğrultusunda ilerlemeye çalışırım.

Nilüfer
₺50/saat
Ilker
İlk ders ücretsiz!

TEOG yada Universite hazirlik sinavi konu anlatımı soru çözümü Bursa Samsun Yardımcıolunur.

Kagıt uzerinden , sinav çesidine yönelik calismalar yapabilirim.

Nilüfer
₺45/saat
Ayşe selin
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmenliği öğrencisinden İngilizce orta seviye ve Fransızca başlangıç seviyesinde özel ders!

Konuşma pratiği yaparak çalışmak, kelime ezberlemek ve tabiki dil bilgisi çalışarak ders işlerim. İlk okul, orta okul ve lise öğrencilerine yönelik ders verebilirim.

Yıldırım
₺50/saat
Caner
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim. İlgilenenlere İngilizce özel ders verebilirim (küçükler için, sınavlar için vs.)

Ders anlatım yöntem ve teknikleri öğrenenin yaşı, seviyesine göre değişiklik gösterir. Çocuklar için daha aktivite ve eğlence temelli öğretim konulara karşı daha dikkat çekici olabilmektedir.

Nilüfer
₺45/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği son sınıf öğrencisi 2 yıl dil kursundan tecrübeli her seviye İngilizce dersi

Grup veya bireysel ders olması sadece konuyu genişletebilme sınırı olur benim gözümde. Kaç kişi olursak olalım benim dersim lecture şeklinde devam eder.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Bursa konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Bursa ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Bursa merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Bursa konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.