Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Bursa İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 92 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Bursa ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Nilüfer
₺45/saat
Oğuzhan
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Amerika da ve irlanda da belli bir süre yaşadım lise ve üniversite de ingilizce eğitimi gördüm

Anlamadığınız konuların temelini analiz ederek sağlam, kuşku kalmayacak bir şekilde gerek dökümanlarla gerek videolarla anlatırım, konunun kavranması için ne kullanılması gerekiyorsa kullanmaktan çekinmem. Ders verme konusunda kendimden ziyade öğrenci odaklıyım öğrencinin işine yaracak her bilgiyi kullanması taraftarıyım. Teşekkürler. Herkese bol şans.

Nilüfer
₺45/saat
Seray
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce Kimya Bölümü ve formasyonu olan son sınıf öğrencisinden Ingilizce ve Kimya dersleri

Derslerimi; konu anlatımı-tartışma ve soru çözümü şeklinde işlerim. Konu aralarında yoğun soru çözümünden önce konuyu pekiştirme amacıyla birkaç soruya yer veririm. Ingilizce dersleri ise çok daha interaktif gerçekleşir. Günlük hayattaki yabancı diziler ve filmlerin de takip edilmesini sağlayarak derslerin daha eğlenceli ve verimli geçmesine gayret ederim.

Nilüfer
₺55/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitimi olan okul öncesi öğretmeninden ilk ve orta okul düzeyinde ingilizce dersleri

Ders işlemeden önce öğrencinin düzeyini belirler ve öğrenme şeklini ortaya çıkarırım. Daha iyi anladığı yollari ve gereken materyalleri kullanarak ilerlemeye çalışıyorum. Yaş grubu küçük olduğu için ezberden biraz daha uzak durup oyun ve şarkı bazli başlangıçlar yapıyorum. Daha sonra düzeyine göre daha dil becerisine yönelik çalışmalar yaparim.

Nilüfer
₺50/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli 2017 mezunu İngilizce öğretmeni taze bilgileriyle sizlerin sorularını bekliyor.Be hungry to learn!

Öğrencinin de isteklerini dikkate alarak öğrenmesi gereken kelimelerle ilgili kısa tekrarlar ve derse giriş şeklinde seviye belirleriz, temel kurallar öğretilir sonrasında ekstra bonus bilgilere yer veririm

Bursa
₺50/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Ege'den yeni mezun psikologdan Bursa'da kendini geliştirmek isteyen herkese uygun İngilizce dersleri

İngilizce bilgisi özellikle çocuk yaşlarda çok daha kolay kazanılabiliyor. Dolayısıyla bir çocukla yapacağım ders ve bir yetişkinle yapacağım ders arasında farklılıklar olacaktır. Fakat genelde birden fazla uyaranla öğrenmenin daha etkili olduğuna inanıyorum.

Osmangazi
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencisinden Başlangıç ve Orta Düzeyde İNGİLİZCE dersleri (BURSA)

Üzerinde durulacak konu hakkında bilgilendirme yapılarak başlamaya özen gösteririm, bu konu özelinde bilinmesi gerekenleri aktarıp örneklerle pekiştirilmesini sağlarım. Başlangıç ve Orta Düzeyde İngilizce bilen ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen kişilere uygun olacak şekilde derslerimi sürdürürüm.

Nilüfer
₺60/saat
Aizhamal
İlk ders ücretsiz!

Yabancı öğretmenden İngilizce konuşma kursu, İngilizce grameri ilkokuldan beri kasmaktan gerçekten yorulanlara

İngilizce öğretmenim, özel dersler veriyorum. It is not that I am bored or anything, but this website will not allow me to proceed until I wrote down forty words here. Well, I do not know what to add more. Peace.

Görükle Sakarya Mahallesi
₺50/saat
Aral
İlk ders ücretsiz!

Tekstil mühendisinden sıkıcı öğrenme kalıplarının dışında pratik, eğlenceli ve etkili bir ingilizce serüveni

Dersleri kendi kaynaklarıma göre işlemeyi tercih ediyorum. Bunun yanısıra internet üzerinden çeşitli telefon appleri ile.. derslerde proaktif bir işleyiş tarzını tercih ederim. Örnek vermek gerekirse film izlerken müzik dinlerken vs. Dersi eğlenceli hale getirebilecek ve akılda kalmasını sağlayabilecek her metodolojiyi dersime eklemeyi severim.

