Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

İzmir İngilizce öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star İngilizce öğretmenlerimiz.

63 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 63 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz İngilizce dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı İngilizce öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. İzmir içinde İngilizce dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için İzmir içindeki İngilizce öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve İngilizce öğrenmeye başlayın

3. Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. İzmir konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

İzmir içindeki eski öğrencilerimiz
i̇ngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Ni̇lüfer

İngilizce öğretmeni

To whom it may concern, I live in İzmir, graduated from the University of Dokuz Eylül. Since I want to continue my further graduate studies (Masters of Science in the double Engineering degree) learned that I have to have an IELTS score to be...

Edwin

İngilizce öğretmeni

Oğlum için özellikle yabancı dili Türkçe konuşmadan, konuşarak öğrensin istedim. Yabancı bir hocayla çalışmak iyi olur diye düşündüm, çok da memnunuz. Hem disiplin olarak, hem de ders anlatımından memnunuz. Oğluma çok faydalı...

Öznur, 3 hafta önce

Edwin

İngilizce öğretmeni

Önceden de İngilizce öğretmenlerim olmuştu ama bu derece ilgili bir eğitmenle karşılaşmamıştım. Hem çok güler yüzlü, hem de sizi tanımak için özen gösteren bir öğretmen. Sorunlarınızı çözmeyi ve sizi geliştirmenin yolunu...

Gizem, 2 ay önce

Ziya

İngilizce öğretmeni

9 yaşındaki oğluma eğtim vermek için tanıştığımız Ziya Öğretmen; güleryüzlü, samimi ve gerçekten işini iyi yapmak için çabalayan, doğal bir eğitimci olabilecek niteliklere sahip olan, öğrencileri ile iletişimi çok kuvvetli...

Ekin, 2 ay önce

Barış

İngilizce öğretmeni

Daha önce konuşmaya yönelik İngilizce dersi almayı denemiştim ancak hem dersin işlenişi hem de geri bildirimler konusunda memnun kalmamıştım. Barış ile bu konuda rahat ettim. Dersler gerçekten güzel ve keyifli geçiyor. Barış...

B.koray, 3 ay önce

Meriç

İngilizce öğretmeni

Dersleri çok akıcı işliyor. Bilgisini her derste hissediyorum. İyi ki böyle bir öğretmen seçmişim!

Gizem, 3 ay önce

Sıklıkla sorulan sorular:

✏️ İzmir İngilizce özel ders hocası hangi adımlarla ders talep etmek için bulunur?

Sorunsuzca eğitim talep etmek için online iletişim platformumuz aracıyla Superprof sitesindeki İngilizce dersi verenler ile iletişim sağlamaya  başlayın.

 

İzmir konumunda, 1703 İngilizce ders veren hizmetinizde.

 

Harika bir İngilizce öğretmeni keşfetmek istiyorsanız, çeşitli kriterler incelenmelidir:

  • İngilizce etüt vereninin deneyimi
  • Ders mekanı (webcam üzerinden veya öğrencinin evinde) ve ders mekanı
  • Ders sayısı ve dersin uzunluğu

Hayallerinizdeki İngilizce öğretmenini keşfettiğinizde, kolayca eğitiminize başlangıç yapabilirsiniz.

 

Unutmayın ki, Superprof'ta İngilizce eğitimcilerin %97'si birinci dersinizden ücret almıyor.

 

İngilizce öğretmenlerimizin ilanlarını inceleyin.

🧑‍🏫 İzmir konumunda kaç öğretmen İngilizce özel dersleri yapmak için müsait?

1703 hoca İngilizce dersleri işlemek için İzmir ve ilçelerinde uygun ve sizi bekliyor.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, dersleri hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere profillerini inceleyebilirsiniz.

 

İzmir  konumunda 1703'dan fazla müsait öğretmen arasından özel dersinizi seçin.

💻 Superprof sitesinde webcam ile online İngilizce dersi yapmak mümkün mü?

Özel ders öğretmenlerinin %80'i online dersleri dersi veriyor. Uzaktan dersler hem daha hesaplıdır hem de daha fazla esneklik sunarlar. Online İngilizce dersleri modern siteleri kullanarak kısa sürede İngilizce konularını öğrenme imkanı sunuyor. Böylece coğrafi olumsuzluklar ortadan kalkıyor.

💰 İzmir İngilizce özel ders için ne kadar bütçe gerekli?

İzmir içinde İngilizce dersleri ücretleri ortalama 63 TL.

