Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Antalya İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 34 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Antalya ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Muratpaşa
₺70/saat
Batur teacher
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 haftada ingilizceyi tamamen öğrenseydiniz nasıl hissederdiniz? Kulağa inanılmaz geliyorsa Instagramda öğrencilerimin yorumlarını izleyin @BaturTeacher

Dil öğrenmenin sıralamasını takip etmeden dil öğrenilemez. Türkçeyi nasıl öğrendiniz? 1. Sadece dinlediniz 2. Gördünüz 3. Taklit ettiniz 4.

Konyaaltı
₺150/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden özel ders eğlenerek öğrenme ve sadece ingilizce konuşarak öğrenme dizi film vs izleyerek öğrenme

Daha çok mizah ve popüler kültür ben üzerine kurarım ilgili konuyla ilgili popüler dizilerden şarkılardan alıntılar yapar dikkat cekmeye calısır ve kalıcı olmasını sağlarım

Muratpaşa
₺40/saat
Nida
İlk ders ücretsiz!

İngilizceyi eğlenceli ve kalıcı öğretiyorum! Eğlenerek öğretirken, geliştirecek pratik ve alıştırmalar sağlıyorum.

Dersleri daha çok ortaöğretim ve lise düzeyinde vermeyi tercih ederim. İngilizce'yi önce duyarak anlamaları için müzik dinletip dizi izletirim. Daha sonra gramer bilgisi veririm ve üzerinde etkinlik yaparız. Temeliniz yoksa sadece İngilizce'yi duyacaksınız ve kulağınız bir süre sonra alışmaya başlayacak.

Muratpaşa
₺45/saat
Belgin
İlk ders ücretsiz!

Ilkokul Ortaokul lise ve açık öğretim öğrencilerine her seviyede ingilizce dersi verilir

Derslerimi olabildiğince eğlenceli şekilde işlerim.Ders islerken karsimdakini sıkmamaya çalışırım.Ögrencileri dil öğrenmeye teşvik etmeye çalışırım. Aynı zamanda sadece ders islemeyip dizi film ya da müzikler üzerinde de dururum.

Muratpaşa
₺100/saat
Ayşe özge
İlk ders ücretsiz!

Akıcı konuşma, okuduğunu anlama, makale yazma ile alakalı İngilizce geliştirme ve öğretme adına tüm dersler için bana ulaşabilirsiniz.

Dersleri öğrencinin istek ve becerileri doğrultusunda işlerim. Kişinin kendisini yormadan ve kalıcı olacağını düşündüğüm metodları öğrenciyi tanıdıktan sonra daha iyi anlayabilirim.

Muratpaşa
₺60/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü pedagojik formasyon eğitimini tamamlamış son sınıf öğrencisinden İngilizce özel ders verilir.

Derslerimi öğrencilerin düzeyine ve amacına uygun olarak planlayıp iş birliği yaparak ilerlerim. Öncelikli hedefim öğrencimin kazanmak istediği becerileri geliştirip hedefine ulaşmasında ona yardımcı olmaktır. Karşılıklı iletişim halinde işlerim derslerimi genellikle çünkü yabancı dil öğreniminde sorumluluk daha çok öğrencidedir.

Kepez
₺45/saat
Kevser gonca
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç Seviyesinde İngilizce Derslerime Katılın, İngilizceyi Beraber ve Kolayca Öğrenelim. Çocuklar için Ödeve Yardımcı Olma Yöntemini de Uyguluyorum!

Eski yöntemleri genel anlamıyla kullanmıyorum. Konu için genel bir girişten sonra pratikler ve interaktif etkinlikler yöntemini kullanarak öğrencinin eksik olduğu yönleri bulmayı amaçlarım. Böylece öğrencilerimin zihinleri yorulmadan ve ilgileri dağılmadan eksiklerimiz tamamlanmış olur.

Konyaaltı
₺80/saat
Yağmur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce’yi eğlenerek öğrenmek isteyenler için özel dersler hafta içi akşam saatleri için müsaittir!:)

Derslerimi, öğrencinin mevcut bilgi ve yeteneklerini baz alarak oluşturduğum çalışma programı ile gerçekleştirmekteyim.

Antalya
₺40/saat
Burcu
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eylul universitesi (izmir) uluslararası iliskiler(İngilizce) mezunundan İngilizce dersinde ilkokul öğrencisine destek

Dersleri öğrencinin müfredat kitabına gore islerim ozellikle eksik oldugu zorlandığı konular üzerinde çalışırım alıştırma pratik ve uygulamaya ağırlık veririm.

Kepez
₺60/saat
Şevval
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim ve öğrencilerin İngilizce seviyelerine göre özel ders veriyorum.

