Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İzmir İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 329 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İzmir ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Bornova
₺55/saat
Şimal
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

DEÜ-İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden; bireysel yada gruplara, gramer ve kelime üzerine, müfredata uygun ve etkinliklerle özel İngilizce Dersi

Derslerimi genelde okul ve sınavlar üzerineyse müfredattan, iletişim üzerineyse anadili İngilizce olanların kullandığı gündelik hayatta önemli olan konulardan seçerek işliyorum. Hem Türkçe hem de İngilizce anlatarak, duyma üzerine yaşanan sorunların ve telaffuz hatalarının en aza indirgenmesini sağlamaya çalışıyorum.

Buca
₺50/saat
Hatice merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden ödevlere yardım ve sınavlara yönelik İngilizce dersi. (Üniversite sınavı, YDS, Lise giriş sınavı)

Derslerine, öğrencilerime İngilizce öğrenmenin ve konuşmanın sandıkları kadar zor bir şey olmadığını kavratarak başlarım. Böylece önyargıları kırıp derse karşı sempatiyi geliştirmiş olurum. Karşımdaki öğrencinin zeka türüne, öğrenme yöntemine, İngilizceye bakış açısına göre bireysel bir program izlerim.

Urla
₺40/saat
Merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Izmir yüksek teknoloji enstitüsü öğrencisi tarafindan ortaokul - ilkokul öğrencilerine ingilizce özel ders

Derslerimi üç bölüme ayırırım: 1- Writing( yazma becerisi) 2-Language use ( Dil bilgisi ve kullanma becerisi) 3-Reading ( Okuma becerisi ve kelime öğrenimi) Ayrıca yaşa göre öğretici etkinlikler tasarlamaya çalışırım. Derslerim daha çok 10-14 yaş arası öğrencilere yöneliktir ve okul sınavlarına hazırlığa uygundur. İsterse okul kitabındaki sırayı takip edebiliriz.

Buca
₺30/saat
Mert
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Ingilızce Öğretmenliği Öğrencisinden uygun fiyatlı özel ingilizce dersi verilir.

Derslerde olabilidiğince esnek ve anlayışlı olmaya çalışıyorum. Derse başlamadan önce ögrenciyle iletişime geçip derse dair beklentilerinin ne olduğunu ve yabancı dil öğrenmedeki hedeflerini anlayabilmek için bir takım sorular soruyorum. Ders akışını ve kullanılacak materyalleri aldığım cevaba göre şekillendiriyorum.

Balçova
₺40/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Mütercim Tercümanlık öğrencisinden İzmir içi ilköğretim ve lise düzeyinde ingilizce ek ders

İlköğretim ve lise düzeyinde her öğrenciye ders takviyesi/sınavlara hazırlık dersi verebilirim. Ders süreci boyunca öğrencinin eğitim geçmişini, yabancı dile olan aşinalığını ve var olan bilgisini göz önünde bulundurarak en efektif yöntemi uygulamaya çalışırım.

Gaziemir
₺45/saat
Gökcen başak
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunundan her yaş grubuna; ilkokul, ortaokul, lise ve hazırlık seviyesinde İngilizce dersi

Dersler temeli sağlamlaştırdıktan sonra üzerine konu konu ekleyerek derinlemesine ve detaylı şekilde, öğrencinin öğrenme hızına göre işlenir. Ders planı, hangi konuların işleneceği öğrenci seviyesine göre değişecektir. Sıralı ve düzenli bir sistem oluşturulacaktır. Her konu sonunda kısa tarama testleri, quizler yapılacaktır.

Balçova
₺40/saat
Nazlıgül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Genetik ve Biyomühendislik ( Tam burslu-İngilizce ) ögrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde ingilizce eğitimi ( yazma - okuma - dilbilgisi - kelime bilgisi)

Derslerime öğrencilerin seviyelerini ölçerek başlarım. Gelişimi sağlamak için öncelikle eksikleri saptarım. Eksik ve önemli konular üzerinde araştırma ve uygulama etkinlikleriyle nokta atışı yapıp öğrencilerin daha hızlı ve etkili ilerlemelerini sağlarım. Kalıcılığı arttırmak için de kelime tekrar uygulamalarına odaklanırım.

