Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Antalya İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 86 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Antalya ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Döşemealtı
₺50/saat
Burçin
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Antalya Bilim Üniversitesi Endustri mühendisliği ögrencisinden Antalya da başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ingilizce dersi

İngilizce dersi gramer ve kelime öğrenmesi bakımından çoğu kişiye korkunç geliyor. Öncelikle eğlenceli ve bol verimli bir ders işleme yöntemini uygulamak çok önemli. Bunun için iyi bir plan ve adım adım ilerlemek gerekir. Gramer yapısının mantığını ve okuduğunu anlama kısmı için bol örnekli pratik.

Antalya
₺40/saat
Burcu
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eylul universitesi (izmir) uluslararası iliskiler(İngilizce) mezunundan İngilizce dersinde ilkokul öğrencisine destek

Dersleri öğrencinin müfredat kitabına gore islerim ozellikle eksik oldugu zorlandığı konular üzerinde çalışırım alıştırma pratik ve uygulamaya ağırlık veririm.

Kepez
₺55/saat
Mürüvvet
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası İlişkiler öğrencisinden Antalya’da ilkokul ve lise düzeyinde İngilizce eğitimi gramer + konuşma

İlkokul düzeyinde öğrenciler için temel kavramlarla başlayıp yavaş ama etkili bir şekilde öğretmeye çalışıyorum lise düzeyinde gramerde biraz daha komplike konular üzerinde durabilirim

Konyaaltı
₺75/saat
Ayça
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli İngilizce öğretmeninden her seviye ve yaşa uygun İngilizce dersleri verilir.

Öğretim yöntem ve tekniklerim yaşa ve seviyeye göre değişir. Örneğin çocuklar ile görsel ağırlıklı ders işlerken, YKS ya da YDS öğrencileri ile dil bilgisi ve kelime bilgisi ağırlıklı ders işlerim.

Muratpaşa
₺45/saat
Belgin
İlk ders ücretsiz!

Ilkokul Ortaokul lise ve açık öğretim öğrencilerine her seviyede ingilizce dersi verilir

Derslerimi olabildiğince eğlenceli şekilde işlerim.Ders islerken karsimdakini sıkmamaya çalışırım.Ögrencileri dil öğrenmeye teşvik etmeye çalışırım. Aynı zamanda sadece ders islemeyip dizi film ya da müzikler üzerinde de dururum.

Antalya
₺50/saat
Doğa
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisi ilk okul orta okul lise seviyesinde ingilizce dersleri vermekteyim ilk ders ücretsiz

Karşıda kii öğrencininn isteğinee ver anlamasınaa göree değişiyorr.Genelliklee öğrenciyee yazarakk öğretmeyii amaçlıyorumm.

Muratpaşa
₺100/saat
Ayşe özge
İlk ders ücretsiz!

Akıcı konuşma, okuduğunu anlama, makale yazma ile alakalı İngilizce geliştirme ve öğretme adına tüm dersler için bana ulaşabilirsiniz.

Dersleri öğrencinin istek ve becerileri doğrultusunda işlerim. Kişinin kendisini yormadan ve kalıcı olacağını düşündüğüm metodları öğrenciyi tanıdıktan sonra daha iyi anlayabilirim.

Muratpaşa
₺55/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce çevirmenlik mezunuyum A1_B1 seviyesine kadar ders veriyorum,B2 konuşma dersleri dahil/antalya,muratpaşa da

dersler kişinin o dili ne için öğrenmek istediğne bağlı olarak planlanır (tatil,günlük,akademik vs) konuşma,dinleme,yazma ve okuma ayrı ayrı değerlendirip öğrencinin seviyesini belirledikten sonra güçlü ve zayıf olan bölülmlere farklı zaman dilimi belirlenir,sıkıcı ve yorucu olmayacak şekilde ödevler verilip hergün en az 1,2 saat öğrenilern dili aktif kullanıp hı

Kepez
₺100/saat
Ilhan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz üniversitesi Turizm Rehberlik bölümü son sınıf öğrencisiyim ve Antalya'da İngilizce özel ders verebilirim

Dersleri öğrenci nasıl öğrenmek istiyorsa o şekilde işlerim çünkü her öğrencinin öğrenme şekli birbirinden farklıdır. Sıkıcı olmaması için speaking dahil bir çok ayrı alıştırmalardan yararlanırım. Öğrencinin öncelikle özgüvenini yüksek tutmaya özen gösterir ve benim de ondan öğreneceğim şeyler olabileceği fikrine onu alıştırırım.

