Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Bursa İngilizce öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star İngilizce öğretmenlerimiz.

65 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 65 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz İngilizce dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

3 saat

Şimşek gibi hızlı İngilizce öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Bursa içinde İngilizce dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Bursa içindeki İngilizce öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve İngilizce öğrenmeye başlayın

3. Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Bursa konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

✏️ Bursa İngilizce dersi öğrenmek için ne yapılmalı?

Kolayca özel etüt talep etmek için korumalı iletişim platformumuz kullanarak Superprof'taki İngilizce eğitmenleri ile iletişim kurmaya  başlayın.

 

Bursa konumunda, 683 İngilizce ders veren ders veriyor.

 

İdeal bir İngilizce eğitmeni ile ders yapmak isterseniz, önemli kriterler hesaba katılmalıdır:

  • İngilizce etüt vereninin deneyimi
  • Ders mekanı (online veya öğrencinin evinde) ve coğrafi konum
  • Alınacak ders miktarı ve eğitimin süresi

Mükemmel İngilizce etüt verenini seçtiğinizde, kolayca derslerinize başlangıç yapabilirsiniz.

 

Bilmelisiniz ki, sitemizde İngilizce etüt verenlerin %97'si ilk dersinizden ücret almıyor.

 

İngilizce öğretmenlerimizin ilanlarını okuyun.

🧑‍🏫 Kaç hoca Bursa içinde İngilizce dersleri yapmak için müsait?

683 hoca İngilizce dersleri işlemek için Bursa ve çevresinde uygun ve sizi bekliyor.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, dersleri hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere ilanlarını okuyabilirsiniz.

 

Bursa  konumunda 683'dan fazla müsait hoca arasından özel etüdünüzü seçin.

💻 platformumuza webcam ile online özel ders almak seçeneği var mı?

Özel öğretmenlerin %80'i webcam üzerinden dersleri eğitimi veriyor. Uzaktan dersler hem daha bütçe dostudur hem de daha rahat ders planlaması seçeneği sunarlar. Online İngilizce dersleri ücretsiz uygulamaları kullanarak daha hızlı İngilizce sınavlarına hazırlanma şansı sunuyor. Böylece coğrafi olumsuzluklar engel olmaktan çıkıyor.

💰 Bursa özel İngilizce öğretmeni ücreti ortalama kaç TL?

Superprof'ta ortalama Bursa İngilizce kursu ücreti 65 TL.

 

Hocalarımızın %97'si ilk ders saati ücretsiz. Özel ders alırken amaçlarınızı konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir olanak.

 

İngilizce özel ders fiyatları bu kriterlere göre değişir:

  • Hocanın özellikleri ve eğitim tecrübesi yıl sayısı
  • Ders mekanı: (Online veya dışarıda bir mekanda)
  • Toplam ders sayısı ve derslerin süresi
  • Derslerdeki amaç (İngilizce sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için İngilizce mı öğreniyorsunuz? İngilizce konuşulan bir ülkede okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Şehrinizdeki İngilizce öğretmeni fiyatlarını keşfedin.

🇬🇧 Bursa özel İngilizce ders almanın katkıları neler?

İngilizce'yi en üst seviyede öğrenmenin birçok faydası vardır. Başka bir dilde iletişim kurma becerisi istihdam, seyahat ve kültür anlamında size birçok kapı açacaktır.

İngilizce öğrenmenin diğer faydaları arasında daha yüksek zihinsel performans ve gelişmiş dinleme becerileri sayılabilir.

 

Deneyimli bir öğretmen ile tüm İngilizce özel kursları size farklı İngilizce konularını daha hızlı ilerletme fırsatı sunuyor.

 

Özel derslerinizi ister evde ister online alın, özel ders öğretmeninizi seçin ve İngilizce dersinizi hemen bugün rezerve edin your İngilizce dersinizi.

 

İngilizce özel derslerinizi rahatça evinizde veya online nerede almayı arzu ediyorsanız hocanız ile iletişime geçip organize etmenize olanak veren bir iletişim kutusu bulunmaktadır.