Dersleri her öğrencinin seviyesini, yaşını, isteğini göz önünde bulundurarak öğrenci ile birlikte planlıyorum ve hedefe yönelik çalışmalar yaparak ilerleme tekniğini kullanıyorum.

Kepez
₺75/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendislliği öğrencisinden ingilizce özel ders, etkili, sempatik, çağrışıma dayalı öğrenme

Derslerde önce konu bazlı örneğin saatlerden bahsederken tüm saat söykeniş şekillerini anlatır kullanılması gereken maximum sayıda kelimeyi yazdırır ve benden sonra tekrar etmesini isterim sonra saat kaç diye sorarım

Muratpaşa
₺100/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. Sınıf öğrencisinden Antalya’da özel ders a1- a2

Alfabe günlük konuşma gramer bilgisi sözcük biligisi ileri düzey gramer ve karmaşık cümleler telaffuzlarıyla birlikte şeklinde sıralamalarla derslerime başlarım genel olarak.

Döşemealtı
₺30/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Her yaştaki, bölümdeki,sınıftaki öğrenciye ingilizce dersi verilir. İngilizceyi sadece kağıtta değil pratikte öğrenin

Derslerimi akışına göre işlemeyi seviyorum. Anlatıcağım konuyu ben seçmiyorum anlatıcağım kişinin seçmesini istiyorum. Çünkü o anlicak. Neyi anlamak istediğini o seçmeli. Hangi konuyu isterse nereyi anlamıyorsa onu anlatırım. Eğer ingilizceye sıfırdan başlıyosa tabii ki alt yapısını oluşturmaya çalışırım.

Kepez
₺55/saat
Musacan
İlk ders ücretsiz!

Antalya'da ilkokul ve ortaokul öğrencileri için ingilizce özel ders. Grammar bilgisi ve konuşma ağırlıklı

Görsel metaforlara önem vererek ders işlerim. Derslerimde sadece sınavlardan geçebilecek ingilizde bilgisini vermeyi değil, gerçekten konuşturacak, cümle kurmayı öğretmeyi amaçlayan hedeflerim var.

Antalya
₺60/saat
Nurdan
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünde okuyorum ve seviyenizi yükseltmek ve korkulu grammar sorununuzu atlatmak için karşılıklı iki öğrenci anlayışıyla size daha kolay yardımcı olabileceğim.

Gerçek hayattan somut ve soyut örnekler vermeye özen göstererek öğrencilerimle soru cevap etkileşiminde bulunurum. Bi önceki derslerden hatırlatmalar yaparım ve öğrencinin hangi skills te eksiği varsa onlara yoğunluk göstermeye özen gösteririm.

Muratpaşa
₺55/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce çevirmenlik mezunuyum A1_B1 seviyesine kadar ders veriyorum,B2 konuşma dersleri dahil/antalya,muratpaşa da

dersler kişinin o dili ne için öğrenmek istediğne bağlı olarak planlanır (tatil,günlük,akademik vs) konuşma,dinleme,yazma ve okuma ayrı ayrı değerlendirip öğrencinin seviyesini belirledikten sonra güçlü ve zayıf olan bölülmlere farklı zaman dilimi belirlenir,sıkıcı ve yorucu olmayacak şekilde ödevler verilip hergün en az 1,2 saat öğrenilern dili aktif kullanıp hı

Konyaaltı
₺100/saat
Sevde nur
İlk ders ücretsiz!

Ziraat Mühendisi Tarımsal Biyoteknoloji Yüksek Lisans öğrencisinden ingilizce, Türkçe ve Biyoloji dersleri

Ben daha çok görsellerden anlatarak ve hayal ettirerek öğretmeyi tercih ediyorum. Akılda kalıcı oluyor. Sık tekrar ve ders başlarında mini sınav yapıyorum.

Konyaaltı
₺40/saat
Zehra
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce ogretmenligi ogrencisinden Antalya ici Ingilizce ozel ders. Advance seviye dil bilgisi ile

Derslerimi birkac kaynak uzerinden ogrenme kontrol yontemiyle isliyorum. Her ders bir onceki ve daha onceki derslerin tekrarini yaparak basliyorum. Eger ogrencinin yasi kucuk ise dikkatini cekme amaci ile oyunla ilerleriz.

Muratpaşa
₺100/saat
Gulsum
İlk ders ücretsiz!

Ekonomi mezunuyum İngiltere’de İngilizce eğitimimi tamamladım şuan aktif olarak İngilizce ders veriyorum

Derslerimi okuma anlama , dinleme, konuşma, grammer olarak ayırıyorum, öğrencilerime buna göre test uyguluyorum video izletiyorum soru cevap sohbet aşmasında gidiyoruz

Antalya
₺90/saat
Çağatay
İlk ders ücretsiz!

