Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce duyduğunu anlama özel dersleri

Tüm Türkiye'de 614 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce duyduğunu anlama özel dersi seçeneklerimiz

İstanbul
₺60/saat
Yiğit can girgin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden İngilizce Dersi ( KONUŞMA BECERİSİ, KONUŞULANI ANLAMA, AKSAN ve KELİME BİLGİSİ )

Yaklaşık 3 yıldır kişiye özel veya grup çalışması halinde ingilizce dersleri veriyorum, öğrenmesi zor gibi görünen ama zor olmadığı kısa sürede sizlerinde anlayacağı yeni bir dil öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Derslerimizi ofisimde veya evinizde ( gerekli teknoloji var olduğu durumda ) işleyebiliriz.

Karatay
₺25/saat
Ayşegül
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul eğitimi bazı bilgilere sahip olmanizi sağlar . Daha fazlasını istemez misiniz ?

Beginner veya elementary seviyesi öğrencilerine oyun yöntemi ile ilk başta konuşmalarina teşvik ve konuşurken yanlış bir şey soylemekten cekinmemeleri gerektiğini belirtecek yöntemler uygularim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine (A1_A2 seviyeleri ) eğitim vereceğim m ilerleyen zamanda B1 ve B2 eğitimi verebilirim . A B ve C seviyeleri sertifikam mevcuttur.

₺100/saat
Oğuzhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce gramer, konuşma, yds ielts ve sinavlar için hazirlik konusunda her yaş için özel ders veriyorum. 6 yıllık tecrübe ve onlarca referansım mevcuttur.

Derslerimi, öğrenirken eğlendiren, samimi bir atmosferde gerçekleştirmekteyim. Mantığı ve sistematiği ile konuları kalıcı hale getirmekteyim. Dili kullanmaya ve sınavlara hazırlanmaya teşvik edici çalışmalar sunarım. İlkokuldan yetişkin seviyeye kadar öğrencimlerim oldu.

Güngören
₺40/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni adayından ingilizce dersleri: (ilkokul- ortaokul- lise) kelime- okuduğunu anlama- yazma- dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmende yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrlencileri sıkmayacak şekilde yaparım. Yaş aralığına göre anlatımımı eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Ders anlatımına onların da dahil olmasını sağlarım. İngilizceyi sadece ders olarak değil bir eğlence, yeni bir dil ve en önemlisi bir gereksinim olarak görmeleri için çabalarım. Derslerimi her öğrenciye özel bir anlatımla anlatırım.

₺80/saat
Gülcan
(15 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeniyim.Hala İngilizce öğrenmediniz mi hadi İngilizce bilmeyen kalmayacak derim.Okuduğunu anlama ,yazma ,konuşma ,kelime öğretimi ,telaffuz ve pratik anlatımlar için ben burdayım.

Hangi seviyede olduğunu belirler ve ona göre ders işlerim.Dersimi işlerken hedef dili kullanmaya,anlaşılmayanları açıklamaya önem gösteririm.Öğrencinin mevcut seviyesini bir sonraki seviyelere yükseltmeyi hedeflerim.Dil becerilerinin hepsini bir arada kullanırım ve yabancı dile her anlamda farkındalık kazandırmayı sağlarım.

Küçükçekmece
₺45/saat
Ediz
İlk ders ücretsiz!

European School ogrencisinden ingilizce, hollandaca ve almanca dilleri ve almancada cografya dersleri

Yabanci dili ogrenmek kaliplara bagli olarak degil, pratik ile ogrenilir inancindayim. Ayrica derslerimi ogrencinin gereksinimine gore planlarim. Derslerim yabanci dili rahat konusmak isteyen ilkokul, ortaokul, lise, universite ogrencileri ve yetiskinlere yardimci olacaktir.

Beykoz
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

İngilizce özel ders; okul öncesi, ilköğretim ve lise öğrencileri için takviye dersleri

Eğlenceli oyunlar, hafıza teknikleri ile kelime öğretimi. Öğrenci yaşına göre eşitli materyallerden yararlanma. Yazma ,konuşma ,dinleme , gramer becerileri için teknikler.

Keçiören
₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi , İngiliz Dil Bilimi bölümü mezunundan her seviyeye göre genel ingilizce (grammar, listening, reading, speaking) dersleri verilir.