İzmir
₺50/saat
Gözde
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden İlköğretim/Ortaokul/Lise öğrencilerine, LGS Sınavına Hazırlananlara ve Bu Dili Öğrenmek İsteyenlere Özel Ders

Derslerimi her zaman interaktif bir şekilde işlerim. Öğrencilerimi sıkmadan, eğlenerek ingilizce öğrenmeleri benim için daha önemlidir. Öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre ders programı hazırlar ve en zayıf noktalarına yoğunlaşmayı tercih ederim. Her türlü materyali sağlayabilirim.

Karabağlar
₺45/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Özel Eğitim Öğretmenliği okuyan öğrenciden ilkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce dersi veriyorum.

Derslerimi ilkokul ve ortaokul seviyesinde vereceğim için ilk önce temel bilgileri öğretip ezberlenmesini amaçlarım daha sonra pratikler ve quizler yaparak bilgileri pekiştiririz.

Karşıyaka
₺55/saat
Manolya
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kanada'da Yaşamış Tecrübeli Öğretmenden Aksanlı ve Akıcı Konuşmanızı Sağlayacak İngilizce Dil Eğitimi

Dil eğitiminde temelde yapılan hataların üzerine giderek ilk olarak İngilizceyi sevdirmeyi amaçlarım çünkü bir şeyi sevmeden tam anlamıyla başaramayız. Çocuklar ve gençler için eğlenceli aktiviteler ile başlayıp sağlam bir temelle ilerliyorum. Yetişkinlerde ise; amaca yönelik başlayıp hedefleri doğrultusunda sonuç alacak şekilde ders işliyorum.

Karabağlar
₺60/saat
Aymila
İlk ders ücretsiz!

Mütercim-Tecümanlık son sınıf öğrencisi olarak İlkokul ve Lise seviyesinde özel İngilizce dersleri veriyorum.

Eğer okul içi performansı yükseltmeye yönelik bir ders talebi almışsam, her derste okulla aynı müfredatta fakat bir adım daha önde olmayı tercih ediyorum. Daha önceden konulara giriş yaptığımız için öğrencilerim okulda gördükleri konularda yabancılık çekmiyor, daha hızlı adapte oluyorlar. Ders içinde birçok alıştırma yaptırıyorum.

Karşıyaka
₺75/saat
Ahmet oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Temel, orta ve ileri seviye, tercüme, iş yazışmaları İngilizce interaktif eğitim ..

Derslerimde örnekleme ve kolay anlatım teknikleriyle çalışıyorum, farklı kelime çalışma teknikleri uyguluyorum. Gramer kalıplarının akılda kalması için çeşitli yöntemler kullanıyorum. Elimde geniş bir döküman arşivi var. Her yaşa yönelik farklı uygulamalar ile ders veriyorum. İş İngilizcesi konusunda elimde 23 yıllık bir yazışma tecrübesi ve arşivi mevcut.

Karşıyaka
₺50/saat
Can
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışında okuyan öğretme deneyimli öğrenciden her seviye için uygulama odaklı İngilizce dersleri

Yeni konuya, konu ile alakalı örnek video / metin ile giriş yaparız. Beraber bu materyali inceleyerek konuyu keşfederiz. Sonrasında konunun teorik temellerini sağlam olarak oturturuz. Bu sayede en önemli kısıma giriş yaparız: bolca pratik ve bolca uygulama! Her dersin başında ve sonunda ise ortak bir takım soruya yanıt vermeye çalışarak ders içi ilerlememizi ölçeriz.

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!

Uluslarası Sempozyumlarda sunumlar yapmış Yüksek Lisans Öğrencisinden Her Seviyeye Uygun İngilizce Dersi

Öğrencinin amacına yönelik kaynak seçimi ve ardından kaynakları kullanarak ilerleme. Kazanımlar ve hedefler belirleyerek onlara ulaşmak için çalışma.

Bornova
₺30/saat
Resul
İlk ders ücretsiz!

7 yıl tecrübeli İzmir Bornova İngilizce Özel Ders Öğretmeni ve Öğrenci Koçu

Öğrencilere okutma ve yazdırma neticesinde ortaya çıkan hata ve eksiklikleri giderdikten sonra doğru yapılan şeyleri vurguladık, pekiştirdik. İlgi çekici konularda yeni kelimeler öğrenmeyi ve bunların cümle içinde kullanımını hedefledik. Birlikte videolar izledik. Birlikte kitaplar okuduk. Sen yap diye bir şey yok. Biz varız ve biz birlikte başarabiliriz.

