Anasayfa
Ders ver

Antalya İngilizce Özel Ders

🥇 En iyi öğretmenler
💻 630 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

Antalya İngilizce öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star İngilizce öğretmenlerimiz.

62 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 62 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz İngilizce dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı İngilizce öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

Antalya içindeki en iyi İngilizce öğretmenini bulun

İngilizce öğretmeni profillerini inceleyin ve kriterlerinize uyan Antalya içindeki harika İngilizce öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online İngilizce dersi)

2

Antalya içinde İngilizce dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Antalya içindeki İngilizce öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve İngilizce öğrenmeye başlayın

3

Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Antalya konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Antalya içindeki eski öğrencilerimiz
i̇ngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Tüm Antalya İngilizce özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

İngilizce özel ders öğretmenleri Antalya içinde size İngilizce derslerinde yardımcı olsun

Neden Antalya’da İngilizce dersleri almalısınız?

Uluslararası ticari ve ekonomik değişimlerin giderek daha sık hale geldiği bir dönemde, çok dilli ve iki dilli İngilizce konuşmak bir ayrıcalık haline geliyor. İyi bir İngilizce seviyesi hayalinizdeki kariyere giden yolda fark yaratabilir!

Antalya’da her yıl binlerce kişi İngilizce öğrenmek ve İngilizcelerini daha üst eviyeye çıkarmak için çeşitli eğitim yollarına başvuruyor. Antalya gibi bir şehirde İngilizce bilmek size bu turizm cennetinde birçok iş kapısını rahatlıkla açacak demek yanlış olmaz.

İngilizce dinleme becerileri veya İngilizce yazma becerielri, Amerikan İngilizcesi veya İngiliz İngilizcesi: Antalya’da İngilizce dil kursları size pek çok farklı ders seçenekleriyle hedeflediğiniz İngilice derslerine ulaşmanıza yardım ediyor. İlkokuldan ortaokul ve liseye ve üniversiteye kadar İngilizce, genç öğrencilerin en sevdiği konulardan biri olmaya devam ediyor, ikincisi bugün İngilizce konuşma kültürünün etkisini her alanda taşıyabiliyor.

Kaleiçi, Alanya, Köprülü Kanyonu, Düden Şelalesi veya Olimpos’ta , İngilizce dersleri sonrasında kendini İngilizce alıştırmalar veya İngilizce kitaplar okuyarak geliştirmeye dalmış birkaç öğrenciye rastlamak nadir değildir. Antalya’da ücretsiz İngilizce dersleri veya ücretli İngilizce dersleri sayesinde onlardan biri olabilirsiniz..

Hızlı bir şekilde İngilizce derslerinizin boşa gitmediğini fark edeceksiniz! Antalya gibi bir şehirde İngilizce becerilerinizi kullanmak her gün sıradan bir eylem haline gelince siz de Antalyadaki İngilizce konuşma oranına inanamayacaksız!

IELTS, TOEFL, YDS’’ye doğru yöntemlerle çalışarak, doğrudan CV'nize eklemek için kolayca iyi bir puan alırsınız. Antalya’daki en büyük şirketler ve aynı zamanda uluslararası şirketler, sağlam dil becerileriniz varsa kapılarını size açacaktır.

İngilizce konuşmayı ve İngilizce yazmayı öğrenmek bu nedenle, ister okul dersleri için ister profesyonel kariyerinizin ortasında, Antalya için büyük bir değerdir!

Antalya’da İngilizce öğren

2,4 milyondan fazla nüfusu ile Türkiye’nin turizm cenneti, İngilizce'ye yeni başlayanlara hizmetlerini sunmaya hazır İngilizce öğretmenleri ile doludur!

İngilizce öğrenmek için dil kursu seçiminiz, temelinde bir öğrenci olarak beklentilerinizle bağlantılı olacaktır. Özel Lara Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, becerilerinizi hızla geliştirebileceğiniz ve birkaç ay içinde iyi bir İngilizce seviyesi elde edebileceğiniz Özel Antalya Dil Kursu, American Life, Babil Dil Kursu gibi düzinelerce dil okulu vardır.

Burada dersler grup dersleri şeklinde sunulur: Özel dersin samimi ve rahat atmosferini tercih ediyorsanız, Superproftaki öğretmenler ile dersler alabilirsiniz!

Ayrıca, İngilizce dil okullarındaki kursların her bütçeye uygun olmadığı da unutulmamalıdır: ders saati başına 100 TL ile 150 TL arasında.