Derslerimi çoğunlukla yetişkin gruplarına vermeyi tercih ederim, onlar ile daha sağlıklı ve verimli bir halde etkileşim çerçevesinde dersi aktarmak istediğim için , daima bireysel yahut grup bazında da interaktif bazda dili metodlarına uygun ya da spontane bazda usulüne uygun halde etkili bir halde kullanıp aktarımlarda bulunmaktır amacım.

İstanbul
₺100/saat
Nurbanu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

14 sene Amerika'da yaşamış, İstanbul'da ilk okul ve orta okul öğrencilerine özel ders veren bayan İngilizce öğretmeni

Derslerimi pratik üzerine kuruyorum. Yoğunluk olarak oyunlar ve aktivitelerle öğretiyorum. Mümkün olduğunca öğrencilerimle Türkçe konuşmuyorum. Okumalarını ve konuşmalarını geliştirmek için kitaplar okutuyorum. Kelime hazinelerini geliştirmek için çeşitli aktiviteler hazırlıyorum.

Selçuklu
₺40/saat
Mustafa erdem
İlk ders ücretsiz!

Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisinden İlkokul - Ortaokul - Lise - Üniversite - YDS - YÖKDİL ingilizce dersi

Derslerimde her zaman öğrenci motivasyonunu ön planda tutarım. Her ders sonrasında öğrenciye sorduğum sorular ile ders verimliliğini test eder eksikleri ve yanlışları en düşük seviyede tutmaya çalışırım. Kesinlikle ödev, kişisel çalışma yada benzeri öğrencide zorunluluk hissettirecek yaptırımlarda bulunmam.

Üsküdar
₺50/saat
Ayça fatma
İlk ders ücretsiz!

Fizyorterapi ve rehabilitasyon öğrencisiyim A1ve A2 seviyesinde ingilizce ders verebilirim ilkokul ortaokul

derslerimi öğrencimin seviyesi odaklı işlerim Onun anlayacağı seviyeden başlar ve kendi bilgime ulaşıncaya kadar ders vermeye çalışırım Notlar ve yardımcı kaynaklarla bilgileri pekiştirmeye çalışırım Daha keyifli bir ders ortamı oluşturmaya çalışırım ve düzen ve istikrarlı biçimde sıkmadan ders verebilirim .

₺75/saat
Gencer
(11 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Wall Street Institute'tan Advanced Sertifikalı Deneyimli Çevirmen ve Eğitimciden İngilizce Özel Ders

Özel Ders İçeriği İngilizce özel ders. Temel düzey İngilizce. İleri düzey İngilizce. Metin okuma, anlama, çevirme. İngilizce metin dinleme ve anlama. Okuma pratiği kazanma. Konuşma pratiği kazanma.

Pendik
₺50/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Anadil Seviyesi Bilingual Native Speaker İletişimciden İstanbul'da İngilizce ve Türkçe Konuşma Dersleri

Seviye, hedefleriniz, öğrenme yapınız, haftalık planınıza göre tamamen size özel bir ders planı ve içeriğini oluşturuyorum. Bu haftada 5 gün, günlük 20 dk'dan via skype şeklinde de olabilir, haftada tek gün 1-1,5 saatlik dersler de olabilir. Bunları kararlaştırdıktan sonra ilk dersimiz başlıyor.

₺50/saat
Funda
İlk ders ücretsiz!

10 yil tecrübeli ingilizce öğretmeninden özel /grup ingilizce dersi sinavlara hazirlik (sakarya)

Derslerimi öğrencinin öğrenme stiline göre anlatırım. Görsel,işitsel,sözel,işbirlikli ya da bireysel öğrenme tekniklerinden uygun olan hangisi ise planlamamı ona göre yaparım. Bol bol teknolojiden yararlanırım. Materyal sorunum yoktur. İlkokuldan yüksek lisansa kadar tüm yaş gruplarına göre ders planması mevcuttur. Hem eğlenme hem öğretme temel felsefemdir.

₺15/saat
Mustafa
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Anlıyor ama konuşamıyor musun sen zaten yolu yarılamışsın sırada ne kadar iyi konuşabileceğinin farkına varmakta 1 ay içerisinde derdinden fazlasını anlatabilme garantili

Derslerde etkinlik veya yazılı metin yerine video ses kayıtları dizi veya film sahnelerindeki İngilizce üzerine odaklanmak ve ders verdiğim kişiye native kişiler ile iletişime geçirmek. Ben bu dili başarmayı isterim ama temelim bile yok diyorsan o temelin zaten sen de olduğunu göreceksin.

