Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İzmir İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 141 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İzmir ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

İzmir
₺90/saat
Eda nur
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lise son sınıf öğrencisiyim. Bu zamana kadar İngilizce en sevdiğim ve çok başarılı olduğum bir ders olmuştur. Tecrübeli öğretmenlerimden aldığım bilgileri benim gibi öğrenci arkadaşlara da ders verere

Dersime ilk olarak kelime ve kelime anlamlarını yani gramer (dil bilgisi) öğreterek başlamak istiyorum. Çünkü İngilizce dili kelime ve kelime anlamını bilerek anlaşılan bir dildir. Bu kelimeleri ezberlemek gerekir. Bu yüzden öğrencilerime günde 10 tane kelime verip; bu kelimeleri anlamlarıyla birlikte 5'er defa yazmalarını isteyeceğim.

Bayraklı
₺60/saat
Sibel
İlk ders ücretsiz!
Karabağlar
₺30/saat
Ozan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ve Almanca okuma,yazma,anlama,konuşma,İelts ve Toefl pratik yapma üzerine özel ders vermekteyim

Derslerimde aktiviteye daha çok önem veririm diyebilirim teorik bilginin yanı sıra.Grammer ve dil bilgisi kuralları çok önem teşkil etse de; yabancı bir dili öğrenmenin anahtar yolunun o dil ile eğlenceli oyunlar oynayıp,aktivite yapıp akılda daha kalıcı olmasını sağlamaktır.

Gaziemir
₺45/saat
Gökcen başak
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunundan her yaş grubuna; ilkokul, ortaokul, lise ve hazırlık seviyesinde İngilizce dersi

Dersler temeli sağlamlaştırdıktan sonra üzerine konu konu ekleyerek derinlemesine ve detaylı şekilde, öğrencinin öğrenme hızına göre işlenir. Ders planı, hangi konuların işleneceği öğrenci seviyesine göre değişecektir. Sıralı ve düzenli bir sistem oluşturulacaktır. Her konu sonunda kısa tarama testleri, quizler yapılacaktır.

Balçova
₺40/saat
Nazlıgül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Genetik ve Biyomühendislik ( Tam burslu-İngilizce ) ögrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde ingilizce eğitimi ( yazma - okuma - dilbilgisi - kelime bilgisi)

Derslerime öğrencilerin seviyelerini ölçerek başlarım. Gelişimi sağlamak için öncelikle eksikleri saptarım. Eksik ve önemli konular üzerinde araştırma ve uygulama etkinlikleriyle nokta atışı yapıp öğrencilerin daha hızlı ve etkili ilerlemelerini sağlarım. Kalıcılığı arttırmak için de kelime tekrar uygulamalarına odaklanırım.

İzmir
₺50/saat
Gözde
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden İlköğretim/Ortaokul/Lise öğrencilerine, LGS Sınavına Hazırlananlara ve Bu Dili Öğrenmek İsteyenlere Özel Ders

Derslerimi her zaman interaktif bir şekilde işlerim. Öğrencilerimi sıkmadan, eğlenerek ingilizce öğrenmeleri benim için daha önemlidir. Öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre ders programı hazırlar ve en zayıf noktalarına yoğunlaşmayı tercih ederim. Her türlü materyali sağlayabilirim.

İzmir
₺35/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

5 yillik ozel ders ogretmeninden ingilizce dersi ilkogretimden lys ye kadar :)

Derslerimde ogrencinin anlayacagi seviyede ingilizce konusup ardindan turkce çevirisini yapiyorum ve ogrencinin de ingilizce konuşması konusunda ozguvenini aşilamaya calisiyorum

Gaziemir
₺60/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

15 yillik ingilizce öğretmeninden İZMİR'DE ilkokul-ortaokul-lise ve her yaş grubu için genel ingilizce dersi verilir.

İngilizceyi yüzeysel değil de doğru şekilde, algıyla hızlı ve pratik metotlarla öğretebilecek eğitim bilgisine sahibim. Amacım genel ve yüzeysel değil de kişiye has işleyişle doğru eğitimi verip, geniş bakış açılarıyla yaşam tarzınıza dahil etmek.