 

Bursa konumunda 683 özel ders öğretmeni arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

İngilizce öğretmeninizi bulun

İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Bursa İngilizce öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Bursa İngilizce öğretmeni topluluğumuz size İngilizce öğrenme konusunda yardımcı olsun

Bursa’da İngilizce Öğren Dünyaya Açıl

İngilizceyi ileri yaşta 0’dan öğrenmeye başlayanalar bazı zorluklarla karşılaşabilir. Aslında bu yaşla alakalı bir şey değildir çünkü yeni bir dil öğrenmek, kendi dilinin kalıplarını yıkmaktan geçer. Haliyle bu sürecin herkes için biraz zorlayıcı olması normaldir. Bursa’da veya Bursa civarında yaşıyor ve İngilizcenizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Kariyer değişikliği yaparak İngilizce öğretmeni olmayı mı düşünüyorsunuz? Yoksa İngiltere’de, Amerika’da veya Kanada’da yüksek öğreniminizi tammalamanın hayalini mi kuruyorsunuz?

Dünya üzerinde yaklaşık 360 milyon İngilizce anadilli insan var ve bunun neredeyse üç katı kadar da İngilizceyi sonradan öğrenmiş ve İngilizce iletişim kurabilen kişi var. Ingilizce anadilli kişiler yoğunlukla Amerika, Birleşik Krallık, Kanada, İrlanda, Güney Afrika, Yeni Zelanda ve Avustralya’da yaşıyor. İngilizceyi ikinci dil olarak öğrenen kişilerin sayısı anadillilerin üç katı olduğuna göre bu dilin ne denli önemli olduğunu ve ne kadar çok kişinin İngilizce öğrenmeye çalıştığını tahmin edebilirsiniz. Bursa’da birçok farklı etnik gruba ait insanın huzur ve uyum içinde yaşadığını görmek mümkündür. Bursa gibi çok kültürlü bir şehirde İngilizce özel ders alabileceğiniz yabancı öğretmenler dahi bulabilirsiniz. Tabi bu seçenek tamamen size kalmış. Superprof’ta ders almak istediğiniz şehri ve kendinizi geliştirmek istediğiniz dersi veya alanı seçtikten sonra karşınıza yüzlerce öğretmen seçeneği çıkar. Bu öğretmenler sizin konuşma, okuma, yazma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olurken ödevlerinizde ve sınav öncesinde de destek sağlarlar.

İngilizce, uluslararası alanda uzunca bir süredir ortak dil olarak kullanılagelmektedir. Britanya İmparatorluğu zamanında dünyanın her bir köşesine İngilizceyi ulaştırmayı başarmıştır. En güçlü zamanlarında Britanya İmparatorluğu toplam dünya nüfusunun %23’üne hükmediyordu. İngilizce; Amerika, Birleşik Krallık, Kanada, İrlanda, Güney Afrika, Yeni Zelanda ve Avustralya’nın yanı sıra eskiden sömürgeleştirilmiş diğer birçok ülkenin de resmi dilidir. İngilizce aynı zamanda; AB, Afrika Birliği, Avrupa Konseyi, Dünya Ticaret Örgütü (TWO), Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü (NATO), Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD), Kuzey Amerika Serbest Ticaret Anlaşması (NAFTA) gibi uluslararası organizasyonların da resmi dilidir.

İngilizce, anadillilerin ve yabancı dil olarak konuşanların sayısı toplandığında dünya üzerinde en çok konuşulan dil olduğu ortaya çıkar. İngilizce anadillilerin sayısı bakımından ise dünyanın üçüncü büyük dili kabul edilir.

Neden Bursa’da İngilizce Öğrenmelisiniz?

Bursa, 3 milyona yakın nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık ve en gelişmiş şehirlerinden biridir. Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olarak hem tarihsel hem de manevi önemi olan Bursa şehri doğal güzellikleriyle de dikkat çekmiş ve devamlı göç alan bir şehir haline gelmiştir. Bugün Türkiye’nin en çekici ve imkanları yüksek şehirleri arasında bulunan Bursa’da yaşam standartları da oldukça yüksektir. Eğer Bursa’da yaşıyor ve İngilizce öğrenmek istiyorsanız çok çeşitli imkanlarınız var. Peki İngilizce becerilerinizi geliştirdikten sonra nerede ne şekilde kullanabilirsiniz?