Ümraniye
₺80/saat
Emre
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

6 yılını ingilizce ile her gün iç içe geçiren birinden ingilizce dersleri

DERSLERİM ÜZERİNDE SADECE KAĞIT DEĞİL AYRICA UYGULAMA VE MENTOR OLARAKTA ÜZERİNE GİDERİM ŞU ANA KADAR HERHANGİ BİR SORUN İLE KARŞILAŞMADIM TAM AKSİNE GAYET OLUMLU DÖNÜŞER ALDIM DERSLERİMİZ ASLA SIKICI OLMADI HEP BİR EĞİTİM HEP BİR GÜLEREK VE AKILDA KALICI ŞEKİLDE İLERLEDİ VE SÜRDÜ

Çankaya
₺50/saat
Seçil
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğrencisi Ders - 4 . sınıf Ekonomi Bölümü Öğrencisinden ders - Matematik, Geometri, Türkçe (Sadece ilkokul ve ortaokul)

İngilizce öğrenirken en önemli şeyin yeni kelimeler öğrenmek ve dinleme becerisini geliştirmek olduğunu düşünüyorum . O yüzden yeni kelimeler öğretmeye ağırlık vereceğim . Bunun dışında okuma yapmak ve dinleme yapmak çok önemli . Okulumuzda bize hazırlıkta nasıl gösterdilerse ben de o şekilde yol almayı planlıyorum.

Gölbaşı
₺45/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Size hem yaşam koçu hem ingilizce öğretmeni olup size deste olmamı istermisiniz ?

Her öğrencinin ilgi alanı veya kavrama şekli farklıdır.Bu yüzden ilk derslerimi ücretsiz yaparak ilk amacım kişiyi tanıyıp eksiklerini belirlemek onlar üzerinde kendini geliştirip , eksiklerinin kapatacak şekilde ders vermek istiyorum.

Kadıköy
₺60/saat
Ekin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kanada da okuyup deneyim kazanmış İngilizce işletme öğrencisinden her yaşa ve her seviyeye uygun ingilizce dersi için iletişime geçin

Derslere önce öğrenciyi tanıyarak ve ne istediğini anlayarak başlarım. Daha sonra seviyesine uygun ve zevk alabileceği bir kitap bulurum ve bu kitap üzerinden derslerime başlarım. Her ders sonrası düzenli ödev veririm. Kısa kısa okuma kitapları okuturum ve bittiklerinde kısa kısa özet yazılmasını isterim bu şekilde yazma becerilerini geliştiririm.

Ankara
₺50/saat
Çisem
İlk ders ücretsiz!

Ted üniversitesi ingilizce öğretmenliğinde okuyorum hala daha öğrenciyim. Daha önceden de başarı elde etmiş öğrencilerim olmuştur.

Derslerimi görsele dayandırarak anlatmayı tercih ederim. Renkli kalemleri tercih ederim genel de. Derslerim orta okul lise seviyesine uygundur. 1 saatlik dersin ilk 15 dakikasını öğrencimle İngilizce konuşarak geçiririm ki bir yandan sözlü iletişim beceri artsın, 5 dakika geçen dersi hatırlatırım ve daha sonra dersime geçerim.

Ümraniye
₺50/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni'nden İlköğretim, Ortaokul ve Lise öğrencileri için İngilizce özel ders ve konuşma pratiği dersleri!~

Derslerimi öğrencinin kişisel ihtiyaçlarını ve eksiklerini göz önüne alarak işlerim. Kişiye özel ders programı çıkarır, yaş grubuna göre aktivite ve etkinlik hazırlarım. Derslerimi genelde 1 saati konu anlatımı, 1 saati de etkinlik ve pratikle 2 saat olacak şekilde işlerim.

₺80/saat
Ezgi ipek
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencisinden her seviye İngilizce öğrenimi

İngilizce konuşmaktan mutluluk duyarım ve bir öğrencinin telaffuzunu güçlendirmesi ve konuşmak için özgüven sahibi olması için derslerimi İngilizce anlatmayı tercih ederim. İngilizceyi sadece gramer öğrenerek değil hayatınızın bir parçası haline getirmeniz gerekir böylelikle hayatınızın her alanında bir adım önde olabilirsiniz.

Bakırköy
₺65/saat
Beste
İlk ders ücretsiz!

Özel Dil Akademisi öğretmeninden İstanbul Avrupa Yakası ' nda birebir veya grup dersleri!