Konyaaltı
₺30/saat
Buse
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

En iyi ve verimli giriş seviyesi ingilizce dersi Antalyadan öğrenmek isteyene verilir

Derslerimi önceden randevu üzerine ayarlarım. Gelecek öğrenci, boş bir defter getirsin ve onun içini beraber dolduralım. Ekstradan kitap aldırma vesaire yok.

Muratpaşa
₺100/saat
Gulsum
İlk ders ücretsiz!

Ekonomi mezunuyum İngiltere’de İngilizce eğitimimi tamamladım şuan aktif olarak İngilizce ders veriyorum

Derslerimi okuma anlama , dinleme, konuşma, grammer olarak ayırıyorum, öğrencilerime buna göre test uyguluyorum video izletiyorum soru cevap sohbet aşmasında gidiyoruz

Muratpaşa
₺50/saat
Cihat
İlk ders ücretsiz!

İngilizce konuşmaları anlıyorum ama konuşamıyorum demekten sıkılmadın mı? 25 yıllık deneyim, sana özel esnek eğitim programı. Sen öğrenmek istiyorsan ben hazırım.

- Her yaş grubundan öğrencilerle birebir ve grup dersleri. - Ücretsiz tanışma dersi, seviye tespiti sınavı ve ardından sana uygun esnek eğitim programı. - Ücretsiz ders materyalleri ve testler. Yanında bulundurman gereken tek şey sen ve kalemin. - Sen hazırsan ben hazırım...

Muratpaşa
₺65/saat
Bora
İlk ders ücretsiz!

15 yıllık Turizmci'den ilk, orta okul ve lise seviyesinde İngilizce dersi verilir.

Genelde alt yaş gruplarında daha çok oyun ile öğretme taraftarıyım. Yaş grubu yükseldikçe ilgi alanlarını da dersin içerisine katarak ilerlemeyi uygun buluyorum. Sadece ders esnasında değil öncesi ve sonrasıyla öğrencinin İngilizceyi hayatının tüm alanlarına sokmasını sağlayacak yöntemler öğretmek de bir diğer amacım.

Antalya
₺30/saat
Emir
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul,lise sınav düzeyi ingilizcesinden günlük hayatta da kullanabileceğiniz için düzeye kadar(B2) eğitim verebilirim

Derslerimi kişinin ilgi ve istekleri yöneltisinde eksik olduğu veya yardıma ihtiyacı olduğu alanlarda işlerim.

Konyaaltı
₺80/saat
Yağmur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce’yi eğlenerek öğrenmek isteyenler için özel dersler hafta içi akşam saatleri için müsaittir!:)

Derslerimi, öğrencinin mevcut bilgi ve yeteneklerini baz alarak oluşturduğum çalışma programı ile gerçekleştirmekteyim.

Kepez
₺60/saat
Şevval
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim ve öğrencilerin İngilizce seviyelerine göre özel ders veriyorum.

Dersleri her öğrencinin seviyesini, yaşını, isteğini göz önünde bulundurarak öğrenci ile birlikte planlıyorum ve hedefe yönelik çalışmalar yaparak ilerleme tekniğini kullanıyorum.

Kepez
₺45/saat
Necla
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce hukuk öğrencisinden, Muğla ve Antalya'da lise ve ortaokul seviyesinde B2 seviyesine kadar ingilizce dersleri..

Derslerime öncelikle işleyeceğim konuyla alakalı kelimeleri öğretmekle başlarım ve öğrencinin aklında kalabilmesi için bazı ipuçları vererek anlatırım.

Konyaaltı
₺85/saat
Gonca
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası şirketlerde görev almış, İletişim ve Sosyoloji mezunundan İngilizce özel ders verilir.

Hiçbir şey bilmediğini varsayıp sıfırdan başlarım. Öğrencinin algı kapasitesine göre metodum değişiklik gösterebilir. Ezberden çok pratiğe dökerek hafızaya kazınması için çaba gösteririm.

Muratpaşa
₺70/saat
Nihan işın
İlk ders ücretsiz!

Antalya Bilim Üniversitesi İngilizce Hazırlık Sınıfını okumuş öğrenciden, upper intermediate (b2) seviyesine kadar ingilizce dersi.

Bu İngilizce derslerini hem yazma hem konuşma hem de dil bilgisi yönünden yararlı ve eğlenceli olacak şekilde dengeli bir şekilde işliyorum.