Karşıyaka
₺50/saat
Can
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışında okuyan öğretme deneyimli öğrenciden her seviye için uygulama odaklı İngilizce dersleri

Yeni konuya, konu ile alakalı örnek video / metin ile giriş yaparız. Beraber bu materyali inceleyerek konuyu keşfederiz. Sonrasında konunun teorik temellerini sağlam olarak oturturuz. Bu sayede en önemli kısıma giriş yaparız: bolca pratik ve bolca uygulama! Her dersin başında ve sonunda ise ortak bir takım soruya yanıt vermeye çalışarak ders içi ilerlememizi ölçeriz.

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!

Uluslarası Sempozyumlarda sunumlar yapmış Yüksek Lisans Öğrencisinden Her Seviyeye Uygun İngilizce Dersi

Öğrencinin amacına yönelik kaynak seçimi ve ardından kaynakları kullanarak ilerleme. Kazanımlar ve hedefler belirleyerek onlara ulaşmak için çalışma.

Karşıyaka
₺50/saat
Berk
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'de ve yurtdışında İngilizce öğrenmiş, pratik yapmış ve özel dersler vermiş biri olarak, her seviyede ayrıntılı ve doğru bir İngilizce öğrenmek isteyenlere yardımcı oluyorum.

Öncelikle bir önceki haftanın tekrarı ile başlarım ve (varsa) verdiğim ödevleri kontrol ederim. Daha sonra ise, konuları ayrıntılı ve verimli bir şekilde anlatırım. Öğrencinin bir dili teorik olarak öğrenmesinin yanı sıra o dilde pratik yapması da çok önemlidir. Her dersin belli bir süresi pratik öğrenmeye ayrılır.

Bornova
₺30/saat
Resul
İlk ders ücretsiz!

7 yıl tecrübeli İzmir Bornova İngilizce Özel Ders Öğretmeni ve Öğrenci Koçu

Öğrencilere okutma ve yazdırma neticesinde ortaya çıkan hata ve eksiklikleri giderdikten sonra doğru yapılan şeyleri vurguladık, pekiştirdik. İlgi çekici konularda yeni kelimeler öğrenmeyi ve bunların cümle içinde kullanımını hedefledik. Birlikte videolar izledik. Birlikte kitaplar okuduk. Sen yap diye bir şey yok. Biz varız ve biz birlikte başarabiliriz.

Buca
₺75/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi, Amerikan Kültürü & Edebiyatı mezunundan her seviyede İngilizce desteği.

Ders işleme metotları eğitmenden eğitmene değişkenlik göstermektedir. Ancak burada doğru olan ise karşımızdaki bireyin ihtiyaçları ve eksikleri doğrultusunda bir eğitim içeriği uygulamaktır. Dolayısıyla öncelikle eksikleri ve karşılıklı beklentileri tespit edip, bunlara göre bir yöntem belirlemeliyiz.

Bornova
₺90/saat
Fırat
İlk ders ücretsiz!

Üniversite son sınıf öğrencisinden İzmir'de ikamet edenler için lise düzeyinde İngilizce konuşma dersi

Bugüne kadar ders vermedim fakat ders verecek yetkinlikte İngilizce biliyorum. Erasmus'ta iken pedagoji alanından birkaç ders aldım ve yaptığım uygulamalar sayesinde ders verme konusunda fikrim var. Derslerde kitaba ya da kurallara bağlı kalmaktansa karşılıklı konuşarak pratik yaptırmayı tercih ederim.

Buca
₺60/saat
Ilknur
İlk ders ücretsiz!

Formasyon Belgesine sahip Amerikan Edebiyatı Bölümü son sınıf öğrencisinden ingilizce dersi verilir

Derslerime öncelikle öğrencinin seviyesini belirleyerek başlarım. Eksikliklerini belirledikten sonra öğrencinin talebine de göre bir ders programı hazırlarım. Derste işlediklerimizi eğlenceli ödevler vererek öğrencinin pekiştirmesini sağlarım. Kaynak olarak kendi elimdeki kitaplarımı kullanırım fakat gerekli olduğunda öğrenciden de isteyebilirim.