Derslerimiz , kaynaklar dahilinde speaking, writing ,reading ve gramer olarak işleniyor.Speaking ve aksan derslerinin ingilizcede en önemli nokta olduğunu düşünmekteyim. Derslerimiz ağırlıklı olarak kişisel algılarınıza göre şekillenir.Ödevler mutlaka olmaktadır.

₺100/saat
Doğan
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil öğrenmenin, sadece bilgi edinme değil, bir meleke geliştirme meselesi olduğunun idrakiyle Ankara'da en özgün İngilizce eğitimini taahhüt ediyorum.

DERSLER HAKKINDA Derslerimiz dil edinimi prensiplerine göre düzenlenmiştir. Metinler, diyaloglar ve bunlara ait ses dosyalarından oluşan öğretim materyalleri öğreniciye taramızdan verilecektir. Bu materyaller cep telefonlarına, tabletlere veya bilgisayarlara yüklenerek kullanılabilir. Yöntemin esası anlayarak bol bol dinleme ve okuma yapmaktır.

İzmit
₺50/saat
Nihat
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden okula, sınavlara yardımcı ve konuşmaya yönelik özel ingilizce dersleri

Dersleri öğrencimin ihtiyacına ve seviyesine göre ayarlıyorum ve ona göre hareket ediyorum. Dersimde çeşitli online ve görsel-işitsel aktiviteler kullanıyorum. Konuşma pratiğine önem veriyorum. Tekrar ve alıştırmalarla öğrenilenleri pekiştirmeyi amaçlıyorum. Yabancı dil öğrenmeyi birlikte eğlenceli bir hale getirmeyi planlıyorum.

₺50/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

DTCF İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden bireysel veya grup İngilizce dersi verilir.

Öğrencimin hangi seviyede olduğunu tespit ettikten sonra ders işleme planımı o yönde çizerim. Ders saatini öğrenciyi sıkmadan, dolu dolu geçirmeye özen gösteririm. Derslerimin genel olarak ilkokul/ortaokul/lise öğrencilerine yönelik olması tercihimdir fakat günlük konuşma/konuşma becerilerini geliştirmek isteyen her yaş grubuna SKYPE ÜZERİNDEN yardımcı olabilirim.

Ankara
₺50/saat
Tolgay
İlk ders ücretsiz!

İngiliz aksanlı, Bilinguist, konuşma, anlama ve estetik üzerine, etkili konuşma dersi

İngilizceyi hayatım boyunca kullanmış olmama karşın, konuşma üzerine olan yoğunlaşmam tiyatro ile başladı. Shakespeare oyunlarında bulunuşum beni bu dönemin ingilizcesine yakınlaştırdı ve böylece araştırmalarıma başladım. Pratikte ve literatürde yapacağımız eğitimlerin, konuşma konusunda yoğunlaşmak isteyen herkes için çok iyi olacağına inanıyorum.

Kağıthane
₺50/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencisine temel ingilizce dersleri verilir.

Okulun veya öğretmenin önerdiği kaynaklar üzerinden soru analizi ve çözümüyle ders verdim. Öncelikle öğrencinin konuya ilişkin bilgilerini sorgularım. Daha sonrasında örnek bir kitaptan kısa konu anlatımı ve soru analizi çözümüyle dersi tamamlarım. Gelecek derse bitirmesi üzere konuya yönelik alıştırmalar veririm.

Güngören
₺40/saat
Hazal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni adayından ingilizce dersler: (ilkokul-ortaokul-lise) kelime-okuduğunu anlama- yazma- dinleme becerilerini geliştirmende yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrencileri sıkmayacak şekilde yaparım. Yaş aralığına göre anlatımımı eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Ders anlatımına onların da dahil olmasını sağlarım. İngilizceyi sadece ders olarak değil bir eğlence yeni bir dil ve en önemlisi gereksinim olarak görmelerini sağlarım.

Ataşehir
₺50/saat
Halit cagatay
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce hazırlık diploması elinde olan daha önce yurtdışı deneyimi yaşamış inşaat mühendisinden kolay ve pratik ingilizce dersi verilir

Öncelikle konuya hakim olunması için konu anlatılır daha sonra ingilizce cümle kurabilmek için belirli kurallar vardır onlardan bahsedilir ve deftere not edilir.Daha sonrasında çalışılan konu üzerine örnek sorular çözülür ve örnek cümleler kurulur.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce duyduğunu anlama derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size ingilizce duyduğunu anlama öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İngilizce duyduğunu anlama dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır