Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

İzmir İngilizce öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star İngilizce öğretmenlerimiz.

61 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 61 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz İngilizce dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı İngilizce öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. İzmir içinde İngilizce dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için İzmir içindeki İngilizce öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve İngilizce öğrenmeye başlayın

3. Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. İzmir konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 İzmir İngilizce özel ders ücretleri ne kadar?

İzmir İngilizce özel dersi ortalam fiyatı 61 TL.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve coğrafi konum
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

🎯 İzmir konumunda neden İngilizce özel dersi almalıyım?

Bir öğretmen ile İngilizce dersleri alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için birbirinizle iletişime geçerek ilerlersiniz. 

Milyonlarca mükemmel öğretmenden İzmir konumunda size en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 İngilizce online dersleri almak mümkün mü?

İngilizce öğretmenlerinin çoğu 

online dersleri veriyor.

Online İngilizce dersi verenlerin ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "webcam" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓 İzmir İngilizce özel ders vermek için kaç öğretmen müsait?

1734 öğretmen ders vermeye hazır.


İzmir konumundaki tüm İngilizce öğretmenlerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanını seçebilirsiniz.


1734 ve daha fazla ilan arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

✒️ İzmir konumundaki İngilizce öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

207 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Öğrenmek mi istiyorsunuz?

Yetkin öğretmen seçeneklerimiz sizi motive edecek

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

İngilizce özel ders İzmir içindeki öğretmenlerimiz size i̇ngilizce dersleri için rehberlik etsin

Tarihi Kokan Bir Dil: İngilizce

İngiliz dili, şimdiki Danimarka, Almanya ve Hollanda'nın Anglo-Saksonları tarafından İngiliz Adaları'na getirilen Batı Cermen dilinin İngiliz-Frizce lehçelerinden gelişmiştir. 11.yüzyılda Normanların İngiltere’yi fethetmesinin ardından çok sayıda Latince, Norman ve Eski Fransızca kelime İngilizceye girmiştir. Bunun sonucunda İngilizce, çoğunlukla Latin dil ailesinden gelen kelimelerden oluşan bir Germen dili haline geldi. Tabi ilk zamanlarda Eski Fransızca ve Norman dilini yalnızca yüksek sosyete konuşuyordu yani Latin kökenli diller üst kademelerde etkiliydi. Anglo-Sakson kökenli kelimeler bugünkü konuşma dilinde hala yer alır.

Elbette İngilizce o günden bugüne aynı kalmadı, ne kadar değiştiğini görmek isterseniz birkaç Shakespeare sonesine göz gezdirmeniz yeterli olacaktır.

En eski İngilizce yazım örnekleri 6.yüzyıla dayanır. Tabi o döneme ait yazıları okuyup anlamak mümkün değil. Bu olay Almanca, Fransızca, Flemenkçe veya İtalyanca gibi diğer dillerde de geçerlidir.

Sömürge zamanlarında İngilizce dünyanın dört bir yanına taşınmış, İngiliz kolonisi altında olan ülkelerin resmi dili yapılmıştır. Her bir sömürgede konuşulan İngilizce, yerel dilin ve azınlıklar tarafından konuşulan farklı dillerin de etkisiyle zamanla değişiklik göstermiş ve bugün duyduğumuz farklı lehçe ve aksanların ortaya çıkmasını sağlamıştır.

İngilizce, Amerika’da farklı, İngiltere’de, İskoçya’da, İrlanda’da, Yeni Zelanda’da, Güney Afrika’da, Kanada’da ve Avustralya’da farklıdır. İngilizcenin anadil olmadığı fakat eğitimde tamamen İngilizce kullanılan çok sayıda ülke vardır.

Dünyanın her bölgesinde insanlar İngiliz diline ve kültürüne hayrandır. Bu sebeple, çok sayıda öğrenci İngiltere’de hatta mümkünse Londra’nın prestijli üniversitelerinde okumak için yıllarca çabalar. İngiltere’ye yeni gelenlerin ilk fark ettiği nokta orada yaşamak ve hayatını idame etmek için konuşma ve anlama becerilerinin ne denli önemli olduğudur. İşte tam da  bu aşamada Superprof’un özel ders öğretmenlerinin önemi ortaya çıkar. İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen yabancı öğrencilere özel ders imkanı sunarak onlara bolca pratik yaptırırlar. İngilizce öğrenmek için dilin iki ana başlığına ağırlık vermelisiniz: gramer ve kelime ezberi. Bu ikisinde eksikler olursa İngilizce konuşmanız yeterli bir seviyeye ulaşmayacaktır.

İngilizce Oldukça Etkileyici Bir Dildir

İngilizce dünyanın en önemli dillerinden biridir. Anadili İngilizce olan kişilerin sayısına baktığımızda dünyanın en çok konuşulan üçüncü dili olduğunu görmekteyiz. Anadili İngilizce olmayıp ikinci dil olarak İngilizce konuşanları da eklediğimizde bu sayı anadillilerin  üç katına kadar çıkar. 300-350 milyon civarında anadili İngilizce olan kişi bulunurken 400 milyon ila 1 milyar arasında da yabancı dil olarak İngilizce konuşan kişi bulunur. Dünya üzerinde bu kadar ülkede bunca insan İngilizce konuştuğuna göre bu dili öğrenmek günümüzde gerçekten de önemlidir. Ayrıca İngilizce birçok uluslararası organizasyonun ve organın da resmi dilidir. Bunlar arasında; Kuzey Amerika Serbest Ticaret Anlaşması (NAFTA) Afrika Birliği (AU), Birleşmiş Milletler (BM), Avrupa Birliği (AB), Avrupa Konseyi, Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ), Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) ve Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü (NATO) yer alır. İngilizce aynı zamanda 55 egemen devletin de resmi dilidir. Yani İngilizce hakkında bilgisi olan veya daha fazla öğrenmek isteyen binlerce insan var dünyada.

İzmir’de İngilizce Eğitimi Alarak Seviyenizi İlerletin

İngilizcenizi geliştirerek kariyerinizde yeni başlangıçlar yapmaya ne dersiniz? İngiliz kültürüne ve diline ilgi duyuyor fakat okulda bir türlü dersleri rayına oturtamıyor musunuz?

Kişisel ve profesyonel gelişiminiz açısından yeni bir dil öğrenmek size en çok tatmini sağlayacak girişimlerden biridir aslında. İngilizceyi okulda öğrenen öğrenciler liseden mezun olduğunda genellikle kelimeleri doğru telaffuz edemiyor ve yazamıyor, konuşurken çekiniyor, gramer kurallarını unutuyor ve zaman çekimlerini birbirine karıştırıyor. Bu yüzden kaçıncı sınıfta olursanız olun İngilizce becerilerinizi tazelemenizde yarar var. İngilizce seviyenizi ortaya koyan belli başlı sınavlara girerek kendinizi ilerideki durumlara şimdiden hazırlayabilir, CV’nize katkıda bulunabilirsiniz.

Tabi eğer İngilizce bilgileriniz yeterli değilse bu testlerin sonucu pek de parlak olmayacaktır. Genellikle işverenler, dil becerilerini belirten uluslararası standartlar olan Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR)’nca belirlenen B1 İngilizce seviyesini işe başvuranların CV’lerinde görmeyi mutlaka istiyorlar. İşte tam bu ihtiyaç anında özel ders öğretmenleri sahneye giriyor ve dil becerilerini geliştirmek isteyen her yaştan öğrenciye el uzatıyor.

İzmir’de Özel İngilizce Dersleri Vermek

İzmir’de yaşıyor ve okuldaki ders notlarınızı iyileştirmek için özel ders almayı mı düşünüyorsunuz? İzmir birçok farklı milletten insana ev sahipliği yapan metropol bir kenttir. Yılın hemen her vaktinde turist ağırlayan özellikle yazları nüfusu kat kat artan İzmir’de İngilizce konuşma becerilerinizi bol bol pratik yaparak da geliştirebilirsiniz.

Yabancı dil olarak İngilizce öğrenenlerin dil becerilerine ait seviyeyi kanıtlamalarına yarayan birçok sınav mevcuttur. Cambridge ve Trinity Sınavları genellikle Avrupa’da kabul görürken Amerika’da daha çok TOEFL sınavı belgesi kabul edilir.

Bu sınavlara hazırlandığınız dönemde kursa giderek vakit harcamayın ve kalabalık sınıflarda kaybolup gitmeyin. Yalnızca sizin ihtiyaç ve beklentilerinize göre şekillendirilmiş özel dersler alarak kendinizi geliştirin ve hedeflerinize bir adım daha yaklaşın.