Öncelikle uluslararası iş yapan ve İngilizce konuşan çalışanları olan firmalarda şansınız yüksek. Ayrıca eğitimini aldıktan sonra tercümanlık yapabilir veya öğretmen olabilirsiniz.

Özel ders öğretmenleri üniversiteye giriş sınavlarında akademik destek sağlar ve öğrencinin okuma ve yazma becerilerinin gelişmesine yardımcı olarak kariyerinde ilerlemesine yardımcı olur.

İngilizce becerilerinizi geliştirdiğinizde iş hayatınızdan beklentileriniz de doğal olarak artacaktır. İngilizce gramer, yazma, kelime dizimi, düzgün aksan, argo kullanımı, resmi biçimde yazma becerileri gibi küçük detaylar diğerleri arasından hızla sıyrılmanızı ve dikkat çekmenizi sağlar. Bugünlerde işverenler CV’leri İngilizce olarak kabul ediyor. Anlaşılır bir biçimde İngilizce cümle kuramadan iş başvurusu yapmak neredeyse imkansız hale geldi. Eğer okuldan kalan İngilizce bilgileriniz varsa ve bunları tekrar etmek sizin için yeterli olacaksa hızlandırılmış veya yoğunlaştırılmış İngilizce kurslarıyla hedefinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Bazı iş alanları vardır ki o alanlarda çalışmak için kusursuz dil becerilerine sahip olmak oldukça büyük önem taşır. Bunlardan bazıları; tercümanlık, web editörü, yayıncı ve yabancı ulusal haber ajanslarındaki gazeteciliktir.

İngilizce ders verebilmek için dil becerilerinizin olabildiğince ileri düzeyde olması gerekir çünkü gramer, cümle kurma, fiil çekimleri, sıfatlar, zarflar, ön ekler ve etken edilgen gibi daha birçok dilbilgisi kuralını anlatmanız gerekecek. Tabi İngilizce ders verebilmek için dilbilgisi dışında gelişmiş konuşma becerisi ve kelime bilgisine de sahip olmanız lazım.

Bursa’da İngilizce Öğrenmek

Yaşanabilir Şehirler sıralamasında dünya'da 28. Türkiye'de 1. sırada yer alan Bursa’da dil öğrenme fırsatları da oldukça geniştir. Genelde dile ilgisi olan kişiler üniversitede dille ilgili bir bölüm okumayı tercih eder. Siz de Amerikan Kültür ve edebiyatı, İngiliz dili ve edebiyatı, İngilizce tercümanlık, Dilbilim, İngilizce öğretmenliği veya Turizm Rehberliği  gibi eğitim dili İngilizce olan birçok üniversite bölümünden birini tercih edebilirsiniz. Tabi bunun için üniversiteye giriş sınavının İngilizce dil becerilerinin ölçüldüğü kısımda soruları doğru yanıtlayarak yüksek bir puan almalısınız.

İngilizce öğrenmek isteyenler için dil kursuna gitmek dışında farklı birçok yöntem vardır aslında. Uluslararası düzeyde gerçekleştirirlen sosyal projelere katılarak projeye destek olmak için evini açan yabancı ailelerin yanında kalabilir ve onlarla İngilizce iletişim kurarak yeni tanıdığınız ülkenin kültürünün ve yemeklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Work and travel gibi muhteşem organizasyonlarla hem çalışıp harçlığınızı çıkartır hem de Amerika’da bir süre yaşayacağınız için bol bol dinleme ve konuşma egzersizi yapmış olursunuz. Bursa’da bir dil okuluna yazılmayı düşünüyorsanız şunu unutmayın ki ne kadar küçük gruplarla ders işlense de bire bir size özel verilen dersle aynı faydayı göremezsiniz.

Aynı zamanda İngilizce öğrenmeye yardımcı olmak adına hazırlanmış birçok websitesi de vardır. Bu sitelerde ücretsiz ders videoları gramer konu anlatımları, sözlükler ve türlü türlü yararlı alıştırmalara ulaşabilirsiniz.