Bornova
₺90/saat
Fatoş
İlk ders ücretsiz!

Graduated from DEU, TESOL qualified teacher with 6 year of experince from kindergarten to secondary school. Also experienced to prepare students for TOEFL and CAMBRIDGE exams

Derslere öğrencinin seviyesini anlayabilmek adına Conversation yaparak başlarım. İlk dersin sonunda öğrencinin durumu ve hedefi doğrultusunda yapılacaklar listesini oluşturur ve planlamamı yaparım.

Aosb
₺30/saat
Baransel
İlk ders ücretsiz!

Gastronomi ve Mutfak Sanatları (%100 ing) bölümünden lise düzeyine kadar İngilizce öğrenimi

Lise düzeyine kadar verilebilecek tüm gramer konularına hakim olmaları adına öğrencilerime eğlenerek öğrenmeleri konusunda materyaller ile birlikte yardımcı olmaya çalışırım.

Buca
₺60/saat
Ilknur
İlk ders ücretsiz!

Formasyon Belgesine sahip Amerikan Edebiyatı Bölümü son sınıf öğrencisinden ingilizce dersi verilir

Derslerime öncelikle öğrencinin seviyesini belirleyerek başlarım. Eksikliklerini belirledikten sonra öğrencinin talebine de göre bir ders programı hazırlarım. Derste işlediklerimizi eğlenceli ödevler vererek öğrencinin pekiştirmesini sağlarım. Kaynak olarak kendi elimdeki kitaplarımı kullanırım fakat gerekli olduğunda öğrenciden de isteyebilirim.

Karşıyaka
₺60/saat
Elif beth
İlk ders ücretsiz!

Ana dilim İngilizce olup ilkokul, oraokul ve lise öğrencilerine özel ders vermekteyim.

Öğrencinin ilk başta seviyesini anlamak için bir takım sözlü ve yazılı çalışmalarım oluyor. Öğrencinin okuma-anlama, speaking ve yazıda akıcılık ve ne kadar basit veya gelişmiş bir şekilde cümle oluşturabildiğini kontrol edip ölçüyorum. Bunu yaptıktan sonra öğrencinin seviyesinden başlayarak adım adım seviyelerini yükseltecek çalışmalar yapıyorum.

Bayraklı
₺60/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Cambridge CELTA Sertifikasına Sahip Deneyimli İngilizce Öğretmeninden her seviye için birebir ve grup dersleri

Derslerimi öğrenci odaklı işlerim. İlk olarak öğrencinin öğrenme methodunu ve seviyesini keşfedip dersleri ona göre kurarım. Dersleri konuşma, okuma, yazma ve dinleme olarak ayırıyorum. Böylelikle öğrencinin odaklanmasını ve 4 temel özelliği de aynı anda geliştirmesini sağlamaya çalışıyorum.

Bornova
₺90/saat
Fırat
İlk ders ücretsiz!

Üniversite son sınıf öğrencisinden İzmir'de ikamet edenler için lise düzeyinde İngilizce konuşma dersi

Bugüne kadar ders vermedim fakat ders verecek yetkinlikte İngilizce biliyorum. Erasmus'ta iken pedagoji alanından birkaç ders aldım ve yaptığım uygulamalar sayesinde ders verme konusunda fikrim var. Derslerde kitaba ya da kurallara bağlı kalmaktansa karşılıklı konuşarak pratik yaptırmayı tercih ederim.

Buca
₺40/saat
Ekim
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mütercim Tercümanlık öğrencisinden ilkokuldan liseye her seviyeye göre etkili İngilizce dersi

Konu ne olursa olsun ilk yapacağımız bilgi edinmek olacaktır. Kitapta yazılı kullanışsız, uzun paragrafları en açık şekilde ilettikten sonra konunun her açıdan anlaşılması için şarkılardan, dizilerden veya hayatın içinden örneklerle dersi devam ettiririz. Sonrasında öğrenci edindiği bilgilerle kendisi bir şeyler üretecektir. Gerek duyulursa konu tekrar ele alınabilir.

Bornova
₺45/saat
Ilknur
İlk ders ücretsiz!