Buca
₺70/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

5 Yıl Deneyim İngilizce Öğretmeni&İngilizce Almanca Mütercim Tercümandan özel ders (çocuk, öğrenci, yetişkin, sınavlara hazırlık, konuşma yeteneği)

Her zaman temel prensibim olarak eğlenceli, planlı, dinamik ve aktif katılımlı dersler yapıyorum. Öğrencilerimin gerek sınav odaklı, gerek ödev odaklı isteklerini karşılıyorum. İngilizcedeki 4 temel yetenek olan konuşma, yazma, okuma ve dinleme üzerine pratikler yapacağız ve en önemlisi de istikrarlı olacağız.

İzmir
₺50/saat
Bartu
İlk ders ücretsiz!

Elektrik mühendisliği öğrencisi,fizik,matematik,ingilizce konularında yardımcı.Aynı zamanda kodlama/yazılım bilgi sahibi.İlkokuldan liseye herkes iletişime geçebilir.

Derslerimde öncelikle karşımdaki kişiyi tanıyacak şekilde sohbet ederim.Hedeflediği veya uzmanlaşmak istediği konulara özellikle dikkat ederim.Derslerim genellikle liseye yönelik ancak ilkokul ortaokullara da yardımcı olabilirim.

Buca
₺40/saat
Ekim
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mütercim Tercümanlık öğrencisinden ilkokuldan liseye her seviyeye göre etkili İngilizce dersi

Konu ne olursa olsun ilk yapacağımız bilgi edinmek olacaktır. Kitapta yazılı kullanışsız, uzun paragrafları en açık şekilde ilettikten sonra konunun her açıdan anlaşılması için şarkılardan, dizilerden veya hayatın içinden örneklerle dersi devam ettiririz. Sonrasında öğrenci edindiği bilgilerle kendisi bir şeyler üretecektir. Gerek duyulursa konu tekrar ele alınabilir.

Konak
₺50/saat
Çağlar
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunu, içerik moderatörü ve freelance çevirmenden İngilizce özel ders

Genelde öğrencinin zorlanmaması ve hafızasını kullanması için öğrencinin kaynakları üzerinden ders işleme taraftarıyım. Çünkü öğrencinin gördüğü müfredat, konuların formatı ve kaynağın içeriğini anlayıp onun üzerinden gidersek öğrenci eksiklerini ve artılarını daha iyi kavrayabilir.

Karşıyaka
₺50/saat
Ebrar
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden İzmir içi ilköğretim, ortaokul ve lise düzeyinde ingilizce dersleri

Dersleri, öğrenciden ders öncesi konu ve içerikle alakalı bilgi aldıktan sonra temel kaynağa dayalı ve kendi araştırma ve kaynaklarımla destekleyerek işlerim.

Bornova
₺40/saat
Nida
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce psikoloji 1. sınıf öğrencisiyim. İngilizce sınavlara yardımcı olabilirim. Konuşma ve okuma pratiği yapabiliriz.

Dersleri daha çok öğrencinin ilgi alanlarına yönelik işlerim. Daha çok pratik yaparken hataları düzelterek öğrenmeye inanıyorum. İngilizce konuşma konusunda cesaretini arttırmak hedeflerim arasında. Ders sırasında Türkçe konuşmaları minimum düzeyde tutup olabildiğince öğrenciyle iletişimimi İngilizce kurarım. Bu sayede İngilizce düşünmesini sağlarım.

Buca
₺50/saat
Hatice merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden ödevlere yardım ve sınavlara yönelik İngilizce dersi. (Üniversite sınavı, YDS, Lise giriş sınavı)

Derslerine, öğrencilerime İngilizce öğrenmenin ve konuşmanın sandıkları kadar zor bir şey olmadığını kavratarak başlarım. Böylece önyargıları kırıp derse karşı sempatiyi geliştirmiş olurum. Karşımdaki öğrencinin zeka türüne, öğrenme yöntemine, İngilizceye bakış açısına göre bireysel bir program izlerim.

İzmir
₺50/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisinden ilk,orta,lise ve her yaş gruba özel ingilizce dersi. Akıcı konuşma, yazma, okuduğunu anlama. Uygun fiyata çok verimli ders verilir.