Bu nedenle, Türk İngiliz Kültür ve Yabancı Dil Derneği veya Özel Amerikan Kültür Derneği ​​gibi modern dil öğrenme dernekleri Antalya’da giderek daha fazla ortaya çıkıyor. Aile durumunuza ve kişisel durumunuza bağlı olarak İngilizce dersleri çok ekonomiktir. İngilizce dersleri arayan diğer öğrencilerle buluşmaları kolaylaştırmak için harika bir fırsat.

Bununla birlikte, ciddi ve uzun vadeli öğrenme için, İngilizce özel dersleri tüm öğrenci profilleri için en iyi çözüm olmaya devam ediyor. Tüm İngilizce seviyeleri (başlangıç, orta, ileri) için mevcut olan özel dersler, bu tercihin profesyonel ve güvenilir programlı yönünü korurken, bir dil okulundan daha ekonomiktir.

Amerikan Kültür Derneği gibi özel eğitim kurumları veya Superprof gibi çevrimiçi İngilizce kursu rehberleri ile Antalya, kendilerine uygun öğretmeni kolayca bulabilir ve sınavlara hazırlanmaya veya sözlü ve yazılı İngilizce'de ilerlemeye başlayabilir!

Antalya ve İngilizce eğitimi

Türkiye’nin en kalabalık turist alan şehrinde yaşayacak kadar şanslıysanız, Antalya ve ilçelerinde İngilizce’nin etkisini göz ardı edemezsiniz!

İngilizce öğrenmeniz iş olaranaklarınızı arttıracaktır. Çok fazla otel var ve bunlardan birinde çalışma fırsatını bulabilirsiniz. Çok yoğun turist olmasından dolayı İngilizce öğrenmeniz rehberlik yapmanıza ve şehri tanıtmanıza da olanak sağlar. Antalya’da yaşayanlar için bu nedenle İngilizce konuşulan ülkelerden gelen özellikle İngiliz turistlerle veya Rus turistlerle karşılaşmak alışılmadık bir durum değildir. İleri seviye İngilizce konuşmak, Antalya’nın samimi ve dünyaya açık bir şehir imajını korumada elbette büyük bir değerdir!

İngiliz turistlerce ve Rus turistlerce ziyaret etmek için tercih edilen bir yer olmasının yanı sıra, Antalya ve ilçeleri özellikle dünyanın her yerinden gelen tatil severler arasında popülerdir. Antalya’da yaşam rahat olduğu için öğrencilerin çok sık tercih ettiği bir şehirdir.

Bunların arasında, Türklerle bilgi paylaşımı ve dil değişimi arayışında olan ve anadili İngilizce olan özellikle İngiliz vatandaşı birçok kişi de var. Antalya’ya, her ülkeden çok fazla ana dili İngilizce olan kişi geldiği için, İngilizce konuşma dersleri almadan daha düşük bir maliyetle İngilizce konuşmayı öğrenmenin güzel bir yoludur.

Ancak tam kapsamlı İngilizce kursu sadece öğrenciler için değildir. Antalya’nın dernekleri ve kültür merkezleri ayrıca Türkçe-İngilizce atölyeleri şeklinde yetişkinler için İngilizce dersleri ve çocuklar için İngilizce dersleri de düzenlemektedir.

İngilizce sadece yurtdışına seyahat etmek için gerekli değil, aynı zamanda şehrin kültürel ve turistik aynı zamanda ekonomik yaşamına katılmak için de gerçek bir değer!

Antalya’daki İngilizce öğretmenleri

İngilizce kursları, gramer alıştırmaları veya iş İngilizcesi eğitimi: Aradığınız uzmanlık alanı ne olursa olsun, Antalya’da tüm kriterlerinizi karşılayan bir İngilizce öğretmenini kolayca bulacaksınız!

Superprof'ta, yüzlerce İngilizce öğretmeni dil becerilerini evde özel dersler aracılığı ile paylaşmayı teklif ediyor, aynı zamanda muhteşem Antalya manzarasının tadını çıkarmak için İngilizce özel dersleri bahane olarak da kullanılabilir, böylece derslerinizi açık havada ve  gerçek hayat kesitlerinde almış olursunuz.

Kaleiçi, Düden Şelalesi’nin yakınında veya Karaalioğlı Parkı'nda, rahat bir ortamda, geleneksel İngilizce derslerinden uzakta, bir kahve eşliğinde sözlü ve yazılı ifadeniz üzerinde çalışmak oldukça mümkündür. Üniversite sınavları ( AYT, TYT, YKS, YDT ) ve lise sınavlarına ( LGS ) hazırlanmak çok daha keyifli olacak.