İzmir'de mütercim tercümanlık bölümünde okuyan bir öğrenciden dinamik, akıcı , eğlenceli ve uygun fiyatlı yabancı dil dersleri

Yaş grubuna göre ders işleme yöntemlerim farklılık gösteriyor. Öncelikle kişinin Ingilizce seviyesini tespit edip daha sonra ona uygun bir program hazırlıyorum. Daha sonra çıkarttığım 14 konuluk ders programını işlemeye başlıyorum. Örneğin; Tense konusunu isliyorum, konu içinde kurulan örneklerin kelimelerini bir liste haline getiriyor ardından öğrenciye veriyorum.

Karşıyaka
₺70/saat
Ilgın
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmirde Diş Hekimliği öğrencisinden İngilizce ve Rusça özel ders ve grup dersleri

Dersleri nasıl işleyeceğimize öğrencinin öğrenim becerileri, ilgi alanları ve istekleriyle yön veriyorum. birlikte hazırlayacağımız program ile akışa karar veriyor ve derslere başlıyoruz.

Narlıdere
₺80/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Dil,Tarih-Coğrafya Fakültesi,İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum.İngilizceyi eğlenerek öğretmeyi hedefliyorum. Kids Teen,Adult .

Dersler, çocuk, genç ve yetişkinler içindir.Tüm seviyelere ilkokul,ortaokul,lise ders vermekteyim. Konuları, öğrencilerin okuldaki üniteleriyle ilişkilendirerek öğretiyorum.Eksiklerini giderirken hem de sınava hazırlıklı oluyorlar.Ayrıca ingilizce oyun ve dramayla öğrencilerin motive olmasını hedefliyorum.

Konak
₺50/saat
Çağlar
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunu, içerik moderatörü ve freelance çevirmenden İngilizce özel ders

Genelde öğrencinin zorlanmaması ve hafızasını kullanması için öğrencinin kaynakları üzerinden ders işleme taraftarıyım. Çünkü öğrencinin gördüğü müfredat, konuların formatı ve kaynağın içeriğini anlayıp onun üzerinden gidersek öğrenci eksiklerini ve artılarını daha iyi kavrayabilir.

Karşıyaka
₺50/saat
Ebrar
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden İzmir içi ilköğretim, ortaokul ve lise düzeyinde ingilizce dersleri

Dersleri, öğrenciden ders öncesi konu ve içerikle alakalı bilgi aldıktan sonra temel kaynağa dayalı ve kendi araştırma ve kaynaklarımla destekleyerek işlerim.

İzmir
₺45/saat
Ümmü
İlk ders ücretsiz!

Doktora öğrencisinden İzmir'de ilköğretim düzeyinde ingilizce, matemetik ve fen bilimleri özel ders

Ders verme yöntemim her öğrenci özeldir mantığına dayanmaktadır. Ders alacak öğrenciyle bir öngörüşme ve çoklu zeka testi ardından ders işleme yöntemini öğrenciye göre belirlerim. (yazılı, sözlü, görsel materyal kullanımı vs...). Genel olarak ilköğretim seviyesi ingilizce, matematik ve fen bilimleri ile ilgili özel ders vermekteyim.

Buca
₺60/saat
Bobby
İlk ders ücretsiz!

DEÜ de mühendislik okuyorum ve son sınıf. 4+ yıldır English öğretmenlık yapıyorum.

Ders alan öğrencilerimle samimi olarak başlarım. İngilizce öğrenmek iş gibi değil de, eğlence olarak başlatmasını isterim. Dil bilgisi bitirenler ve sadece konuşma pratik ihtiyacı olan öğrencilerime dilleri alıştırmak için her gün 10 günluk ingilizcede kullanılan deyimler çalışarak başlarım. Herkesin seviyesine göre dil bilgisi ders hazırlanır ve işlenir.

Narlıdere
₺70/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Hazırlık Okulu Öğrencisinden Grammer,Konuşma,Yazma,Okuduğunu Anlama İngilizce Pratik Dersleri Verilir (İlkokul-Ortaokul-Lise seviyelerindeki öğrencilere)

Genelde konu üzerinden ilerleyerek,örnekler vererek ve kendi hazırladığım alıştırmalarla konuyu pekiştirdiğim bir ders modelini benimsiyorum. Öğrenciyi sıkmadan,arada dinlenip, konuyla alakalı sohbet ederek ona yardımcı olmaya çalışıyorum. Onun anlamadığı yerlerin üzerinden bir kaç kez geçip, şifreleme yöntemi ile ona katkıda bulunuyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
İzmir merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İzmir konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

İzmir ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İzmir merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İzmir konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.