Genç dinamik ve tecrübeli ingilizce öğretmeninden uygun ucretli ingilizce özel ders fırsatı

Öncelikle öğrencinin ihtiyaç analizini ve amacını öğrenip gerekli plan ve müfredat dahilinde derslerime başlarım. Dil bilgisi ve ya beceri odaklı ders verebilirim.

Antalya
₺30/saat
Melek
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmeni adayından başlangıç -orta seviyede ilkokul ve lise öğrencileri için ingilizce dersleri

Öğretmeye başlamadan önce belirlediğimiz seviyeye göre konu dağılımlarını hazırlar ve bunları en açık, kolay ve anlaşılır bir şekilde öğretmeyi hedeflerim.

Konyaaltı
₺50/saat
Kayra
İlk ders ücretsiz!

Tesol usta öğretici sertifikası sahibiyim Antalya da ilkokul ortaokul öğrencilerine İngilizce dersi ️

Derslerim öğrenci merkezli geçer benim vereceğim değilde onun alabilecegi şekilde,her çocuk farklıdır ve hepsinin anlayacağı ayrı bir yöntem vardir bunu ortaya çıkartıp onun uzerinden iletişim kurar hem eğlenip hem öğreneceği şekilde keyifle işlerim

Kepez
₺40/saat
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden Antalya'da ingilizce özel ders. Üniversite sınavında 80 soruda 75 yaptım

Dersler seçilen alana göre, mesela konuşma ise bol bol pratik yaparız, erasmus öğrencileriyle bir araya getiririm .

Muratpaşa
₺100/saat
Filiz
İlk ders ücretsiz!

Geleneksel yöntemlerle dil öğrenmeyi bir kenara bırakmanın zamanı geldi! Benimle eğlenerek öğren!

Dil öğrenmeyi eğlenceli hale getiririm. Mutlaka her konuyu çocukların ilgisini çekecek materyaller hazırlayarak oyunlarla anlatırım. Derslerim de görsellik ve oyun ön plandadır.

Kepez
₺60/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Matematik 3. Sınıf öğrencisiyim aksanlı ve pratik şekilde temel seviyede ilk okul ve lise öğrencilerine ingilizce dersi verebilirim

Dersleri temelden ve mantık kavramaya yönelik işlerim. Sınavlarda sorulma ihtimali yüksek konulara daha çok yoğunlaşır ve farklı yöntemler gösteririm .

Konyaaltı
₺30/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Alman dili ve edebiyatı öğrencisiyim Akdeniz üniversitesinde okuyorum ortaokul ve lise seviyesinde İngilizce dersleri lise seviyesinde Almanca dersleri

Öncelikle dilin konuşularak öğrenilmesinden yanayım ve ders işlerken interaktif olmaya özen gösteririm öğrencim için hem akademik olarak notlarını yükseltecek hem de günlük hayatta dili kullanabilmesine yardım edicek şekilde yabancı dil öğretiyorum

Kepez
₺25/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Dil öğrencisinden anlatımı temiz İngilizce dersleri,çeviriler, kelime ezverleme teknikleri ve dahası

Derslerimi öğrencimle interaktif bir şekilde işlerim. Kelime ezberleme yöntemlerini öğrenciye göre tasarlarım ve her öğrenciyi analiz ettikten sonra derslerime başlarım.

Konyaaltı
₺30/saat
Hayriye
İlk ders ücretsiz!

Peyzaj mimarlığı öğrencisinden Antalya içi A2-B1 seviyesi ilk ve ortaokul düzeyinde ingilizce dersi

Derslerin genel olarak konuşmaya yönelik olması gerektiğini düşünüyorum.Bir dilin temel dil bilgisi kurallarını öğrendikten sonra konuşarak geliştirilebileceğini düşünüyorum Pratik ,öğrenmenin temelidir.

Kepez
₺80/saat
Dilan
İlk ders ücretsiz!

Antalya'da ilkokul öğrencilerine derslerine katki sağlamak amaciyla ingilizceyi eğlenceli şekilde öğrenmelerini sağliyorum.

DERSLERI EĞLENCELI BIR SEKILDE ISLEYEREK SIKICI BIR DERS OLMAKTAN CIKARIYORUM. KELIME FIŞLERIYLE KELIME HAZNELERINI GELISTIRIYORUM. AYNI ZAMANDA BİLGİSAYARDAN CESITLI AKTIVITELERLE OGRENDIKLERIMIZI PEKISTIRTIYORUM.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Antalya merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Antalya konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Antalya ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Antalya merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Antalya konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.