Bursa
₺60/saat
Ahmet
(12 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden her seviyeye uygun katılımcının isteğine göre özel veya grup İngilizce dersleri

Derslerim öğrenci odaklı olup tamamen bütün dil öğrenme becerilerinin aktif kullanmaya yönelik çizelge oluşturuyorum. Bunların yanı sıra öğrencilerin kelime kazanımına da önem veriyorum. Yaş gruplarının ilgi alakalarına uygun çeşitli kaynaklar kullanmaya da özen gösteririm.

Yıldırım
₺55/saat
Rukiye
İlk ders ücretsiz!

Bir uluslararası ilişkiler mezunundan anlaşılır, istenilen zorluk ve kolaylıkta, keyifli ingilizce dersleri

Derslerimi öğrencinin kavrama kabiliyetine göre ayarlarım genel olarak sade anlaşılır ve yalın anlatmaya çalısırm her konu bitiminde genel bir analatma yaparım anlaşılmayan yerleri asla sıkılmadan tekrar tekrar anlatırım asla problem oluşturmaz ders saatleri dışında da istenildiği yardımcı olurum

Mudanya
₺60/saat
Elif
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Birebir ilgi ile 5-15 yaş öğrenciler sizler için burayim..Sabır ve istikrar ile güzel sonuçlar gördük,göreceğiz..

Derslerim ogrencimin kapasitesine ve algı derecesine göre değişkenlik gösterir.Bir konuyu anlattıktan sonra sınav yontemiyle pekistiririm.%99 olumlu sonuçlar aldım.Kucuk yaş grubu için ise oyun ile desteklerim.

Nilüfer
₺70/saat
Türker
İlk ders ücretsiz!

İyi Derecede İngilizce Konuşabilmek ve Yazabilmek İsteyenler İçin Bireysel veya Grup Özel Dersleri

Yabancı dil öğrenimi kazandırma bazlı ders işletiminde, öğrencilerin seviyeleri oldukça önemlidir. Bu sebepten her kişiyle özel olarak ilgilenmek gerekir. Bunu yaparken sadece klasik tarzda bir ders işlemekten ziyade, eğlenceli aktiviteler ile de öğrencilere İngilizce dil bilgisini aktarmayı hedeflerim her zaman.

Nilüfer
₺75/saat
Gulsah
İlk ders ücretsiz!

Londra'da master yapmış ve Yurt dışı satış yöneticiliği yapmış, aktif konuşan ve yazan birinden ders

Kendi hazırladığım müfredat üzerinden gidiyorum. Bu müfredatta seçtiğim kitaplardan derlemeler, çalışmalar,ve hazırladığım oyunlar mevcut. Öğrencilerin İngilizce konuşma,okuma ve yazma yeteneğini hem oyun oynayarak eğlenerek,hem de düşünme yaratıcılık yönünüzü geliştirerek, sürekli pratik yaparak öğretiyorum.

Osmangazi
₺50/saat
Gülcan
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve Lise öğrencilerine okula yardımcı, Üniversite öğrencilerine Erasmus sınavında yardımcı ders verilir.

Derslerim ağırlık olarak lise sınavlarına hazırlık ve üniversite sınavlarına hazırlıktır. Yanı sıra okul sınavlarına da yardımcı oluyorum. Sınav hazırlığında soru çözme ipuçları, dil bilgisi konu tekrarları, dil becerilerini geliştirmek için okuma, anlama ,yazma ve dinleme çalışmalarını birlikte ilerletmeyi tercih ediyorum.

Nilüfer
₺75/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

"TedEd" alt yazı çevileri yapmaktayım, Amerikan aksanına hakimim, çoçuk ve ergen ingilizcesi üzerine uzmanlığım bulunmakta. Eğitici eğitmenliği yapmaktım.

Kişinin isteklerini dikkate alarak kişiye özel oluşturduğum ders içeriği ile ilerlerim. Drama yönteminin ne derece öğrenmeye katkısı olduğunu bilen ve eğitimleri tamamlamış biri olarak özellikle küçük yaş gruplarında sıkılmadan ders yapmayı tercih ediyorum. hafıza teknikleri ile daha kısa sürede ama daha kalıcı kelime öğrenmeyi hedefliyorum.