 

Öğretmenlerimizin neredeyse hepsi ilk İngilizce ders saatini ücretsiz veriyor. Özel ders alırken amaçlarınızı konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir olanak.

 

Özel İngilizce dersi fiyatları bu kriterlere göre değişir:

  • Öğretmenin özellikleri ve eğitim tecrübesi yıl sayısı
  • Ders mekanı: (Webcam ile veya öğretmenin evinde)
  • Toplam ders sayısı ve derslerin süresi
  • Derslerdeki amaç (İngilizce sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için İngilizce mı öğreniyorsunuz? İngilizce konuşulan bir ülkede okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Çevrenizdeki İngilizce dersi ücretlerini keşfedin.

🇬🇧 Neden İzmir özel İngilizce dersleri almalı?

İngilizce öğrenmenin birçok yararı vardır. Başka bir dilde iletişim kurma becerisi istihdam, seyahat ve kültür anlamında size birçok kapı açacaktır.

İngilizce öğrenmenin diğer faydaları arasında daha yüksek zihinsel performans ve gelişmiş dinleme becerileri sayılabilir.

 

Yetkin bir hoca ile tüm İngilizce özel kursları size farklı İngilizce konularını daha hızlı öğrenme ortamı sunuyor.

 

Özel derslerinizi ister evde ister online alın, özel ders hocanızı belirleyin ve İngilizce derslerinizi hemen bugün talep edin your derslerinizi.

 

İngilizce özel derslerinizi rahatça evinizde veya online nerede almak istiyorsanız hocanız ile iletişime geçip planlamanızı sağlayan bir mesaj kutusu bulunmaktadır.

 

İzmir konumunda 1703 İngilizce hocası arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

İngilizce öğretmeninizi bulun

İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi İzmir İngilizce öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

İngilizce özel ders İzmir içindeki öğretmenlerimiz size i̇ngilizce dersleri için rehberlik etsin

Tarihi Kokan Bir Dil: İngilizce

İngiliz dili, şimdiki Danimarka, Almanya ve Hollanda'nın Anglo-Saksonları tarafından İngiliz Adaları'na getirilen Batı Cermen dilinin İngiliz-Frizce lehçelerinden gelişmiştir. 11.yüzyılda Normanların İngiltere’yi fethetmesinin ardından çok sayıda Latince, Norman ve Eski Fransızca kelime İngilizceye girmiştir. Bunun sonucunda İngilizce, çoğunlukla Latin dil ailesinden gelen kelimelerden oluşan bir Germen dili haline geldi. Tabi ilk zamanlarda Eski Fransızca ve Norman dilini yalnızca yüksek sosyete konuşuyordu yani Latin kökenli diller üst kademelerde etkiliydi. Anglo-Sakson kökenli kelimeler bugünkü konuşma dilinde hala yer alır.

Elbette İngilizce o günden bugüne aynı kalmadı, ne kadar değiştiğini görmek isterseniz birkaç Shakespeare sonesine göz gezdirmeniz yeterli olacaktır.

En eski İngilizce yazım örnekleri 6.yüzyıla dayanır. Tabi o döneme ait yazıları okuyup anlamak mümkün değil. Bu olay Almanca, Fransızca, Flemenkçe veya İtalyanca gibi diğer dillerde de geçerlidir.

Sömürge zamanlarında İngilizce dünyanın dört bir yanına taşınmış, İngiliz kolonisi altında olan ülkelerin resmi dili yapılmıştır. Her bir sömürgede konuşulan İngilizce, yerel dilin ve azınlıklar tarafından konuşulan farklı dillerin de etkisiyle zamanla değişiklik göstermiş ve bugün duyduğumuz farklı lehçe ve aksanların ortaya çıkmasını sağlamıştır.

İngilizce, Amerika’da farklı, İngiltere’de, İskoçya’da, İrlanda’da, Yeni Zelanda’da, Güney Afrika’da, Kanada’da ve Avustralya’da farklıdır. İngilizcenin anadil olmadığı fakat eğitimde tamamen İngilizce kullanılan çok sayıda ülke vardır.