Antalya’da İngilizce hocası,Shakespeare'in dilini ikinci diliniz olarak öğreniyor olduğunuz için, özellikle anadiliniz gibi konuşmak için İngilizce aksanınız üzerinde çalıştığınızdan emin olacaktır. Çok maliyetli bie kursa kaydolmanıza gerek yok: Turizmin başkenti Antalyadaki özel ders öğretmenleri, İngilizce hakimiyetinizi mükemmelleştirmek için gerekli dil becerilerinei deneyime ve ders işleme becerilerine sahiptir.

Antalya’da, hem bir ortaokul veya lisede tam zamanlı çalışan İngilizce öğretmenleri hem de daha düşük bir maliyetle ders vermeye hazır genç üniversite öğrencileri bulacaksınız. Skype üzerinden derslerle, yüz yüze veya uzaktan, öğretmenlerimiz yabancı dillerde hızlı ilerlemenize yardımcı olmak için ve öğrenci olarak beklentilerinizi dinleyip değerlendirmek için zaman ayırır.

Kişiye özel bir İngilizce öğretmeni bulmak için arama motoru sonuçlarında çıkan ilanlara göz atmaktan veya Superprof gibi özel ders sitelerine kaydolmaktan çekinmeyin.

Mükemmel öğretmeni bulmak ve yoğun İngilizce kursunuza küçük bir grup halinde veya tek başına başlamak genellikle birkaç gün sürer!

İngilizce kursu Antalya: Superprof ile öğretmeninizi seçin

İngilizce'yi deneyimli bir İngilizce öğretmeni tarafından yönetilen İngilizce özel dersleri ile öğrenmek için neden Superprof'u incelemiyorsunuz?

Herhangi bir ön sınava tabi olmadan veya kurs bitirme sınavı olmadan, size ve arayışınıza en çok uyan öğretmeni seçerek her an ders almaya başlamak geröekten çok kolay. Ders seçeneklerimiz, üniversite ve lise hazırlık ve başlangıç ​​İngilizce derslerinden İngilizce iş görüşmesi uygulamasına kadar çok çeşitli kolları kapsar.

İster Alanya, Kemer bölgesinde veya Kepez’de yaşıyor olun, öğretmenlerimiz size evde dersler şeklinde akşam dersleri alma fırsatı sunacaklar. Evinizden bile ayrılmadan İngilizce öğrenmek için sadece istemeniz ve hareketw geçmeniz yeterli!

Antalya’daki İngilizce öğretmeni kataloğunun özellikle çok sayıda farklı öğretmen barındırdığını bilerek, öğretmen seçiminize daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Ders içeriğini dikkatlice inceleyerek ve özel ders alma hedeflerinize tam olarak uyan bir İngilizce seviyesi seçerek başlayın.

Bazı öğretmenler sertifikaya sahipken veya bir üniversitede bir İngilizce kursunu tamamlamışken, diğerleri kendi kendine öğretme temelinde iş İngilizcesi veya akıcı İngilizce öğrenmiş olacaktır. Bazıları ise Antalya’da yaşayan İngilizler gibi anadili İngilizce olan öğretmen olarak ilanlarda karşınıza çıkar. Bu nedenle Superprof, dersin genel hatları hakkında bir fikir edinmek için eski öğrencilerin bıraktığı yorumlara ve referanslara göz atmanızı önerir!

Kursun fiyatı elbette önemli olacaktır: Antalya’da bir saatlik İngilizce dersinin ortalama ücreti 50 TL’dir. İngilizcede üst seviye dersler ve deneyimli ve kıdemli öğretmenlerle özel dersler saatte yaklaşık 62 TL 'ye mal olurken , basit bir İngilizce başlangıç dersi için ders başına 50 TL'den daha az ödeyebilirsiniz.

Tüm bunları göz önünde tutarak, gerçekten İngilizce öğrenmek ve dünya vatandaşı olmak istiyorsanız, İngilizce dersleri alıp sular seller gibi İngilizce konuşmanın vakti sizce de gelmedi mi?

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Antalya İngilizce özel ders ücretleri ne kadar?

Antalya İngilizce özel dersi ortalam fiyatı 62 TL.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve coğrafi konum
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

🎯 Antalya konumunda neden İngilizce özel dersi almalıyım?

Bir öğretmen ile İngilizce dersleri alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için birbirinizle iletişime geçerek ilerlersiniz. 

Milyonlarca mükemmel öğretmenden Antalya konumunda size en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 İngilizce online dersleri almak mümkün mü?

İngilizce öğretmenlerinin çoğu 

online dersleri veriyor.

Online İngilizce dersi verenlerin ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "webcam" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓 Antalya İngilizce özel ders vermek için kaç öğretmen müsait?

630 öğretmen ders vermeye hazır.


Antalya konumundaki tüm İngilizce öğretmenlerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanını seçebilirsiniz.


630 ve daha fazla ilan arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

✒️ Antalya konumundaki İngilizce öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

65 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.