Yabancı bir dil öğrenmenin birden fazla olumlu getirisi olduğunu zaten biliyorsunuz. Peki akıcı ve anlaşılır biçimde İngilizce konuşmanın kariyerinize ve kişisel hayatınıza ne denli hareket katabileceğinin farkında mısınız? Günümüzde işverenler, alanın dille bir ilgisi olmasa dahi, işe alacakları adayların İngilizce konuşma ve yazma kriterlerine sahip olmalarını bekliyor. Türkiye’de iyi bir İngilizce dil seviyesi size farklı kariyer imkanları sunarken bunun tek seçeceğiniz olmadığını da bilmelisiniz. İngilizce konuşulan tüm ülkelerde yaşama ve çalışma imkanınız var aslında. Örneğin Amerika, Avustralya, Kanada Güney Afrika, Yeni Zelanda veya İngiltere’de de ilginizi çeken çeşitli iş imkanları bulabilirsiniz. Hatta gelişmiş dil becerilerinizle İngilizceyi yeni öğrenmeye başlayanlara ders  bile verebilirsiniz. Yabancı dil olarak İngilizce öğretmek kendinizi geliştirebileceğiniz zevkli ve kazançlı bir iştir.

Peki bunu nasıl yapacaksınız? Üniversitede İngilizce öğretmenliği bölümü okuyabilir veya bambaşka bir bölümden mezun olduktan sonra Yabancı dil olarak İngilizce öğretimi (TEFL) sertifikası alabilirsiniz. Kişisel çabalarınız ve deneyimlerinizle ister Türklere ister yabancılara İngilizce dersi vermeye başlayabilirsiniz. Özel ders öğretmenlerinin her zaman devlet veya özel okullarda çalışan öğretmenlere kıyasla çok daha fazla özgürlüğü ve çalışma saatleri bakımından esnekliği bulunur.

Superprof’tan Özel İngilizce Dersleri Almak

İngilizce öğrenmek için İzmir’deki onlarca dil kursundan birine yazılabilir, kalabalık gruplarla ders alarak okul eğitimine benzer bir ortamda kendinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz.

Fakat evinizin rahatlığında yalnızca sizin eksiklerinizle ve anlamadıklarınızla ilgilenecek bir öğretmen hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmenize bundan çok daha yararlı olacaktır. İster ilkokul öğrencisi olun ister üniversite ya da mezun, özel ders her yaşta öğrenmek isteyene uygun bir eğitim metodudur. İngilizce becerilerinizi geliştirmek için özel ders almaya karar verdikten sonra yapmanız gereken ilk şey kendi ihtiyaç ve hedeflerinize uygun bir öğretmenle anlaşmaktır. Neyse ki Superprof öğretmenleri kendine ait profillerinde eğitim düzeylerini, sahip oldukları sertifikaları ve deneyimlerini ayrıntılarıyla anlatıyor. Böylece size sadece elemek ve aralarından birini seçmek düşüyor!

Özel ders almak İngilizce öğrenmenin en rahat ve keyifli yoludur. İster kendi evinizde ister öğretmenin evinde isterseniz ortaklaşa ayarladığınız bir kafede derslerinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca Superprof öğretmenleri dersleri sizin müsait vakitlerinize uygun olacak şekilde ayarlar böylece üniversite derslerinden geri kalmak veya derse yetişebilmek için işten izin alıp erken çıkmak gibi durumlar asla söz konusu değildir.

Dilediğiniz tarih ve saatte, yaz tatilinde ya da akşam vaktinde derslerinizi ayarlayabilirsiniz. Superprof öğretmenleri de öğrenciye en uygun olacak zamana göre kendini ayarlayacaktır.

İzmir’de saatlik ortalama İngilizce özel ders ücreti 70TL’dir. Ancak öğretmenin deneyim ve kişisel becerilerine göre fiyatlar artabilir veya azalabilir.

Özel ders öğretmeninizi seçerken ders saati ücretine, deneyimlerine, belgelerine, ders alan öğrenci yorumlarına ve nerede yaşadığına mutlaka bakın, daha sonra iletişime geçin. Zaten çoğu Superprof öğretmeni ilk dersi ücretsiz vermeyi teklif ediyor.

Özel dersler okuldaki klasik İngilizce derslerinden genelde çok daha eğlenceli, hareketli ve öğreticidir. Deneyimle sabit!

Ne öğrenmek istersiniz?