Dünyanın her bölgesinde insanlar İngiliz diline ve kültürüne hayrandır. Bu sebeple, çok sayıda öğrenci İngiltere’de hatta mümkünse Londra’nın prestijli üniversitelerinde okumak için yıllarca çabalar. İngiltere’ye yeni gelenlerin ilk fark ettiği nokta orada yaşamak ve hayatını idame etmek için konuşma ve anlama becerilerinin ne denli önemli olduğudur. İşte tam da  bu aşamada Superprof’un özel ders öğretmenlerinin önemi ortaya çıkar. İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen yabancı öğrencilere özel ders imkanı sunarak onlara bolca pratik yaptırırlar. İngilizce öğrenmek için dilin iki ana başlığına ağırlık vermelisiniz: gramer ve kelime ezberi. Bu ikisinde eksikler olursa İngilizce konuşmanız yeterli bir seviyeye ulaşmayacaktır.

İngilizce Oldukça Etkileyici Bir Dildir

İngilizce dünyanın en önemli dillerinden biridir. Anadili İngilizce olan kişilerin sayısına baktığımızda dünyanın en çok konuşulan üçüncü dili olduğunu görmekteyiz. Anadili İngilizce olmayıp ikinci dil olarak İngilizce konuşanları da eklediğimizde bu sayı anadillilerin  üç katına kadar çıkar. 300-350 milyon civarında anadili İngilizce olan kişi bulunurken 400 milyon ila 1 milyar arasında da yabancı dil olarak İngilizce konuşan kişi bulunur. Dünya üzerinde bu kadar ülkede bunca insan İngilizce konuştuğuna göre bu dili öğrenmek günümüzde gerçekten de önemlidir. Ayrıca İngilizce birçok uluslararası organizasyonun ve organın da resmi dilidir. Bunlar arasında; Kuzey Amerika Serbest Ticaret Anlaşması (NAFTA) Afrika Birliği (AU), Birleşmiş Milletler (BM), Avrupa Birliği (AB), Avrupa Konseyi, Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ), Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) ve Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü (NATO) yer alır. İngilizce aynı zamanda 55 egemen devletin de resmi dilidir. Yani İngilizce hakkında bilgisi olan veya daha fazla öğrenmek isteyen binlerce insan var dünyada.

İzmir’de İngilizce Eğitimi Alarak Seviyenizi İlerletin

İngilizcenizi geliştirerek kariyerinizde yeni başlangıçlar yapmaya ne dersiniz? İngiliz kültürüne ve diline ilgi duyuyor fakat okulda bir türlü dersleri rayına oturtamıyor musunuz?

Kişisel ve profesyonel gelişiminiz açısından yeni bir dil öğrenmek size en çok tatmini sağlayacak girişimlerden biridir aslında. İngilizceyi okulda öğrenen öğrenciler liseden mezun olduğunda genellikle kelimeleri doğru telaffuz edemiyor ve yazamıyor, konuşurken çekiniyor, gramer kurallarını unutuyor ve zaman çekimlerini birbirine karıştırıyor. Bu yüzden kaçıncı sınıfta olursanız olun İngilizce becerilerinizi tazelemenizde yarar var. İngilizce seviyenizi ortaya koyan belli başlı sınavlara girerek kendinizi ilerideki durumlara şimdiden hazırlayabilir, CV’nize katkıda bulunabilirsiniz.

Tabi eğer İngilizce bilgileriniz yeterli değilse bu testlerin sonucu pek de parlak olmayacaktır. Genellikle işverenler, dil becerilerini belirten uluslararası standartlar olan Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR)’nca belirlenen B1 İngilizce seviyesini işe başvuranların CV’lerinde görmeyi mutlaka istiyorlar. İşte tam bu ihtiyaç anında özel ders öğretmenleri sahneye giriyor ve dil becerilerini geliştirmek isteyen her yaştan öğrenciye el uzatıyor.

İzmir’de Özel İngilizce Dersleri Vermek

İzmir’de yaşıyor ve okuldaki ders notlarınızı iyileştirmek için özel ders almayı mı düşünüyorsunuz? İzmir birçok farklı milletten insana ev sahipliği yapan metropol bir kenttir. Yılın hemen her vaktinde turist ağırlayan özellikle yazları nüfusu kat kat artan İzmir’de İngilizce konuşma becerilerinizi bol bol pratik yaparak da geliştirebilirsiniz.

Yabancı dil olarak İngilizce öğrenenlerin dil becerilerine ait seviyeyi kanıtlamalarına yarayan birçok sınav mevcuttur. Cambridge ve Trinity Sınavları genellikle Avrupa’da kabul görürken Amerika’da daha çok TOEFL sınavı belgesi kabul edilir.

Bu sınavlara hazırlandığınız dönemde kursa giderek vakit harcamayın ve kalabalık sınıflarda kaybolup gitmeyin. Yalnızca sizin ihtiyaç ve beklentilerinize göre şekillendirilmiş özel dersler alarak kendinizi geliştirin ve hedeflerinize bir adım daha yaklaşın.