Kepez
₺75/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendislliği öğrencisinden ingilizce özel ders, etkili, sempatik, çağrışıma dayalı öğrenme

Derslerde önce konu bazlı örneğin saatlerden bahsederken tüm saat söykeniş şekillerini anlatır kullanılması gereken maximum sayıda kelimeyi yazdırır ve benden sonra tekrar etmesini isterim sonra saat kaç diye sorarım

Muratpaşa
₺100/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. Sınıf öğrencisinden Antalya’da özel ders a1- a2

Alfabe günlük konuşma gramer bilgisi sözcük biligisi ileri düzey gramer ve karmaşık cümleler telaffuzlarıyla birlikte şeklinde sıralamalarla derslerime başlarım genel olarak.

Döşemealtı
₺30/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Her yaştaki, bölümdeki,sınıftaki öğrenciye ingilizce dersi verilir. İngilizceyi sadece kağıtta değil pratikte öğrenin

Derslerimi akışına göre işlemeyi seviyorum. Anlatıcağım konuyu ben seçmiyorum anlatıcağım kişinin seçmesini istiyorum. Çünkü o anlicak. Neyi anlamak istediğini o seçmeli. Hangi konuyu isterse nereyi anlamıyorsa onu anlatırım. Eğer ingilizceye sıfırdan başlıyosa tabii ki alt yapısını oluşturmaya çalışırım.

Kepez
₺55/saat
Musacan
İlk ders ücretsiz!

Antalya'da ilkokul ve ortaokul öğrencileri için ingilizce özel ders. Grammar bilgisi ve konuşma ağırlıklı

Görsel metaforlara önem vererek ders işlerim. Derslerimde sadece sınavlardan geçebilecek ingilizde bilgisini vermeyi değil, gerçekten konuşturacak, cümle kurmayı öğretmeyi amaçlayan hedeflerim var.

Bahtılı Köyü Köyü
₺50/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Her Düzeyde Öğrenciye İngilizce Ders Verilir - Konyaaltı

Her düzeye ve öğrenmek istenilen alana göre (iş İngilizcesi, akademik İngilizce, ilköğretim veya üniversitesi seviyesi vb. kişiselleştirilmiş dersler.

Antalya
₺60/saat
Nurdan
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünde okuyorum ve seviyenizi yükseltmek ve korkulu grammar sorununuzu atlatmak için karşılıklı iki öğrenci anlayışıyla size daha kolay yardımcı olabileceğim.

Gerçek hayattan somut ve soyut örnekler vermeye özen göstererek öğrencilerimle soru cevap etkileşiminde bulunurum. Bi önceki derslerden hatırlatmalar yaparım ve öğrencinin hangi skills te eksiği varsa onlara yoğunluk göstermeye özen gösteririm.

Kepez
₺60/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

İngilizce adına her şey konuşma okuma anlama geliştirme eksiğinizi keşfedelim üstüne gidelim

Dersleri karşımdaki kişinin ilgi ve becerisine göre işlerim buna bağlı olarak bir plan oluştururuz herkesin öğrenme biçimi farklıdır ve buna uyum sağlamamız gerekir

Antalya
₺40/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe öğrencisinden özel, bireysel veya grup için İNGİLİZCE gramer ve konuşma dersi

Derslerde gramer ve Dil bilgisi ayrıca günü gününe farklı alanda kelimeler öğretilir. Daha sonra pratik konuşma ve kelimelerin kullanımı anlatılır.

Antalya
₺60/saat
Zeynep bilge
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden İngilizce dersi. Uygun fiyata beklediğiniz ilginin verileceğinden emin olabilirsiniz

Derslerimde öğrencimin okumasını, anlamasını ve çeviri yapabilmesi sağlayacak şekilde katılımını elde etmeye çalışırım. Dilbilgisi ve kelime bilgisini aynı oranda geliştirmeye özen gösteririm.

Konyaaltı
₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünde okuyorum Antalya’da ilkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum

derslerimi eğlenceli ve anlayışlı bir şekilde işlerim, öğrenciye ingilizceyi sevdirmeyi amaçlarım.ona kolaylık sağlayacak tüm pratik bilgileri öğretirim.

Konyaaltı
₺40/saat
Melihan
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi ingilizce öğretmenliği öğrencisinden ilkokul ortaokul ve lise seviyesinde ingilizce dersleri

Dersleri oyun üzerinden eğlenceli bir şekilde anlatmayı seviyorum. Amacımız ingilizceyi öğrenmeye zorlamak değil sevdirmek olmalı.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Antalya merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Antalya konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Antalya ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Antalya merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Antalya konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.