Yıldırım
₺65/saat
Kubra
İlk ders ücretsiz!

Ben konusamam, utanirim,yapamam diyen kisiler LUTFEN once bir tanisalim sonra butun fikirleriniz inaniyorum ki degisecek Uluslar Arasi Kibris Universitesi mezunuyum yurtdisi tecrubem var bir ozel okul

ingilizce ogrenimi her yasa gore degisiklik gosterir cocuklarla eglenceli yontemler ve oyunlarla keyif aldirarak daha ust yaslar icin ise daha farkindalik ile ve ozellikle ogrencilerimi katarak dersimi anlatirim ve her daim ingilizce konusurum onrenci ogrendiginin farkinda olmadan ogrenir ingilizceyi mutlulukla….

Nilüfer
₺55/saat
Yener
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden başlangıçtan orta seviyeye kadar ingilizce özel dersi verilir (A1-A2-B1)

Günlük bir konuşma ile öğrencilerimle samimi bir ortam kurarım. İlk başta öğrencinin seviyesini belirlerim bunun doğrultusunda dersin akışını yönlendiririm. Önceki derste öğrendiğimiz konuların pratiğini yaparak yeni konuya geçerim. Hata yapmak herkes için çok doğal bir şey bu yüzden öğrencimi yargılamam. Çeşitli aktivitelerle beraber dersi yürütürüm.

Osmangazi
₺80/saat
Ünal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce dersleri konusunda size yardımcı olabilirim. Konuşmay ve sınavlara yönelik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim.

Öncelikle amacımızı ve seviyemizi belirlememiz gerekiyor. Bizim amacımız eğer sınavı geçmekse planımızı sınav içeriği istenilen ve beklenilen bilgilere göre şekillendirip sınav türüne göre bir şekil alıyoruz.

Osmangazi
₺40/saat
Halil
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil öğrencisinden İngilizce; okuduğunu anlama, dil bilgisi, kelime dağarcığı, çeviri, akıcı konuşma dersi

Öncelikle her derste önemli olan öğrencinin hangi yoldan anladığıdır. Şuana kadarki öğrencilik hayatımda bir çok öğretmen tanıdım ve onları gözlemledim. Bu sayede birçok yoldan ders anlatabileceğimi düşünüyorum. Birçok öğretmenin düşüncesinin aksine öğrenciyle iletişim kurmak çok önemlidir.

Nilüfer
₺100/saat
Mehmet ali
İlk ders ücretsiz!

Kurumsal bir kolejin İngilizce Lise kademesinde %100 İngilizce geçen dersleri ile MEB atama kriterlerine uygun bir İngilizce Öğretmeninden Yabancı Dil Dersleri...

Öğretim teknik ve yöntemim temel kavramların aksine İngilizce açısından tersten öğretme yöntemidir. Bu tip öğretimde öğrenciler benimle sürekli iletişim halinde kalırlar. Kısa bir kural hatırlatmasından sonra konuşma ve kelime egzersizleri kullanarak İngilizce'yi dünyaca kabul görmüş, Seçmeci Anlatım Yöntemi ile anlatırım.

Bursa
₺60/saat
Nesibe
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mütercim tercümandan ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde İNGİLİZCE dil bilgisi, yazma ve konuşma dersleri verilir. (NOT: Pedagojik formasyonum bulunmaktadır.)

Derslere başlamadan önce motivasyon amaçlı önce öğrencilerimle sohbet ederim. Derse daha sonra giriş yaparım. Öğrencilerin yanlış yapmadan öğrenemeyeceklerine inandığım için olabildiğince rahat bir ortam sağlamaya çalışırım. Böylelikle yoğun ve eğlenceli bir ders saati geçiririz.

Bursa
₺50/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Genç Mühendisten Bursa'da ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için ingilizce ve matematik dersi

Öğrencim ile sağlıklı bir iletişim kurduktan sonra 'kendine güven' duygusunu aşılarım. Sonrasında o derse olan ilgisini artırmaya çalışırım. Bütün bunları gerçekleştirdikten sonra derslerin verimli şekilde işlenmesi için hiçbir engel kalmaz. Sevgimi, ilgimi söz ve beden dili ile fazlasıyla gösterdiğim öğrencilerimden geri dönüşler inanılmaz güzel oluyor.