Yabancı bir dil öğrenmenin birden fazla olumlu getirisi olduğunu zaten biliyorsunuz. Peki akıcı ve anlaşılır biçimde İngilizce konuşmanın kariyerinize ve kişisel hayatınıza ne denli hareket katabileceğinin farkında mısınız? Günümüzde işverenler, alanın dille bir ilgisi olmasa dahi, işe alacakları adayların İngilizce konuşma ve yazma kriterlerine sahip olmalarını bekliyor. Türkiye’de iyi bir İngilizce dil seviyesi size farklı kariyer imkanları sunarken bunun tek seçeceğiniz olmadığını da bilmelisiniz. İngilizce konuşulan tüm ülkelerde yaşama ve çalışma imkanınız var aslında. Örneğin Amerika, Avustralya, Kanada Güney Afrika, Yeni Zelanda veya İngiltere’de de ilginizi çeken çeşitli iş imkanları bulabilirsiniz. Hatta gelişmiş dil becerilerinizle İngilizceyi yeni öğrenmeye başlayanlara ders  bile verebilirsiniz. Yabancı dil olarak İngilizce öğretmek kendinizi geliştirebileceğiniz zevkli ve kazançlı bir iştir.

Peki bunu nasıl yapacaksınız? Üniversitede İngilizce öğretmenliği bölümü okuyabilir veya bambaşka bir bölümden mezun olduktan sonra Yabancı dil olarak İngilizce öğretimi (TEFL) sertifikası alabilirsiniz. Kişisel çabalarınız ve deneyimlerinizle ister Türklere ister yabancılara İngilizce dersi vermeye başlayabilirsiniz. Özel ders öğretmenlerinin her zaman devlet veya özel okullarda çalışan öğretmenlere kıyasla çok daha fazla özgürlüğü ve çalışma saatleri bakımından esnekliği bulunur.

Superprof’tan Özel İngilizce Dersleri Almak

İngilizce öğrenmek için İzmir’deki onlarca dil kursundan birine yazılabilir, kalabalık gruplarla ders alarak okul eğitimine benzer bir ortamda kendinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz.

Fakat evinizin rahatlığında yalnızca sizin eksiklerinizle ve anlamadıklarınızla ilgilenecek bir öğretmen hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmenize bundan çok daha yararlı olacaktır. İster ilkokul öğrencisi olun ister üniversite ya da mezun, özel ders her yaşta öğrenmek isteyene uygun bir eğitim metodudur. İngilizce becerilerinizi geliştirmek için özel ders almaya karar verdikten sonra yapmanız gereken ilk şey kendi ihtiyaç ve hedeflerinize uygun bir öğretmenle anlaşmaktır. Neyse ki Superprof öğretmenleri kendine ait profillerinde eğitim düzeylerini, sahip oldukları sertifikaları ve deneyimlerini ayrıntılarıyla anlatıyor. Böylece size sadece elemek ve aralarından birini seçmek düşüyor!

Özel ders almak İngilizce öğrenmenin en rahat ve keyifli yoludur. İster kendi evinizde ister öğretmenin evinde isterseniz ortaklaşa ayarladığınız bir kafede derslerinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca Superprof öğretmenleri dersleri sizin müsait vakitlerinize uygun olacak şekilde ayarlar böylece üniversite derslerinden geri kalmak veya derse yetişebilmek için işten izin alıp erken çıkmak gibi durumlar asla söz konusu değildir.

Dilediğiniz tarih ve saatte, yaz tatilinde ya da akşam vaktinde derslerinizi ayarlayabilirsiniz. Superprof öğretmenleri de öğrenciye en uygun olacak zamana göre kendini ayarlayacaktır.

İzmir’de saatlik ortalama İngilizce özel ders ücreti 70TL’dir. Ancak öğretmenin deneyim ve kişisel becerilerine göre fiyatlar artabilir veya azalabilir.

Özel ders öğretmeninizi seçerken ders saati ücretine, deneyimlerine, belgelerine, ders alan öğrenci yorumlarına ve nerede yaşadığına mutlaka bakın, daha sonra iletişime geçin. Zaten çoğu Superprof öğretmeni ilk dersi ücretsiz vermeyi teklif ediyor.

Özel dersler okuldaki klasik İngilizce derslerinden genelde çok daha eğlenceli, hareketli ve öğreticidir. Deneyimle sabit!

Ne öğrenmek istersiniz?