Dersleri daha öğretici, örnekler üzerinden, çeşitli oyunlarla daha teşvik edici bir şekilde dil öğrenme gerçekleştiririm. Notlar tutarak, renkli kalemlerle önemli yerleri vurgulayarak ders işlerim. Kelimeleri daha kolay öğrenmek adına birçok oyun oynayarak dersi devam ettiririm.

Narlıdere
₺50/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Öğrencisinden İlkokul, Ortaöğretim ve Lise Seviyesinde İngilizce Ders

Dersleri anlatma - örneklendirme - anlatılanları sorularla kontrol etme - anlaşılmayanların üzerinden geçme - kuvvetlendirmek için ödev verme sistemi üzerinde kurulmuş bir şekilde işlerim. Kişinin bir şeyleri öğrenmesi benim anlatmamdan daha önemlidir. Bu yüzden anlaşılmayan kısımlar üzerinde oldukça fazla dururum ve anlaşılmıyorsa başka şekilde anlatırım.

Balçova
₺40/saat
Gülce
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İNGİLTERE DE EĞİTİM ALMIŞ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ ÖĞRENCİSİNDEN HER ALANDA (yazma, konuşma, anlama)İNGİLİZCE DERSİ

Derslerimi öğrenci odaklı işlerim. Bir kaynak üzerinden gitmem. Öğrencinin ihtiyacı olan, ve eksik olduğu alanları kavrarım. Ona göre uygun bir yöntem izlerim.

Konak
₺40/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi psikoloji ve Dokuz Eylül Üniversitesi felsefe (okuyorum) öğrencisinden özel ders ve okula yardımcı ingilizce ve ilkokul, orta okul lise tüm dersler

derslerimi öğrencinin isteğine bağlı olmak koşuluyla genelde saatlik olarak kişiye özel program dahilinde ihtiyaç belirleme ve ihtiyaca yönelik özel program çerçevesinde işliyorum. okul öncesi öğrenciler ve ilkokul öğrencileri için özel oyunlarla öğrenme beceri geliştirici tekniklerle ders yapılır.

Bornova
₺50/saat
Tolgahan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi İngilizce bölüm okuyan 3. Sınıf öğrenciden Genel İngilizce veya sınava yönelik çalışma

Derslerimi genelde öğrencinin isteğine göre işlerim. Kelime bilgisi her şeyden daha önemli olduğu için genelde kelime üzerinden giderim. Öğrencinin isteği doğrultusunda devam edilebilir.

İzmir
₺70/saat
Ayça
İlk ders ücretsiz!

CAMBRIDGE CELTA Sertifikalı İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunu Deneyimli Öğretmenden Özel Ders

Ders işleme yöntemim öğrenciye göre farklılık gösterebilir. Fakat tamamen evrensel ve yeni methodlarla planlanmış, eğlenceli, pratik ve tekrar odaklı dersler göreceğiz. Ders saati genel olarak bir saatten oluşmaktadır. Worksheet veya kaynaklar tarafımdan sağlanacaktır.

Karşıyaka
₺50/saat
Sude
İlk ders ücretsiz!

İYTE İnşaat Mühendisliği öğrencisinden İngilizceye yardımcı özel ders, hazırlığı atladım ve derslerim %100 İngilizce işleniyor

Daha çok okuma, yazmayla ilgileniyorum bu yüzden etkinlikle öğretmeyi tercih ediyorum. Öğrencinin seviyesini anlamam gerekiyor tabi ki öncelikle ki ona doğru eğitimi vererek onu bir üst seviyeye taşıyabiliyim. Bunun için internet üzerinden bir Reading sınavı seçiyorum ve seviyesine göre readingi geliştirecek kaynakları öneriyorum.

İzmir
₺50/saat
Burçin
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Mütercim Tercümanlık öğrencisinden başlangıç ve orta seviyede İngilizce gramer dersleri, okul sınavlarına hazırlık

Ders işlerken öğrencinin ön bilgilerini kullanarak bunların üzerine inşa etmeye çalışıyoruz. Görsel, işitsel ve ikisini de içeren materyallerden yararlanarak öğrencinin daha etkili öğrenmesi için çalışıyorum. Öğrencinin pasif olduğu değil daha çok öğrencinin aktif olduğu bir öğrenme ortamında ders işliyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
İzmir merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İzmir konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

İzmir ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İzmir merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İzmir konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.