Nilüfer
₺50/saat
Berfin
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği 4.sınıf öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyindeki öğrencilere İngilizce dersi verilir.

Derslerime başlarken genel bir tekrar yapmayı tercih ederim. Dil bilgisi kurallarını öğretirken Türkçe kullanmayı yeğlerim ancak okuma, dinleme, yazma ve konuşma aktivitelerini hedef dili kullanarak öğrenci ile birlikte yapmak tercihimdir. Ders kitabı benim için bir yol göstericidir ama öğrencim için değişik ve ilgi çekici aktivite kullanmayı da dikkate alırım.

Bursa
₺35/saat
Nilsu nur
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışmanlık öğrencisinden çeşitli öğrenme kuramlarıyla sınav yükselten, öğrenirken eğlendiren İngilizce, dersleri

Derslerimi öncelikle öğrencinin ihtiyaçlarını belirlemekle başlarım, dersin bir bölümünde bu konular üzerinde çalışırken diğer bölümünde sınıfla ğaralel olarak işlediği etkinliklerini anlatır ve bir sonraki derse hazırlık yaparım, ders boyunca öğrendiğimiz kelimeleri cümle içimde kullandırır ve toplu olarak bir kağıda yazılmış olarak veririm.

Nilüfer
₺30/saat
Burak orhun
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenliği Bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine temel düzeyde İngilizce dersi

Ders işlemeye ilk olarak o günün konusunu işlemeye başlayarak başlarım. Ardından öğrenci hangi konuda geride kalmış ise ya da hangi konuda zorluk çekiyorsa o konu üzerine daha fazla yoğunlaşırım ve sözel ve/veya yazılı olarak birkaç örnek cümle kurarak pratiğe önem veriyorum ve/veya test veriyorum, günlük ezberlenilmesi gereken kelimeler veriyorum.

Nilüfer
₺100/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeniyim, Bursa'da ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere özel ingilizce dersleri veriyorum

Öğrenci profiline, ilgi ve isteğine bağlı olarak çeşitli yöntemler ile özel dersler veriyorum. Daha çok speaking odaklı dersler yapıyoruz. Öğrencinin seviyesine göre sınava hazırlık çalışmaları veya test soruları üzerinden dersler yapabiliriz.

Nilüfer
₺75/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Uludağ üniversitesi öğrencisinden bireysel olarak İngilizce öğrenme ve kendini geliştirme şansı tam olarak burada.

Derslerimi bire bir özel olarak işlenmesini tercih ederim çok tecrübeli bir öğretmen değilim mesleğim de değil fakat bir insana birisiyle tatlı bir sohbet kurmasını sağlayabilirim

Nilüfer
₺50/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce için paragraf, speaking & listening dersleri. C2 level at English. Uludağ Üniversitesi lisans öğrencisi.

Bireyin istekleri doğrultusunda bir ders anlayışını benimsiyorum İngilizce paragraflarda okuduğunu anlamak için cümle cümle analiz. Kelime dağarcığını geliştirmek için kelime kartları. Speaking & listening için videolar ve karşılıklı konuşma.

Nilüfer
₺50/saat
Azize
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği okuyorum İngilizce seviyem B1.ilkokul ve ortaokul öğrencilerine eksik oldukları konularda ders verebilirim.

Dersleri öğrencinin ve benim programa uyacak şekilde ayarlayıp öğrencinin okuldaki derslerini de göz önüne alarak işlerim daha çok konuşma üzerine yoğunlaşmayı düşünüyorum ama tabi önemli olan kısım çocuğun hangi konularda eksik olduğu.

Nilüfer
₺40/saat
Cansel
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden ilköğretim ortaöğretim ve lise duzeyi öğrencilerine bursa da ingilizce ve almanca ozel ders:)

Öğrencimin seviyesine göre dersleri düzenlerim. Ilk ve orta öğretimde daha renkli dersler işlerken lise duzeyinde daha ciddi ve sınava yonelik dersler işlerim. Bilgilerim taze oldugu için sıkıntı yaşamıyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Bursa konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Bursa ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Bursa merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Bursa konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.