Geldik dil öğrenmenin en çok tavsiye edilen, keyifli ve etkili yöntemine. Superprof’un deneyimli ve uzman öğretmen kadrosundan kendi beklenti ve hedeflerinize uygun, aynı zamanda bütçenizi zorlamayacak bir öğretmen seçerek kendi müsait tarih ve saatinizde ihtiyacınız olan konularda ders almaya başlayabilirsiniz. Öğretmenlerimiz dersin içeriğini öğrencinin seviyesine, becerilerine, hazırlandığı sınava ve eksiklerine göre düzenleyecektir. Tatil günlerinde, iş çıkışı akşamları veya belli bir işe/projeye başlamadan önce dersler alabilirsiniz.

Bursa’daki Özel Ders Öğretmenlerinden Ders Almak

Bursa’da saatlik İngilizce özel ders ücreti 60-100TL arasında değişiyor. Bu fiyat farkının sebebi bazı öğretmenlerin daha fazla deneyim ve  sertifikaya sahip olurken diğerlerinin öğrenci veya yeni mezun olmasıdır genelde. Superprof öğretmenleri derslerini öğrencinin ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillendirir.

Çoğu öğretmen derse başlamadan önce küçük bir seviye belirleme testi yaparak karşısındaki öğrencinin düzeyini anlamak ister. Böylece seçtiği kelimeleri öğreteceği konuları biçimlendirmeye başlar. İngilizce becerileriniz başlangıç seviyesinde de olsa ileri düzeyde de olsa her türlü kendinizi geliştirmeniz gereken konuların farkında olup özel ders almanızda yarar var.

Birçok Superprof öğretmeni, eğitim metodunu görebilmeniz ve aranızdaki uyumu keşfedebilmeniz için ilk dersi ücretsiz vermeyi teklif ediyor.

Özel ders almak istediğiniz ortama öğretmeninizle ortak karar verebilirsiniz. Kendi evinizde, öğretmenin evinde, sakin bir kafede, kütüphanenin ders çalışma bölümünde veya aklınıza gelen başka uygun bir yerde derslerinizi yapabilirsiniz.

İngilizce size sadece Türkiye’de değil dünyanın her yanında çeşitli kapılar açacaktır.

Bursa’da ortalama ders fiyatları 80 TL’dir fakat eğer bütçeniz daha azına yetiyorsa saatlik 30TL’ye ders veren öğretmenleri de rahatlıkla bulabilirsiniz. Ders fiyatını etkileyen maddeler genelde deneyim, yeterlilikler, kaç ders alınacağı, öğrencinin seviyesi, öğretilecek konular ve öğretmenin ders vermek için katedeceği yoldur.

Öğretmeninizi seçerken size yakın mesafede yaşayanlara öncelik vermenizde fayda var çünkü böylece seyahat sıkıntısı yaşamadan rahatlıkla derslerinizi ayarlayabilirsiniz. Tabii ki, uzun yolculukları sorun etmeyen ve gitmek zorunda oldukları mesafeye göre fiyatlarını değiştirmeyen öğretmenler de vardır. Yine çalıştığınız iş yerine veya okulunuza yakın yaşayan öğretmenler bulma ihtimalini de unutmamak gerek. Superprof’ta öğretmenler esnektir, mutlaka kendinize göre birini bulabilirsiniz.

Derslerden en üst düzeyde yararlanabilmeniz adına öğretmeniniz almanız gereken kaynakları ve ders materyallerini size baştan söyleyecektir. Ders sırasında da kendisi kitaplarını, çalışma kağıtlarını, dijital kaynaklarını (video, websiteleri) hazır etmekle yükümlüdür.

İngilizce dili ve İngiliz kültürüyle ilgili öğrenecek çok şey var. Dil bilgisinin yanısıra İngilizceyi gerçekten anlamak için İngilizce konuşulan ülkeleri ziyaret etmeli ve oranın yerlileriyle muhabbet etmelisiniz.

İngilizce becerileriniz geliştikçe derslerdeki konuşmanıza da yansıyacaktır. Dinleme, okuma, yazma, konuşma ve telaffuz gibi alanlara odaklanabilirsiniz.

Özel ders öğretmenleri TOEFL veya Cambridge gibi İngilizce dil becerilerini ölçen sınavlara hazırlanmanıza yardımcı olabilir, iş İngilizcesine has terim ve kalıpları öğretebilir veya var olan bilgilerinizi tazelemenizi sağlayabilir.

Ne öğrenmek istersiniz?